PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقايسه كارت هاي گرفيك

T.N.T
14-09-2008, 14:02
سلام،
داشتم واسه خريد يه دستگاه لپتاپ ناقابل :31: اينترنتو زير و رو ميكردم، از جمله اين فروم، كه متوجه شدم بازي كردن هدف بسياري از كاربراست و از اونجايي كه حرفاي ضد و نقيض زيادي در مورد مقايسه كارت گرافيك هاي مختلف به چشمم خورد، تصميم گرفتم يه تير خلاص بزنم و جون همرو راحت كنم!!!... :46:
واسه همين اين بحث را راه انداختم. اميدوارم مفيد باشه. :20:
واسه شروع و شايدم پايان! :31: يه ليست كامل و همراه با مقايسه چه از نظر ويژگي ها و چه از نظر امتياز، قابل ----- و قابل مرتب سازي از كليه كارت گرافيك هاي موجود فعلي در لپتاپ ها مي گذارم. البته اين ليستو من بر اساس مدل كارت مرتب كردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tekno2006
19-10-2008, 23:44
من هم در به در دنبال این چارت میگشتم

man7tomani
20-10-2008, 01:18
این لینک رو یه جایی رجیستر گذاشته بودم
اینم بگم که امروز کراسیز رو نصب کردم حتی با رزولیشن 800*600 با کارت گرافیک 8600 Gs هم سبک ران نکرد
خوب بود ولی عالی نبود
میشه کارت گرفیگ رو ارتقاع داد؟اینکه زده تا 1791 مگش شر شده هست یعنی داره استفاده میکنه؟یا .....؟؟؟

REGISTERED USER
20-10-2008, 19:00
بله این لینک مدت ها پیش اینجا بوده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

REGISTERED USER
20-10-2008, 19:00
میشه کارت گرفیگ رو ارتقاع داد؟اینکه زده تا 1791 مگش شر شده هست یعنی داره استفاده میکنه؟یا .....؟؟؟

1- کارت گرافیک هیچ لپ تاپی قابل ارتقا نیست و فقط کار کارخانه هست که بتونه کارت اگر SLi باشه یا چیپست هاشو روی مادربرد جابجا کنه ! هر وقت hp و dell توی ایران کارخانه راه انداختند حتما این کارو بکنید !!!!!!

2-Share هیچ ارزشی نداره ... برای بازی خوب :

اول و مهمتر از همه نوع چیپست و تکنولوژی آن از سمت geforce که برای بازی خوب 8600M GT به بالا پیشنهاد میشه - دوم داشتم فرکانس بالای رم گرافیکی و سوار شدن روی پورت PCIE یا SLi روی مادربرد لپ تاپ - سوم مقدار حافظه که 256 یه بالا پیشننهاد میشه!