PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر خواهی : ChaRacTre <Zbrush

hadi665
22-09-2008, 22:11
سلام دوستان چطور بیدید

خوف بیدید ؟ چرا نبیدید ؟ جدی جدی نبیدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خو امروز رفتم سراغ یه مدل عجیب قریب به اسم قول تشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدل پایشو توی مکس ساختم بعد بردمش توی زیبراش و اونجا یکمی روی جزئیاتش کار کردم
خوب اولین باریه که من کاراکتر میبرم توی زیبراش میدونم خیلی خنده دار شده اما گزاشتم اینجا دوره هم یکمی بخندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و البته چند تا سوالم دارم از زیبراش :
1. اول چطوری میتونم مدلو با نرمال بامپ ببرم توی مکس یعنی براش مپی طراحی کنم تنوی زیبراش که توی مکس بزارم توی کانال نرمال؟
2. چطوری تکسچرش باید بدم توی زیبراش؟
البته اگه نرمالش حل شه میتونم توی مکس تکسچرش بدم

مدلینگ : 3 ساعت
رندر : توی زیبراش
مکس 2009

نظر یادتون نره
ها راستی تا یادم نرفته مدل رو از روی یه عکس ساختم که گمونم قبلنا از امین گرفته بودم
ای یکمی شبیهش شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
22-09-2008, 22:27
برای بار اول تو زیبراش خوب شده.........

alibitaraf
22-09-2008, 22:32
شروع خیلی خوبیه...
صورتت خوبه ولی بعضی از اصول چروک و استخوان مشکل داره.....
سینش هم صافه!
ولی ذهنیت خوبی داری...

mahsoft
22-09-2008, 22:49
خيلي خوب اناتومي بدن رو در اوردي ولي صورت هنوز جاي كار داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يكم جزيات و چين و چروك رو بهش اضافه كني بهتر ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J U N I P E R
22-09-2008, 22:52
اين سينه ي صاف به صورتش نمي خوره.يه كم چروك تر باشه شايد بهتر بشه.
ولي در كل خيلي خوب شده
خسته نباشي

hadi665
22-09-2008, 23:01
ممنون از نظرات همگیه دوستان

ولی ذهنیت خوبی داری...

علی جان ذهنیت مله من نبود از روی یه عکس ساختمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلي خوب اناتومي بدن رو در اوردي ولي صورت هنوز جاي كار داره

آره هنوز خیلی باید کار بشه روش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3Dmajid
22-09-2008, 23:10
zbrush واقعا نرم افزار جالبیه ... خمیر مالی میکنی و یه چیزی در میاد :31:
موفق باشی دوست عزیز.
کارت خیلی خوب و جالب شده.

P30SERVER
22-09-2008, 23:19
پیشنهاد میکنم واسه چینو چروکهاش تو زد براش یه عکس چینو چوروک دار بیاری و چینو چروکهای اونو بندازی رو این.یه ابزار داره که این کارو میکنه.

b3dnet
22-09-2008, 23:44
خیلی خوب شده
مدلش خیلی باهال شده
منم Z-brush نصب کردم ولی هنوز نفهمیدم چی به چیه.....

i-like-ddd
22-09-2008, 23:46
همه چیزو که دوستان گفتن ولی به نظر من سینه هاش یکمکی کوچیک تر بشه بدک نیست.موفق باشی

eshghe eskate
23-09-2008, 00:26
به به چه زشت شده:دی آفرین!

SSS_HHH_OOO
23-09-2008, 00:39
یهویی تو زبراش چیکار کردی تو...نامرد آموزش دانلود کردی به من نگفتی...به هم میرسیم..خیلی قشنگ شده این یکی ....

برای displace map اون یارو ماسماسک division رو بیار رو 0 بعد برو تو tools بخش uv map و اونجا uv کنش...بعد برو دوباره تو tools و بعد تو displace و اونجا دکمه creat diplace map رو بزن...
بعد هم یه مپ میفرسته تو بخش texture ...سمت چپ تصویر...برو اونجا روش کلیک کن سیوش کن...
البته فکر کنم نصف اسما رو اشتباه گفتم:31::31::31:

CG Art
23-09-2008, 01:32
هادی آناتومی خیلی عالی شده.
فقط صورتش یه جوریه ولی در کل حرف نداره

/.,mnb
23-09-2008, 11:57
خیلی خیلی عالی شده آقا هادی.
حرف نداره............

موفق باشی........

hrgh2
23-09-2008, 14:19
آفرین هادی خیلی خوب شده
موفق باشی

Like Honey
23-09-2008, 15:56
سلام.خیلی باحال شده.قوه تخیل بالا به این میگن

3dlove
23-09-2008, 16:12
خیلی عالی شده هادی جان
مثه این میمونه که یه بار تریلی از روش رد شده دوباره جمش کردی !!!!!!!!!!!
اینو میگن یه غول فرآوری شده .

hadi665
23-09-2008, 16:34
از همه دوستان متشکرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یهویی تو زبراش چیکار کردی تو...نامرد آموزش دانلود کردی به من نگفتی...به هم میرسیم..خیلی قشنگ شده این یکی ....

برای displace map اون یارو ماسماسک division رو بیار رو 0 بعد برو تو tools بخش uv map و اونجا uv کنش...بعد برو دوباره تو tools و بعد تو displace و اونجا دکمه creat diplace map رو بزن...
بعد هم یه مپ میفرسته تو بخش texture ...سمت چپ تصویر...برو اونجا روش کلیک کن سیوش کن...
البته فکر کنم نصف اسما رو اشتباه گفتم:31::31::31:

ها آموزش ؟ نه من تکذیب میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه ولی جدی تا الآن 600 مگی دانلود کردم اما هیچ کدومشون به کارم نیومد چون بیشتر دارن زیبراشو معرفی میدکنند تا آموزشش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا بازم دارم یه آموزش سه قسمتیه دیگه رو دانلود میکنم
خدا کنه اون دیگه خوب باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی اون قسمتی که برای نرمال بامپ گفتی رو رسما ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.خیلی باحال شده.قوه تخیل بالا به این میگن

قوه تخیل ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نخیر من این ننگو قبول نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم که اینو از روی یه عکس ساختم ، یه عکس کوچولو داشتم که یه غول همینشکلی توش بود منم از اون ایده گرفتم
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی عالی شده هادی جان
مثه این میمونه که یه بار تریلی از روش رد شده دوباره جمش کردی !!!!!!!!!!!
اینو میگن یه غول فرآوری شده .

ها تریلی رد شد از روش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم ولا من ندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Warden
23-09-2008, 20:33
بابا دمت گــــــــــــــــــــــــ رم می بینم همه دیوانه کــــــــــــــــــردن....

sarina_sh
24-09-2008, 12:58
woooooooow

هادی خیلی خوب شده

خیلی خیلی خوف شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیار خوشمان آمد ... از نظر آناتومی هم مشکلی نداره ... عالی شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ho0rezam
24-09-2008, 13:09
ایول هادی جان کارت درسته پسر...خیلی قشنگ شده...خوووووشمان آمد...راستی بقیه ی بدنشم بساز که اگه ریگشم کنی دیگه محشره...یه پتک هم واسش بساز...با این فیگوری که گرفته یه پتک رو شونه هاش کمه...:31:

Warden
24-09-2008, 14:17
هادی بقیه اش چـــــــــــی شد

*PARASTOO*
24-09-2008, 17:37
خیلی قشنگ شده.مخصوصا جزییات صورت.
میشه بگی از zbrush چند استفاده کردی و برای در آوردن چروک های صورت از چه قلمی استفاده کردی؟

Farzad.wow
24-09-2008, 18:21
سلام هادی جان کارت که فوق العاده شده ............ منم آقا با مپ دادن تو زیبراش مشکل دارم اگه راه حلی پیدا کردی بگی ............ بعدم tablrt داری ........... اگه آره مدل شو می گی آخه می خوام یکی بخرم .......

hadi665
24-09-2008, 20:27
هادی بقیه اش چـــــــــــی شد

ها دیگه بعقیه نداره که تموم شد :31:

خیلی قشنگ شده.مخصوصا جزییات صورت.
میشه بگی از zbrush چند استفاده کردی و برای در آوردن چروک های صورت از چه قلمی استفاده کردی؟

سلام
خوب از زیبراش تماما برای چروک هاش استفاده کردم
توی فایل های پیوست اگه نگاه کنید یه مدل هست که هیچ جزئیاتی نداره اون رو بردم توی زیبراش و تبدیلش کردم به اینی که توی تصویر هست
قلم هاش که متنوع هستن
چروک های صورت یه فلمی بود که نوکه تیزی داشت شدتشو کم کردمو ازش استفاده کردم

سلام هادی جان کارت که فوق العاده شده ............ منم آقا با مپ دادن تو زیبراش مشکل دارم اگه راه حلی پیدا کردی بگی ............ بعدم tablrt داری ........... اگه آره مدل شو می گی آخه می خوام یکی بخرم .......

نه بابا از این ماسماسکا ندارم :31:

Warden
24-09-2008, 21:32
پس تکچر چــــــــــــــــــــــــ ـی؟!

hadi665
25-09-2008, 00:20
پس تکچر چــــــــــــــــــــــــ ـی؟!

خوب فعلا دارم آموزش ها رو دانلود میکنم هنو نتونستم تکسچر بدم توی زیبراش
اگه کسی بلده کمک کنه:40:

CG Art
25-09-2008, 00:21
هادی جان من با حمید که صحبت میکردم میگفت اول باید ببری تو مکس UV کنی بعد ببری تو ZBrush دیتیل بدی دوباره ببری تو مکس تکسچر بدی !
کاره مشکلیه

P@RISA
25-09-2008, 00:36
کارت عالی شده آفرین.
راستی ممنون میشم اگه لطف کنی چند تا لینک آموزش برای zbrush به من بدی.

CG Art
25-09-2008, 00:37
پریسا جان یه سر به Zbrushcentral.com بزن.

hadi665
25-09-2008, 00:45
هادی جان من با حمید که صحبت میکردم میگفت اول باید ببری تو مکس UV کنی بعد ببری تو ZBrush دیتیل بدی دوباره ببری تو مکس تکسچر بدی !
کاره مشکلیه

نه بابا این یه کاره معموله کاره بهتر نیست
یعنی روی مدله لو پلیت تکسچر میدی توی مکس بعد که مدلتو ببری توی زبراش uv های مکس همراهش هست و بعد که بیاد توی مکسم بازم داره
این راه همیشه کار برد نداره
باید توی خوده زیبراش تکسچر داد

کارت عالی شده آفرین.
راستی ممنون میشم اگه لطف کنی چند تا لینک آموزش برای zbrush به من بدی.

ممنون

بله به این آدرس سر بزنید کلی آموزش تصویری برای دانلود داره البته فایل ها حجیمند

آموزش ها ZBrush !
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI3DMAXAMATOR
25-09-2008, 09:36
سلام هادي....خيلي مدلت خوب شه........... افرين............