PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وایرلس

mmf1371
23-09-2008, 14:33
چه طور وصل می شه ؟ سرعتش؟:5:
هزینش؟
آیا از adsl بهتره ؟می ارزه بگیریم؟

شنیدم خریدن مودم کافیه تا استفاده کنید.درسته؟

آیا هزینه ی ماهانه داره؟

اصلا" از adsl بهتره ؟چون تو منطقه ی ما adsl نمی دن.

zed2
23-09-2008, 14:58
اول از همه چند تا پست پشت سر هم ندیدن مگر اینکه تاپیکتان 2 روز گذشته باشه یا رفته باشه صفحه بعد .
لطفا به مورد بالا توجه کنید

چه طور وصل می شه ؟ سرعتش؟
هزینش؟
آیا از adsl بهتره ؟می ارزه بگیریم؟

شنیدم خریدن مودم کافیه تا استفاده کنید.درسته؟

آیا هزینه ی ماهانه داره؟

پيش فرض
اصلا" از adsl بهتره ؟چون تو منطقه ی ما adsl نمی دن.

اگر منظورتان wimax است که هزنیه مودم و تجهیزاتش گرانتر از adsl است و همچنین برای استفاده از اینترنتش باید هزینه ماهیانه عین adsl بدهید که معمولا هم بیشتر است.
در چند شهر هم این خدمات رو میدن که باید به سایتشون سر بزنی تا قیمت ها و هزینه هارو ببینی.

KING iMAN
23-09-2008, 19:52
من وایرلس دارم دوست عزیز.
تجهیزاتش از نوع خوب اگه باشه حدود 250 تومن میشه و شارژ ماهیانش هم بین 25 تا 50 تومنه.
سرعتش عالیه.من ADSL استفاده نکردم اما با وایرلس خودم سرعت دانلود شبانم از 40 تا 60 متغیره.
البته سرعت دانلودت ارتباط مستقیم با پهنای باند isp که ازش سرویس میگیری داره.

alizali
23-09-2008, 20:08
معمولا گرون تر از دی اس ال
یه آنت میزاری بالای خونه ات به همراه رادیو پوینت تو پوینت با مرکزی که بهت سرویس میده ارتباط برقرا میکنی
سرعتش بسته به سرویسی که میخری
هر چه پول بدی آش میخوری

mammad2020
26-09-2008, 23:02
سلام
یه سوال درباره wi fi
تو فرودگاه امام که wi fi رایگان داشت هر کاری کردن نتونستم صفحه ای رو باز کنم و همش منتظر اتصال dial-up بود و اگر کنسل میکردی می رفت تو حالت آفلاین.در کنار ساعت می زد که وصل شده ولی وقتی می خواستم با اینترنت الکسپلورر باز کنم نمی شد.بعد کلی زور یه صفحه خود بخود باز شد و نوشته بود اینترنت رایگان فرودگاه امام و باید یوزر و پسوردی که رو صفحه بود وارد می کردی و ok می کردی.یوزر رو زدم و بعد تقریبا 20 دقیقه زد شما login شدی و سرعت و زمان اتصال و اینها رو زد.بعد هم هیچ صفحه ای رو باز نکرد.نمی دونم چرا؟یعنی اینقدر سرعتش پایین بوده که گوگل رو هم باز نکرده؟؟؟!!!
میگن تو پایتخت هم داره.یه آموزش درست درمون برای نحوه اتصال به اینترنت wifi تو فروم نیست؟
یه سوال دیگه ،غیر از فرودگاه و پایتخت کجا ها میشه بدون پسورد از Wi fi استفاده کرد و سرعتش نسبت به dial up چطوریه؟