PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {{تعمیرگاه مجازی گوشیهای نوکیا}}

صفحه ها : 1 [2] 3 4

p30pro
17-08-2009, 15:30
پس باید فعلا با گوشیم بسازم چون در دوران بی پولی به سر می برم
خودم کشتم 240 پول گوشی دادم (6ماه پیش) حالا دوباره باید پس انداز کنم ولی کلا گوشی از چشمم افتاد می فروشمش یه مدل دیگه می خرم !!

DariushGreat
17-08-2009, 16:28
نه بابا گارانتی نداره !:41:
30 تومن هزینه بر میداره ؟:13::41:
هیچ کاری دیگش نمیشه کرد ؟؟:13:

:11:

فکر نکنم... حیف شد! اگه گارانتی داشت سه سوته و مفتی حل می شد... :41::13: 3250 من سه بار کیت جوی استیکش از کار افتاد، یک بار برام مفتی عوض کردن، دو بار هم برام مفتی درستش کردن...

همینه دیگه...! می خوای زیاد پول ندی میری بدون گارانتی می گیری؛ بعد کیفوری که چه مفت خریدی...! :31: دریغ از این که ممکنه یه بلایی سر گوشیت بیاد که برای درست کردنش باس پول بسرفی :45:

حالا مهم نیست... ناراحت نباش رفیق؛ جونت سلامت :10: اگه آشنا داری ببر پیشش نشونش بده؛ شاید اوضاش به این بدی هم نباشه، بشه با 5 - 6 تومن سر و تهش رو هم آورد :46:

پس باید فعلا با گوشیم بسازم چون در دوران بی پولی به سر می برم
خودم کشتم 240 پول گوشی دادم (6ماه پیش) حالا دوباره باید پس انداز کنم ولی کلا گوشی از چشمم افتاد می فروشمش یه مدل دیگه می خرم !!

چرا عزیز دل من؟؟؟ :10: 6220 گوشی خیلی ماهیه. رفیقم داره و خیلی هم ازش راضیه. تنها بدیش همین صفحه نمایشش هست که باس حسابی در نگهداریش دقت کنی. گوشی خیلی خوبیه... به نظر من نگهش دار :46:

p30pro
17-08-2009, 21:28
ببینم هر صفحه نمایش مخصوص یه گوشی هست یا نه یه صفحه نمایش روی چند مدل گوشی نصب می شه !

DariushGreat
18-08-2009, 10:22
ببینم هر صفحه نمایش مخصوص یه گوشی هست یا نه یه صفحه نمایش روی چند مدل گوشی نصب می شه !

اکثر صفحه نمایش ها با هم یکی هستن. اما برای این که شیر تو شیر نشه، نوکیا سوکت های این ها رو مختلف می زنه ( تا به این روش مثلا هر صفحه نمایش ویژه خود گوشیش بشه! ) :27:

برای نمونه صفحه نمایش N82 و N79 یکی هستن. فقط سوکت هاشون فرق می کنه...

h k_pax
18-08-2009, 10:25
یه گوشی نوکیا 5300 هست که واسه یکی از سیمکارت هاش کد امنیتی گذاشته شده
و حالا فراموش شده
با سیمکارت های دیگه خوبه
بنظرتون سیمکارت رو بشکنم یکی دیگه از مخابرات بگیرم درست میشه؟
پیشاپیش ممنون از لطفتون

ali shah
18-08-2009, 14:17
سلام دوستان
گوشی من n85 هست وقتی دیدم صدای handest یاهمون کپسول گوشی خراب شده فوضولیمون گل کرد و قاب رویی گوشی رو باز کردم وقتی دیدم عوض کردنش کار من نیست پس اومدم قاب رو ببندم که دیدم جای انگشتم روی محافظ شیشه ای lcd مونده. با دستمال کاغذی پاکش کردم ولی الیاف دستمال روش موند بعدهم یه خش سطحی با ناخن روش افتاد بعد که قاب رو بستم دیدم بعله چشمشون رو هم کور کردیم.لطفا راهنمایی کنید چه جوری میتونم قاب رو مثل روز اولش کنم؟

p30pro
19-08-2009, 09:25
دوستان من گوشی رو 5پنج ساعت گذاشتم تو فریزر خیلی بهتر شد دوباره گذاشتمش تو فریزر الان 24 ساعته دارم می رم ببینم چه طور شده!!

DariushGreat
19-08-2009, 10:36
یه گوشی نوکیا 5300 هست که واسه یکی از سیمکارت هاش کد امنیتی گذاشته شده
و حالا فراموش شده
با سیمکارت های دیگه خوبه
بنظرتون سیمکارت رو بشکنم یکی دیگه از مخابرات بگیرم درست میشه؟
پیشاپیش ممنون از لطفتون

بره مخابرات ببینه می تونن بهش کد رو بگن؛ اگه شد که چه بهتر ولی اگه نشد درخواست یه سیمکارت تازه رو بده که خرجش فکر کنم می شه 9000 تومان (فکر کنم!). نیازی هم به شکستن سیمکارت نیست چون خود مخابرات می سوزوندش!!! :31:

سلام دوستان
گوشی من n85 هست وقتی دیدم صدای handest یاهمون کپسول گوشی خراب شده فوضولیمون گل کرد و قاب رویی گوشی رو باز کردم وقتی دیدم عوض کردنش کار من نیست پس اومدم قاب رو ببندم که دیدم جای انگشتم روی محافظ شیشه ای lcd مونده. با دستمال کاغذی پاکش کردم ولی الیاف دستمال روش موند بعدهم یه خش سطحی با ناخن روش افتاد بعد که قاب رو بستم دیدم بعله چشمشون رو هم کور کردیم.لطفا راهنمایی کنید چه جوری میتونم قاب رو مثل روز اولش کنم؟

آخه بچه...! چرا در کاری که بلد نیستی فضولی می کنی؟؟؟؟ :27:
می خوای یه بار بندازش توی ظرف اسید ببین چجوری می شه بعدش فکر درست کردنش باش :38:

شوخی کردم:10:
درباره اثر انگشت؛ شیشه شور هست. آروم و خیلی کم اسپری کن روی صفحه محافظ و بعد سریع روی محافظ رو با دستمال تمیز کن. مراقب باشه به جاهای دیگه قاب نرسه؛ چون خطر پاک کردن رنگ قاب گوشی رو ممکنه داشته باشه.
درباره خط افتاده هم شرمنده؛ کاریش نمی شه کرد :41:

و اما درباره چشم کور شده نفهمیدم چیه؟ منظورت اینه که صفحه نمایش رو هم ترکوندی؟:13:

دوستان من گوشی رو 5پنج ساعت گذاشتم تو فریزر خیلی بهتر شد دوباره گذاشتمش تو فریزر الان 24 ساعته دارم می رم ببینم چه طور شده!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جلّ الخالق!!! خوبه... امیدوارم درست بشه :16:

Geronimo_AD
19-08-2009, 10:48
کسی اینجا مشکل برفکی شدن صفحه و اومدن خطوط موازی تو 5800 براش پیش نیومده؟...
از وقتی فیرمورم رو با FOTA آپدیت کردم اینطوری شده... میگن مشکل سخت افزاریه... ولی من اینطور فکر نمیکنم چون یه درگیریی با light sensor داره...

DariushGreat
19-08-2009, 11:11
کسی اینجا مشکل برفکی شدن صفحه و اومدن خطوط موازی تو 5800 براش پیش نیومده؟...
از وقتی فیرمورم رو با FOTA آپدیت کردم اینطوری شده... میگن مشکل سخت افزاریه... ولی من اینطور فکر نمیکنم چون یه درگیریی با light sensor داره...

سلام... ببین از این ها به نتیجه ای میرسی؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p30pro
19-08-2009, 13:41
بره مخابرات ببینه می تونن بهش کد رو بگن؛ اگه شد که چه بهتر ولی اگه نشد درخواست یه سیمکارت تازه رو بده که خرجش فکر کنم می شه 9000 تومان (فکر کنم!). نیازی هم به شکستن سیمکارت نیست چون خود مخابرات می سوزوندش!!! :31:

می خوای یه بار بندازش توی ظرف اسید ببین چجوری می شه بعدش فکر درست کردنش باش :38:

درباره اثر انگشت؛ شیشه شور هست. آروم و خیلی کم اسپری کن روی صفحه محافظ و بعد سریع روی محافظ رو با دستمال تمیز کن. مراقب باشه به جاهای دیگه قاب نرسه؛ چون خطر پاک کردن رنگ قاب گوشی رو ممکنه داشته باشه.

و اما درباره چشم کور شده نفهمیدم چیه؟ منظورت اینه که صفحه نمایش رو هم ترکوندی؟:13:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جلّ الخالق!!! خوبه... امیدوارم درست بشه :16:

اینو تو تاپیک 6220 بهم گفتند انجامش دادم الان 90 درصد سیاهی ها محو شدند و فقط یه لکه ی کوچیک مونده
دوباره گذاشتمش تو فریزر!

DariushGreat
19-08-2009, 14:42
اینو تو تاپیک 6220 بهم گفتند انجامش دادم الان 90 درصد سیاهی ها محو شدند و فقط یه لکه ی کوچیک مونده
دوباره گذاشتمش تو فریزر!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقی از این خنده دارتر ندیده بودم :27:

بگذریم... تجربه جالبی شد ها... :46::40::10:

salamaqmehdi
19-08-2009, 21:20
خودم به شخصه روی ال سی دی تست کردم
با سشوار پشتشو داغ کردم واون لکه بزرگتر شد وبار دوم عکسشو انتخاب کردم یعنی گذاشتمش تو فریزر ولکه باندازه قبلیش برگشت .
ولی دوستانی بودند که از این روش جواب گرفتن ومشکلشون کلا حل شده.
گوشی روکه باز کرده بودم چند تا عکس گرفتم که براتون میذارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salamaqmehdi
19-08-2009, 21:24
ال سی دی 6220 قیمت گرفتم 18-22 -30
فروشنده میگفت تو کیفیت رنگ با هم تفاوت دارن
کسی پیشنهادی نداره چیکار کنیم؟

p30pro
19-08-2009, 22:40
اگه 30 تومن خرجش باشه همین الان درستش می کنم و لی این دوستمون می گه تقلبی هست و اصلی نیست !!!

جالبه انگار لکه ی گوشی شما هم سمت چب بالای صفحه هست !!!

p30pro
19-08-2009, 22:41
من فردا دارم می رم گوشی رو بدم تعمیر گاه (تو قم شرکتی چیزی سراغ ندارید ؟) اگه شرکت معتبر سراغ ندارید می برم پیش همون که ازش خریدم !!!

Geronimo_AD
20-08-2009, 11:03
DariushGreat
ممنون از لینکها...ولی واسه من مثه اون مورد نیست...وقتی key gaurd رو میکشم پائین...یه مدت خطهای موازی میان و صفحه نویزیه بعد چند ثانیه درست میشه و در طول مدتی که صفحه روشنه درست کار میکنه... فکر کنم باید یه بار فلشش کنم...

DariushGreat
20-08-2009, 11:18
خودم به شخصه روی ال سی دی تست کردم
با سشوار پشتشو داغ کردم واون لکه بزرگتر شد وبار دوم عکسشو انتخاب کردم یعنی گذاشتمش تو فریزر ولکه باندازه قبلیش برگشت .
ولی دوستانی بودند که از این روش جواب گرفتن ومشکلشون کلا حل شده.
گوشی روکه باز کرده بودم چند تا عکس گرفتم که براتون میذارم

خوب می خوای شما هم یه 24 ساعت بگذار توی فریز ببین شاید درست شد :blink:

ال سی دی 6220 قیمت گرفتم 18-22 -30
فروشنده میگفت تو کیفیت رنگ با هم تفاوت دارن
کسی پیشنهادی نداره چیکار کنیم؟

اگه 30 تومن خرجش باشه همین الان درستش می کنم و لی این دوستمون می گه تقلبی هست و اصلی نیست !!!

جالبه انگار لکه ی گوشی شما هم سمت چب بالای صفحه هست !!!

ال سی دی بی کیفیت 30 تومنی رنگش خیلی مات تره و وضوح چندانی - به ویژه در زیر نور زیاد مانند تابش آفتاب - نداره :13:

من فردا دارم می رم گوشی رو بدم تعمیر گاه (تو قم شرکتی چیزی سراغ ندارید ؟) اگه شرکت معتبر سراغ ندارید می برم پیش همون که ازش خریدم !!!

خوب یه تاکسی سوار شو بیا تهران :31: اون وقت ببر یکی از شرکت های طرف قرارداد نوکیا. به احتمال قوی هم گوشیت یه هفته می مونه توی فهرست انتظار و بعد درستش می کنن. اگه ببری پیش اون کسی که ازش خریدی، ممکنه باهات گرون حساب کنه و صفحه نمایش اصلی رو نندازه :41:

DariushGreat
ممنون از لینکها...ولی واسه من مثه اون مورد نیست...وقتی key gaurd رو میکشم پائین...یه مدت خطهای موازی میان و صفحه نویزیه بعد چند ثانیه درست میشه و در طول مدتی که صفحه روشنه درست کار میکنه... فکر کنم باید یه بار فلشش کنم...

یه بار فلش کن. اگه مشکل کماکان باقی مونده بود، یه بار یه 24 ساعت مانند دوستان بگذار توی فریزر ببین درست می شه :14:

p30pro
20-08-2009, 12:08
دوستان نمایندگی نوکیاتو قم رو پیدا کردم (رو به روی پاساژ الزهرا یه تابلوی نوکیای بزرگ هست اونجا)

رفتم اونجا گوشی رو نشون دادم گفت ال سی دی بهش فشار اومده شکسته و اون مایع ریخته تو ال سی دی با فریزر هم درست نمی شه بعد هم گوشیم رو تحویل دادم پنج شیش دقیقه ای عوض کردم تحویلم داد !! کلا 35 تومن گرفت تخفیف هم نداد هرچی التماسکردم گفت قیمت ها مون شرکتی هست و مقطوعه!!

p30pro
20-08-2009, 12:28
راستی اینم بگم که رنگها تغییری نکرده مثل قبله البته واسه من بهترم شده چون قبلا یکی از پیکسل ها خراب بود و رنگ سیاه رو آبی نشون می داد

CyrusGreat
20-08-2009, 12:40
سلام
من گوشیم 6630 هست. چند وقت پیش توی سایت یوتیوب یه فیلم دیدم که راجع به 6630 موزیکال بود؛ اما سیستم عاملش Symbian 9.1 بود. مگه ممکنه؟ :blink:

salamaqmehdi
20-08-2009, 15:11
خوب می خوای شما هم یه 24 ساعت بگذار توی فریز ببین شاید درست شد :blink:

نه بابا میترسم یخ کنم.

ال سی دی بی کیفیت 30 تومنی رنگش خیلی مات تره و وضوح چندانی - به ویژه در زیر نور زیاد مانند تابش آفتاب - نداره
ال سی دی که نمایندگی هم ارائه میده 30 تومنی هستش وتوبازار بهترینه .درضمن تفاوت 30 با 22 تومنی اونقدر کمه که تا کنار هم نذاری عمرا" متوجه بشی که چی به چیه..
آخه خودم یکی گرفتم وعوضش کردم فقط یکم مات تره ولی بنظرم رنگهاش بیشتره...

DariushGreat
20-08-2009, 15:53
راستی اینم بگم که رنگها تغییری نکرده مثل قبله البته واسه من بهترم شده چون قبلا یکی از پیکسل ها خراب بود و رنگ سیاه رو آبی نشون می داد

الله اکبر :18: جلّل خالق!!! :18:

نه بابا میترسم یخ کنم.
ال سی دی که نمایندگی هم ارائه میده 30 تومنی هستش وتوبازار بهترینه .درضمن تفاوت 30 با 22 تومنی اونقدر کمه که تا کنار هم نذاری عمرا" متوجه بشی که چی به چیه..
آخه خودم یکی گرفتم وعوضش کردم فقط یکم مات تره ولی بنظرم رنگهاش بیشتره...

این غیر ممکنه. من رفتم و برای چندتا گوشی رو دیدم؛ واقعا افتضاح بود!:13:

DariushGreat
20-08-2009, 15:54
سلام
من گوشیم 6630 هست. چند وقت پیش توی سایت یوتیوب یه فیلم دیدم که راجع به 6630 موزیکال بود؛ اما سیستم عاملش Symbian 9.1 بود. مگه ممکنه؟ :blink:
ظاهرا که بله... امکانش هست.
مثل این که 6630 موزیکال یه همچین سیستم عاملی داره :دی

h k_pax
20-08-2009, 16:29
بره مخابرات ببینه می تونن بهش کد رو بگن؛ اگه شد که چه بهتر ولی اگه نشد درخواست یه سیمکارت تازه رو بده که خرجش فکر کنم می شه 9000 تومان (فکر کنم!). نیازی هم به شکستن سیمکارت نیست چون خود مخابرات می سوزوندش!!!

نگفتی اگه ریست کنم چی
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DariushGreat
20-08-2009, 16:30
نگفتی اگه ریست کنم چی

مگه سیمکارت هم ریست میشه؟ :18:

h k_pax
20-08-2009, 21:54
مگه سیمکارت هم ریست میشه؟
ببخشین مثل اینکه خوب توضیح ندادم، شما هم کامل نگرفتین مشکل من چیه
برا گوشیه کد کذاشته شده
اما فقط با یه سیمکارت مشکل داره با سیمای دیگه خوبه
کمک کنی ممنون میشم

p30pro
20-08-2009, 21:55
نگفتی اگه ریست کنم چی

شما چند بار پین کدت رو اشتباه بزن ازن Puk می خواد که اونو تو سند تلفن نوشته وقتی وارد کنی پین کد حذف می شه

DariushGreat
20-08-2009, 22:23
ببخشین مثل اینکه خوب توضیح ندادم، شما هم کامل نگرفتین مشکل من چیه
برا گوشیه کد کذاشته شده
اما فقط با یه سیمکارت مشکل داره با سیمای دیگه خوبه
کمک کنی ممنون میشم

آهان! :دی

شما چند بار پین کدت رو اشتباه بزن ازن Puk می خواد که اونو تو سند تلفن نوشته وقتی وارد کنی پین کد حذف می شه

اگه فقط برای یه سیمکارت بازی در میاره، همین کاری که رفیقمون گفت بکن...
سپس بره توی تنظیمات و وارد بخش امنیتی بشه و گزینه مربوط به درخواست پین کد در صورت تغییر سیمکارت:46: رو غیر فعال کنه

ali shah
22-08-2009, 11:09

نه دوست من منظورم این بود که وقتی قاب رو بستم از اون طرف lcd تار شده بود و هیچی پیدا نبود.
دوست عزیز من خودم میتونم کپسول رو عوض کنم؟

DariushGreat
22-08-2009, 11:29
نه دوست من منظورم این بود که وقتی قاب رو بستم از اون طرف lcd تار شده بود و هیچی پیدا نبود.
دوست عزیز من خودم میتونم کپسول رو عوض کنم؟

نه...! بده دست یه متخصص

ali shah
24-08-2009, 20:01
یعنی به هیچ وجه نمیتونم عوضش کنم؟ببین اگه راهی داره بگید .اخه اون متخصص از تو شکم مامانشون که تعمیر کار نبودن:38:

DariushGreat
24-08-2009, 20:39
یعنی به هیچ وجه نمیتونم عوضش کنم؟ببین اگه راهی داره بگید .اخه اون متخصص از تو شکم مامانشون که تعمیر کار نبودن:38:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره خوب! این هم حرفیه! :دی
اما یه چیزی هست؛ و اون هم اینه که اون ها دوره دیدن که چجوری دل و روده گوشی رو بدون اشکال بریزن بیرون و بی نقص دوباره سرهمش کنن :46:

اگر بدی دستشون و حین کار بلایی سر قاب بیاد، وظیفشونه خودشون درست کنن. اما اگر خودت دست به کار بشی و بزنی یه جاییش رو داغون کنی، پای خودته !!! :13:

ali shah
25-08-2009, 12:40
خودم درستش کردم:27:عوض کردنش هیچ کاری نداشت ولی همچین مفتی تموم نشد:45:

ice_flower
25-08-2009, 14:30
شدیدآ به کمک اساتید نیاز دارم

من 5800 دارم که وقتی به ورژن 21 آپگرید کردم دیگه هیچ وقت درست نشد. انواع و اقسام فایل ها رووش امتحان شده ولی باز هم نشد. به ورژن 30 ارتقا دادم اول بعد 1 دقیقه خاموش میشد بعد که چندتا فایل بهش اضافه کردم (فایل هایی که از آدمهای خبره گرفتم) باز هم کامل درست نشد. الان بعد 15 دقیقه خاموش میشه. در ضمن تمام این کارها از طریق باکس صورت گرفته.

از تمام اساتید خودم خواهش دارم که اگه راه حلی دارن - فایلی - چیزی دارن به کمک من بیان چون الان یک ماهه که انطوری شده.

با تشکر از همگی

BBNHFAK
27-08-2009, 11:45
من یه N72 دارم هیچ مشکلی هم نداشت تا این که چند تا فونت ریختم رو گوشی
تا دو سه روز اصلا فونت ها اجرا نشده بود و من هم یادم نبود که فونت ریختم
تا اینکه 2 روز پیش یه دفعه سیستم قاطی کرد (یعنی مثلا کلید پایین رو به عنوان open می شناخت و از این قبیل مشکلات)گوشی رو با آنتی ویروس چک کردم ویروس هم نداشت بعد هم حدس زدم از فونت باشه رفتم تو ap manager که پاکش کنم نشد یه بار گوشی رو ریستارت کردم از اون به بعد منو باز نمی شه گوشی هم هر وقتی قفل می کنه (مشکل از کارت حافظه هم نیست)
اگه راه حل مشکلش رو بگین ممنون می شم

salamaqmehdi
27-08-2009, 12:36
رمو در بیار وگوشی رو خاموش روشن کن تا فونت روتر غیر فعال بشه بعد پاکش کن

DariushGreat
27-08-2009, 12:45
شدیدآ به کمک اساتید نیاز دارم

من 5800 دارم که وقتی به ورژن 21 آپگرید کردم دیگه هیچ وقت درست نشد. انواع و اقسام فایل ها رووش امتحان شده ولی باز هم نشد. به ورژن 30 ارتقا دادم اول بعد 1 دقیقه خاموش میشد بعد که چندتا فایل بهش اضافه کردم (فایل هایی که از آدمهای خبره گرفتم) باز هم کامل درست نشد. الان بعد 15 دقیقه خاموش میشه. در ضمن تمام این کارها از طریق باکس صورت گرفته.

از تمام اساتید خودم خواهش دارم که اگه راه حلی دارن - فایلی - چیزی دارن به کمک من بیان چون الان یک ماهه که انطوری شده.

با تشکر از همگی

سلام دوست من :10:
به فاروم ما خوش اومدی :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :11:
مستر ریست کردی؟ اگه نکردی یه بار با کد #7370#* مستر ریست کن ببین درست می شه. اگر نشد یه بار هارد ریست کن ببین می شه. برای هارد ریست:

گوشیت رو کاملا خاموش کن. دگمه های پاور + * (ستاره) + 3 (شماره) + سبز (مکالمه) رو همزمان با هم نگه دار و تا بوت کامل گوشی ( نمایش دو دست معروف نوکیا ) نگه دار.

اگر نشد تنها راه حل شما یه فلش به تمام معناست...! :27: اگه خودت بلدی، با برنامه های فینیکس یا جاف ( ترجیحا فینیکس ) گوشیت رو فلش بکن. اما اگر تا به اکنون این کار رو نکردی، سمت این دو تا اصلا نرو! بده بیرون برات فلش کنن.

من یه N72 دارم هیچ مشکلی هم نداشت تا این که چند تا فونت ریختم رو گوشی
تا دو سه روز اصلا فونت ها اجرا نشده بود و من هم یادم نبود که فونت ریختم
تا اینکه 2 روز پیش یه دفعه سیستم قاطی کرد (یعنی مثلا کلید پایین رو به عنوان open می شناخت و از این قبیل مشکلات)گوشی رو با آنتی ویروس چک کردم ویروس هم نداشت بعد هم حدس زدم از فونت باشه رفتم تو ap manager که پاکش کنم نشد یه بار گوشی رو ریستارت کردم از اون به بعد منو باز نمی شه گوشی هم هر وقتی قفل می کنه (مشکل از کارت حافظه هم نیست)
اگه راه حل مشکلش رو بگین ممنون می شم

راه حلی رو که دوستمون گفت انجام بده به احتمال قوی مشکلت بر طرف می شه. اما اگر نشد یه مستر ریست کامل بکن. روشش اینه:
ابتدا رم رو از گوشیت دربیار. کد #7370#* رو بزن؛ ازت کد امنیتی می خواد که اگر عوضش نکرده باشی، برای تمامی گوشی های نوکیا 12345 هست. بزن... گوشیت ریست می شه؛ پس از اینکه گوشیت کاملا بارگزاری شد، دوباره رم رو بگذار و فونت ها رو پاک کن.

اما اگر گوشیت جوری شده که اصلا نمی تونی از راه کد گفته شده مستر ریست کنی، می باس هارد ریست کنی. برای این کار:
گوشیت رو خاموش کن. رم رو در بیار. حالا دگمه های پاور + * (ستاره) + سبز (مکالمه) + 3 (شماره) رو هم زمان با هم نگه دار و تا بوت کامل گوشی ( نمایش همون دو دست معروف نوکیا ) نگهشون دار. سپس رها کن. گوشیت هارد ریست شده. حالا رم رو جا بزن و برو داخل رم و فونت ها رو پاک کن :46:

princeofiran
27-08-2009, 13:10
با سلام

دوستان لطفا بدادم برسيد

من يه 5800 دارم.تو دستم خاموش شد بعد هر كاري مي كردم روشن نمي شد فقط ويبره ميداد.

بعد بردمش مغازه گفت پاور اي سيش سوخته و گفت اينجا گير نمياد بايد بفرستي گارانتي دبي!!!

بعد بردمش يه مغازه ديگه گفت ال سي ديش سوخته يه ال سي دي روش گذاشت درست شد بعد با دل خوش داشتم ميرفتم خونه كه يه هو باز خاموش شد باز بردم پيشش گفت بايد فلش شه بعد فلشش كرد درست شد اومدم خونه باز تا از جيبم درش اوردم ديدم همه چراغاش روشنه خاموشش كردم ديگه روشن نشد

حالا ميگين من چه خاكي تو سرم بريزم؟

DariushGreat
27-08-2009, 13:18
با سلام

دوستان لطفا بدادم برسيد

من يه 5800 دارم.تو دستم خاموش شد بعد هر كاري مي كردم روشن نمي شد فقط ويبره ميداد.

بعد بردمش مغازه گفت پاور اي سيش سوخته و گفت اينجا گير نمياد بايد بفرستي گارانتي دبي!!!

بعد بردمش يه مغازه ديگه گفت ال سي ديش سوخته يه ال سي دي روش گذاشت درست شد بعد با دل خوش داشتم ميرفتم خونه كه يه هو باز خاموش شد باز بردم پيشش گفت بايد فلش شه بعد فلشش كرد درست شد اومدم خونه باز تا از جيبم درش اوردم ديدم همه چراغاش روشنه خاموشش كردم ديگه روشن نشد

حالا ميگين من چه خاكي تو سرم بريزم؟

سلام

عزیز شما گوشیت رو بردار ببر به آدرسی که می گم:
خیابان شهید بهشتی، تقاطع خیابان ولی عصر، شرکت اتصالات اینترنشنال تهران.

طبقه دوم واحد تعمیرات هست. اگر گوشیت گارانتی رسمی نوکیا داره، رایگان برات درستش می کنن. اما اگر نداشته باشه، هزینه بهت تعلق می گیره؛ اما در ازاش مطمئن ترین جاست. ای کاش از اول می اومدی اینجا تا بهت می گفتم و مستقیم می رفت اینجا و یه سری هزینه های بیهوده خرج نمی کردی... :13:

DariushGreat
27-08-2009, 13:19
راستی... می تونی از همین جا نه تنها فروشگاه های مجاز، بلکه تعمیرگاه های مجاز شرکت نوکیا در ایران و در هر شهری رو به آسونی پیدا کنی :46::

princeofiran
27-08-2009, 13:40
سلام

عزیز شما گوشیت رو بردار ببر به آدرسی که می گم:
خیابان شهید بهشتی، تقاطع خیابان ولی عصر، شرکت اتصالات اینترنشنال تهران.

طبقه دوم واحد تعمیرات هست. اگر گوشیت گارانتی رسمی نوکیا داره، رایگان برات درستش می کنن. اما اگر نداشته باشه، هزینه بهت تعلق می گیره؛ اما در ازاش مطمئن ترین جاست. ای کاش از اول می اومدی اینجا تا بهت می گفتم و مستقیم می رفت اینجا و یه سری هزینه های بیهوده خرج نمی کردی... :13:
خيلي ممنون

اخه من تهران نيستم.

راستي الان روشن شده ولي الان چراغ تمام دكمه هاش روشنه و خاموشم نميشه

حالا چيكار كنم؟:41::41:

BBNHFAK
27-08-2009, 15:16

راه حلی رو که دوستمون گفت انجام بده به احتمال قوی مشکلت بر طرف می شه. اما اگر نشد یه مستر ریست کامل بکن. روشش اینه:
ابتدا رم رو از گوشیت دربیار. کد #7370#* رو بزن؛ ازت کد امنیتی می خواد که اگر عوضش نکرده باشی، برای تمامی گوشی های نوکیا 12345 هست. بزن... گوشیت ریست می شه؛ پس از اینکه گوشیت کاملا بارگزاری شد، دوباره رم رو بگذار و فونت ها رو پاک کن.

اما اگر گوشیت جوری شده که اصلا نمی تونی از راه کد گفته شده مستر ریست کنی، می باس هارد ریست کنی. برای این کار:
گوشیت رو خاموش کن. رم رو در بیار. حالا دگمه های پاور + * (ستاره) + سبز (مکالمه) + 3 (شماره) رو هم زمان با هم نگه دار و تا بوت کامل گوشی ( نمایش همون دو دست معروف نوکیا ) نگهشون دار. سپس رها کن. گوشیت هارد ریست شده. حالا رم رو جا بزن و برو داخل رم و فونت ها رو پاک کن :46:
راه حل اول جواب نداد ولی دومی (factory setting( درست شد:42: و همه برنامه ها رو پاک کرد حالا می تونم memory card رو بزارم؟؟؟ آخه N72 برای تعویض کارت فرمت می خواست :5:
چیز دیگه ای رو نباید پاک کنم (فونت ها رو خود گوشی بود(حافظه داخلی)):23:
ممنون از راهنمایی تون:11:

DariushGreat
27-08-2009, 16:31
راه حل اول جواب نداد ولی دومی (factory setting( درست شد:42: و همه برنامه ها رو پاک کرد حالا می تونم memory card رو بزارم؟؟؟ آخه N72 برای تعویض کارت فرمت می خواست :5:
چیز دیگه ای رو نباید پاک کنم (فونت ها رو خود گوشی بود(حافظه داخلی)):23:
ممنون از راهنمایی تون:11:
خدا رو شکر :11: فکر نکنم... اگه فونت ها داخل حافظه درونی گوشی بوده، دیگه چیزی نمی خواد پاک بکنی :46:

DariushGreat
27-08-2009, 16:34
خيلي ممنون

اخه من تهران نيستم.

راستي الان روشن شده ولي الان چراغ تمام دكمه هاش روشنه و خاموشم نميشه

حالا چيكار كنم؟:41::41:

به همون نشونی ای که توی پست بالا ( و حالا بخاطر شما توی همین کادر پایین :46: ) آوردم برو. شهر خودتون رو گزینش کن تا نام و نشانی و شماره تلفن های فروشگاه ها و تعمیرگاه های مجاز رو برات بیاره... :10:

BBNHFAK
27-08-2009, 18:18
خدا رو شکر :11: فکر نکنم... اگه فونت ها داخل حافظه درونی گوشی بوده، دیگه چیزی نمی خواد پاک بکنی :46:
یه مشکل دیگه ایجاد شد
بعد از این که این کار رو کردم گوشی رو ریست کردم ازم رمز کارت حافظه خواست رمز هم دادم
ولی هیچ برنامه و بازیی اجرا نمی شه کمک کنید
ممنون

DariushGreat
27-08-2009, 19:48
یه مشکل دیگه ایجاد شد
بعد از این که این کار رو کردم گوشی رو ریست کردم ازم رمز کارت حافظه خواست رمز هم دادم
ولی هیچ برنامه و بازیی اجرا نمی شه کمک کنید
ممنون

یعنی چی؟؟؟؟:blink:
رمزشو درست وارد کردی؟؟؟

اصلا رمت رو می شناسه؟ :13:

princeofiran
27-08-2009, 20:33
ممنون بابت پاسخ
ولي من در بوشهر زندگي ميكنم و در سايت نوكيا بوشهر نيست . لطفا كمكم كني

BBNHFAK
28-08-2009, 13:13
یعنی چی؟؟؟؟:blink:
رمزشو درست وارد کردی؟؟؟

اصلا رمت رو می شناسه؟ :13:
رم رو می شناسه
ولی بعضی از برنامه ها رو میاره بعضی ها رو نمیاره
که اگه پاک کنم دویاره بریزم درست میشه
که البته به لطف آرشیو خودم در این زمینه مشکلی نیست
ممنون از راهنمایی هاتون

DariushGreat
28-08-2009, 14:31
ممنون بابت پاسخ
ولي من در بوشهر زندگي ميكنم و در سايت نوكيا بوشهر نيست . لطفا كمكم كني

والا من دیگه مخم کار نمی کنه :41: خودت فکری نداری...؟

رم رو می شناسه
ولی بعضی از برنامه ها رو میاره بعضی ها رو نمیاره
که اگه پاک کنم دویاره بریزم درست میشه
که البته به لطف آرشیو خودم در این زمینه مشکلی نیست
ممنون از راهنمایی هاتون

آهان فهمیدم چی می گی! :31:
خوب اون که معلومه... برنامه ها پس از مستر ریست پاک می شن. از نو بایس نصبشون کنی :46:

BBNHFAK
31-08-2009, 13:28
یه مشکل دیگه (چرا این گوشی بعد از سه سال تازه یادش اومده همش مشکل دار شه؟؟؟؟)
امروز صبح دیدم گوشی قفل کرده و کلید هاش کار نمی کنه باتری در آوردم و دوباره گذاشتم روشن کردم
کلید ها کار می کرد ولی وقتی منو رو باز کردم یه دفعه قاطی کرد یعنی منون رو تو یه ثانیه دو بار باز بسته می کنه و کاریش هم نمی شه کرد فعلا Lock phone کردم تا از شما بپرسم
مشکل چیه؟؟؟

جنرال حمید
31-08-2009, 16:18
یه سوال انتن دهیه N97 پایین هست یا ماله من اینجوریه
اگه میشه انتن دهیشو با 95 8 گیگ و 85 مقایسه کنید ببینم چطور شده این

DariushGreat
31-08-2009, 19:02
امروز صبح دیدم گوشی قفل کرده و کلید هاش کار نمی کنه باتری در آوردم و دوباره گذاشتم روشن کردم
کلید ها کار می کرد ولی وقتی منو رو باز کردم یه دفعه قاطی کرد یعنی منون رو تو یه ثانیه دو بار باز بسته می کنه و کاریش هم نمی شه کرد فعلا Lock phone کردم تا از شما بپرسم
مشکل چیه؟؟؟

فکر گوشیت داره خودشو برات ناز می کنه که یه وقت فکر خرید یه گوشی نو به کله ات نزنه!!! :27:
این دیگه فکر کنم از فلش گوشی باشه... بگذار ببینیم از اساتید کسی نظر دیگه ای نداره؟

والا نمی دونم... ای کاش همین پرسش رو افزون بر اینجا، توی کلوپ N97 مطرح می کردی تا زودتر به پاسخت برسی... :46:

BBNHFAK
01-09-2009, 15:48
خودش درست شد
احتمالا شما درست می گی

o.city
04-09-2009, 12:34
سلام.من با گوشی N79 یه مشکل دارم.وقتی می رم توی gps و maps پس از مدتی هنگ می کنه و دیگه کار نمی کنه.می خواستم بدونم همه این مشکل رو دارن یا نه؟لطفا راهنماییم کنین.

DariushGreat
04-09-2009, 12:38
سلام.من با گوشی N79 یه مشکل دارم.وقتی می رم توی gps و maps پس از مدتی هنگ می کنه و دیگه کار نمی کنه.می خواستم بدونم همه این مشکل رو دارن یا نه؟لطفا راهنماییم کنین.

سلام
برای گوشی من N82 هم وقتی دگمه منو رو نگه می دارم تا برنامه های باز رو بهم نشون بده، این مساله پیش میاد و باس ده بار دگمه قرمز رو بزنم تا این که از هنگ بیاد بیرون :13:
فهمیدم مشکل از تمی که ریختم هست. ظاهرا یه سری از تم ها با این گوشی های جدید سازگار نیست :41:

o.city
04-09-2009, 12:48
سلام
برای گوشی من N82 هم وقتی دگمه منو رو نگه می دارم تا برنامه های باز رو بهم نشون بده، این مساله پیش میاد و باس ده بار دگمه قرمز رو بزنم تا این که از هنگ بیاد بیرون :13:
فهمیدم مشکل از تمی که ریختم هست. ظاهرا یه سری از تم ها با این گوشی های جدید سازگار نیست :41:
ولی من هنوز چیزی روی گوشیم نریختم.فقط گوشی فارسی بود و یه چندتایی آهنگ ایرانی روش داشت.

DariushGreat
04-09-2009, 13:20
ولی من هنوز چیزی روی گوشیم نریختم.فقط گوشی فارسی بود و یه چندتایی آهنگ ایرانی روش داشت.

شاید چون برای بار اوله وارد این بخش ها می شی هنگ می کنه... کافیه یه مقدار بیشتر صبر کنی، راه می افته.
اما اگر مشکل ادامه دار بود، یه مستر ریست بکن

o.city
04-09-2009, 14:49
شاید چون برای بار اوله وارد این بخش ها می شی هنگ می کنه... کافیه یه مقدار بیشتر صبر کنی، راه می افته.
اما اگر مشکل ادامه دار بود، یه مستر ریست بکن
خیلی صبر کردم.وقتی گیر می کنه دیگه باز نمیشه.روز های اول مشکلی نداشت.بعد وقتی می رفتم توی اون برنامه ها و کمی کار می کردم گیر می کرد.مستر ریست چیه؟

یه سوال دیگه آیا n79 از برنامه جاوا پشتیبانی می کنه؟

DariushGreat
04-09-2009, 15:03
خیلی صبر کردم.وقتی گیر می کنه دیگه باز نمیشه.روز های اول مشکلی نداشت.بعد وقتی می رفتم توی اون برنامه ها و کمی کار می کردم گیر می کرد.مستر ریست چیه؟

یه سوال دیگه آیا n79 از برنامه جاوا پشتیبانی می کنه؟

پس یه مستر ریست بزن ببین درست می شه

درباره پرسشت هم آره؛ همه گوشی های هوشمند در دنیا از جاوا پشتیبانی می کنن. از جمله خود نوکیا

o.city
05-09-2009, 01:50
پس یه مستر ریست بزن ببین درست می شه

درباره پرسشت هم آره؛ همه گوشی های هوشمند در دنیا از جاوا پشتیبانی می کنن. از جمله خود نوکیا
ببخشید مستر ریست چیه و چه جوری انجامش بدم؟

salamaqmehdi
05-09-2009, 15:45
#7370#*
که درایو C گوشی رو فرمت میکنه وتمام مشکلات نرم افزاری حل میشه
البته شماره تلفن ها وپیام های ذخیره شده در حافظه داخلی همگی پاک میشند.بکاپ بگیرید..

BBNHFAK
06-09-2009, 09:51
مشکل چیه؟؟؟
یه مشکل دیگه اون مشکلی که گفته بودم حل شد ویرایش... یعنی تا اون موقع که منو میامد حل شده بود اتمام ویرایش
حالا یه مشکل دیگه داره که از اولی که خریدم وقتی گوشی تو رطوبت و گرما (البته حدس خودمه) قرار می گرفت اینجوری میشد (گوشی قفلش باز میشه کلید منو و کلید پاور کار نمی کنه فقط شرت کات ها کار میکنه که با در آوردن و انداختن باتری حل میشد.
حالا مشکل یه کم فرق داره گوشی روشن هست صفحه کلیدش قفل میشه باید کلید پاور رو زد تا صفحه کلید باز بشه بعد باید پسورد رو وارد کرد گوشی باز میشه . شرتکات ها کار می کنه - کلید پاور کار می کنه - کلید منو کار نمی کنه -
قبلا با ریست حل می شد ولی الان نمیشه - مدل گوشی هم N72

salamaqmehdi
06-09-2009, 11:40
دوست من برای n72 فکر کنم طبیعی باشه .
رفیق ما یه n72 داره شاید تا بحال 4بار ال سی دی شو عوض کرده باشه ولی هی برفکی میشه .بوردش کلا با ال سی دی مشکل داره .تا الان یه گوشی خرج ال سی دی کرده .دلم نمی کنه...

BBNHFAK
06-09-2009, 12:37
من که فوق مستر ریست کردم
مستر + فرمت کارت حافظه
باز هم درست نشد

BBNHFAK
06-09-2009, 12:41
فکر کنم اصلا دکمه منو کار نمی کنه چون تنها دکمه ای که وقتی می زنم صدا نمی ده
چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمممممم مممممممممممممممک:19::19::19::19:
ویرایش شد..........
دوستان سریعتر کمک کنید
وقتی من دکمه منو رو می زنم واکنشی نشون نمی ده ولی خودش پشت سر هم منو رو باز و بسته می کنه
اگه تونستم چند تا عکس ازش آپ می کنم.

جنرال حمید
06-09-2009, 16:35

کسی نیست جواب درست و حسابی بده :20:

BBNHFAK
07-09-2009, 21:02
اینجا کسی جواب نمی ده باید منتظر باشی تا گوشیت مثل گوشی من خودش درست شه

DariushGreat
07-09-2009, 21:24
کسی نیست جواب درست و حسابی بده :20:
شما می تونی توی تالار مشاوره خرید گوشی، یه تاپیک با همین مضمون بزنی تا به پاسخت برسی. این جا تعمیرگاه هست؛ نه محل مشاوره برای خرید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا کسی جواب نمی ده باید منتظر باشی تا گوشیت مثل گوشی من خودش درست شه

شما لطف کن گوشیت رو ببر به این نشونی:
تهران، خ شهید بهشتی، تقاطع خیابان ولی عصر (عج)، پلاک 490، نمایندگی اتصالات اینترنشنال تهران

در این جا هم فروشگاه هست و هم تعمیرگاه مجاز
گوشیت رو ببر بده به اونجا برات درست کنن. حداکثرش این می شه که ست کلیدهای بالا رو برات عوض می کنن و یه 30 الی 40 تومانی برات آب می خوره

حالا پاسخ پرسشت رو گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

o.city
08-09-2009, 14:27
هارد ریست و مست ریست چیه و چه جوری انجماش بدم؟؟

DariushGreat
08-09-2009, 16:25
هارد ریست و مست ریست چیه و چه جوری انجماش بدم؟؟

جفتشون یکی هستن... ولی شیوه انجامشون فرق داره...
مستر ریست کدش #7370#* هست
هارد ریست هم اینه که وقتی گوشی خاموشه دگمه های 3 و * و سبز رو با دگمه پاور نگه می داری و گوشی رو روشن می کنی و تا بوت کامل نگه می داریشون

همین! :31:

BBNHFAK
08-09-2009, 21:15
شما لطف کن گوشیت رو ببر به این نشونی:
تهران، خ شهید بهشتی، تقاطع خیابان ولی عصر (عج)، پلاک 490، نمایندگی اتصالات اینترنشنال تهران

در این جا هم فروشگاه هست و هم تعمیرگاه مجاز
گوشیت رو ببر بده به اونجا برات درست کنن. حداکثرش این می شه که ست کلیدهای بالا رو برات عوض می کنن و یه 30 الی 40 تومانی برات آب می خوره

حالا پاسخ پرسشت رو گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا مطمئنین مشکل سخت افزاریه؟؟؟

جنرال حمید
09-09-2009, 17:13
گوشی بابام از بعد از انتخوابات تا حالا sms نمیده هر کاریشم کردیم درست نشد:41:

مدل گوشی z530 بید
اگه میشه راهنمایی کنید ببینیم باید چه کار کرد :20:
ممنون:11:

DariushGreat
11-09-2009, 23:52
گوشی بابام از بعد از انتخوابات تا حالا sms نمیده هر کاریشم کردیم درست نشد:41:

مدل گوشی z530 بید
اگه میشه راهنمایی کنید ببینیم باید چه کار کرد :20:
ممنون:11:

{{تعمیرگاه مجازی گوشیهای نوکیا}}

نه سونی اریکسون...:19:

007saeed
12-09-2009, 14:41
آقایون استاد سلام
من یه 5800 دارم که وقتی گوشیما از لاک در میارم،رنگهای
صفحه حالت هاله پیدا میکنه که باید تو همون حالت یه برنامه باز کنم و ببندم
و بعد بذارم گوشی اتوماتیک بسته شه و دوباره اونو باز کنم تا صفحش درست شه.
مشکلش چیه؟
اطلاعاتشم هست آپدیت 30،آبی،مجار.اصلا هم ضربه نخورده.
ممنون.

DariushGreat
12-09-2009, 16:54
آقایون استاد سلام
من یه 5800 دارم که وقتی گوشیما از لاک در میارم،رنگهای
صفحه حالت هاله پیدا میکنه که باید تو همون حالت یه برنامه باز کنم و ببندم
و بعد بذارم گوشی اتوماتیک بسته شه و دوباره اونو باز کنم تا صفحش درست شه.
مشکلش چیه؟
اطلاعاتشم هست آپدیت 30،آبی،مجار.اصلا هم ضربه نخورده.
ممنون.

سلام
اگه با باز و بسته شدن یه برنامه و از نو قفل شدن این گوشی مشکل برطرف می شه، پس به احتمال قوی باس نرم افزاری باشه... اما یه احتمال کم هست که سخت افزاری باشه؛ یعنی پیکسل ها مشکل داشته باشن و به دلیل تغییر رنگ پیکسل ها در اثر باز و بسته کردن یه برنامه و قفل شدن گوشی و رفتن به حال ذخیره نیرو ( اسکرین سیور )، مشکل برطرف می شه...

شما نخست مورد نرم افزاری رو بچسب... سپس اگر درست نشد سخت افزاری رو پیگیر باش. راستی، گفتی گوشیت رو بروز کردی؟

007saeed
12-09-2009, 19:22
سلام
اگه با باز و بسته شدن یه برنامه و از نو قفل شدن این گوشی مشکل برطرف می شه، پس به احتمال قوی باس نرم افزاری باشه... اما یه احتمال کم هست که سخت افزاری باشه؛ یعنی پیکسل ها مشکل داشته باشن و به دلیل تغییر رنگ پیکسل ها در اثر باز و بسته کردن یه برنامه و قفل شدن گوشی و رفتن به حال ذخیره نیرو ( اسکرین سیور )، مشکل برطرف می شه...

شما نخست مورد نرم افزاری رو بچسب... سپس اگر درست نشد سخت افزاری رو پیگیر باش. راستی، گفتی گوشیت رو بروز کردی؟

آره.الان تقریبا یه ماهی میشه.اولش اینطوری نبود،جدیدا شده.
حتی با 11 هم این مشکلا نداشتم.
مر30.تا ببینم چش شده.:10:

BBNHFAK
12-09-2009, 22:44
یه مشکل با یه گوشی دیگه
این مشکل رو هم تو N73 دیدم
مشکل اینه که وقتی دوربین رو باز می کنم میره تو قسمت دوربین ولی رندوم میاد بیرون یعنی زمان خاصی نداره
یعنی انگار یه دور دوربین رو باز و بسته میکنه
مشکل چیه ؟ یه مشکل مشابه این هم روی یه K750i دیدم

DariushGreat
13-09-2009, 01:28
یه مشکل با یه گوشی دیگه
این مشکل رو هم تو N73 دیدم
مشکل اینه که وقتی دوربین رو باز می کنم میره تو قسمت دوربین ولی رندوم میاد بیرون یعنی زمان خاصی نداره
یعنی انگار یه دور دوربین رو باز و بسته میکنه
مشکل چیه ؟ یه مشکل مشابه این هم روی یه K750i دیدم

باگ نرم افزاری

ali_borhani
14-09-2009, 01:49
سلام بر همگی دوستان
آقا من یه مشکلی با گوشی 5800 خودم دارم.ونم اینه که فلاشش کار نمیکنه. وقتی میزام رو دستی بعضی وقتها روشن میشه ولی روشن نشده خاموش میشه قبل از اینکه حتی دوربینش عکس بگیره. چند تا از این نرم افزار های چراغ قوه هم نصب کردم ولی باز هم نشد. کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده؟ نظری نداره؟
ممنون
یا حق

DariushGreat
14-09-2009, 04:30
سلام بر همگی دوستان
آقا من یه مشکلی با گوشی 5800 خودم دارم.ونم اینه که فلاشش کار نمیکنه. وقتی میزام رو دستی بعضی وقتها روشن میشه ولی روشن نشده خاموش میشه قبل از اینکه حتی دوربینش عکس بگیره. چند تا از این نرم افزار های چراغ قوه هم نصب کردم ولی باز هم نشد. کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده؟ نظری نداره؟
ممنون
یا حق

سلام
به تالار های P30World خوش اومدی. :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::46:

به احتمال قوی گوشی تون مشکل سخت افزاری داره؛ در اسرع وقت اونو به نمایندگی نوکیا برده و یا به دست یه تعمیرکار خبره بسپرین :20:

topoly77
14-09-2009, 10:29
با عرض سلام خدمت همه دوستان

من یه گوشی مدل n73 دارم چند وقتیه که حسابی کلافم کردم چون خیلی زود شارژ می شه و خیلی زود هم شارژش تموم می شه از گوشیم راضی هستم ولی اینکارش شدیداً کلافم کرده قابل ذکر هستش که گوشیم رو به یک تعمیرگاه مجاز بردم و بهم گفتن یه چیزش آمپر کشی داره و برام درستش کردن اما بازم مشکل شارژ دارم لازم به ذکر هسنش که قبل از تعمیرش حتی باطری نو گذاشتم اما هنوز اون مشکل رو داشت کسی می تونه بهم بگه مشکل این گوشی چیه ؟

پیشاپیش از همتون تشکر می کنم

.

total_overdose
14-09-2009, 13:21
با عرض سلام خدمت همه دوستان

من یه گوشی مدل n73 دارم چند وقتیه که حسابی کلافم کردم چون خیلی زود شارژ می شه و خیلی زود هم شارژش تموم می شه از گوشیم راضی هستم ولی اینکارش شدیداً کلافم کرده قابل ذکر هستش که گوشیم رو به یک تعمیرگاه مجاز بردم و بهم گفتن یه چیزش آمپر کشی داره و برام درستش کردن اما بازم مشکل شارژ دارم لازم به ذکر هسنش که قبل از تعمیرش حتی باطری نو گذاشتم اما هنوز اون مشکل رو داشت کسی می تونه بهم بگه مشکل این گوشی چیه ؟

پیشاپیش از همتون تشکر می کنم

.

سلام
دوست عزیز احتمالا مشکل از آی سی شارژ باشه.
اگه که عوض کردن احتمالا جنس خوب نبوده و مشکل داره.

ali_borhani
14-09-2009, 22:45
سلام
به تالار های P30World خوش اومدی. :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::46:

به احتمال قوی گوشی تون مشکل سخت افزاری داره؛ در اسرع وقت اونو به نمایندگی نوکیا برده و یا به دست یه تعمیرکار خبره بسپرین :20:
خیلی ممنون
ولی شما تعمیر کار خوب سراغ دارین؟ احتمالاً چقدر خرج قراره دستم بزاره؟

DariushGreat
15-09-2009, 04:41
خیلی ممنون
ولی شما تعمیر کار خوب سراغ دارین؟ احتمالاً چقدر خرج قراره دستم بزاره؟

والا ما از وقتی چشم باز کردیم می رفتیم گارانتی! کلا دوران کودکی ما در گارانتی گذشت!!! :27::38: ( شوخی )

شما ببر گارانتی ( حتی اگر گارانتی نیست )؛ اونجا مطمون ترین جاس... حدود قیمتی هم ندارم. گوشی رو بدی بهشون خودشون برات برآورد می کنن :46::10:

پیروز و شاد باشین :11:

ali_borhani
15-09-2009, 21:43
والا ما از وقتی چشم باز کردیم می رفتیم گارانتی! کلا دوران کودکی ما در گارانتی گذشت!!! :27::38: ( شوخی )

شما ببر گارانتی ( حتی اگر گارانتی نیست )؛ اونجا مطمون ترین جاس... حدود قیمتی هم ندارم. گوشی رو بدی بهشون خودشون برات برآورد می کنن :46::10:

پیروز و شاد باشین :11:
چاکریم
آقا این گارانتی که میگی زنه یا مرد ;)منظورم اینکه آدری چیزی.
یا حق

DariushGreat
16-09-2009, 16:32
چاکریم

آقا این گارانتی که میگی زنه یا مرد ;)منظورم اینکه آدری چیزی.
یا حق

والا... هم مرد داره و هم زن!!! :دی:27:
ازینجا می تونی نشونی تمامی نمایندگی های معتبر که هم فروشگاه هستن و هم تعمیرگاه رو پیدا کنی:

شاد و پیروز باشی :46::11:

DJ.Mamal
16-09-2009, 17:04
سلام N82 رفيق من يه لكه سياه رو دوربينش افتاده..اندازه يه دونه گندمه
بنظرتون سخت افزاريه؟
يا با فلشي چيزي درست ميشه؟

DariushGreat
16-09-2009, 17:10
بنظرتون سخت افزاريه؟
يا با فلشي چيزي درست ميشه؟

سلام
نه فلش می خواد؛ نه احتمالا تعمیر! :دی

کافیه که دستمال پارچه ای نرم رو کمی نم کنه روی لنز بکشه... اگر نرفت کمی خشن تر و محکتم تر بکشه ( نترس! پارچه اگه نرم باشه خط نمی اندازه روی لتز :46: )

salamaqmehdi
17-09-2009, 09:54

به نظر من لکه برا ال سی دی هستش..

Javad_Ed
17-09-2009, 14:57
سلام دوستان
گوشیم n82 هست
از دستم افتاد....
شیشه رویش ترک برداشت...
میشه این رویی رو فقط عوض کرد؟
گقدر خرج داره..؟
آهان داشت یادم میرفت...
اسپیکر داخلیش هم یکیش از کار افتاده !
قیمت کسی داره از اسپیکرش:دی

DariushGreat
17-09-2009, 22:37
سلام دوستان
گوشیم n82 هست
از دستم افتاد....
شیشه رویش ترک برداشت...
میشه این رویی رو فقط عوض کرد؟
گقدر خرج داره..؟
آهان داشت یادم میرفت...
اسپیکر داخلیش هم یکیش از کار افتاده !
قیمت کسی داره از اسپیکرش:دی

سلام
این روزا چقدر بلا سر این N82 داره میاد! :دی کم کم دارم به وحشت می افتم... :18: فکر کنم باس یه زره پولادی براش بخرم... :27: ( اونم من که در نگهداری گوشی عصوه جهانیان هستم!!! :16::38: )

قیمت اون قاب پنجره گوشی ( منظورم قاب محافظ صفحه نمایش هست :دی ) اصلش چیزی حدود 10 تومان هست. از خود پارت اوریجینال که وارد کننده قطعات قابریک نوکیاس می تونی بخری :46:

اسپیکرش هم شنیدم 18 تومانه، ولی دقیق نمی دونم! :14:راستی، مطمئنی که از کار افتاده؟ شاید بالانسش بهم خورده... :10:

lucky_luke
19-09-2009, 08:04
سلام
من یه 5800 دارم که فکر کنم باطریش مشکل داره

بعد از اینکه از شارژ کشیدم خط اول رو 10 ساعت نگه میداره ولی 6 خط بعدی رو 2 ساعته تموم میکنه

یعنی حتی اگه زیاد ازش کار نکشم 12 تا 15 ساعت دوام میاره بعد ختموش میشه

به نظر شما مشکلش چیه

قیمت باطری رو هم اگه ممکنه بگید

DariushGreat
19-09-2009, 11:06
سلام
من یه 5800 دارم که فکر کنم باطریش مشکل داره

بعد از اینکه از شارژ کشیدم خط اول رو 10 ساعت نگه میداره ولی 6 خط بعدی رو 2 ساعته تموم میکنه

یعنی حتی اگه زیاد ازش کار نکشم 12 تا 15 ساعت دوام میاره بعد ختموش میشه

به نظر شما مشکلش چیه

قیمت باطری رو هم اگه ممکنه بگید

سلام
والا ... ای کاش می گفتی که چند وقته گوشی رو داری؟!
اگر مدت کوتاهیه که خریدی، خوب طبیعیه. اما نه... اگر مدت طولانی ای هست؛ بله باطریت مشکل داره

قیمت باطری اصل با گارانتی هم چیزی حدود 28 تا 30 تومانه؛ بدون گارانتی و بسته بندی هم 14 تومان؛ ولی تضمینی بر اصل بودنش نیست :10:

madira
19-09-2009, 13:27
سلام دوستان.
من میخام برنامه گارمین رو روی گوشی بریزم.ولی برای رفتن به حالت Data Transfer مشکل دارم.و پیغام میده که مموری کارت با برنامه دیگری در حال استفاده هستش.در حالیکه هیچ برنامه ای باز نیست .برای حل این مشکل چیکار باید بکنم؟

ممنون میشم از همه.

lucky_luke
19-09-2009, 13:50
سلام
والا ... ای کاش می گفتی که چند وقته گوشی رو داری؟!
اگر مدت کوتاهیه که خریدی، خوب طبیعیه. اما نه... اگر مدت طولانی ای هست؛ بله باطریت مشکل داره

قیمت باطری اصل با گارانتی هم چیزی حدود 28 تا 30 تومانه؛ بدون گارانتی و بسته بندی هم 14 تومان؛ ولی تضمینی بر اصل بودنش نیست :10:
گوشی رو تازه خریدم ( 3 روزه )
امروز بردم پیش فروشنده گفت واسم باطری رو تنظیم ولتاژ میکنه تا درست شه

شما میدونید تنظم ولتاژ چیه؟؟؟؟:blink:

DariushGreat
19-09-2009, 20:52
گوشی رو تازه خریدم ( 3 روزه )
امروز بردم پیش فروشنده گفت واسم باطری رو تنظیم ولتاژ میکنه تا درست شه

شما میدونید تنظم ولتاژ چیه؟؟؟؟:blink:

نخستین باره که می شنوم و به احتمال 99% شیوه ای جهت تیغ زنی از مشتری هست! :13: شما یه ماه صبر کن. اگر مشکلت حل نشد ( کمتر 10% )، برو یه باطری دیگه بگیر... راستی اگه گارانتی داشته باشه، باطری تا 3 ماه مشمول گارانتی می شه ها! :46: ( البته توی دفترچه راهنمای گوشی من اینجور نوشته؛ حالا باس ببینیم که خود شرکت می پذیره یا نه. که البته نمی تونه نپذیره! چون بخشنامه خود نوکیا هست... )

ali shah
25-09-2009, 20:11
سلام
وقتی گوشی رو در حالت mass strong به سیستم وصل کردم سیستم هنگ کرد,کابل رو از گوشی خارج کردم وقتی دوباره در همون حالت وصل کردم درایو رم پیغام(ایا میخواهید رم را فرمت کنید)داد.و هنگامی که میخواهم اطلاعات رم را از روی گوشی باز کنم پیام((memore corrupted اگر اطلاعات مموری رو بخوام باید چیکار کنم؟باتشکر.

Mohandes_mansour
25-09-2009, 20:59
یک ساعت پیش رو 5800 هک شده برنامه ی core player رو نصب کردم همه چی قاطی کرده..این شورتکات ای بالا وقتی فعالش می کنم نمیشه هیچ کاری کرد و همش قفل میکنه و عملا دکمه سبز سمت چپ برای تماس کار نمیده بعد از این نصب...
اون نرم افزاره هم پاک کردم اما درست نشد...فقط باید حالت شورتکات هاشو اوی home theme به basic تغییر بدم که بشه دیال رو اورد....دکمه سبزه عمل نمیده...کلا این 3 تا دکمه و دیال و کنتاکت لیستم رو وقتی که شورتکات ها رو فعال میکنم از حال میرن!!

چه کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدی چیزی نداره ؟؟؟
من نمی خوام فلش کنم...ریست فاکتوری هم کردم جوابی نداد....دوستم همین مشکل رو داشت رفت فلش کنه....
تو رو خدا کمکم کنید این درست بشهههههههههه
ریست کلی نمیشه کرد ؟؟؟
می فهمید مشکلم چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا زود جواب بدین و عملی باشه که بقیه نرم افزار هام پاک نشن...فقط درست بشههه:41:

یه دنیا ممنون

ali shah
27-09-2009, 19:19
کسی نسست جواب ما رو بده:19:

sardar ali
27-09-2009, 19:40
سلام اقا باندهاي اين n82 قاطي داره يه بار يكيش قطع ميشه اون يكي كار ميكنه حالا اون كه يكي كه يه ماهي قطع بود داره كار ميكنه اين يكي قطع شده استريو هم كه ميزاري صداش از بلندگوها با تاخير مياد مثلا از بلندگو پاييين با نيم ثانيه تاخير از بلندگو بالا نميدونم اپديتش كنم درست ميشه يا نه من فكر ميكنم مال خيلي از اين n82ديگه كه بلندگوهاشون قطع ميشه مشكل نرم افزاري نه سخت افزاري اين سرور نكيا هم كه براي اپديت هست فعلا قطعه ميگه بعدا تلاش كن كسي امروزا اپديت كرده يا نه ؟

sardar ali
29-09-2009, 19:11
كسي اينجا سر نميزنه تعميرگاه تعطيله ؟

salamaqmehdi
30-09-2009, 11:42
كسي اينجا سر نميزنه تعميرگاه تعطيله ؟

دوست من گوشی یکی از رفیقام اسپیکر راستش قطع شده بود ولی سخت افزاری بود .ولی شما یه تستی بکن شاید بافلش مشکلت حل شد

majid.khaledi
30-09-2009, 12:04
سلام به همه
یه مشکلی پیش اومده واسه گوشیه من(5800).صدا که ضبط می کردم با فرمت ام پی 4 تو قسمت موزیک بعضی هاش رو می اورد و بعضی هاش رو نمی اورد.از یکی بازی گرفتم نصب کردم .
بعد یه دفعه تمام اهنگ هام هرچی داشتم پرید!!!
وصل کردم به کامپیوتر اسکن کردم واسه ویروس... چیزی نداشت..فولدر sounds تبدیل شده به یه فایل 32 کیلو بایتی
من 1.5 گیگ اهنگ داشتم
چه کار کنم درست شه؟؟؟؟؟
فایل های خیلی مهمی داشتم!!!
برنامه ریکاوری واسه رم گوشی دارین که بتونم اطلاعاتم رو برگردونم؟؟؟؟

ali shah
30-09-2009, 16:37
سلام دوستان
رم گوشی رو فرمت کردم ایا نیازی به disk defragmenter است؟
کار با این برنامه برنامه برای فرمت کردن رم چجوریه؟

aj_m_65
30-09-2009, 19:15
مشكلي كه الان من با 5800 دارم با كليد لاك گوشيه.زماني كه لاك ميكنم عكس قفل مياد ولي صفحه گوشي روشن ميمونه.بعضي وقتا هم كه LCD گوشي روشن ميمونه خاموش نميشه.حتي ريست كردم ولي بازم درست نشد.....كسي ميدونه مشكل چيه؟

omidsh501
01-10-2009, 00:23
سلام
یه سوال داشتم تمام پیام هام رو سیم کارتم ذخیره شده گوشیم نوکیا 6230I هست میشه این تنظیم رو تغییر داد از حافظه گوشی استفاده کرد در ضمن برای بخش Application هم میشه مقدار حافظه رو تغییر داد؟
مرسی

majid.khaledi
03-10-2009, 20:02
سلام به همه
این گوشی(5800) دیگه اعصابه منو خورد کرده!!!
بعده اینکه اطلاعات گوشیم پرید.هم مموری هم گوشی رو فرمت کردم
دوباره اطلاعاتم رو ریختم روش...ویروس نداره
امروز دوباره بعده اینکه یه چند تا کلیپ صوتی ضبط کردم...باز یهو تمام اطلاعات مموری پرید
نمی دونم چه کار کنم. از موقعی که کیفیت ضبط صداش رو بردم رو high این طوری شده
داره دیوونم میکنه....این گوشیه من چه مرگشه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif:angry:

DariushGreat
03-10-2009, 21:28
دوستان سلام.
شرمنده اینقدر دیر جواب میدم! آخه دانشگاه قبول شدم شهرستان تفرش مهندسی کامپیوتر! :27: سرگرم ثبت نام و درس هستم...

سلام
وقتی گوشی رو در حالت mass strong به سیستم وصل کردم سیستم هنگ کرد,کابل رو از گوشی خارج کردم وقتی دوباره در همون حالت وصل کردم درایو رم پیغام(ایا میخواهید رم را فرمت کنید)داد.و هنگامی که میخواهم اطلاعات رم را از روی گوشی باز کنم پیام((memore corrupted اگر اطلاعات مموری رو بخوام باید چیکار کنم؟باتشکر.

بک آپ توسط خود گوشی بگیر؛ سپس مموری رو فرمت کن...
حالا گوشی رو مستر ریست کن. انشالله که درست می شه... :10:

یک ساعت پیش رو 5800 هک شده برنامه ی core player رو نصب کردم همه چی قاطی کرده..این شورتکات ای بالا وقتی فعالش می کنم نمیشه هیچ کاری کرد و همش قفل میکنه و عملا دکمه سبز سمت چپ برای تماس کار نمیده بعد از این نصب...
اون نرم افزاره هم پاک کردم اما درست نشد...فقط باید حالت شورتکات هاشو اوی home theme به basic تغییر بدم که بشه دیال رو اورد....دکمه سبزه عمل نمیده...کلا این 3 تا دکمه و دیال و کنتاکت لیستم رو وقتی که شورتکات ها رو فعال میکنم از حال میرن!!

چه کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدی چیزی نداره ؟؟؟
من نمی خوام فلش کنم...ریست فاکتوری هم کردم جوابی نداد....دوستم همین مشکل رو داشت رفت فلش کنه....
تو رو خدا کمکم کنید این درست بشهههههههههه
ریست کلی نمیشه کرد ؟؟؟
می فهمید مشکلم چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا زود جواب بدین و عملی باشه که بقیه نرم افزار هام پاک نشن...فقط درست بشههه:41:

یه دنیا ممنون

حتمالا بروش Binpda Security هک کردی. چون پیشینم 3250 بود؛من هم وقتی به همین روش هک می کردم، تمام شورتکات هام و گزینه های منو بهم می ریخت! مستر ریست اساسی ( منظورم کد #7370#* ) رو انجام بده. انشالله که مال شما هم درست می شه... :10:

سلام به همه
یه مشکلی پیش اومده واسه گوشیه من(5800).صدا که ضبط می کردم با فرمت ام پی 4 تو قسمت موزیک بعضی هاش رو می اورد و بعضی هاش رو نمی اورد.از یکی بازی گرفتم نصب کردم .
بعد یه دفعه تمام اهنگ هام هرچی داشتم پرید!!!
وصل کردم به کامپیوتر اسکن کردم واسه ویروس... چیزی نداشت..فولدر sounds تبدیل شده به یه فایل 32 کیلو بایتی
من 1.5 گیگ اهنگ داشتم
چه کار کنم درست شه؟؟؟؟؟
فایل های خیلی مهمی داشتم!!!
برنامه ریکاوری واسه رم گوشی دارین که بتونم اطلاعاتم رو برگردونم؟؟؟؟

دقیقا همین مشکل برای دوستم محسن که N91 4GB داره اتفاق افتاد. البته مشکل اون با فلش حل شد. البته مال اون حافظه داخلیش مشکل داشت. شما یه فلش بکن ( یا اگه برات مقدور نیست آپدیت کن ). انشالله که حل بشه. اگر نشد هم ببر گارانتی ببین چی می گن. :46:

سلام دوستان
رم گوشی رو فرمت کردم ایا نیازی به disk defragmenter است؟
کار با این برنامه برنامه برای فرمت کردن رم چجوریه؟

بکنی بهتره. سرعت یه نموره می ره بالا.

مشكلي كه الان من با 5800 دارم با كليد لاك گوشيه.زماني كه لاك ميكنم عكس قفل مياد ولي صفحه گوشي روشن ميمونه.بعضي وقتا هم كه LCD گوشي روشن ميمونه خاموش نميشه.حتي ريست كردم ولي بازم درست نشد.....كسي ميدونه مشكل چيه؟

والا چی بگم! همه مدلی رو دیده بودیم جز این!!! :blink: اینو دیگه باید استادام بگن.

سلام
یه سوال داشتم تمام پیام هام رو سیم کارتم ذخیره شده گوشیم نوکیا 6230I هست میشه این تنظیم رو تغییر داد از حافظه گوشی استفاده کرد در ضمن برای بخش Application هم میشه مقدار حافظه رو تغییر داد؟
مرسی

شما می تونی از این روش:
Messaging >>> Options >>> Settings
و حالا روی SMS کلیک کن و حافظه قابل استفاده رو روی فون یا مموری تغییر بده ( البته اگه داشته باشی ). راستی حجم پوشه برنامه متغیر هست. محدود نیست... من منظورت رو نفهمیدم! کاملتر بگو خواهشا :23:

سلام به همه
این گوشی(5800) دیگه اعصابه منو خورد کرده!!!
بعده اینکه اطلاعات گوشیم پرید.هم مموری هم گوشی رو فرمت کردم
دوباره اطلاعاتم رو ریختم روش...ویروس نداره
امروز دوباره بعده اینکه یه چند تا کلیپ صوتی ضبط کردم...باز یهو تمام اطلاعات مموری پرید
نمی دونم چه کار کنم. از موقعی که کیفیت ضبط صداش رو بردم رو high این طوری شده
داره دیوونم میکنه....این گوشیه من چه مرگشه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif:angry:
پاسخت رو بالا دادم گلم! :31:

ali shah
04-10-2009, 19:41
کار با این برنامه برنامه برای defreg کردن رم چجوریه؟

rouzbeh_ziafati
05-10-2009, 01:37
یه گوشی 5800 دارم .
مدتی هست که بعضی مواقع مکه زنگ میخوره یا زنگ میزنم (همیشه نه) lcd خاموش میشه می تونم صحبت کنم اما هیچ تصویری ندارم ، کسی میدونه مشکل از چیه و برای درست کردنش چه کار باید بکنم ؟!
ناگفته نمونه که یک بار گوشی از دستم زمین افتاده ...
وقتی که صفحه سیاه میشه مبایل رو تکون میدم یا قفلش رو چند بار بالا پایین میکنم یا دکمه قرمز رو چندبار میزنم تا دوباره lcd روشن بشه
حالا موندم برا تعمیرش چکار باید بکنم . یه جا بهم گفت باید فلش بشه تازه ممکنه درست بشه یا ممکنه برای همیشه خاموش بشه ...

amin2005
10-10-2009, 22:16
سلام.دكمه سبز گوشيم يه هو از كار افتاد.و بعضي وقتا خود به خود عمل ميكنه و شماره اينو اونو ميگيره.فكر نميكنم نرم افزاري باشه.ولي من ريستارت كارخونه هم كه كردم درست نشد.بازشم كردم كلي ور رفتم درست نشد.
نگاه كه ميكردم ديدم اگه بخوام كيبورد اون قستو عوض كنم كلي چيز ديگشم با برد اون قسمت بايد عوض شه.حالا از مهندسا ميخوام كمك كنن سريع.آخه دارم ميميرم

فكر كنم ,يعني تقريبا مطمئنم مشكل از اين قسمتي كه تو عكس با رنگ قرمز مشخص كردم .و فكر كنم با اون قمست كه با رنگ آبيه اتصالي ميكنه....

حالا بايد چكاركنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چط وري ميشه اون قسمتو عوضش كرد؟؟؟؟؟؟؟؟اون طوري كه من نگاه ميكردم بايد با اون قسمتي كه بهتون نشون دادم كلي دم و دستگاه ديگه هم عوض بشه.

total_overdose
10-10-2009, 23:23
سلام.دكمه سبز گوشيم يه هو از كار افتاد.و بعضي وقتا خود به خود عمل ميكنه و شماره اينو اونو ميگيره.فكر نميكنم نرم افزاري باشه.ولي من ريستارت كارخونه هم كه كردم درست نشد.بازشم كردم كلي ور رفتم درست نشد.
نگاه كه ميكردم ديدم اگه بخوام كيبورد اون قستو عوض كنم كلي چيز ديگشم با برد اون قسمت بايد عوض شه.حالا از مهندسا ميخوام كمك كنن سريع.آخه دارم ميميرم

فكر كنم ,يعني تقريبا مطمئنم مشكل از اين قسمتي كه تو عكس با رنگ قرمز مشخص كردم .و فكر كنم با اون قمست كه با رنگ آبيه اتصالي ميكنه....

حالا بايد چكاركنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چط وري ميشه اون قسمتو عوضش كرد؟؟؟؟؟؟؟؟اون طوري كه من نگاه ميكردم بايد با اون قسمتي كه بهتون نشون دادم كلي دم و دستگاه ديگه هم عوض بشه.

سلام
ببینید وقتی دکمه سبز رو فشار میدین حالت فنری داره ؟ یعنی مثلی دکمه های دیگست دقیقا؟
دوست عزیز مشکل شما احتمالا از خود کیپد هست.
قسمت جولویی گوشی روباز کنید. بعد زیر همون دکمه سبز که میگین نگاه کنید یک ورق پلاستیکی سفید هست.
اونوکه بردارید زیرش یکسری آهن های گرد هست که از یک طرف فرو رفته و خاصیت فنری داره.اگه خاصیت فنریش از بین رفته بود یا شکسته بود عوض کنید.
زیرشم تمیز کنید احتمالا درست بشه.
درضمن اگه مشکل از اون کیفل که شما تو عکس گذاشتین باشه باید اون کیفل(همون کابل) رو عوض کنید که حدودا 10 یا 15 تومن هست.

amin2005
11-10-2009, 20:15
سلام
ببینید وقتی دکمه سبز رو فشار میدین حالت فنری داره ؟ یعنی مثلی دکمه های دیگست دقیقا؟
دوست عزیز مشکل شما احتمالا از خود کیپد هست.
قسمت جولویی گوشی روباز کنید. بعد زیر همون دکمه سبز که میگین نگاه کنید یک ورق پلاستیکی سفید هست.
اونوکه بردارید زیرش یکسری آهن های گرد هست که از یک طرف فرو رفته و خاصیت فنری داره.اگه خاصیت فنریش از بین رفته بود یا شکسته بود عوض کنید.
زیرشم تمیز کنید احتمالا درست بشه.
درضمن اگه مشکل از اون کیفل که شما تو عکس گذاشتین باشه باید اون کیفل(همون کابل) رو عوض کنید که حدودا 10 یا 15 تومن هست.

داشي اين كارا كه گفتي همشو انجام دادم.ولي درست نشد.امروز صبح از خواب بيدار شدم ديدم درست شده ولي شبش كه ميخواشتم بخابم خراب بود.امكان داره نرم افزاري باشه؟؟
حالا اگه دوباره خراب شد و من فلش كردم و درست نشد
بخام كابلش رو عوض كنم كلي دم و دستگاه ديگه هم بهش چسبيده مثل دوربين جلو و سنسور نور و ... . كه تازشم چسبسده به يه قسمت گوشي. با همه اينا گفتي 15 تومن؟

layenz
11-10-2009, 21:10
سلام...

گوشیم N73 صداش موقع تماس خیلی پایین هست (با اینکه صدا را تا آخر بلند کردم) مثلا" وقتی توی خیابون هستی صدای کسی که اونور خط هست به سختی یا اصلا" نمی فهمم چی میگه .

نرم افزاری هست که صدا را حین مکالمه زیاد کنه .

فرمت هم کردم با سه دکمه و 7370 فرقی نکرده.

total_overdose
11-10-2009, 21:49
داشي اين كارا كه گفتي همشو انجام دادم.ولي درست نشد.امروز صبح از خواب بيدار شدم ديدم درست شده ولي شبش كه ميخواشتم بخابم خراب بود.امكان داره نرم افزاري باشه؟؟
حالا اگه دوباره خراب شد و من فلش كردم و درست نشد
بخام كابلش رو عوض كنم كلي دم و دستگاه ديگه هم بهش چسبيده مثل دوربين جلو و سنسور نور و ... . كه تازشم چسبسده به يه قسمت گوشي. با همه اينا گفتي 15 تومن؟
سلام
به این کابل میگن فلت.
این فلت قسمت جولویی گوشی رو به قسمت پشتی وصل میکنه.
این فلت در این مدل گوشیا مثل ان 95 به گوشی به صورت یک قفل نرو ماده وصل شده.
فلت از دو طرف برد گوشی (منظورم قسمت جولویی و پشتی هست) جدا میشه و در صورت خرابی فقط همین فلت رو جدا میکنن و عوض میکنن.

amin2005
12-10-2009, 14:00
سلام داداش
از قسمت پاييني ديدم كه جدا ميشه ولي از قسمت بالا چه طوري جدا ميشه ؟؟؟؟چسبيده به همون كيت ....

تا الان كه هنوز مشكلي واسه دكمه سبز پيش نيمده .ولي ديگه تو دوربين نميره.در لنزشو كه باز ميكنم يه گيري ميزنه بعد سريع خارج ميشه.يعني نرم افزاريه .به نظر ت فلش كنم يا فرمت؟

DariushGreat
12-10-2009, 14:50
سلام...

گوشیم N73 صداش موقع تماس خیلی پایین هست (با اینکه صدا را تا آخر بلند کردم) مثلا" وقتی توی خیابون هستی صدای کسی که اونور خط هست به سختی یا اصلا" نمی فهمم چی میگه .

سلام داداش
از قسمت پاييني ديدم كه جدا ميشه ولي از قسمت بالا چه طوري جدا ميشه ؟؟؟؟چسبيده به همون كيت ....

تا الان كه هنوز مشكلي واسه دكمه سبز پيش نيمده .ولي ديگه تو دوربين نميره.در لنزشو كه باز ميكنم يه گيري ميزنه بعد سريع خارج ميشه.يعني نرم افزاريه .به نظر ت فلش كنم يا فرمت؟

عزیز به احتمال 99 % ویروس گرفتی. پیش از فلش اون چیزایی از مموری کارتت رو که می خوای بریز روی کامپیوتر. بعد مموری رو دربیار. حالا گوشی رو فلش کن و پس از اون رم رو هم بنداز توش و اون رو هم فرمت کن. اگر باز هم مشکل بود که بعید می دونم، شما می باس کیت جوی استیک گوشیتون رو عوض کنین ( کابل فلت رو فقط با دستگاه های ویژه می شه از کیت جدا کرد. ). هزینه اش هم نباس بیش از 30 تومان باشه :46:

شاد و پیروز باشین :10::11:

amin2005
14-10-2009, 13:28
سلام...

برا منم كپسولش ضعيف شده بود.يه دونه خريدم عوضش كردم

mojtaba_18843
14-10-2009, 14:57
سلام خدمت دوستان. گوشی 3600 اسلاید دارم که دو مشکل پیدا کرده:
اولیش اینکه خیلی وقته با اپرا مینی وصل نمیشه به نت در حالی که برنامه های دیگه مثل مسنجر مشکل نداره ولی واسه این پیغام بررسی تنظیمات میاد. مشکل دوم اینکه الان چند وقته برنامه های جاوایی که روش ریختم اصلا باز نمیشه ، من به مسنجر خیلی احتیاج دارم! وقتی اپن میکنم پیغام میده: Invalid application. Delete? چه روی رم چه روی خود گوشی.
از منوی خود گوشی ریست کردم درست نشد.
باید حتما فلش کنم؟
مرسی...

DariushGreat
15-10-2009, 14:15
سلام خدمت دوستان. گوشی 3600 اسلاید دارم که دو مشکل پیدا کرده:
اولیش اینکه خیلی وقته با اپرا مینی وصل نمیشه به نت در حالی که برنامه های دیگه مثل مسنجر مشکل نداره ولی واسه این پیغام بررسی تنظیمات میاد. مشکل دوم اینکه الان چند وقته برنامه های جاوایی که روش ریختم اصلا باز نمیشه ، من به مسنجر خیلی احتیاج دارم! وقتی اپن میکنم پیغام میده: Invalid application. Delete? چه روی رم چه روی خود گوشی.
از منوی خود گوشی ریست کردم درست نشد.
باید حتما فلش کنم؟
مرسی...

منظورت از ریست منو همون فکتوری ستینگ هست...؟ اگه آره؛ اون اصلا به درد نمی خوره
این کد رو بزن:
#7370#*
این درست می کنه

mojtaba_18843
16-10-2009, 11:15
منظورت از ریست منو همون فکتوری ستینگ هست...؟ اگه آره؛ اون اصلا به درد نمی خوره
این کد رو بزن:
#7370#*
این درست می کنه

دوست عزیز انگار این کد رو 3600 اسلاید جواب نمیده
من شماره گیری کردم و دکمه سبز رو زدم ولی جواب نمیده
معمولا وقتی آخرین رقم رو وارد میکنی باید یه چیزی بالا بیاد اما نمشه و دکمه سبز رو هم زدم...

amir5000
16-10-2009, 13:36
:41:سلام من یه چندروزی هست که به یه مشکل با دوربین n81 مواجه شدم وقتی دوربین رو میزنم این پیغام رو میده:
Unexpected error occurred.Power off the device and restart.
وقتی هم که گوشی روریست میکنم دیگه اصلا جواب نمیده لطفا راهنماییم کنید ممنون

rouzbeh_ziafati
20-10-2009, 03:25
سلام
يه نوكيا 7310 دارم يه سري مشكلات داره . مي خواستم ببينم از چيه و آيا قابل تعمير هست ؟
با موبايل كه عكس ميگيرم و منبع ذخيره رو مموري كارت تعيين ميكنم عكس اونجا ذخيره نميشه ! اما در رم داخلي ذخيره ميشه !
فايلي رو از رم داخلي به مموري كارت move ميكنم يا از طريق بلوتوث در مموري كارت مستقيم ذخيره ميكنم وقتي ميخوام اجراش كنم پيغام ميده كه فايل corrupt (خراب) است يا اينكه بعد از يه مدت كه ميگذره corrupt ميشه و ديگه قابل اجرا نيست !
وقتي رم موبايل رو بيرون ميارم و دوباره جا ميزنم سرعت موبايل به طرز وحشتناكي پايين مياد طوري كه وقتي دكمه اي رو ميزنم بعد از چند ثانيه عمل ميكنه يا حتي وقتي گوشي زنگ ميخوره آهنگ زنگ بريده بريده پخش ميشه ! و تنها راه اينكه موبايل رو چند بار خاموش روشن كنم تا به حالت اوليه برگرده !
مموري كارت رو هم عوض كردم گفتم شايد مشكل از رم باشه اما همچنان مشكل پا برجا موند !
ممنونم ميشم راهنمايي كنيد.

oMID-END
22-10-2009, 15:28
سلام دوستان

راستش من یه ماه پیش گوشیمو ( N79 ) آپدیت کردم،بعد از 3،4 بار قطع شدن ( Disconnect ) بخاطر وصل کردن کابل USB به هاب شبکه، بالاخره آپدیت شد!
آخر آپدیت یه پیغام داد که آپدیتت به مشکل خورده و گوشیتو دست نزن،تا خوده نرم افزار آپدیتر درستش کنه!

حدودا 10 دقیقه هم اون کار طول کشید و گوشی من آپدیتش تموم شد!

از اون موقع به بعد یه مشکلی دارم باهاش:
عکس ها رو تو گالری باز نمیکنه!
بخش موزیک و ویدئو گوشی سالمه ولی عکس نمیتونم ببینم!
فقط در حالتی که گوشی رم نداشته باشه،اگه با گوشی عکس بگیرم نشون میده!

به نظر شما مشکل از چیه؟
چه جوری این مشکل رو حل کنم؟
البته الان با نرم افزارهایی مثلX-plore میتونم عکسامو ببینم ولی....!

چندتا مشکل دیگه هم دارم که سرفرصت میگم!

پیشاپیش ممنون!

DariushGreat
24-10-2009, 19:29
سلام :دی

دوست عزیز انگار این کد رو 3600 اسلاید جواب نمیده
من شماره گیری کردم و دکمه سبز رو زدم ولی جواب نمیده
معمولا وقتی آخرین رقم رو وارد میکنی باید یه چیزی بالا بیاد اما نمشه و دکمه سبز رو هم زدم...

این کد روی گوشی های نوکیا 100% پاسخ می ده:
از چپ به راست:
#7370#*

:41:سلام من یه چندروزی هست که به یه مشکل با دوربین n81 مواجه شدم وقتی دوربین رو میزنم این پیغام رو میده:
Unexpected error occurred.Power off the device and restart.
وقتی هم که گوشی روریست میکنم دیگه اصلا جواب نمیده لطفا راهنماییم کنید ممنون

مستر ریست کن. اگر برطرف نشد یه فلش افتادی

سلام
يه نوكيا 7310 دارم يه سري مشكلات داره . مي خواستم ببينم از چيه و آيا قابل تعمير هست ؟
با موبايل كه عكس ميگيرم و منبع ذخيره رو مموري كارت تعيين ميكنم عكس اونجا ذخيره نميشه ! اما در رم داخلي ذخيره ميشه !
فايلي رو از رم داخلي به مموري كارت move ميكنم يا از طريق بلوتوث در مموري كارت مستقيم ذخيره ميكنم وقتي ميخوام اجراش كنم پيغام ميده كه فايل corrupt (خراب) است يا اينكه بعد از يه مدت كه ميگذره corrupt ميشه و ديگه قابل اجرا نيست !
وقتي رم موبايل رو بيرون ميارم و دوباره جا ميزنم سرعت موبايل به طرز وحشتناكي پايين مياد طوري كه وقتي دكمه اي رو ميزنم بعد از چند ثانيه عمل ميكنه يا حتي وقتي گوشي زنگ ميخوره آهنگ زنگ بريده بريده پخش ميشه ! و تنها راه اينكه موبايل رو چند بار خاموش روشن كنم تا به حالت اوليه برگرده !
مموري كارت رو هم عوض كردم گفتم شايد مشكل از رم باشه اما همچنان مشكل پا برجا موند !
ممنونم ميشم راهنمايي كنيد.

چون گفتی با یه رم دیگه هم امتحان کردی و همین آش و همین کاسه بوده، پس مشکل نرم افزاری هست. شما یه مستر ریست کن. اگر برطرف نشد یه فلش افتادی

شاد و پیروز باشین :11::10:

mohammad_s7201
24-10-2009, 20:32
دوستان من یه گوشی 1110 دارم.
وقتی سیمکارت ایرانسل روش میندازم فقط یه روز شارژ نگه میداره ولی با سیمکارت 0912 تا 4-5 روز شارژ داره !!!!!!!!!!!!
مشکلش چیه؟؟؟ کسی میدونه؟؟؟

majid.khaledi
26-10-2009, 11:22
سلام دوستان
همین الان تو خیابون گوشیم(5800) افتاد تو یه جا که اب جمع شده بود
سریع درش اوردم خاموش کردم...باطریشم جدا کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif
چکارش کنم؟؟؟؟ بدبخت شدم وای خدا
بردم نایندگی میگه روشنش کنم 30 تومن می گیرم حالا شاید چیزیش هم شده باشه که بیشتر هم میشه
چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif
هنوز روشنش نکردم

DariushGreat
27-10-2009, 15:15
دوستان من یه گوشی 1110 دارم.
وقتی سیمکارت ایرانسل روش میندازم فقط یه روز شارژ نگه میداره ولی با سیمکارت 0912 تا 4-5 روز شارژ داره !!!!!!!!!!!!
مشکلش چیه؟؟؟ کسی میدونه؟؟؟

ایرانگل GPRS داره و همراه آخر هیچی نداره! :31: وقتی که ایرانگل رو می اندازی حتما زیادی می ری اینترنت شارژ باطری رو می خوره..

سلام دوستان
همین الان تو خیابون گوشیم(5800) افتاد تو یه جا که اب جمع شده بود
سریع درش اوردم خاموش کردم...باطریشم جدا کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif
چکارش کنم؟؟؟؟ بدبخت شدم وای خدا
بردم نایندگی میگه روشنش کنم 30 تومن می گیرم حالا شاید چیزیش هم شده باشه که بیشتر هم میشه
چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif
هنوز روشنش نکردم

خب بنده خدا! تا الآن دیگه خشک شده! یک بار روشنش کن شاید اصلا نیازی به رفتن به نمایندگی نداشته باشه.... :10:

amin2005
28-10-2009, 19:37
عزیز به احتمال 99 % ویروس گرفتی. پیش از فلش اون چیزایی از مموری کارتت رو که می خوای بریز روی کامپیوتر. بعد مموری رو دربیار. حالا گوشی رو فلش کن و پس از اون رم رو هم بنداز توش و اون رو هم فرمت کن. اگر باز هم مشکل بود که بعید می دونم، شما می باس کیت جوی استیک گوشیتون رو عوض کنین ( کابل فلت رو فقط با دستگاه های ویژه می شه از کیت جدا کرد. ). هزینه اش هم نباس بیش از 30 تومان باشه :46:

شاد و پیروز باشین :10::11:

سلام من با سه دكمه و اين كد 7370 فورمت كردم ولي مشكل دوربين درست نشد.اصلا تو برنامش نميره.چيكاركنم .بدم بيرون فلش كنن؟

ali shah
29-10-2009, 08:23
سلام دوستان
یه اطلاعاتی در مورد ویبره گوشی میخواستم مثلا ایا یک قطعه مجزا هست؟وقابل تعویضه؟

--------------------------------------------------------------------------------

هدفون بنده از قسمت کنترل به بعد یعنی قسمت گوشی خراب شده ایا این قسمت به صورت مجزا وجود دارد؟دوستان لطفا یک هدفون جکی واقعا عالی معرفی کنید.

jak_1300
29-10-2009, 12:22
آقا سلام من گوشی ان 73 دارم میخوام شماره سریالش رو عوض کنم هر مغازه ای میبرم میگه نمیشه یا نمیتونم اصولا راهی واسه عوض کردن شماره سریاله ان 73 هست یا اصلا نیست؟؟

total_overdose
29-10-2009, 12:48
سلام دوستان
یه اطلاعاتی در مورد ویبره گوشی میخواستم مثلا ایا یک قطعه مجزا هست؟وقابل تعویضه؟

--------------------------------------------------------------------------------

هدفون بنده از قسمت کنترل به بعد یعنی قسمت گوشی خراب شده ایا این قسمت به صورت مجزا وجود دارد؟دوستان لطفا یک هدفون جکی واقعا عالی معرفی کنید.
سلام
بله یک متور کوچیک هست.
قیمتشم زیاد گرون نیست. حداکثر قیمتش زیر 5 هزار تومن هست.

amin2005
29-10-2009, 20:54
سلام من با سه دكمه و اين كد 7370 فورمت كردم ولي مشكل دوربين درست نشد.اصلا تو برنامش نميره.چيكاركنم .بدم بيرون فلش كنن؟

اسلام .فلش هم كردم.درست نشد.بردم يه جا گفت بايد آيسي دوربينت عوض بشه.هزينشم 45 تومنه.بابا اين دوربينش كلا 45 تومن نمي ارزه.به نظرتون بايد چه كارش كنم؟يعني هيچ راهي نداره؟

ali shah
31-10-2009, 18:28
سلام
بله یک متور کوچیک هست.
قیمتشم زیاد گرون نیست. حداکثر قیمتش زیر 5 هزار تومن هست.
میتونید در مورد تعویضش یه راهنمایی بکنید.

keratus
31-10-2009, 23:33
سلام.اینn73ام نمیدونم چش شده هر وقت روشنش میکنم ازم تاریخ وساعت میخواد لطفا بگین دواش چیه؟

total_overdose
31-10-2009, 23:36
میتونید در مورد تعویضش یه راهنمایی بکنید.
سلام
مدل گوشیتون چیه؟

total_overdose
31-10-2009, 23:37
سلام.اینn73ام نمیدونم چش شده هر وقت روشنش میکنم ازم تاریخ وساعت میخواد لطفا بگین دواش چیه؟
سلام
گوشی هم مثل کامپیوتر یه باتری بایوس داره.
باتریش باید تعویض بشه.

DariushGreat
02-11-2009, 14:26
سلام

آقا سلام من گوشی ان 73 دارم میخوام شماره سریالش رو عوض کنم هر مغازه ای میبرم میگه نمیشه یا نمیتونم اصولا راهی واسه عوض کردن شماره سریاله ان 73 هست یا اصلا نیست؟؟

چرا هست.
50 هزار تومان به حساب شرکت نوکیا واریز کنی؛ سپس از طریق تیم کاوش یا یکی از تیم های طرف قرارداد نوکیا با ذکر نام و مشخصات و مدل و شماره پردازنده گوشی و سریال ic فلش، درخواست شماره سریال بدی. اون وقت پس از 3 هفته شماره سریال تازه فعال شده و شما می تونی با باکس اون رو وارد کنی. ( این کار رو برای گوشی های RPL شده انجام می دن )

اسلام .فلش هم كردم.درست نشد.بردم يه جا گفت بايد آيسي دوربينت عوض بشه.هزينشم 45 تومنه.بابا اين دوربينش كلا 45 تومن نمي ارزه.به نظرتون بايد چه كارش كنم؟يعني هيچ راهي نداره؟

خود نمایندگی بردی؟

ali shah
04-11-2009, 09:06
سلام
مدل گوشیتون چیه؟
سلام
N85-1

meshkiposh2200
04-11-2009, 22:49
دوستان ال سی دیه گوشیم امروز شکست این این دومین ال سی دی این گوشی بود که شکست اولیش را بدون مشورت انداختم وقتی یه کم گوشی را کج میگرفتم صفحه سیاه می شد هالا میخام بدونم توی خرید ال سی دی به چیش توجه کنم یا کلا نکته ای چیزی نداره که توی خرید باید رعایت کنم که این دفعه کلاه سرم نره .با تشکر

total_overdose
04-11-2009, 23:57
سلام
N85-1
:18::18:
سلام
بابا مطمعنی خراب شده؟؟؟؟؟؟؟
مگه چند وقته که کار میکنه؟
شاید عیب از چیز دیگش باشه.
نظر من اینه که بده یه تعمیرکار کار بلد و خودت دست نزنی بهتره.

amin2005
05-11-2009, 10:50
دوستان ال سی دیه گوشیم امروز شکست این این دومین ال سی دی این گوشی بود که شکست اولیش را بدون مشورت انداختم وقتی یه کم گوشی را کج میگرفتم صفحه سیاه می شد هالا میخام بدونم توی خرید ال سی دی به چیش توجه کنم یا کلا نکته ای چیزی نداره که توی خرید باید رعایت کنم که این دفعه کلاه سرم نره .با تشکر

حواست باشه يه مدلي بگيري كه به ورژن گوشيت بخوره.اخه يه سري از مدلا به ورژن قديمي جواب نميده.اونوقت يه فلش ميمونه رو دستت.

amin2005
05-11-2009, 10:52
سلام

چرا هست.
50 هزار تومان به حساب شرکت نوکیا واریز کنی؛ سپس از طریق تیم کاوش یا یکی از تیم های طرف قرارداد نوکیا با ذکر نام و مشخصات و مدل و شماره پردازنده گوشی و سریال ic فلش، درخواست شماره سریال بدی. اون وقت پس از 3 هفته شماره سریال تازه فعال شده و شما می تونی با باکس اون رو وارد کنی. ( این کار رو برای گوشی های RPL شده انجام می دن )

خود نمایندگی بردی؟

نه.نمايندگيش اسم خاصي داره؟اراك هم نمايندگي داره؟يا بايد بيارم teh

DariushGreat
05-11-2009, 12:39
سلام

شما ببر نمایندگی نوکیا، برات صفحه نمایش اصل رو به قیمت بسیار مناسبی می اندازن. و 100% هم مطمئن باش که کیفیت صفحه نمایشی که اون ها برات می اندازن، از کیفیت صفحه نمایشی که خودت می خری بیشتر و بهتره... :46:

نه.نمايندگيش اسم خاصي داره؟اراك هم نمايندگي داره؟يا بايد بيارم teh

البته...

فردوسی 2

نشانی: اراک، خ قائم مقام فراهانی، پس از تقاطع ادبجو، دفتر ارتباطی، کد 54811
تلفن: 08612268514

به احتمال قوی تعمیرات هم داره... یه سری بزن و خبرش رو بهم بده. :46:

شاد و پیروز باشین :10::40:

amin2005
05-11-2009, 21:43
سلام

شما ببر نمایندگی نوکیا، برات صفحه نمایش اصل رو به قیمت بسیار مناسبی می اندازن. و 100% هم مطمئن باش که کیفیت صفحه نمایشی که اون ها برات می اندازن، از کیفیت صفحه نمایشی که خودت می خری بیشتر و بهتره... :46:

البته...

فردوسی 2

نشانی: اراک، خ قائم مقام فراهانی، پس از تقاطع ادبجو، دفتر ارتباطی، کد 54811
تلفن: 08612268514

به احتمال قوی تعمیرات هم داره... یه سری بزن و خبرش رو بهم بده. :46:

شاد و پیروز باشین :10::40:

بابا تو ديگه كي هستي....در اولين فرصت

meshkiposh2200
05-11-2009, 23:22
دوستان مشکل ال سی دی حل شد از همه دوستان ممنونم . یه مشکل امروز به وجود امد به این شرح : در حال بلوتوث بازی بودم که ییهو موقع گرفتن ارتباط قطع شد هر کاری کردم هم دیگه کانکت نشد بلوتوث را خاموش کردم موقع روشن شدن ارور میداد :پلتفورم بلوتوث ...گوشیو خاموش روشن کردم روشن شد ولی دیگه دستگاهی را پیدا نمیکرد و کلا انگار بلوتوث یه سکته ی ناقص زد موقع اسم عوض کردنش هم ارور میده یه فاکتوری ریست کردم ولی فرقی نکرد با این شرایط به نظرتون مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری و اگه نرم افزاریه میدونم فلش اخرین راهه به نظرتون راهی دیگه هست برای درست شدنش مثلا زدن یه کد.ببخشید اگه چشمتونو درد اوردم.باتشکر

DariushGreat
06-11-2009, 00:48
سلام

بابا تو ديگه كي هستي....در اولين فرصت

خواهش می شه! :40::27:

دوستان مشکل ال سی دی حل شد از همه دوستان ممنونم . یه مشکل امروز به وجود امد به این شرح : در حال بلوتوث بازی بودم که ییهو موقع گرفتن ارتباط قطع شد هر کاری کردم هم دیگه کانکت نشد بلوتوث را خاموش کردم موقع روشن شدن ارور میداد :پلتفورم بلوتوث ...گوشیو خاموش روشن کردم روشن شد ولی دیگه دستگاهی را پیدا نمیکرد و کلا انگار بلوتوث یه سکته ی ناقص زد موقع اسم عوض کردنش هم ارور میده یه فاکتوری ریست کردم ولی فرقی نکرد با این شرایط به نظرتون مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری و اگه نرم افزاریه میدونم فلش اخرین راهه به نظرتون راهی دیگه هست برای درست شدنش مثلا زدن یه کد.ببخشید اگه چشمتونو درد اوردم.باتشکر

جانم...! تو فقط بپرس؛ ولی کیه که پاسخ بده!!! ( شوخی کردم ریفیق! :10::46: )
من هم احتمال می دم که سخت افزاری باشه. اگه فلش بلدی، گوشیتو فلش کن ببین درست می شه یا نه؛ ولی می دونم که باس سخت افزاری باشه...

شاد و پیروز باشین :40::10:

meshkiposh2200
06-11-2009, 12:31
خودمم بعید میدونم سخت افزاری باشه درسته روز قبلش ضربه ی بدی خورده بود ولی چون در حین کار ییهو از کار افتاد فک کنم فلش بخواد البته کد 7730 هم زدم ولی فرقی نکرد

mamo
07-11-2009, 15:15
سلام
قیمت اسپیکر 6120 چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟
اسپیکر مکالمه

DariushGreat
07-11-2009, 20:36
سلام
قیمت اسپیکر 6120 چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟
اسپیکر مکالمه

فکر نکنم از 10 تومان بیشتر باشه. سوزوندیش؟! :دی

mamo
07-11-2009, 21:50
نه مال یکی از آشناهاست
مال خودم سالمه
توی گوشیهای که تاحالا داشتم این بهترین اسپیکر رو داره :11::27:

amin2005
08-11-2009, 14:07

10 هزااااااااااااااااااااااا ر تومن؟؟؟؟
نه بابا .من مال n95 رو 1000 خريدم....
خيلي باشه 2-3 تومن

DariushGreat
08-11-2009, 16:03
10 هزااااااااااااااااااااااا ر تومن؟؟؟؟
نه بابا .من مال n95 رو 1000 خريدم....
خيلي باشه 2-3 تومن

خوب من هم سقف قیمت رو X3 گفتم !!! :دی:27::16:

بی شوخی می گم... حدود 2 سال پیش دیدم یه مغازه دار برای تعویض میکروفون 10000 تومان گرفت! گفتم شاید اسپیکر مکالمه هم همون قیمت باشه... :10:
راستی چی شد؟ رفتی اونجا؟؟؟

شاد و پیروز باشی :40::10:

amin2005
11-11-2009, 11:59
خوب من هم سقف قیمت رو X3 گفتم !!! :دی:27::16:

بی شوخی می گم... حدود 2 سال پیش دیدم یه مغازه دار برای تعویض میکروفون 10000 تومان گرفت! گفتم شاید اسپیکر مکالمه هم همون قیمت باشه... :10:
راستی چی شد؟ رفتی اونجا؟؟؟

شاد و پیروز باشی :40::10:

سلام...خوبي ؟اره ديشب رفتم.همچون چيزي وجد نداشت.البته يه سري ها گفتن جمع شده...چند تا تعميراتي رفتم ...
بابا همشون اووتن.هيچكدومشون مشكلشو نميدونستن.اصلا به قيافشون نميخورد بدونن.ميگفتن بايد گوشيت بمونه ما باهاش ور بريم.در واقع موش آزمايشگاهي ميخواستن.ايبته يكي دو تا حدس زدن مشكل از فلت.كه هركدومشون يه قيمت دادن.از 5 تومن گفتن تا 30 تومن.
راستي يه فروم پيدا كردم به اسم پاناتل.(تعميرات تخصصي گوشي موبايل .)اونجا هم تاپيك زدم وقتي فهميدن ناشيم تاپيك بستن.گفتن اينجا فقط مل گوشي سازاست...منم كلي فش به مديرش دادم و اومدم بيرون.حالا بايد ببينم كي ميتونم بيام تهران .
با

amin2005
25-11-2009, 13:30
دوستان كسي عكس از آيسي دوربين n95 داره كه كدومه؟؟نحوه تعويضش رو كسي بلده؟

DariushGreat
27-11-2009, 21:29
سلام...خوبي ؟اره ديشب رفتم.همچون چيزي وجد نداشت.البته يه سري ها گفتن جمع شده...چند تا تعميراتي رفتم ...
بابا همشون اووتن.هيچكدومشون مشكلشو نميدونستن.اصلا به قيافشون نميخورد بدونن.ميگفتن بايد گوشيت بمونه ما باهاش ور بريم.در واقع موش آزمايشگاهي ميخواستن.ايبته يكي دو تا حدس زدن مشكل از فلت.كه هركدومشون يه قيمت دادن.از 5 تومن گفتن تا 30 تومن.
راستي يه فروم پيدا كردم به اسم پاناتل.(تعميرات تخصصي گوشي موبايل .)اونجا هم تاپيك زدم وقتي فهميدن ناشيم تاپيك بستن.گفتن اينجا فقط مل گوشي سازاست...منم كلي فش به مديرش دادم و اومدم بيرون.حالا بايد ببينم كي ميتونم بيام تهران .
با

بابا بی خیال! حالا چرا فحش می دی؟! :دی
بی خیال! بیا تهران ببر نمایندگی نوکیا ببین چه مرگشه...

شاد و پیروز باشی :10::40:

amin2005
30-11-2009, 08:39
بابا بی خیال! حالا چرا فحش می دی؟! :دی
بی خیال! بیا تهران ببر نمایندگی نوکیا ببین چه مرگشه...

نمايندگي تهرانش كجاست؟علاالدين نمايندگي داره؟

DariushGreat
02-12-2009, 11:07
نمايندگي تهرانش كجاست؟علاالدين نمايندگي داره؟

از اینجا می تونی گیر بیاری:

اصلا هم سمت علاءالدین نرو که دزد کده علاءالدین هست....:13:

amin2005
02-12-2009, 19:10
از اینجا می تونی گیر بیاری:

اصلا هم سمت علاءالدین نرو که دزد کده علاءالدین هست....:13:

چيزي گير نياوردم.خودت يه جا رو معرفي كن .
راستي ميخوام باتري هم بخرم.9 ماه پيش يه باتري n95 8gigخريدم ضعيف شده الان.باتري با مشخصات خاصي سراغ نداريد كه خوب كار كنه؟

mehdi30nema
04-12-2009, 12:35
سلام

برای من یک گوشی نوکیا 2730 کلاسیک از انگلیس آوردن که رجیستر نشده و هر سیم کارتی که میزارم میگه باید کد رجیستری را وارد کرد .
از کجا میتونم این کد را گیر بیارم ؟

Capcom
05-12-2009, 03:52
سلام دوستان

قیمت قاب اصل ان82؟
و اینکه ایا میشه پورت usb رو کامل عوض کرد؟
باتشکر نیما

mohsendf
07-12-2009, 22:09
سلام چگونه می توان کد امنیتی نوکیا 5300 را باز کرد؟

keyvan_ssi
08-12-2009, 13:36
سلام دوستان اين مشكلات n95.8gb ‎‏ من هست ميتونيد كمك كنيد حل شن?
1‏_‏ در قسمت Equaliser ‎با تغيير حالت مثلأ به jazz ‎يا pop ‎يا غيره هيچ تغييري تو صداي گوشي داده نميشه!
2‏_‏ لق بودن قاب گوشي كه آزار دهندس
3‏_‏ لوگوي n95.8gb ‎جلوي گوشي كه پاك شده تعويض قاب كار درستيه?4_بعد هر بار روشن كردن جديدأ شروع به اينستال نميدونم چي ميكنه و بعد قطع ميشه و ارور ميده كه untrusted software on memory please go to install manager‎...‎ ‎
اما در كل بسيار گوشي خوبي هست و واقعأ بهترينه و تو اين يكسال بسيار ازش راضيم

DariushGreat
08-12-2009, 16:05
سلام :20:

سلام

برای من یک گوشی نوکیا 2730 کلاسیک از انگلیس آوردن که رجیستر نشده و هر سیم کارتی که میزارم میگه باید کد رجیستری را وارد کرد .
از کجا میتونم این کد را گیر بیارم ؟

سايت هاي وي‍ژه اي براي اين كار هستن. شما با جستجو در اينترنت مي تونيد به اين كدها دست پيدا كنيد

سلام دوستان

قیمت قاب اصل ان82؟
و اینکه ایا میشه پورت usb رو کامل عوض کرد؟
باتشکر نیما

قاب اصلي گوشي هاي نوكيا يكجا فروخته نمي شه. شما مي باس به شكل جداگانه تكه هاي قاب رو خريده و عوض كنيد.
قيمت تمام شده قاب كامل اصلي اين گوشي چيزي حدود 80 هزار تومان هست.

درگاه USB رو هم مي شه عوض كرد.
:10:

سلام چگونه می توان کد امنیتی نوکیا 5300 را باز کرد؟

حالت اتصال گوشي شما به طور پيشفرض چيه؟ منظورم اينه كه اگه روي پي سي سوييت هست، جوري تنظيمش كردي كه به هنگام اتصال كابل اين بخش فعال بشه يا اين كه حتما باس گزينه رو گزينش كني.
پاسخ اين پرسش خيلي مهمه...

سلام دوستان اين مشكلات n95.8gb ‎‏ من هست ميتونيد كمك كنيد حل شن?
1‏_‏ در قسمت Equaliser ‎با تغيير حالت مثلأ به jazz ‎يا pop ‎يا غيره هيچ تغييري تو صداي گوشي داده نميشه!
2‏_‏ لق بودن قاب گوشي كه آزار دهندس
3‏_‏ لوگوي n95.8gb ‎جلوي گوشي كه پاك شده تعويض قاب كار درستيه?4_بعد هر بار روشن كردن جديدأ شروع به اينستال نميدونم چي ميكنه و بعد قطع ميشه و ارور ميده كه untrusted software on memory please go to install manager‎...‎ ‎
اما در كل بسيار گوشي خوبي هست و واقعأ بهترينه و تو اين يكسال بسيار ازش راضيم

انشالله درست مي شه. :31:
1. مطمئني كه وقتي مي ري روي اكولايزر مورد نظر رو سلكت مي كني؟ اگر آره پس مطمئنا مشكلت با يه مستر ريست حل مي شه... :46:
2. معمولا با يه بار باز و بسته كردن قاب مشكل برطرف مي شه. اما اگر نشد يعني اين كه گوشي به يه قاب تازه نياز داره
3. تعويض قاب اين گوشي كار بسيار خطرناكيه. ازونجايي مي گم كه اين گوشي از خانواده گوشي هاي كشويي هست و يه اشتباه كوچيك مي تونه يه خسارت سنگين به بار بياره. اگه بلد باشي و قابت هم ترجيحا اصل باشه، ضرر كه نداره هيچ كلي هم منفعت داره. :31:
4. براي رهايي از شر اين پيغام مي باس كه گوشيت رو در حال هك قرار بدي و با يه فايل منيجر خر كار مانند Modo يا X-Plorer بري به اين نشاني:

Installed drive ( E or C ):\private\10202dce

و محتويات اين پوشه رو كه شامل چندين پرونده sis با نام هاي عجيب و غريب هست رو پاك كن

شاد و پيروز باشين :10::40:

keyvan_ssi
09-12-2009, 00:57
¤‏Dariush ‎جان به من قاب اصل n95.8gb ‎سي وپنج تومن و گفتن اگر قاب غير اصل بندازي 25 درصد آنتن كم ميشه اما من مشكلم فقط تيكه ايه كه ال سي دي توشه چون نوشته ان نود و پنجش پاك شده...

¤مستر ريست چيه? همون ريست كه با كد‎#7370#‎‏*‏ هستش?
ممنون

DariushGreat
09-12-2009, 14:27
¤‏Dariush ‎جان به من قاب اصل n95.8gb ‎سي وپنج تومن و گفتن اگر قاب غير اصل بندازي 25 درصد آنتن كم ميشه اما من مشكلم فقط تيكه ايه كه ال سي دي توشه چون نوشته ان نود و پنجش پاك شده...

¤مستر ريست چيه? همون ريست كه با كد‎#7370#‎‏*‏ هستش?
ممنون

سلام کیوان جون
می تونم حدس بزنم که به احتمال قوی از فروشگاه های پاساژ علاءالدین پرسیدی... چون بیشتر اون ها دزد هستن، نمی شه بهشون اعتماد کرد! :13: اگر هم از یه مغازه ساده پرسیدی باس بگم که می خواد سرت رو کلاه بگذاره! :13:

قاب های گوشی های نوکیا 3 دسته هستن:
1. قاب های اصل که به شکل تکه ای فروخته می شن و اغلب قیمت تمام شده اون ها بالای 50 تومان قیمت می شه
2. قاب های های-کپی که کیفیتی برابر قاب های اصل دارن ولی خوب ساخت خود شرکت نوکیا نیستن و تازه اصل هم به شمار نمیان. قیمتشون هم ماکزیمم 20 تومان هست
3. قاب های بی کیفیت که بیشتر از اون ها به عنوان قاب های جایگزین بهره گرفته می شه.

شما اگر قاب اصل می خواید باس پولش رو بدی. اون قابی که گفته 35 تومان قاب های-کپی هست.

درباره کد هم درست گفتی. همونه! :دی منتهی پیش از اینکه مستر ریست کنی، حتما از بانک داده های گوشیت مانند مخاطبین یا پیام ها پشتیبان فراهم کن! :46:

keyvan_ssi
09-12-2009, 20:53
ممنون داريوش جان اما يعني اگه جاي 35تا ميگفت 50تا باس ميگرفتم!? آخه قيمت كه ملاك خوبي نميتونه باشه هرچند منظورت رو كاملأ ميفهمم و وقتي مثلأ حداقل قيمت 50 ت هست زير اون رو ميشه گفت قلابيه اما بين كسايي كه 50به بالا ميگن چطور ميشه تشخيص داد كه قلابي نيست?
ضمنأ داريوش جان با مستر ريست هم حل نشد مشكل اكواليزر مطمئن باش درست هم انتخابش ميكنم اما نميشه

khaliliyounes
11-12-2009, 18:23
سلام
آقا من n78 دارم که یه چند روزیه دکمه منو و c و سبز و قرمز و select و back (خلاصه دکمه های حاشیه اون ) کار نمی کنند ; الان هم گوشی روشنه و با این مشکل نمی تونم قفل شو باز کنم ; خواهش می کنم بگین چیش خرابه , چقدر خرج داره ؟

لطفآ کمک کنین !!!

help me

قربان you .

morsadr
12-12-2009, 12:42
سلام دوستان
من یک n97 فنلاند اصل خریدم که ظاهرا مشکل خاصی نداره ولی بلوتوثش روشن نمیشه وپیغام میده unable to perform bluetooth operation . مشکل از کجاست ؟ آیا گوش مشکل داره یا تنظیم خاصی نیازه که من بلد نیستم. لطفا راهنمایی بفرماید.

DariushGreat
19-12-2009, 01:22
ُسلام به همگی
اگه دیر میام اینجا شرمنده! درسا سنگینه! :31:

ممنون داريوش جان اما يعني اگه جاي 35تا ميگفت 50تا باس ميگرفتم!? آخه قيمت كه ملاك خوبي نميتونه باشه هرچند منظورت رو كاملأ ميفهمم و وقتي مثلأ حداقل قيمت 50 ت هست زير اون رو ميشه گفت قلابيه اما بين كسايي كه 50به بالا ميگن چطور ميشه تشخيص داد كه قلابي نيست?
ضمنأ داريوش جان با مستر ريست هم حل نشد مشكل اكواليزر مطمئن باش درست هم انتخابش ميكنم اما نميشه

کیوان جون خودم!
ببین گلم شما کاملا درست می گی. متاسفانه نمی شه به این مغازه دارها اعتماد کرد. می خوام از خود نوکیا آمار بگیرم ببینم جایی برای فروش قاب های اصلی داره یا نه. خبرش رو حتما بهت می دم :46:

سلام
آقا من n78 دارم که یه چند روزیه دکمه منو و c و سبز و قرمز و select و back (خلاصه دکمه های حاشیه اون ) کار نمی کنند ; الان هم گوشی روشنه و با این مشکل نمی تونم قفل شو باز کنم ; خواهش می کنم بگین چیش خرابه , چقدر خرج داره ؟

لطفآ کمک کنین !!!

help me

قربان you .

سلام
به تالارهای گفتگوی پی 30 ورلد خوش اومدی. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::40:
گلم کیت جوی استیک شما به احتمال قوی دچار مشکل ( قطعی یا خرابی ) شده. شما حتما گوشیت رو ببر گارانتی تا برات مفتکی درست کنن :46:

سلام دوستان
من یک n97 فنلاند اصل خریدم که ظاهرا مشکل خاصی نداره ولی بلوتوثش روشن نمیشه وپیغام میده unable to perform bluetooth operation . مشکل از کجاست ؟ آیا گوش مشکل داره یا تنظیم خاصی نیازه که من بلد نیستم. لطفا راهنمایی بفرماید.

به تالارهای گفتگوی پی 30 ورلد خوش اومدی. امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10::40:
شما در بخش مربوط به settings واقع در پوشه Tools، و در بخش ابزار ارتباطی چک کنید که آیا وسیله ای از بلوتوثتان استفاده می کنه یا نه. اگر ارتباط بلوتوثی بر روی وسیله ای تنظیم شده، اون رو به شکل پیش فرض دربیارید

شاد و پیروز باشین :10:

keyvan_ssi
30-12-2009, 22:17
سلام
از ديروز هدست اصل نوكيام يطرفه شده متأسفانه يه سمتش ديكه كار نميكنه و صدا نداره_
تو تنظيمات هم رو سنتر هست اما...

mahdishata
02-01-2010, 09:19
سلام
تو کلوپ 5320 مطرح کردم کسی جواب نداد فکر کنم از اول اینجا باید میذاشتم
این گوشی من از وقتی که به تنظیمات کارخونه برگشته وقتی جایی انتن نداشته باشه(مثلا مترو)بعد از یه مدت کوتاه یه حالتی تو مایه ی استند بای میشه.حتی اگه اهنگ هم باهاش گوش کنم.دیگه کلا همه چیز تعطیل یه صفحه سفید میاد با لوگو نوکیا .باید یکی از دکمه هاشو بزنم تا بعد 10 ثانیه سر حال بیاد.ولی اگه افلاینش کنم مشکلی نداره.کسی میدونه قضیه چیه؟

lio messi
10-01-2010, 09:51
سلام بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید من نوکیا n70 دارم چند وقته که اصلا کلمات عربی رو نشون نمیده و وقتی پیامک فارسی برام میاد جای کلمه های فارسی همگی خالیه . کمکم کنید

Hadi King
10-01-2010, 12:21
سلام بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید من نوکیا n70 دارم چند وقته که اصلا کلمات عربی رو نشون نمیده و وقتی پیامک فارسی برام میاد جای کلمه های فارسی همگی خالیه . کمکم کنید
يه ريســـت بزن ببينــــه درســــــــت نميشــه :46:

lio messi
10-01-2010, 20:03
يه ريســـت بزن ببينــــه درســــــــت نميشــه :46:

نه درست نشد راه دیگهای به ذهنتون نمیرسه.

Hadi King
10-01-2010, 20:44
با ريســـت كلي درســت نشــد ؟ :18:

mehran_286
10-01-2010, 22:01
سلام
از ديروز هدست اصل نوكيام يطرفه شده متأسفانه يه سمتش ديكه كار نميكنه و صدا نداره_
تو تنظيمات هم رو سنتر هست اما...

برای من همینطور شد نمیدونم هندزفری های اصلی بعد یه مدت یک طرفه میشن

اگر فنی هستی بازش کن و با اسپری خشک سرویسش کن

اگر درست نشد ببر پیشه تعمیر کار با 2000 درست میشه :20:

mehran_286
10-01-2010, 22:06

فریمور گوشیتون رو به اخرین ورژن که فارسی ساپورت میکنه فلش کنید 100% درست میشه

اگر هم نمیخواهید فلش کنید میتونید با برنامه های فارس خوان کار منید

یا فایل ppmرو روی گوشی دوباره نصب کنید (به تاپیک جف مراجعه شود)

mehran_286
10-01-2010, 22:13
سلام دوستان

کلمه اپرتیشن به معنی سیستم عامل هستش

ممکنه توی اون فریمور بلوتوث ممنوع باشه مثل n85 که تویه یک فریمورش اف ام ترنسمیتش کار نمیکرد

پرودامت گوشی رو عوض کنید در نهایت به اخرین ورژن فلش کنید

موفق باشید :31:

mehran_286
10-01-2010, 22:15
سلام

لطفآ کمک کنین !!!

help me

قربان you .

احتمالا یو ای افuif صفحه کلید از کار افتاده اگر پیشه یه تعمیر کار که لوپ داشته باشه ببرید تعمیر میشه

ولی تعویض بهتره

lio messi
10-01-2010, 23:12
فریمور گوشیتون رو به اخرین ورژن که فارسی ساپورت میکنه فلش کنید 100% درست میشه

اگر هم نمیخواهید فلش کنید میتونید با برنامه های فارس خوان کار منید

یا فایل ppmرو روی گوشی دوباره نصب کنید (به تاپیک جف مراجعه شود)

من از این چیزهایی که گفتی سر در نمیارم فلش کردنم بلد نیستم واضح تر توضیح بده. واینکه این تاپیک جف کجاست.llk,k

mehran_286
10-01-2010, 23:18
من از این چیزهایی که گفتی سر در نمیارم فلش کردنم بلد نیستم واضح تر توضیح بده. واینکه این تاپیک جف کجاست.llk,k

در کل و واضح بگم گوشیتون رو به اخرین ورژن که فارسی ساپورت میکنه فلش کنید

تاپیک جف رو هم سرچ کنید

Javad_Ed
13-01-2010, 20:46
سلام دوستان
امروز با گوشی(n82 ) داشتم آهنگ گوش میدادم
یهو ...توی music player
general errore داد!
بعد گوشی هنگ کردم...
خاموش روشن کردم
باز هنگ میکرد بعد از بالا اومدن...
مموری رو در میارم
اوکی هست همه چیز...
ولی میزارم..هنگ میکنه!
یهو اینطوری شد
قضیه چیه!؟

behrooz.shie
15-01-2010, 17:30
سلام من ميخاستم كه ببينم كه من يك نوكيا 5800 دارم اين كد گوشي رو من گم كردمش چيه جوري من ميتونم كه انو پيدا كنم با NSS ميزنم نمي شه گوشي رو اصلا نميشنا سه راه ديگه اي هم داره من ريست دستي كردم فقط ريست شد كد بر نگشت :41:از اون وقت هم هر وقت كه موبايل رو روشن ميكنم ميگه كد 12345 ميزنم ميگه اشتباه00000ميگه اشتباه موندم چيكار كنم تازه وقتي هم كه ميگه كه كد اشتباه بعدش ديگه گير نميده خودش بي خيال ميشه و ميره:46:
الان هم به ورژن 40.5 ارتقاع دادم با همين نرم افزار خود نوكيا ولي باز هم كد ميخاد
لطفا راهنماي كنين خيلي ممنون ميشم:11:

mehran_286
15-01-2010, 20:34
سلام دوستان
امروز با گوشی(n82 ) داشتم آهنگ گوش میدادم
یهو ...توی music player
general errore داد!
بعد گوشی هنگ کردم...
خاموش روشن کردم
باز هنگ میکرد بعد از بالا اومدن...
مموری رو در میارم
اوکی هست همه چیز...
ولی میزارم..هنگ میکنه!
یهو اینطوری شد
قضیه چیه!؟

احتمال قوی مشکل شما نرم افزاری
در n85 هم گاهی اوقات اینجوری میشه
ابتدا همه ی اهنگ هاتون رو از اتچمنت پاک کنید
بعد اون هایی که پسوند mp3 رو دارند بریزید و رفرش کنید
اگر گوشی رو هم اپدیت کنید بهتره
:36:

mehran_286
15-01-2010, 20:36
سلام من ميخاستم كه ببينم كه من يك نوكيا 5800 دارم اين كد گوشي رو من گم كردمش چيه جوري من ميتونم كه انو پيدا كنم با NSS ميزنم نمي شه گوشي رو اصلا نميشنا سه راه ديگه اي هم داره من ريست دستي كردم فقط ريست شد كد بر نگشت :41:از اون وقت هم هر وقت كه موبايل رو روشن ميكنم ميگه كد 12345 ميزنم ميگه اشتباه00000ميگه اشتباه موندم چيكار كنم تازه وقتي هم كه ميگه كه كد اشتباه بعدش ديگه گير نميده خودش بي خيال ميشه و ميره:46:
الان هم به ورژن 40.5 ارتقاع دادم با همين نرم افزار خود نوكيا ولي باز هم كد ميخاد
لطفا راهنماي كنين خيلي ممنون ميشم:11:

گوشی رو فول فلش کن 100% درست میشه

با جف هم میتونی کدش رو پیدا کنی ولی اگر فلش کنی 12345 میشه
:31::31:

hobgoblin
20-01-2010, 08:17
سلام

من یه سری از اون آهنگای فارسی مسخره که روی 5530 ریختن رو پاک کردم

حالا یه مشکلی دارم اونم اینه که با وجودی که موزیک لایبرری رو ریفرش کردم ولی هنوز اثر آهنگا تو قسمت آلبوم و آرتیست باقی مونده

و وقتی می خوام پاک کنم ارور میده و نمیشه لطفا بگین چیکار کنم؟؟؟؟

mehran_286
20-01-2010, 22:02
سلام

من یه سری از اون آهنگای فارسی مسخره که روی 5530 ریختن رو پاک کردم

حالا یه مشکلی دارم اونم اینه که با وجودی که موزیک لایبرری رو ریفرش کردم ولی هنوز اثر آهنگا تو قسمت آلبوم و آرتیست باقی مونده

و وقتی می خوام پاک کنم ارور میده و نمیشه لطفا بگین چیکار کنم؟؟؟؟

محتوای فولدر موزیک رو کامل پاک کنید بعد رفرش کنید دوباره اهنگ ها رو بریزید و رفرش کنید

اگر نشد با مستر ریست حل میشه
:18:

behrooz.shie
22-01-2010, 13:27
میشه که همین اموزش به دست اوردن کد گوشی رو برام بزارین :20:خیلی ممنون میشم
با nss میزنم گوشیرو نمیشناسه
لطفا کمک!!!!!!!! :10:

*QWERT*
06-03-2010, 17:28
سلام دوستان.یه اتفاقی واسه گوشیم افتاده میخوام ببینم خودم میتونم کاریش کنم یا نه.
اون روز نمیدونم چرا گوشیم(3120) یهو از تو کوچه از بالای در حیاط افتاد تو خونمون:دی
از اون روز دیگه نه آنتن میده،نه اسپیکرش صداش در میاد و خودش واسه خودش هی خاموش میشه و ری استارت.
اگه میشه یه راهنمایی کنید:10:

Saeed Nazari SN85
06-03-2010, 23:54
من يكي از دوستام كه ان85 داره امروز بيشم بود و و رو گوشيش حدود 32 تا تم كه اكثرشون بالاي 2 مگ حجم داشتند به همراه 30نرم افزار رو گوشيش نصب بود اما خدايي اصلا هنگ نكرد اما من هنگ كردم . سرعتش هم با اون همه برنامه استثنايي بود بعد رمشو به من داد تا ازش بك اب بگيرم و تو اين موقع عكس هاي زيادي گرفت كه حافظه ي گوشيش بر شد و بعد رمشو باهمون برنامه ها بهش دادم وبه گوشي وصل كرد وگوشي هم بيغام برشدن حافظه ي گوشي رو ميداد ورفت يه برنامه رو رو نصب كنه گوشي به علت بر بودن حافظه اجازه نداد و دوستم تمام عكسهايي كه گرفته بود رو از حافظه ي گوشي حذف كرد و حدود 38 مگ از اون خالي شد و رفت روي دوربين عكس بگيره كه گوشي سيستم ارور داد و واز برنامه دوربين اومد بيرون و دوباره رفت تو دوربين و يه عكس گرفت و رفت يه عكس ديگه بگيره دوباره سيستم ارور داد و وقتي از دوربين اومد بيرون دوباره سيستم ارور داد وبعد من گوشيشو گرفتم تا رمشو فرمت كنم هنگام فرمت هم سيستم ارور داد و رمشو فرمت كردم و خود گوشيشو مستر ريست كردم اما حالا ديگه سيستم ارور نميده ....ومي خواستم از دوستان سوال كنم كه اون سيستم ارور به خاطر نصب اونهمه برنامه و همچنين فول شدن حافظه ي گوشي بود؟ چون بعداز فرمت كه ميرم رو دوربين و عكس ميگيرم به خوبي كار ميكنه و مشكلي نداره... يا اينكه سيستم گوشي دچار مشكل شده ........................و يه سوال ديگه كه اين لايف تامر اعداد رو به چه حسابي مي نويسه( #92702689#*) رو همين گوشي دوستم نوشته بود(هشت صفر:دو بنج تا صفر) ورو 3110 بدرم نوشته 0085:20 (به نظر خودم مثلا اين دوستم ان85 رو 2ماه و8 روز بيش خريده وازش استفاده كرده و دوستم هم تو همين مدت 2ماه وخورده اي گوشيشو خريده) حالا ديگه درستي و نادرستيش باشما.. اگه فلش هم بشن همين رو مينويسه ؟............تازه يه فايلي هم از تابيك هاي ديگه گرفتم كه به شما ميگه چطور ميتونيد اونو صفر كنيد باتشكر ..:40:

DariushGreat
08-03-2010, 11:41
سلام دوستان.یه اتفاقی واسه گوشیم افتاده میخوام ببینم خودم میتونم کاریش کنم یا نه.
اون روز نمیدونم چرا گوشیم(3120) یهو از تو کوچه از بالای در حیاط افتاد تو خونمون:دی
از اون روز دیگه نه آنتن میده،نه اسپیکرش صداش در میاد و خودش واسه خودش هی خاموش میشه و ری استارت.
اگه میشه یه راهنمایی کنید:10:

:18::18::18:
یهو می انداختیش زیر چرخای تریلی 18 چرخدیگه...!

احتمالا بورد گوشیت رو ترکوندی. ببرش پیش یه تعمیرکار. اگه بوردت صدمه زیادی دیده بود دیگه بندازش سطل زباله...! چون بورد دارای قیمتی معادل 2/3 قیمت یه گوشی نو هست! :13:

من يكي از دوستام كه ان85 داره امروز بيشم بود و و رو گوشيش حدود 32 تا تم كه اكثرشون بالاي 2 مگ حجم داشتند به همراه 30نرم افزار رو گوشيش نصب بود اما خدايي اصلا هنگ نكرد اما من هنگ كردم . سرعتش هم با اون همه برنامه استثنايي بود بعد رمشو به من داد تا ازش بك اب بگيرم و تو اين موقع عكس هاي زيادي گرفت كه حافظه ي گوشيش بر شد و بعد رمشو باهمون برنامه ها بهش دادم وبه گوشي وصل كرد وگوشي هم بيغام برشدن حافظه ي گوشي رو ميداد ورفت يه برنامه رو رو نصب كنه گوشي به علت بر بودن حافظه اجازه نداد و دوستم تمام عكسهايي كه گرفته بود رو از حافظه ي گوشي حذف كرد و حدود 38 مگ از اون خالي شد و رفت روي دوربين عكس بگيره كه گوشي سيستم ارور داد و واز برنامه دوربين اومد بيرون و دوباره رفت تو دوربين و يه عكس گرفت و رفت يه عكس ديگه بگيره دوباره سيستم ارور داد و وقتي از دوربين اومد بيرون دوباره سيستم ارور داد وبعد من گوشيشو گرفتم تا رمشو فرمت كنم هنگام فرمت هم سيستم ارور داد و رمشو فرمت كردم و خود گوشيشو مستر ريست كردم اما حالا ديگه سيستم ارور نميده ....ومي خواستم از دوستان سوال كنم كه اون سيستم ارور به خاطر نصب اونهمه برنامه و همچنين فول شدن حافظه ي گوشي بود؟ چون بعداز فرمت كه ميرم رو دوربين و عكس ميگيرم به خوبي كار ميكنه و مشكلي نداره... يا اينكه سيستم گوشي دچار مشكل شده ........................و يه سوال ديگه كه اين لايف تامر اعداد رو به چه حسابي مي نويسه( #92702689#*) رو همين گوشي دوستم نوشته بود(هشت صفر:دو بنج تا صفر) ورو 3110 بدرم نوشته 0085:20 (به نظر خودم مثلا اين دوستم ان85 رو 2ماه و8 روز بيش خريده وازش استفاده كرده و دوستم هم تو همين مدت 2ماه وخورده اي گوشيشو خريده) حالا ديگه درستي و نادرستيش باشما.. اگه فلش هم بشن همين رو مينويسه ؟............تازه يه فايلي هم از تابيك هاي ديگه گرفتم كه به شما ميگه چطور ميتونيد اونو صفر كنيد باتشكر ..:40:

درباره مشکل رم N85 به احتمال قوی نسل تازه ویروس MyDocument رو گرفتی. این فایل سریغ خودش رو تکثیر می کنه و رم رو پر می کنه. با یه ضد ویروس باحال پاکسازیش کنین.

درباره لایف تایمر هم 0085:20 یعنی این که با این گوشی 85 ساعت و 20 دقیقه مکالمه شده.!:18:

kindgirl
08-03-2010, 18:13
سلام دوستان
گوشی من شارژ نمیشه
مشکل از باطری شه؟

mohsench
10-03-2010, 11:22
سلام.
من 5530 دارم.دوتا از دوستامم دارن و تقریبا باهم اما از جاهای مختلف خریدیم.lcd هرسه تاموون دیر به دیر رنگاش قاطی میکرد و ریستارت میشد. بیشتر وقتی رم کم میاورد.تا اینکه بعد چند هفته امروز من تو برنامه Xplorer بودم که باز ریست شداما بعد ریست باز رنگ lcd قاطی میکنه و باز ریست میشه.بازم ریستو ...
لطفا کمکم کنید.
اصلا چیزی نشون نمیده صفحه سفیده بعد راه راه میشه و سفیدو ریست میشه.
چیکار کنم؟ از ال سی دیه؟
رم و سیم کارتم در میارم فرقی نداره.
تو شارژ هم میزنم روشن میشه باز ریست میشه و....:41::41::41:

total_overdose
10-03-2010, 13:48
سلام.
من 5530 دارم.دوتا از دوستامم دارن و تقریبا باهم اما از جاهای مختلف خریدیم.lcd هرسه تاموون دیر به دیر رنگاش قاطی میکرد و ریستارت میشد. بیشتر وقتی رم کم میاورد.تا اینکه بعد چند هفته امروز من تو برنامه Xplorer بودم که باز ریست شداما بعد ریست باز رنگ lcd قاطی میکنه و باز ریست میشه.بازم ریستو ...
لطفا کمکم کنید.
اصلا چیزی نشون نمیده صفحه سفیده بعد راه راه میشه و سفیدو ریست میشه.
چیکار کنم؟ از ال سی دیه؟
رم و سیم کارتم در میارم فرقی نداره.
تو شارژ هم میزنم روشن میشه باز ریست میشه و....:41::41::41:
سلام
ورزن گوشیه شما چیه؟
اگه 11 هست حتما به 20 آپدیت کن رفع میشه آخه ماله منم همینطور بود که ورژن 20 روش ریختم کاملا درست شد.
اگر هم که 20 هست ببر بیرون فلش کنن.

lilyum
23-03-2010, 19:39
سلام من گوشیم نوکیا سری 60 هست. و با دکمه های *سبز و 3 و روشن نمی شه می شه کاری کرد؟

DariushGreat
23-03-2010, 20:10
سلام من گوشیم نوکیا سری 60 هست. و با دکمه های *سبز و 3 و روشن نمی شه می شه کاری کرد؟

سلام
به تالارهای گفتگوی پی30ورلد خوش اومدی. :46: امیدوارم مدیر شدنت رو ببینم :10:
می شه کاملتر توضیح بدی که چه اتفاقی افتاده که این جوری روشن نمی شه؟

نوروزتان پیروز :11:

leon scott kendy
23-03-2010, 20:43
سلام بچه ها من صفحه کلید گوشیم که n81 هست آب خورده و پر شده باید یک صفحه کلید براش بگیرم . البته منظورم برد صفحه کلید هست می خواستم قیمتش رو بدونم می شه بگید چنده من تهرانم
قیمتش رو م یخوام بدونم
بعد یک سوال این پاساژ علایدین باز هست برم
یک جا بگید برم قیمتش خوب باشه

می گم بچه ها صفحه کلیدم با مشکل برخورده و دکمه های پایین کار نمی کنه باید چی کار کنم
جاهای دیگه رفتم و تحقیقی کردم هر کی یک جوری حل کرده بود حالا من باید چی کار کنم
یک تعمیر کاری باحال و خوب نمی شناسید که کارش ردیف و درست باشه و نزنه یک جای گوشی رو داغون کنه
قیمتش رو بگید خودم درست می کنم مشکلی ندارم
فقط یک توضیحی کی نقشه ای هم بهم بگید ممنون می شو

DariushGreat
23-03-2010, 22:05
سلام بچه ها من صفحه کلید گوشیم که n81 هست آب خورده و پر شده باید یک صفحه کلید براش بگیرم . البته منظورم برد صفحه کلید هست می خواستم قیمتش رو بدونم می شه بگید چنده من تهرانم

سلام
بورد اصلی حدود 30 تومن هست. البته تاکید می کنم بورد اصلی! اگه بتونی گیر بیاری....

قیمتش رو م یخوام بدونم
بعد یک سوال این پاساژ علایدین باز هست برم
یک جا بگید برم قیمتش خوب باشه

علاءالدین یه دزدکده ای هست که دومی نداره! :13: من دزد هم دست تعمیرکارای اونجا نمی دم؛ چه برسه به گوشی اون هم برای تعمیر!!! :5: ( البته توشون هم خوب پیدا می شه. اما تا بخوای بگردی پیدا کنی موهات مث دندونات سفید می شه! :31: )

می گم بچه ها صفحه کلیدم با مشکل برخورده و دکمه های پایین کار نمی کنه باید چی کار کنم
جاهای دیگه رفتم و تحقیقی کردم هر کی یک جوری حل کرده بود حالا من باید چی کار کنم
یک تعمیر کاری باحال و خوب نمی شناسید که کارش ردیف و درست باشه و نزنه یک جای گوشی رو داغون کنه
قیمتش رو بگید خودم درست می کنم مشکلی ندارم
فقط یک توضیحی کی نقشه ای هم بهم بگید ممنون می شو
به احتمال قوی مشکل شما با تینر برطرف بشه. رو و زیر چیپ ها و اتصالات بورد صفحه کلید جرم و رسوب گرفته که با گذاشتن توی محلول تینر برطرف می شه. البته نری همین الآن فرتی بندازیش توی تینر تا حل بشه و از بین بره!!! :18: با هر تینری نمی شه این کارو کرد. تینر با درصد خلوص ویژه هست که من از اون بی اطلاعم.
در ضمن؛ باز کردن گوشی کار هر کسی نیست. این جوریم نیست که نقشه بگذاری جلوت و دل و روده گوشی رو بریزی بیرون و سپس جمعش کنی... :20:
مطمئن ترین جا گارانتی هست. اگه ببری اونجا واست درست می کنن. البته چون آب خورده بعید می دونم که مفتی درستش کنن؛ ولی خب مطمئن ترین جاست. حداقل مطمئنی که چیزی از گوشیت کم نمی شه.

نروزتان پیروز :11:

leon scott kendy
25-03-2010, 10:54
سلام
بورد اصلی حدود 30 تومن هست. البته تاکید می کنم بورد اصلی! اگه بتونی گیر بیاری....

علاءالدین یه دزدکده ای هست که دومی نداره! :13: من دزد هم دست تعمیرکارای اونجا نمی دم؛ چه برسه به گوشی اون هم برای تعمیر!!! :5: ( البته توشون هم خوب پیدا می شه. اما تا بخوای بگردی پیدا کنی موهات مث دندونات سفید می شه! :31: )

به احتمال قوی مشکل شما با تینر برطرف بشه. رو و زیر چیپ ها و اتصالات بورد صفحه کلید جرم و رسوب گرفته که با گذاشتن توی محلول تینر برطرف می شه. البته نری همین الآن فرتی بندازیش توی تینر تا حل بشه و از بین بره!!! :18: با هر تینری نمی شه این کارو کرد. تینر با درصد خلوص ویژه هست که من از اون بی اطلاعم.
در ضمن؛ باز کردن گوشی کار هر کسی نیست. این جوریم نیست که نقشه بگذاری جلوت و دل و روده گوشی رو بریزی بیرون و سپس جمعش کنی... :20:
مطمئن ترین جا گارانتی هست. اگه ببری اونجا واست درست می کنن. البته چون آب خورده بعید می دونم که مفتی درستش کنن؛ ولی خب مطمئن ترین جاست. حداقل مطمئنی که چیزی از گوشیت کم نمی شه.

نروزتان پیروز :11:

خوب ممنون می شوم یک تعمیر کاری خوب توی تهارن بگید گارانتی نوکیا کجاست اخه گوشی که برای خودم نبید تاحالا من با نوکیا سرو کار نداشتم
ممنون می شوم بگید بعد راستی خود قیمت گوشی چقدره

DariushGreat
25-03-2010, 11:27
خوب ممنون می شوم یک تعمیر کاری خوب توی تهارن بگید گارانتی نوکیا کجاست اخه گوشی که برای خودم نبید تاحالا من با نوکیا سرو کار نداشتم
ممنون می شوم بگید بعد راستی خود قیمت گوشی چقدره
این از نشونی ها. نخست تماس بگیر سپس برو:

دفتر مركزي خدمات پس از فروش اتصالات تهران
آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی. تقاطع خیابان ولیعصر. شماره 490
تلفن : 98 21 88709090

مرکز خدمات ایراتل
آدرس: وزرا-کوچه سوم-پلاک 10
تلفن : 98 21 88555555
فکس: 98 21 88722728

ونک نوکیا
آدرس: ضلع شمال شرقی میدان ونک-ابتدای خیابان ولیعصر-جنب بازار ونک-شماره 17و18
تلفن : 98 21 88783912

خدمات پس از فروش اتصالات تهران (2)
آدرس: میرداماد, میدان مادر, خیابان شاه نظری, ساختمان پویا, طبقه اول
تلفن : 98 21 22227281
فکس: 98 21 22227206

نوکیا گیت
آدرس: میرداماد, میدان مادر, خیابان شاه نظری, ساختمان پویا, طبقه اول
تلفن : 98 111 2258005

مرکز خدمات با برند نوکیا
آدرس: خیابان شریعتی ، خیابان میر مطهری ( پل سید خندان ) پلاک 86و88
تلفن : 88523901 الی 4

فکس: 88523904

ساعات کار:

9 AM to 6 PM

در مورد قیمت گوشی هم اطلاعی ندارم.

نوروزتان پیروز :11:

Iceboy89
29-03-2010, 17:02
سلام
من 5800 دارم. مدتیه که LCD گوشیم وقتی سرد میشه برفکی میشه و خطوط موازی روش میوفته!
وقتی LCD رو گرم می کنم یا شسوار میگیرم بهش خوب میشه...
می تونید کمکم کنید و بگین چشه؟
اگه بخوام تعمیرش کنم چقدر هزینه داره؟

SonyEricsson
30-03-2010, 17:38
از دیروز گوشیم N97 دیگه مموری 32 گیگ رو نمی شناسه!! چی کار کنم؟
رفتم بیرون گفت بالا فریمور عوض بشه 10 تومن گرفتن 21 کرد اما درستم نشد!!!

چی کار کنم؟؟؟؟

داخل گوشی هم میزنه Memory in use

به کامپیوتر هم وصل میکنم می شناسه و وقتی وصل میشه این خطا رو میده:

این وضعیت وقتی که میخوام فرمت کنم

hirondelle
01-04-2010, 16:09
سلام به همگی
لطفا راهنمایی کنید:
LCD کدوم یکی بهتره؟ 5800 یا 5530 یا 5230؟
(از لحاظ مقاومت در مقابل ضربه و اینکه زیر نور خورشید واضح باشه و زود خش نیفته):46:

DariushGreat
01-04-2010, 16:29
سلام
من 5800 دارم. مدتیه که LCD گوشیم وقتی سرد میشه برفکی میشه و خطوط موازی روش میوفته!
وقتی LCD رو گرم می کنم یا شسوار میگیرم بهش خوب میشه...
می تونید کمکم کنید و بگین چشه؟
اگه بخوام تعمیرش کنم چقدر هزینه داره؟

از دیروز گوشیم N97 دیگه مموری 32 گیگ رو نمی شناسه!! چی کار کنم؟
رفتم بیرون گفت بالا فریمور عوض بشه 10 تومن گرفتن 21 کرد اما درستم نشد!!!

چی کار کنم؟؟؟؟

داخل گوشی هم میزنه Memory in use

به کامپیوتر هم وصل میکنم می شناسه و وقتی وصل میشه این خطا رو میده:

این وضعیت وقتی که میخوام فرمت کنم

به نمایندگی های مجاز نوکیا مراجعه کنین. در صورت داشتن گارانتی = تعمیرات رایگان

سلام به همگی
لطفا راهنمایی کنید:
(از لحاظ مقاومت در مقابل ضربه و اینکه زیر نور خورشید واضح باشه و زود خش نیفته):46:
به ترتیب پاسخ می دم:
هیچ کدوم ضد ضربه نیستن
همه زیر نور خورشید واضح اند
همه خش می گیرن

amir200812
01-04-2010, 17:34
سلام به همگی
لطفا راهنمایی کنید:
عزیز برای اینکه خش نیوفته یه مخافظ نصب کنید دیگه خش نمیوفته!

hirondelle
01-04-2010, 18:56
به نمایندگی های مجاز نوکیا مراجعه کنین. در صورت داشتن گارانتی = تعمیرات رایگان

به ترتیب پاسخ می دم:
هیچ کدوم ضد ضربه نیستن
همه زیر نور خورشید واضح اند
همه خش می گیرن

ممنون از پاسختون
اگه یه توضیح مختصر هم راجع به فرق صفحه تاچ فلو و تاچ ویز بدین که کدوم از لحاظ دوام و کیفیت بهتره ممنون میشم.

.SA33D.
13-04-2010, 10:25
بچه ها سلام یه مشکله بد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیتونستم مسیج بفرستم.هرکاری کردم درست نشد.بعد بکاپ گرفتم و مستر ریست کردم.مشکل ارسال حل شد ولی. حالا گیر داده میگه پسورد مموری کارت چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه پسورد نداشت . حالا چیکار کنم؟
(گوشیم هم ه ک بود) 6220 classic
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شدیدا نیازمند یاری سبزتان هستم

DariushGreat
13-04-2010, 14:29
ممنون از پاسختون
اگه یه توضیح مختصر هم راجع به فرق صفحه تاچ فلو و تاچ ویز بدین که کدوم از لحاظ دوام و کیفیت بهتره ممنون میشم.

تاچ فلو و تاچ ویز رابط های کاربری مبتنی بر گرافیک بالای شرکت های HTC و سامسونگ هستن. هر کدومشون مزایا و معایب خودشون رو دارن. برای نمونه تاچ ویز برای سیمبین ( نه جاوا ) و تاچ فلو برای ویندوز موبایل بسیار زیبا و کار آمدن و حسابی گوشی رو راست و ریست می کنن...
اما من نمی دونم این ها چه ربطی به 5800، 5530 و 5230 داشت؟! :دی

بچه ها سلام یه مشکله بد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیتونستم مسیج بفرستم.هرکاری کردم درست نشد.بعد بکاپ گرفتم و مستر ریست کردم.مشکل ارسال حل شد ولی. حالا گیر داده میگه پسورد مموری کارت چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه پسورد نداشت . حالا چیکار کنم؟
(گوشیم هم ه ک بود) 6220 classic
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شدیدا نیازمند یاری سبزتان هستم
یه بار از کل مموریت بک آپ بگیر. با کامپیوتر فرمت کن و بک آپ رو برگردون. انشالله مشکلت حل می شه.

دستتون رو می بوسم
شاد باشین :دی

edris.noei
14-04-2010, 13:04
سلام دوستان
من 6220 دارم.گوشیم هم لاک کدش فعاله.یه بار دیدم نمیتونم قفلشو باز کنم.هر چی unlock رو می زدم انگار کار نمی کرد.مجبور شدم باتری رو در بیارم.با این که باتری رو در آورده بودم،بازم lcd نورش قطع نمیشد یعنی با نور کم روشن مونده بود.باتری رو جا زدمو گوشی رو روشن کردم دیدم درست شد.مشکل از چیش بود؟

ah-eli-95
17-04-2010, 19:54
سلام
واسه پیدا کردن رمز گوشی هایه نوکیا بایدچیکار کرد ؟؟؟؟؟؟رمزش یادم رفته

ah-eli-95
17-04-2010, 19:58
یه مشکل دیگه 5800 من تاچش گیر داره یعنی تا قفل صفحه رو باز میکنی تا 30 ثانیه هیچ کاری نمیشه بعد 30 ثانیه میشه مثل روز اول
کار خودمه یا باید ببرم تعمیگاه؟؟؟

jamshidjap
23-04-2010, 20:09
دوستان...

گوشيم رفت زير پام ، صفحه کليدش ترک خورد ... کليدهاي 1و4و7و2و5و8 روشون چندتا ترک خورده ...

صفحه کليد فابريکش چنده ؟ من فقط صفحه کليدشو ميخام عوض کنم ....

بعدش کسي تا حالا قاب گوشي رو باز کرده ؟ کسي بلده چي جوري بايد بازش کنيم ...

توشو نيگا کردم فقط يک پيچ ستاره اي داشت ...

لطفا راهنمايي بفرماييد

DariushGreat
23-04-2010, 22:48
سلام دوستان
من 6220 دارم.گوشیم هم لاک کدش فعاله.یه بار دیدم نمیتونم قفلشو باز کنم.هر چی unlock رو می زدم انگار کار نمی کرد.مجبور شدم باتری رو در بیارم.با این که باتری رو در آورده بودم،بازم lcd نورش قطع نمیشد یعنی با نور کم روشن مونده بود.باتری رو جا زدمو گوشی رو روشن کردم دیدم درست شد.مشکل از چیش بود؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
واسه پیدا کردن رمز گوشی هایه نوکیا بایدچیکار کرد ؟؟؟؟؟؟رمزش یادم رفته
روش های گوناگونی وجود داره... یکیش پیدا کردن با NSS هست که شرطش اینه که جوری تنظیمش کرده باشی که به محض وصل کردن کابل نوکیا بره روی PC Suite. روش دوم یه ذره عجیب غریبه! باید یه قایل بریزی روی رمت که رمز گوشیت ریست بشه. راه سوم هم اینه که با باکس رمز گوشیت رو ریست کنی

یه مشکل دیگه 5800 من تاچش گیر داره یعنی تا قفل صفحه رو باز میکنی تا 30 ثانیه هیچ کاری نمیشه بعد 30 ثانیه میشه مثل روز اول
کار خودمه یا باید ببرم تعمیگاه؟؟؟
کالیبره کن درست می شه. البته بعید نیست مشکل نرم افزاری هم داشته باشه. اگه مشکل ادامه داشت یه مستر ریست بکن ببین درست می شه یا نه.

دوستان...

گوشيم رفت زير پام ، صفحه کليدش ترک خورد ... کليدهاي 1و4و7و2و5و8 روشون چندتا ترک خورده ...

صفحه کليد فابريکش چنده ؟ من فقط صفحه کليدشو ميخام عوض کنم ....

بعدش کسي تا حالا قاب گوشي رو باز کرده ؟ کسي بلده چي جوري بايد بازش کنيم ...

توشو نيگا کردم فقط يک پيچ ستاره اي داشت ...

لطفا راهنمايي بفرماييد
خسته نباشی! :دی حداقل مدلش رو بگو که بتونم حدود قیمت رو بهت بدم.

دستتون رو می بوسم

Hadi King
24-04-2010, 01:33
سلام اين دوستمون تو كلوپ N79 هم پســت دادن :20:
از دوست عزيزمون ميخوايم كه ديگه دو جا پســت ارسال نكنن يا تو كلوپش يـا تايپك تعميرات :11:
موفق باشيد!:40:

DariushGreat
24-04-2010, 11:27
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روش های گوناگونی وجود داره... یکیش پیدا کردن با NSS هست که شرطش اینه که جوری تنظیمش کرده باشی که به محض وصل کردن کابل نوکیا بره روی PC Suite. روش دوم یه ذره عجیب غریبه! باید یه قایل بریزی روی رمت که رمز گوشیت ریست بشه. راه سوم هم اینه که با باکس رمز گوشیت رو ریست کنی

کالیبره کن درست می شه. البته بعید نیست مشکل نرم افزاری هم داشته باشه. اگه مشکل ادامه داشت یه مستر ریست بکن ببین درست می شه یا نه.

دستتون رو می بوسم
سپاس H.VIKE گرامی :11:
قیمت صفحه کلید اصل میان 20 تا 30 تومان هست.

jamshidjap
24-04-2010, 15:58
ممنون از دوستان

آيا آنتن دهي گوشي با باز کردن قاب کاهش پيدا نميکنه ؟

تو تاپيک N79 ، يکي از دوستان فيلم باز کردن قاب رو گذاشته ... ميخام خودم قابشو باز کنم ، تو باز کردن قابش نکته مهمي هست که بايد رعايت کنم يا اينکه براحتي و بدون درد سر باز ميشه ؟

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

ممنون از دوستان

تو تاپيک N79 ، يکي از دوستان فيلم باز کردن قاب رو گذاشته ... ميخام خودم قابشو باز کنم ، تو باز کردن قابش نکته مهمي هست که بايد رعايت کنم يا اينکه براحتي و بدون درد سر باز ميشه ؟

jamshidjap
24-04-2010, 20:21
توي فيلم آموزشي يه قسمتش هست که ميخاد اون خار ها رو رها کنه ، از يه وسيله پلاستيکي گرد استفاده ميکنه و خارها رو نگه ميداره و فريم دور گوشي رو باز ميکنه ... من اون وسيله رو ندارم ... بجاش بايد از چي استفاده کنم ؟

توي اون فيلم بد جوري به گوشي فشار مياره و فريمش کج ميشه ... خيلي کار ظريفيه ، کوچکترين فشار اضافي = مرگ قاب

DariushGreat
24-04-2010, 22:30
ممنون از دوستان

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

ممنون از دوستان

توي فيلم آموزشي يه قسمتش هست که ميخاد اون خار ها رو رها کنه ، از يه وسيله پلاستيکي گرد استفاده ميکنه و خارها رو نگه ميداره و فريم دور گوشي رو باز ميکنه ... من اون وسيله رو ندارم ... بجاش بايد از چي استفاده کنم ؟

توي اون فيلم بد جوري به گوشي فشار مياره و فريمش کج ميشه ... خيلي کار ظريفيه ، کوچکترين فشار اضافي = مرگ قاب

خودت باز نکن... چون خطر شکسته شدن قاب یا صفحه نمایش هست... بده یه تعمیر کار مجرب یا نمایندگی

devil_ff2008
24-04-2010, 23:07
سلام
LCD گوشیم یهو رنگاش قاطی کرد
نه ضربه ای خورد ! نه چیزی ! یهو برشداشتم دیدم رنگاش قاطی کرده
گوشیم N90 هستش
راهی هست واسه درست کردنش ؟

total_overdose
24-04-2010, 23:11
سلام
LCD گوشیم یهو رنگاش قاطی کرد
نه ضربه ای خورد ! نه چیزی ! یهو برشداشتم دیدم رنگاش قاطی کرده
گوشیم N90 هستش
راهی هست واسه درست کردنش ؟
اگه میتونی یه عکس بزار تا بهتر راهنماییت بکنیم.:11:
ولی احتمالا تعویض بخواد.
قیمتم از 30 هست تا 50.
بستگی به درجه کیفیتش داره.

jamshidjap
25-04-2010, 13:09
خودت باز نکن... چون خطر شکسته شدن قاب یا صفحه نمایش هست... بده یه تعمیر کار مجرب یا نمایندگی

يه سوال

شما اگه جاي من بودي ميرفتي صفحه کليد رو عوض ميکردي يا بيخيال ميشدي ؟

دکمه هاي 1و7و8 روشون يک ترک به طول 2 ميلي متر هستش و دکمه هاي 2و4و5 روشون سه تا ترک به طول 5 ميلي متر هستش...

ارزش عوض کردن داره به نظر شما يا نه ؟

3pand
26-04-2010, 07:24
سلام بچه ها
کسی میدونه چه جوری میشه قاب 6120 رو تعویض کرد؟

devil_ff2008
26-04-2010, 14:18
اگه میتونی یه عکس بزار تا بهتر راهنماییت بکنیم.:11:
ولی احتمالا تعویض بخواد.
قیمتم از 30 هست تا 50.
بستگی به درجه کیفیتش داره.

جالبه ! با نرم افزار از صفحه گوشیم عکس میگیرم دقیقا همونطوری خراب نشون میده !
بعد میارم تو کامپوتر میبینم درست نشون میده !
میگم حالا بدون عکس نمیشه راهنماییم کنین ؟
با فلش کردن یا آپگرید کردن نمیشه درستش کرد ؟
ممنون

Hadi King
26-04-2010, 14:46
يه سوال

شما اگه جاي من بودي ميرفتي صفحه کليد رو عوض ميکردي يا بيخيال ميشدي ؟

دکمه هاي 1و7و8 روشون يک ترک به طول 2 ميلي متر هستش و دکمه هاي 2و4و5 روشون سه تا ترک به طول 5 ميلي متر هستش...

ارزش عوض کردن داره به نظر شما يا نه ؟
سلام عزيز :11:
من بودم با اين حال روز صفحه كليد ميرفتـــم عوضش ميكــردم :31:
موفق باشيد!:40:

arvinivra
26-04-2010, 16:06
سلام بچه ها
کسی میدونه چه جوری میشه قاب 6120 رو تعویض کرد؟

تعویض قاپش کار سختی نیست ،مثله بعضی گوشیها پیچ نداره البته اگه فقط پشت و روشو عوض کنی

HKCP_22
26-04-2010, 23:45
سلام
گوشي منNokia N72 مدتي گرافيك صفحه اون خراب شد (مثل زماني كه ويندوز 98 نصب ميشد اما گرافيك اون نصب نشده بود و كيفيت رنگها بد بود ) و يه لحظه صفحه ميومد و ميرفت بعدش بيشتر صفحه سيا شد و صفحه ميومد و ميرفت بردم يه جا چند تا lcd انداخت اما اونا كار نكردن و هيچي نشون نميدادن ( خودش اقلا يه چيزي نشون ميداد ) الان هم كه كلا صفحه سفيد شده، فعلا چون احتياج دارم نميتونم ببرم تعميرگاه كسي ميدونه چش شده و چقدر هزينه تعمير داره.
تشكر

sasha6363
28-04-2010, 16:52
سلام
حدود چند ماه گوشی n79 من مشکل داشت و خاموش شده بود تا دیروز که دادم اونو آر پی ال کردن. الان شده مثل قبل با این تفاوت که دوربین گوشیم تبدیل شده به یه دوربین 1 مگاپیکسل بلکه هم کمتر! کاملا مات نشون میده تصاویر رو و به همون شکل هم مات عکس می گیره... روی کامپیوتر هم که میریزم کماکان مات هست... ورجنش رو 32 کرده... نمی دونم از ورجنش هست یا سخت افزاری هست... لطفا کمکم کنید.... چیکار باید بکنم؟ مستر ریست هم کردم فایده ایی نداشت..

DariushGreat
28-04-2010, 23:02
سلام

سلام
گوشي منNokia N72 مدتي گرافيك صفحه اون خراب شد (مثل زماني كه ويندوز 98 نصب ميشد اما گرافيك اون نصب نشده بود و كيفيت رنگها بد بود ) و يه لحظه صفحه ميومد و ميرفت بعدش بيشتر صفحه سيا شد و صفحه ميومد و ميرفت بردم يه جا چند تا lcd انداخت اما اونا كار نكردن و هيچي نشون نميدادن ( خودش اقلا يه چيزي نشون ميداد ) الان هم كه كلا صفحه سفيد شده، فعلا چون احتياج دارم نميتونم ببرم تعميرگاه كسي ميدونه چش شده و چقدر هزينه تعمير داره.
تشكر

دردش فقط تعویض نمایشگر هست. :13:
اگه اصل بخوای که بالای 30 تومان، قلابی چینی هم 10 - 20 تومانی هست.

سلام
حدود چند ماه گوشی n79 من مشکل داشت و خاموش شده بود تا دیروز که دادم اونو آر پی ال کردن. الان شده مثل قبل با این تفاوت که دوربین گوشیم تبدیل شده به یه دوربین 1 مگاپیکسل بلکه هم کمتر! کاملا مات نشون میده تصاویر رو و به همون شکل هم مات عکس می گیره... روی کامپیوتر هم که میریزم کماکان مات هست... ورجنش رو 32 کرده... نمی دونم از ورجنش هست یا سخت افزاری هست... لطفا کمکم کنید.... چیکار باید بکنم؟ مستر ریست هم کردم فایده ایی نداشت..

یه بار دیگه گوشیت رو فلش کن احتمالا درست بشه.

steam
29-04-2010, 16:33
با سلام خدمت دوستان
lcd گوشی نوکیا 3110 شکسته ، آیا امکان تعویض هست و هزینه اون چقدره ؟
با تشکر

arvinivra
29-04-2010, 18:21
با سلام خدمت دوستان
lcd گوشی نوکیا 3110 شکسته ، آیا امکان تعویض هست و هزینه اون چقدره ؟
با تشکر

بله چرا عوض نشه ، قیمتش هم تقریبا 15000 تومنه

ali_invention
02-05-2010, 12:07
دوستان سلام.
من يه گوشي 5320 آكبند گرفتم. اما يه مشكلي با صفحه نمايشش دارم. اگر تصوير صفحه ي نمايش داراي طيف رنگ سفيد باشه، اونوقت نور ال اي دي هايي كه در زير گوشي براي تامين نور صفحه قرار داند، پرنورتر از نقاط ديگه صفحه ميشن و نور اونها روي ناحيه اي از پايين صفحه تاثير ميطاره. حالا نميدونم اين طبيعيه! چكار بايد كنم! در ضمن توي منو كه ميري اين روشنايي رو حس نميكني، اما مثلا در همون صفحه اي كه اول روشن شدن مياد، يه مقدار اين موضوع قابل مشاهدست! ممنون ميشم زود پاسخ بدين. ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shs8
02-05-2010, 18:25
سلام دوستان
من یه مشکل نرم افزاری دارم (البته شاید جای خوبی مطرح نکرده باشم ولی..)
یه گوشی 6300 به تورم خورده که رمز اولشو فراموش کردن
می شه یگین راه درست کردنش چیه ؟؟؟
باید فلش بشه ؟
یا ریسیت؟
چطوری؟؟

arvinivra
02-05-2010, 18:34
سلام دوستان
من یه مشکل نرم افزاری دارم (البته شاید جای خوبی مطرح نکرده باشم ولی..)
یه گوشی 6300 به تورم خورده که رمز اولشو فراموش کردن
می شه یگین راه درست کردنش چیه ؟؟؟
باید فلش بشه ؟
یا ریسیت؟
چطوری؟؟

اگه باکس داری که خیلی راحته ، اگه نه با برنامه های کرک شده میتونی با یه اینفو یا ست دیفالت کدشو بشکنی

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

دوستان سلام.
من يه گوشي 5320 آكبند گرفتم. اما يه مشكلي با صفحه نمايشش دارم. اگر تصوير صفحه ي نمايش داراي طيف رنگ سفيد باشه، اونوقت نور ال اي دي هايي كه در زير گوشي براي تامين نور صفحه قرار داند، پرنورتر از نقاط ديگه صفحه ميشن و نور اونها روي ناحيه اي از پايين صفحه تاثير ميطاره. حالا نميدونم اين طبيعيه! چكار بايد كنم! در ضمن توي منو كه ميري اين روشنايي رو حس نميكني، اما مثلا در همون صفحه اي كه اول روشن شدن مياد، يه مقدار اين موضوع قابل مشاهدست! ممنون ميشم زود پاسخ بدين. ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای روشن شدن نور صفحه کلید یه سنسور هست بالای ال سی دی که در صورتی که نور اطراف کم باشه اونا رو روشن میکنه . شرمنده خوب متوجه حرفات نشدم تا این حد تونستم راهنماییت کنم

ali_invention
03-05-2010, 09:17
برای روشن شدن نور صفحه کلید یه سنسور هست بالای ال سی دی که در صورتی که نور اطراف کم باشه اونا رو روشن میکنه . شرمنده خوب متوجه حرفات نشدم تا این حد تونستم راهنماییت کنم[/QUOTE]

دوست عزيز از بذل توجه شما ممنونم. شايد من سوالم رو بد مطرح كرده باشم. اين حالتي كه من باهاش مواجه شدم در مثلا گوشي 6630 هم موقع بالا اومدنش، يعني زماني كه دو تا دست همديگه رو ميگيرن، قابل مشاهدست. به اين صورت كه 4 منطقه ي پرنور تر از نقاط ديگر در پايين صفحه ي نمايش، مشخصه! انگار با 4 تا ال اي دي جدا پايين صفحه روشن شده باشه. اين نواحي روشن تر داراي نوري معادل دو برابر نور نور ساير نواحي صفحه‌ي نمايش هستند. دوستاني هم كه نوكيا دارن و اين موضوع رو در گوشي من ديدن همه ميگن طبيعيه! اما برادر من مدل مشابه اين گوشي رو 2 سال پيش خريده و اين حالت رو من در گوشي اون نميبينم. ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد!:11::10:

shs8
03-05-2010, 13:05
اگه باکس داری که خیلی راحته ، اگه نه با برنامه های کرک شده میتونی با یه اینفو یا ست دیفالت کدشو بشکنی

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

برای روشن شدن نور صفحه کلید یه سنسور هست بالای ال سی دی که در صورتی که نور اطراف کم باشه اونا رو روشن میکنه . شرمنده خوب متوجه حرفات نشدم تا این حد تونستم راهنماییت کنم

ممنون
میشه بیشتر توضیح بدین یا لینک بدین

arvinivra
03-05-2010, 16:04
کلا در اکثر گوشیها برای قابل دید بودن صفحه کلید در تاریکی 4 الی 8 ال ای دی وجود داره که امکانش هست مال اون نواحی که میگی کم نور تره یا سوخته یا کم نور تر شده . میتونی قاپ رویی گوشیتو ورداری و دقیق تر بفهمی که کدامشون مشکل دارن .
بنظر من مشکله آنچنانی نیست که نگران بشی . ببخشید اگه خوب نتونستم راهنمایییت کنم:11:

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

ممنون
میشه بیشتر توضیح بدین یا لینک بدین

گوشیت روشنه ؟ یا خاموش
منظورم اینه که روشن نمیشه اون کد رو میخواد یا روشنه فقط نمی دونی کدش چیه ؟

ali_invention
03-05-2010, 17:09
کلا در اکثر گوشیها برای قابل دید بودن صفحه کلید در تاریکی 4 الی 8 ال ای دی وجود داره که امکانش هست مال اون نواحی که میگی کم نور تره یا سوخته یا کم نور تر شده . میتونی قاپ رویی گوشیتو ورداری و دقیق تر بفهمی که کدامشون مشکل دارن .
بنظر من مشکله آنچنانی نیست که نگران بشی . ببخشید اگه خوب نتونستم راهنمایییت کنم:11:

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

گوشیت روشنه ؟ یا خاموش

دوست گلم ممنونم از راهنماييت، ردم نمايندگي گفت نوع ال سي دي شما اين طوريه! و اين مشكل به حساب نمياد. ال اي دي هاي زيرش رو هم چك كرد. گفت ايرادي نداره!:10:بازم ممنونم.

shs8
03-05-2010, 18:55

گوشیت روشنه ؟ یا خاموش

روشنه
ولی اون پسورده رو یادشون رفته

arbaba
06-05-2010, 04:30
سلام. گوشی من N95 8GB هستش، چند روزیه که هرچی کد (مخفی) بهش میدم هیچ جوابی نمی گیرم. برای مثال با وارد کردن کد #06#* باید شماره سریال گوشی رو ببینم، اما وقتی که کد رو وارد می کنم هیچ اتفاقی نمی افته! قبلاً این مشکل رو نداشت. ممنون منشم اگه راهنمایی کنید...

arvinivra
06-05-2010, 10:06
روشنه
ولی اون پسورده رو یادشون رفته

میتونی با nss یا جف راحت کدشو پیدا کنی

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

سلام. گوشی من N95 8GB هستش، چند روزیه که هرچی کد (مخفی) بهش میدم هیچ جوابی نمی گیرم. برای مثال با وارد کردن کد #06#* باید شماره سریال گوشی رو ببینم، اما وقتی که کد رو وارد می کنم هیچ اتفاقی نمی افته! قبلاً این مشکل رو نداشت. ممنون منشم اگه راهنمایی کنید...

منظورت اینه که هر کدی که آخرش مربع باشه رو قبول نمی کنه

arbaba
07-05-2010, 03:24
منظورت اینه که هر کدی که آخرش مربع باشه رو قبول نمی کنه

کد رو قبول می کنه، منتهی نتیجه رو نشون نمیده!

arvinivra
08-05-2010, 09:04
با یه کد 7780 تست کن اگه نشد 7370 . حتما مشکلت حل میشه

---------- Post added at 10:04 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

ببین کد 7780 روش کار میکنه

DariushGreat
08-05-2010, 10:35
اگر هیچ کدوم از کد ها هم کار نکرد ( بعیده! ) تنها راه ممکن فلش هست

شاد و سبز باشین :دی

arbaba
09-05-2010, 02:33
با یه کد 7780 تست کن اگه نشد 7370 . حتما مشکلت حل میشه

---------- Post added at 10:04 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

ببین کد 7780 روش کار میکنه

امتحان کردم؛ انگار نه انگار! یه بار هم گوشی برگردوندم به تنظیمات کارخانه ای (مستر ریست) بازم درست نشد!

arvinivra
09-05-2010, 09:13
امتحان کردم؛ انگار نه انگار! یه بار هم گوشی برگردوندم به تنظیمات کارخانه ای (مستر ریست) بازم درست نشد!

فقط فلش دوست عزیز

sosssmar
10-05-2010, 16:07
سلام دوستان.
کمککککککککککککککککک! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یه E52 دارم دو روزه که روی هر حالت پروفایلی که قرارش میدم (جنرال ، سایلنت، میتینگ، اوت دور، ...) صدای اس ام اس نمیاد یعنی انگار که در حالت سایلنتِ!!!
زنگ میخوره، الارمِ ساعت هم کار میکنند اما فقط برای اس ام اس هیچ صداری نمیده!!!!!!!
وقتی مسیج میاد اون علامت کوچیک پاکت نامه در گوشه ی بالای سمت راست صفحه هم نمیاد!!!
نمیدونم چشه... کمک کنید....

arvinivra
10-05-2010, 16:14
سلام دوستان.
کمککککککککککککککککک! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یه E52 دارم دو روزه که روی هر حالت پروفایلی که قرارش میدم (جنرال ، سایلنت، میتینگ، اوت دور، ...) صدای اس ام اس نمیاد یعنی انگار که در حالت سایلنتِ!!!
زنگ میخوره، الارمِ ساعت هم کار میکنند اما فقط برای اس ام اس هیچ صداری نمیده!!!!!!!
وقتی مسیج میاد اون علامت کوچیک پاکت نامه در گوشه ی بالای سمت راست صفحه هم نمیاد!!!
نمیدونم چشه... کمک کنید....

این مشکل رو روی n97 دیدم که با فلش حل شد ، البته با آخرین ورژن فلش کن

sosssmar
10-05-2010, 20:32
این مشکل رو روی n97 دیدم که با فلش حل شد ، البته با آخرین ورژن فلش کن
فلش!!!
یعنی هیچ راه دیگه ای نداره؟!