PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل ايدي در ياهو

malekashtar
28-12-2005, 00:45
سلام به بروبچ پی سی ورلد
من یک مشکل در اسم ایدی در یاهو داشتم ایدی من در لیست دوستانم که من را در لیستشان دارند
با اسم و فامیل نشان داده میشود در صورتی که در لیست بعضی دیگر از دوستانم فقط اسم ایدی
من نشان داده می شود و اسم و فامیل من نشان داده نمیشود و حتی آنها برای من اسم مستعار و فامیل انتخاب نکرده اند مشکل چیست من دلم میخواهد فقط ایدی من در لیستشان باشد نه این مه اسم و فامیل من باشد
فکر کنم یه مشکل دیگر هم هست من وقتی کسی رو add میکنم و سپس او منو اد میکند اسم و فامیلم نشان داده میشود در لیستشان ولی وقتی کسی من را add میکند و من هم او رو آن موقع فقط اسم ایدی من نشان
داده میشود در لیستشان حالا چی کار کنم که مثلا ایدی من alihb نشان داده شود نه این که ali moene
آیا اگر درست شود به صورت اتوماتیک در لیست بقیه هم فقط ایدی من نشان داده میشود یا خیر
:puke:

malekashtar
28-12-2005, 19:33
سلام كسي نيست بگه چيكار كنم

mpsjavad
28-12-2005, 23:14
با سلام ..

دوست من اين يك مشكل نيست بر ميگرده به تنظيمات مسنجر شما ..

اين تصاوير رو نگاه كنيد ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کادر قرمز رنگ بين نام كوچك و ID جابجا بشيد ..

موفق باشيد .

malekashtar
29-12-2005, 00:47
سلام مرسي عزيز
حالا من كه ياهو 6 استفاده مكينم چي اون گزينه پايين رو نداره بايد چيكار كنم اگه7 نصب كنم جله ديگه تو ليست دوستانم
ديگه فاميلم نشون داده نميشه

mpsjavad
29-12-2005, 01:08
با سلام ..

تا اونجايي که من يادم مياد اين گزينه براي تنظيمات توي مسنجر نسخه 6 هم همينه :)

تنظيمات بايد دقيقا اعمال بشه تا نتيجش رو ببينيد .. روي هر Id بايد چنين تنظيماتي اعمال بشه ..

موفق باشيد.

hatef_4541
29-12-2005, 03:58
جواد جان اين كه شما گفتي باعث ميشه كه ليست ايشون به صورت معمولي نشون بده id ها رو يا با نام ها !
دوست عزيز شما به از منو به messenger > my contact details بعد اونجا first name و last name رو خالي بزار. save كن. بعد هر كسي كه تو رو add داره و اسم و فاميلت براش نشون داد ميشه رو id همون راست كليك كن و send my contact details رو بزن ! ctrl+shift+c هم بزني همينه ! ;)