PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپک اختصاصی آنتی ویــــــروس F-Prot

hamilton
28-12-2005, 08:11
F-Prot.AntiVirus.3.16d.Retail

با سلام.
براي دوستداران اين آنتي ويروس:
دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamilton جان با اجازه من عنوان تایپک را ویرایش کردم و اختصاص دادم به همین آنتی ویروس
چونکه تایپکی براش وجود نداشت و بهتره که این آنتی ویروس نیز تایپک اختصاصی خودش را
داشته باشه تا بحث ها در همین تایپک صورت بگیره.

با تشکر.
Cracki

arkadas
07-01-2006, 03:03
ورژن جدید این آنتی ویروس قدرتمند هم اومد:
لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cracki
09-01-2006, 12:17
این هم نسخه جدید این برنامه . این نسخه در مقابل آسیب پذیری های اخیر آپدیت شده .

RAR Password - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر از لینک بالا نتونستید دانلود کنید از لینک پایین اقدام به دانلود کردنش بکنید.

Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arkadas
26-01-2006, 03:00
با توجه به این که حجم این آنتی نزدیک 10مگابایته و دانلودش از هاستینگ هایی که از رسیوم پشتیبانی نمی کنند حداقل برای اونایی که دایل آپ دارند مشکله من یک لینک که از رسیوم پشتیبانی کنه از آخرین نسخه این آنتی ویروس می زارم:

F-Prot AntiVirus v3.16f

Cracki
26-01-2006, 06:18
کسانی که مایلند این آنتی ویروس را در سیستم خود داشته باشند اما نمیتوانند از آنتی ویروس مورد علاقه
خود دست برداشته و این را نصب کنند این راهی که میگویم برای همین دسته از افراد و یا کسانی است که به امنیت
بیشتر مثل خودم اهمیت میدن.

با این روش شما این آنتی ویروس رو مانند Ad-Aware یا Spybot - Search & Destroy میتوانید نصب کنید و هر وقت
که خواستید بر روی آیکون آن کلیک کرده و بازش کنید .هیچ اختلالی هم در کار هیچ یک از آنتی ویروسها بخصوص
کاسپرسکای یا ناد 32 ایجاد نمیکنه.

اولین کاری که شما میکنید این است که ستاپ آن را که اجرا کردید گزینه Custom را انتخاب میکنید و بعد Next را
میزنید تا به مرحله بعدی برید.

بعد از اینکه مرحله بالا را طی کردید به جایی میرسید که 4 تا گزینه در آنجا وجود دارد...

OnDemnd Scannner :: اسکان دستی آنتی ویروس
Scheduler :: تنظیمات اتوماتیک جهت آپدیت کردن یا اسکان هفتگی سیستم
Updater :: آپدیت کردن آنتی ویروس از طریق خود برنامه
RealTime Protector :: محافظت از سیستم بصورت فعال

اگر شما میخواهید که این آنتی ویروس را طوری تنظیم کنید که هفته ای یک بار یا هر روز سیستمتون را اسکان کنه
در آن صورت به قسمت Scheduler کاری نداشته باشید. البته فعال گذاشتن این قسمت یعنی فعال کردن سرویسهای
بیشتر و در نتیجه اشغال کردن فضای بیشتر. اما اگر به این قسمت احتیاج ندارید و آنتی ویروس اصلی سیستم
براتون کافی میباشد در آن صورت طبق عکس زیر عمل کرده و این دو گزینه را از تیک در بیارید تا همراه آنتی ویروس
اینستال نشوند.

مراحل بالا را که انجام دادید آنتی ویروس شما قابل استفاده است.

اما برای آپدیت کردن آن نیز یک توضیح مختصر بدهم ... طبق عکس زیر شما اول بر روی آپدیت در داخل آنتی ویروس
کلیک میکنید تا یک پنجره کوچک جهت عملیات آپدیت براتون باز بشه. بعد در داخل آن پنجره شما تیک Local Network
را برداشته و Internet را تیک میزنید. و بعد از سمت راست آن بر روی آپدیت کلیک میکنید.

موفق باشید.

hamilton
26-01-2006, 17:44
كركي جان سلام.
ممنون از توضيحات و راهنماييهاي خوب شما و ممنون از زحماتي كه ميكشيد.
در مورد كارايي اين آنتي ويروس هم اگر توضيحاتي ارايه فرماييد ممنون خواهم شد.

Cracki
29-01-2006, 22:57
hamilton جان این آنتی ویروس هم همون کارایی آنتی ویروسهای دیگه رو داره اما اگر میخواهید که از یک آنتی ویروس
Backup در کنار آنتی ویروس اصلی استفاده بکنید من AntiVir رو بهتون پیشنهاد میکنم.

چون آنتی ویر هم Database بیشتری نسبت به F-Prot داره و هم هوش مصنوعیش قویتر هست.

یکی از عیب هایی که F-Prot داره اینه که وقتی که برای اسکن فایلی یا فولدری کلیک راست میکنی و توسط F-Prot ویروس یابی
میکنی اگر ویروس یا تروجانی رو تشخیص بده فقط بهت خبر میده که شناسایی کرده و گزینه ای رو برای پاک کردن آن بهت نمیده.