PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوترم و که میزنم به برق خود به خود روشن میشه!! لطف میکنید راهنمایی کنید

ذوالقرنين
22-09-2008, 16:43
سلام دوستان از دیروز کامپیوترم رو که میزنم به برق خود به خود روشن میشه . اولش فکر کردم می تونه از مادربرد یا دکمه پاور باشه . اونا رو از مدار خارج کردم ولی بازم هم اشکال وجود داره.دوستی هست که با این مشکل روبرو شده باشه و جوابشو بدونه.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.:11:

behnam_mobile
22-09-2008, 17:41
مارک مادربورد و مدل آن و مارک پاور خود را ذکر کنید.ضمناً اولین بار که این مشکل اتفاق افتاد قبلش برقتون نرفت؟

ذوالقرنين
22-09-2008, 22:15
مشکل از مادربرد نیست وقتی همه اتصالات پاور رو به مادربرد و دیگر قطعات مثل سی دی رام قطع میکنم بازم خودبخود روشن میشه. روشن شدنش رو هم از بکار افتادن فن ها متوجه میشم.
نه خیر دوست عزیز نه برق قطع و وصل شد نه چیز دیگه ای دیروز صبح خوب بود شبش خراب شد. راستی یه چیز دیگه اینکه وقتی توی ویندوز Shutdown میکنم ویندوز Down میشه ولی کیس همچنان کار میکنه!!

behnam_mobile
23-09-2008, 18:12
پس شک نکن مشکل از داخل پاور هست.یعنی برق را ذخیره نمی کند در اصل یکسو شده.به نظر من خازنات مشکل دارن.اما با این توصیفات مطمئن شدم مشکل از خود پاور هست.باید تعویض یا تعمیر بشه.
موفق باشی

v.a.h.i.d
23-09-2008, 18:50
این کار رو تست کن جوابش رو حتمآ بنویس اگر میشه
لطفآ
یکی از دوستای من هم این مشکل رو داشت
یعنی پاورش رو عوض کن ببین چی میشه بعداگه میتونی جوابش رو هم اینجا بنویس

ذوالقرنين
27-09-2008, 22:31
آقا جون پاورم رو عوض کردم مشکلم حل شد.