PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی برای خرید هارد دیسک

B U L U T
17-09-2008, 18:24
مشاوره و راهنمایی برای خرید هارد اينترنال و ايكسترنال
لطفا سوالاتتون رو اينجا مطرح كنيد

Professor Massoud
17-09-2008, 20:52
مشاوره و راهنمایی برای خرید هارد اينترنال و ايكسترنال
لطفا سوالاتتون رو اينجا مطرح كنيد

سلام . چطوری ؟
ببین اگه مدیر بخش میخواستن سوالات در یک تایپک باشه ، تایپک هارد رو قفل نمیکردند. آقای استریم میخواستن که هر کس برای سوالش تایپک مستقل ایجاد کنه.
ممنون از اینکه به فکر اعضای سایت هستی . :11:

leila_t
19-10-2008, 01:38
سلام دوستان
من اطلاعاتی در مورد هارد دیسک میخواستم، میخواستم ببینم چگونه میشه از هارد دیسک استفاده کرد ؟ آیا میتونم با USB وصلش کنم به کامپیوتر و اطلاعات توش رو مستقیما روی دی وی دی رایت کنم؟ برای این منظور چه هارددیسک با چه مشخصاتی بگیرم بهتره ؟ ظرفیتشم بین 300 تا 500 گیگ باشه خوبه ...
خواهشا راهنماییم کنید ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
03-12-2008, 22:26
سلام دوستان
من اطلاعاتی در مورد هارد دیسک میخواستم، میخواستم ببینم چگونه میشه از هارد دیسک استفاده کرد ؟ آیا میتونم با USB وصلش کنم به کامپیوتر و اطلاعات توش رو مستقیما روی دی وی دی رایت کنم؟ برای این منظور چه هارددیسک با چه مشخصاتی بگیرم بهتره ؟ ظرفیتشم بین 300 تا 500 گیگ باشه خوبه ...
خواهشا راهنماییم کنید ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما سوالتون را در يك تاپيك جديد مطرح كنيد
هارد را به دو روش ميشه وصل كرد
اكسترنال و انترنال
اولي يعني خارجي و دومي يعني داخلي
شما بايد هارد اكسترنال بگيري تا بتوني از طريق usb وصلش كني به سيستم
و هر چي خواستي رايت كني

omid2278
11-03-2009, 20:06
با سلام
من یه کامپیوتر قدیمی(مربوط به 5-6سال پیش) دارم که مادربردش iIWILL (P4D) می خوام یه هارد اکسترنال بهش وصل کنم ولی بهم گفتن که باید با مادربوردت همخونی داشته باشه نمیدونم که همخونی داره یا نه؟ در ضمن یواس بی هم1.1 و هاردم هم sata نیست. چطوری بفهمم؟
چه مارکی رو پیشنهاد میدید البته من خودم سونی رو مدنظر دارم

professor
29-03-2009, 14:10
سلام
میخواستم ببینم هارد های سامسونگ چی جورین؟ خوب هستن؟

zidane010
31-03-2009, 19:05
سلام
میخواستم ببینم هارد های سامسونگ چی جورین؟ خوب هستن؟
من این هارد دیسک رو حدود یه ماه هست خریدم به نظرم مارکه بدی نیست
سرعتش هم خوبه_البته نمی دونم شاید من هارد های دیگه رو تجربه نکردم
من 320 گرفتم
در انتخاب کاور هم مواظب باش .من کاور ستیل گرفتم فروشنده میگفت بهتره چون خنک میمونه
و بعضی کاورها هستن داخلشون سلکون دارن هاردت رو تو کاور ثابت نگه میداره و زیاد بهش ضربه وارد نمی شه
موفق باشی

mehdi faramarzi
16-04-2010, 17:38
قيمت هارد 300 اكسترنال 2.5 اينچي تقريبا" چقدره و چه ماركي بگيرم خوبه ؟