PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای اتصال اتوماتیک به اینترنت بعد از دیسکانکت شدن

KING iMAN
20-09-2008, 22:48
سلام.
من سرویس وایرلس دارم.
گاهی مثلاً شب فیلمو میذارم دانلود اما صبح که بیدار شدم میبینم وسطای کار دیسکانکت شده.آخر ضدحاله.
آیا نرم افزاری هست که بتونه مثلاً هر چند دقیقه اتصال به اینترنت رو چک کنه و در صورت قطع بودن دوباره کانکت کنه؟
یا روشی در این زمینه هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.

Hossein Adeli
20-09-2008, 23:17
شما می تونین از نرم افزار Reconnect استفاده کنین یا اصلا خود IDM رو تنظیم کنین اگه دیس شد دوباره آنلاین بشه آموزش این IDM هم در تاپیک زیر دادم و مشکل شما کاملا حل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KING iMAN
20-09-2008, 23:22
از کجا فهمیدین من از Idm استفاده میکنم؟ :دی
دقیقاً از Idm استفاده میکنم.
ممنون از راهنماییتون.میرم اون آدرسی که دادین رو میخونم.
اون نرم افزار یکه گفتین چی؟لینکی ازش ندارین؟

huti_421
20-09-2008, 23:33
ReConnect v.1.0 :

تو سایتش عضو بشید تا بتونید دانلودش کنید ...

KING iMAN
21-09-2008, 00:48
حسین جان من تاپیکنم خوندم اما من نمیخوام سیستمم سر فلان ساعت روشن شه و خودش کانکت شه و دانلود کنه و خاموش شه.من مخلص سیستمم هم هستم.خودم روشنش میکنم.خودم میذارم دانلود و میخوابم.این وسط فقط میخوام اگه دیسکانکت شد دوباره کانکت شه و IDM هم دوباره دانلود رو ادامه بده.لینکهامم همه رزیوم دار دانلود میکنم.
حالا اون ReConnect احتمالاً مشکا وصل مجدد رو حل میکنه و میمونه شروع شدن دوباره ی دانلود توسط iDM که با کمک و راهنمایی شما اونم حل میشه ان شاءالله.

usfelme
21-09-2008, 01:48
حسین جان من تاپیکنم خوندم اما من نمیخوام سیستمم سر فلان ساعت روشن شه و خودش کانکت شه و دانلود کنه و خاموش شه.من مخلص سیستمم هم هستم.خودم روشنش میکنم.خودم میذارم دانلود و میخوابم.این وسط فقط میخوام اگه دیسکانکت شد دوباره کانکت شه و IDM هم دوباره دانلود رو ادامه بده.لینکهامم همه رزیوم دار دانلود میکنم.
حالا اون ReConnect احتمالاً مشکا وصل مجدد رو حل میکنه و میمونه شروع شدن دوباره ی دانلود توسط iDM که با کمک و راهنمایی شما اونم حل میشه ان شاءالله.

شما لیست دانلود رو تو قسمت scedular تنظیم کن بعد تو قسمت dialup اون کانکشنی که میخوهید بعد dc شدن بهش وصل بشه رو انتخاب کن.بعد start schedular كن!!

KING iMAN
21-09-2008, 04:21
ReConnect v.1.0 :

تو سایتش عضو بشید تا بتونید دانلودش کنید ...

هیچ صفحه ای واسه عضویت نمیاد و همون اولن صحه یوزر و پسورد میخواد.
میشه لطفاً یه لینک دیگه بدین یا اگه خودتون عضو هستین دانلود و توی یه جا دیگه آپلودش کنین؟
ممنون.

KING iMAN
21-09-2008, 04:23
شما لیست دانلود رو تو قسمت scedular تنظیم کن بعد تو قسمت dialup اون کانکشنی که میخوهید بعد dc شدن بهش وصل بشه رو انتخاب کن.بعد start schedular كن!!

اینی که گفتین دیگه احتیاجی به ReConnect نداره؟یعنی خود iDM کانکت میکنه و دانلود رو ادامه میده؟

farshif
21-09-2008, 09:39
اینی که گفتین دیگه احتیاجی به ReConnect نداره؟یعنی خود iDM کانکت میکنه و دانلود رو ادامه میده؟
بله خود idm این کارو انجام میده . شما اگه اون آموزش رو با دقت می خوندین میتونستین این کار و انجام بدین حالا اگه روشن و خاموش شدن اتوماتیک رو نمیخاین اون قسمت ها رو انجام نده.
موفق باشی

Hossein Adeli
21-09-2008, 11:18
بله خود idm این کارو انجام میده . شما اگه اون آموزش رو با دقت می خوندین میتونستین این کار و انجام بدین حالا اگه روشن و خاموش شدن اتوماتیک رو نمیخاین اون قسمت ها رو انجام نده.
موفق باشی

تایید میشه :27:

KING iMAN
21-09-2008, 14:02
پس دیگه به ReConnect نیازی نیست؟
ممنون.اینجوری راحت تره.یعنی خیالم راحت باشه که هر جا وسطش قطع شد دوباره وصل میشه و دانلود میکنه؟

usfelme
21-09-2008, 15:00
پس دیگه به ReConnect نیازی نیست؟
ممنون.اینجوری راحت تره.یعنی خیالم راحت باشه که هر جا وسطش قطع شد دوباره وصل میشه و دانلود میکنه؟

بله دوست عزیز
شما هین الان میتونید یه تست کوچیک بزنید

KING iMAN
21-09-2008, 16:49
با تشکر از راهنمایی دوستان و اینکه با صبر و حوصله جواب میدین.
دوست عزیز من تنظیمات رو اونطوری که گفته بودین انجام دادم.(عکس اول)بعد خودم واسه امتحان دیسکانکتش کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد و کانکات نشد.ولی وقتی سیستم رو خاموش میکنیم و روشن میکنیم موقع روشن شدن خود بخود کانکت میشه به اینترنت.من اون خاصیت شروع دانلود در ابتدای بالا اومدن ویندوز رو تو iDM فعال کردم(عکس دوم).بنابراین حالا با رفتن برق مشکلی ندارم.
فقط میمونه اون قضیه که چرا موقع دیسکانکت شدن دوباره کانکت نمیشه؟این قابلیت واسم خیلی مهمه.
اینم عکس تنظیماتم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون و منتظرم راهنماییم کنین.

farshif
21-09-2008, 17:36
ببین این برنامه موقعی به صورت اتوماتیک کانکت می کنه که چیزی واسه دانلد داشته باشی و وسط دانلود دیس کانکت شی . اگه در حال دانلود نباشی این برنامه کانکت نمی کنه

Hossein Adeli
21-09-2008, 21:09
ببین این برنامه موقعی به صورت اتوماتیک کانکت می کنه که چیزی واسه دانلد داشته باشی و وسط دانلود دیس کانکت شی . اگه در حال دانلود نباشی این برنامه کانکت نمی کنه

تایید میشه
شما وقتی فیلمهات رو با این داونلود میکینی ابتدا بر وری لیست فایلهایی که می خوای داونلود کنی راست کلیک کن و به Main Download Queue اضافه کن بعد برو به همین عکس دوم و برای گزینه های 2 و 3 و 4 هم تیک بزار بعد برو Start Scheduler در صفحه اصلی رو بزن تا داونلود شروع بشه

KING iMAN
22-09-2008, 03:05
گزینه های 2 و 3 و 4 یعنی کدوما و واسه چی باید تیک بزنم؟
دوستان ببخشید که انقد سؤال میکنم.خداییش تو این تاپیک کلی چیز یاد گرفتم.حیفم میاد کامل یاد نگیرم.

Hossein Adeli
22-09-2008, 17:18
البته اگه شما همون برای گزینه چهارم هم تیک بزارید کافیه
Number of retries for each file if downloading failed
یعنی تعداد دفعات ریداونلود برای زمانی که ارتباط قطع میشود

KING iMAN
23-09-2008, 02:10
Excellent.
ممنون حسین جان و تشکر از بقیه ی دوستان.
با راهنماییهاتون کارم راه افتاد.
بازم ممنون.