PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب Ie7

malekashtar
29-12-2005, 01:30
من ویندوزم رو عوض کردم وقتی خواستم IE7 رو نصب کنم مراحل موافق نامه رو که میگزرونم
وتی next میزنم میگه باید به اینترنت وصل بشی و ... در صورتی که قبلا اینجوری نبود
لطفا کمک کنید حالم به هم میخوره از این ie6 خیلی قول میکنه لطفا بگید چیکار کنم
در ضمن من ویندوز رو هم کرک کردم
ممنون

justmp3
29-12-2005, 01:50
بچه ها منم میخوام لطفآ بیاید کمک...

راستی کسانی که با فایر فاکس کار کردن و Ie7 کدوم را ترجیح میدن؟

من از فایر راضیم ولی بعضی صفحه هارو بد نشون میده ولی خوب امکاناته جانبیش حرف نداره!!!

نظرتون را بگین و یک توضیح هم راجبه نصب کردنه Ie7 بدین چون نتونستم نصبش کنم!!!

malekashtar
29-12-2005, 02:04
راستش فاير يه چيزه ديگس
ولي اي اي 7 خيلي بهتر از ورزن هاي قبليش هست
كمتر قل ميكنه
فاير فكس ديونست از اپرل به نطر من بهتره

malekashtar
31-12-2005, 11:41
كسي نيست كمك كنه مهمه خيلي

Amin
31-12-2005, 12:07
بچه ها منم میخوام لطفآ بیاید کمک...

راستی کسانی که با فایر فاکس کار کردن و Ie7 کدوم را ترجیح میدن؟

من از فایر راضیم ولی بعضی صفحه هارو بد نشون میده ولی خوب امکاناته جانبیش حرف نداره!!!

نظرتون را بگین و یک توضیح هم راجبه نصب کردنه Ie7 بدین چون نتونستم نصبش کنم!!!
سلام
به نظر من فعلا تا اووومدن نسخه نهايي IE7 از همون فاير استفاده كنيد
IE7 به مراتب از ورژن قبليش بهتره اما به دليل بتا بودن زياد هنگ ميكنه
من به احتمال زياد بعد از اووومدن IE7 ديگه از فاير استفاده نمي‌كنم .... هر چي باشه IE از تمامي مرورگرها سازگارتره
فعلا تو همين ورژن بتا بعضي از امكاناتي كه ما با extention ها به فاير اضافه مي‌كنيم به IE اضافه شده ....
مثل : tab ها - RSS Reader - امكان ديدن تمامي تب‌ها - ...

malekashtar
01-01-2006, 07:39
من این مشکلا رو در ویندوز قبلی ایکس پس نداشتم ولی الان پیش اومده قبلی هم سرویس پک 2 بود این مشکل رو نداشت
بجاش یه مشکل دیگه داشت اما این ویندوز دسگه هم که از دوستم گرفتم اون مشکلم رو حل کردم ولی مشکل ایی اضافه شد

*Batman*
01-01-2006, 07:58
سلام
اول بايد فايل دانلود را با يه چيز مثل Winrar از فشردگي دربياريد و بعد نصب كنيد.
من يه روز 5 ساعت باهاش ور رفتم تا فهميدم چجوري بايد نصبش كرد.البته يه فايل رو هم بايد روش كپي كنيد كه من از اون چيزي نميگم.چون اينجا ظاهرا فقط مشكل نصب وجود داره.
اميدوارم بتونيد نصبش كنيد و مثل خودم ازش استفاده كنيد.
در رابطه با فاير فاكس هم بگم اگه شما مرورگر رو سيستم نداشته باشيد سنگين تر از اينه كه فاير فاكسو نصب كنيد.
مزخرفترين مرورگريه كه تا حالا ديدم.بيخودي شلوغش كرده.فارسي رو براي وبلاگ نويسي اصلا Support نميكنه.
بالا بريد پايين بياييد هيچي رو دست IE پيدا نميكنيد.

justmp3
02-01-2006, 14:00
سلام
اول بايد فايل دانلود را با يه چيز مثل Winrar از فشردگي دربياريد و بعد نصب كنيد.
من يه روز 5 ساعت باهاش ور رفتم تا فهميدم چجوري بايد نصبش كرد.البته يه فايل رو هم بايد روش كپي كنيد كه من از اون چيزي نميگم.چون اينجا ظاهرا فقط مشكل نصب وجود داره.
اميدوارم بتونيد نصبش كنيد و مثل خودم ازش استفاده كنيد.
در رابطه با فاير فاكس هم بگم اگه شما مرورگر رو سيستم نداشته باشيد سنگين تر از اينه كه فاير فاكسو نصب كنيد.
مزخرفترين مرورگريه كه تا حالا ديدم.بيخودي شلوغش كرده.فارسي رو براي وبلاگ نويسي اصلا Support نميكنه.
بالا بريد پايين بياييد هيچي رو دست IE پيدا نميكنيد.
اتفاقآ من شک ندارم که فایر الان بهترین مرورگره در مورد فارسی هم تو نسخه اخرش خیلی کم پیش میاد که وبلاگی را بد نشون بده ... تازه اونم مشکله فایر نیست بلکه مشکله وبلاگ نویساست که قالبشون را درست طراحی نکردن.
من با IE راحت بودم ولی شنیدم باگ های زیادی داره که دلسرد شدم و درضمن خیلی زیاد قفل میکنه که امیدوارم تو نسخه 7 درست شده باشه...

*Batman*
03-01-2006, 02:54
بازم اشتباه.

فايرفاكس اصلا به ما اجازه وبلاگ نويسي رو نميده.من نميتونم از قسمتهاي مختلف مديريتي وبلاگم استفاده كنم.اين بحث قبلا تو انجمنهاي وبلاگ نويسان بررسي شده و تاييد شده.نيازي به طرفداري از فايرفاكس نيست.مرورگي كه نتونه يه سايت رو كامل و بدون هيچ مشكلي (مثل IE) بازكنه هيچ ارزشي نداره.
در رابطه با امنيت هم بايد بگم تو ايران كمتر كسي(كاربران معمولي خانگي) به امنيت اهميت ميده.تازه چه براي استفاده از IE و چه Firefox بايد يه آنتي ويروس يا آنتي هكر كنار مرورگر نصب باشه.
مطمئنا هيچ مرورگري جاي IE را نخواهد گرفت.اينو بهتون قول ميدم.

IVAN
03-01-2006, 03:15
gold-dragon عزيز احتاملا شما اينترنت پرسرعت داري كه از IE طرفداري ميكني و يا حوصلتون خيليه.
من از همون اول كار با مرورگر فاير فاكس كار ميكنم و مشكل خاصي هم ندارم.وبلاگم دارم وبا همين فاير فاكس اونو مديريت ميكنم.
فايرفاكس از خيلي از جهات بهتره.
البته من به نظر شما و بقيه ي دوستان هم احترام ميذارم و قضيه رو زياد كشش نميدم. واقعيتش من اول به دنبال بهترين بودم ولي وقتي ديدم كه هر كدوم تو يه قسمتي به درد ميخوره تصميم گرفتم كه اونا رو در كنار هم استفاده كنم.الان من 6تا مرورگر رو نصب دارم و همين طور 7 تا دانلودر كه هر كدوم استفاده ي خودشو داره.پس نه فاير بهترينه و نه IE
موفق باشيد

*Batman*
03-01-2006, 03:22
gold-dragon عزيز احتاملا شما اينترنت پرسرعت داري كه از IE طرفداري ميكني و يا حوصلتون خيليه.
من از همون اول كار با مرورگر فاير فاكس كار ميكنم و مشكل خاصي هم ندارم.وبلاگم دارم وبا همين فاير فاكس اونو مديريت ميكنم.
فايرفاكس از خيلي از جهات بهتره.
البته من به نظر شما و بقيه ي دوستان هم احترام ميذارم و قضيه رو زياد كشش نميدم. واقعيتش من اول به دنبال بهترين بودم ولي وقتي ديدم كه هر كدوم تو يه قسمتي به درد ميخوره تصميم گرفتم كه اونا رو در كنار هم استفاده كنم.الان من 6تا مرورگر رو نصب دارم و همين طور 7 تا دانلودر كه هر كدوم استفاده ي خودشو داره.پس نه فاير بهترينه و نه IE
موفق باشيد

ديگه حرفي براي گفتن ندارم.

boys_won
03-01-2006, 08:22
بچه ها اين قدر بحث نكنيد

IE 7 هنوز فول relase نشده واسه همينم هي گير ميده تا اومدنه نسخه نهاييش صبر كنيد يا فايرفاكس استفاده كنيد يا ie 6

malekashtar
03-01-2006, 20:00
سلام اينقدر بحث كرديد
كسي نفهميد مشكل ما كجاست

alirafaat
04-01-2006, 00:32
سلام
دوست عزیز مشکل شما دو راه حل داره
1.ویندوز خود را ظاهرا قانونی کنید این روش در تاپیک های مختلف و در مبحث مشکل اپدیت کردن بحث شده و بعضی از دو ستان با این کار مشکلشان حل شده
البته من با این که مشکل اپدیت ویندوزم حل شد اما مشکل نصب ie همچنان باقی ماند

2. این روش کامل موثره و خودم از این راه نصب کردم اما بهتره ویندوزتون زیاد فرسوده نشده باش که ممکنه در اون صورت ارور بده اونوقت نه ie 7 رو دارید و نه ie 6 رو
الف :ابتدا بهتره از رجیستری یک بک اپ بگیرید

ب: این فایل رو دانلود کرده و اکستراکت کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ج: ie 7 رو با یک کمپرسور مثل winrar باز کنید ودر یک پوشه اکستراکت کنید
(حالا شم یک پوشه دارید حاوی یک سری dll و... ویک پوشه به نام update

ج:فایل xvi32 رو باز کنید از طریق open یرید به ادرس همون پوشه....update....iecustumdll

خوب حالا شما یه سری اعداد عجیب غریب دارید
یه کم بییان پایین تا در سمت چپ عدد 1034 رو ببینید
حالا دو خانه به سمت راست برید
عدد 95 رو به 94 تغییر بدید
حالا برنامه رو ببندید ودر جواب سیو بگید اره
حالا شما با ران کردن فایل اجرایی update در پوشه update باید مشکلتان حل شده باشد

S@eid
04-01-2006, 08:38
alirafaatتشکر
دوستان توجه کنین .حتما از رجیستریتون Backupبگیرین.من این کارروانجام دادم بعد از نصب برنامه وقتی ریاستارت کردم دیگه فایلEXPLORER.EXEاجرانشد.با بدبختی یه نرم افزار برای تعمیر رجیستری گیر اووردم. درستش کردم.
موفق باشین
;) ;) ;)

malekashtar
07-01-2006, 19:30
سلام چگونه رجيستري هودمو برگردونم يه توضيحي بديد بك اپ گرفتم

alirafaat
07-01-2006, 23:49
سلام
مگه دچار مشکل شدید؟
اگه ویندوزتون زیاد از نصبش نگذشته باشه مشکلی پیش نمیاد
به هر حال جواب سوالتون بستگی به این داره که با چی بک اپ گرفته باشید
عموما با دبل کلیک کردن روی بک اپ و یا از طریق خود اون نرم افزار و با توضیحاتی که خودش داده می تونید این کار رو بکنید

ilam_1383
06-03-2006, 22:52
1034را پیدا کردم اما آن 95 را پیدا نکردم

kazemfdisk
08-03-2006, 00:37
خوب 95 در سمت راست هست بگرد پیدا میشه یا شاید 94 باشه یه بار 95 کن دوباره بیا 95 کن

alirafaat
08-03-2006, 23:57
سلام
دوست عزیز اگه شما ie 7 بتا 2 رو دارید خودش یه فایل داره به نام test root که با دابل کلیک کردنش در ابتدا می تونید بدون مشکل ie 7 رو اینستال کنید و نیازی به این کارها نیست

Reza_Sadeghi
27-11-2006, 21:46
علي جان سلام...من در حال حاضر نسخه نهايي IE7 رو دارم.
با راهنمایی هایی که کردی فایل DLL با Delphi رو میشه ویرایش کرد اما من در قسمت 1034 خونه های سمت راستش هیچ عدد 95 یا 94 یا 96 یا در همین محدوده ندیدیم....حدس میزنم این اعداد برای هر سیستم متفاوت نصب میشه که با توجه به اون باید ویرایش بشه.....ویندوزم 1 هفته است که نصب شده و....