PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شنیدن یک بوق بلند و دو بوق کوتاه در هنگام روشن شدن لپ تاپ

B.Mashoufi
18-09-2008, 10:41
سلام

مشکلی عمده برای لپ تاپ دی وی 6391 من پیش اومده که خیلی جالب!
جدیداً یک بوق بلند و دو بوق کوتاه میزند و سیستم بدون تصویر بالا میاد و صدای بالا اومدن ویندوز وستا رو میشنوم. و از هر ده بار که اینوجوری میشه یک دفعه عادی بالا میاد و همه چیز سرجاش ولی تا ریاستارت میکنم ممکن که بدون تصویر بالا بیاد. گارانتی لپ تاپ هم تموم شده و شرکتیهایی بردم که میگن با 150000 تومان تعمیر میشه. میخواستم بدونم که تضمینی رو تعمیرش وجود داره و اصلاً ارزشش رو داره؟

منتظر جوابتون هستم
خیلی ممنونم

REGISTERED USER
18-09-2008, 17:42
احتمالا از کثیفی جای رمش هست ... باز کنید کاور زیرش رو درشون بیارید و سرویسش کتید با هوای فشرده و برس ... شاید هم کلش سرویس میخواد تا معلوم بشه جای دیگه هم مشکل داره احتمالا گرافیک

اگر درست نشد مشکل سخت افزاری و باید هزینه بدید

بصرفه هست ... البته سعی کنید جایی باشه زیر 100 بگیره چون برای سرویس بسیار زیاد هست ... سرویس کل بدون تعویض قطعه نهایت 30 هست

REGISTERED USER
18-09-2008, 17:43
احتمالا از کثیفی جای رمش هست ... باز کنید کاور زیرش رو درشون بیارید و سرویسش کتید با هوای فشرده و برس ... شاید هم کلش سرویس میخواد تا معلوم بشه جای دیگه هم مشکل داره احتمالا گرافیک

اگر درست نشد مشکل سخت افزاری و باید هزینه بدید

بصرفه هست ... البته سعی کنید جایی باشه زیر 100 بگیره چون برای سرویس بسیار زیاد هست ... سرویس کل بدون تعویض قطعه نهایت 30 هست

B.Mashoufi
23-09-2008, 07:58
سلام
از پاسخ و راهنمایی تون خیلی ممنمونم.