PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي ميدونه معنيه اين ارور چيه

albator
27-12-2005, 20:58
كامپيوتر من وقتي بيكار ميمونه اين ارور رو ميده
Notification

Real-time Protection
Real-time Protection has detected a virus, spyware, or other security risk, and performed the action specified.

.
Action taken: Denied Access.
.
Incident name: D:\System Volume Information\_restore{88D19B94-DA20-4E95-942F-2D59902C6C33}\RP18\A0006598.dll
Detection name: ADW_AZESEARCH.E
User name: hadi
Note: If Search for and clean Trojans is turned on and executed after scanning, click Next to view the final action taken.
من از انتي ويروس پس سيسيلين استفده ميكنم و بروز هم هست در ضمن وقتي هم كامپيوتر رو به طور كامل اسكن ميكنم چيزي نشون نميده .

mahe ziba
27-12-2005, 21:04
يك امتحان هم با يك انتي ويروس ديگه بكنين وهمينطوربا spybot search & destroy

RONN!E
27-12-2005, 21:27
خب شما هم باید نشون بدید دیگه.من میگم بهتره بری به همون ادرسی که گفته:
D:\System Volume Information\_restore{88D19B94-DA20-4E95-942F-2D59902C6C33}\RP18\A0006598.dll
و بعد A0006598.dll کلا پاک کنی.این پوشه (System Volume Information)به صورت مخفی است پس قبلش برو به:
folder options بعد در تب view ،تیک عبارت Hide protected operating system files رو بردار.
اگه بعد از دیلت کردن باز هم ویندوز اخطار داد بهتره با یک برنامه Anti spyware ویندوز رو اسکن کنی.

'POP'
28-12-2005, 17:49
دوست محترم همانطور كه در پيغام مشهود هست سيستم شما به يك برنامه ي Adware با نام ADW_AZESEARCH.E آلوده شده. پس براي حل مشكل پس از غير فعال كردن System Restore با برنامه ي Spy Sweeper بروزرساني شده(كه خوشبختانه تاپيك مربوط به آن فعال است) يا Ad-aware pro در حالت Safe Mode اقدام به پاكسازي سيستم خود كنيد.
موفق باشيد. ;)

mpsjavad
28-12-2005, 23:04
دوست محترم همانطور كه در پيغام مشهود هست سيستم شما به يك برنامه ي Adware با نام ADW_AZESEARCH.E آلوده شده. پس براي حل مشكل پس از غير فعال كردن System Restore با برنامه ي Spy Sweeper بروزرساني شده(كه خوشبختانه تاپيك مربوط به آن فعال است) يا Ad-aware pro در حالت Safe Mode اقدام به پاكسازي سيستم خود كنيد.
موفق باشيد. ;)

با سلام ..

در تاييد گفته هاي فريد جان ميتونيد از اطلاعات تاپيك زير هم استفاده كنيد .

==============++=================
رهایی از AZESearch
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
==============++=================

موفق باشيد .