PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين آنتي ويروس و Removall چيه؟؟ در ضمن سيستم تا بالا مياد خاموش ميشه!!

mrmostafa
22-09-2008, 17:45
سلام به همه دوستان و آرزوي قبولي طاعات شما

من آنتي ويروس kaspersky 7 دارم و راضي هستم ازش ويروس ها رو از بين ويبره سريع.

حالا فلش مموري دوستم رو وصل كردم اومدم درايو رو باز كنم اخطار داد password 32.winzip بعد بايد اكي ميكردي كه من بستمش بعد اين سيتم رو رستارت كه كردم بالا اومد خاموش ميشد كه با restore كردن به چند روز قبل درست شد. در ضمن kaspersky سريع آلارم دااد ويروس داره حالا الن فلش خودم امورز باز كردم اينجوري شدش. ميخوام ببينم آنتي ويروس Kaspersky بهتره يا nod 32 ؟؟؟ اين خاموش شدن رو چه چيزي از بين ميبره؟؟؟

يه anti sware خوب هم ميخوام چي خوبه ؟؟؟ ممنون ميشم لينك بدين
ممنون

huti_421
22-09-2008, 18:28
برای Uninstall کردن :

Perfect Uninstaller | پاك كردن و حذف كردن برنامه هاي نصب شده بر روي رايانه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

UnInstallers AIO | مجموعه برنامه هاي عذل كننده :

Ashampoo UnInstaller نرم افزاری قدرتمند و پیشرفته برای پاک کردن کامل و موثر نرم افزارها :

برای آنتی ویروس هم :

اگه سیستمتون به نسبت ضعیفه Nod32 :

ESET NOD32 Antivirus & ESET Smart Security :

ولی اگه کشش داره KasperSky :

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security :

و اما برای حل مشکل ویروستون باید به بخش اورژانس سیستم های آلوده برید و کمک بگیرید :

hadi_balaa
23-09-2008, 10:20
............

hadi_balaa
23-09-2008, 10:30
ببین عزیز: هیچ وقت نمیشه گفت یه آنتی ویروس بهترینه و همه ویروسها و کرمها رو میشناسه . بعضی وقتا یه ویروس با یا آنتی ویروس قوی پاک نمیشه اما یه آنتی ویروس سطح پایین اونو میشناسه و حتی پاکش میکنه . همین قضیه در مورد اسپایور ها هم صدق میکنه . نمونش سیستم خودم به یه ویروسی آلوده شده بود که kaspersky _ nod 32 _ ashampoo_avast_ comodo و چند تا آنتی اسپایور تراز اول نتونستن حتی اونو شناسایی کنن اما آنتی ویروس نسخه رایگان avira که آپدیت هم نمیشه اونو به راحتی پاک کرد . ( من خودم از طرفداران پروپاقرص کاسپرسکی هستم ) . پس همیشه رو سیستمت دو سه تا آنتی اسپایور و یه آنتی ویروس خوب مثل همونایی که huti جون گفتن رو نصب کن و همیشه آپدیتشون کن و باز هم انتظار باز دهی نتیجه 100 در 100 رو از اونا نداشته باش چون همه ویروسها رو همه آنتی ویروسها می شناسن !!

huti_421
23-09-2008, 14:50
ببین عزیز: هیچ وقت نمیشه گفت یه آنتی ویروس بهترینه و همه ویروسها و کرمها رو میشناسه . بعضی وقتا یه ویروس با یا آنتی ویروس قوی پاک نمیشه اما یه آنتی ویروس سطح پایین اونو میشناسه و حتی پاکش میکنه . همین قضیه در مورد اسپایور ها هم صدق میکنه . نمونش سیستم خودم به یه ویروسی آلوده شده بود که kaspersky _ nod 32 _ ashampoo_avast_ comodo و چند تا آنتی اسپایور تراز اول نتونستن حتی اونو شناسایی کنن اما آنتی ویروس نسخه رایگان avira که آپدیت هم نمیشه اونو به راحتی پاک کرد . ( من خودم از طرفداران پروپاقرص کاسپرسکی هستم ) . پس همیشه رو سیستمت دو سه تا آنتی اسپایور و یه آنتی ویروس خوب مثل همونایی که huti جون گفتن رو نصب کن و همیشه آپدیتشون کن و باز هم انتظار باز دهی نتیجه 100 در 100 رو از اونا نداشته باش چون همه ویروسها رو همه آنتی ویروسها می شناسن !!

ااااااااااااااا نـــــــــــــــه :18:

یعنی چی چند تا آنتی ویروس رو سیستمشون نصب کنن ؟

مگه الکیه ؟

اولا اینجوری باعث میشه فضای رم بیخودی اشغال بشه ...

در ثانی چون تکنولوژی آنتی ویروس ها با هم متفاوته بعضی وقتها همدیگرو threat به حساب میارن در نتیجه سعی در خنثی کردن همدیگه می کنن و آخر سر یه جنگ خونین بین آنتی ویروس ها تو سیستم راه میوفته که نتیجش چیزی نیست جز تخریب سیستمت :27:

hadi_balaa
23-09-2008, 16:21
عزیز من : اشتباه خوندی من گفتم چند تا آنتی اسپایور و یهههههههههههههههههههههه یعنی 1 عدد آنتی ویروس خوب . ok ؟

huti_421
23-09-2008, 19:10
پس همیشه رو سیستمت دو سه تا آنتی اسپایور و یه آنتی ویروس خوب

من اون "یه" رو ندیدم خوب گنده تر مینوشتی :دی

حالا مارو چرا میزنی ؟ من جوانم آرزو دارم ...

مساله ای نیست ...

شرمنده یه جورایی پستمم اسپم بود :|

hadi_balaa
24-09-2008, 09:24
من اون "یه" رو ندیدم خوب گنده تر مینوشتی :دی

حالا مارو چرا میزنی ؟ من جوانم آرزو دارم ...

مساله ای نیست ...

شرمنده یه جورایی پستمم اسپم بود :|

:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10: