PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد انتخاب IBM Lenovo N200 AF3

manmanman
20-09-2008, 23:21
میخواستم نظر متخصصین گرامی رو در مورد این لپتاپ بدونم (IBM Lenovo N200 AF3) با گارانتی سازگار ارقام:
[code]

CPU : Intel Core 2 Duo T5750 2.0 GHZ 2MB - FSB 667 MHZ
RAM 1GB
HDD : 160 GB
DVD-RW 24x Max
VGA 128 MB X 3100 shared Mobile intel Graphics Media Accelerator
LCD : 15.4 " WXGA Vibrant view Camera
card reader 4 * 1 Blutooth
Fingerprint Reader
Think vantage Technology
Modem 56K Ethernet intel 3945ABG Wifi
weight : 2.75KG

بودجه 900 تومن - راستش یه سری مدل های وسوسه کننده دل داره مثل vostro 1510 ولی هم قیمتاشون عجیبه بعضیاشون نسبت به دیگری با این که مشخصاتشون خیلی فرق میکنه ولی قیمتا نزدیکه نمیدونم دلیلش چیه ضمن اینکه چند جا دیدم که نوشته بود Vostroها مشکل دارن
CPUشو راضیم - RAM میخوام 2GB کنم - هارد هم خوبه زیاد اهل فیلم ذخیره کردن نیستم - گرافیک هم فک میکنم کافی باشه OSهم که دیگه تو ایران مجانی هست نیازی نیست پول بدیم :31:
میخوام مشکلی با لینوکس نداشته باشه - بتونم راحت پارتیشن بندی کنم - محکم و با دوام باشه
و از همه مهمتر موقع کار کردن با IDEهای سنگین مثل اسب کار کنه و باعث سفید شدن مو نشه !
لطفا دوستان راهنمایی کنن به خصوص اگه کسی این مدل رو در حال حاضر داره نظرشو بگه و مشکلاتشو !
ممنون

گذاشتن لینک خلاف قوانین است.

REGISTERED USER
21-09-2008, 16:17
دوست عزیز :

1- درج هر گونه لینک سایت ایرانی مرتبط با لپ تاپ و خرید و فروش آن ممنوع است و اخطار دارد (قوانین تالار)

2- شما باید برای مشاوره خرید و فروش گوشی در جای دیگر مطرح کنید ... انتقال داده می شود

موفق باشید

manmanman
21-09-2008, 20:39
معذرت میخوام قوانین رو نخونده بودم :31:
ولی من با مسولین این سایت نسبتی ندارم و نمیخواستم تبلیغ کنم فقط میخواستم عکس و مشخصاتشو بدم
لطفا اگر کسی مدل Lenovo N200 AF3 رو داره یا اگه در مورد اون اطلاعی داره به اینجا نظرشو بگه
اگه مشکلی داره بگید

manmanman
22-09-2008, 19:09
هیشکی نیست نظرشو بگه ؟ :( هیشکی منو دوس نداره ... مشکلاتشو اگه کسی میدونه بگه !

REGISTERED USER
22-09-2008, 20:07
من زیاد با lenovo سروکار نداشتم ... خودم یه چند وقتی سری T61 داشتم عالی بود اما بقیه سری هاش بچه هایی که داشتند از این موارد انتقاد داشتند :

1- کیفیت بد LCD

2- سرعت پردازش پایین

3- زمخت و بی قیافه

اما در عوض :

1- محکم هستند

2- ابزارهای کاربردی زیادی دارند

3- بعضی مدل هاشون ضد آب و ضربه هست

دوست خودم یه مدل از این ها داشت به شارژ که زده بود نوسان اومد مادربرد و power sup. اش سوخت