PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرایط قرارداد مسئولان فروشگاه های آنلاین با اداره پست به چه صورته؟

peymanmo
23-09-2008, 20:59
با عرض سلام خدمت همگی دوستان
میخواستم بدونم اگه بخوام یه فروشگاه آنلاین ایجاد کنم(از این فروشگاه هایی که پست بسته رو جلوی در تحویل گیرنده میده و هزینه رو دریافت میکنه)
1. شرایط کلیش به چه صورته ؟ به چه مدارکی نیاز داره؟
2. چقدر هزینه داره؟
3. وقتی مامور پست، بسته رو تحویل مشتری میده کی مبلغ مورد نظر بدست صاحب فروشگاه میرسه؟
4. معمولا فاصله زمانی از سفارش تا دریافت بسته چقدره؟

راستش من چند تا پک نرم افزاری دارم که میخوام از طریق فروش و تکثیر اونها کسب درآمد کنم.اونقدر سرمایه ندارم که مغازه اجاره کنم بخاطر همون رو آوردم به فروشگاه آنلاین.اگه پیشنهاد خاص دیگه ای دارید ارائه کنید ممنون میشم؟

siavashjal
23-09-2008, 23:01
دوست عزیز شما می تونی از طریق سایت های پرداخت یا ایران مارکت سنتر باهاشون مکاتبه کنی اونا خودشون جزئیات رو بهت میگن.

در ضمن این دو تا شرکت (به خصوص ایران مارکت سنتر ) پر طرفدارترین سایت های راه اندازی فروشگاه آنلاین در ایران هستند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

darvish1900
24-09-2008, 00:16
دوست عزیز شما با پست قرار داد نمیبندی. بلکه با شرکتهای واسطه قرار داد میبندی. که الان هم دارن روز به روز زیاد میشوند

مبلغ اولیه قرار داد از 50 تا 200 هزار تومتن هر چقدر زورشون برسه قانون درست و حسابی نداره
یک درصدص هم از فروشت رو برمیدارن.پولت رو هم هر 15 روز هر 1 ماه یا دو ماه باهات تسویه میکنند.
یک سری فرمول برای خودشون دارن.

siavashjal
24-09-2008, 12:19
مثلا توی ایران مارکت سنتر مبلغ قرارداد سالانه 200 هزار تومان هست.

Mohsen khan
25-09-2008, 07:23
مثلا توی ایران مارکت سنتر مبلغ قرارداد سالانه 200 هزار تومان هست.
البته مي شه تخفيف گرفت و كمتر قرارداد بست

Nevissande
25-09-2008, 08:52
البته مي شه تخفيف گرفت و كمتر قرارداد بست
تخفيف را به چه افرادي مي دهند؟

ميزانش چقدر است؟

--------------

امكان پرداخت اين 200 هزار تومان بصورت درصدي از فروش هر كالا وجود دارد؟

Mohsen khan
25-09-2008, 09:12
تخفيف را به چه افرادي مي دهند؟

ميزانش چقدر است؟
تخفيف به همه مي دن
بايد تلفني چك و چونه بزني

امكان پرداخت اين 200 هزار تومان بصورت درصدي از فروش هر كالا وجود دارد؟

فكر مي كنم مي شه
يعني هر سري از مبلغي كه قراره بهتون بدن چيزي كم بشه
همون قسطي خودمون

arash rashno
25-09-2008, 22:18
من از فروشگاههای پرداخت پرسیدم میگن پرداخت تمام سفارشات قبل از عید رو تکلیفشو مشخص کرده ولی مارکت سنتر نه

پرداخت جدیدا کیفیت کارش خیلی بهتر شده و خوب پول میده

siavashjal
26-09-2008, 00:27
ولی اخیرا خیلی از سایت هایی که قبلا با پرداخت قرارداد داشتن رفتن سراغ ایران مارکت سنتر نمونش همین پی سی ورلد خودمون. خوب پرداخت هم برای باقی موندن تو کورس رقابت باید کیفیت کارش رو بهتر کنه.

arash rashno
26-09-2008, 16:51
ولی اخیرا خیلی از سایت هایی که قبلا با پرداخت قرارداد داشتن رفتن سراغ ایران مارکت سنتر نمونش همین پی سی ورلد خودمون. خوب پرداخت هم برای باقی موندن تو کورس رقابت باید کیفیت کارش رو بهتر کنه.
من در مورد پرداختی ها با اگثر فروشنده ها صحبت کردم - میگند پرداخت قبلا شاید خیلی واریزی بد بوده - ولی الان به حد مارکت سنتر رسیده و بعضی ها یک سر و گردن بالاتر میدوند
پرداخت با حذف پست سفارشی تونسته وضعیت سفارشات رو سریعتر مشخص کنه
علاوه بر اون مارکت سنتر کارمزد 140 تومانی تحمیلی به خریدار داره ولی پرداخت این مبلغ را با توجه به سفارش از 40 تومان شروع میشه که این کارمزد در پارس پیک برای تمامی سفارشات 40 تومان می باشد

Mohsen khan
26-09-2008, 16:53
پرداخت با حذف پست سفارشی تونسته وضعیت سفارشات رو سریعتر مشخص کنه
ماركت سنتر هم خيلي وقته حذف كرده

كارمزد هم بحثش جداست

mehdiminaee
30-05-2009, 11:52
باسلام
میخواستم بدونم kala110 به چه شکل واسه فروش خودش با پست قرارداد بسته, لطفا همه جزئیات رو واسم شرح بدید.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

prince0fpersia
16-06-2013, 16:24
سلام ...آیا هنوزم باید با شرکت های واسطه ای کار کرد یا میشه با خود پست مستقیم کار کرد؟

آیا پست بوکس سیگار رو هم میفرسته یا نه؟