PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با صدای vostro1510

MHRM.ELECTRONIC
15-09-2008, 00:50
دوستان سلام
لپ تاب من یه مشکله کوچیک داره انم اینه که وقتی توش یه صدایی رو پلی میکنم (مخصوصا صدای اشخاص بدون آهنگ)یه صدای وز وز از بلندگو می یاد میخواستم بدونم برای این مدل یه چیز عادی یا لپ تابم مشکل داره

REGISTERED USER
15-09-2008, 10:15
خوب ممکنه مشکل آورده باشه ... چون روی بعضی فرکانس ها وز وز میکنه ... اینم بگم که به کیفیت صدا هم مربوط میشه اگر بی کیفیت باشه وقتی صدا رو بلند می کنید وز وز میکنه که همون صدای نویز اسپیکر هست

بهتره ببرید تعمیرگاه تستش کنند ... اگر خراب بود یا پارگی داشت تعویض بشه

MHRM.ELECTRONIC
16-09-2008, 10:26
چون تازه گرفتم فک کنم نمی ارزه برا پارگی بلندگو بازش کنن گفتم صبر کنم تا یه ماه مونده گارانتی تموم شه بدم برا تعمیر از دوستان هم خواهش مکنم اگه کسی این مدلو داره تست کنه نتیجه رو بگه چون من جایی خوندم که کلا رو صدای این مدل خوب کار نشده
Registered User ممنون از توجهت

vafa1353
16-09-2008, 16:52
چون تازه گرفتم فک کنم نمی ارزه برا پارگی بلندگو بازش کنن گفتم صبر کنم تا یه ماه مونده گارانتی تموم شه بدم برا تعمیر از دوستان هم خواهش مکنم اگه کسی این مدلو داره تست کنه نتیجه رو بگه چون من جایی خوندم که کلا رو صدای این مدل خوب کار نشده
Registered User ممنون از توجهت
سلام من هم 1510 دارم و 1 ماه بيشتر نيست كه گرفتم و بعضي از سي دي هاي اتو ران كه موزيك داره مثل پرند اسپيكر سمت چپ خس خس ميكنه و قبل از اين هم برادرم كه رفته بود دل بخره ميگفت 10 تا دل رو تست كردم خس خس داشت به همين دليل زيمنس خريد و فكر ميكنم اين مشكل برا اينه كه سمت چپ اين مدل زياد گرم ميشه و رو اسپيكر اون سمت تاثير ميزاره...

wh_ghost
17-09-2008, 00:27
منم وسترو 1510 دارم اما تاحالا که با اسپیکرها هیچ مشکلی نداشتم و خس خس و صدای اضافی هم نداره ! بهتره یه جایی نشون بدید لپ تاپتونو!

hadimahvareh
30-09-2008, 21:54
سلام
منم وسترو 1510 گرفتم 2روز اسپیکر سمت چپ کار کرد دیگه الان کار نمیکنه!
چیکارش کنم؟
بدم گارانتی؟
موندم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

Nakh0d4
19-12-2008, 20:10
اقا کسی مشکلش حل شد؟؟/؟
منم یه 1310 دارم تقریبا همینجوریه در ضمن فنشم وقتی بازی می کنم زیاد صدا میده