PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم کرتیو مدل Di5663

am
28-12-2005, 17:08
دوستان من یک مودم کرتیو مدل Di5663 دارم
و مشکل اساسی من با این مودم اینه که با سرعت بیش از 33.6 نمیتونم به اینترنت کانکت بشم
چندتا Isp رو باش تست کردم ولی فایده ایی نداشت
در ضمن درایورش رو هم ویندوز می شناسه و من به صورت دستی از سی دی هم درایورش رو نصب کردم
ولی بازم فایده ایی نداشت
در ضمن یه مودم زولتریکس گیر اوردم و تست کردم که مشکلی نداشت و با سرعت بالا کانکت میشد

aliarc2003
31-12-2005, 22:01
با سلام
بعضي مودم ها با بعضي ورژن هاي ويندوز سازگاري ندارن.اين مشكل براي من هم وجود داشت.مودم من اين مشكل رو با Sp2 داشت و با 33.6 كانكت مي شد. اما با Sp1 مشكلي نداشت.

zandieh2003
15-09-2008, 22:48
دوستان من یک مودم کرتیو مدل Di5663 دارم
و مشکل اساسی من با این مودم اینه که با سرعت بیش از 33.6 نمیتونم به اینترنت کانکت بشم
چندتا Isp رو باش تست کردم ولی فایده ایی نداشت
در ضمن درایورش رو هم ویندوز می شناسه و من به صورت دستی از سی دی هم درایورش رو نصب کردم
ولی بازم فایده ایی نداشت
در ضمن یه مودم زولتریکس گیر اوردم و تست کردم که مشکلی نداشت و با سرعت بالا کانکت میشد

با سلام

از این مودم دونوع تو بازار ایران وجود داره یکی با آیدی

Device ID PCI\VEN_134D&DEV_7890&SUBSYS_0001134D&REV_01
و دومی

PCI_VEN_14F1&DEV_2F30&SUBSYS_201514F1

اولی یک سی دی تقلبی ویروس دار داخل جعبه اونه و تک چبپه روی چیپست اون نوشته شده DS 1820 CREATIVE ولی ویندوز XP اونو
HSP Micromodem میشناسه و بلافاصله درایو اونو نصب میکنه ولی فقط وظیفه کانکت را انجام میده سرعتش هم برای من با کارت آ اس پی
آوا سروش 52 کیلو بایت در هرثانیه نشان میده اما سی دی اونو که باز میکنی یک درایور ویروسی برای 2K داره که نصب میشه و کالر آی دی را
هم نشان میده ولی بقیه قابلیت هاش کار نمیکنه بنام
Conexant v92 Soft56k Data FAX Voice Modem
. البته چیپ این مودم ساخت شرکت PCTEL هستش و خیلی از درایور ها رو میتو نین روی اون نصب کنید مثل درایور AMI -2014 ( آمیگو ) و یا
PCT789 ولی مشکل اصلی با این مودم و بسیاری از مودم های دیگز موجود در بازار ایران اینه که درایور جدید براشون وجود نداره پشتیبانی
CREATIVE از این مودم قطع شده و شرکت PCTEL هم تولید مودمش را در 2003 واگذار کرده به شرکت CONEXANT و این شرکت هم یک سری
درایورهای جنریک برای HSP مودم تهیه کرده و میگه شرکت ما مودم ساز نیستش بلکه چیپ ست ساز هست و دریوار مودم را از شرکت مربوطه
درخواست کنید.
اما نوع دوم این مودم را من فقط سی دیش را دارم و خودش را نداشتم تا تست کنم در هرصورت از لحاظ سرعت مشکلی نداره و شما باید راه
حل را در جای دیگزی جستجو کنید .
موفق باشید .