PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرکت دوباره در کنکور

saegheh67
20-09-2008, 23:52
سلام بچه ها من سوالی از شما دارم امیدوارم بتوانید کمکم کنید من متولد سال 67 و دانشجوی ترم 4 دانشگاه پیام نور رشته It هستم ولی اصلا از دانشگاهم راضی نیستم بدین خاطر میخواستم در کنکور سراسری و ازاد سال 88 شرکت کنم و تغییر دانشگاه بدهم سوال اولم اینه ایا این امکان هست که من در کنکور شرکت کنم و دیگر اینکه اگر من در کنکور قبول شدم از نظر سربازی برایم مشکلی پیش میاید یا نه ؟
با تشکر

Arsa Persian
21-09-2008, 15:20
برای شرکت در کنکور شما باید از ادامه ی تحصیل انصراف بدید و برگه ی اعزام به خدمت رو پر نمایید و درخواست شرکت در کنکور 88 رو بدید اینطوری اگه قبول شدید میرید یه دانشگاه دیگه اگه نه (خدا نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) میرید سربازی
البته اینا روش کلی بود مراحل ریز به ریزش رو باید از سازمان نظام وظیفه و دانشگاهتون بپرسید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saegheh67
21-09-2008, 17:43
برای شرکت در کنکور شما باید از ادامه ی تحصیل انصراف بدید و برگه ی اعزام به خدمت رو پر نمایید و درخواست شرکت در کنکور 88 رو بدید اینطوری اگه قبول شدید میرید یه دانشگاه دیگه اگه نه (خدا نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) میرید سربازی
البته اینا روش کلی بود مراحل ریز به ریزش رو باید از سازمان نظام وظیفه و دانشگاهتون بپرسید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من باید الان انصراف بدهم یا می توانم هنگامی که نتایج کنکور امد اینکارو بکنم

Maxwell_1989
21-09-2008, 18:22
وای نه!الآن انصراف ندیدها.می فرستنتون سربازی.شما تا(یعنی به محض این که)انصراف بدی پرونده ی تحصیلیت میره نظام وظیفه ی دانشگاه.از اونجا هم به...(اسمشو نبر!) .اول بذارید قبول شید بعد برید دنبال کاراش.

saegheh67
21-09-2008, 22:26
وای نه!الآن انصراف ندیدها.می فرستنتون سربازی.شما تا(یعنی به محض این که)انصراف بدی پرونده ی تحصیلیت میره نظام وظیفه ی دانشگاه.از اونجا هم به...(اسمشو نبر!) .اول بذارید قبول شید بعد برید دنبال کاراش.
یعنی دفترچه اعزام را هم نفرستم؟

ali_ranger22
21-09-2008, 22:36
خب چرا اینکارو میکنی؟؟ لیسانس رو بگیر ولی برای ارشد بکوب بخون تا جای خوب قبول شی.....

chessmathter
21-09-2008, 23:46
خب چرا اینکارو میکنی؟؟ لیسانس رو بگیر ولی برای ارشد بکوب بخون تا جای خوب قبول شی.....
این حرفتو باید طلا گرفت.! 2 سال خوندی حالا فیلت یاد هندوستان کرده!!!!

Maxwell_1989
21-09-2008, 23:55
یعنی دفترچه اعزام را هم نفرستم؟
فک کنم نباید بفرستی.البته مطمئن نیستم.از دیگران هم بپرس.به خصوص از خود اداره ی نظام وظیفه ی شهرت.

Arsa Persian
22-09-2008, 15:23
اگه تا موقع ثبت نام کنکور 88 (یعنی اواسط آذر) انصراف ندی اگه نفر اول کنکور هم بشی بازم نمیتونی انتخاب رشته بکنی!
اما بهترین مرجع برای اینجور سوالات بخش پرسش و پاسخ سایت سنجش هست

Maxwell_1989
22-09-2008, 18:52
آرسا راس میگه ولی اگه انصراف بدی هم میفرستنت خدمت.

saegheh67
22-09-2008, 23:45
اگه تا موقع ثبت نام کنکور 88 (یعنی اواسط آذر) انصراف ندی اگه نفر اول کنکور هم بشی بازم نمیتونی انتخاب رشته بکنی!
اما بهترین مرجع برای اینجور سوالات بخش پرسش و پاسخ سایت سنجش هست
بخش پرسش و پاسخ سایت سنجش کجاست اخه پیدا نمیکنم

Arsa Persian
23-09-2008, 15:06
سوالتون رو تو لینک اول مطرح کنید بعد از چند روز (حدود 4-5 روز) از لینک دومی پیگیری نمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:40::11::40: