PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه AV Music Morpher نسخه پلاس (حذف صداي خواننده)

sasan.exe
27-12-2005, 11:27
اين برنامه يه نرم افزار كاملا حرفه اي براي حذف صداي خواننده از آهنگ و حتي حذف آهنگ از صداي خوانندست !!
من چند نسخه مختلف اونو با كرك و سريال رو دانلود كردم حتي از ايميول هم سرچ كردم ولي نسخه هايي كه پيدا كردم فول نيستن اگه كسي مي تونه لينك نسخه پلاس اين برنامه رو اينجا بزاره به من خيلي كمك كرده و اون كسي نيست جز خداي اينترنت !!

Amin
27-12-2005, 11:51
سلام
اينم براي شما

AV Music Morpher Gold 2.0.106

Download AV Music Morpher Gold 2.0.106 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Crack for AV Music Morpher Gold 2.0.106 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Screenshots of AV Music Morpher Gold 2.0.106 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Patch for AV Music Morpher Gold 2.0.106 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
Mirror for AV Music Morpher Gold 2.0.106 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

sasan.exe
27-12-2005, 12:58
امين جان اين برنامه كه شما گفتي درسته ولي مشكل كرك نيست مشكل پيدا كردن نسخه پلاس اين برنامه هستش شايد اشكال از منه من بايد اين درخواست رو تو بخش درخواست نرم افزار مي دادم نه تو اين قسمت در هر صورت ممنون مي شم اگه كسي بتونه كمكم كنه

sasan.exe
27-12-2005, 17:34
رئساي p30world مديران باهوش انجمن من دست به دامن شما هستم . منو از هنر خودتون نا اميد نكنيد.

Mikail
27-12-2005, 20:47
من اين نسخه AV Music Morpher Gold v2.0.105 از برنامه را پيدا كردم به درد شما مي خورد؟( البته بدون كرك است!)
براي دانلود با حجم 8.79 مگابايت از يكي از دولينك زير استفاده كنيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لينك دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه نسخه Plus برنامه را پيدا نكردم :blush:
موفق باشيد!