PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند ترفند اس ام اسی!!!

lovelykid
23-09-2008, 19:44
ترفند اول برای کاربران سیم کارتهای دائمی همراه اول
با سلام
چند تا ترفند به ذهننم رسیده که گفتم به شما هم بگم شاید بکارتون اومد
مقدمه 1:
نیافتادن شماره شما در پیام کوتاه توی گوشی های نوکیا

برای نیافتادن شماره این کار ها رو بکنید:
1)
messaging>>option>>setting>>text message>>message sent as>>e-mail>>ok>>

2)
وارد new messageشوید و شماره طرف را وارد کنید
در سطر اول مسیج یه ایمیل ساده رو وارد کنید
من2@1 رو وارد کردم

یه فاصله خالی بزارید و بعد شروع کنید پیام خود رو بنویسید

و بفرستید

برای تست می توانید اولین پیام را به شماره خودتان سند کنید

توجه : باید گوشی مقابل هم خاصیت ایمیل رو داشته باشه مثل اکثر نوکیا ها و سونی اریکسون
حالا نرید تا تونستید فحش بار طرف کنید چون اگر reply رو بزنه شماره شما میافته

اینو که دیگه همه می دونستند!:13:

مقدمه 2:
شما با ارسال یه پیامک به شماره 30009 می تونید صورتحساب یه دوره خاص رو بگیرید مثلاً می خواهید از 87/5/1 تا 87/7/1 رو بگیرید اینجوری می نویسید:
87/05/01,87/07/01
و به اون شماره ارسال می کنید
اینم احتمالا میدونستید!:13:
اما ترفند همونطور که میدونید چند دوره است که همراه اول صورتحساب دوره حاضر رو قبل از رسیدن قبض براتون اس ام اس می کنه خب شما چرا برای دوستانتون زودتر صورتحسابشون رو نمی فرستید!
یعنی اینکه اول از مقدمه 2 استفاده کنید و صبر کنید تا صورتحسابتون بیاد بعد Forward ش کنید و یه کم با اعداد بازی کنید و حدوداً ده روز دیگه اون رو برای دوستاتون با شیوه مقدمه 1 بفرستید و البته با این ایمیل 9@300 فقط زیاده روی نکنید تا طرف سکته کنه یا باور نکنه!:27:

lovelykid
23-09-2008, 19:45
شما با استفاده از ترفند اول میتونید اونها رو هم سر کار بزارید مثلاً بگید با پرداخت...تومان سیم کارت اعتباری خود رو به دائم تبدیل کنید از طرف همراه اول یا با مراجعه به مخابرات سیستم Mms خودتون رو فعال کنید یا همچین چیزی!:27:

lovelykid
23-09-2008, 19:46
از اونجا که ایرانسل هر روز یه قرعه کشی داره شما می تونید با مقدمه 1 دوستان خودتون رو خوشحال کنید ! مخصوصاً اونها که تند تند کارت شارژ می خرند براشون Sms بزنید و بهشون بگید که توی قرعه کشی فلان برنده ... (از یه سکه بگیر برو تا ماشین و هواپیما) البته سکه توصیه می شه شدید تبریک میگیم و بیاید جایزه تون رو از فلان جا بگیرید!
:27:

Hadi King
25-09-2008, 21:03
از اينجا معلومـــه كه شما خوشتون مياد دوستانت رو سركار بزاري :31:
خدايي نكرده از خوشحالي سكـــته رفت تو كارشــــ :27:

||SIAVASH||
25-09-2008, 21:14
جالب بود !!! یک برنامه به نام Flash Sms هم هست اونم پیشنهاد میکنم !! با اون Sms که میزنید خود Sms اتوماتیک باز میشه و تا Sms رو میبندن از Inbox پاک میشه !! البته اگه Save کنن که هیچی ولی برای چند بار اول هیچ کی فکر Save رو نمیکنه چون فکر نمیکنه پاک بشه :))

در ضمن راه اول برای شماره تلفن به تنهایی فقط روی سونی اریکسون جواب میده( یعنی از نوکیا به سونی اریکسون بفرستید) و هیچ شماره ای نمیافته (UIQ ها می افته) یعنی شما EMAIL بکن و دیگه @ ... نمیخواد ! با FORWARD هم فکر نکنم بیاد

behzadn
25-09-2008, 21:19
بهتر بود اسم تاپیک رو میذاشتی اس ام اس های سرکاری نه ترفند اس ام اسی :20:

Saman-tci
25-09-2008, 23:20
بابا اشکالی نداره بنده خدا این دوستمون هم میخواسته تاپیک بزنه دنبال موضوع بوده !!!!

NikYar
25-09-2008, 23:28
با سلام
مقدمه 1:

1)

2)
من2@1 رو وارد کردم

و بفرستید

توجه : باید گوشی مقابل هم خاصیت ایمیل رو داشته باشه مثل اکثر نوکیا ها و سونی اریکسون

مقدمه 2:
شما با ارسال یه پیامک به شماره 30009 می تونید صورتحساب یه دوره خاص رو بگیرید مثلاً می خواهید از 87/5/1 تا 87/7/1 رو بگیرید اینجوری می نویسید:
87/05/01,87/07/01
اما ترفند همونطور که میدونید چند دوره است که همراه اول صورتحساب دوره حاضر رو قبل از رسیدن قبض براتون اس ام اس می کنه خب شما چرا برای دوستانتون زودتر صورتحسابشون رو نمی فرستید!
یعنی اینکه اول از مقدمه 2 استفاده کنید و صبر کنید تا صورتحسابتون بیاد بعد Forward ش کنید و یه کم با اعداد بازی کنید و حدوداً ده روز دیگه اون رو برای دوستاتون با شیوه مقدمه 1 بفرستید و البته با این ایمیل 9@300 فقط زیاده روی نکنید تا طرف سکته کنه یا باور نکنه!:27:

:27: ایول .... خیلی باحاله :21: ... مخصوصا قسمت آخر !!! :31::27:

lovelykid
26-09-2008, 15:13
قابلی نداشت حالا ما به شما یه چیز یاد دادیم دیگه بجای تشکر چوب کاریمون نکنید!

shahram_vzvz
04-10-2008, 10:53
ولی خداییش خوب ملت و می شه سر کار گذاشت و توی خماری بمونن

mahdi_ctr
13-11-2008, 22:27
خیلی باحاله!
رفیق اول =برانده یک دستگاه مرسدس بنز کلاس B
حالا بعدی ها رو خدا بدونه چی ببرونم!
دمت گرم!

mortezaz
17-11-2008, 14:39
بابا این کار رو نکن سر کارمون نذار ، دمت گرم از قسمت اولش .

shahriar_669
27-01-2009, 16:38
ای ول چیزای باحالیه
اگه بازم هست بگید

Mahast Arya
31-01-2009, 13:03
در باغ پدرم دو قفس بود. در درون يكي از آنها شيري بود که غلامان آن را از بيابانهاي نينوا آورده بودند و در درون ديگري پرنده اي که هرگز از نغمه سرايي خسته نمي شد. پرنده هر روز در هنگام سحر شير را صدا مي زد و به او مي گفت: "صبح بخير برادر زنداني!</span>".

sm73_ssa
25-02-2009, 12:50
با سلام
مقدمه 1:

1)

2)
من2@1 رو وارد کردم

و بفرستید

مقدمه 2:
87/05/01,87/07/01

اين كه فقط براي نوكياست اما من براي گوشي هاي سوني اريكسون هم ميزارم تا شما هايي كه سوني اريكسون داريد استفاده كنيد» فرستادن SMS بدون افتادن شماره با سلام به دوستان امروز یه نکته ای رو میخام بگم که شاید براتون جالب باشه اونم فرستادن SMS بدون شماره است این کار فقط برای گوشی هایی امکان پذیر است که دارای قابلیت Email getway باشند پس هر دو گوشی فرستنده و گیرنده باید دارای چنین قابلیتی باشند گوشی هایی که دارای این قابلیت هستند :W800 , W810 , W550 ,K750 , S700, .....برای این کار ابتدا باید وارد منوی گوشی شده و به قسمت Messaging میرویم و بعد وارد Setting میشویم و در این قسمت وارد text messaging میشویم و از آنجا وارد Email getway میشویم . شماره ی کسی که میخواهیم به او SMS بزنیم را ADD میکنیم بعد از این کارها به عقب برمیگردیم و وارد منوی اصلی میشویم و دوباره به قسمت Messaging میرویم و Write net را انتخاب میکنیم و بعد Text message وبعد از نوشتن پیام دلخواه گزینه ی Continue را میزنیم و بعد گزینه ی اول یعنی Enter Email Address و یک ایمل دلخواه انتخاب میکنیم فرقی نمیکند چه ایملی باشد فقط باید @ و داد کام را داشته باشد مثلا a@b.com و بعد پیفام خود را میفرستیمبعد از فرستادن روی گوشی طرف به جای شماره یک آدرس ایمیل میافتداین روش را خودم امتحان کردم جواب داد و به جای شماره ادرس ایمیلی را که می نویسید نشون میده

sitare
05-03-2009, 23:59
سلام.
من اینکارو کردم اولش همونی شد که انتظارش می رفت ولی بعدش گوشیم دیگه از اون وقت به بعد اس ام اس نمی فرسته(فیلد می شه)... حالا چه خاکی تو سرم بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! !!!!

BLUE DREAM
09-03-2009, 19:54
نه توي نوكيا و نه سوني اريكسون جواب نميده

Masоud
09-03-2009, 20:49
نه توي نوكيا و نه سوني اريكسون جواب نميده
هر چند قدیمیه ولی من رو هر دو تست کردم و کاملا جواب داد بجز گوشی های سامسونگ قدیمی که شماره ها رو نشون میده.

Muradin
27-03-2009, 16:48
اون برنامه ی فلش اس ام اس رو از کجا بگیریم؟:18:

maralz
02-04-2009, 10:19
عزیزم جالب بود
ولی سرگرمی های بهتری هم از سرکار گذاشتن دوستان پیدا میشه
بهش فکر کن.............................................. ...............

راستی این ما هستیم که غریب ماندیم

jasmin
03-04-2009, 01:38
اون برنامه ی فلش اس ام اس رو از کجا بگیریم؟

اینکه نیاز به نرم افزار نداره
گوشی من که خودش تو قسمت create message این گزینه رو داره

peyman_nn
07-04-2009, 15:19
منم اون فلش مسج رو میخام

علیرضا
29-04-2009, 22:55
سلام
اونوقت دوستان Pocket PC دار چیکار کنن ؟ :31: یعنی ما نمیتونیم این ترفند رو رو دوستامون اجرا کنیم ؟
مردیم از یکنواختی

ممنون میشم اگه راه حلی ارائه بدید.
در ضمن ، lovelykid جان ممنون !:11:

Hadi King
30-04-2009, 03:16
اینکه نیاز به نرم افزار نداره
گوشی من که خودش تو قسمت create message این گزینه رو داره
اره عزیز بیشتر گوشی های سری 40 همچین برنامه ای خودشون دارن و احتیاج به نصب نیســـت :41:بعضی از گوشی ها هم ندارن

اون برنامه ی فلش اس ام اس رو از کجا بگیریم؟:18:

منم اون فلش مسج رو میخام

سلام
اونوقت دوستان Pocket PC دار چیکار کنن ؟ :31: یعنی ما نمیتونیم این ترفند رو رو دوستامون اجرا کنیم ؟
مردیم از یکنواختی

ممنون میشم اگه راه حلی ارائه بدید.
در ضمن ، lovelykid جان ممنون !:11:
شما دوستان اینجا رو نگاه کنید اگه که دیدید که دانلود کنید
اگه برای گوشیتون نبود پس بدونید که برای گوشی شما همچین برنامه ای نیســـت:41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید!:40:

mrsim
30-04-2009, 10:33
من که n95 دارم نتونستم!

Mahdi/s
28-05-2009, 18:07
انجام شد.........اصلا کار نمیکنه.....متن کامل کامل رسید باشماره..حتا اون آدرس ایمیل هم رسید همراه متن

hasanak852
04-07-2009, 18:28
من به یکی با آدرس info@bmi.ir پیام دادم که ده هزار تومن برنده شده ( چون اگه بنویسین ماشین که باور نمیکنه ) ، باور کرده بود که درسته ولی گفت: "من که توی بانک ملی حساب ندارم حتما یه اشتباهی شده" ما هم کلی پشت سرش خندیدیم !!!