PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شهر برتر از نظر رعایت اصول و قوانین رانندگی در ایران

arte
22-09-2008, 13:44
این نظر سنجی فقط بر اساس مراکز استانها تنظیم شده به عنوان مشتی از خروار!

لطفا دوستان برای شهر خودتون پارتی بازی نکنید

اگه دلیل خاصی برای نظرتون دارید حتما بنویسید!

شما حق انتخاب بیشتر از یک گزینه رو خواهید داشت

maaars
22-09-2008, 17:41
من هم می خواستم رای بدو ولی گزینه " هیچکدام " رو پیدا نکردم. :27: . به نظر من قوانین رانندگی کلا تو ایران رعایت نمی شه. (نمونه اش خود من :27: )

R.P.G
22-09-2008, 18:02
قاین رو دوست عزیز اضافه کن.

corey
22-09-2008, 18:48
خب تو اینکه سطح رانندگی و فرهنگ رانندگی تو ایران خیلی پایینه شکی نیست ولی به نظرم جدیدا پایتخت از نظر رعایت قوانین خوب شده و یواش یواش داره پیشرفت می کنه

AB
22-09-2008, 18:49
لطفن گذینه هیچ کدام رو هم اضافه کنین.رانندگی رو تو خیابون میکنن نه جایی که روش رو آسفالت کردن

هزار تا هم چاله چوله داره اسمش هم گراشتن خیابون:41:

milky way
22-09-2008, 19:44
بدون شک تهرانه هیچ جا مثل تهران مردم به قوانین نزدیک نیستن تو خیلی از شهرستان ها که اصلا نمیدونن راهنما بره چی هست .

arte
22-09-2008, 19:45
متاسفم اگه امکان اضافه کردن گزینه های بیشتر وجود داشت! من اسامی شهر های دیگه و گزینه هیچکدام رو هم وارد میکردم ولی امکانش نبود فقط 30 گزینه که مساوی با تعداد مراکز استانها بود وجود داشت!

بعدش هم این شروعی میشه برای فرهنگ سازی واقعا اگر یه هم چین شهری وجود داشته باشه !!!:31: خب رقابت به وجود میاد. من خودم می دونم الان وضعیت خیابونها چقدر ناجوره! :13:

Benygh
22-09-2008, 19:52
اصفهان که اصلا !
انگار معلوم نیست کی چراغ قرمزه کی سبز ! سبز که میشه ایست قرمز حرکت ! منظورم چراغ عابر نیست !
اصلا معلوم نیست ! من که یک هفته اونجا بودم نتونستم سر در بیارم !

2299
22-09-2008, 20:29
آقا شيراز كه اصلا نميدونن اين خط هاي كف خيابون چيه و محدوديت سرعت حاليشون نيست براي همين دست انداز درست كردن اندازه آلپ

mehdi_08
22-09-2008, 20:41
راستی
اگه گزینه هیچکدام بود خیلی خوب می شد
نظر من هیچ کدام

hamidjj
22-09-2008, 20:48
آقا بنده من شغلم جوري که هميشه دارم دور تا دور ايران مي گردم
و بهتر است که بگويم به ترتييب بد ترين نوع رانندگي را دارند و قوانين يعني پ......م
1- مشهد و حومه
2- اصفهان
3- مابقي کشور

اما بهترين نوع رانندگي رو توي قشم ديدم تقريباً مثل فيلم هاي آمريکايي
و بعد هم تهران ....

arte
22-09-2008, 20:54
راستی
اگه گزینه هیچکدام بود خیلی خوب می شد
نظر من هیچ کدام
حالا شما دوست عزیز بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کن

آقا شيراز كه اصلا نميدونن اين خط هاي كف خيابون چيه و محدوديت سرعت حاليشون نيست براي همين دست انداز درست كردن اندازه آلپ

تو رشت سوای همه این سرعت گیرها بخاطر طرح آب وفاضلاب به پشتیبانی بانک جهانی، تمام اسفالت ها رو را خراب کردند . الان ماشینت با سر میره تو چاه! :31:
بعد باورتون میشه تو این اوضاع هنوز مردم با هم کل کل دارند! عاشق اینن که تو یه وجب خیابون 3 لاینه برن

H A M A S
22-09-2008, 22:39
اينجا مشهد فلکه ها رو چپه دور ميزنند

سباستین
23-09-2008, 00:33
بعد از این که تمام ژانگولر بازی ها تمام شد. بچه های رشت تصمیم گرفتن که رکورد دنده عقب بزنن. یادمه یکی از بچه ها اومد بهم گفت: 3 دور دور بولوار گیلان ( محله ای در رشت که به صورت دایره ای بزرگ است) دنده عقب رفتم. فک نکنم کسی این رکورد رو تا حالا زده باشه!!!

Farshadd
23-09-2008, 02:12
به نظر من

بد ترین: خرم آباد.

واقعا خنده دار و ناراحت کنندست.

Mr.K2
23-09-2008, 02:41
توی شهرها و حتی مناطق خیلی فرق میکنه ...

تهران که یه کم بهتر شده به خاطر رسیدگی بیشتر .. وضع بهتر خیابونا ... و فرهنگ سازی بهتر ..

البته اونجای که من رفته بودم و دیدم تقریبا بالا شهر بود و مطمیننا خیلی با پایین شهر فرق داره ..

مثل همین شیراز .. اوضاع خرابه .. خداییش همش هم از صدقه سر شهرستان ها ی اطرافه که اومدن اینجا !

توی پایین شهر خیل خیلی وضع خرابه .. من به هیچ وجه جرات رانندگی ندارم اونجا ..

اما هی که میای بالاتر بهتر میشه . بعضی جاها خوبه دیگه ..

اما اونجا از دست این بچه پولدارا که ماشین موتورهاشون رو بر میدارن میان تو خیابون در امان نیستی ..

به همین علت الان تمام بزرگراه ها پر شده از پلیس بزرگراه و دوربین و ..

البته جاهای دیگه هم که مثلا توی سفر دیدم خیلی تفاوتی نداشت .. همه جا یه جوره ..

اصفهان ، مشهد، زنجان ، تبریز رو دیدم وضع خراب بود .

البته تبریز یه کم خوبتر بود .. بیشتر قوانین رو رعایت میکردن ..

Doctor.Freeman
23-09-2008, 02:53
من مشهدیم ولی مشهد خیلی .... :2:

alizshah
23-09-2008, 03:13
مثلا گفتن که پارتی بازی در نیارین واسه شهر خودتون همه به شهر خودشون رای دادن

Vallio
23-09-2008, 12:22
من ماله اصفهانم ولی میگم شهر کرد ... ؟!

سباستین
24-09-2008, 23:59
به نظر می یاد بجای انتخاب بهترین شهر, بدترین ها در حال رقابتن. فقط هم راننده ها نیستن, عابرین پیاده هم که ماشاالا دارن. از چراغ سبز عبور عابر رد میشن از قرمزش هم رد می شن. وقتی بوق می زنی هم در جوابت میگن: مگه خط کشی عابر پیاده رو نمی بینی؟!!!!!!!!!!!!1

milky way
25-09-2008, 00:06
آقا بنده من شغلم جوري که هميشه دارم دور تا دور ايران مي گردم
و بهتر است که بگويم به ترتييب بد ترين نوع رانندگي را دارند و قوانين يعني پ......م
1- مشهد و حومه
2- اصفهان
3- مابقي کشور

اما بهترين نوع رانندگي رو توي قشم ديدم تقريباً مثل فيلم هاي آمريکايي
و بعد هم تهران ....
اینو راست میگین تو مناطق آزاد قوانین خیلی قشنگ رعایت میشه تو کیشم همینطور بود واقعا قوانین مثل یه کشور خارجی رعایت میشه اصلا فکر نمیکنی تو ایرانی دور میدون راهنما میزنن :18: .

M a r y a m
25-09-2008, 00:12
بهترین رو من نمی تونم انتخاب کنم ولی از بدهاش یه جا رو میشناسم! که اونم مشهده (با احترام به مشهدیهای گل!:11:)
مثلا داری از یه چهارراه نسبتا کوچیک رد میشی (پیاده) ماشین میاد تا نزدیکت سرعتشو کم میکنه که یعنی داره بهت راه میده رد شی بعد که یه قدم میذاری جلو یهو گازشو میگیره میره! :18::18: و تو قلبت میاد تو دهنت که نزدیک بود تصادف کنی!! :13:
همینطوری چند بار برای من پیش اومد نزدیک بود دعوام شه دیگه! :13:

Farshadd
25-09-2008, 01:47
بهترین رو من نمی تونم انتخاب کنم ولی از بدهاش یه جا رو میشناسم! که اونم مشهده (با احترام به مشهدیهای گل!:11:)
مثلا داری از یه چهارراه نسبتا کوچیک رد میشی (پیاده) ماشین میاد تا نزدیکت سرعتشو کم میکنه که یعنی داره بهت راه میده رد شی بعد که یه قدم میذاری جلو یهو گازشو میگیره میره! :18::18: و تو قلبت میاد تو دهنت که نزدیک بود تصادف کنی!! :13:

خوب مریم خانوم، آخه شما دختری، اینم یه جور متلکه دیگه.:46:

به ما پسرا از همون اول راه نمیدن.:20:

2299
25-09-2008, 02:03

شيراز دختر پسر حاليش نيست همينطوري ميان
البته اگه راننده جوون باشه ميشه قضيه مريم خانوم

سباستین
25-09-2008, 05:39
رانندگی هم به نوعی تبدیل به برتری جوییه شخصیتی شده. داشتم از کوچه در میومدم, راهه یه ماشینو ناخواسته بریدم. راننده اون ماشینه کوبوند تو ترمز و بعد با اربده به من گفت: مگه کوری؟!!! نگاه کردم دیدم یه خانومی بغلش نشسته و از چهرش معلوم بود که ترسیده. گفتم: معذرت می خوام, تو فکر بودم. ببخشید. ناگهان چهره خصمانش عوض شد و لبخند رضایتی زد و شبیه سلطانی که به بندش چیزی می بخشه, به من گفت: برو پسر, ایراد نداره, مراقب خودت باش!!!
به احتمال خیلی زیاد اگه می گفتم حرف دهنتو بفهم پیاده می شد 2 تا می زد تو گوشم. خلاصه هر طور شده باید ثابت می کرد از من برتره.

mostafaeshghi
25-09-2008, 15:22

ایول! خدایی اینو راست گفت! من هم شهرهای زیادی رفتم و دقت کردم ولی خدایی راننده عین این مشهدیهای (گل:11:) ندیدم! خدایی خیلی خفن رانندگی میکننند! جالبترین موضوعی که توجه من را جلب میکرد اینه که طرف با هر ماشینی باشه رانندگی یک مدله یعنی حساب ماشین زانتیا و ماکسیمای خودشو نمیکنه ! مثلا میاد با یه پیکان کل کل میکنه ! (اینو به عینه دیدم)

خیابان سجاد که دیگه بالا شهر مشهد و ثروتمندان زندگی میکننند ، اوضاع تفاوت چندانی نمیکرد و فقط فرقش این بود که اونجا ماشین زیر 50 میلیون نبود ولی رانندگی همچنان به همون شکل !

EHHASSATNI
25-09-2008, 15:53
تهران که خر تو خر ولی در مقایسه با شهرستانها واقعا بهشته امیدوارم هیچ وقت پاتون به شهرستان باز نشه البته برای رانندگی اصفهان از همه جا بدتره ولی خدایی شمال مخصوصا رامسر از بس تهرانیا رفتن 1 ذره فرهنگ پیدا کرده و بهتر شده

aaaammmm87
25-09-2008, 16:00
به نظر من هيچكدام ولي به شهر خودم راي دادم

M a r y a m
25-09-2008, 19:25

جالبه والا! نمی دونستم! متلک به قیمت چپر چلاغ شدن یا احیانا مرگ آدما! آخه یه چی من میگم یه چی میشنوین. مثلا تو میدون تقی آباد اونم تو ساعتهای شلوغ که همینطوریش اوضاع ترافیک افتضاح هست طرف هم خوشمزگیش میگیره اینطوری می کنه! :18: چند بار حواسم نبود به هوای این که راه هست اومدم رد شم بدطوری گازشو گرفتن رفتن منم تو حال و هوای خودم عنقریب که تصادف کنم!
چی بگم والا به نظرم روشهای نوین متلک پرونی هم باید آپدیت بشه :8::31:

شيراز دختر پسر حاليش نيست همينطوري ميان
البته اگه راننده جوون باشه ميشه قضيه مريم خانوم

خوبه لااقل شیراز تبعیض جنسیتی کمتره! :31:

سباستین
25-09-2008, 22:03
تهران که خر تو خر ولی در مقایسه با شهرستانها واقعا بهشته امیدوارم هیچ وقت پاتون به شهرستان باز نشه البته برای رانندگی اصفهان از همه جا بدتره ولی خدایی شمال مخصوصا رامسر از بس تهرانیا رفتن 1 ذره فرهنگ پیدا کرده و بهتر شده
تایید نمی شه.
حدود دو هفته پیش تهران بودم. آدرس ها رو که خوب بلد نیستم. سر ماشینو تا انداختم تو یه فرعی دیدم عبور ممنوعه. انداختم دنده عقب که بوق سر به آسمان گذاشت. تو آینه دیدم یکی داره دستو پا می ندازه و بد و بیرا می گه. می گفت داری می زنه به ماشینم. گفتم کور که نیستم , دارم می بینم چقدر مونده. طرف آرتیستی پیاده شد من هم فرار کردم. شهرشونه دیگه, یه وقت دیدی با رفیقاش ریختن سرمون. ولی کلا یه لحظه هم به کسی مهلت نمی دن. انرژی بسیار زیادی هم برای درگیر شدن دارند.نکته عجیب اینه که چپ و راست واسشون فرقی نداره. یهو می بینی ژیان با 100 تا آمپر داره ازت لایی می کشه.:31:

rw280s
26-09-2008, 00:50

به نظر شما اگه سد بذارن بهتره؟؟؟!
آخه کجای دنیا همچین مسئولین ببخشید بی ...ورایی پیدا میشن که اینجور سرعت گیری رو بذارن.هی باید بری بالا بیای پایین. اگه شیر خورده باشی توی شکمت همه لبنیات خودبخود درست میشه.
جالبتر اینه که من یه چیز دیدم خداوکیلی هیچ جا نمی تونید ببینید. نرسیده به پلیس راه فسا توی جاده سرعت گیر گذاشتن که یا باید سرعتت رو صفر کنی یا فاتحه ماشینت رو بخونی.
شنیدم چند وقت قبلم یه 206 از پشت رفته زیر یه اتوبوس که واسه این سرعت گیره یواش کرده بوده.
خدایا نجاتمون بده

rw280s
26-09-2008, 00:53
به نظر من تایپک کاملا مشکل داره چون همه به جای رای درست شهر خودشون رو انتخاب می کنن
ضمن اینکه کل رانندگی ما ایراد داره
نظر من هیچکدام هست

arte
26-09-2008, 01:07
به نظر من تایپک کاملا مشکل داره چون همه به جای رای درست شهر خودشون رو انتخاب می کنن
ضمن اینکه کل رانندگی ما ایراد داره
نظر من هیچکدام هست

برا همین گفتم پارتی بازی نکنید دیگه!
الان فکر کنم نتیجه نظر سنجی داره تبدیل به کمیت مردمی هر شهر در سایت میشه ( نمی خوام به شهری توهین کنم ها)! آقا اگه دلیلی برای برتری شهری دارید اون دلیل رو بنویسید.

اوضاع رانندگی تو ایران خیلی بد شده! باید فرهنگ سازی بشه . باید اون مردمی که هنوز خیابونهاشون منظم تر از بقیه جاهاست شناخته بشن ! تا الگو بشن ! تا دلیل اینکه چرا شهر اونا خوبه مال ما بد معلوم بشه!

mstf666
26-09-2008, 01:20
هیچ جا تهران خودمون نمیشه.
شاید چون حجم ماشین بسیار زیاد شده خود به خود همه دقتشون هم برای رانندگی بالا رفته تا به هم نزنن.

البته رانندگی در تهران کاملا قانونی نیست.اما همه یه جورایی زبون همدیگرو در رانندگی میفهمن.
برای همینه که رانندگی در تهران راحت تر شده.
فقط باید بهش عادت کرد.

وقتی بعضی هموطن هامون از شهر های دیگه میان تهران و میخوان رانندگی کنن خیلی براشون سخته.

ویرایش شد ....

arte
26-09-2008, 01:30
جالبه والا! نمی دونستم! متلک به قیمت چپر چلاغ شدن یا احیانا مرگ آدما! آخه یه چی من میگم یه چی میشنوین. مثلا تو میدون تقی آباد اونم تو ساعتهای شلوغ که همینطوریش اوضاع ترافیک افتضاح هست طرف هم خوشمزگیش میگیره اینطوری می کنه! :18: چند بار حواسم نبود به هوای این که راه هست اومدم رد شم بدطوری گازشو گرفتن رفتن منم تو حال و هوای خودم عنقریب که تصادف کنم!
چی بگم والا به نظرم روشهای نوین متلک پرونی هم باید آپدیت بشه :8::31:

:31:

من حرف مریم خانم را کاملا می فهمم! میدونید دختر ها اگه سوار ماشین باشن عالم وآدم می خوان ازشون سبقت بگیرن! اصلا درک نمی کنن بابا هرکی پشت رل نشسته نیومده ول گردی! شاید یه کار مهم داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در عوض وقت دختر ها رو پیاده میبینن که دارن از عرض خیابون رد میشن فوری میزنن روی ترمز ، خیابون رو پیشکش میکنند که مثلا بفرمایید رد شید! حالا هزار نفر پشت سرشون منتظرند !!!

arte
26-09-2008, 01:43
شاید چون حجم ماشین بسیار زیاد شده خود به خود همه دقتشون هم برای رانندگی بالا رفته تا به هم نزنن.

البته رانندگی در تهران کاملا قانونی نیست.اما همه یه جورایی زبون همدیگرو در رانندگی میفهمن.
فقط باید بهش عادت کرد.

وقتی بعضی هموطن هامون از شهر های دیگه میان تهران و میخوان رانندگی کنن خیلی براشون سخته.
ممکنه اعصاب بقیه راننده ها هم خورد کنن.
مثل همین دوستمون ::31:
ببین دوست عزیز تهران همیشه جمعیت سیال داره یعنی در روز تعداد زیادی راننده از مناطق مختلف کشور ممکنه در تهران در حال رانندگی باشند! پس همه یه جور های زبون هم رو می فهمند شما ، یه جور هایی شامل حال همین جمعیت سیال هم میشه !

در ضمن هیچ منبع موثقی حرف شما رو تایید نمی کنه که رانندگی در تهران آسون تر شده یا نشده ! این صرفا نظر شماست.

من تاکید کردم برای نظر خودتون دلیل بیارید ! به جای توهین به دیگران دلیل خودتون رو بگید!

2299
26-09-2008, 01:53
به نظر شما اگه سد بذارن بهتره؟؟؟!
آخه کجای دنیا همچین مسئولین ببخشید بی ...ورایی پیدا میشن که اینجور سرعت گیری رو بذارن.هی باید بری بالا بیای پایین. اگه شیر خورده باشی توی شکمت همه لبنیات خودبخود درست میشه.
جالبتر اینه که من یه چیز دیدم خداوکیلی هیچ جا نمی تونید ببینید. نرسیده به پلیس راه فسا توی جاده سرعت گیر گذاشتن که یا باید سرعتت رو صفر کنی یا فاتحه ماشینت رو بخونی.
شنیدم چند وقت قبلم یه 206 از پشت رفته زیر یه اتوبوس که واسه این سرعت گیره یواش کرده بوده.
خدایا نجاتمون بده

آقا اين پشت خونه ما يه دست انداز بود خودش كلي ارتفاع داشت حالا اومدن زياد ترشم كردن ماشين بايد اريب از روش رد شه

mstf666
26-09-2008, 01:56
ببین دوست عزیز تهران همیشه جمعیت سیال داره یعنی در روز تعداد زیادی راننده از مناطق مختلف کشور ممکنه در تهران در حال رانندگی باشند! پس همه یه جور های زبون هم رو می فهمند شما ، یه جور هایی شامل حال همین جمعیت سیال هم میشه !

در ضمن هیچ منبع موثقی حرف شما رو تایید نمی کنه که رانندگی در تهران آسون تر شده یا نشده ! این صرفا نظر شماست.

من تاکید کردم برای نظر خودتون دلیل بیارید ! به جای توهین به دیگران دلیل خودتون رو بگید!

د بیا !:31:

حاجی من کجا توهین کردم بگو سریعتر ویرایش کنم.:11:
من اصلا قصد توهین نداشتم و کاملا نظر شخصیم رو گفتم.
الان هم نمیدونم منظور شما از توهین چیه.

بگذریم.

من الان 5 ساله دارم توی تهران رانندگی میکنم و حداقل 50000 کیلومتر سابقه رانندگی در تهران رو دارم.
تفریحم گشتن توی خیابوناست.:31: توی شهرهای دیگه هم تا حدودی رانندگی کردم
اون جمعیت سیال هم که میگی قبول دارم.اما همونها هم خیلیاشون روش رانندگی در تهران رو بلدن.

ببین اونی که توی تهران نیست یک سری محدودیت ها رو نداره.
مثلا ممکنه به قول دوستان فلکه رو برعکس دور بزنه یا دور شهرشون رو سه دور دنده عقب بره.
یا اینکه اگر از مسیرش سهوا منحرف شد به راحتی دور بزنه و دنده عقب بره و .....
ولی توی تهران نمیشه هر جایی از این کارا کرد.
برای همینه که میگم رانندگی در تهران عادت کردنیه.

سباستین
26-09-2008, 02:04

فقط باید بهش عادت کرد.

ممکنه اعصاب بقیه راننده ها هم خورد کنن.
مثل همین دوستمون ::31:
افعال ما , نمودی از متد زندگی و طرز فکر ماست. سبک رانندگی هم می تونه گواهی بر روش زندگی باشه. نظر شخصیه بنده اینه که زندگی در تهران به شدت ماشینی و روبوتیک شده. مردمی که چند لحظه هم نمی تونند تحمل همدیگه رو بکنن. حق هم دارن, اگه به یه نفر راه بدی, یعنی میوفتی تو ترافیک, دیر می رسی سر کار, و نون زن و بچت آجر می شه.
راستی دوست عزیز, وقتی به کسی که از دوران ابتدایی پشت فرمون بوده و در شرایطی رانندگی کرده که شما فقط تو داستانها و فیلم ها دیدی, فکر نکنم صورت خوشی داشته باشه که بهش بگی رانندگی کردن در تهران واست سخته.

mstf666
26-09-2008, 02:18
افعال ما , نمودی از متد زندگی و طرز فکر ماست. سبک رانندگی هم می تونه گواهی بر روش زندگی باشه. نظر شخصیه بنده اینه که زندگی در تهران به شدت ماشینی و روبوتیک شده. مردمی که چند لحظه هم نمی تونند تحمل همدیگه رو بکنن. حق هم دارن, اگه به یه نفر راه بدی, یعنی میوفتی تو ترافیک, دیر می رسی سر کار, و نون زن و بچت آجر می شه.
راستی دوست عزیز, وقتی به کسی که از دوران ابتدایی پشت فرمون بوده و در شرایطی رانندگی کرده که شما فقط تو داستانها و فیلم ها دیدی, فکر نکنم صورت خوشی داشته باشه که بهش بگی رانندگی کردن در تهران واست سخته.

ای بابا.:31:
به خدا من از روی تمسخر یا اینکه بگم تهرانیا برتر هستن چیزی رو نگفتم.
الان هم میگم کسانی که به رانندگی تهران عادت ندارن براشون سخته .
نمونه هاش هم توی رانندگی آشنایان و بستگان نزدیک خودم دقت کردم که میگم.

وقتی میان تهران و چند ساعت توی ترافیک میمونن رانندگی براشون طاقت فرسا میسه و اعصابشون به هم میریزه.
اما من دیگه در مورد ترافیک مثل سیب زمینی شدم.:31:رانندگی توی تهران هم اصلا اونجور که میگن برام سخت نیست.

برعکس وقتی منم میرم اونجا اعصابم به هم میریزه.اصلا برام قابل قبول نیست که کسی از فرعی بیاد توی اصلی و یهو راه منو بگیره.

اون قسمت پستم هم که در مورد شما بود ویرایش کردم.
شرمنده .چی میخواستیم بگیم چی شد.:دی

سباستین
26-09-2008, 02:32
ای بابا.:31:

اون قسمت پستم هم که در مورد شما بود ویرایش کردم.
شرمنده .چی میخواستیم بگیم چی شد.:دی
به قول سعدی, اگر یکی از دو طرف بحثی, خردمند باشه, بحث تبدیل به مشاجره نمی شه. شما خردمندی خودتو نشون دادی و بنده هم برای عقب نموندن از قافله خردورزان این:11: رو به شما تقدیم می کنم.
برای دور نشدن از بحث تاپیک: بعضی راننده های خطی و بین شهری , جاده رو ملک مسلم خودشون می دونن. شبها فقط با چراغ کوچیک می رونن, می چسبونن پشت ماشین های دیگه, بعد هم زمان بوق و نور بالا رو یه سره می کنن. این هم مثالی دیگه از برتری جویی شخصیتی...

Reza_994
26-09-2008, 02:46
به نظر من گزينه ها بايد عوض بشه
جلوي هر شهري يه :دي: بزارين درسته:31:
.
.
ولي بنظر من تو تهران هر جور راننده اي ريخته از حرفه اي هاش گرفته تا اونايي كه هي ماشينو خاموش ميكنند

sina1415
26-09-2008, 11:53
من خودم بچه شیرازم

به نظر من تهران . تو ایران بهتر از بقیه است

البته تو ایران.

hamid00009
26-09-2008, 12:49
اصلا تو ایران رانندگی از پایه اشتباه

rw280s
28-09-2008, 01:48
آقا اين پشت خونه ما يه دست انداز بود خودش كلي ارتفاع داشت حالا اومدن زياد ترشم كردن ماشين بايد اريب از روش رد شه

البته بعضی از اهالی خودشون هم از این کارا می کنن
مملکت که صاحاب نداره

2299
28-09-2008, 02:15
البته بعضی از اهالی خودشون هم از این کارا می کنن
مملکت که صاحاب نداره

نه بابا اينقدر شلوغه كه كار شهر داري ميدونم

Öracle
28-09-2008, 02:27
کرمانشاه رو اضافه نکردین ؟؟؟

mstf666
28-09-2008, 11:01
کرمانشاه رو اضافه نکردین ؟؟؟
کرمانشاه که توی لیست هستش.

فاطـمه
28-09-2008, 11:11
به نظر من کسی می تونه به این سوال جواب درست بده که تو همه این شهرا رانندگی کرده باشه، یا مثلا باتوجه به آمار و ارقام حرف بزنه
آدم که نباید شهر خودش رو با شهر خودش مقایسه کنه!(کاری که خیلیاتون کردین)

XMAN9
28-09-2008, 16:23
من فكر كنم تهران و كرمان رانندگيشون از بقيه جاها بهتره.

Mr.K2
28-09-2008, 21:39
جالبه خیلی ها از رانندگی مشهدی ها مینالند اما 6 تا رای اورده !!