PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کي adobe audition بلده ؟؟؟

teshneh
22-09-2008, 17:00
سلام
همه تاپيک هاي اين تالار را خوندم همش به يه لينک دانلود چند مگابايتي برخورد کردم متوقف شدم.
دوستان يکي که اين آموزشها رو خونده لطف کنه اين دو مورد را در نرم افزار adobe audition برا ما توضيح بده .
فکر کنم اينجوري مشکل خيلي ها حل ميشه آخه ما که اينترنت پر سرعت نداريم چه تقصيري داريم.
در خواست :
1-آموزش گرفتن نويز و افزايش کيفيت صدا در Adobe Audition
2- چطور مي تونم صدا را زا روي يه فيلم جدا کنم ؟ با همين نرم افزار

با تشکر

Doctor.Freeman
22-09-2008, 17:21
سلام .
سوال اولو جوابی ندارم واسش :41: ولی سوال دوم
-
نیازی نیس صدا رو از رو فیلم جدا کنی من یه فایل WMV و یا AVI رو با Drag & Drop آوردم تو نرم افزار و فقط صداش ایمپورت شد . . . بعدشم MP3 سیو کردم .
به همین سادگی :31:

shahab47
22-09-2008, 23:49
سلام

1-آموزش گرفتن نويز و افزايش کيفيت صدا در Adobe Audition

با تشکر

ببین تو فایلت یه قسمتی که صدای خاصی نداری و فقط نویز داشته باشه رو select کن
مثلآ رو یه تیکه اش که فقط نویزه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا برو تو افکت ====> noise reduction و capture profile رو بزن و پنجره رو close کن

حالا برو تو تایم لاین نرم افزار رو اون قسمت رو از انتخاب خارج کن

یه بار دیگه گزینه noise reduction رو انتخاب کن و ok رو بزن تا رو همه قسمت های فایلت تاثیر بزاره

دومیشم که حل شد نه ؟

najafzade
22-09-2008, 23:55

حالا برو تو افکت ====> noise reduction و get from selection رو بزن و پنجره رو close کن

یه بار دیگه گزینه noise reduction رو انتخاب کن و ok رو بزن تا رو همه قسمت های فایلت تاثیر بزاره

دومیشم که حل شد نه ؟

چه قالبهایی رو پشتیبانی می کنه؟

shahab47
23-09-2008, 11:37
چه قالبهایی رو پشتیبانی می کنه؟

اگه منظورت فرمته

teshneh
23-09-2008, 13:19

حالا برو تو افکت ====> noise reduction و capture profile رو بزن و پنجره رو close کن

دومیشم که حل شد نه ؟

سلام
از دوستان محترم که جواب بنده را دادند واقعا ممنون هستم.
دوست عزيز هر دو راه حل شما استفاده شد و جواب داد.يه سوال ديگه:
اگر ولوم صداي ييه فايل (صوت يا ويدئو) کلا پايين باشه آيا راه حلي براي بلند کردن صدا هست؟؟؟
با تشکر

shahab47
23-09-2008, 15:36
اگر ولوم صداي ييه فايل (صوت يا ويدئو) کلا پايين باشه آيا راه حلي براي بلند کردن صدا هست؟؟؟
با تشکر

مقدار ولوم رو توی این پنجره زیاد کن

teshneh
24-09-2008, 21:02
سلام
باز هم از راهنمايي تون ممنون هستم.يه سوال ديگه:
برخي سي دي ها autorunرو ديديد اهنگ قشنگي دارند ولي وارد خود سي دي که ميشي آهنگي نمي بيني ،
حالا مي خواستم با adobe audition اين آهنگ که در حال پخش هست ضبط کنم ولي نمي شه،
آيا همچين کاري ميشه کرد؟؟؟ ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

hamed_aa
30-09-2008, 18:34
سلام دوست عزیز.این cd ها معمولا یک فولدر hidden دارن که اطلاعات مربوط به اجرای auto run توی اونهاست.توی فولدر آپشن برو و hidden هات رو رو حالت show بذار.به احتمال زیاد می تونی پیداشون کنی.اما اگه نتونستی سورس mp3 ها رو انتخاب کنی برو توی نرم افزار audition تا بگم چجوری رکوردشون کنی
نرم افزارو که باز کردی بعد برو volume conotrol رو هم باز کن و بعد برو قسمتی که مختص ولوم های رکورد هست که واسه هر کارت صدایی فرق می کنه.یا از option می تونی این قسمت رو بیاری یا اینکه اگه کارت صدات درایوری داره که نصب کردی و یک icon توی taskbaret آورده،با کلیک روی icon مریوط به کارت صدات هم می تونی تنظیمات مربوط به ولوم هات رو انجام بدی.
حالا چی رو باید عوض کرد.
وقی به قسمت recording رفتی زیر تمامی قسمت ها یک مستطیل هست که توش می تونه تیک بخوره.اگه این تیک روی stereo mix بود که دست بهش نزن.اگه نبود زیر stereo mix رو تیک بزن.با این کار منبع ورودی صدا رو که می خواد رکورد بشه رو انتخاب می کنی؛و با این انتخاب یعنی منبع رکورد نرم افزار audition یا هر نرم افزار دیگه ای که الان می خوای باهاش رکورد کنی میشه تمام صداهایی که به خروجی کارت صدات داده می شه تا روی اسپیکر ها پخش شه.

توجه کن که از زمانی که record رو می زنی تمام صداها اعم از باز کردن folder ها یا erorr هایی که با صدا نمایش داده میشن هم همراه آهنگی که play هست ضبط می شه.
توضیحاتم رو طوری بیان کردم که اگر کسی هم اصلا اپراتوری هم بلد نیست بتونه انجام بده.
البته چند تا فایل پیوست هم داشتم که با تصویر هم بتونی متوجه بشی.ولی نتونستم
امیدوارم که متوجه شده باشی.سوالی داشتی در خدمتم.