PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند ترفند جالب در Yahoo Messenger

hesam
22-12-2004, 14:36
منبع: مجله كامپيوتر جوان

آيا در ليست دوستم هستم؟
وقتي با يك نفر Chat مي كنيد از كجا مي فهميد طرف مقابل شما را در ليست خود Add كرده است يانه! كافي است به طرف مقابل يك PM بدهيم و هنگامي كه جواب طرف مقابل رسيد به بالاي پنجره ي مخصوص PM نگاه كنيد. دو حالت ممكن است رخ دهد:

1.اگر طرف مقابل شما را در ليستش نداشته باشد، در بالاي صفحه به صورت زير اسم ها را مشاهده خواهيم كرد:
Yahoo Send ID Instant Messenger در اين صورت مي بينيد كه بين ID دوست شما و Instant Messenger فقط يك خط وجود دارد كه اين نشان مي دهد كه طرف مقابل شما را Add نكرده است.
2.اگر بين ID دوست شما و Instant Messenger دو خط ديده شود مانند:
Yahoo Send ID…Instant Messenger در اين صورت ID شما در ليست دوستان تان وجود دارد.

دوستم در كدام Room مشغول Chat كردن است؟
براي اين كار به راحتي بر روي اسم او در ليست خودتان كليك راست كرده و گزينه ي Join User in chat را انتخاب كنيد، سپس شما به راحتي به آن اتاق منتقل مي شويد.

چگونه بفهميم كدام يك از دوستانمان به صورت Invisible وارد Yahoo Messenger شده است؟
براي اين كار بر روي نام فردي كه مي خواهيد بفهميد Invisible آمده يا نه، كليك راست كنيد و از سندي كه ظاهر شده گزينه ي Invite Conference را انتخاب كنيد. سپس منتظر بمانيد، در اين صورت چهار حالت ممكن است رخ دهد:

1. كاربر مورد نظر حضور ندارد، پس پيغامي به صورت زير ظاهر مي شود:
None if the Users in the invite list are available t.join the conference.Please try at a later time
2.كاربر در اينترنت حضور دارد ولي دعوت شما را رد مي كند سپس در كادر پنجره ي كنفرانسش پيغامي مبني بر اينكه من دعوت شما را رد مي كنم ظاهر مي شود! خوب پس كاربر حضور داشته كه توانسته دعوت شما را رد كند.
3.كاربر به دعوتي كه شما براي كنفرانس براي او فرستاده ايد پاسخ مثبت مي دهد، پر واضح است كه او حضور دارد و شما مي توانيد نام او را در پنجره كنفرانس ببينيد.
4.هيچ پيغامي وارد نمي شود! اين كاربر دست شما را خوانده و به پيغامي كه حاوي پرسش مبني بر دعوت شما به كنفرانس است پاسخ نمي دهد تا لو نرود. پس نتيجه مي گيريم كه كاربر حضور دارد. در نتيجه فقط هنگامي كه واقعا كاربر حضور ندارد حالت اول رخ مي دهد، در بقيه حالات حتما كاربر حضور دارد شك نكنيد.

Amir_P30
22-12-2004, 21:25
حسام جان ممنون از مقالت

من هم يه سري ترفند دارم به اين مقاله اضافه ميكنم :wink: :mrgreen:

Amir_P30
22-12-2004, 21:32
با سلام
امروز اومدم خدمتتون با يك ترفند ديگه از ياهو مسنجر ورژن 6
ممكنه تا حالا براتون پيش اومده باشه كه وقتي در ياهو مسنجر لاگين مي كنين يكي از دوستانتون رو مي بينيد كه به جاي اون شكل اسمايل هميشگي ياهم در كنار اسمش يك عكسه حتما خيلي تعجب كه چه جوري اين جوري شده؟
خوب زياد تعجب نكنين اين هم يكي ديگه از امكانات فق العاده ياهو مسنجر جديده ،كه اشخاص ميتونن به جاي اون شكل اسمايل از آواتر خودشون استفاده كنن در زمان لاگين شدن.
اگه ميخواين بدونين اين اشخاص چه كار مي كنن با ما همرا باشيد:

ابتدا بهتره بدونين اصلا اين آواتر چيه؟
در اين قسمت شما ميتونين با لباس هاي گوناگون و چهره هاي متفاوت،ظاهري كارتوني براي خودتون بسازيد اين بخش يكي از امكانات خيلي جالب اظافه شده براي مسنجر جديده براي ساختن آواتر ميتوانيد به آدرس avatars.yahoo.com مراجعه كنين و هم از طريق Customize از قسمت Change Display Image اين اعمال رو انجام دهيد.

حالا مرحله اصلي:
وقتي كه اواتر مورد نظرتون رو ساختين ابتدا به قسمت Messenger برويد(كه در قسمت بالاي مسنجرتون-سمت چپ)،سپس از منوي مسنجر بروي گزينه Change Display Image كليك كنيد از منوي باز شده در قسمت Show My Yahoo!Avater in Other People's Messenger List كنارش تون تيك رو علامت بزنيد و بعد OK بزنيد.

اميدوارم از اين ترفند خوشتون اومده باشه
با تشكر

Amir_P30
06-01-2005, 21:40
باسلام
امروز اومدم خدمت تون كه يكي از ترفند هاي ياهو مسنجر بسيار شيك و زيباي ورژن 6 رو براتون بگم
شما احتمالا در مورد ياهو مسنجر جديد مقاله هاي زيادي رو خونديد ولي ممكنه به اين يكي بر نخورده باشيد،پس با ما همراه باشيد:

ويژگي جديد Stealth Setting است كه قضيش اين جوريه
شما بعضي وقتا مي خواهيد كه توسط افراد ديده نشويد،به همين دليل به صورت Invisible آن لاين ميشين.
اما ممكنه بخواهيد فقط توسط يك گروه از دوستانتون يا يك فرد خاص ديده نشويد آن وقت چه كار ميكنيد؟
مسنجر جديد اين امكان رو ميده،براي اين كار ميتونين روي شخص و يا گروهي كه نمي خواهيد شما رو ببينند،ابتدا بروي آن راست كليك كرده و سپس Stealth Setting رو انتخاب كنيد.با انتخاب گزينه Permamentiy Offline خود را به طور موقت از ديده ها پنهان ميكنيد.

ويژگي باحاليه، نه!!!

Babak
25-01-2005, 19:07
منبع: مجله كامپيوتر جوان

آيا در ليست دوستم هستم؟
وقتي با يك نفر Chat مي كنيد از كجا مي فهميد طرف مقابل شما را در ليست خود Add كرده است يانه! كافي است به طرف مقابل يك PM بدهيم و هنگامي كه جواب طرف مقابل رسيد به بالاي پنجره ي مخصوص PM نگاه كنيد. دو حالت ممكن است رخ دهد:

1.اگر طرف مقابل شما را در ليستش نداشته باشد، در بالاي صفحه به صورت زير اسم ها را مشاهده خواهيم كرد:
Yahoo Send ID Instant Messenger در اين صورت مي بينيد كه بين ID دوست شما و Instant Messenger فقط يك خط وجود دارد كه اين نشان مي دهد كه طرف مقابل شما را Add نكرده است.
2.اگر بين ID دوست شما و Instant Messenger دو خط ديده شود مانند:
Yahoo Send ID…Instant Messenger در اين صورت ID شما در ليست دوستان تان وجود دارد.

.

اگه اشتباه نکنم در ورژن جديد تغيير کرده
اگر کسی رو add داشته باشين در کنار اسمش در داخل پرانتز nikname طرفه مقابل رو ميبينيد
و خوب اگه add نباشه فقط نام شخص مقابل رو خواهيد داشت

pedramonline
26-01-2005, 01:11
در وذژن جديد هيچ كدوم جواب نميده :mrgreen:

Strasboorg
26-01-2005, 21:14
بابا يه چيزي رو كه ميدونين كار ميده در بارش صحبت كنيد
بخاطره اين ترفندهاي جالب!!!!
ياهوي مسنجر من چند روز از كار افتاده بود
تو ورسيون هاي جديد كار نميكنه هيچ كدومشون...
8)

Amir_P30
29-01-2005, 14:34
حذف كامل ID در ايميل YAHOO

با سلام خدمت دوستان عزيز
امروز با يكي از ترفند هاي خيلي پيشرفته براي ايميل ياهو خدمتتون رسيدم.
اين ترفند رو من جايي نديدم كه كسي معرفي كرده باشه يا نوشته باشه ،پس با ما همراه باشيد.
ترفند امروزمون مربوط ميشه به پاك كردن اكانت سرويس ايميل ياهو.ممكنه كه تا حالا براتون پيش اومده باشه كه بخواهيد به واسطه ساختن يك اكانت ايميل جديد،بخواهيد ايميل قبلي خود را پاك كنيد.اين امكان تقريبا ميشه گفت يكي از امكانات پنهاني ياهو است كه به طور آشكارا در اختيار كاربرانش قرار نداده.براي اين كار ابتدا شما بايد به اين لينك مراجعه كنين :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتي كه بروي اين لينك كليك مي كنيد .ارد يكي از صفحه هاي سايت ياهو ميشويد،سپس در اين صفحه نام USER و PASSWORD ايميل خود را كه مي خواهيد پاك شود را وارد كنيد سپس وارد صفحه ديگه ايي ميشيد،در اين صفحه هم در قسمت پايينش دوباره يوزر و پسوردتون رو وارد كنيد،اكنون بروي كليد YES و يا همون Terminate this Account كليك كنيد.بدين ترتيب ايميل شما به طور كامل از روي سرور ياهو پاك ميشه و هيچ راه برگشتي هم نداره.

pedramonline
08-02-2005, 15:18
البته چون گفتيد تا به حال جايي نبوده من عرض ميكنم كه در سايت تك دانلود در قسمت اموزش ها اين موضوع قبلا بوده

omidh81
10-03-2009, 14:48
سلام
آیا میشه بتونیم بفهمیم ID من توسط لیست دیگرانIgnore شده یا نه؟
ممنون

Mishel
10-03-2009, 17:47
مهم ترین چیزی که تا حالا راه عملی من براش پیدا نکردم ولی واقعا گاهی لازم هست اینه که چطور آی دی خودمون رو از اد لیست کس دیگه حذف کنیم. کسی راهی داره؟