PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه شدن بی دلیل پوشه ویندوز!!

semorena
16-09-2008, 21:32
سلام. من یه لب تاپ hp dv5 1060 گرفتم. یه هارد 250 داشت که بجز درایو ریکاوری، 100 گیگ از درایو اصلیش پر بود. حجم پوشه ویندوز 100 گیگ بود!!. اما امروز که مجبور شدم ریکاوری کنم، درایو اصلیش فقط 23 گیگ پر شد. این تفاوت بخاطر چیه؟
از امروز صبح تاحالا هم بتدریج حدود 7 گیگ از ظرفیت درایو ویندوز پر شده، درحالیکه هیچ نرم افزاری روش نصب نکردم و سرعت اینترنتم هم اونقدر نیست که بتونه 1گیگ از صبح تاحالا دانلود کرده باشه چه برسه به 7 گیگ!!
تنها چیزی که فکر کنم فضا ایجاد کرده 3 تا system restore creat point هست که از صبح تاحالا ایجاد شده ولی اون هم طبیعتا انقدر نیست.
-نظر شما چیه؟
-راهی نیست که بشه فهمید آخرین اطلاعاتی که روی هارد ذخیره شده چیه؟

Arsa Persian
16-09-2008, 21:36
فکر نمی کنید مشکل ویروسی هستش؟!

semorena
16-09-2008, 21:47
فکر نمی کنید مشکل ویروسی هستش؟!

نمیدونم. روش سیمانتک 2008 نصبه. درضمن کل سیستم رو ریکاوری هم کردم. یعنی اگه هم چیزی بوده پاک شده.

Arsa Persian
16-09-2008, 22:59
شما یک بار سیمانتک 2008 رو آپدیت کنید و کل سیستم رو با اون چک کنید
بعد یه بار دیگه ریکاوری کنید
بعد دیگه هیچ کاری انجام ندید (یعنی به اینترنت وصل نشید)
ببینید بازم چنین مشکلی وجود داره یانه
اگه مشکلی وجود نداشت به احتمال زیاد شما آپدیت های ویندوز و یا نرم افزار های دیگر رو غیر فعال نکرده بودید

semorena
17-09-2008, 21:14
شما یک بار سیمانتک 2008 رو آپدیت کنید و کل سیستم رو با اون چک کنید
بعد یه بار دیگه ریکاوری کنید
بعد دیگه هیچ کاری انجام ندید (یعنی به اینترنت وصل نشید)
ببینید بازم چنین مشکلی وجود داره یانه
اگه مشکلی وجود نداشت به احتمال زیاد شما آپدیت های ویندوز و یا نرم افزار های دیگر رو غیر فعال نکرده بودید
دوست عزیز خیلی متشکرم. سیمانتک رو آپدیت کردم و سیستم رو باهاش چک کردم ولی چیزی پیدا نکرد.
وقتی که روی پوشه های درایو c (پوشه های معمولی و hidden) کلیک راست میکنم ظرفیتشون رو 22 گیگ نشون میده ولی وقتی که روی خود درایو راست کلیک میکنم ظرفیت استفاده شده رو 46 گیگ نشون میده. این تفاوت واسه چیه؟

اون 22 گیگ تقریبا ثابت هست ولی این 46 گیگ متغیره و مدام اضافه میشه. (دیروز 29 گیگ بود!)

semorena
17-09-2008, 21:30
آقا فکر کنم مشکل از سیستم ریستور بود. check point ها رو که پاک کردم درست شد. جالبه که هر کدوم از check point ها تقریبا برابر 7 گیگ بود!!!!
بازم از راهنمایی تون متشکرم.

Arsa Persian
17-09-2008, 22:01
خدا رو شکر
البته من چون تخصصی در قسمت لپتاب ندارم زیاد نتونستم کمکی بکنم
شرمنده