PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ گيم پد كامپيوتر

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Spaniuly
24-09-2008, 17:48
امروزه يكي از سخت افزار هاي محبوب گيم پد رايانه هست اين دستگاه دوست داشتني تو تمام خونه هايي كه كامپيوتر به عنوان يك سرگرمي بازي رايانه استفاده ميشه وجود داره تقريبا.
شايد دليل تعدد گيم پد هاي موجود در بازار جهاني همين مسئله محبوبيت اين قطعه سخت افزاري هست.
گيم پدهاي مختلف الان توي بازار با قيمت مناسب وجود دارند انواع اقسام در انواع طرحها و قابليت ها. با افزايش كنسولها و ارايه طرحهاي جديد از دسته بازي كشورهايي مثل چين با الگوبرداري از اين تكنولوژي دسته بازي كنسول ها رو براي كامپيوتر طراحي مي كنن و به بازار جهاني عرضه مي كنن. هدف از ايجاد تاپيك بحث در مورد گيم پدهاي مختلف هست كه ممكنه مشكلاتي هم براي كاربران به همراه داشته باشه مشكلاتي از قبيل درايور مخصوص يك گيم پد و يا نحوه استفاده از اونها و حتي مشاوره در مورد خريد يك گيم پد خوب و مناسب.

سير تكامل گيم پدها:
اولين گيم پدهايي كه به بازار عرضه ميشد طرحي از دسته بازي سوني پلي استيشن 1 بود كه مدلهاي قديمي از پورت چاپگر و برخي از همون گيم پورتي كه مادر بوردهاي قديمي دارا بودند به كامپيوتر متصل مي شدند. اما با افزايش روز افزون استفاده از پورت USB گيم پدهاي جديد تر از همين پورت به رايانه وصل مي شدند. حسن اين مسئله علاوه بر سرعت بالا اين بود كه ديگه نيازي به نصب و راه اندازي نبود و گيم پد هاي جديدي كه با پورت USB وصل مي شدند فاقد سي دي راه انداز بودند. با افزايش استفاده از دسته هاي داراي آنالوگ و مجهز به سيستم شوك دار گيم پدهاي طرح PS2 در بازار عرضه شد. مشكل عمده گيم پد هاي موجود در بازارهاي جهاني بخصوص بازار كشورمون مسئله زود خراب شدن بود. دسته بازيهاي ساخت چين بسيار ضعيف و داراي عمر كم بودند. و حتي گيم پدهايي كه به لحاظ فيزيكي دوام مي آوردند لاستيك زير دكمه هاي آن خيلي زود پاره و بي استفاده ميشدند. اين مسئله باعث شد كه گيم پد تبديل به يك قطعه مصرفي بشه و گيمرها تقريبا هر ساله يك گيم پد خريد كنند. هم اكنون جديدترين نوع گيم پد كه از قيمت بالايي برخوردار هست و داراي سيستم بهتر و مورد قبول تر براي بازي هاي جديد هست گيم پدهاي 360 هستند كه طرحي از كنسول XBox360 مي باشند كه علاوه بر زيبايي بسياري از بازي هاي جديد رو ساپورت مي كنن. در زير عكسي از اين گيم پد رو مشاهده مي كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم از چند مدل قديمي كه طرحهايي از كنسول هاي شركت سوني يعني PS1 و PS2 هستند.

اميد است اين تاپيك بتونه به دارندگان گيم پد كمك كنه و گيمر ها رو در انتخاب گيم پد مورد نظر ياري كنه. كافيه همديگرو در دانسته هامون شريك كنيم

teraktor2003
24-09-2008, 19:31
سلام دوباره! اینجا یعنی دوباره درخواست بدم!؟:31:
یه گیم پد pc خوب به من میشه معرفی کنید!؟ فقط برای 2 بازی می خوام: fifa و pes!!
قیمتشم بذارین لطفا
مرسی!:10:

H M R 0 0 7
25-09-2008, 04:30
یه دسته میخوام که بشه این تکنیک های FIFA09 مثل XBOX360 اجرا کرد .

krauser جان شما تو فروم FIFA09 اینو گفتید : اين تريلر 86 مگابايت حجمش هست چند صفحه قبل لينكش رو گذاشتم ولي اون موقع هنوز دانلودش نكرده بودم نحوه اجراي حركات تكنيكي و حركات واقعي كه در تاريخ فوتبال جهان توسط ستارگان فوتبال اجرا شده به نمايش مي ذاره و آموزش ميده اگه يه جوي استيك 360 داشته باشيد (قيمتش 15500 تومن هست مارك فراسو) مي تونيد همش رو با PC انجام بديد

این دسته چه جوریه عکسی یا اطلاعات بیشتر میدی بعد ایا مستقیم به کامپیوتر متصل میشه یا تبدیل داره؟

H M R 0 0 7
25-09-2008, 04:31

krauser جان شما تو فروم FIFA09 اینو گفتید : اين تريلر 86 مگابايت حجمش هست چند صفحه قبل لينكش رو گذاشتم ولي اون موقع هنوز دانلودش نكرده بودم نحوه اجراي حركات تكنيكي و حركات واقعي كه در تاريخ فوتبال جهان توسط ستارگان فوتبال اجرا شده به نمايش مي ذاره و آموزش ميده چطوري بايد اجرا كرد اگه يه جوي استيك 360 داشته باشيد (قيمتش 15500 تومن هست مارك فراسو) مي تونيد همش رو با PC انجام بديد

این دسته چه جوریه عکسی یا اطلاعات بیشتر میدی بعد ایا مستقیم به کامپیوتر متصل میشه یا تبدیل داره؟

Spaniuly
25-09-2008, 07:07
سلام دوباره! اینجا یعنی دوباره درخواست بدم!؟:31:
یه گیم پد pc خوب به من میشه معرفی کنید!؟ فقط برای 2 بازی می خوام: fifa و pes!!
قیمتشم بذارین لطفا
مرسی!:10:

krauser جان شما تو فروم FIFA09 اینو گفتید : اين تريلر 86 مگابايت حجمش هست چند صفحه قبل لينكش رو گذاشتم ولي اون موقع هنوز دانلودش نكرده بودم نحوه اجراي حركات تكنيكي و حركات واقعي كه در تاريخ فوتبال جهان توسط ستارگان فوتبال اجرا شده به نمايش مي ذاره و آموزش ميده اگه يه جوي استيك 360 داشته باشيد (قيمتش 15500 تومن هست مارك فراسو) مي تونيد همش رو با PC انجام بديد

دوست عزيز همون دسته اولي كه سفيد رنگ هست (توي پست اول) اونا دسته هاي XBox360 هستند كه طرح كامپيوترشون حدودا 15 هزار تومن هست مال شركت فراسو هست البته ساخت چين هست ولي فراسو عرضه ميكنه و ضمانت يكساله دارن. در مورد حركات تكنيكي بايد بگم كه دسته هاي آنالوگ دار معمولي هم قادر به اجراي اين حركات هستند. ولي بايد از Devdata هك شده استفاده كنيد من براي بازي هاي ساخت EA Sport از 06 تا يورو 2008 فايل هك شده رو دارم با اين فايل شما قادريد حركات تكنيكي موجود در PS2 رو با كامپيوتر و دسته گيم پد اجرا كنيد. ولي اين دمو 09 كلي براش فايل devdata هك شده اومد براي دمو فايل devdata اي كه قبلا تو تاپيك فيفا 09 گذاشتم قابل استفاده هست در حال حاضر من منتظر انتشار ورژن فول بازي هستم تا devdata بازي رو براي دسته هاي رايج تو ايران هك كنم. بعدش تو فروم ميذارم تا دوستان استفاده كنن. من ديروز 360 خريدم ولي معتقدم مشكل داره دكمه هاش. فعلا 360 فراسو رو نخريد تا براي چند تا بازي تست كنم اگه برتري محسوسي داشت ميگم در غير اينصورت بهتره از همون دسته هاي طرح PS2 آنالوگ دار استفاده كنيد

djmd
25-09-2008, 08:50
دوست عزيز همون دسته اولي كه سفيد رنگ هست (توي پست اول) اونا دسته هاي XBox360 هستند كه طرح كامپيوترشون حدودا 15 هزار تومن هست مال شركت فراسو هست البته ساخت چين هست ولي فراسو عرضه ميكنه و ضمانت يكساله دارن. در مورد حركات تكنيكي بايد بگم كه دسته هاي آنالوگ دار معمولي هم قادر به اجراي اين حركات هستند. ولي بايد از Devdata هك شده استفاده كنيد من براي بازي هاي ساخت EA Sport از 06 تا يورو 2008 فايل هك شده رو دارم با اين فايل شما قادريد حركات تكنيكي موجود در PS2 رو با كامپيوتر و دسته گيم پد اجرا كنيد. ولي اين دمو 09 كلي براش فايل devdata هك شده اومد براي دمو فايل devdata اي كه قبلا تو تاپيك فيفا 09 گذاشتم قابل استفاده هست در حال حاضر من منتظر انتشار ورژن فول بازي هستم تا devdata بازي رو براي دسته هاي رايج تو ايران هك كنم. بعدش تو فروم ميذارم تا دوستان استفاده كنن. من ديروز 360 خريدم ولي معتقدم مشكل داره دكمه هاش. فعلا 360 فراسو رو نخريد تا براي چند تا بازي تست كنم اگه برتري محسوسي داشت ميگم در غير اينصورت بهتره از همون دسته هاي طرح PS2 آنالوگ دار استفاده كنيد

اوه اوه اوه بابا من از این طرح 360 های فراسو گرفتم !!! این دسته ابله تویه بازی می دونید چی کار میکنه !!!
اولا که جهتهای راه رفتن که همون آنالوگ سمت چپ هست که بالاتر از آنالوگ سمت راستی هست همیشه زیرش یه دکمه داره یعنی مثل خیلی از آنالوگ های دیگه فشارش هم بدی یه دکمه زیرش هست ! حالا اون دکمه زیرش کار دکمه Esc کی بورد رو می کنه و وقتی شما داری تو بازی راه میری هی Esc می خوره و اعصابت خورد میشه :19: البته این مشکل تو هر دو فیفا 08 و 09 هست حالا بقیه فیفا ها رو هم تست نکردم ولی اونها هم حتما همینطوری هست !
نکته بعدی که تو این دسته هست اینه که پدالهای پایینی (اون دوتایی که پایین هستند و مثل پدال گاز ماشین عمل می کنن که قابلیت میزان درجه فشار هستند که slider هم بهش می گن) الحمدا... فیفا که نشناخت !
حالا نمی دونم این دوستمون کرایزر عزیز می تونه یه مودی پچی چیزی بده ما کارمون راه بیوفته یا نه !
البته اینم بگم این دسته فقط طرح دسته 360 هست و هیچ کدوم از قابلیت های دسته های رسمی 360 اصلی برای کامپیوتر که شرکتهای microsoft یا لوجیتک ساختن رو نداره ! و البته آنالوگ سمت راست که واسه دریب ها هست هم هیچ غلطی نمی کنه ! در نتیجه گولمون زدن (این فراسویی ها) !:41:

Spaniuly
25-09-2008, 10:46
بله تاييد ميشه هيچ فرقي با دسته هاي معمولي نداره و حتي يكمي هم مورد دار هست در حال حاضر دسته آنالوگ طرح پلي استيشن 2 بهترين هست توي بازار اگه مارك خوب و با دوامش رو بتونيد گير بياريد عاليه يه چيزي هم بگم آنالوگ سمت راست براي Devdata هاي مختلف فرق مي كنه مثلا يكي از تكنيكها توي بازي فيفا انداختن توپ به جلو هست كه باعث ميشه بازيكن تند تر از حتي اسپرينت بدوه. اين حركت با يك تپ به آنالوگ در جهتي كه مي خواهيد توپ رو جلو بندازيد صورت مي گيره توي ورژن 08 فيفا اين جهت آنالوگ راست90 درجه دوران پيدا كرده بود يعني وقتي جهت پايين مي زدي به جلو حرك مي كرد و وقتي جلو رو مي زدي به بالا تغيير مسير مي داد كه اين نشون مي داد در جهت عقربه هاي ساعت 90 درجه دوران وجود داشت توي Devdata هك شده اي كه براي فيفا 09 ساختم اين مشكل رو برطرف كردم (مال 08 رو خودم نساخته بود) ولي با استفاده از 360 ديدم Devdata اي كه با دسته معمولي برا 09 درست جواب ميداد حالا با 360 همون مشكل 08 رو داره و بايد از devdata قبلي استفاده كنم

teraktor2003
25-09-2008, 22:25
خوب بلاخره چی بگیریم؟!
این مبدل دسته پلی استیشن 2 اسمش چیه و چجوریه!؟

Spaniuly
25-09-2008, 22:58
خوب بلاخره چی بگیریم؟!
این مبدل دسته پلی استیشن 2 اسمش چیه و چجوریه!؟

اولا من جاي شما باشم يه دونه دسته Dual Shock Double ميخرم طرح PS2 از اون 2 تايي ها. چون موقع مقابل هم بازي كردن به درد مي خوره در ضمن اون چيزي كه شما اسمش رو مبدل مي ذاري همون Devdata هست كه فايل مربوط به تنظيمات دسته هست كه اكثر بازيهايي كه دسته ساپورت مي كنن اين فايل رو دارا هستند. اگه وارد باشي مي توني اين تنظيمات رو روي فايل اعمال كني با Word Pad

تو اگه Devdata براي دمو فيفا 09 ميخواي تو تاپيك فيفا 09 گذاشتم. مي توني از اونجا دريافت كني لينكش اونجا موجود هست

golmohammadi
26-09-2008, 00:05
منم از همون موقع كه PC گرفتم چند بار جوي استيك گرفتم و چند تاش خراب شد و يكيش خوب از آب درومد
يكي كه تقريبا طرح PS2 بود ولي كمي بزرگتر (چند تا فرق داشت با PS2) يه 3 يا 4 سالي هست كه دارمش از موقعي كه خريدمش فقط لاستيك جهت را يه بار عوض كردم و الان هم مثل روز اولش كار ميكنه اسمشم نميدونم روش نوشته(Snopy)

اين اواخر هم يه مبدل گرفتم كه همزمان دو تا دسته PS را به PC وصل ميكنه
و همه دكمه ها و آنالوگ و L3R3 و .. كار ميكنند
اينيم خيلي جالبه و قيمتش هم 4 تومنه
اينم يه عكس كه قبلا تو فروم گذاشته بودم

Spaniuly
26-09-2008, 12:46
اسماعيل خان تا حالا يه همچين تبديلي واسه XBox ديدي؟ كه به PC تبديل كنه؟.
البته اينم بگم دسته هاي XBox 360 الان 45 هزار تومن هست اصل هاش البته جفتي

H M R 0 0 7
26-09-2008, 19:19

من توی همه جا دیدم نوشته دسته ی XBOX 360 راحت به کامپیوتر می خوره البته میگن دو نوع داره یکی روش نوشته FOR WINDOWS یکی دیکه ننوشته که فرقشون فقط یه سی دی درایور هستش که من لینک دانلودش رو دارم البته میگن اون (FOR WINDOWS ) ده تومن گرونتر هست.
در ضمن همه ی بازی ها رو هم میشناسه بی بروبرگرد.
حالا اگه جایی رو میشناسی جفتی 45 یعنی دونه ای 22500 میده که اینجوری خیلی عالیه و چرا بریم 15500 بدیم فراسو بگیریم . اگه با این قیمت میدونی کجا دارن به ما هم اطلاع بده .

Reza_994
26-09-2008, 20:20
سلام اين مبدلي كه عكسشو گذاشتي از دسته هاي ps1 رو هم ساپورت ميكنه ؟
..
.
من قبلا رفته بودم پاساژ ايران دسته پر بود همشونم تقريبا يه قيمت ميدادن مثلا :
دو تايي بدون شك 4 تومان با شك رو هم دوتاتش هشت تومان بدون گارانتي!!
حالا اينا خوبن ؟
اين دسته هاي طرح ps2 دوتاييش قيمتشون چنده؟ گارانتي دارن؟

golmohammadi
26-09-2008, 21:05

نه من كه نديدم
البته شايد باشه
ولي چون فروش نميره واسه همين نميارند
بعدشم مال پلي استيشن خوبه ديگه اكس باكسو ميخواهيم چيكار
راستي ميگفتين 15 تومنه حالا ميگين 45 تومن ؟
مال Xbox مگه چي داره ؟

Stream
26-09-2008, 21:15
نه من كه نديدم
البته شايد باشه
مال Xbox مگه چي داره ؟
کنترلر های Wireless این قیمته. وگرنه کنترلر معمولی Xbox 360 حدود همون 22-23 تومن هست.

تو این رده قیمت دسته خوب به سبک Play Station یک مدل Logitech هست (Logitech Dual Action) به قیمت 20 تومن.

Reza_994
26-09-2008, 21:41
نه من كه نديدم
البته شايد باشه
مال Xbox مگه چي داره ؟

جفتي 45 تومان البته اصلاش

Spaniuly
26-09-2008, 23:05
نه من كه نديدم
البته شايد باشه
مال Xbox مگه چي داره ؟

15500 قيمت فراسو هست كه گيم پد هست و براي كامپيوتر هست در واقع شكلش 360 هست. و هيچ مزيتي نداره.
اين 45 تومن مال خود دسته كنسول XBox360 هست و براي كامپيوتر استفاده نميشه مگه اين كه بخواي از اين تبديلاي تو براش جور كنيم البته نمي دونم چنين تبديلي تو بازار ايران يافت ميشه يا نه

..
.
حالا اينا خوبن ؟

خوب احتمال قوي ساپورت ميكنه وقتي مال ps2 رو ساپورت مي كنه اصولا مي باس ps1 رو هم ساپورت كنه البته تو اين مورد بايد آقاي گل محمدي نظر بدن

من توی همه جا دیدم نوشته دسته ی XBOX 360 راحت به کامپیوتر می خوره البته میگن دو نوع داره یکی روش نوشته FOR WINDOWS یکی دیکه ننوشته که فرقشون فقط یه سی دی درایور هستش که من لینک دانلودش رو دارم البته میگن اون (FOR WINDOWS ) ده تومن گرونتر هست.
در ضمن همه ی بازی ها رو هم میشناسه بی بروبرگرد.
حالا اگه جایی رو میشناسی جفتی 45 یعنی دونه ای 22500 میده که اینجوری خیلی عالیه و چرا بریم 15500 بدیم فراسو بگیریم . اگه با این قیمت میدونی کجا دارن به ما هم اطلاع بده .

من كه فقط تو شهرمون يه نوع دسته بازي باراي كامپيوتر ديدم اونم همين 15500 تومنيه فراسو هست كه از همين جا لعنت مي فرستم بهس كه بد جوري سرم كلاه رفت هيچ فرقي با معموليا نداره تازه دكمه هاشم اصلا مطابق بازي هاي مثل فيفا نيست البته جون ميده باهاش PES بزني

خوب توي همه جا كه XBox360 مي فروشن داره از اين 45 تومني ها البته منوط بر اينه كه تبديل داشته باشي چون اگه نداشته باشي براي كامپيوتر بلا استفاده هست. تبديل دسته XBox 360 به گيم پد قابل استفاده براي كامپيوتر سراغ داري شما؟

کنترلر های Wireless این قیمته. وگرنه کنترلر معمولی Xbox 360 حدود همون 22-23 تومن هست.

تو این رده قیمت دسته خوب به سبک Play Station یک مدل Logitech هست (Logitech Dual Action) به قیمت 20 تومن.

2 تا 22 تومن ميشه 44 تومن ديگه منم همين رو ميگم اين 45 تومني ها جفتي فروخته ميشن.

البته ايول به تو با اين دسته هايي كه نام بردي اينا واقعا براي بازي هاي جديد از جمله فيفا 09 اصل حال هستند
اتفاقا چند روز پيش كه devdata دمو فيفا 09 رو نگاه ميكردم از همينايي كه گفتي بود توش و ساپورت ميكرد اينارو
واي كه چه شود اگه از اين وايرلس ها داشته باشي:8:

golmohammadi
27-09-2008, 00:04

خوب هر جا كه قطعه بي سيم باشه بايد هم گرونتر باشه

..
.
حالا اينا خوبن ؟

در مورد اولي بايد دسته هاي PS1 را هم بخورند
من فردا احتمال قوي يه دسته پلي وان نوع H بگيرم و نتيجه را ميگم
در مورد دومي : دسته دو تايي با قيمت 4 تومن كه بدون شك هستند لاستيكهاشون فوري خراب ميشند و دريبل كردن باهاشون خيلي سخته و احتمال سوختنوشون خيلي زيادي
البته خوب نسبت به قيمتشون كارايي دارند
به قول تركها ...Ujuzli atin shorbasi olmaz معنيشو اگه خواستين فاروك ميگه
و در مورد سوال آخر : تكيشون از 4 يا 5 تومن داريم تا 10 تومن و بيشتر ....
و 2 تاييش هم داريم از 7 تومن تا 12 و بيشتر
به نظر من شما 2 تا تكي بگيرين بهتره
سعي كن زير 7 تومنشو نخري
من يه دسته مال پي سي خريده بودم كه خوب از آب درومد
جالب اينه كه محافظ كريستال هم داره ...
فردا يه عكس از اون هم ميذارم

Spaniuly
27-09-2008, 00:27
ولي من معتقدم اگه گروه دوستان داري كه باهاشون زياد مقابل هم فوتبال اينا ميزني يه خرج حسابي بكن 2 جفت دسته يكسان بگير در واقع ميشه 4 تا دسته يه شكل اينطوري ميتوني خيلي راحت بازي هايي مثل فيفا رو 4 تايي بازي كني وحشتناك حال ميده 4 نفري مراسم اختتاميه هيجان هست 4 نفري فيفا بازي كردن مخصوصا Be a Pro ولي اگه بازي هايي رو كه تكي هستند بازي ميكني تكي بخر اونم يه دونه
ولي اگه به بازيهاي گروهي علاقه داري 2 تا دسته جفتي بخر خودشم آنالوگ دار جفتياش 9 تومنه آنالوگ دار 2 ست بخري با 4 تا دسته عشق و حال دنيارو خواهي كرد

golmohammadi
27-09-2008, 01:45
ولي من معتقدم اگه گروه دوستان داري كه باهاشون زياد مقابل هم فوتبال اينا ميزني يه خرج حسابي بكن 2 جفت دسته يكسان بگير در واقع ميشه 4 تا دسته يه شكل اينطوري ميتوني خيلي راحت بازي هايي مثل فيفا رو 4 تايي بازي كني وحشتناك حال ميده 4 نفري مراسم اختتاميه هيجان هست 4 نفري فيفا بازي كردن مخصوصا Be a Pro ولي اگه بازي هايي رو كه تكي هستند بازي ميكني تكي بخر اونم يه دونه
ولي اگه به بازيهاي گروهي علاقه داري 2 تا دسته جفتي بخر خودشم آنالوگ دار جفتياش 9 تومنه آنالوگ دار 2 ست بخري با 4 تا دسته عشق و حال دنيارو خواهي كرد

من با اجراي بازي فوتبال 4 نفري زياد موافق نيستم
اينجوري زياد حال نميده
بايد منتظر باشي تا دوستت بهت پاس بده تا يه كاري بكني و عده اي مشكلات ديگه
ولي براي بازيهاي ديگه اي از جمله كانتر يا كرمها و ماشين خيلي حال ميده
اليته در صورتي كه گيم اين خاصيت را ساپورت كنه ...

Öracle
27-09-2008, 02:34
دوستان الآن گرون ترین گیم پد چیه ؟

Spaniuly
27-09-2008, 07:43
دوستان الآن گرون ترین گیم پد چیه ؟

فكر كنم تو ايران همين دسته 360 فراسو باشه 15 تومن. البته 100 % گرونتر از اين هم هست ولي من نديدم. در واقع نميشه گفت گرئنترينش چي هست و چند قيمته. من معتقدم در حال حاضر استاندارد ترينش فعلا اين Dual Shock هاي طرح PS2 هست و منتظرم تا از خماري اين دسته فراسو 16000 تومني فراسو كه مايه رو از كف دادم در بيام اونوقت ميرم 2 جفت دسته آنالوگ يكسان ميگيرم.
.
.
.
اسماعيل جان اتفاقا توي فوتبال فيفا اون Be a Pro اش فوق العاده حال ميده 4 نفري
البته توي مود تيميش هم وقتي دو به دو مقابل هم بازي ميكني عيلي حال ميده.
كلا من معتقدم بازيهاي 4 نفري عشق خاصي داره واقعا خيلي لحظات به ياد ماندني ميشه بخصوص اگه اين 4 نفر برو بچه هاي هم سن و سال فاميل باشه و همه تو اون بازي حرفه اي باشند

Behsood
27-09-2008, 07:50
سلام
گرون ترین گیم پد ها مال لاجی تک هستند من تا حدود 70 تومن اش رو خبر دارم!

Spaniuly
27-09-2008, 08:04
لاجي تك يادم نبود بله دسته بازي هاي خيلي خوب و با دوامي هستند كه البته تو بازار ايرن يكم... نميشه روي پر فروش بودنشون حساب كرد واسه همين خيلي كمه و خوراك ماها نيست. در زير چند تا عكس مي بينيد از اين محصول

نمونه هاي بي سيم رو هم توي عكس ها مي بينيم كه جزو گرونترين مدلها هستند

Stream
27-09-2008, 10:26
سلام

تاپیک مهم شد.

H M R 0 0 7
27-09-2008, 12:57
15500 قيمت فراسو هست كه گيم پد هست و براي كامپيوتر هست در واقع شكلش 360 هست. و هيچ مزيتي نداره.
اين 45 تومن مال خود دسته كنسول XBox360 هست و براي كامپيوتر استفاده نميشه مگه اين كه بخواي از اين تبديلاي تو براش جور كنيم البته نمي دونم چنين تبديلي تو بازار ايران يافت ميشه يا نه

خوب توي همه جا كه XBox360 مي فروشن داره از اين 45 تومني ها البته منوط بر اينه كه تبديل داشته باشي چون اگه نداشته باشي براي كامپيوتر بلا استفاده هست. تبديل دسته XBox 360 به گيم پد قابل استفاده براي كامپيوتر سراغ داري شما؟ :8:

من توی این سایت ---------- یه توضیح کامل دیدم . گفته دسته usb هست و نیاز به تبدیل نداره میتونید ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Spaniuly
27-09-2008, 14:23
پس لابد گيم پد هست فكر نميكنم دسته كنسول XBox 360 يه USB ساده باشه. من برام سواله كه آيا دسته 360 براي كامپيوتر وجود داره كه كار 360 رو انجام بده يا نه؟
من الان كه با اين فراسو كار مي كنم مي بينيم هيچ مزيتي نداره در واقع ساده ميشه گفت كه فقط شكلش 360 هست نه كاراييش.
واسه همين مسئله عرض مي كنم كه دوستان نرن اين دسته رو به هواي گيم پد 360 بخرن چون واقعا گرونه

golmohammadi
27-09-2008, 14:58
فكر كنم تو ايران همين دسته 360 فراسو باشه 15 تومن. البته 100 % گرونتر از اين هم هست ولي من نديدم. در واقع نميشه گفت گرئنترينش چي هست و چند قيمته. من معتقدم در حال حاضر استاندارد ترينش فعلا اين Dual Shock هاي طرح PS2 هست و منتظرم تا از خماري اين دسته فراسو 16000 تومني فراسو كه مايه رو از كف دادم در بيام اونوقت ميرم 2 جفت دسته آنالوگ يكسان ميگيرم.
.
.
.
اسماعيل جان اتفاقا توي فوتبال فيفا اون Be a Pro اش فوق العاده حال ميده 4 نفري
البته توي مود تيميش هم وقتي دو به دو مقابل هم بازي ميكني عيلي حال ميده.
كلا من معتقدم بازيهاي 4 نفري عشق خاصي داره واقعا خيلي لحظات به ياد ماندني ميشه بخصوص اگه اين 4 نفر برو بچه هاي هم سن و سال فاميل باشه و همه تو اون بازي حرفه اي باشند

والا واسه من كه زياد حال نميده
در ضمن فيفا بازي نميكنم
از گيم پلي بازي خوشم نمياد
و همش مال كونامي همون ساكر ها را نصب ميكنم

راستي اون تبديل كه عكسشو گذاشته بودم دسته پلي وان را هم ميشناسه
امروز رفتم يكي گرفتم و تست كردم همه دكمه ها كار ميكنند
راستي دسته پلي وان اصل نتونستم پيدا كنم
واسه همين يه دسته 7 تومني گرفتم كه اونم خوب بود و بردش هم فيبر بود

Stream
27-09-2008, 15:04
پس لابد گيم پد هست فكر نميكنم دسته كنسول XBox 360 يه USB ساده باشه. من برام سواله كه آيا دسته 360 براي كامپيوتر وجود داره كه كار 360 رو انجام بده يا نه؟

دسته Xbox 360 از طریق پورت USB به خود Xbox 360 و PC وصل میشه. (همون پورت USB که در همه کامپیوتر ها هست)

Spaniuly
27-09-2008, 15:11
دسته Xbox 360 از طریق پورت USB به خود Xbox 360 و PC وصل میشه. (همون پورت USB که در همه کامپیوتر ها هست)

پس بگو سر من حسابي كلاه رفته با اين گيم پد 16 تومني.
پس بگو XINPUT واسه همين هست كه تو بازيهاي جديد فايلش گذاشته ميشه بازيهايي مثله هري پاتر و محفل ققنوس كه پارسال واسه p30 اومد داراي xinput بود و ميشد با دسته xbox بازي كرد به جاي استفاده از ماوس تابستان سال آينده بازي بعدي هم داراي xinput هست به نظر ميرسه بازيهايي كه بعد اين ساخته بشن ممكنه اين دسته رو ساپورت كنن. چون اينجوري از طرف مايكرو سافت هم حمايت ميشن. چون براي بازي كردن مجبورن برن دسته كنسول xbox بخرن.
عجب سياستي داره مايكرو سافت پورت ورودي دسته بازيشو USB قرار داده تا با p30 هم قابل استفاده باشه. البته گيم هايي كه داراي فايل xinput هستند داراي قابليت ساپورت ميشن

Aryan.kh
27-09-2008, 16:53
لاجي تك يادم نبود بله دسته بازي هاي خيلي خوب و با دوامي هستند كه البته تو بازار ايرن يكم... نميشه روي پر فروش بودنشون حساب كرد واسه همين خيلي كمه و خوراك ماها نيست. در زير چند تا عكس مي بينيد از اين محصول

سلام بی شک دسته های لاجی تک بهترین دسته های بازی هستند در حال حاضر شرکت آواژنگ که شرکت بسیار معتبری در ایران هست و نمایندگی محصولات گیگابایت رو برای مدت زیادی که داره نمایندگی لاجی تک رو هم چند سالی هست گرفته این دسته ها مدل های قدیمی لاجی تک هستند در حال حاضر یک دسته xbox360 این شرکت تولید کرده که جدا از لحاظ کیفیت فوق العاده هست و به راحتی در طبقه اول پایتخت می تونید پیداش کنید گارانتیش هم معتبره البته قیمتش رو نمی دونم ولی خب نسبت به دسته های دیگر گرون تره

H M R 0 0 7
27-09-2008, 19:19
من الان كه با اين فراسو كار مي كنم مي بينيم هيچ مزيتي نداره در واقع ساده ميشه گفت كه فقط شكلش 360 هست نه كاراييش.
واسه همين مسئله عرض مي كنم كه دوستان نرن اين دسته رو به هواي گيم پد 360 بخرن چون واقعا گرونه

با این حال اگه 22 تومن که می گی باشه خیلی بهتر از فراسو بازی رو هم میشناسه ونیاز به تنظیم نداره

Behsood
27-09-2008, 19:53
سلام
RAZER هم خیلی کارش درسته!
حیف گیم پد نداره!

اینم آخرین شاهکار لاجی تک برای PS3

Spaniuly
27-09-2008, 20:28
نگران نباش فراسو فردا پس فردا واسه اينم يه دونه درست مي كنه 26 هزار تومن هم قيمتش رو مي زنه. هيچ مزيتي هم واسش نميذاره ولي عجب دسته اي هست لامذب

google_boy07
28-09-2008, 23:35

میشه قیمت دسته های بالارو بگین

کدوم یکی برای ساکر بازی کردن بهتره

Behsood
29-09-2008, 00:05

سلام
تو خط قیمت لاجی تک نرو که پشیمون میشی :31:

vahidsport
29-09-2008, 00:53
سلام من یه فرمون دارم که فیش اون کنده شده حالا دنبال یه جا می گردم اونو تعمیر کنه اگه جایی هست معرفی کنید ممنون میشم

Behsood
29-09-2008, 02:49
سلام من یه فرمون دارم که فیش اون کنده شده حالا دنبال یه جا می گردم اونو تعمیر کنه اگه جایی هست معرفی کنید ممنون میشم
سلام
کار خاصی نداره خودت هم میتونی!
البته تعمیراتی ها بهتر میتونند!
جای خاصی نیست.

Spaniuly
29-09-2008, 08:47

فرمونت خوب كا مي كرد قبل خراب شدن دايي منم داشت ولي به دردشون نخورد چون اصلا كار نميكرد درست حسابي. تازه كنده شدن يه فيش كه تعمير كار نميخواد خودت درستش كن ديگه
ولي فيش رو حتي اگه خودتم نتوني بچسبوني بدي به الكتكريكي 3 سوت برات حلش ميكنه

سلام

البته مدلهاي ارزونشم هست

اون عكسها مال لاجي تك بودن كه گرون هستند اكثرا شما اگه گروه دوستان داري. (4 نفر) 2 جفت دسته يكسان بخر كه من آنالوگ Dual Shock رو پيشنهاد مي كنم كه بهترين دسته واسه PES هست. اينطوري ميتونيد 2 به 2 مقابل هم بازي كنيد و يا هر 4 تا تون تو يه تيم بازيكنيد. در كل اگه هم انفرادي بازي مي كني يه دسته تكي آنالوگ دار بخر كه راحت بتوني دريبلهاي 360 درجه زيداني رو هم باهاش اجرا كني

google_boy07
29-09-2008, 14:10
سلام

منظوره شما چیه تو خط لاجیکت نرو !

اگه محصول با کیفیت داشته باشه و کار کنه چه اشکالی داره حتی اگر قیمتش هم بالا باشه..

راستی من یه جا خوندم دسته بیسیم لاجیتک 60 تومان و دسته سیمی 35 تومن درسته یا نه؟

Spaniuly
29-09-2008, 14:58
منظوره شما چیه تو خط لاجیکت نرو !

اگه محصول با کیفیت داشته باشه و کار کنه چه اشکالی داره حتی اگر قیمتش هم بالا باشه..

راستی من یه جا خوندم دسته بیسیم لاجیتک 60 تومان و دسته سیمی 35 تومن درسته یا نه؟

بله همينطوره. راستي لاجي تك توي Devdata بازي فيفا 09 هم به صورت اختصاصي كد داره و هر مدلي كه از لاجي تك تهيه كني بدون اشكال ميتوني باهاش فيفا 09 بزني

Reza_994
29-09-2008, 17:35
اين دسته هاي dual shock بايد مبدل داشته باشي يا يو اس بيه؟
.
.
اين فرموني كه گفتين usb هست ؟
بچه ها كلا روش هاي اتصال دسته به p30 چيه؟

Stream
29-09-2008, 18:03
اين دسته هاي dual shock بايد مبدل داشته باشي يا يو اس بيه؟
.
.
اين فرموني كه گفتين usb هست ؟
بچه ها كلا روش هاي اتصال دسته به p30 چيه؟
کنترلر های جدید همگی از طریق USB به کامپیوتر متصل میشن. کنترلر های بی سیم High-End هم اکثرا از طریق Wireless 2.4 GHz .

teraktor2003
29-09-2008, 18:31
این logic dual shock تکی هم داره؟! قیمتش چنده؟!
به نظر همه این مدل رو پیشنهاد میکنن واسه فوتبال!

google_boy07
29-09-2008, 19:30
یکی از دوستان میتونن قیمت دسته های لاجیتک رو تو ایران به روز بذاره؟

Spaniuly
30-09-2008, 00:04
یکی از دوستان میتونن قیمت دسته های لاجیتک رو تو ایران به روز بذاره؟

البته قيمت ها نميتونن دقيق باشن تازه خيلي جاها اصلا اين دسته ها رو نميارن چون قيمتاشون بالاست و خريدار هم نداره تو ايران الان 99% گيم پد هاي موجود در بازار ايران محصولات چيني هستند. ولي با اين حال يه سرچي مي كنم اگه ليستي از قيمتهاي اين محصول گير آوردم قرار مي دم تو تاپيك

Spaniuly
01-10-2008, 11:18
خوب حالا كه فيفا 09 ريليز شد صبحي نشستم واسه دسته طرح PS2 خودم يه Devdata ساختم . از اين طرح 360 نا اميد شدم اگه كسي Devdata طرح PS2 رو براي فيفا مي خواد از لينك زير دانلود كنه فقط كافيه از تو جايي كه بازي رو نصب مي كنيد از فولدر data/input
هر دو تا فايل مربوط به Devdata رو پاك كنيد و اون فولدر رو خالي نگه داريد بعد بريد به My Document و اين فايل Devdata جديد رو جايگزين كنيد. همه چيزش درست راست استيك هم دقيقا درسته و فعال
اينم لينك فقط 2 كيلوبايت هست حجمش

اگه لينك بالا كار نكرد اين يكيو امتحان كنيد

Spaniuly
02-10-2008, 17:44
اينم نرم افزار كانفيگ براي دسته براي فيفا 08 هست و البته زبانش آلماني هست ولي به درد فيفا 08 باز ها ميخوره لينك توسط كاربر خوب و دوست خوبم Khelane ارائه شده. من و ايشون در صدد پيدا كردن نرم افزار مشابه هستيم تا براي 09 كار كنه البته سعي خواهد شد زبان برنامه انگليسي باشه. در ضمن اينم بگم دسته 360 فراسو به درد فوتبال بازي كردن نميخوره نه PES نه Fifa بازم اگه تونستم يه Devdata قابل قبول براش بسازم ميذارم تا دانلود كنيد
لينك دانلود برنامه

djmd
02-10-2008, 18:10
اينم نرم افزار كانفيگ براي دسته براي فيفا 08 هست و البته زبانش آلماني هست ولي به درد فيفا 08 باز ها ميخوره لينك توسط كاربر خوب و دوست خوبم Khelane ارائه شده. من و ايشون در صدد پيدا كردن نرم افزار مشابه هستيم تا براي 09 كار كنه البته سعي خواهد شد زبان برنامه انگليسي باشه. در ضمن اينم بگم دسته 360 فراسو به درد فوتبال بازي كردن نميخوره نه PES نه Fifa بازم اگه تونستم يه Devdata قابل قبول براش بسازم ميذارم تا دانلود كنيد

البته دوست عزیز تو PES که خوب جواب می داد ... داداشم که PES خوره همه تکنیک ها رو باهش راحت می زد مشکلی نداشت ! فقط تو فیفا ازیت میکنه ! :11:

Spaniuly
02-10-2008, 18:21
آره براي PES مشكلي نخواهد داشت چون دكمه هاي L2 و R2 كار به خصوصي نميكنن توي PES اما تو فيفا 2 تا از حركتهاي اصلي با اين دكمه ها اجرا ميكنن كه فاقد اين 2 تا دكمه هست اون 2 تا پدال كه زير L1 و R1 هست كشكن اون دكمه هاي كوچيك هم كه جاي Select و Start هستند به درد استفاده به عنوان L2 و R2 يا L1 و R1 نميخورن.

Spaniuly
02-10-2008, 20:40
اينم فايل مخصوص طرح پلي استيشن 1
Devdata for PS1 Game Pads

هر دو فايل يكيه 2 تا گذاشتم تا اگه يكي كار نكرد از اون يكي لينك استفاده كنيد
اگه Devdata كار نكرد يكي اطلاع بده من از اين دسته ها ندارم امتحان كنم. امتحان كنيد بهم بگين.
نحوه استفاده رو هم چند پست قبل تر توضيح دادم اما بازم مي گم:

فقط كافيه از تو جايي كه بازي رو نصب مي كنيد از فولدر data/input
هر دو تا فايل مربوط به Devdata رو پاك كنيد و اون فولدر رو خالي نگه داريد بعد بريد به My Document و اين فايل Devdata جديد رو جايگزين كنيد.

linkin_park
02-10-2008, 21:17
ممنون من از Dev شما استفاده کردم جواب داد ....

hosiyar
02-10-2008, 21:26
کراوزر جان این کار نکرد . کلا دیگه بازی اجرا نمیشه . devdata اصلی رو بدین لااقل فعلا بتونم بازی کنم .

دقیقش اینه :
دو دسته ای است .

omid07
02-10-2008, 21:57
خوب حالا كه فيفا 09 ريليز شد صبحي نشستم واسه دسته طرح PS2 خودم يه Devdata ساختم . از اين طرح 360 نا اميد شدم اگه كسي Devdata طرح PS2 رو براي فيفا مي خواد از لينك زير دانلود كنه فقط كافيه از تو جايي كه بازي رو نصب مي كنيد از فولدر data/input
هر دو تا فايل مربوط به Devdata رو پاك كنيد و اون فولدر رو خالي نگه داريد بعد بريد به My Document و اين فايل Devdata جديد رو جايگزين كنيد. همه چيزش درست راست استيك هم دقيقا درسته و فعال

دستت درد نکه کارم را افتاد .هر موقع که می خوام بازی کنم دعات میکم بازم مرسی

Spaniuly
02-10-2008, 22:58
کراوزر جان این کار نکرد . کلا دیگه بازی اجرا نمیشه . devdata اصلی رو بدین لااقل فعلا بتونم بازی کنم .

دقیقش اینه :

دو دسته ای است .

مي دوني چرا بازي اجرا نميشه براي اينكه به حرفام درست عمل نكردي از همون پستي كه دانلود كردي دوباره دستور العمل رو با دقت بخون دوباره عمل كن: براي اينكه به زحمت نيوفتي ميگم اشكال كارت چيه 2 تا فايل توي اين مسير هست:

فرض ميكنيم فيفا 09 رو روي درايو C نصب كردي اين مسير رو برو اون 2 فايل رو از توي اين فولدر يا پاك كن يا كات بگير يه جا ديگه نگه دار اين فولدر بايد خالي بمونه
C:\Program Files\EA Sports\FIFA 09\data\input

devdata رو هم توي پوشه اي كه توي My Document هست بايد بذاري.

khelane
03-10-2008, 09:59

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه لينك بالا كار نكرد اين يكيو امتحان كنيد

سلام من این فایل رو گرفتم ولی انالوگ راستم همه چیز رو برعس انجام میده یعنی سمتهای بالا وپایین شده سمت چپ و راست و برعکس اگه میشه یه فایلی بزاری که انالوگ دقیق مثل پلی استیشن باشه ضمنا" من دسته ام پلی استیشنه ودارم یه نرم افزار مثل نرمافزاری که کروزر جان گفت گیر میارم اگه نشد یه دوست دارم که در برنامه نویسی حرف نداره برنامه رو بهش میدم منتظر میشم چی بشه
سپاسگزارم واسه کمکهای که شما به دوستان انجمنتان میکنید.

khelane
03-10-2008, 10:39
منم از همون موقع كه PC گرفتم چند بار جوي استيك گرفتم و چند تاش خراب شد و يكيش خوب از آب درومد
يكي كه تقريبا طرح PS2 بود ولي كمي بزرگتر (چند تا فرق داشت با PS2) يه 3 يا 4 سالي هست كه دارمش از موقعي كه خريدمش فقط لاستيك جهت را يه بار عوض كردم و الان هم مثل روز اولش كار ميكنه اسمشم نميدونم روش نوشته(Snopy)

اين اواخر هم يه مبدل گرفتم كه همزمان دو تا دسته PS را به PC وصل ميكنه
و همه دكمه ها و آنالوگ و L3R3 و .. كار ميكنند
اينيم خيلي جالبه و قيمتش هم 4 تومنه
اينم يه عكس كه قبلا تو فروم گذاشته بودم

سلام من همین هارو دارم خیلی توپه در همه ی بازیهاکار مکنه خدایش خیلی خوبه

golmohammadi
03-10-2008, 13:15
سلام من همین هارو دارم خیلی توپه در همه ی بازیهاکار مکنه خدایش خیلی خوبه

اره اين كارش خيلي درسته
از موقعي كه خريدمش خوب كار ميكنه
يه نوع دسته مال PC هست كه اونم خوب كار ميكنه
عكسش هم ميذارم

golmohammadi
03-10-2008, 13:36
نوشته شده توسط golmohammadi
منظور من اين بود :

golmohammadi
03-10-2008, 22:20
بچه ها اينم يه دسته خوب هست
كه در قيمت خود به نظر من بهترين گزينه هست
مال PC هست
ويبره و آنالوگ هم كه خوب كار ميكنه
قيمتش هم حدود 7 تومن هست
شيك زيبا و قالب دست هست
حتي محافظ كريستال هم داره
فقط يه نكته
يه جايي از دسته اگه نوشته Diamond بدرد نميخوره و قيمتش هم 6 تومنه
ولي اونجايي را كه تو عكس مشخص كرده ام اگه بدون نوشته باشه و خالي باشه اون بهتره كه 7.5 قيمتشه

Spaniuly
04-10-2008, 00:06
ولي من بازم عقيده دارم طرح ساده ps2 در حال حاضر استاندارد و خوش دسته. من امروز رفتم يه دونه جفتي خريدم.

khelane
04-10-2008, 12:11
سلام این اموزش بازی فیفا است و دریبلهاش با دسته دانلودش بکنید

hosiyar
04-10-2008, 13:26
مي دوني چرا بازي اجرا نميشه براي اينكه به حرفام درست عمل نكردي از همون پستي كه دانلود كردي دوباره دستور العمل رو با دقت بخون دوباره عمل كن: براي اينكه به زحمت نيوفتي ميگم اشكال كارت چيه 2 تا فايل توي اين مسير هست:

فرض ميكنيم فيفا 09 رو روي درايو C نصب كردي اين مسير رو برو اون 2 فايل رو از توي اين فولدر يا پاك كن يا كات بگير يه جا ديگه نگه دار اين فولدر بايد خالي بمونه

برادر این کارو درست انجام دادم ولی بازی رو خراب کرد . به طوری که اون dev که برای دسته های طرح ps2 گذاشتی رو ریختم کار کرد ولی با مقداری اشکال .
اگه زحمتی نیست یه dev دیگه برای دسته طرح من (که دوتایی هست) بساز . قربون دستت .

Spaniuly
04-10-2008, 14:12
اينم devdata جديد براي دسته دقلو البته اگه اسم دسته شما توي كنترل پانل چيزي غير از اوني كه تو Devdata هست نوشته شده اسم دقيق دسته رو توي فايل Devdata ويرايش كنيد و اصلاح كنيد. اسمي كه توي اين Devdata نوشته شده اينه:
Twin USB Vibration Gamepad
لينكها

Reza_994
04-10-2008, 15:57
بچه ها اينم يه دسته خوب هست
كه در قيمت خود به نظر من بهترين گزينه هست
مال PC هست
ويبره و آنالوگ هم كه خوب كار ميكنه
قيمتش هم حدود 7 تومن هست
شيك زيبا و قالب دست هست
حتي محافظ كريستال هم داره
فقط يه نكته
يه جايي از دسته اگه نوشته Diamond بدرد نميخوره و قيمتش هم 6 تومنه
ولي اونجايي را كه تو عكس مشخص كرده ام اگه بدون نوشته باشه و خالي باشه اون بهتره كه 7.5 قيمتشه

اون دو تا چهار تومني ها هم همين مدل بودن (diamond)

ولي من بازم عقيده دارم طرح ساده ps2 در حال حاضر استاندارد و خوش دسته. من امروز رفتم يه دونه جفتي خريدم.

سلام چند خريدين؟ جايي رو ميشناسين براي خريدش؟

golmohammadi
04-10-2008, 17:30
اون دو تا چهار تومني ها هم همين مدل بودن (diamond)

دو تا 4 تومني منظورت اينه كه هر دو را 4 تومن خريدي يا 8 تومن برا دو تا ؟
بعدشم دسته ها شبيه هم هستند
مطمئنا دسته 7 تومني را هيكشي 4 تومن نميده
حتما فرق دارند

Spaniuly
04-10-2008, 17:50
رضا جان من اين جفتي رو 9500 خريدم البته جنس پوسته دسته خيلي خوب هست رنگش هم مشكي تيره هست كلا چيز شيكي هست بايد ببينيم چقدر دوام مياره

Reza_994
04-10-2008, 18:00
دو تا 4 تومني منظورت اينه كه هر دو را 4 تومن خريدي يا 8 تومن برا دو تا ؟
بعدشم دسته ها شبيه هم هستند
مطمئنا دسته 7 تومني را هيكشي 4 تومن نميده
حتما فرق دارند
نه اصلا منظورم اين مدل نبود منظورم برندش بود با يه مدل ديگه
معمولي داشت دو تا 4 باشك 8
برنداي ديگه هم بود
:20::11:
.
.
.

رضا جان من اين جفتي رو 9500 خريدم البته جنس پوسته دسته خيلي خوب هست رنگش هم مشكي تيره هست كلا چيز شيكي هست بايد ببينيم چقدر دوام مياره
krauser جان ممنون

راستي نگفتي از كجا؟
:11::20:

Al_pacino
04-10-2008, 18:42
سلام دوستان
من یه مشکل اساسی توی فیفا09 پیدا کردم
مشکلی که هست اینه که دکمه های پاس و تکل و پاس تو عمق و جلو آوردن دروازه بان و ... همه جدا شدند و برای من که فقط با گیم پد بازی می کنم تکل و پاس تو عمق نداره و تو تنظیمات جلوی این کنترل ها نوشته شده Empty و هر دکمه ای که می خوام برای تکل یا پاس تو عمق بذارم باز هم Empty میزنه و توی بازی خبری از تکل و پاس تو عمق نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه از شما کسی پچی چیزی سراغ داره که کنترل گیم پدها رو درست کنه اینجا بذاره تا ما هم بتونیم بازی کنیم
ممنون

Spaniuly
04-10-2008, 21:54
از اروميه خريدم رضا جون پاساژ فيليپس

SIMON137
04-10-2008, 22:21
سلام ، به نظرتون این دسته من خوبه؟

Al_pacino
04-10-2008, 23:17

سلام دوست عزیز
این فایل جدیدی که گذاشتین را من با دسته دوتایی طرح PS تست کردم ولی مشکلاتی داشت، یکی از مشکلاتش این بود که شماره دکمه هایی که من توی کنترل تنظیم می کردم، وقتی توی بازی می رفتم عوض می شدن، مثلا با دکمه ی دویدن، حرکت تکنیکی می رفت و با دکمه ی سانتر، پاس تو عمق می داد و ... . و مشکل اساسی تر این بود که وقتی بازیکن هایم پاسی را دریافت می کردند، بجای اینکه آنرا استپ کنند چند متر به اطراف پرتش می کردند، مثل حالتی که در کیبرد شیفت را می گیریم.
امیدوارم این ایرادها را رفع کنید دوست عزیز
از زحماتت متشکرم

hosiyar
05-10-2008, 13:12
krauser جان . این dev جدیدی که دادی کار کرد ولی خیلی مشکل داشت . حتی بعضی اوقات کیبورد هم کار نمی کرد . خودم یه dev گیر آوردم خیلی عالیه . کارمو راه انداخت اساسی . هیچ مشکلی هم نداره . برا شما هم میذارم استفاده کنید :
52KB

Spaniuly
05-10-2008, 14:26
سلام ، به نظرتون این دسته من خوبه؟

عاليه مباركت باشه كلا شيكه ولي من شخصا با طرح PS
ساده بيشتر حال ميكنم و راحتم

سلام دوست عزیز
این فایل جدیدی که گذاشتین را من با دسته دوتایی طرح PS تست کردم ولی مشکلاتی داشت، یکی از مشکلاتش این بود که شماره دکمه هایی که من توی کنترل تنظیم می کردم، وقتی توی بازی می رفتم عوض می شدن، مثلا با دکمه ی دویدن، حرکت تکنیکی می رفت و با دکمه ی سانتر، پاس تو عمق می داد و ... . و مشکل اساسی تر این بود که وقتی بازیکن هایم پاسی را دریافت می کردند، بجای اینکه آنرا استپ کنند چند متر به اطراف پرتش می کردند، مثل حالتی که در کیبرد شیفت را می گیریم.
امیدوارم این ایرادها را رفع کنید دوست عزیز
از زحماتت متشکرم

krauser جان . این dev جدیدی که دادی کار کرد ولی خیلی مشکل داشت . حتی بعضی اوقات کیبورد هم کار نمی کرد . خودم یه dev گیر آوردم خیلی عالیه . کارمو راه انداخت اساسی . هیچ مشکلی هم نداره . برا شما هم میذارم استفاده کنید :
52KB

بله طبيعي هست اشكال كار از اينجا ناشي ميشه كه ورودي USB هر گيم پد با يه گيم پد طرح ديگه متفاوت هست كلا براي هر دسته شما بايد تعريف DEVDATA داشته باشيد. البته اگه دوستمون يه نرم افزار تهيه DEVDATA گير بياره كار همگي راه ميافته. هوسيار جان در مورد DEVDATA هم بگم اگه اون DEVDATA برا شما كار نكرد مطمئن باش DEVDATA اي كه براي دسته شما كار كنه براي دسته من كار نخواهد كرد مشكل هم همون مسئله اي بود كه گفتم تعريف جاهاي دكمه ها تو هر دسته متفاوت هست. خوشحالم كه يه فايل خوب كه با دسته شما كار كنه پيدا كردي منم ايني كه آپلود كرده بودم كاملا متناسب با دسته دوقلوهاي جديدي هست كه خريدم.

ESTEGHLAL 67
05-10-2008, 21:50
دوستان ببخشید نمیدونم این سوال جاش اینجا هست یا نه من یه گیم پد از نوع topway دارم وقتی میخوام بازی
فیفا 09 رو بازی کنم بعضی از دکمه هاش رو empty میزنه وهر کاری میکنم نمیتونم تنظیم کنم حالا میخوام ببینم
مشکل از گیم پد من و باید اونو عوض کنم یا مشکل از فیفا 09 هست ممنون:11:

Toranj_mhg
06-10-2008, 01:10
52KB

مرسی برای منم کار کرد .

Spaniuly
06-10-2008, 05:39
دوستان ببخشید نمیدونم این سوال جاش اینجا هست یا نه من یه گیم پد از نوع topway دارم وقتی میخوام بازی
فیفا 09 رو بازی کنم بعضی از دکمه هاش رو empty میزنه وهر کاری میکنم نمیتونم تنظیم کنم حالا میخوام ببینم
مشکل از گیم پد من و باید اونو عوض کنم یا مشکل از فیفا 09 هست ممنون:11:
نه از فيفا هست شما فايل Devdata داري اين چند صفحه اخير تاپيك به همين مشكل اختصاص داره اين 3 4 صفحه آخر رو مطالعه كن و Devdata مناسب رو پيدا كن. كافيه Devdata هاي موجود تو تاپيك رو كه آپلود شده دانلود كني و جايگزين Devdata اصلي تو پوشه user توي ماي داكيومنتت كني يادت نره بايد به مسير نصب بازي بري بعدش و از توي پوشه Data\input هر دو تا فايل موجود تو اونجا رو يا حذف كني يا برشون داري . خلاصه اين پوشه باس خالي باشه

zadis
06-10-2008, 16:08
52KB

ممنون دوست عزیز برای منم کار کرد .... پیشنهاد میکنم اونایی که مشکل دارن حتما دانلود کنند...

Milikan
07-10-2008, 14:31
ببخشید این گیم پد منه ، دو قلو و USB هم هست

واقعا لطف میکنین اگه بگین چه dev ی براش مناسبه ، این چند صفحه رو اکثرا امتحان کردم و فایده نداشته

Spaniuly
07-10-2008, 16:36
ميليكان جان شما ميتونيد از Devdata هايي كه توي كلوپ هست استفاده كني چند تا گذاشتيم دانلود كن هركدوم كه جواب اونو استفاده كن البته مال هوسيار جان هم خوبه اول اون رو امتحان كن. اگه نشد من تو صفحات قبل قرار دادم اونارو امتحان كن. بازم مشكلي بود ما در خدمتيم

king-hitler
07-10-2008, 20:10
سلام بابا مدیر مبحث لینکهای دانلود این نرم افزار رو بزاره تو صفحه اول که نخاد کل پستهارو بخونی
ممنون
من که پیدا نکردم

king-hitler
07-10-2008, 20:13
بابا یکی این لینک دانلود برا درست کردن دسته بزاره

این دسته منه یکی میگه چطوری این دسته رو تنظیم کنم بازیکن بره دنبال توپ

هر کاری میکنم تنظیم نمیشه

خواهشن از مگا اپلود یا رپید نزارین

golmohammadi
07-10-2008, 23:39
بابا یکی این لینک دانلود برا درست کردن دسته بزاره

این دسته منه یکی میگه چطوری این دسته رو تنظیم کنم بازیکن بره دنبال توپ

هر کاری میکنم تنظیم نمیشه

خواهشن از مگا اپلود یا رپید نزارین

منظورت توپگيري هست درسته ؟

Spaniuly
08-10-2008, 00:16
بابا شما اون Devdata هايي كه تو تاپيك گذاشته شده رو بگير بعد وقتي رفتي توي بازي دكمه ها رو به دلخواه مپش رو عوض كن بعد قبل خارج شدن از بازي پروفايل رو سيو كن

shazdeh23
08-10-2008, 02:07
سلام
من احتیاج مبرم به GamePad دارم ولی هر چی گشتم نه Logitech پیدا کردم نه دسته XboX!
کجا میتونم گیر بیارم؟ و قیمت دسته Xbox با سیمش چنده؟
ممنون

B3HZ@D
08-10-2008, 03:01
قیمت دسته های Xbox چقدره؟؟؟

Spaniuly
08-10-2008, 11:12
16000 هزار تومنه فقط هم شركت فراسو نمايندگي داره تو ايران. دسته شيك و خوش دستي هست و خيلي با دوام من اولش ازش خوشم نيومد ولي بعدا ديدم امكاناتش خيلي خوبه. حيف تكيه. ولي واسه بازي هاي دسته فعلا Ps2 تائيد ميشه جاي شما باشم نميرم 16000 تومن بدم 360 بخرم

king-hitler
08-10-2008, 11:20
بابا شما اون Devdata هايي كه تو تاپيك گذاشته شده رو بگير بعد وقتي رفتي توي بازي دكمه ها رو به دلخواه مپش رو عوض كن بعد قبل خارج شدن از بازي پروفايل رو سيو كن

همون طوری که تو یه قسمت دیگه گفتم فایل خراب بود
یه کمک کن
من میخوام دکمهاش مثل فیفا 08 باشه
خودت یه پروفاییل بساز و اپ کن
ممنون میشم

Spaniuly
08-10-2008, 11:24
بهت Dont Send ميده؟

خوب اشكال كارت اينه كه به حرفام دقت نميكنه من بارها گفتم اون 2 تا فايل توي فولدر input كه توي فولدر data تو مسير نصب بازي هست رو باس حذف كني. در ضمن من براي دسته اي كه تو دستم باشه مي تونم Dev بسازم. چون تمام دسته ها سيماشون توي اتصال USB متفاوته. خدا كنه يكي پيدا بشه اين كانفيگر رو برنامه نويسي بكنه كه همه از اين مصيبت خلاص بشن.

2 تا فايل توي اين مسير هست:

اينارو امتحان كن

يا اينو اگه بالاي كار نكرد

اينم همونيه كه هوسيار خان پيدا كرده بود اينم امتحان كن

براي طرح ps1 بدون آنالوگ

اينم نرم افزار كانفيگ براي دسته براي فيفا 08 هست

king-hitler
08-10-2008, 11:40
بهت Dont Send ميده؟

خوب اشكال كارت اينه كه به حرفام دقت نميكنه من بارها گفتم اون 2 تا فايل توي فولدر input كه توي فولدر data تو مسير نصب بازي هست رو باس حذف كني. در ضمن من براي دسته اي كه تو دستم باشه مي تونم Dev بسازم. چون تمام دسته ها سيماشون توي اتصال USB متفاوته. خدا كنه يكي پيدا بشه اين كانفيگر رو برنامه نويسي بكنه كه همه از اين مصيبت خلاص بشن.

شما فالی رو که به من دادی من دان کردم کلا یه فایل داخلش بود
منم همین کارو کردم فقط یادم نبود که بک اپ بگیرم
عکس دسته هم که گزاشتم

وقتی میخاد بره تو بازی این ارور رو میده

Spaniuly
08-10-2008, 11:42
پست قبلي رو مطالعه كن ويرايش كردم

king-hitler
08-10-2008, 11:50
منظورت مدل پلی استیشن هستش

براي طرح ps1 بدون آنالوگ

کد:

Spaniuly
08-10-2008, 12:08
[quote=king-hitler;3049310]منظورت مدل پلی استیشن هستش

براي طرح ps1 بدون آنالوگ

بله همون بدون آنالوگ

king-hitler
08-10-2008, 12:11
کد:

برای فیفا 09 نتونستی پیدا کنی

Spaniuly
08-10-2008, 12:28
کد:

برای فیفا 09 نتونستی پیدا کنی

نه والا بد جوري پي اش هستم خيلي خوب ميشه بياد زود. اگه بياد باخبر ميشيم نگران نباش. خوشبختانه برا بچه هاي كلوپ تو اين مورد فعال هستن و به محض اومدن گير مياريم همين جا لينك ميذاريم:46:

LORD GAMES
08-10-2008, 14:55
سلام کسی سیوی چیزی نداره که دکمه های فیفا 09 رو درست کنه ممنون:12:

Spaniuly
08-10-2008, 16:26
اين devdata هايي كه ميذارم واسه همينه از اونا استفاده كني حل ميشه مشكلت

LORD GAMES
08-10-2008, 17:48
کدوم devdata کجان ؟ ممنون:12::11::31:

MOHAMMAD2010
08-10-2008, 17:56
آقا کسی از مبدل دسته ps2 برای pc استفاده کرده ؟
میشه یه خورده دربارش بگین ؟
قیمتش ؟
سازگاری دسته با بازی ها و غیره

( من از دسته ps2 خیلی خوشم میاد )

Spaniuly
08-10-2008, 18:02
تو همين تاپيك گل محمدي نوشته برو اوايل تاپيك در موردش نوشته صفحه 2 و 3

MOHAMMAD2010
08-10-2008, 18:05
تو همين تاپيك گل محمدي نوشته برو اوايل تاپيك در موردش نوشته صفحه 2 و 3

متاسفانه ندیدم
دسته خود ps2 منظورمه نه شبیهش
همینطور قیمت این تبدیل usb

Spaniuly
08-10-2008, 18:27
اولين صفحه همين تاپيك هست اولين پستي كه آقاي گل محمدي زده تو اين تاپيك صفحه 1 ادرس از اين دقيق تر؟

MOHAMMAD2010
08-10-2008, 18:32
اولين صفحه همين تاپيك هست اولين پستي كه آقاي گل محمدي زده تو اين تاپيك صفحه 1 ادرس از اين دقيق تر؟

نه عزیز
دقیق بود :31:
مرسی
:11:

Spaniuly
08-10-2008, 19:05
چند پست بعدي آقاي گل محمدي هم و بعد اون پست به اين مسئله مربوط ميشه

Google Spider
09-10-2008, 13:38

سلام
من توی این تاپیک 2 تا devdata پیدا کردم که اولی برای دسته های معمولی هستش و دومی برای دسته های انالوگ
اولی همه چی سر جاشه ولی چون واسه دسته ی معمولی هست دریبل نمی زنه دومی مشکلش اینه که دکمه ی start رنداره یعنی برای start زدن باید انالوگ سمت راست رو فشار بدی که کمی مشکله و عصاب خورد کن. در ضمن برای دریبل زدن باید انالوگ رو روشن کنی که با این کار باید برای کنترل بازیکنا از انالوگ سمت راست استفاده کرد من رفتم تو بخش تنضیمات کنترلر اون پایین رو دیجیتال کردم ولی دوباره که بر میگردم (بلا فاصله) باز رفته رو انالوگ ای مشکل برای manual pas و vibration هم هستش . حالا اون manual pas و vibration زیاد مهم نیس ولی اون کنترل بازیکنا خیلی داغونم کرده چون من مدت ها pes بازی میکنم (از همون نسخه اولش ) کاملا داغونم help me !!!!
اگه مشکلات رو حل کنی krauser جان عالی میشه . با تشکر. محسن

Spaniuly
09-10-2008, 14:14
سلام
من توی این تاپیک 2 تا devdata پیدا کردم که اولی برای دسته های معمولی هستش و دومی برای دسته های انالوگ
اولی همه چی سر جاشه ولی چون واسه دسته ی معمولی هست دریبل نمی زنه دومی مشکلش اینه که دکمه ی start رنداره یعنی برای start زدن باید انالوگ سمت راست رو فشار بدی که کمی مشکله و عصاب خورد کن. در ضمن برای دریبل زدن باید انالوگ رو روشن کنی که با این کار باید برای کنترل بازیکنا از انالوگ سمت راست استفاده کرد من رفتم تو بخش تنضیمات کنترلر اون پایین رو دیجیتال کردم ولی دوباره که بر میگردم (بلا فاصله) باز رفته رو انالوگ ای مشکل برای manual pas و vibration هم هستش . حالا اون manual pas و vibration زیاد مهم نیس ولی اون کنترل بازیکنا خیلی داغونم کرده چون من مدت ها pes بازی میکنم (از همون نسخه اولش ) کاملا داغونم help me !!!!
اگه مشکلات رو حل کنی krauser جان عالی میشه . با تشکر. محسن

بله دوست عزيز اين مسائل كه ميگي استارت سر جاش نيست اشكالي هست كه فقط بايد با يه نرم افزار كه مشابهش براي 08 اومده بود حل بشه اين Devdata هايي كه ميذارم كپي برداري شده از توي Devdata اصلي بازي هست واسه اينكه براي دسته هاي مختلف گذاشته شده. در مورد آنالوگ هم بايد تو بازي او حركت ها روي آنالوگ باشه و دكمه آنالوگ دسته هم بايد روشن باشه و بدين ترتيب دريبل ها رو با آنالوگ سمت راست اجرا كني و حركت ها رو با آنالوگ سمت چپ بايد عادت كني. اگه اون نرم افزار كانفيگ واسه 09 بياد اونوقت مشكل devdata حل ميشه

MoJtaBa.R
09-10-2008, 20:56
بهت Dont Send ميده؟

2 تا فايل توي اين مسير هست:

اينارو امتحان كن

يا اينو اگه بالاي كار نكرد

اينم همونيه كه هوسيار خان پيدا كرده بود اينم امتحان كن

براي طرح ps1 بدون آنالوگ

يه تشکر مبثوت خدمت دوست گلم : خيلي ممنون

مشکل حل شد

خيلي م م نون

MoJtaBa.R
09-10-2008, 21:13
آقا فقط اينکه : شرمنده که ميپرسم چرا بعد از پاس دادن بازيکنا با فلش يه راه رو مستقينم ميرن و تغيير جهت انجام داده نميشه

و در واقع دکمه سرعتش هم پنچره !

MoJtaBa.R
09-10-2008, 21:29
اين مشکل هم حل شد : کليد ترکيبي داشت

برا راه رفتن بايد دکمه ي triger run رو هم نگه داشت

سرعت هم توي اين وضعيت کار ميکنه

treat
09-10-2008, 22:57
52KB

با سلام و تشکر
من این devdata رو نصب کردم خیلی بهتر شده ولی یک چندتایی مشکل دارم اگه میشه لطفا کمک کنید :
یکی اینکه دروازه بان که میخواد پاس بده کلید پاس رو که میزنم یا توپ رو میندازه جلوپاش یا اینکه دستش میره واسه پرتاب توپ ولی توپ جا میمونه و از دستش میفته ؟؟!!
یکی دیگه اینکه نمی دونم دروازه بان با چی جلو میاد تو 08 با همون کلید تعریفی واسه پاس تو عمق جلو میومد اما حالا ؟؟!!
و در پایان اینکه چرا ویبره دسته ها فعال نمیشن یعنی در ظاهر on میشه ولی دوباره غیرفعال میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
10-10-2008, 06:01
من اين مشكل هايي كه دوستان ميكن رو نميدونم از كجا ناشي ميشه. ولي احتمالا از دسته باشه و يا شايد موقع خارج شدن Sve to Profile نميكنيد. براي من هيچ كدوم از اين مشكلات نيست. البته چون Devdata هايي كه هست براي گيم پد هاي خودم طراحي كردم هست

Google Spider
10-10-2008, 11:41
من اين مشكل هايي كه دوستان ميكن رو نميدونم از كجا ناشي ميشه. ولي احتمالا از دسته باشه و يا شايد موقع خارج شدن Sve to Profile نميكنيد. براي من هيچ كدوم از اين مشكلات نيست. البته چون Devdata هايي كه هست براي گيم پد هاي خودم طراحي كردم هست

اگر بگی چطور طراحی میکنی شاید بقیه هم استفاده کنن. اگه می شه یه اموزش بده.

Spaniuly
10-10-2008, 12:49
والا قبلا هم گفتم كدهاي خود فيفا رو دست كاري مي كنم كه تجربي هست و روش كلي نداره. بهترين راه استفاده از نرم افزار هست كه متاسفانه هنوز واسه فيفا 09 در نيومده

treat
10-10-2008, 14:38
ا سلام
خواستم بدونم ویبره دسته ها تو 09 چجوری فعال میشه البته گزینشو میدونم ولی وقتی فعالش می کنی ذخیرش نمی کنه میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
10-10-2008, 18:25
نميدونم چرا براي شما فعال نميشه براي من يه بار روشن كردم بعد سيو تو پروفايل بعدش ديگه هميشه فعال هست ويبره واسه من

king-hitler
11-10-2008, 09:31
ویبره مال من فقط اول بازی که شروع میشه میزنه همون لگوی اول بازی
بعد وقتی تو بازی میرم دیگه کار نمیکنه

Google Spider
11-10-2008, 13:08
ویبره مال من فقط اول بازی که شروع میشه میزنه همون لگوی اول بازی
بعد وقتی تو بازی میرم دیگه کار نمیکنه

برای من هم همین جوریه هر چی می رم درستش میکنم و save هم میکنم بازم دوباره off میشه.

Spaniuly
11-10-2008, 15:50
البته توي دمو فيفا 09 وسط بازي فعال بود از تنظيمات بازي هست نمي دونم توي تنظيمات كدوم تغيير باعث ميشه از كار بيفته مطمئنا توي تنظيمات دسته نيست چون مال خيليا با اينكه on هست ولي كار نميكنه ويبره. البته اين ويبره يه مزيتي داره اونم موقع ضربه آزاد زدن هست. وقتي هدف گيريتون روي تير دروازه باشه شروع به ويبره ميكنه

aliarnold
12-10-2008, 14:42
آقا من توي تنظيمات دسته براي fifa09 گير كردم
4-5 تا از دكمه ها empty هست يعني چي؟؟
و در تكل هم مشكل دارم لطفا در تنظيمات كمكم كنيد
ممنون

Spaniuly
12-10-2008, 14:53
آقا من توي تنظيمات دسته براي fifa09 گير كردم
4-5 تا از دكمه ها empty هست يعني چي؟؟
و در تكل هم مشكل دارم لطفا در تنظيمات كمكم كنيد
ممنون

مشكل شما رو حل مي كنه به شرط اينكه قدم به قدم پيش بري چيزي رو هم از قلم نندازي:

1- اين فايل رو دانلود كن:

2- برو به جايي كه بازي فيفا رو نصب كردي: پوشه و برو به : data/input/ اين جا 2 تا فيال هست به اسم هاي XPad.dll و devdata هر دو رو delete كن يا cut بگير از اونجا برشون دار (خلاصه فولدر input بايد خالي باشه)

3- فايلي رو كه دانلود كردي ببر Paste كن اينجا My Document/FIFA 09/user از قبل يه فايل با همين نام هست بايد Replace كني. حالا برو به بازي اگه نرفت توي بازي احتمالا به پروفايلت ايراد ميده فولدر پروفايل رو از توي پوشه فيفا 09 توي ماي داكيومنت پاك كن دوباره برو به بازي. ايشالا كه جواب ميده اگه ايرادي بود بهم اطلاع بده همين جا

farhad07
12-10-2008, 14:59
از اين بازي هاي جديد كدوم بازي ها را به جزء فوتبال ميشه بازي كرد؟

aliarnold
12-10-2008, 15:02
خيلي ممنون مشكلم حل شد
2 تا سوال ديگه
،سرعت بازي خيلي كم هست رم من 1 هست راهي براي افزايش سرعت بازي نيست؟؟
و يه نرم افزار با نام دانلود منيجر ea نصب كرده اين مال چيه؟
با تشكر فراوان از زحمات شما

Spaniuly
12-10-2008, 16:19
از اين بازي هاي جديد كدوم بازي ها را به جزء فوتبال ميشه بازي كرد؟

همه بازي هايي كه جوي استيك ساپورت ميكنن البته يه ابزار هست به اسم XPader كه كاري مي كنه همه بازيها رو ميشه با دسته بازي كرد

خيلي ممنون مشكلم حل شد
2 تا سوال ديگه
،سرعت بازي خيلي كم هست رم من 1 هست راهي براي افزايش سرعت بازي نيست؟؟
و يه نرم افزار با نام دانلود منيجر ea نصب كرده اين مال چيه؟
با تشكر فراوان از زحمات شما

كافيه توي تنظيمات گرافيك رو تعديل بدي تا بازي روان اجرا بشه البته رمت خوبه احتمالا CPU يا گرافيكت پاين هست. اون EADM از نظر من چيز چرتي هست مثلا پچ دانلود مي كنه ولي پچ هاش همه اش قديميه كلا به درد نميخوره نصبش نكردي هم نكردي.

aliarnold
12-10-2008, 16:24
cpu من 4.3 دو هسته
vga 256 up to 512
با اين حال خيلي ممنون

farhad07
12-10-2008, 16:34
ميشه لينك اين نرم افزار و اموزشش را قرار بديد

Spaniuly
12-10-2008, 16:40
ميشه لينك اين نرم افزار و اموزشش را قرار بديد

كار باهاش ساده هست البته ظاهرا من زياد باش ور نرفتم يكم باهاش ور بري ياد ميگيري چون خيلي ساده هست فقط اينو بگم كه اين نرم افزار دكمه هاي كيبورد رو نگاشت ميكنه به گيم پد. و وقتي شما دكمه گيم پد رو فشار ميدي دكمه تعريف شده روي كيبورد فشار داده ميشه البته بصورت مجازي و اين كار رو اين نرم افزار براي شما انجام ميده. اولين بار اين نرم افزار رو كاربر خوب و فعال آقاي djmd به من معرفي كردن كه از يه لينك غير مستقيم دانلود كردم و حالا جهت رفاه حال شما روي آپلود سنتر پرشين گيگ آپلود كردم كه مشكلي براي دريافتش نداشته باشيد

لينك دانلود

hamidarr
13-10-2008, 10:15
با سلام خدمت همه دوستان میخاستم بپرسم که ایا گیم پدی هست که توی fifa بدون اینکه دکمه analog رو فعال کنیم هم جهت و هم analog راست وجپ با هم کار کنند؟

Spaniuly
13-10-2008, 13:03
با سلام خدمت همه دوستان میخاستم بپرسم که ایا گیم پدی هست که توی fifa بدون اینکه دکمه analog رو فعال کنیم هم جهت و هم analog راست وجپ با هم کار کنند؟

نه اين چيزي كه گفتي امكان نداره براي فعال كردن آنالوگ بايد چراغ رو روشن كني. البته توي فيفا تو تنظيمات ميتوني ديجيتال رو انتخاب كني در صورتي خاموش بودن آنالوگ هم ميتوني از اونها استفاده كني ولي فقط جهت يعني سمت چپي. حالا منظورت چيه ميخواي چيكار كني؟

hamidarr
13-10-2008, 13:54
اقا من با analog نمیتونم بازی کنم فقط با جهتها عادت دارم بازی کنم و وقتی هم با جهتها بازی کنم دیگه نمیتونم از analog راست برای دیریبل استفاده کنم چون analog خاموشه میخواستم ببینم گیم پدی مثل گیم پد xbox360 برای pc وجود داره که تمام دکمه هاش تو بازی کار بدن چون گیم پد xbox360 چیزی بنام analog نداره و تمام دکمه هاش تو بازی کار میدن ینی میشه بازیکنا رو با جهت ها هدایت کرد و هم از analog راست برا دیریبل استفاده کرد

Spaniuly
13-10-2008, 21:35
اقا من با analog نمیتونم بازی کنم فقط با جهتها عادت دارم بازی کنم و وقتی هم با جهتها بازی کنم دیگه نمیتونم از analog راست برای دیریبل استفاده کنم چون analog خاموشه میخواستم ببینم گیم پدی مثل گیم پد xbox360 برای pc وجود داره که تمام دکمه هاش تو بازی کار بدن چون گیم پد xbox360 چیزی بنام analog نداره و تمام دکمه هاش تو بازی کار میدن ینی میشه بازیکنا رو با جهت ها هدایت کرد و هم از analog راست برا دیریبل استفاده کرد

نه دوست من اشتباه مي كني من خودم گيم پد طرح 360 دارم حسنش واسه شماست كه جاي جهت هاي معمولي رو با آنالوگ عوض كرده واسه همين اونايي كه به جهت عادت دارند جاش رو مجبور نيستند تغيير بدند. اين گيم پدها هم مثله بقيه دكمه روشن خاموش آنالوگ دارند. اگه خاموش كني آنالوگ ها از كار ميافتند

Rmv3x
13-10-2008, 22:10
سلام
من اون devdata که حجمش 52 کیلو بایت بود رو ریختم و مشکل دستم حل شد ولی نمیتونم skill move رو با دسته انجام بدم
یه devdata میخواستم که این کارم بتونم انجام بدم با دسته (دکمه قرمز شک رو هم روشن میکنم)
اسم دستم diamond هست و ازین شک داراست طرح ps2 که وقتی usb شو میزنی خودش اتومات نصب میشه

مرسی از همه

farhad07
14-10-2008, 01:01
من از xpader استفاده كردم و دارم بازي ميكنم اما نشانه گيري با انالوگ دسته خيلي سخته و يواشتر هم ميره چپ و راست
اما با موس راحت ميتونم نشانه گيري كنم ايا راهي هست كه انالوگ دسته هم مثل موس راحت بشه و بتونيم نشانه گيري
دقيق كنم چون موس خيلي روانه ولي انالوگ دسته اينطور نيست

FAR7AD
14-10-2008, 01:17
سلام کسی از دوستان میدونه رابطه گیم پد پلی استیشن 2 به پی سی رو از کجا میشه خرید ؟
مرسی

Spaniuly
14-10-2008, 05:02
سلام
من اون devdata که حجمش 52 کیلو بایت بود رو ریختم و مشکل دستم حل شد ولی نمیتونم skill move رو با دسته انجام بدم
یه devdata میخواستم که این کارم بتونم انجام بدم با دسته (دکمه قرمز شک رو هم روشن میکنم)
اسم دستم diamond هست و ازین شک داراست طرح ps2 که وقتی usb شو میزنی خودش اتومات نصب میشه

مرسی از همه

چند صفحه قبل گذاشتم يه devdata اون 100% برات جواب ميده

من از xpader استفاده كردم و دارم بازي ميكنم اما نشانه گيري با انالوگ دسته خيلي سخته و يواشتر هم ميره چپ و راست
اما با موس راحت ميتونم نشانه گيري كنم ايا راهي هست كه انالوگ دسته هم مثل موس راحت بشه و بتونيم نشانه گيري
دقيق كنم چون موس خيلي روانه ولي انالوگ دسته اينطور نيست

بله تائيد ميشه يواش هست علتش مسيري هست كه از فشار دادن كليد تا انجام بر روي يبورد طي ميشه يعني وقتي شما دكمه رو با گيم پد فشار ميدي يه پيغام ميفرستي به برنامه برنامه مياد و ميگرده دكمه نگاشتش روي دسته رو پيدا ميكنه و اون دكمه توسط نرم ازار زده ميشه اين بازي زماني همون مشكلي هست كه وجود داره

سلام کسی از دوستان میدونه رابطه گیم پد پلی استیشن 2 به پی سی رو از کجا میشه خرید ؟
مرسی

از كنسول فروشي ها ميتوني گير بياري. يا سخت افزار فروشيهايي كه تو كار گيم پد هم هستند

Google Spider
14-10-2008, 12:19

شما می تونی خود دسته ی xbox 360 رو تهیه کنی دو نوع داره یکی معمولی ویکی دیگه وش نوشته for windows البته هر دوش یکی هستش و یه سی دی تو دومی اضافه داره که من لینک فایلش رو دارم .این دسته رو بازی کاملا میشناسه و میشه عین 360 قمیتش هم دوستان میگفتن 23000 تومن . توی شهر مون نیست وگرنه میگرفتم .در ضمن این دسته رو بسیاری از بازیها میشناسه و به راحتی می تونی بازی های جنگی رو هم با دسته بازی کنی . من اینجوری شنیدم.

!Bikhaneman!
15-10-2008, 01:15
مشكل شما رو حل مي كنه به شرط اينكه قدم به قدم پيش بري چيزي رو هم از قلم نندازي:

1- اين فايل رو دانلود كن:

2- برو به جايي كه بازي فيفا رو نصب كردي: پوشه و برو به : data/input/ اين جا 2 تا فيال هست به اسم هاي XPad.dll و devdata هر دو رو delete كن يا cut بگير از اونجا برشون دار (خلاصه فولدر input بايد خالي باشه)

3- فايلي رو كه دانلود كردي ببر Paste كن اينجا My Document/FIFA 09/user از قبل يه فايل با همين نام هست بايد Replace كني. حالا برو به بازي اگه نرفت توي بازي احتمالا به پروفايلت ايراد ميده فولدر پروفايل رو از توي پوشه فيفا 09 توي ماي داكيومنت پاك كن دوباره برو به بازي. ايشالا كه جواب ميده اگه ايرادي بود بهم اطلاع بده همين جا

خدا امواتتو بیامرزه :40: واقعا ممنون.اما ظاهرا با اینکار یه مشکل کوچولو پیش میاد :

موقع پاسکاری ، بازیکنی که توپ بهش میرسه ، یه حرکت اضافه رو به عقب میکنه ! یعنی همینکه توپ بهش پاس داده میشه یه جهش رو به عقب میزنه که اگه بغل خط باشه ، میره تو اوت !! در حالیکه من جهتو رو به جلو دارم .
بازم تنظیم خاصی داره ؟

توضیحات اضافه :
قبل از اجرای ترفندی که فرمودید ، اینطوری نبود .
بعد از اجرای مراحل ، بدون مشکل وارد بازی شد ، بازم باید پروفایل رو پاک کنم ؟

hamidarr
15-10-2008, 15:46
ممنون از راهنماییتون میشه لطف کنید لینک دانلود فایلها رو بزارید

Google Spider
15-10-2008, 18:32
ممنون از راهنماییتون میشه لطف کنید لینک دانلود فایلها رو بزارید

سلام.
من دیدم همه دارن راجع به این تو تاپیکهای مختلف سوال می کنن گفتم یه تاپیک جامع بزنیم بهتره.
من اول چند تا نکته رو می گم :

◄ بنظر من خوشدست ترین دسته دنیا و در کل بهترین دسته دنیا ، دسته 360 هست . و توی هر بازیی هم بهتر از دسته های دیگه عمل می کنه

◄اگر دسته بیسیم + ----- رو برای کامپیوتر بخرید درایور های جانبی کار نمی کنن

◄هیچ رقمه راه نداره که دسته بیسیم رو وصل کنید به کامپیوتر مگر این که رسیورش رو بخرید یا اینکه پک کامل دسته+ ----- رو بخرید که دومی به صرفه تره

◄بهترین خرید ، خرید یه دسته سیمدار اصل 360 ، که روی جعبه اش ننوشته باشه : For Windows چون اون رو اکثر مغازه ها الکی گرون میدن در صورتی که بغیر از یه سیدی هیچ فرقی با دسته معمولی نداره

◄شما در یک زمان فقط میتونید از یکی از درایورهای اصلی یا جانبی استفاده کنید

◄اگر دسته سیمدار خریدید می تونید از درایور های اصلی و جانبی استفاده کنید که :

◄درایور اصلی : اکثر و یا تقریبا همه ی بازی های جدید این دسته رو ساپورت می کنن و ساپورتشون هم خیلی جالبه ، نمونه اش هم Gears of War هست. و این ساپورت اینطوریه که شما دسته رو وصل می کنید و از امکاناتی بهره مند میشید که با هیچ دسته ای توی دنیا روی پیسی نمی تونید اونها رو داشته باشید مثل : نوشتن اسم اصلی دکمه ها RT,LT و... به جای Button 1,2 که تو بقیه دسته ها می نویسه و ویبره ی ظریف و دقیقی که مخصوص این دسته طراحی شده ، استفاده کامل از تریگر ها.

◄اما اگر یه بازی دسته رو ساپورت نکنه و اون رو مثل یه دسته USB ساده تشخیص بده به مشکلات بزرگی بر میخورید که مجبورید درایور های جانبی رو بجای اصلی فعال کنید ، مثلا سری nfs از قدیم تا جدید این دسته رو ساپورت نمی کنن و اگه از درایور های خود مایکروسافت استفاده کنید:
● تریگر ها برعکس هم عمل می کنن و عملا شما هیچ وقت نمی تونید ترمز و گاز رو با هم داشته باشید چون یکی از تریگر ها اون یکی رو خنثی می کنه و اگر گاز و ترمز رو فشار بدید با هم ، انگار هیچ دکمه ای رو فشار ندادید و ماشین رها میشه ، نه ترمز میگیره ، نه سرعت
و همین امر در مورد بازیهای دیگه ای که درایور اصلی رو ساپورت نمی کنن صدق می کنه مثلا اگه یا بازی با یکی از تریگر ها کاور بگیره با یکی دیگه شلیک کنه شما این دوتا رو با هم فشار بدید هیچ عملی انجام نمیشه
● آنالوک ها با یه لمس کوچیک عملکرد زیادی دارن و با فوت کردن آنالوگ ماشینتون 10 متر جابجا میشه!!
● بعضی از دکمه ها عمل نمی کنن
◄ پس مجبور میشید درایور های جانبی رو نصب کنید که در این صورت دسته 360 مثل یه دسته USB ساده شناخته میشه ولی از یه سری مزایا بهره مند میشید
● می تونید هر دکمه ای رو قابلیتش رو عوض کنید! مثلا توی DMC 3 که همه عذاب می کشیدن من با جابجا کردن چند تا جهت آنالوگ و چند تا دکمه بازی رو طوری بازی کردم انگار واسه 360 ساختنش!
● میتونید از برنامه فوق العاده Xpadder استفاده کنید که به شما اجازه میده با داشتن یه دسته 360 هر بازیی تو دنیا رو باهاش بازی کنید ، یکی از بهترین شبیه سازهای مو و کیبورد روی دسته که فقط با ماله 360 کار می کنه
● اگر پول دارید یا یه جوری میتونید برنامه Pinnacle Game Profiler رو فعال کنید حالا با پول یا کرک یا هر چیزی ، میتونید باز هم همه ی بازی هایی که فقط موس و کیبرد ساپرت می کنن رو با دسته بازی کنید با این تفاوت که پروفایل بازی ها توی سایتش آماده هست و فقط کافیه اسم بازیی رو که میخواهید رو توی برنامه وارد کنید ، و اون هم میره سرچ می کنه و دانلود می کنه و به این طریق حتی لازم نیست دکمه های بازی رو روی دسته بچینید ، دقیقا انگار بازی رو برای 360 ساختن!

◄نگران نباشید که کدوم نوع درایور رو انتخاب کنید شما میتونید هر دفعه در 30 ثانیه ، بین درایور ها سوییچ کنید.
{این مقاله در سایت ----------.com نوشته شده}
------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب من چیزی برای دسته بیسیم نمی گم چون اگه به هر طریق صاحب ----- بشید خودش درایور های اصلی رو داره و درایور های جانبی هم که کار نمی کنن روش
-------------------------------------------------------------------------------------------------
این توضیحات راجع به Win XP SP2 می باشد توضیحات لازمه برای SP3 در پایین نوشته شده
-------------------------------------------------------------------------------------------------
فایلهای زیر رو دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درایور اصلی |حجم : 3.2 MB .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درایور جانبی |حجم : 619 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزار Xpadder | حجم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 552 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه پروفایل خوب واسه انواع بازی ها | حجم : 1 KB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه پروفایل برای Xpadder | حجم : 1 KB

----------------------------------------------------------------
خوب ، حالا که همه فایلها رو نصب کردید
با نصب درایور اصلی یعنی همون فایل XBOX360Eng.exe میتونید برید تو Gears of War و همینطوری بازی کنید
بهتره بعد از نصب این درایور ، درایوری که همراه Gears of War هست یا جدید تر از اون رو نصب کنید
لیستی از بازی هایی که این دسته رو با درایور اصلی ساپورت می کنن

* Assassin's Creed
* Attack on Pearl Harbor
* Audiosurf
* Auto Assault
* Battlestations: Midway
* Beowulf
* Blazing Angels Squadrons of WWII
* Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII
* BioShock
* Colin McRae: DiRT
* Conflict: Denied Ops
* Crysis
* Clive Barker's Jericho
* Devil May Cry 4
* Eragon
* FlatOut: Ultimate Carnage
* Flight Simulator X
* Gears of War[2]
* Geometry Wars: Retro Evolved
* Guitar Hero 3: Legends of Rock
* Halo 2[3]
* Harry Potter and the Order of the Phoenix
* Jade Empire[4]
* Juiced 2: Hot Import Nights
* Kane and Lynch: Dead Men
* Lara Croft Tomb Raider: Anniversary
* Lara Croft Tomb Raider: Legend
* Lego Star Wars II: The Original Trilogy
* Lego Indiana Jones: The Original Adventures
* Lost
* Lost Planet: Extreme Condition
* Medal of Honor: Airborne
* Overlord[5]
* Pirates of the Caribbean: At Worlds End
* Pro Evolution Soccer 2008
* Race Driver: GRID
* Rayman: Raving Rabbids
* Sega Rally Revo
* Shadowrun
* Spider-Man: Friend or Foe
* Spider-Man 3
* The Club
* Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
* Rainbow Six: Vegas
* Rainbow Six: Vegas 2
* TMNT
* Transformers: The Game
* Virtua Tennis 3
* Viva Pinata
* Fifa08
و خیلی بازی دیگر .....

حالا اگه میخواهید بازیی خارج از این بازیها با این دسته بازی کنید و میبینید دسته تو اون بازیها می لنگه باید درایور جانبی رو نصب کنید.
خوب XBCD Diver رو نصب کنید
به Control Panel بروید
System رو انتخاب کنید==>Hardware==>و Device Manager رو انتخاب کنید

Microsoft Common ... رو باز کنید
روی XBOX 360 Controller For Windows راست کلیک کنید و Update Driver رو بزنید

گزینه ی دوم یعنی Install from a list or... رو انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید

Don't Search . Iwill Choose... رو انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید

این صفحه محتویاتش ممکنه یوخده فرق داشته باشه ولی مهم XBCD XBox 360 Gamepad هست که شما انتخابش می کنید و Next رو میزنید

اگر در حین راه به همچین مشکلی برخوردید Continue Anyway رو بزنید بره پی کارش

-------------------------

خوب حالا این درایور فعال شده ، باید اون دوتا فایل zip که دانلود کرده بودید رو از zip درش بیارید و بریزید تویه یه فولدر

به Start Menu بروید ==> All Programs ==> و XBCD ==> و Setup Utility 360 رو باز کنید

و Default Profile(Seperate Normal Triggers).xgi رو open کنید

حالا میتونید راحت بازیهایی رو که گیم پد های معمولی رو ساپورت می کنن بازی کنید

-------------------------------------------------
حالا اگه یه بازی دارین که اصلا گیم پد ساپورت نمی کنه برنامه Xpadder رو نصب کنید و فقط قبل از اجراش دوباره اون Setup Utility رو باز کنید و ایندفعه پرو فایل Xpadder رو open کنید
--------------------------------------------------
اگر خواستید دوباره به درایور اصلی برگردید:
به Control Panel بروید
System رو انتخاب کنید==>Hardware==>و Device Manager رو انتخاب کنید

Human Interface Devices رو باز می کنید ، XBCD XBox 360 Gamepad رو انتخاب می کنید
Update Driver رو میزنید

گزینه ی دوم یعنی Install from a list or... رو انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید

Don't Search . Iwill Choose... رو انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید

و در صفحه ایی که باز میشه XBOX 360 Controller for Windows رو انتخاب می کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر در Vista هستید درایور اصلی خود به خود نصبه ولی فقط می تونید بازیهای لیست رو بازی کنید و حتی نمی تونید به صورت درب و داغون بازیهای دیگه رو بازی کنید
می تونید به درایور جانبی تبدیل اش کنید اما دیگه بر نمی گرده و اگر هم میشه من بلد نیستم
اگر می خواهید تبدیلش کنید به جانبی این فایل را نصب کنید :

اگر در WinXP SP3 هستید ، درایور اصلی خود به خود نصبه ولی فقط می تونید بازیهای لیست رو بازی کنید و حتی نمی تونید به صورت درب و داغون بازیهای دیگه رو بازی کنید
می تونید به درایور جانبی تبدیل اش کنید اما دیگه بر نمی گرده و اگر هم میشه من بلد نیستم
اگر می خواهید تبدیلش کنید به جانبی ، دیگه لازم نیست XBOX360Eng رو نصب کنید
یه راست XBCD Driver رو نصب کنید و بر طبق دستورالعمل ، عمل کنید

منبع :

spacoir
15-10-2008, 22:19
خدا امواتتو بیامرزه واقعا ممنون.اما ظاهرا با اینکار یه مشکل کوچولو پیش میاد :

موقع پاسکاری ، بازیکنی که توپ بهش میرسه ، یه حرکت اضافه رو به عقب میکنه ! یعنی همینکه توپ بهش پاس داده میشه یه جهش رو به عقب میزنه که اگه بغل خط باشه ، میره تو اوت !! در حالیکه من جهتو رو به جلو دارم .
بازم تنظیم خاصی داره ؟

توضیحات اضافه :
قبل از اجرای ترفندی که فرمودید ، اینطوری نبود .
بعد از اجرای مراحل ، بدون مشکل وارد بازی شد ، بازم باید پروفایل رو پاک کنم ؟

من هم همین مشکل رو دارم ولی وقتی دکمه L2 دسته را نگه می دارم مشکل حل میشه یعنی تو کل بازی باید دستت رو این دکمه باشه

موقع گرفتن سرعت نیز همین طور اگر دستت روی دکمه L2 نباشه سرعت عمل نمی کنه

لطفا اگه کسی می تونه این مشکل رو حل کنه ما را از راهنمائی محروم نکنه !!!:20:

hamidarr
15-10-2008, 23:22
اقا ممنون از اموزشتون من دنبال یه دسته xbox360 سیم دار هستم ولی به سختی پیدا میشه تو بازار اکثرا دسته بیسیمش هست

alivip
16-10-2008, 22:29
با سلام

برای حل مشکل fifa09 با game pad های معمولی یه دوستی یه فایل زخمت کشید up کرد
من طبق دستورالعمل عمل کردم..الان تکل میره ولی یه مشکلی هست... من همیشه پاس بلند رو با دکمه سمت راست میدادم که الان شده با دکمه بالا
پاس توی عمق رو هم با دکمه بالا میدادم که الان اصلا دیگه نمی دونم با کدم میده
من هرچی تنظیمشم دست میزنم توی بازی که تغییر بدم نشون میده تغییر کرده ولی وارد بازی میشم هیج تغییری نکرده

منظور از دکمه بالا راست و...همون چهار دکمه اصلی game pad ها هست

Google Spider
17-10-2008, 19:20
با سلام

برای حل مشکل fifa09 با game pad های معمولی یه دوستی یه فایل زخمت کشید up کرد
من طبق دستورالعمل عمل کردم..الان تکل میره ولی یه مشکلی هست... من همیشه پاس بلند رو با دکمه سمت راست میدادم که الان شده با دکمه بالا
پاس توی عمق رو هم با دکمه بالا میدادم که الان اصلا دیگه نمی دونم با کدم میده
من هرچی تنظیمشم دست میزنم توی بازی که تغییر بدم نشون میده تغییر کرده ولی وارد بازی میشم هیج تغییری نکرده

منظور از دکمه بالا راست و...همون چهار دکمه اصلی game pad ها هست

شما این فابل رو بگیر خوب دقت کن:

در دو جا کپی کن
1_ محل نصب فیفا بعد در : FIFA 09\data\input

2_ و در MyDocuments\FIFA 09\user

بعد برو توی بازی دسته رو هر جور دوست داری تنظیم کن. امید است درست شود :46:

alivip
17-10-2008, 22:03
شما این فابل رو بگیر خوب دقت کن:

در دو جا کپی کن
1_ محل نصب فیفا بعد در : FIFA 09\data\input

2_ و در MyDocuments\FIFA 09\user

بعد برو توی بازی دسته رو هر جور دوست داری تنظیم کن. امید است درست شود :46:

خب اینکارم کردم
ایندفعه جای پاس بلند و شوت عوض شده...
موضوع اینه تو بازی عوض می کنم ..ولی عوض کردنش تاثیری تو جریان بازی نداره...همینطوری ثابت می مونه...
عجیبه که این مشکلات رو کسی نداره

ستاره آسمان
18-10-2008, 13:45
تو تنظيمات دسته براي بازي fifa09 ويبر دسته رو on ميكنم ولي وقتي خارج ميشم دوباره off ميشه و از ويبره دسته نميتونم استفاده كنم .علتشو ميخواستم بدونم . من از دسته PS2 و رابطش استفاده ميكنم.

khelane
18-10-2008, 20:54
تو تنظيمات دسته براي بازي fifa09 ويبر دسته رو on ميكنم ولي وقتي خارج ميشم دوباره off ميشه و از ويبره دسته نميتونم استفاده كنم .علتشو ميخواستم بدونم . من از دسته PS2 و رابطش استفاده ميكنم.

منم همینیمشکل رو دارم و یه مسکل دیگه که اعصابم رو خورد کرده وقتی به بازیکن خودم باس میدم در مواقعی خودش توپ رو به سمتی پرتاب میکنه و حدود دو متر از خودش دور میکنه ولی ال 2 رو میگیرم خوب میشه مثل مشکل
spacoir جان و سایرین

!Bikhaneman!
19-10-2008, 02:10
منم همینیمشکل رو دارم و یه مسکل دیگه که اعصابم رو خورد کرده وقتی به بازیکن خودم باس میدم در مواقعی خودش توپ رو به سمتی پرتاب میکنه و حدود دو متر از خودش دور میکنه ولی ال 2 رو میگیرم خوب میشه مثل مشکل
spacoir جان و سایرین

من L2 رو با چسب چسبوندمش که مجبور نباشم هی نگهش دارم ! اما موقع حمله تیم حریف ، دروازه بان میاد جلو :19:

ستاره آسمان
19-10-2008, 15:37
spacoir جان و سایرین

شايد از devdata اي كه از بچه‌ها گرفتم باشه كه من مشكل شمارو ندارم ولي اگه راه حلي براي ويبره پيدا كردين اطلاع بدين منم استفاده كنم

!Bikhaneman!
19-10-2008, 19:16
شايد از devdata اي كه از بچه‌ها گرفتم باشه كه من مشكل شمارو ندارم ولي اگه راه حلي براي ويبره پيدا كردين اطلاع بدين منم استفاده كنم

اگه این مشکلات رو ندارید ، میشه بی زحمت این فایل خودتون رو برامون آپلود کنید ؟

Google Spider
20-10-2008, 14:45
دسته من هم خوب کار میکنه و برات گذاشتم ولی بازم میگی مشکل داره . شما بگو دسته چیه یا اصلا یه عکس ازش بزار . شاید اشکال از دسته باشه یا اینکه این فایل ها با دسته ی شما سازگار نیست........

ستاره آسمان
20-10-2008, 15:23

فكر كنم چند صفه قبل تاپيك 88 آقاي krauser باشه ميتونيد از اون استفاده كنيد . من كه رازيم

khelane
20-10-2008, 16:49
سلام بازم من امروز اینو از یه سایت استخراج کردم یه کم متوجه شدم ولی حوصله نداشتم همه شو یادبگیرم اخه من در یه جا واسه خودم کار میکنم و برای کنکور هم میخونم برای شما میزارم شاید شما بتونید بفهمید چی گفته

راهنمای حل مشکل Gamepad در فیفا 09 FIFA ( آنالوگ راست ) نوشته شده توسط vahid1400:

یکی از مشکلات سری بازی فیفا این است که اجزای edit کردن تمامی کلید های استفاده شده در بازی رو به کاربر نمیده به طور مثال شما نمیتونی از منوی control دکمه هایی که مربوط به دریبل زدن میشه رو تنظیم کنی.

فیفا به طور کلی یکسری گیم پد رو به صورت پیشفرض میشناسه که وقتی شما از یکی از آنها استفاده کنی تمامی امکانات بر روی گیم پد شما موجود میباشد مثلا اگه گیم پد شما xbox 360 controller باشه آنالوگ سمت راست (که مربوط به دریبلینگ میشه) و سایر امکانات مثل کلید تغییر استراتژی ، یا ثابت کردن دوربین هنگام ضربه ایستگاهی به طور پیش فرض روی اون قرار داره

حال در صورتی که فیفا گیم پد شما را نشناسه (support نکنه) گیم پد شما در منوی control داخل بازی به نام controller شناخته میشه که این حاکی از آن است که گیم پد شما توسط فیفا به طور کامل شناسایی نشده است

حال چگونه گیم پد خود را به فیفا شناسایی کنیم؟

در فیفا یک فایل وجود دارد که وظیفه کنترل گیم پی با این فایل است که محل این فایل در آدرس زیر است

Fifa09\data\input\devdata.dat

به طور مثال یکی از قسمتهایی که در این فایل قرار دارد شرح میدهم

[XBOX 360 For Windows (Controller)|XBox 360 For Windows (Controller)|Controller (XBOX 360 For Windows)|Controller (Xbox 360 Wireless Receiver for Windows)|Xbox 360 Wireless Receiver for Windows]
DEADZONES=0.3,0.3,0.3,0.3
2|24|3,2|25|4,3|26|5,3|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|0|2,2|3|2, 3|2|2,1|1|2,9|8|2,8|9|2,4|10|2,6|11|2,10|12|2,5|13 |2,7|14|2,11|15|2
2|24|3,2|25|4,3|26|5,3|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|2|2,1|1|2, 2|3|2,3|0|2,9|8|2,8|9|2,4|10|2,6|11|2,10|12|2,5|13 |2,7|14|2,11|15|2,1|4|2,2|5|2,3|6|2,4|7|2
2|24|3,2|25|4,3|26|5,3|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|2|2,1|1|2, 2|3|2,3|0|2,9|8|2,8|9|2,6|10|2,5|11|2,10|12|2,7|13 |2,4|14|2,11|15|2,0|4|2,1|5|2,3|6|2,6|7|2
2|24|3,2|25|4,3|26|5,3|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|2|2,1|1|2, 2|3|2,3|0|2,9|8|2,8|9|2,4|10|2,6|11|2,10|12|2,5|13 |2,7|14|2,11|15|2,1|4|2,2|5|2,3|6|2,4|7|2

همانطور که میبینید این قسمت مربوط میشود به کنترلر xbox 360

+ خط اول مربوط میشود به اسم گیم پد شما
+ خط دوم deadzone گیم پد شما است
+ خطوط سوم و چهارم و پنجم و ششم مربوط میشود به کنترلر شما داخل بازی

+خط سوم مربوط به کنترل در منوی بازی است
+خطوط چهارم . پنجم و ششم مربوط میشه به کنترل در داخل بازی (که هدف اصلی این آموزش است)

در هر خط یکسری عدد به شکل 2|12|5 میبینید 5 شماره کلید شما و 2|12 عملی میباشد که با زدن کلید 5 در داخل بازی انجام میشود

حال در این قسمت عملکرد های فیفا رو معرفی میکنم

2|0 بیرون آمدن دروازبان
2|1 شوت
2|2 پاس
2|3 سانتر
2|4 تکل ایستاده
2|5 تکل
2|6 پاس فرار
2|7 فرار بازیکن
2|8 Esc
9|2 تغییر استراتژی
2|10 تغییر بازیکن
2|Cancel/Dummy move11
13|2 دو
2|14 pace control
15|2کلید شیفت(در کیبورد)

حال شما با تغییر در سه خط مربوط به داخل بازی که با رنگ قرمز مشخص شده میتوانید کلیدهای دلخواه خود را برای عمل دلخوا بذارید
بطور مثال 2|1| 5 به معنی این است کلید شماره 5 بمنظور زدن شوت است

توجه : کلید شماره 5 در اصل کلید شماره 6 گیم پد شما هست

شماره کلید خود رو اینطور ببینید:

file:///H:/vahab/game%20tools/index.php_files/1.jpg

غیر از توابع عملکرد یکسری توابع هم مربوط به حرکت کردن و دریبلینگ میشه

3|24, 4|25, 5|26, 6|27 آنالوگ سمت راست
5|22, 6|23, 3|20, 4|21 آنالوگ سمت چپ
21|18, 22|19, 19|16, 20|17, D pad

البته تغییرات در این سه قسمت بالا سخت میباشد که بهتر است بدون تغییر آنها را باقی بگذاریم

حال میخواهیم گیم پد خود را به فیفا شناسیای کنیم در مرحله اول باید نام گیم پد را بدانیم برای این منظور در کنترل پنل وارد قسمت گیم کنترلر میشویم

file:///H:/vahab/game%20tools/index.php_files/2.jpg

همانند تصویر نام گیم پد شما به نمایش در میاید

حال داخل devdata یک قسمت مربوط به گیم پد خودتون با هر عملکردی که خواستید بسازید و نام گیم پدتون رو در سطر اول قرار دهید

اگه تاحالا چیزی دستگیرتون نشده نگران نباشید

به منظور ساده سازی این متن به طور آماده اینجا وجود داره شما میتوانید نام گیم پد خود را در آن قرار دهید و داخل فایل devdata کپیش کنید

[اسم گیم پد شما|اسم گیم پد شما]
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2, 2|0|2,3|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11| 8|2,8|12|2,9|15|2
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2, 0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11| 8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2, 0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11| 8|2,8|12|2,9|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2

به طور مثال اسم گیم پد من usb vibration joystick است

[usb vibration joystick|usb vibration joystick
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2, 2|0|2,3|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,9|8 |2,8|12|2,11|15|2
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2, 0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,9|8 |2,8|12|2,11|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,3|1|2,1|3|2, 0|0|2,2|2|2,6|10|2,7|13|2,5|11|2,4|14|2,8|9|2,9|8| 2,10|12|2,11|15|2,3|4|2,1|5|2,0|6|2,6|7|2
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,1|1|2,3|3|2, 0|0|2,2|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,9|8 |2,8|12|2,11|15|2,1|4|2,3|5|2,0|6|2,4|7|2

Spaniuly
20-10-2008, 19:16
سلام بازم من امروز اینو از یه سایت استخراج کردم یه کم متوجه شدم ولی حوصله نداشتم همه شو یادبگیرم اخه من در یه جا واسه خودم کار میکنم و برای کنکور هم میخونم برای شما میزارم شاید شما بتونید بفهمید چی گفته

راهنمای حل مشکل Gamepad در فیفا 09 FIFA ( آنالوگ راست ) نوشته شده توسط vahid1400:

یکی از مشکلات سری بازی فیفا این است که اجزای edit کردن تمامی کلید های استفاده شده در بازی رو به کاربر نمیده به طور مثال شما نمیتونی از منوی control دکمه هایی که مربوط به دریبل زدن میشه رو تنظیم کنی.

فیفا به طور کلی یکسری گیم پد رو به صورت پیشفرض میشناسه که وقتی شما از یکی از آنها استفاده کنی تمامی امکانات بر روی گیم پد شما موجود میباشد مثلا اگه گیم پد شما xbox 360 controller باشه آنالوگ سمت راست (که مربوط به دریبلینگ میشه) و سایر امکانات مثل کلید تغییر استراتژی ، یا ثابت کردن دوربین هنگام ضربه ایستگاهی به طور پیش فرض روی اون قرار داره

حال در صورتی که فیفا گیم پد شما را نشناسه (support نکنه) گیم پد شما در منوی control داخل بازی به نام controller شناخته میشه که این حاکی از آن است که گیم پد شما توسط فیفا به طور کامل شناسایی نشده است

حال چگونه گیم پد خود را به فیفا شناسایی کنیم؟

در فیفا یک فایل وجود دارد که وظیفه کنترل گیم پی با این فایل است که محل این فایل در آدرس زیر است

Fifa09\data\input\devdata.dat

به طور مثال یکی از قسمتهایی که در این فایل قرار دارد شرح میدهم

[XBOX 360 For Windows (Controller)|XBox 360 For Windows (Controller)|Controller (XBOX 360 For Windows)|Controller (Xbox 360 Wireless Receiver for Windows)|Xbox 360 Wireless Receiver for Windows]

2|24|3,2|25|4,3|26|5,3|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|0|2,2|3|2, 3|2|2,1|1|2,9|8|2,8|9|2,4|10|2,6|11|2,10|12|2,5|13 |2,7|14|2,11|15|2
2|24|3,2|25|4,3|26|5,3|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|2|2,1|1|2, 2|3|2,3|0|2,9|8|2,8|9|2,6|10|2,5|11|2,10|12|2,7|13 |2,4|14|2,11|15|2,0|4|2,1|5|2,3|6|2,6|7|2

همانطور که میبینید این قسمت مربوط میشود به کنترلر xbox 360

+ خط اول مربوط میشود به اسم گیم پد شما
+ خط دوم deadzone گیم پد شما است
+ خطوط سوم و چهارم و پنجم و ششم مربوط میشود به کنترلر شما داخل بازی

+خط سوم مربوط به کنترل در منوی بازی است
+خطوط چهارم . پنجم و ششم مربوط میشه به کنترل در داخل بازی (که هدف اصلی این آموزش است)

در هر خط یکسری عدد به شکل 2|12|5 میبینید 5 شماره کلید شما و 2|12 عملی میباشد که با زدن کلید 5 در داخل بازی انجام میشود

حال در این قسمت عملکرد های فیفا رو معرفی میکنم

2|0 بیرون آمدن دروازبان
2|1 شوت
2|2 پاس
2|3 سانتر
2|4 تکل ایستاده
2|5 تکل
2|6 پاس فرار
2|7 فرار بازیکن
2|8 Esc
9|2 تغییر استراتژی
2|10 تغییر بازیکن
2|Cancel/Dummy move11
13|2 دو
2|14 pace control
15|2کلید شیفت(در کیبورد)

حال شما با تغییر در سه خط مربوط به داخل بازی که با رنگ قرمز مشخص شده میتوانید کلیدهای دلخواه خود را برای عمل دلخوا بذارید
بطور مثال 2|1| 5 به معنی این است کلید شماره 5 بمنظور زدن شوت است

توجه : کلید شماره 5 در اصل کلید شماره 6 گیم پد شما هست

شماره کلید خود رو اینطور ببینید:

file:///H:/vahab/game%20tools/index.php_files/1.jpg

غیر از توابع عملکرد یکسری توابع هم مربوط به حرکت کردن و دریبلینگ میشه

3|24, 4|25, 5|26, 6|27 آنالوگ سمت راست
5|22, 6|23, 3|20, 4|21 آنالوگ سمت چپ
21|18, 22|19, 19|16, 20|17, D pad

البته تغییرات در این سه قسمت بالا سخت میباشد که بهتر است بدون تغییر آنها را باقی بگذاریم

حال میخواهیم گیم پد خود را به فیفا شناسیای کنیم در مرحله اول باید نام گیم پد را بدانیم برای این منظور در کنترل پنل وارد قسمت گیم کنترلر میشویم

file:///H:/vahab/game%20tools/index.php_files/2.jpg

همانند تصویر نام گیم پد شما به نمایش در میاید

حال داخل devdata یک قسمت مربوط به گیم پد خودتون با هر عملکردی که خواستید بسازید و نام گیم پدتون رو در سطر اول قرار دهید

اگه تاحالا چیزی دستگیرتون نشده نگران نباشید

به منظور ساده سازی این متن به طور آماده اینجا وجود داره شما میتوانید نام گیم پد خود را در آن قرار دهید و داخل فایل devdata کپیش کنید

[اسم گیم پد شما|اسم گیم پد شما]

2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2, 2|0|2,3|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,11| 8|2,8|12|2,9|15|2

به طور مثال اسم گیم پد من usb vibration joystick است

[usb vibration joystick|usb vibration joystick
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,0|1|2,1|3|2, 2|0|2,3|2|2,4|10|2,5|13|2,6|11|2,7|14|2,10|9|2,9|8 |2,8|12|2,11|15|2
2|24|3,2|25|4,5|26|5,5|27|6,1|22|5,1|23|6,0|20|3,0 |21|4,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20,3|1|2,1|3|2, 0|0|2,2|2|2,6|10|2,7|13|2,5|11|2,4|14|2,8|9|2,9|8| 2,10|12|2,11|15|2,3|4|2,1|5|2,0|6|2,6|7|2

پسر اينا عالي هستند منبع رو هم كاش ميذاشتي سايتي كه اين مطلب رو گذاشته كارش عاليه چون اطلاعاتش خيلي توپه كاش يه برنامه نويس پيدا ميشد يه ابزار ميساخت كه مثل او كانفيگوراتور اين كار رو انجام ميداد

!Bikhaneman!
20-10-2008, 23:08
پسر اينا عالي هستند منبع رو هم كاش ميذاشتي سايتي كه اين مطلب رو گذاشته كارش عاليه چون اطلاعاتش خيلي توپه كاش يه برنامه نويس پيدا ميشد يه ابزار ميساخت كه مثل او كانفيگوراتور اين كار رو انجام ميداد

اگه شما متوجه این مطلب شدید ريال میشه بی زحمت بفرمایید بنده و اون دوستی که تو صفحه قبل مشکلی مثل هم داشتیم ، باید این تغییرات رو چطور انجام بدیم ؟

!Bikhaneman!
20-10-2008, 23:09
دسته من هم خوب کار میکنه و برات گذاشتم ولی بازم میگی مشکل داره . شما بگو دسته چیه یا اصلا یه عکس ازش بزار . شاید اشکال از دسته باشه یا اینکه این فایل ها با دسته ی شما سازگار نیست........

تا حالا دوتا دسته عوض کردم همینه..از همین معمولیاست که تو بازار 4-5 تومنه

Spaniuly
21-10-2008, 10:32
اگه شما متوجه این مطلب شدید ريال میشه بی زحمت بفرمایید بنده و اون دوستی که تو صفحه قبل مشکلی مثل هم داشتیم ، باید این تغییرات رو چطور انجام بدیم ؟

فكر كنم توضيحات به قدري كامل و كافيه كه ديگه جاي هيچ توضيح تكميلي و اضافي رو نذاشته كدهاي خيلي ساده و قابل درك هستند ضاهرا اصلا حوصله خوندنش رو نداشتي. يه بار بخوني ميتوني Devdata بسازي با يه برنامه نويسي ميشه ابزار ساخت لقمه حاضر و آماده اس

!Bikhaneman!
22-10-2008, 21:50
فكر كنم توضيحات به قدري كامل و كافيه كه ديگه جاي هيچ توضيح تكميلي و اضافي رو نذاشته كدهاي خيلي ساده و قابل درك هستند ضاهرا اصلا حوصله خوندنش رو نداشتي. يه بار بخوني ميتوني Devdata بسازي با يه برنامه نويسي ميشه ابزار ساخت لقمه حاضر و آماده اس

آخه هیچکدوم از عکسهایی که تو مطلب هست برای من نمیاد !! شما میتونی ببینیشون ؟
این دوستمون هم منبع رو نگفتن تا از اونجا ببینیم..بد کپی پیست کرده !

s_e_i_d
23-10-2008, 19:44
منبع اون نوشته هاي دوستمون اينجاست:

alivip
24-10-2008, 13:35
خب منم می خوام از fifa 09 لذت ببرم
تنهایی بازی می کنین
همه این ارایی که گفتین رو کردم
فایل هایی که گذاشتین....این روش آخریه که دسته رو به بازی میشناسونه..اون برنامه که نی بورد رو رو دسته شبیه سازی می کنه..هیچ کدوم جواب نداد
:(

Spaniuly
27-10-2008, 20:38
Xpadder یکمی سخته کار کردن باهاش داداشم که خوب بلده ولی با ایجاد یه Devdata مناسب میتونی کارتو راه بندازی

alivip
28-10-2008, 16:38
آره با اون سخته..ولی این فایل فیفا رو هم تغییر میدم اما اثر نمی کنه تو بازی میرم
این فایل تو دو تا مسیر جفتشو من عوض کردم ما انگار نه انگار

Spaniuly
02-11-2008, 22:39
من معتقدم Xpadder سرعت عکس العمل رو میاره پایین چون وقتی کار انتقال انجام میشه درصدی از ثانیه طول میکشه چون کار این ابزار به گونه ای هست که دستور رو از دسته دریافت به به کیبورد میرسونه

google_boy07
05-11-2008, 15:27
ببخشید یه سوال؟

میشه دسته های ps3 که بیسیم هستند رو به pc وصل کرد ..؟؟؟؟

این دسته های ps3 محشره

sajadblog.blogfa
05-11-2008, 16:20
دوست من اون نوشتت که توي نوت وارد مي کنيم عاليه خيلي باهش حال کردم.
ولي يه سوتي بزرگ دادي جاي دکمه 2 رو با سمت راست اشتباه وارد کردي.
بي زحمت اينو درست کن دوباره بذار ما که خيلي مشتاقت شديم.
تا بعد

cazador
10-11-2008, 20:45
بالاخره مشکل گیم پد ما ( آنالوگ سمت راست ) حل شد :31:
میپرسین با چی؟
با یه فایل excel که تو سایت دوست و همسایه ----------.com یکی از دوستان (vahid1400) گذاشته بود. البته این فایل توسط یکی از اعضای سایت رسمی فیفا (nutunited) ساخته شده :31: (کپی رایتو حال کردی؟ :31:)
البته من همون نسخه ی اصلیشو گذاشتم.
این فایل اطلاعاتی راجع به گیم پدتون میپرسه ، مثلا اسم و اینکه می خواین چه دکمه ای چه کاری انجام بده. بعد توی sheet بعدی کدای مربوط به تنظیماتتونو میده که می تونین با یه کپیه ساده تو devdata با تنظیماتتون تو بازی حال کنین :31:
کار باش راحته ولی اگه خواستین بگین تا بگم باید چیکار کنین.
اینم فایل

Spaniuly
11-11-2008, 05:21
کاش به صورت یه تول بود این مثل همونی که واسه 08 هم بود

tavakoli1353
13-11-2008, 08:56
ببخشید یه سوال؟

میشه دسته های ps3 که بیسیم هستند رو به pc وصل کرد ..؟؟؟؟

این دسته های ps3 محشره

دوست عزیز
من امتحان کردم نشد.

Spaniuly
13-11-2008, 10:30
برای ps1 , 2 اون تبدیلی که آقای گل محمدی فرمودند تبدیل هست ایشون هم دارند. ولی ps3 رو نمیدونم هست یا نه

rambo_1386
18-11-2008, 00:31
سلام دوستان من يه دسته شوك دار جنروس 2تايي گرفتم ولي يه مشكلي داره كه شوكش قفل ميكنه (هر2تا)تو تست شوك شوك چپ و شوك راست به تنهايي كار ميكن ولي شوك بالا+راست يا بالا+چپ و همينطور چپ و راست با پايين دسته شوكش قفل ميكنه و بعد از چند ثانيه كامپيوتر دسترو شناسايي نميكنه كه بايد فيش يو اس بي در بيارم دوباره بزنم سرجاش به نظر شما مشكل از چيه؟ مثلا توي nfsc هم شوك قفل ميكنه و اصلا نميشه با شو ك يه بازي انجام داد.درايورش هم تو كنترل پنل:
twin usb vibrtion gamepad هست به نظر شما بايد چيكار كنم؟كسي از همين دسته ها داره؟با اين مشكل مواجه شده؟تو تست ويبره واسشون مشكلي پيش اومده؟

Spaniuly
18-11-2008, 22:33
مطمئنا دسته ات افتاده زمین مال من هم چند بار خفن و محکم خورد زمین بعدش منم همین مشکل برام پیش اومد.

hesam_g59
20-11-2008, 11:22
سلام....
سوال در مورد فرمون بازی هم باید همینجا بپرسم؟
آخه اینم یه نوع پده دیگه نه؟

hesam_g59
23-11-2008, 00:00
الو؟ کسی اینا نیس جواب بده؟

Spaniuly
23-11-2008, 00:40
سلام....
سوال در مورد فرمون بازی هم باید همینجا بپرسم؟
آخه اینم یه نوع پده دیگه نه؟

الو؟ کسی اینا نیس جواب بده؟

بله دوست عزیز این هم یه نوع گیم پد هست حالا سوال رو بفرمایید من پسر داییم یه دونه داره ولی کلا جالب نبود با nfs mw اصلا خوب کار نکردخیلی باید عادت کنی بهش

hesam_g59
24-11-2008, 00:45
سلام...مرسی ...
درسته...میدونم nfs خوب جواب نمیده..چون به اندازه کافی سرعت نداره
مشکل من چیز دیگه است......راستش...فرمون من متشکل از دستی و دنده- پدال- و غربیلک فرمونه...
اما نرم افزار درایورش...وقتی نصب میشه....کلید دنده ها رو با کلید های رو فرمون یکی میدونه
برای مثال...دکمه شماره 4 روی فرمون مساوی با دنده به سمت جلو....
یعنی عملا این دکمه از فرمونم حذف میشه...همینطور برای پدالها
در اصل اگه بخوام کامل به کار ببرمشون..نمیشه...یا دنده و دستی...یا پدال ...یا کلیدهای روی فرمون....میخوام بدونم نرم افزار ..یا درایوری براش وجود داره....که هم این مشکل رو و هم مشکل سرعت شناخت گردش فرمون رو برام تنظیم کنه....
مرسی ...ببخشید پر حرفی کردم

4039
24-11-2008, 00:56
کنترلر های wireless این قیمته. وگرنه کنترلر معمولی xbox 360 حدود همون 22-23 تومن هست.

تو این رده قیمت دسته خوب به سبک play station یک مدل logitech هست (logitech dual action) به قیمت 20 تومن.

من امروز رفتم بازار .
هر جا رفتم کمتر از 45 تومن نبود حدود 45 تا50 تومن .چه با سیم و چه بدون سیم .داخل پگ هم فقط یک دسته بود.
قیمت جهانیش حدود 40 دلاره بعد اونوقت چطور ممکنه داخل کشور کمتر باشه.
در ضمن این دسته ها چی داره که اینقدر گرون هستن؟

Spaniuly
24-11-2008, 15:13
سلام...مرسی ...
درسته...میدونم nfs خوب جواب نمیده..چون به اندازه کافی سرعت نداره
مشکل من چیز دیگه است......راستش...فرمون من متشکل از دستی و دنده- پدال- و غربیلک فرمونه...
اما نرم افزار درایورش...وقتی نصب میشه....کلید دنده ها رو با کلید های رو فرمون یکی میدونه
برای مثال...دکمه شماره 4 روی فرمون مساوی با دنده به سمت جلو....
یعنی عملا این دکمه از فرمونم حذف میشه...همینطور برای پدالها
در اصل اگه بخوام کامل به کار ببرمشون..نمیشه...یا دنده و دستی...یا پدال ...یا کلیدهای روی فرمون....میخوام بدونم نرم افزار ..یا درایوری براش وجود داره....که هم این مشکل رو و هم مشکل سرعت شناخت گردش فرمون رو برام تنظیم کنه....
مرسی ...ببخشید پر حرفی کردم

ظاهرا شرکت های سازنده این گیم پدها باید برای درست کار کردن و ساپورت کردن اینها یه فکری بکنند متاسفانه این مسئله بزرگترین اشکال این گیم پدهاست که باعث شده بازار خوبی نداشته باشند و خیلی کم استفاده میشه چون کار کردن با اینها کلی مکافات داره و به خوبی توسط ویندوز و گیم های مختلف ساپورت نمیشه و داخل بازی دکمه های و اسلایدر ها به درستی کار نمیکنن

aamfx
26-11-2008, 13:03
اقا کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چرا من هر چی سعی میکنم vibrateگیم پد من در nfs undercover فعال نمیشه با دو گیم پد مختلف هم امتحان کردم Logitech Cordless RumblePad 2 و top way.

bakbari
30-11-2008, 13:40
سلام
خوبی ؟
من یه ژویستیک خریدم .
دسته اولی کار می کنه ، اما دومی کار نمی کنه .
چیکارش کنم ؟
مشکل از کجاست ؟
در ضمن : تو کنترل پنل ویندوز شناسایی شده .

HoJJaT_007
30-11-2008, 16:19
سلام.

یه توضیح در مورد فرمونای Wheel میدید ؟ قیمتشون چقدره و ...

من یه فرمون با پدال و گاز میخوام (ترجیحا کلاژ هم داشته باشه ) بعدشم قیمتش چقدره ؟

ارزون ترینش چقدره ؟ تا 100 تومن چند مدل خوب میدن ؟

ممنون

Spaniuly
30-11-2008, 18:43
سلام.

یه توضیح در مورد فرمونای wheel میدید ؟ قیمتشون چقدره و ...

من یه فرمون با پدال و گاز میخوام (ترجیحا کلاژ هم داشته باشه ) بعدشم قیمتش چقدره ؟

ارزون ترینش چقدره ؟ تا 100 تومن چند مدل خوب میدن ؟

ممنون

به نظر من کار با اینا سخته من که از مال پسر داییم خوشم نیومد نمیشد کنترل کرد خلاصه راحت نیست کار باهاشون البته احتمالا مدلهای جدید ساپورت بکنن بازیهایی مثله nfs یا gtr رو

سلام
خوبی ؟
من یه ژویستیک خریدم .
دسته اولی کار می کنه ، اما دومی کار نمی کنه .
چیکارش کنم ؟
مشکل از کجاست ؟
در ضمن : تو کنترل پنل ویندوز شناسایی شده .

توی کنترل پانل باید 2 دسته شناسایی بشه اگه یدونه باشه یعنی یکیش کاملا پیاده شده اگه تازه خریدی ببر پس بده تعویض کن ظاهرا یکیش خرابه البته توی کدوم بازی امتحان کردی ؟

HoJJaT_007
30-11-2008, 23:38
یعنی چی سخته؟

بدرد تمرین نمیخوره ؟

چند باری باهاشون رانندگی کردم روون بودند .

Spaniuly
01-12-2008, 11:06
این سلیقه ای هست من یکی خوشم نیومد البته 100% مدل های جدید خیلی بهتر خواهند بود

HoJJaT_007
01-12-2008, 14:45
خب حالا اگه میتونید یه لیستی ازشون تهیه کنید و قیمتا و امکاناتشونو بنویسید (مثلا دندش کجاست و ...)

Spaniuly
03-12-2008, 07:43
همونطور که گفتم خیلی علاقمند نیستم به این گیم پد ها ولی چشم رو چشمم سعی میکنم مدل های جدید و اطلاعاتی رو از این گیم پدها قرار بدم تو تاپیک

kkain-blood
03-12-2008, 11:11
دوستان من یه مشکلی برام پیش آمده از وقتی که ویندوز ویستا نصب کردم ویندوز gamepad رو میشناسه ویبره رو هم میشه تو کنترل پنل تست کرد اما تو هر بازی که تست میکنم ویبره رو نمیشناسه یعنی اصلا گزینه مربوط به ویبره خاموشه درایور gamepad رو هم نصب کردم ولی مشکل حل نشد
game pad man : TOPWAY

alivip
03-12-2008, 17:56
بالاخره مشکل گیم پد ما ( آنالوگ سمت راست ) حل شد :31:
میپرسین با چی؟
با یه فایل excel که تو سایت دوست و همسایه ----------.com یکی از دوستان (vahid1400) گذاشته بود. البته این فایل توسط یکی از اعضای سایت رسمی فیفا (nutunited) ساخته شده :31: (کپی رایتو حال کردی؟ :31:)
البته من همون نسخه ی اصلیشو گذاشتم.
این فایل اطلاعاتی راجع به گیم پدتون میپرسه ، مثلا اسم و اینکه می خواین چه دکمه ای چه کاری انجام بده. بعد توی sheet بعدی کدای مربوط به تنظیماتتونو میده که می تونین با یه کپیه ساده تو devdata با تنظیماتتون تو بازی حال کنین :31:
کار باش راحته ولی اگه خواستین بگین تا بگم باید چیکار کنین.
اینم فایل

خب بگو چطور کار می کنه من که چیزی سر در نیوردم
من می خوام عین 08 بشه..فقط همین
بعد این فایل دو جا هست هر دوتا شو باید تغییر بیدم

kkain-blood
05-12-2008, 00:12
دوستان من یه مشکلی برام پیش آمده از وقتی که ویندوز ویستا نصب کردم ویندوز gamepad رو میشناسه ویبره رو هم میشه تو کنترل پنل تست کرد اما تو هر بازی که تست میکنم ویبره رو نمیشناسه یعنی اصلا گزینه مربوط به ویبره خاموشه درایور gamepad رو هم نصب کردم ولی مشکل حل نشد
game pad man : Topway

کسی نمیتونه به من کمک کنه؟

Spaniuly
05-12-2008, 08:15
کسی نمیتونه به من کمک کنه؟

شما وقتی توی کنترل پانل به قسمت تست میری اونجا ویبره کار می کنه یا نه یا ویبره شما با گیم ناسازگاره؟

kkain-blood
06-12-2008, 08:37
شما وقتی توی کنترل پانل به قسمت تست میری اونجا ویبره کار می کنه یا نه یا ویبره شما با گیم ناسازگاره؟

تو کنترل پنل خیلی راحت ویبره تست میشه تو بازی اما گزینه ویبره خاموشه!

Spaniuly
06-12-2008, 09:13

پس اشکال از اون بازی یا بازیهای خاصی هست که بازی می کنید اتفاقا باید بدونید بازی های مثل فیفا 09 و nfsuc این طوری هستند با اینکه گزینه ویبره رو روشن می کنید ولی توی بازی غیر فعال میشند این اشکال از سازنده بازی هست. گیم پد شما هیچ مشکلی نداره. خیالت راحت

kkain-blood
06-12-2008, 12:16
ممنون دوست عزیز اتفاقا یکی از بازیهایی که تست میکردم nfsuc بود ولی یه نکته دیگه تو xp وقتی درایور گیم پد رو نصب نمیکردم اسم گیم پد رو میزد generic usb و ویبره کار نمیکرد ولی وقتی درایور رو نصب میکردم میشد vibration usb حالا تو ویستا درایور رو که نصب میکنم بازم میزنه generic usb... مشکل از عدم همهانگی درایور با ویستا نیست؟؟ نمیشه درایور مخصوص باسه ویستا پیدا کرد؟؟

Spaniuly
06-12-2008, 15:55
ممنون دوست عزیز اتفاقا یکی از بازیهایی که تست میکردم nfsuc بود ولی یه نکته دیگه تو xp وقتی درایور گیم پد رو نصب نمیکردم اسم گیم پد رو میزد generic usb و ویبره کار نمیکرد ولی وقتی درایور رو نصب میکردم میشد vibration usb حالا تو ویستا درایور رو که نصب میکنم بازم میزنه generic usb... مشکل از عدم همهانگی درایور با ویستا نیست؟؟ نمیشه درایور مخصوص باسه ویستا پیدا کرد؟؟

دوست عزیز گیم پد شما درایورش واسه xp هست شما میتونی توی گوگل سرچ کنی ببینی متناسب با ویستا سازنده گیم پد شما درایور ارائه کرده یا نه

Big-Boss
06-12-2008, 16:03
چه جوری میشه از کنترلر xbox360 در pc به صورت وایرلس استفاده کرد؟

cazador
06-12-2008, 21:30
خب بگو چطور کار می کنه من که چیزی سر در نیوردم
من می خوام عین 08 بشه..فقط همین
بعد این فایل دو جا هست هر دوتا شو باید تغییر بیدم
سرم شلوغ نمیتونم فعلا یاد بدم اسم گیم پدتو بگو واست کدشو میزارم میگم چیکار کنی

kkain-blood
07-12-2008, 13:05
دوست عزیز گیم پد شما درایورش واسه xp هست شما میتونی توی گوگل سرچ کنی ببینی متناسب با ویستا سازنده گیم پد شما درایور ارائه کرده یا نه

متاسفانه من نتونستم پیدا کنم شما سایتی برای این موارد نداری؟

alivip
09-12-2008, 21:27
سرم شلوغ نمیتونم فعلا یاد بدم اسم گیم پدتو بگو واست کدشو میزارم میگم چیکار کنی

خب شکل دسته و کارایی که هر دکمه باید انجام بده رو تو شکل گذاشتمووقسمت بالا دکمه روش و قسمت پایین با 90 دوران دکمه جلو دسته هستند.
2 تا دسته هم دارم که اسماشون
Generic USB Joystick
این فایلی که میدی رو کجاها باید بزارم

kkain-blood
10-12-2008, 10:31

دوست عزیز من مدل گیم پد من tp-u539 هست تو سایتش مدلی که گذاشته از زیپ خارج نمیشه شما نمیتونی راهنمایی کنی؟

sia.music20
18-12-2008, 03:26
با دروود.........
دوستان من یه گیم پد کامپیوتر دارم این فکر کنم یه بار از دستم افتاد.........مدتی بعد که امروز باشه میخواستم باش بازی کنم دیدم کار نمیکنه......و یه وبره ضعیف میزنه........خواستم ببینم میشه درستش کرد؟؟؟؟؟؟؟و کجاش صدمه دیده؟؟؟؟ایا میشه کیتشو خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
19-12-2008, 00:33
با دروود.........
دوستان من یه گیم پد کامپیوتر دارم این فکر کنم یه بار از دستم افتاد.........مدتی بعد که امروز باشه میخواستم باش بازی کنم دیدم کار نمیکنه......و یه وبره ضعیف میزنه........خواستم ببینم میشه درستش کرد؟؟؟؟؟؟؟و کجاش صدمه دیده؟؟؟؟ایا میشه کیتشو خرید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه اشکال به usb میده احتمالا اگه تکون بدی کار میکنه ولی این گیم پد ها به زمین خوردن حساس هستند من هم زیاد میندازم زمین واسه همین مصرف گیم پدم بالاست

V i r u s e r
19-12-2008, 00:52
سلام
منم یه سری اطلاعات در مورد Wheel میخوام اگه ممکنه راهنمایی کنید
برای تمرین نمیخوام برای بازی حرفه ای میخوام مثلا انلاین
که اینا رو داشته باشه:
فرمون(!)
پدال گاز و ترمز
دنده(6 دنده به همراه دنده عقب که مجموعا 7 تا میشه اگه اختراع شده باشه)
ترمز دستی هم اگه داشت خوبه

قیمتشم بگید ممنون میشم
من با این کیبوردم مشکل دارم (نمی تونم 2 یا 3 دکمه (مثلا گاز + طرف چپ + نیترو) با هم بزنم) بخاطر همین عجله دارم
ممنون

ALt3rnA
19-12-2008, 02:03
خب در این مورد من تقریبا تخصص دارم
ولی دوستان بتون میگم
بجز یه مدل لاجیتک که فتو کوپی دسته ی ایکس باکسه بهتر از دسته ی ایکس باکس ندیدم
البته این نظر منه ولی بهتره بدونید تا حالا 10-15 تا دسته امتحان کردم و اینو میگم
کلا خیلی عالیه
بخصوص که برای ایکس باکس دارا هم واقعا به صرفست

damedast1
20-12-2008, 01:01
سلام . ممنون از همه دوستانی که سعی در رفع مشکلات دیگر دوستان دارند . من یه سوال مبتدیانه دارم . با خوندن چندین صفحه متوجه شدم شدم که بهتره یه دسته طرح پلی استیشن معمولی برای فیفا بگیرم .
برای فیفا 08 , من یه دسته معمولی ارزون خریدم بدون آنالوگ . سوالم اینکه که میشه با این دسته تکنیک ها فیفا رو اجرا کنم یا نه ؟
اگر نه ؛ مثلا با یه دسته ای که دو تا آنالوگ داشته باشه میتونم این کارا رو انجام بدم ؟
سوال دیگم اینه که من چند جا و تو همین تاپیک یه سری آموزش دیدم که از قسمت Sports FIFA 08 - Tips & Hints کپی شده بودن . منظور از این " دسته trick stick " چیه ؟ یا مثلا دکمه Cancel/Dummy Move
ممون میشم اگر پاسخ بدبد

Spaniuly
22-12-2008, 14:17
سلام . ممنون از همه دوستانی که سعی در رفع مشکلات دیگر دوستان دارند . من یه سوال مبتدیانه دارم . با خوندن چندین صفحه متوجه شدم شدم که بهتره یه دسته طرح پلی استیشن معمولی برای فیفا بگیرم .
برای فیفا 08 , من یه دسته معمولی ارزون خریدم بدون آنالوگ . سوالم اینکه که میشه با این دسته تکنیک ها فیفا رو اجرا کنم یا نه ؟
اگر نه ؛ مثلا با یه دسته ای که دو تا آنالوگ داشته باشه میتونم این کارا رو انجام بدم ؟
سوال دیگم اینه که من چند جا و تو همین تاپیک یه سری آموزش دیدم که از قسمت Sports FIFA 08 - Tips & Hints کپی شده بودن . منظور از این " دسته trick stick " چیه ؟ یا مثلا دکمه Cancel/Dummy Move
ممون میشم اگر پاسخ بدبد

جواب سوال اولت نه هست برای اجرای حرکات تکنیکی به Right Stick یا همون آنالوگ سمت راست نیاز داری

جواب سوال دوم بله می تونی به شرط اینکه از devdata درست استفاده کنی مال خود بازی اشتباهه برای ایجاد devdata می تونی از یه ابزار استفاده کنی که آلمانی هست اگه نداری بگو برات آپ کنم

trick stick همون آنالوگ سمت راست هست که باهاش حرکات تکنیکی اچرا میکنی دکمه ای هم که گفتی همون کلیدهای L1,2 و R1,2 هستند که با اونها هم میتونی یه سری دریبل ساده اجرا کنی مثله نگه داشتن توپ به صورت ناگهانی که خیلی وقتها به درد می خوره الته این مشکل رو باید توی تاپیک فیفا 08 مطرح می کردی ولی چون سوالات در مورد گیم پد هم بود اینجا پاسخ دادم موفق باشی

alivip
23-12-2008, 23:05

خب شکل دسته و کارایی که هر دکمه باید انجام بده رو تو شکل گذاشتمووقسمت بالا دکمه روش و قسمت پایین با 90 دوران دکمه جلو دسته هستند.
2 تا دسته هم دارم که اسماشون
generic usb joystick
این فایلی که میدی رو کجاها باید بزارم

متشکرم از جوابتون

Spaniuly
24-12-2008, 00:49
متشکرم از جوابتون

عزیز من پست قبلی تون رو خوندم شما دقیقا سوالتون در باره کدوم فوتبال هست pes یا فیفا ؟

4039
24-12-2008, 14:53
سلام
آیا گیم پدی وجود داره که بجای 4 جهت 8جهت مستقل داشته باشه؟ در گیم پدهای معمولی برای استفاده از جهتهای غیر اصلی باید دو جهت اصلی مجاور هم فشارداده بشه که این مساله موجب عدم حرکت دقیق کارکتر بازی میشه بخصوص بازیهایی مثل فوتبال که احتیاج به دریبلهای دقیق داره.به این صورت که بعضی وقتها همزمان دوجهت اصلی با هم فشرده نمیشن و بجای اینکه کارکتر بازی مستقیما به جهت غیر اصلی (مثلا بالا سمت راست ) حرکت کنه اول به سمت راست و بعد به بالا حرکت میکنه.
من چند ساله که با دسته های مختلف بازی کردم اما بازم از این مساله رنج میبرم.البته 90 درصد موارد این مشکل پیش نمیاد اما همون 10 درصد هم برای من مهمه.
من تمام گیم پدهایی که داشتمو باز کردم و دیدم زیر لاستیک دکمه ها فقط 4 قسمت برای 4 جهت وجود داره .درصورتیکه اگه 8قسمت وجود داشت مطمئنا تسلط گیمر برروی دکمه ها خیلی بالاتر میرفت.
حالا کسی اطلاع داره که چنین گیم پدی وجود داره یا نه؟

Spaniuly
24-12-2008, 18:16
سلام
آیا گیم پدی وجود داره که بجای 4 جهت 8جهت مستقل داشته باشه؟ در گیم پدهای معمولی برای استفاده از جهتهای غیر اصلی باید دو جهت اصلی مجاور هم فشارداده بشه که این مساله موجب عدم حرکت دقیق کارکتر بازی میشه بخصوص بازیهایی مثل فوتبال که احتیاج به دریبلهای دقیق داره.به این صورت که بعضی وقتها همزمان دوجهت اصلی با هم فشرده نمیشن و بجای اینکه کارکتر بازی مستقیما به جهت غیر اصلی (مثلا بالا سمت راست ) حرکت کنه اول به سمت راست و بعد به بالا حرکت میکنه.
من چند ساله که با دسته های مختلف بازی کردم اما بازم از این مساله رنج میبرم.البته 90 درصد موارد این مشکل پیش نمیاد اما همون 10 درصد هم برای من مهمه.
من تمام گیم پدهایی که داشتمو باز کردم و دیدم زیر لاستیک دکمه ها فقط 4 قسمت برای 4 جهت وجود داره .درصورتیکه اگه 8قسمت وجود داشت مطمئنا تسلط گیمر برروی دکمه ها خیلی بالاتر میرفت.
حالا کسی اطلاع داره که چنین گیم پدی وجود داره یا نه؟

دقیقا آنالوگ رو واسه همین گذاشتن ضعف جهت ها باعث شد این طوری بشه و آنالوگ به دسته اضافه بشه البته الان دسته های 360 که برای pc موجود هستند دارای جهت های معمولی به شکلی که دارای دکمه مایل هم هستند و نیاز نیست شما 2 تا دکمه رو فشار بدید قسمت بین اونها دکمه هست و اگه فشار بدید همون مایل هست

Big-Boss
24-12-2008, 18:21

:5:......................

babak-online
24-12-2008, 18:38
با سلام

من امروز یه دونه از تبدیلهای PS به USB گرفتم (شکلش مثلث آبیه) درایورش رو هم نصب کردم ولی وقتی به USB وصلش می کنم پیغامی میاد مبنی بر اینکه USB Device Not Recognized . به نظر شما مشکل از کجاست؟ اعصابمونو داغون کرده.

4039
24-12-2008, 21:07
دقیقا آنالوگ رو واسه همین گذاشتن ضعف جهت ها باعث شد این طوری بشه و آنالوگ به دسته اضافه بشه البته الان دسته های 360 که برای pc موجود هستند دارای جهت های معمولی به شکلی که دارای دکمه مایل هم هستند و نیاز نیست شما 2 تا دکمه رو فشار بدید قسمت بین اونها دکمه هست و اگه فشار بدید همون مایل هست
من یک دسته فراسو 660 دارم که طرح 360 هستش اما این خصوصیتی که شما میگید نداره.امروز بازش کردم زیر لاستیکش فقط 4 تا نقطه تماس دکمه داشت.یعنی میفرمایین 360 تمام 8 جهتو داره؟
آنالوگ هم دقیق نیست اگه جهت آنالوگو دقیق بین دو جهت اصلی هدایت نکنی بازیکن بسمت یکی از دو جهت اصلی میره و حرکت مورب انجام نمیده و یا اینکه اول بسمت جهت اصلی میره بعد حرکت مورب انجام میده.من pes6 زیاد بازی میکنم این مساله خیلی اذیتم میکنه .بخصوص تو محوطه 18 قدم که احتیاج به دریبل های ریز و ظریفه .اگه این خصوصیت توی دسته های 360وجود داره که برم از این دسته ها بگیرم.

alivip
25-12-2008, 17:22
عزیز من پست قبلی تون رو خوندم شما دقیقا سوالتون در باره کدوم فوتبال هست pes یا فیفا ؟

خب معلومه 09fifa
اون فایل data که قبلا گذاشتی درست نشد
بعدا با این excel هم بلد نیستم

از همه بدتر دیروز رفتم بازی کنم با اینکه قبلا کرک کردم و بازی می کردم یهم پم اومد بازی اتورایزد نیست باید بشه و نمی رفت تو بازی

babak-online
25-12-2008, 22:22
باز هم سلام

سوال قبلی ما رو که کسی جواب نداد. بریم سراغ سوال جدید: وقتی که مبدل ps به usb به سیستم وصل میشه چراغش چه زمانی باید روشن بشه، وقتی که دسته بهش وصله یا کلا روشنه؟

Spaniuly
27-12-2008, 16:35
باز هم سلام

سوال قبلی ما رو که کسی جواب نداد. بریم سراغ سوال جدید: وقتی که مبدل ps به usb به سیستم وصل میشه چراغش چه زمانی باید روشن بشه، وقتی که دسته بهش وصله یا کلا روشنه؟

وقتی روشن هست

خب معلومه 09fifa
اون فایل data که قبلا گذاشتی درست نشد
بعدا با این excel هم بلد نیستم

از همه بدتر دیروز رفتم بازی کنم با اینکه قبلا کرک کردم و بازی می کردم یهم پم اومد بازی اتورایزد نیست باید بشه و نمی رفت تو بازی

exel که خیلی راحته یه ورودی داره یه خروجی ولی اگه باهاش حال نمیکنی باید از بین کدهایی که برای دسته های مختلف گذاشته یکی یکی بذاری توی دیفالت سیو کنی بری ببینی چطوره من برای دسته های خودم از همین روش استفاده کردمتوی اون devdata خود بازی که 53 کییلوبایت حجمش هست کلی کد برای گیم پدهای مختلف قرار داده شدهبالاخره یکیشون به گیم پد شما می خوره کافیه اون کدها رو کپی بگیرین توی قسمت دیفالت paste کنید ببندید و سیو کنید برید تو بازی ببینید دکمه ها درست کار می کنند یا خیر

من یک دسته فراسو 660 دارم که طرح 360 هستش اما این خصوصیتی که شما میگید نداره.امروز بازش کردم زیر لاستیکش فقط 4 تا نقطه تماس دکمه داشت.یعنی میفرمایین 360 تمام 8 جهتو داره؟
آنالوگ هم دقیق نیست اگه جهت آنالوگو دقیق بین دو جهت اصلی هدایت نکنی بازیکن بسمت یکی از دو جهت اصلی میره و حرکت مورب انجام نمیده و یا اینکه اول بسمت جهت اصلی میره بعد حرکت مورب انجام میده.من pes6 زیاد بازی میکنم این مساله خیلی اذیتم میکنه .بخصوص تو محوطه 18 قدم که احتیاج به دریبل های ریز و ظریفه .اگه این خصوصیت توی دسته های 360وجود داره که برم از این دسته ها بگیرم.

2 اشکال می تونه موجود باشه یا کلا دسته شما از اول اشکال داره یا اینکه کالیبرش به هم خورده که اگه دومی باشه بایدذ از تو کنترل پنل برید به قسمت گیم پد و از تنظیمات دیفالت ها رو انتخاب کنید. گیم پدی که من دارم اون دکمه جهت های معمولی 8 سویی هست یعنی دارای دکمه های مایل هم هست و شکلش هم کاملا دایره هست. البته مشخصا دکمه مایل به گونه ای طراحی شده که زیرش دکمه وجود نداره و با فشار دادن دکمه مایل فیزیک دسته به گونه ای هست که دو جهت مجاور رو درست همزمان وصل میکنه و این کلید ترکیبی موجب حرکت مایل میشه

با سلام

من امروز یه دونه از تبدیلهای PS به USB گرفتم (شکلش مثلث آبیه) درایورش رو هم نصب کردم ولی وقتی به USB وصلش می کنم پیغامی میاد مبنی بر اینکه USB Device Not Recognized . به نظر شما مشکل از کجاست؟ اعصابمونو داغون کرده.

این پیغام زمانی ظاهر میشه که مشکلی در اتصال باشه قطعی و اتصالی کابل USB ایرد در اتصال دسته با USB و شل بودن باعث ظهور این پیغام میشه که معمولا چند بار با تکان دادن سیم یا قطع و وصل کردن اتصال برطرف میشه

دوست خوب دسته های XBox360 در دو نوع سیمی و وایرلس یا همون بی سیم هستند. تا اونجایی که من میدونم هنوز گیم پد طرح 360 که وایرلس باشه توی ایران موجود نیست برای PC حداقل من که ندیدم در هر صورت این گیم پدها توسط شرکت ها ساخته شدند... و به زودی اگه این گیم پدها وارد بازار ایران بشندحتی راحت تر هم خواهیم شد. باید منتظر این دسته باشیم البته برای کنسول XBox360 این گیم پدها موجود هستند تتوی شهر خودمون هم دیدم ولی برای PC نه

babak-online
28-12-2008, 22:29
با تشکر از جواب krauser عزیز. اشکال از مبدل بود، عوضش کردم حل شد.

Spaniuly
28-12-2008, 23:54
با تشکر از جواب krauser عزیز. اشکال از مبدل بود، عوضش کردم حل شد.

همونطور که عرض کردم اشکال از اتصال ناقص usb هست که ممکن از سیم یا مبدل باشه که از مبدل بود. در هر صورت خوشحالم که این مشکل شما به سلامتی حل شد

amirhosenpour
04-01-2009, 16:32
ایا برنامه ای هست که بشه با اون شماره دکمه های گیم پد رو عوض کرد
چون تو بعضی از گیم ها نمیشه تنضیمات دکمه ها عوض کرد ودکمه های بی ربط کنار هم میافتن
نوع گیم پد من Twin USB Vibration Gameped هستش

Spaniuly
04-01-2009, 22:39
ایا برنامه ای هست که بشه با اون شماره دکمه های گیم پد رو عوض کرد
چون تو بعضی از گیم ها نمیشه تنضیمات دکمه ها عوض کرد ودکمه های بی ربط کنار هم میافتن
نوع گیم پد من twin usb vibration gameped هستش

نه با برنامه که نمیشه نوع اتصال سیم های usb به کیت داخل گیم پد هست که مشخص می کنه هر دکمه کدوم باشه اگه حرفه ای باشی با دوباره متصل کردن سیم هایی usb که به کیت گیم پد وصل شده اند عوض کنی که تقریبا غیر ممکن هست که بتونی خوب از آب در بیاری چون واقعا این کار تخصصی هست و روی کدهای خاصی اون سیم ها تنظیم شده ان

nokhale2_3
17-01-2009, 00:56
سلام
آقا يه سوال
اگه تكراريه ببخشيد
من 1 دسته دوتايي دارم يعني 2تا دسته به 1 usb ميخوره
چرا تنظيمات يكي رو عوض ميكنم تنظيمات اون يكي هم عوض ميشه؟ :-(
مثلاً ميخوام 1 دسته با مربع شوت كنه 1 دسته ديگه با دايره بشوته

Spaniuly
17-01-2009, 02:49
سلام
آقا يه سوال
اگه تكراريه ببخشيد
من 1 دسته دوتايي دارم يعني 2تا دسته به 1 usb ميخوره
چرا تنظيمات يكي رو عوض ميكنم تنظيمات اون يكي هم عوض ميشه؟ :-(
مثلاً ميخوام 1 دسته با مربع شوت كنه 1 دسته ديگه با دايره بشوته
دوست عزیز خاصیت گیم پدهای دوقلو همینه کاریشم نمیشه کرد.:41:

nokhale2_3
20-01-2009, 00:53
دوست عزیز خاصیت گیم پدهای دوقلو همینه کاریشم نمیشه کرد
خيلي ممنون رفيق ولي
چرا توي سوكر ميشه تنظيمات دسته هاي دوقلو رو به دلخواه انجام داد؟؟!!

Spaniuly
20-01-2009, 02:18
خيلي ممنون رفيق ولي
چرا توي سوكر ميشه تنظيمات دسته هاي دوقلو رو به دلخواه انجام داد؟؟!!

برای اینکه اکسترنال هست اون تنظیمات و اون ستینگ برنامه نویسی شده ولی بازی فیفا بصورت xinput عمل میکنه و devdata مربوط به یک گیم پد دوقلو رو یکسان در نظر میگیره. همیشه گفتم بازم می گم باید فیفا هم تنظیمات رو مثل pes اکسترنال کنه

nokhale2_3
20-01-2009, 13:51
نرم افزاري واسه تنظيم دكمه هاي دسته نيست؟ كه مثلا جاي دكمه 2 و 4 رو عوض كنه
البته مثله xpadder كه كيبورد رو تبديل به گيم پد ميكنه نباشه

Spaniuly
20-01-2009, 16:38
نرم افزاري واسه تنظيم دكمه هاي دسته نيست؟ كه مثلا جاي دكمه 2 و 4 رو عوض كنه
البته مثله xpadder كه كيبورد رو تبديل به گيم پد ميكنه نباشه

برای فیفا 08 بود ولی برای این نه یه فایل اکسل هست که اونم کار مشابه رو انجام میده و devdata مطابق میل کاربر میذاره فکر کنم لینکش درست صفحه قبل هست

sina_core2duo
20-01-2009, 17:41
باسلام خدمت دوستان...
من یک فرمون بازی در حد 20 تا 40 تومان میخوام..
چی بهم پیشنهاد میکنید؟؟؟
تنک یو..

Spaniuly
20-01-2009, 19:09
باسلام خدمت دوستان...
من یک فرمون بازی در حد 20 تا 40 تومان میخوام..
چی بهم پیشنهاد میکنید؟؟؟
تنک یو..

خوب مدل های چینی معمولا توی بازار ایران پیدا میشه که قیمت هاشون مناسبه باید یه مدل جدید که قابلیت پشتیبانی از سیستم های xp و ویستا داشته باشه بخری مدل های قدیمی این فرمون ها خیلی بازیهای رانندگی رو ساپورت نمی کنن پسر داییم یه دونه داره 3 4 سال پیش خریده بود موست وانتد رو که درست حسابی ساپورت نکرد. در هر صورت اگه میخوای پول بدی به این گیم پد باید یه مدل جدید و به روز بخری تا بتونی باهاش بازی هایی مثل آندرکاور رو بازی کنی

damedast1
23-01-2009, 03:06
جواب سوال اولت نه هست برای اجرای حرکات تکنیکی به Right Stick یا همون آنالوگ سمت راست نیاز داری

جواب سوال دوم بله می تونی به شرط اینکه از devdata درست استفاده کنی مال خود بازی اشتباهه برای ایجاد devdata می تونی از یه ابزار استفاده کنی که آلمانی هست اگه نداری بگو برات آپ کنم

trick stick همون آنالوگ سمت راست هست که باهاش حرکات تکنیکی اچرا میکنی دکمه ای هم که گفتی همون کلیدهای L1,2 و R1,2 هستند که با اونها هم میتونی یه سری دریبل ساده اجرا کنی مثله نگه داشتن توپ به صورت ناگهانی که خیلی وقتها به درد می خوره الته این مشکل رو باید توی تاپیک فیفا 08 مطرح می کردی ولی چون سوالات در مورد گیم پد هم بود اینجا پاسخ دادم موفق باشی
دوست عزیز ممنون از پاسخت . جواب چند تا سوال مهمم رو گرفتم!حالا اگر محبت کنی اون نرم افزار آلمانی رو لینکشو بهم بدی ممنون میشم . فقط اینکه این نرم افزار رو ویستا ران میشه یا نه ؟ اگر نشه خودم میتونم devdata رو ادیت کنم . فقط این گیم پدی که من دارم خیلی پدر مادر دار نیست (البته خیلی از گیم پدا فکر کنم اینجورین)یعنی Fifa اینها رو به نام controller میشناسه و تو control panel ویندوز هم به نام usb joystick شناخته میشه . من وقتی بخوام devdata رو ادیت کنم باید باقی اطلاعات رو دست نخورده باقی بگذارم یا بقیه رو پاک کنم فقط اطلاعات مربوط به گیم پد خودم رو بنویسم ؟ بعد اینکه تاجایی که فهمیدم باد اطلاعات مربوط به این دسته های بی نام و نشون رو در قسمت [Default Pad|Default] فایل devdata درج کنم درسته ؟
قاعدتا باید با این نرم افزاره یا با ادیت دستی , بشه کلید شیفت کیبورد رو روی دسته منتقل کرد دیگه ؟
تشکر مجدد از توجهتون

nokhale2_3
23-01-2009, 14:43
یه فایل اکسل هست که اونم کار مشابه رو انجام میده و devdata مطابق میل کاربر میذاره
ولي بازم نميشه 2 تنظيم مختلف واسه دسته هاي دوقلو داشته باشيم :-(

Spaniuly
23-01-2009, 15:48
ولي بازم نميشه 2 تنظيم مختلف واسه دسته هاي دوقلو داشته باشيم :-(

درسته نمیشه

دوست عزیز ممنون از پاسخت . جواب چند تا سوال مهمم رو گرفتم!حالا اگر محبت کنی اون نرم افزار آلمانی رو لینکشو بهم بدی ممنون میشم . فقط اینکه این نرم افزار رو ویستا ران میشه یا نه ؟ اگر نشه خودم میتونم devdata رو ادیت کنم . فقط این گیم پدی که من دارم خیلی پدر مادر دار نیست (البته خیلی از گیم پدا فکر کنم اینجورین)یعنی fifa اینها رو به نام controller میشناسه و تو control panel ویندوز هم به نام usb joystick شناخته میشه . من وقتی بخوام devdata رو ادیت کنم باید باقی اطلاعات رو دست نخورده باقی بگذارم یا بقیه رو پاک کنم فقط اطلاعات مربوط به گیم پد خودم رو بنویسم ؟ بعد اینکه تاجایی که فهمیدم باد اطلاعات مربوط به این دسته های بی نام و نشون رو در قسمت [default pad|default] فایل devdata درج کنم درسته ؟
قاعدتا باید با این نرم افزاره یا با ادیت دستی , بشه کلید شیفت کیبورد رو روی دسته منتقل کرد دیگه ؟
تشکر مجدد از توجهتون

کاملا درست متوجه شدید فقط در مورد اون ابزار آلمانی متاسفم چون نه لینکش رو دارم نهخودش رو قبلا داشتم ولی چوت دیگه فیفا 08 بازی نمی کنم اون رو هم نگه نداشتم ولی اگه پیدا کردم می ذارم توی تاپیک

h_starboy
24-01-2009, 09:31
من یه دسته با مارک greal که usb هستش و کاملا شبیه دسته ps2 هست دارم اما با خیلی از بازیها سازگار نیست. مثلا بازی crysis warhead اصلا این دسته رو نمیشناسه. چیکار باید بکنم؟؟؟

Spaniuly
24-01-2009, 11:45
من یه دسته با مارک greal که usb هستش و کاملا شبیه دسته ps2 هست دارم اما با خیلی از بازیها سازگار نیست. مثلا بازی crysis warhead اصلا این دسته رو نمیشناسه. چیکار باید بکنم؟؟؟

بازیهای اول شخص گیم پد ساپورت نمیکنن کریسیس وارهد رو با کیبورد باید بازی کنی نه گیم پد در ضمن کریسیس وارهد رو بخوای با گیم پد بازی کنی باید از گیم پدهای Xinput استفاده کنی یا همون دارای اسلایدر که تنها نمونه موجودش مال XBox هست توی پست اول هم عکس از این گیم پدها گذاشتم. گیم پد شما هیچیش نیست شما انتظار بالایی ازش داری دوست عزیز

h_starboy
24-01-2009, 12:21
ممنون بابت توضیحتون. الان قیمت گیم پدهای فراسو مدلهای fgp-660 و fgp-666 تو بازار چنده؟

h_starboy
24-01-2009, 13:39
ممنون بابت توضیحتون. الان قیمت گیم پدهای فراسو مدلهای fgp-660 و fgp-666 تو بازار چنده؟

زنگ زدم دفتر فراسو قیمت گرفتم.
مدل fgp 660 با سیم ===>> 15000
مدل fgp 666 بی سیم ===>> 25500

h_starboy
24-01-2009, 15:39
بازیهای اول شخص گیم پد ساپورت نمیکنن کریسیس وارهد رو با کیبورد باید بازی کنی نه گیم پد در ضمن کریسیس وارهد رو بخوای با گیم پد بازی کنی باید از گیم پدهای Xinput استفاده کنی یا همون دارای اسلایدر که تنها نمونه موجودش مال XBox هست توی پست اول هم عکس از این گیم پدها گذاشتم. گیم پد شما هیچیش نیست شما انتظار بالایی ازش داری دوست عزیز

آقا ییخشید من انفدر سوال میکنم.
من میخوام برای داشتن امکانات دسته xbox 360 از دسته های فراسو نمیشه استفاده کرد؟
در ضمن دسنه xbox 360 با سیم از کجا میشه گیر آورد و چند تومان هستش؟؟
ممنون از راهنماییاتون

Spaniuly
24-01-2009, 19:35
آقا ییخشید من انفدر سوال میکنم.
من میخوام برای داشتن امکانات دسته xbox 360 از دسته های فراسو نمیشه استفاده کرد؟
در ضمن دسنه xbox 360 با سیم از کجا میشه گیر آورد و چند تومان هستش؟؟
ممنون از راهنماییاتون

من یه دونه از این فراسوها خریدم ولی چون اکثرا اول شخص بازی می کنم این روزا به دردم نخورد البته برای بازی فوتبال هم خیلی خوش دست نیست من که حال نکردم زیاد باهاش باید دست بهش عادت کنه واقعا طرح ps2 یه چیز دیگه اس از کامپیوتر فروشی ها می تونی گیر بیاری مال فراسو هست این دسته ها قیمتاشونم حدود 14 15 تومنه

m2stech
24-01-2009, 22:45
من یدونه از این دسته های گمنام و نشون دارم که شکلش دقیقا مثل ps2 هستش و مارکش Ucom هست و وقتی که درایورش را نصب میکنم تو ویندوز به اسم sinolite dual vibration joystick میشناسدش، تا حالا 4،5 تا بازی باهاش امتحان کردم تو همشون کار کرده بجز fifa 09 که اصلا تو بازی شناخته نمیشه، تو گوگل هم سرچ کردم چیزی به این اسم پیدا نکردم، حالا میخوام ببینم میشه براش driver دسته ی یک شرکت مشهور را نصب کنم که شکلش هم مثل همین باشه؟

Spaniuly
25-01-2009, 03:34
من یدونه از این دسته های گمنام و نشون دارم که شکلش دقیقا مثل ps2 هستش و مارکش Ucom هست و وقتی که درایورش را نصب میکنم تو ویندوز به اسم sinolite dual vibration joystick میشناسدش، تا حالا 4،5 تا بازی باهاش امتحان کردم تو همشون کار کرده بجز fifa 09 که اصلا تو بازی شناخته نمیشه، تو گوگل هم سرچ کردم چیزی به این اسم پیدا نکردم، حالا میخوام ببینم میشه براش driver دسته ی یک شرکت مشهور را نصب کنم که شکلش هم مثل همین باشه؟

نه عزیز هر گیم پد درایور مخصوص برا خودش داره تازه اشکالش اینه که شما برای فیفا 09 به Devdata متناسب با گیم پدتون نیاز دارید فیفا09 چند سالی هست خوب با این Devdata ش ملت رو سر کار گذاشته توی همین تاپیک چند تا واسه دانلود گذاشته شده ببین کدومش متناسب با گیم پدت هست باید دانلود کنی و بندازیش توی my document

m2stech
25-01-2009, 13:01
با یه فایل excel بود براش devdata ساختم ولی بازم نشناختش!

Spaniuly
25-01-2009, 15:43
با یه فایل excel بود براش devdata ساختم ولی بازم نشناختش!

مطمئنی درست عمل میکنی ؟

فایلی Devdata رو که ساختی می بری میندازی توی فولدر User که تو پوشه فیفا 09 (My Document) هست. بلافاصله میری جایی که بازی رو نصب کردی از توی فمولدر data بعد input 2 تا فایل هست یکیشم اسمش devdata هست اون دوتا را delete میکنی یا کات میزنی یه جا دیگه نگه میدار. همین روند رو میری دیگه؟

m2stech
25-01-2009, 23:18
نه من فایل devdata را میذارم تو فولدر input بعد اونی که تو my document هست را پاک میکنم،حالا برم ببینم با این راهی که گفتی کار میکنه یا نه!

Spaniuly
25-01-2009, 23:24
نه من فایل devdata را میذارم تو فولدر input بعد اونی که تو my document هست را پاک میکنم،حالا برم ببینم با این راهی که گفتی کار میکنه یا نه!

قربونت برم از همونه دیگه برعکس عمل می کنی اون 2 تا فایل داخل فولدر input رو باس حذف کنی devdata جدید رو بندازی تو my documents

m2stech
26-01-2009, 11:40
:31: بازم نشناختش، از خیر لرزش و آنالوگ راست گذشتم،الان با xpadder دارم میرم!

Spaniuly
26-01-2009, 13:53
:31: بازم نشناختش، از خیر لرزش و آنالوگ راست گذشتم،الان با xpadder دارم میرم!

درست عمل نمیکنیوگرنه دلیلی نداره که نشناسه

toraj11
28-01-2009, 07:09
یه گیم پد خوب که بشه اکثر بازی ها مخصوصا resident evil 4 رو باهاش بازی کردزیر 10000 تومن چی صلاح می دونید .لطفا با عکس باشه:20:

Spaniuly
28-01-2009, 09:10
یه گیم پد خوب که بشه اکثر بازی ها مخصوصا resident evil 4 رو باهاش بازی کردزیر 10000 تومن چی صلاح می دونید .لطفا با عکس باشه:20:
همون طرح ps2 ها عالی هستند تکی هاشون 5 یا 6 تومنه جفتی 10 - 9 تومن همه جا اکثرا از همینا هست اسماشون طرح ps2 ساده هست آنالوگ دار

damedast1
30-01-2009, 00:40

دوستان سلام . با عرض شرمندگی . کسی میتونه محبت کنه یه بار یه devdata برای این گیم پد برای من بنویسه برای 08 . من چند بار سعی کردم یه چیزی بنویسم اما موفق نشدم . این آدرس اون نرم افزار آلمانیه که گیم پد رو برای 08 کانفیگ میکنه . من سعی کردم ترجمش کنم ولی یه چیزاییش برام مبهم بود .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر کسی لطف کنه فایل devdata رو با این مشخصات برای این گیم پد بنویسه :
پاس معمولی 3
پاس در عمق 1
شوت 4
سانتر / تکل 2
سرعت R1 که میشه دکمه شماره 6 گیم پده
عوض کردن بازیکن L1 که میشه دکمه شماره 5 گیم پده
کنترل سرعت (همون C روی کیبورد) L2 که میشه دکمه شماره 7 گیم پده
دکمه Z روی کیبورد که فکر کنم همون cancel dummy باشه R2 که میشه دکمه شماره 8 گیم پده
شیفت : دکمه شماره 10 که روی تصویر مشخصه کدومه .
اسکیپ (استپ وسط بازی) : دکمه شماره 9 که روی تصویر مشخص شده
آنالوگ راست هم که داره . ببینم بالاخره میشه این تکنیک های فیفا با گیم پد اجرا کرد یا نه !!
اگه محبت کنید این چند خط devdata رو برای من بنویسید برای 09 هم من یه الگو دارم که ازش استفاده میکنم .
و در آخر اینکه فیفا ویبره ی این گیم پد ها رو میشناسه و قابل استفاده هست یا خیر ؟
از دوستان به خاطر روده درازی خودم عذر میخوام . ممنون میشم اگه دوستی کمک کنه .

Spaniuly
30-01-2009, 10:57
تنها راهش استفاده از مشابه برنامه آلمانی هست که برا 08 بود متاسفانه برای 09 برنامه مشابه نیومد اون فایل Excel هم درست نیست شما از devdata های موجود توی تاپیک استفاده کن یکیش جواب میده بالاخره

damedast1
30-01-2009, 17:52
krauser جان ممنون . من روی آوردم به روش آزمون و خطا . این نرم افزار آلمانیه متاسفانه روی ویستا ران نمیشه . یه ایکس پی گیر آوردم همین طوری یه کد نوشتم ببینم چی میشه بعد تست کنم تا اون چیزی که دلخواه خودمه از کار درآد . یه کارایی کردم حالا ولی هنوز فیکس نیست . فقط یه چیزی ، وقتی آنالوگ دسته رو روشن میکنی چهار تا کلید جهت نمای گیم پد از کار می افته باید با آنالوگ چپ بازیکن ها رو هدایت کرد . نمیشه کاری کرد که وقتی آنالوگ روشن هست جهت ها از کار نیفته ؟
بعد برای ویبره چی ؟ فیفا ویبره این گیم پد ها رو میشناسه ؟

damedast1
30-01-2009, 18:42
البته شرمنده که اینقدر زود سوال بی مورد پرسیدم . جواب سوالمو گرفتم تقریبا . باید تو تنظیمات فیفا move player رو روی digital تنظیم کنی اگر روی analog باشه اون مشکلی که من گفتم پیش میاد. ببخشید . در ضمن اگر موفق شدم یه devdata خوب برای گیم پد خودم بنویسم حتما آپ میکنم که اگه کسی مثه این گیم پد داشت بتونه ازش استفاده کنه

Spaniuly
30-01-2009, 23:27
البته شرمنده که اینقدر زود سوال بی مورد پرسیدم . جواب سوالمو گرفتم تقریبا . باید تو تنظیمات فیفا move player رو روی digital تنظیم کنی اگر روی analog باشه اون مشکلی که من گفتم پیش میاد. ببخشید . در ضمن اگر موفق شدم یه devdata خوب برای گیم پد خودم بنویسم حتما آپ میکنم که اگه کسی مثه این گیم پد داشت بتونه ازش استفاده کنه

در هر صورت از devdata های موجود تو تاپیک هم میتونی استفاده کنی شاید یکی بخوره به دسته ات ولی اگه چیز خوبی نوشتی آپ کن

HoJJaT_007
31-01-2009, 20:39
هر چی مدل و مارک فرمون Wheel تا سقف 30 تومن هست میشه معرفی کنید ؟!

Spaniuly
31-01-2009, 21:43
هر چی مدل و مارک فرمون wheel تا سقف 30 تومن هست میشه معرفی کنید ؟!

عزیز من اینجا تاپیک هست فروشگاه فرمون که نیست تازه کلی مدل توی دنیا هست با انواع قیمت شما توی شهرتون برو یه گشتی بزن ببین تو بازار چی پیدا میکنی مارک و قیمتش رو بگو اینجا راهنمایی کنیم