PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار سیستم جامع مالی و تجاری تمام اتوماتیک سودآور 2006 (کرک شده)

love_75
22-09-2008, 00:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين محصول در بر گيرنده مجموعه اي از سيستمهاي مرتبط با مباحث مالي مي باشد که به صورت اختصاصي براي کاربراني طراحي شده است که با دانش حسابداري و مباني پايه آن هيچگونه آشنايي ندارند. در اين سيستم از مباحث حسابداري کلاسيک ، تعریف کدینگ برای
حسابها و سر و کار داشتن با کدهاي تفصيلي و سند زدن سنتي خبري نيست. بلکه سيستم از تعدادي سر فصل ثابت تشکيل شده است و بر مبناي آن سرفصل ها ، سندها را به صورت خودکار و با ساختار مرکب صادر مي کند.

به طور کلی عدم امکان تعریف کدینگ عملیات حسابداری مالی را برای کاربران حرفه ای محدود می کند ، بنابراین سودآور صرفا یک راه حل بی نظیر برای کاربران غیر حرفه ای است که میخواهند توسط نرم افزاری بسیار ساده و با هزینه کمتر کلیه امور داد و ستد روزانه خود را ثبت و نگهداری نموده و به آسانی به حسابها رسیدگی و گزارشات را دریافت کنند.

نرم افزار سودآور از زير سيستمهاي زير تشکيل شده است:

حسابداري
انبار داري
خريد و فروش
دريافت و پرداخت
چک ، بانک و خزانه داري
حقوق و دستمزد و پرسنلي
اموال و دارائيها
توليد و تبديل کالا
سود و زيان
دفاتر قانوني

با سپاس از سایت PC-Seven و کرکر V65j از گروه RAY-TEAM

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كرك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توجه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ir-pishva
24-10-2008, 01:17
اگر میشه روی یک سرور دیگه اپلود کنین ممنون میشم برای من که ارور میده لینک دانلود

asd
25-10-2008, 10:38
من دانلود كردم لينك مشكلي نداشت

hamidreza777
03-11-2008, 11:35
آخه این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چشه که همه رو راپید شر فایل میزارن کلی درد سر داره داناود ازش

siyasiya
21-08-2009, 10:57
دوستان
من اینو میزنم نصب، ولی نصب نمیشه فقط فولدرهای خالی میسازه
کمک میکنید؟

1120
20-09-2009, 22:41
دوست عزیز بی زحمت برنامه و کرکش رو جای دیگه آپ کن .

ali135ugd
17-12-2009, 09:00
اقا نکن اینکارو بده
حمایت از محصولات داخلی