PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام کمک می خواهم در مورد 3D-Album PicturePro Platinum

mahrokh
27-12-2005, 09:40
سلام
خسته نباشید
در مورد 3D-Album PicturePro Platinum می خواستم بدونم چه طور از همه افکتهاش با هم در یک آلبوم استفاده
کنم و اینکه چه طوری تبدیل کنم به فیلم ویدئو سی دی
ممنون

hojat
27-12-2005, 14:12
با سلام.
من هم با این برنامه کار کردم .منظور از همه افکتها چیه .من که با همه کار میکنم و مشکلی نداره.
در مورد ویدیویی کردن هم باید از برنامه visva animasion picture استفاده كني .لينكش را من گذاشتم توي درخواستهام.
اگه تونستي دانلودش كني حتما به من خبر بده ممنون ميشم.
براي توضيح بيشتر ميل بزن يا تلفن
آدرس ميل من: hojat@sepahan.iut.ac.ir

mahrokh
27-12-2005, 21:55
آخه برنامه اش خیلی جالبه و همونطور که می دونی افک زیاد داره ولی من می خواهم آلبومم از همه افکها حداقل یک نمونه باشه
آخه وقتی عکس وارد می کنی از یک افکت استفاده می کنه
متوجه شدی یا بیشتر توضیح بدم(برنامه ای که شما استفاده می کنی چه طوریه شاید با هم فرق میکنه
ممنون

hojat
31-12-2005, 11:38
با سلام
ورژن برنامه من 3.1 هستش.درسته همينطوره كه شما مي فرماييد ولي براي كاري كه شما در نظر داري بايد هر چندتا عكس كه خواستي به هر كدوم از افكتها بده و برا هر كدوم يك كليپ درست كن و بعد اين كليپها را بهم بچسبون ويك فايل ويديويي ميشه.
راستي تونستي البوما را به فايل ويديويي تبديل كني.

mahrokh
31-12-2005, 14:41
آره
اینکه کاری نداره
در قسمت Capture
اونجا می تونی اینکارو بکنی
ممنون از همه

hojat
02-01-2006, 15:55
با سلام
برنامه من روي cuptuer مي رم و تنظيمات را هم انجام ميدم ولي استارت كه مي زنم بسته ميشه .و من هميشه مجبور ميشم كه از صفحه نمايش فيلم بگيرم .
خواهش مي كنم به من كمك كن .ورژن برنامه شما هم 3.1 هستش يا نه. اگه ممكنه يك كپي ازش بهمن بده.حاضرم هزينه هم بدم.
مي توني ميل بزني. hojat@sepahan.iut.ac.ir يا هر جور كه مي توني خواهش ميكنم.

mahrokh
03-01-2006, 14:11
سلام
اول صفحه اول را بیار در کنار گزینه ای که تصویر را فول می کنه کلمه BUILD است روش کلیک کن و از آنجا البوم خود
را ذخیره کن و بعد باید بری به قسمت cuptuer و تبدیل کنی (وشه 100 تومان)50بابت آموزش 50 بابت پول زور

hojat
09-01-2006, 14:30
سلام ماهرخ جان
دستتون درد نوكنه .اين كار را قبلا" انجام ودادم وفايل با پسوند vexe هم درست ميكنه ولي قسمت cupture من درست كار نميكنه خواهش ميكنم اگه مي شه يه جوري يه كپي از برنامه را بده هر چي هم وشه اي بروي چشم.
تقديم وكنم.
اگه ممكنه خواهش وكنم يا به من زنگ بزن(دانشگاه صنعتي اصفهان 03113915145 ) يا شماره بده تا من زنگ بزنم يا اينكه يه ساعتي قرار بزار (8.5 الي 4.5 بعداز ظهر ) براي چت و كمك. بازم خواهش وكنم فرامش نوشه هاااااااااا.

jahanara
26-05-2006, 19:06
سلام من وحيدم لطفا در مورد تبديل فايلها به پسوندهاي ويدئويي كمك كنيد