PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای دوربین

shutdown
14-09-2008, 09:54
سلام......من یه دوربین w200 دارم که الان جدیدن بیشتر عکس هاش خرابه یعنی نصف رو روشن می گیره نصف دیگه عکس ر. تیره می کنه و عکس رو هم جابجا می کنه..............
من رفتم نمایندگی طرف میگه رمش اصل نیست در صورتی که من رم رو هم از یه نماینگی دیگه خریدم.....43 تومان پول دادم واسه 2 گیگ.............
من 2 تا 2 گیگ دارم و یکی 1 گیگ و هنوز وقت نکردم تو رم های دیگه خوب تستش کنم می خواستم ببینم شما نظر دیگه ای ندارین تا به من کمک کنه...............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی می خواستم این رو بگم که شاید برای 1 روز یا 200 تا عکس خوب عمل کنه ولی یهو خراب میزنه:41:

seymour
14-09-2008, 21:36
خب طبیعتا این حدس بدی نیست که رم دچار مشکل باشه (یعنی اصلا بهتره که امیدوار باشی که مشکل از رم باشه ، چون اگه مشکل از دوربین باشه که ... !) ... بنابراین ضرر نداره که چک کنی ... اگه خود دوربین حافظه داره ، چند تا بدون رم بگیر ، ببین چی میشه ...

اگه یه نمونه از عکس های مشکل دار رو هم آپلود کنی بد نیست ..

shutdown
15-09-2008, 00:31
این عکس هایی هست که رفته بودیم کوه با بروبچ 1 هفته پیش.........جاتون هم خالی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maziar_69
15-09-2008, 22:42
سلام دوست عزیز.
من هم که H50 دارم دقیقا همین مشکل رو از اول داشتم.
از هرکی پرسیدم گفت رمت مشکل داره.
البته من خیالم راحته که رمم سونی نیست و میدونم تقلبیه. واسه همین شک نکردم دوربین خراب باشه.
با مموری داخلی دوربین که فقط 5 تا عکس توش جا میشه بارها و بارها امتحان کردم درست بوده و مشکلی نداشته.
ولی هنوز فرصت نکردم برم رم اصلی سونی رو تهیه کنم.

shutdown
17-09-2008, 00:10
من هم یه رم دیگم رو تست کردم اون هم از اون تست های بدجور...................دیدم که بله............مشکل از رم هست