PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dell inspiron 1520 - media Direct problem

hatef_4541
22-09-2008, 05:28
سلام !
من dell 1520 دارم !
اول که لپ تاپ رو خریدم Media Direct ( MD ) i رو از روش پاک کردم ! و ویندوز xp هم نصب کردم رو لپ تاپ
چند روز پیش با این که میدونستم کلید MD رو بزنم ویندوز 99 % میپره اما نمیدونم چرا کردم این کار رو و زدم کلیدش رو ! :41:
ویندوز پرید !
دوباره با مشقت ok کردم و ویندوز xp ریختم و گفتم بهتره که نصب کنم این MD رو تا اگر کسی ندونسته این کلید رو از روی کنجکاوی زد من دوباره تو دردسر نیفتم ! dvd رو گذاشتم ! گفت بوت کنید ! بوت کردم و پارتیشن C رو خودش انتخاب کرد ! ok دادم اخطار داد که ممکنه اطلاعات پارتیشن از بین بره و منم فکر کردم آخرش اینه که C فرمت شه و دوباره ویندوز بریزم اما هارد 120 GB رو کاملا فرمت کرد !

مراحل نصب MD چطوری هست کامل؟ ( البته بمیرم هم دیگه نصب نمیکنم تا یک هارد Backup بگیرم )
اما جهت اطلاع از وضعیت در آینده برای نصب ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره و یا تجربه ای در قبل راهنمایی کنه !
:10:

H A M E D
22-09-2008, 09:22
تا اونجايي كه من يادمه اين برنامه يكي از اجزاي خود ويندوزي هست كه روي بعضي مدل ها گذاشته ميشه. براي نصبش هم مراحل خاصي احتياج نيست مي تونيد به سايت DELL.com بريد و تو قسمت Support اون برنامه رو پيدا و دانلود كنيد. نصبش هم كاري نداره.

اما از طريق دي وي دي ريكاوري كه بخوايد پيش بريد همه تنظيمات لپتاپ رو كلا به حالت پيش فرض برميگردونه و همه اطلاعاتتون پاك ميشه. البته تو همون قسمت هم تنظيمي داره كه اينطوري نشه.

hatef_4541
23-09-2008, 01:40
media Direct که من رو همه سری های inspiron دیدمش !

نه خودش یک DVD برای نصب به صورت سوا هست ! توی ویندوز که DVD رو میذارم میگه reboot کنید و بعدش هم گفتم ! :20: