PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت Dumping phisical memory تو ویندوز ویستا بعد از خاموش کردن یا restart کردن چیه؟

kaveh NB
19-09-2008, 01:01
من بعد از نصب vista sp1 ultimate و بعد از اینکه چند تا برنامه روش نصب میکنم موقع خاموش شدن یا restart کردن صفحه آبی میشه و پیغام Dumping phisical memory میزنه؟ ولی بعد از اینکه کرک ویندوزو دوباره نصب می کنم درست می شه؟ راهی هست که این مشکلو بر طرف کنه؟

ORIGINAL
19-09-2008, 09:18
Right click my computer > properties >advanced > under startup and recovery click on settings> uncheck automatically restart

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب حالا وقتی اون صفحه ی ابی میاد دیگه ریستارت نمیشه...ببین وقتی اون صفحه ی ابی میاد چه اروری داخلش مینویسه؟؟؟

hosein66
21-09-2008, 02:06
منظورت اين صفحه هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kaveh NB
23-09-2008, 22:34
وقتی میاد میگه اشکال از نصب بد برنامه یا سخت افزار . اینو خودمم می دونم ولی نمی دونم که باید چه کار کرد بعد از نصب برنامه رو ویندوز این اخطار نیاد؟

hosein66
24-09-2008, 06:36
وقتی میاد میگه اشکال از نصب بد برنامه یا سخت افزار . اینو خودمم می دونم ولی نمی دونم که باید چه کار کرد بعد از نصب برنامه رو ویندوز این اخطار نیاد؟

من خودم درايو مجازي کلون سي دي را نصب کردم اين صفحه برام پيش اومد راهش هم repair ويندوز بود

ORIGINAL
24-09-2008, 14:37
عزیز پس همون اروری رو میده که حسین جان لینکش رو داد؟؟
ارورش فرق نمیکنه؟؟

hosein66
24-09-2008, 18:00
وقتي اين مشکل واست پيش اومد و ويندوز آپ نشد دي وي دي ويستا رو بوت کن و از گزينه repair your computer استفاده کن