PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازگشت نوکیا

rainysky50
17-09-2008, 00:22
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، کمپانی نوکیا طرح اولیه گوشی جدیدی را ارائه داد که این مدل می تواند نشان دهنده آینده گوشی های سری N باشد. تا کنون شماره مدلی برای این گوشی تعیین نشده است و طرح اولیه آن N-XT نامیده می شود. این گوشی توسط Chris از کمپانی Symbian Freak طراحی شده است که نوکیا می تواند آن را برای تولید انتخاب کند.

تصاویر اولیه نشان می دهد که N-XT دارای یک صفحه نمایش است که بصورت کشویی و چرخان باز می شود.

این مدل همچنین دارای یک کلید حرکتی 8 جهتی است.

صفحه نمایش گوشی لمسی است که اندازه آن 4.1 اینچ می باشد ، وضوح صفحه نمایش آن ۴۸۰ x ۸۰۰ پیکسل (VGA) است که 16 میلیون رنگ را نشان می دهد.

N-XT به منوی لمسی پنجمین نسخه سری 60 مجهز است و نیز از چهار باند WCDMA پشتیبانی می کند.
از سایر ویژگی های N-XT می توان به دوربین 8 مگاپیکسل با لنز Card Zeiss ، کانون اتوماتیک ، فلش Xenon و فلش دو تایی LED و فیلمبرداری در 30 fps در وضوح WVGA ، پردازشگر اختصاصی گرافیک ، شتاب سنج ، A-GPS و قطب نما ، پروژکتور داخلی DLP 720P ، ، Wi-Fi و بلوتوث ، نرم افزار پخش ویدئو و صوت ، رادیو FM و فرستنده FM ، سوکت صوتی 3.5 میلی متری ، 24 GB حافظه داخلی و پشتیبانی از کارت حافظه MicroSDHC اشاره کرد. توان باتری گوشی 1800 mAh است. این گوشی و مشخصات آن فقط بصورت یک طرح اولیه است.
منبع gsm aria گرفته شده از سایت symbian-freak

تصاویر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مثل w1 سونی اریکسون تخیلی به نظر نمیرسه!

R@R#M@N
17-09-2008, 00:43
طرحش خیلی باحاله !!
ولی خاب تابلوست که یه طرح خیلی سادست !!

rainysky50
17-09-2008, 00:48
پست يکي از کاربراي سايت gsm aria به نام gandolf :
امروز آقاي لاپالاينن (Ukko Lappalainen)که از کارشناسان نوکيا که تو چند تا سايت معتبر مثل unwiredviewهم مرتب مقاله مينويسه خبر اين گوشي رو تاييد کرده:8::8:
از اون جهت تخیلی نیست که هم سری 5 سیمبین در نوکیا tube معرفی شده و هم دوربین 8 مگاپیکسلی در تولید گوشیها به کار رفته همچنین حافظه ی 24 گیگابایتی هم مانند 16 گیگابایتی ان96 دور از دسترس نیست ال سی دی 4.1 با 16 میلیون رنگ و رزولوشن 800*480 شاید کمی غیر واقعی باشه !طراحی گوشی رو هم نوکیا با ارائه ی اولین اسلاید دو طرفه در گوشیهاش نشون داده که میتونه از طرحهای پیچیده تر استفاده کنه!باید منتظر موند تا ببینیم دیگه چه کسانی از کمپانی نوکیا تولید این گوشی رو تایید میکنند!فعلا یکی از کارشناساشون که مثل اینکه تایید کرده با توجه به مطلب قرمز رنگ!

mstf666
17-09-2008, 00:52
طرحش خیلی باحاله !!
ولی خاب تابلوست که یه طرح خیلی سادست !!
طرفدارهای طرحهای ساده هم کم نیستن.

در ضمن به نظر من طرحش بسیار پیچیدست.

yamato
17-09-2008, 01:02
بفرما اين هم يه گوشي ديگه از نوكيا كه 4 سال هست كه معرفي شده ولي خبري ازش نيست.اين گوشي هيچ وقت به توليد انبوه نخاهد رسيد.من احتمال ميدم كه گوشيه بالايي هم مثل همون باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yamato
17-09-2008, 01:03
البته عكس پاييني امضاي من هست.

shutdown
17-09-2008, 01:10
طرفدارهای طرحهای ساده هم کم نیستن.

در ضمن به نظر من طرحش بسیار پیچیدست.

از نظر من هم خیلی پیچیده هست.............
n95+n93 کردن شد این:31:
خیلی خوب هست ولی فکر کنم مشکل کشوش زیاده و خیلی ظریف باید باشه.........واقعا دمش گرم نوکیا.....

e.khafan!
17-09-2008, 01:18
این مدل صد در صد عملیه ، به این قشنگی براش طرح داده و با عکس کار منطقی و مکانیکش کاملا نشون داده بعد میگین فیک هست ؟

این یکی طرح از اولش معلوم بود فیکه ، هیچ توضیحی نداده حداقل جای سیم کارتو نشون میداد :دی ( صفحه ی oled ازین کلفت تره ، چه برسه به همراه بورد و باطری و سیم )

saman65
17-09-2008, 01:30
امیدوارم این طرح به تولید برسه.با تمام این امکانات به جز ال سی دی 4.1 اینچ.چون با این ال سی دی گوشی دقیقا اندازه یه آجر میشه!!!
3.5 اینچ کافیه...بیشتر از اون دیگه ....

Mr.K2
17-09-2008, 01:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز اینا گوشی های concept نوکیا هستند و هیچ وقت تولید انبود نشدند .. اما این گوشی جدیده گفته شده از سری N هست و تولید میشه ..

امیدوارم این طرح به تولید برسه.با تمام این امکانات به جز ال سی دی 4.1 اینچ.چون با این ال سی دی گوشی دقیقا اندازه یه آجر میشه!!!
3.5 اینچ کافیه...بیشتر از اون دیگه .

سامان جان چرا اس ای ها به هر پیشرفتی میگن آجر ؟

ali racer
17-09-2008, 02:25
امیدوارم نوکیا مثل همیشه با ارایه یه گوشی خوب
ضمن شگفت زده کردن همه استاندارد جدیدی رو تعریف کنه
مثل زمانی که با ان 93
فیلمبرداری 30 فریم وی جی ای رو باب کرد !

R@R#M@N
17-09-2008, 13:09
من منظورم اسز ساده بودن این بود که فقط یه طرح روی کاغذ هست نه اینکه طرحش سادست
جمله بالاش نوشتم که خیلی باحاله !!

Original Titan
18-09-2008, 05:34
اين كه دوباره مثل همون گوشي هاي قبليه قيافش !!
فقط ال سي ديش گردونه :31:
خدا كنه نوكيا يه چيزي بزنه ما هم طالبش بشيم
سيسم عاملش هم سيمبين S60 نباشه ! اه اه

saman65
18-09-2008, 08:49
دوست عزیز اینا گوشی های concept نوکیا هستند و هیچ وقت تولید انبود نشدند .. اما این گوشی جدیده گفته شده از سری N هست و تولید میشه ..

سامان جان چرا اس ای ها به هر پیشرفتی میگن آجر ؟

عزیزم من این حرف رو در مورد HTC HD هم گفتم.واقعا 4 اینچ یعنی آجر.باور کن من این آرزو رو کردم که ایشالا اگه این گوشی بیاد و ال سی دیش 4 اینچ نباشه خودم بگیرمش...:11:

در ضمن من اس ای ی نیستم...گوشی الانم نوکیاست.1 ماه دیگه هم دارم ال جی میگیرم.:31:
من فقط سونی اریکسون رو دوست دارم.همین...

SAEED_BARCELONA
18-09-2008, 09:53
طرح جالبیه ولی فکر کنم که خیلی حساس باشه. همه امکاناتش یه طرف پروژکتورشم یه طرف. DLP 720p
WoW

Mr.K2
18-09-2008, 14:05
عزیزم من این حرف رو در مورد HTC HD هم گفتم.واقعا 4 اینچ یعنی آجر.باور کن من این آرزو رو کردم که ایشالا اگه این گوشی بیاد و ال سی دیش 4 اینچ نباشه خودم بگیرمش...:11:

در ضمن من اس ای ی نیستم...گوشی الانم نوکیاست.1 ماه دیگه هم دارم ال جی میگیرم.:31:
من فقط سونی اریکسون رو دوست دارم.همین...

به به ..اره جدی یه کم بزرگ میشه اما ارزششو داره . اوووف 4.1 اینچ چی میشه میشه سینمای خانگی فیلم کیفیت توپ بریز بشین کیف کن ..
سیمبین 3.1 داریم باهاش کیف میکنیم اگر بشه 5 دیگه چه غوغایی بشه ..
خوراک اینترنت میشه ..

sabasistem_co
18-09-2008, 18:35
نوکیا مگه رفته بود که بخواد برگرده ؟؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوکیا همیشه و همه جا در صحنه حاضره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خداییش گوشی بدی نیست

SAEED_BARCELONA
18-09-2008, 20:25
وووف 4.1 اینچ چی میشه میشه سینمای خانگی
اون dvd payer ها که همراهش 5تا اسپیکر هستو میگن سینما خانگی:دی

نوکیا مگه رفته بود که بخواد برگرده ؟؟!
رفته 13 بدر

^^ HAMID ^^
18-09-2008, 22:43
سعید تو هنوز زنده ای ؟

Mojtaba N87
19-09-2008, 04:35
خیلی تبریک می گم به نوکیا .انشالله این گوشی زودتر بیاد تا رقابت بین برند ها جذاب تر شه...

---
هر گونه کل کل و شوخی در گروه های اجتماعی دوستان! انجمن رو با انجا قاطی نکنید

Original Titan
03-01-2009, 09:33
خبري از اين گوشي نشد؟
انقد گفتين واقعيه چي شد پس؟ تو mwc معرفي نمي كنن؟

golmohammadi
13-01-2009, 00:09
توليد اين گوشي به نظر من نميتونه واقعيت داشته باشه
اين هم يه خبر يا شايعه براي نوكيا دوستان هست تا كمي روحيه بگيرند
چون اگر به پست اول نگاه كنيد متوجه ميشيد كه اين امكانات را نميتونه اين گوشي داشته باشه
مگر اينكه دقيقا انداره آجر باشه
يعني n90*2 = اين گوشي
مگر اينكه بعضي از امكاناتي كه ذكر شده را نداشته باشه