PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك!!!!!!!!!!!(سرعت اينترنتم پايين اومده)

Yizi
29-12-2005, 17:56
برنامه ي cproxy رو كه يه نفر تو انجمن معرفي كرده بود نصب كردم(ف ي ل ت ر شكنه) دست به چيزيش نزدم چون زبونش انگليسي نبود هيچي نفهميدم!! بعد تو قسمت ------ آي اي اين اومد : 127.0.0.1
بعد آنينستالش كردم ولي الان سرعت اينترنت خيلي كمه امتحان كردم ف ي ل ت ر هم رد ميكنه ------ آي اي هم غير فعال كردم ولي فرقي نكرد يه كانكشن ديگه ساختم بازم فرقي نكرد تنظيماتش رو سيستم مونده
تو Microsoft Antispyware ديدم قسمت windows host file همين 127.0.0.1 با اسم localhost هست ولي نميشه غير فعالش كرد اينم توضيحات Microsoft Antispyware :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا نميدونم بايد چيكار كنم لطفا راهنمايي كنيد!!!!!!!!!!!! :sad:

مهدی 2007
29-12-2005, 18:07
با مرورگرهای دیگه هم سرعت پایینه؟ شما با فایر فاکس یا اپرا امتحان کن

mahe ziba
29-12-2005, 18:53
خوب طبيعيه چون proxy سرعت رو پايين مياره.

mska
29-12-2005, 19:40
تو قسمت automatic setup (دومين گزينه)
سمت راست اون گوشه پايينlang را english انتخاب كنيد
تا زبانش انگليسي بشه بعد چٍك بكنيد

Amir_P30
29-12-2005, 21:49
اين برنامه آن طوري كه معلوم شد حاوي يك ويروس هم هست !!!

چون اين برنامه اومده و خودش رو به صورت ديفالت به ويندوز القا كرده

درنتيجه ميبايست حالا رد پاهاي اين برنامه رو از رجيستري ويندوز پاك كنيد .

با نرم افزاري هاي مربوط تست كنيد !!

mahe ziba
29-12-2005, 22:59
رو ايكون IE كليك راست كنين بعد روPropetie كليك كنيد بعد رو پارامتر بعد اسم provider رو ميبينين. در سمت راست رو ايكن پارامتر كليك كنين بعد در قسمتي كه نوشته serveur proxy
loclhost 127.0.0.1
رو پاك كنيد واون علامت چك رو هم تو اون مربع كوچيك بغل با يك كليك روش پاكش كنيد بعد ok كنيد و بعد اپليك و ok
غير فعال ميشه

Yizi
29-12-2005, 23:25
ممنون زبان برنامه رو انگليسي كردم و تنظيماتشم دستكاري كردم فرقي نكرد
amir_p30 ممكنه بگين با چه برنامه هايي و بيشتر توضيح بدين؟
mahe ziba ميشه بيشتر توضيح بدين من هر چي نگاه ميكنم پارامتر يا پروويدر ي نميبينم!!!!!تو prperties آيكن خود برنامه و prperties شورتكات هيچكدوم اينا رو نديدم
xp sp2 و ie 7 دارم
ممنون ميشم زودتر جواي بدين اعصابم ريخته به هم!!!!!!!!!

mahe ziba
29-12-2005, 23:39
mahe ziba ميشه بيشتر توضيح بدين من هر چي نگاه ميكنم پارامتر يا پروويدر ي نميبينم!!!!!تو prperties آيكن خود برنامه و prperties شورتكات هيچكدوم اينا رو نديدم

كليك راست رو ايكن IE

propetie

Connection

نامprovider رو ميبينين و قسمت راست رو پارامتركليك كنيد
قسمتserveur proxy

localhost و 127.0.0.1رو پاك كنيد

كليك داخل مربع كوچك براي پاك كردن چك

ok

اپليك

ok

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
×××توضيح اينكه نرم افزارهايي كه براي proxy به كار ميرن از localhost و 127.0.0.1 استفاده ميكنن و طبيعي هست ولي بايد فايروال رو هم براي استفاده از ------ تنظيم كرد.×××

Yizi
30-12-2005, 00:24
------ آي اي هم غير فعال كردم ولي فرقي نكرد
از لطفتون ممنونم mahe ziba ولي هر چي ------ و تيك ------ بود قبلا پاك كردم فرقي نكرد
سرعت به اندازه كافي لاك پشتي هست با ------ هم browse كني ديگه چي ميشه........
من نميفهمم كسي نخواد از اين برنامه استفاده كنه بايد چيكار كنه؟

mahe ziba
30-12-2005, 00:39
از لطفتون ممنونم mahe ziba ولي هر چي ------ و تيك ------ بود قبلا پاك كردم فرقي نكرد
سرعت به اندازه كافي لاك پشتي هست با ------ هم browse كني ديگه چي ميشه........
من نميفهمم كسي نخواد از اين برنامه استفاده كنه بايد چيكار كنه؟

براي پاك كردن به طور كامل در رجيستر

mpsjavad
30-12-2005, 00:50
با سلام ..

دوست عزيز احتمال داره مشكل شما از Isp باشه که شما داريد استفاده ميکنيد ...

اين وضع موقتي هست حداكثر تا شنبه ( به عبارت ديگه يكسري اپراتور ها دارن تغيير ميكنن .. ) اينترنت فعلي هم از يك كانال ديگه براي برخي استان ها داره استفاده ميشه به همين خاطر اين طوري شده ...

سرعت اينترنت هم به قدر فجيعي افت داره .. ( البته قرار بوده قطع باشه كه حالا در حق ما ها ( بندرعباس ) لطف كردن .. )

اميدوارم مشکل شما هم حل بشه .. :)

Yizi
30-12-2005, 01:08
سلام
تا حدي خيالم راحت شد خدا كنه همينجور باشه
ولي من جريان اون local host 127.0.0.1 رو نفهميدم
ممنون از همه

*Batman*
30-12-2005, 01:46
معمولا اين برنامه ها يك تروجان مخفي و مضر رو تو خودشون جا ميدن.

mpsjavad
30-12-2005, 02:21
با سلام ..

من نرم افزار رو اجرا كردم ..

چون زبونش انگليسي نبود هيچي نفهميدم!!

خوب شما اول برنامه رو از حافظه خارج كنيد .. ( به طوري كه ايكنش در سيستم تري نباشه .. ) براي اين كار روي ايكنش توي سيستم تري راست كليك كنيد و پايين ترين گزينه رو انتخاب كنيد .

به محل نصب نرم افزار بريد ..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد دو فايل czech.cxl و slovak.cxl رو پاک کنيد ... حالا برنامه رو اجرا کنيد .. زبان نرم افزار انگليسي ميشه :) حتي ميتونيد نرم افزار رو هم فارسي کنيد .. ( که البته يه خورده زحمت داره )

--- ×× ميتونيد به راحتي زبان نرم افزار رو هم از درون برنامه تغيير بديد به تصوير زير نگاه کنيد ..

تو Microsoft Antispyware ديدم قسمت windows host file همين 127.0.0.1 با اسم localhost هست ولي نميشه غير فعالش كرد

خوب اين مشکل نيست و جزء تنظيمات اين نرم افزار هست .. حالا که زبان نرم افزار انگليسي شده ميتونيد اين تنظيمات رو غير فعال کنيد ..

براي اين کار از سمت راست Automatic setup رو انتخاب کنيد و از سمت راست گزينه هاي مورد نظر تون رو از حالت انتخاب خارج کنيد ..

قسمت هاي ديگه نرم افزار هم براي کاهش حجم تصاوير و حتي ----- کردن و محدود کردن تصاوير متحرک و حجيم هست .. + تنظيمات اي پي و پورت و يکسري نمودار نمايشي و اطلاعات بصري تشکيل ميده ..

موفق باشيد ..

Yizi
30-12-2005, 03:36
سلام
ممنون اما من اينارو قبلا انجام دادم
هم زبانشو انگليسي كردم هم تيكهاشو برداشتم كل برنامه رو زير و رو كردم ولي هنوز اون 127.0.0.1 هست!

مهدی 2007
30-12-2005, 18:23
یه چیز دیگه من میگم ویندوزت رو عوض کن و خودت رو راحت کن ولی این رو آخرین راه قرار بده ولی اگر با مرورگرهای دیگه هم همینجور بشه به احتمال زیاد از آی اس پی یا مودمت یا ویروس است

Amir_P30
30-12-2005, 19:15
دوستان تمامي نكات رو گفتن !!!
ضمناشما مقاله ايي كه دوست عزيزمون از ماكروسافت لينك داده رو حتما يه نگاهي بنداز!!!

Harry Potter
30-12-2005, 19:28
من هم آخرین راه رو بگم که اگر نرم افزار رو درست Uninstall کنی تمام تنظیمات به حالت اول بر می گرده!

Your Uninstaller! 2006