PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت سرور World of Warcraft

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

Bllizzardwow
28-05-2010, 15:19
سلام تو رو خدا کمکم کنید کل 150 صفحه ی این فروم رو خوندم هنوز هم نتونستم سرور آنلاین راه بندازم
راستی اصلا سرور من پوشه ای به نام www نداره نمیدونم چرا می خواستم سایتشو درست کنم که اصلا چیزی نیست
یه سوال دیگه من با navicat realmlistرو تغییر دادم اصلا هیچ چی نشد تازه خودم هم نمیتونستم برم تو بازی
realmd.conf و mangosd.conf رو با نوت پد باز کردم و 127.0.0.1 رو به ip خودم تغییر دادم البه ip ثابته بازم نه دیگه realmd رو باز نمی کرد و نه mangosd نمیدونم چیه مشکلم لطفا کمکم کنید فقط می خواهم سرور آن کنم لطفا کمکم کنید.

شما داخله کانفیگ ها نباید 127.0.0.1 رو تغیر بدی ، اگه درست بخونی میبینی که اون آی پی برای معرفی Mysql هست نه برای ریلم

شما فقط با navicat برو داخله دیتابیس realmd بعد تیبل realmlist بعد اونجا 127.0.0.1 رو به آی پی adsl خودت تغیر بده بعد تو realmlist.wtf به جای ریلم لیست آی پی adsl رو بزن مثلاً بزن set realmlist 182.168.12.25 بعد وارده بازی شو

موفق باشی

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

سلام تو رو خدا کمکم کنید کل 150 صفحه ی این فروم رو خوندم هنوز هم نتونستم سرور آنلاین راه بندازم
راستی اصلا سرور من پوشه ای به نام www نداره نمیدونم چرا می خواستم سایتشو درست کنم که اصلا چیزی نیست
یه سوال دیگه من با navicat realmlistرو تغییر دادم اصلا هیچ چی نشد تازه خودم هم نمیتونستم برم تو بازی
realmd.conf و mangosd.conf رو با نوت پد باز کردم و 127.0.0.1 رو به ip خودم تغییر دادم البه ip ثابته بازم نه دیگه realmd رو باز نمی کرد و نه mangosd نمیدونم چیه مشکلم لطفا کمکم کنید فقط می خواهم سرور آن کنم لطفا کمکم کنید.

پوشه ی www داخله فلدره mangos نیست !!!!

شما وقتی نرم افزاره wamps رو نصب میکنی داخله درایو C به این آدرس برو www رو میبینی c:\wamps\www بعد فایل های سایت رو اونجا کپی کن و کانفیگ هاشو انجام بده بعد wamps رو ران کن بعد داخله مرورگرت بزن 127.0.0.1 سایتت بالا میاد

موفق باشی

darknightdmcc
28-05-2010, 17:03
شما داخله کانفیگ ها نباید 127.0.0.1 رو تغیر بدی ، اگه درست بخونی میبینی که اون آی پی برای معرفی Mysql هست نه برای ریلم

شما فقط با navicat برو داخله دیتابیس realmd بعد تیبل realmlist بعد اونجا 127.0.0.1 رو به آی پی adsl خودت تغیر بده بعد تو realmlist.wtf به جای ریلم لیست آی پی adsl رو بزن مثلاً بزن set realmlist 182.168.12.25 بعد وارده بازی شو

موفق باشی

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

پوشه ی www داخله فلدره mangos نیست !!!!

شما وقتی نرم افزاره wamps رو نصب میکنی داخله درایو C به این آدرس برو www رو میبینی c:\wamps\www بعد فایل های سایت رو اونجا کپی کن و کانفیگ هاشو انجام بده بعد wamps رو ران کن بعد داخله مرورگرت بزن 127.0.0.1 سایتت بالا میاد

موفق باشی

ممنون واقا دستت درد نکنه :20:

darknightdmcc
28-05-2010, 18:36
این کار رو کردم realmlist رو با navicat تغییر دادم و realmlist.wtf رو هم به همون شماره تغییر دادم دیگه اصلا سرور رو از wow خودم باز نمی کردم
راستی چه فایلی رو تو www کپی کنم من فایل های php رو کپی کردم ولی نمیدونم چرا بازم سایت رو باز نکرد
راستی ممنونم از کمک هات

healburn
28-05-2010, 18:56
سلام و خسته نباشید به همه !

آقا الان من تا این مرحله هم رسیدم که بتونم سرور رو توی Wamps آنلاین کنم !

حالا باید چیکار کنم > ؟

باید همه اونایی که تو WWW هست رو توی Root هاست کپی کنم ؟

اگه نه لطفا راهنمایی کنید ممنونم :10:

healburn
28-05-2010, 18:59
آقا من تا این مرحله دست پیدا کردم حالا باید هرچی توی WWW هست (توی Wampserver) رو کپی کنم توی هاست ؟

یا باید کار دیگه ای کنم ؟

اگه کار دیگه ای هست خواهش میکنم راهنمایی کنید :11::11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sislord
28-05-2010, 20:01
دوست عزیز وقتی سرور فعال میشه ( از شاخه ی Status با روشن شودن 4 چراق سبز در کنار هر گزینه ) شما باید realmlist شما باید 127.0.0.1 باشه بعد یا آدی پس می سازید یا از این آدی پس استفاده می کنید
Id : Administrator
pass : Administrator
» موفق باشی
کسی خواست بگه طرز آیتم سازی رو بهش یاد بدم (( فکر کنم خوشتون بیاد ))

سلام اقا جان خوبي
من علاقه زيادي به ايتم هاي wowدارم و مي خوام يك ايتم توپ براي خودم درست كنم مثلايه sword باحال ولي طريقه درست كردنشو بلد نيستم البته اينو هماضافه كنم كه با چنتا سايت ايتم درستكردم ولي ايتم هاي استاندارد wowرا كمي تغيير دادم يعني مشخصاتشواماظاهر سلاح رونميتونم اگه ميشه كمكم كنيدممنون ميشم

ATS_Alilord3224
29-05-2010, 08:54
سلام اقا جان خوبي
من علاقه زيادي به ايتم هاي wowدارم و مي خوام يك ايتم توپ براي خودم درست كنم مثلايه sword باحال ولي طريقه درست كردنشو بلد نيستم البته اينو هماضافه كنم كه با چنتا سايت ايتم درستكردم ولي ايتم هاي استاندارد wowرا كمي تغيير دادم يعني مشخصاتشواماظاهر سلاح رونميتونم اگه ميشه كمكم كنيدممنون ميشم

سلام دوست عزیز

اگه استعداد داشته باشی میتونی با نرم افزار Quice بسازی
ولی اگه یه راه ساده تر بخوای می تونی بری توی سایت wow-v.com و اونجا برای خودت یه در قسمت register یه اکانت بسازی و بعد Login بشی
قسمت Create رو انتخاب کن
بعد با یه نگاه همه چیز رو متوجه میشی
اگر هم یه راهنمایی کامل میخوای جناب R_Carlos توی صفحه 23 یه توضیح کامل و عالی داده میتونی از اون استفاده کنی

darknightdmcc
29-05-2010, 08:59

حالا باید چیکار کنم > ؟

سلام میشه به من هم بگی چی رو تو www کپی کردی ؟

Bllizzardwow
29-05-2010, 12:07
این کار رو کردم realmlist رو با navicat تغییر دادم و realmlist.wtf رو هم به همون شماره تغییر دادم دیگه اصلا سرور رو از wow خودم باز نمی کردم
راستی چه فایلی رو تو www کپی کنم من فایل های php رو کپی کردم ولی نمیدونم چرا بازم سایت رو باز نکرد
راستی ممنونم از کمک هات

باید کانفیگ هاشو انجام بدی تا سایت بالا بیاد

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

آقا من تا این مرحله دست پیدا کردم حالا باید هرچی توی WWW هست (توی Wampserver) رو کپی کنم توی هاست ؟

من از صحبت شما اینطور متوجه شدم که شما این کارارو تو خونه انجام دادی و حالا میخوای به هاست انتقال بدی

اگه میخوای این کارو انجام بدی دقیقاً همون کارهائی که تو خونه کردی رو باید تو هاستت هم انجام بدی

healburn
29-05-2010, 17:42
باید کانفیگ هاشو انجام بدی تا سایت بالا بیاد

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

من از صحبت شما اینطور متوجه شدم که شما این کارارو تو خونه انجام دادی و حالا میخوای به هاست انتقال بدی

اگه میخوای این کارو انجام بدی دقیقاً همون کارهائی که تو خونه کردی رو باید تو هاستت هم انجام بدی

اقا میشه راهنمایی کنید که چه کارهایی رو به ترتیب انجام بدم که بشه بیوفته روی هاست

ممنون !:41::11:

ATS_Alilord3224
30-05-2010, 10:20
سلام حسین آقا
من می خوام واسه Teleport بازی کن ها افرادی رو بزارم که اون ها رو جابه جا کنه ؟!!؟
حالا چه مدل Creatur رو بسازم و چکار کنم

.
در ضمن من مشکل مینی منیجرم حل شد
الان با سرور Mangos Amber بازی میکنم !!

darknightdmcc
30-05-2010, 13:43
اقا میشه راهنمایی کنید که چه کارهایی رو به ترتیب انجام بدم که بشه بیوفته روی هاست

میشه به من بگی چیکار کردی که سایت ران بشه
هر کاری که نوشته بودن رو انجام دادم کانفیگ هاشم انجام دادم ریلم رو هم تغییر دادم فقط باید سایت ران شه بقیه ی کار هاشو کردم اگه سایت ران شه که نمیشه سرورم راه می افته ممکنه چند تا مشکل وجود داشت باشه ولی اونارم درست میکنم
لطفا کمک کنید ! :10:

Bllizzardwow
31-05-2010, 15:56
[QUOTE=Bllizzardwow;5002856][QUOTE=funblizz;5002392]

آره تو هیچ مشکلی از نظره پلیر نداری پلیر آنلاین 4 یا 5 یا نهایت 6 که مشکلی نیست :دی

من رانش کردم یا تو ؟ نمیخوای بزرگ شی ؟ :دی

بزرگ میشی راستی پی ام های یاهوی منو داشته باش یه وقت از دست ندیا :دی

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------
از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست :31:

اینو نگی چی بگی ، راست میگی دیگه نباید جوابتو بدم چون در سطح من نیستی

خوش باش عمو جون

ATS_Alilord3224
01-06-2010, 01:01
کسی نمیدونه چجوری باید از طریق Quest هیرو ها یا Player ها رو Teleport کرد؟؟؟؟:13:

.
Quest Teleport رو از یه Creatur بگیری و بعد همون رو دوباره به خودش برگردونی و اون Teleport کنه به یه محلی ؟؟
.
ساخت Quest رو آموزش بدین لطفا

ATS_Alilord3224
01-06-2010, 01:05
میشه به من بگی چیکار کردی که سایت ران بشه
هر کاری که نوشته بودن رو انجام دادم کانفیگ هاشم انجام دادم ریلم رو هم تغییر دادم فقط باید سایت ران شه بقیه ی کار هاشو کردم اگه سایت ران شه که نمیشه سرورم راه می افته ممکنه چند تا مشکل وجود داشت باشه ولی اونارم درست میکنم
لطفا کمک کنید ! :10:

سلام دوست عزیز
به نظر من اگه شما به جای این همه درد سر MaNgOs Amber رو دانلود کنی بهتره
آخه هم خودش سایت داره و هم مینی منیجر
فقط یه کوچولو Creatur هاش فرق میکنند که اون رو خودت میتونی درست کنی.

ATS_Alilord3224
01-06-2010, 01:10
و یه سوال دیگه
چجوری مدل Creatur ها رو تغییر بدم
مثلا یه مدل بسازم از Illidan که Axe های گنده دستش باشه
یا گارد های شهر هایی مثل Stormwind و Orgrimmar لباس های Player ها رو داشته باشن.!!
نرم افزاره ؟

W1W
01-06-2010, 04:47
تایتانیک پسره بود یا دختره ؟
به جای 15 صفحه بهتر بود همون صفحه اول رو 150 بار بخونید :31: شوخی بود ،
در مورد www یکم بیشتر توضیح بده متوجه نمیشم کدوم قسمت رو مشکل دارید
در مود گزینه دو هم من 150 صفحه رو کامل نخوندم ، ممکنه صفحه داسی که باز میشه realmd و Mangosd باز بشه و صفحه سیاهی که میاد بعد چند ثانیه بسته بشه ، اگه همچین مشکلی دارید از اول ست کنید همه چیز رو ، چون فایل کانفیگ این 2 یکم حساس تشریف دارن و با اشتباه تایپی کوچیکی همچین اروری میگیریم

راستی ممنونم از کمک هات
یعنی چی سرور رو از واو خودتون باز نمیکردید ؟ از یه سیستم دیگه میخواستید لاگین کنید ؟
127.0.0.1 آی پی داخلی هست برای سیستم خودتون ، رو سیستم دیگه این رو بزنید کار نمیکنه چون فکر میکنه خودش هست :31: نرم افزارهای خاصی هم لازم هست تا پینگ بده این آی پی 127.0.0.1 یا localhost

ببینید دوست عزیز ، شما میگید باز نکرد ، میشه توضیح بیشتری بدید ؟ من میگم ماشینم خراب شده کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید درستش کنم ، جواب کاملی نمیشه به این سوال داد که دقیقاً مشکل رو برطرف کنه
بیشتر توضیح بدید راحت تر مشکل برطرف میشه

حالا باید چیکار کنم > ؟

روی هاست کپی کنید باز هم مشکل خواهید داشت ، چون دیتابیس رو از سیستم شما میخونه این ومپ ، برای اینکه ببرید روی هاست باید آی پی ولید داشته باشید ، و این که موقع نصب Mysql ( خود نرم افزار ) تیک کنترل از راه دور رو زده باشید :46:

در جواب دوست عزیزمون آقای healburn به مشکل شما هم اشاره کردم :40:

اگه میخواین سرور آنلاین بزنین بهتره از خیر Amber بگذرید ، مشکلات زیادی برای اینکه یک سرور آنلاین بشه
توضیح اینکه دقیقاً چیکار کنید تا این رو روی هاست ببرید سخت تر از اینه که یک آموزش بنویسم ، پس منتظر یک آموزش کاملتر و حرفه ای تر از بنده باشید

healburn
01-06-2010, 10:59
اگه لطف کنی بزاری که خیلی خیلی ممنون میشم :40:

funblizz
01-06-2010, 12:30
سلام حسین آقا
من می خوام واسه Teleport بازی کن ها افرادی رو بزارم که اون ها رو جابه جا کنه ؟!!؟

.

salam dost aziz
dar zamine server haye fun har moshkeli dari bego ta komaket konam

Bllizzardwow
01-06-2010, 13:25
سلام حسین آقا

.

ساختنه این npc ها ساده نیست البته یکی قبلاً یه روشی رو گفت من امتحان کردم ولی نشد , متأسفانه پاکش کردم چون خیلی سطحی و به درد نخور بود من تلپورتر رو پتچ کردم و یه تلپورتره جدید نوشتم که البته برای استفاده از اون باید کار با سرس سرور رو خوب بلد باشی

ATS_Alilord3224
02-06-2010, 14:13
ساختنه این npc ها ساده نیست البته یکی قبلاً یه روشی رو گفت من امتحان کردم ولی نشد , متأسفانه پاکش کردم چون خیلی سطحی و به درد نخور بود من تلپورتر رو پتچ کردم و یه تلپورتره جدید نوشتم که البته برای استفاده از اون باید کار با سرس سرور رو خوب بلد باشی

آخه من توی یه سرور دیگه تلپورت کننده ها با Quest تلپورت میکنند.
نمی شه از راه Quest بسازی ؟؟؟

salam dost aziz
dar zamine server haye fun har moshkeli dari bego ta komaket konam

شما هم اگه میتونی برای ساخت Npc با مدل Taxi که player ها رو جابه جا کنه کمکم کن
البطه نه اون تاکسی که با پرنده جابه جا میکنه خود Player Teleport بشه !

با تشکر از همه !

ATS_Alilord3224
03-06-2010, 09:06
بلاخره تونستم بسازم !!
با Quest میشه بسازی فقط یه کوچولو درد سر داره :46:

این عکس همون teleport کننده هاست که با Quest تلپورت میکنند.

فقط یه مشکل دیگه دارم
نگفتین چجوری Creatur بسازم با مدلی که دوست دارم ؟؟! منظور لباسهاش و Weapon دستاش هست ؟

با تشکر

Bllizzardwow
03-06-2010, 10:11

منم همونو میگم ، آموزشه ساخته اون بود ولی کار نمیکرد و منم پاکش کردم و واقعاً هم بدرد نخور بود

funblizz
03-06-2010, 10:17

شما هم اگه میتونی برای ساخت Npc با مدل Taxi که player ها رو جابه جا کنه کمکم کن
البطه نه اون تاکسی که با پرنده جابه جا میکنه خود Player Teleport بشه !

با تشکر از همه !
سلام دوست عزيز
تلپورتي رو كه لازم داري ميخواي quest باشه يا script ؟
هر كودومو ميخواي بگو تا آموزشش رو بزارم واست

babikool
03-06-2010, 14:23
سلام به همه من یه سایت پیدا کردم که توش چند تا لینک گذاشته که میشه از اونا سرور افلاین واسه پتچ 3.3.3a بگیری ولی من هرچی دانلود کردم نتونستم رانش کنم حالا لینشو میزارم اگه کسی تونست رانش کنه یه خبر بده واقعا ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من خپودم توی یه گیمنت دیدم که ران کرده بود اما هرچی ازش میپرسم که چطوری راش انداخته نامرد نمیگه باگش در حد صفره

sislord
03-06-2010, 17:10
باسلام
خسته نباشيد دوستان كارتون عالي بود از سه 4 نفر از دوستاني كه در اين تاپيك پست دادن و بيشتر از همه زحمت كشيدن هم كمال تشكر را دارم
اقا حسين عزيز ( Bllizzardwow ) واقعا دست درد نكنه كارت عاليه ولي عزيزان شما ها يك مشكل كوچولو دارين البته اين جسارت من را ببخشيد عرضم اين هست كه شما مطالبتون را دست و پا شكسته و مطالبو از هم جدا ميزاريد همه سردر گم ميشند من 150 خرده اي اين تاپيك را خوندم همه يه حرفي زدند ولي مطالبتون را پراكنده پست دادين يكي ص 10 يكي ص 65 يكي 120 الي اخر من عرضم اين هست كه همه پچ هاي اين بازي را از هم جدا بزازرين و هر پچي را كه هر چه لازم دارد در زير همان پچ قرار دهيد مثلا
مثال :
1- پچ 3.3.3a

2- نرم افزار هاي مورد نظر براي ساخت سرور افلاين با لينك دانلود مربوطه

3- طرز كار نرم افزارها و ترفندهاي مختص هر كدام

.... الي اخر

با تشكر از همه دوستان الخصوص
Bllizzardwow
icelord
r carlos
:20::11::11::11:

worldpcgame
04-06-2010, 10:22
با سلام ، الان بهترین سرور و بهترین نوع تیم از WOW:WOTLK کدامه ؟ هیومن یا اورک و ... کدوم خوبه ؟
منظورم از سرور اینه که کدوم پر طرفداره ؟؟؟ و با سرعت کم تری با اون بازی کرد ؟ و کدام تیم بهتره و قدرت خوبی داره ؟؟؟

funblizz
04-06-2010, 10:24
سلام به همه من یه سایت پیدا کردم که توش چند تا لینک گذاشته که میشه از اونا سرور افلاین واسه پتچ 3.3.3a بگیری ولی من هرچی دانلود کردم نتونستم رانش کنم حالا لینشو میزارم اگه کسی تونست رانش کنه یه خبر بده واقعا ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خپودم توی یه گیمنت دیدم که ران کرده بود اما هرچی ازش میپرسم که چطوری راش انداخته نامرد نمیگه باگش در حد صفره
سلام دوست عزیز
واسه ران شدن سرور های cca باید نرم افزار EasyPHP رو نصب کنی بعد سروری رو که دانلود کردی توش کپی کنی (فولدر mysql و MaNGOS) بعد EasyPHP.exe رو اجرا کنی در آخر هم فایل های map و dbc رو تو پوشه MaNGOS کچی کنی و Mangosd.exe و realmd.exe رو اجرا کنی تا سرور ران بشه.

at13
04-06-2010, 15:23
اصلا همچین چیزی یعنی سایتی نیست mwenhanced.googlecode.com/svn/trunk/

at13
04-06-2010, 15:56
سلام.بزاريد خيالتونو در مورد ساخت tele npc راحت كنم شما نيتونيد تو سرور هاي كمپايل شده تلپورت بسازيد.
شما بايد قبل از كمپايل كردن سرور دستورات مربوط به تلپورت رو تو سورس سرور patch كنيد بعد سرور رو كمپايل كنيد.
بعد ار كمپايل ميتونيد npc مورد نظر براي تلپورت رو بسازيد.اين كار راحتي نيست چون شما بايد برنامه نويسي c++ رو كاملا ياد داشته باشيد تا بتونيد اين كارو بكنيد.
يا ميتونيد به سايت هايي كه در اين مورد كار ميكنن مراجعه كنيد و patch تلپورت رو بگيريد و رو سرورتون patch كنيد.
موفق باشيد.

at13
04-06-2010, 16:39

اينم منابعي كه خودم در اين مورد دنبالش بودم

ra94
05-06-2010, 10:26
سلام دوستان من میخوام یه سروز با پچ 3.3.3a بزنم به نظرتون از کدوم صفحه برای آموزش شروع کنم.

sislord
05-06-2010, 13:44
سلام به همه اساتید گرامی دوشتان من مخوام wow 3.3.3a را به صورت افلاین تو خونه بازی کنم ولی هر کاری میکنم به هر دری می زنم نمیشه نمی تونم به صورت افلاین بازی کنم این تایپیکم از اول خوندم تا اخرش خیلی از نم افزار ها رو هم دانلود کردم ولی تو run کردن همشون به مشکل بر می خورم اگه کسی میتونه کمکم کنه لطفا کمک کنه از خجالتش هم در مییام Bllizzardwow عزیز اگه میشه کمک کن لطفا دیگه داره این مخم میترکه از هرکسی یه چیزی میشنوم هر کی به یه روش عمل میکنه من هم از پهمشون یه چیزی یاد میگیرم ولی اخرش به جایی نمیرسم
لطفا از اول برام توضیح بدین برای پچ 3.3.3a

1 - چه نرم افزارهایی میخوام ؟
لینک دانلودش را لطف کنید بنویسد لطفا لینکها خراب نباشد چون خیلی لینک خراب تو این پستها بود

2- طرز کار نرم افزار های مورد نظر به صورت مختصر که بتوانم کارم را را بیندازم

طریقه ران کردن ..... و و و

از همه شما ممنون میشم کمکم کنید
لطفا ننویسید در مطالب قبلی هست مطالعه کن پیدا میکنی پون تمام صفحات را ریز به ریز خواندم با تشکر از همه:13::13::9::9::9::45::24::24::sad::wac:

W1W
05-06-2010, 17:09
سلام دوستان من میخوام یه سروز با پچ 3.3.3a بزنم به نظرتون از کدوم صفحه برای آموزش شروع کنم.
اگه میخوای آنلاینش کنی و ملت رو الاف کنی :31: توصیه میشه از این برنامه استفاده نکنی
ولی تا جایی که یادمه از صفحه اول شروع میشه آموزش ها !!! :10:

ATS_Alilord3224
05-06-2010, 18:21
منم همونو میگم ، آموزشه ساخته اون بود ولی کار نمیکرد و منم پاکش کردم و واقعاً هم بدرد نخور بود

درسته
من واسه ساخت این Npc ها یه گوشه از سرور رو که به نظرم دیگه با و جود Npc های تلپورت کننده لازم نیست تقریبا خراب کردم :31:
.
من از توی دیتا بیس Mangos دیتا بیس Spell_Target_Script رو تغییر دادم
برای مثال ID 242 که اولینش بود رو به محلی که میخواستم تغغیر دادم و بعد در قسمت پاداش Quest من ID همین Spell رو گذاشتم. و الان هم درست کار میکنه !
.
این اون قدر که این دوستمون میگه فکر مکنم سخت باشه !!
.
که گفته با C++ باید کار کنیم. !:46:

با تشکر

ra94
05-06-2010, 22:53
اگه میخوای آنلاینش کنی و ملت رو الاف کنی :31: توصیه میشه از این برنامه استفاده نکنی
ولی تا جایی که یادمه از صفحه اول شروع میشه آموزش ها !!! :10:

ممنون واقعا خیلی زحمت کشیدی ولی من میخوام رو 3.3.3a بزنم نه 2.4.3 لطفا بگید از کدوم برنامه استفاده کنم

sislord
06-06-2010, 07:51
کسی طرز کار با این نرم افزار را میداند اگه هست لطفا کمک کنید .:46:

ادرس و نام نرم افزار

amber gui v101 build 3 v9763_FullSetup.exe

Bllizzardwow
06-06-2010, 16:51
درسته
من واسه ساخت این Npc ها یه گوشه از سرور رو که به نظرم دیگه با و جود Npc های تلپورت کننده لازم نیست تقریبا خراب کردم :31:
.
من از توی دیتا بیس Mangos دیتا بیس Spell_Target_Script رو تغییر دادم
برای مثال ID 242 که اولینش بود رو به محلی که میخواستم تغغیر دادم و بعد در قسمت پاداش Quest من ID همین Spell رو گذاشتم. و الان هم درست کار میکنه !
.
این اون قدر که این دوستمون میگه فکر مکنم سخت باشه !!
.
که گفته با C++ باید کار کنیم. !:46:

با تشکر

این کاری که شما میکنید راه درست نیست چون شما یه چیز رو به خاطره این کار خراب میکنید

شما باید بتونید تلپورت رو بسازید بدونه اینکه بقیه قسمت های سرورتون خراب بشه من فکر میکنم این کار کاره درست باشه

موفق باشی

.::zeus::.
06-06-2010, 16:59
سلام به همه بچه های این انجمن
ای تاپیک رو از اول تا آخر خوندم خوب بود اما چند تا مشکل داره:
1- بعضی از مطالب دست و پا شکسته هست.
2- اگه اینجا از سرور ها و چیز های دیگه تبلیغ نشه خیلی خوب میشه.
3- اینجا بیشتر رو سرور های trinity و mangos کار میشه , اگه arcemu و ascent رو هم کار کنین عالی میشه.
:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10:
حالا مندو تا مشکل دارم
1-مشکلم اینه که واسه سرور منگوس ریوژن 9944 یک تلپورت مستر میخوام که ++c باشه و بهشه تو scriptdev2 از اون اسفاده کرد.
2- از فایل هایی با پسوند patch چهجوری باید اسفاده کرد؟
:question::question::question::question::question: :question::question::question::question::question: :question::question::question::question::question: :question::question::question::question::question: :question::question::question::question::question: :question::question:
امید وارم دوستان به من کمک کنن و من هم به دوستان.
راستی من قبلا تو انجمن گین لایو بودم که به دلایلثی بسته شد.
ممنون از همه گی.

foxwow
06-06-2010, 20:19
سلام به همه بجه ها، دوستان من همه اینارو واسه ویندوز بلدم :38: ولی یه سرور Linux دارم (SSH) کسی بلده اینارو رو این انجام بده؟ من هیچی از SSH سرم نمیشه
اگه بلدید واقعاً لازم دارم! 09355374778 ممنون

07-06-2010, 18:46
سلام دوست من ميشه شماره مبايلتو بدي ؟!‌

moz
07-06-2010, 18:53
سلام
من یه سرور WOW زدم ، البته ایرانی نیست سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سر Vote به مشکل بر خوردم
طرف هر 12 ساعت vote میده اما وقتی می خواد آیتم ارسال کنه این پیغام میاد
Telnet Connection Problem: Failed to parse address ""

چطور باید دسترش کنم؟؟؟

آدرس سایت:

sislord
08-06-2010, 07:29
بابا یکی نیست به این سوالات ما جواب بده ؟ جان هرکی که دوسش دارین جواب بدین مندارم دیگه دیونه میشم :45::42::wac::24::34:
لطفا کمکم کنید من می خوام یه سرور افلاین 3.3.3a منگوس تو خونه واسه خودم راه بندازم ولی تا حالا موفق نشدم کسی میتونه کمکم کنه

لطفا اگه هست اسم نرم افزارهای مربوطه طرز کارشون به طور خلاصه ولینک سالم دانلودشون را هم بذارید انشالا از خجالت همتون در مییام :20::11:

moz
08-06-2010, 11:03
علی جان اینجا هم گفتی تاپیک زدم ولی کو جواب؟؟؟؟

sislord
08-06-2010, 19:54
سلام ^.^
لینک پتج ها در همون اموزش هست که همین لینک زیر هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه اگه فقط بخواین در منزلتون . خودتون واسه خودتون سرور بزنین همون فایل ها کافی هست . برای در یافت addons
بازی به ادرس زیر مراجعه کنید . نمونه فایل که در ادرس زیر براتون گذاشتم quest-helper برای wow هست .

سلام دوست عزيز
منوبشماروهم ديدم تمام نرم افزار هايموردنظررا هم دان كردم و سرور را راه انداختم 3.3.2 ) داخل بازي هم رفتم ولي يك مشكل دارم در راه اندازي نرم افزارهاي Navicat و SQLyog قسمت ابزار هاي مورد نيازسايتت نوشتي كه براي راه اندازي اين به فايل ( این اطلاعات را از فایل world.conf به دست اورید . )وليمن هرچه اين فايل راگشتمم پيدانكردم اصلان من كلا دررااندازي اين دو برنامه از 0اشكال دارم اگه ميشه لطفاكمكم كنيد من كه هر چقدر ازاين اساتيد كمك خواستم كسي جوابم را نداد لطفاشمايك يك نفر كمكم كنيد خواهش ميكنم :46:

blindeye
09-06-2010, 10:35
سلام من 3.3.2 دارم چیکار کنم؟

ATS_Alilord3224
09-06-2010, 14:09
این کاری که شما میکنید راه درست نیست چون شما یه چیز رو به خاطره این کار خراب میکنید

شما باید بتونید تلپورت رو بسازید بدونه اینکه بقیه قسمت های سرورتون خراب بشه من فکر میکنم این کار کاره درست باشه

موفق باشی

شما درست میگی اما نمیشه به اون ها یه ID جدید اضافه کرد [کار نمی کنه ] واسه همین من این کار رو کردم.
اگه میدونی باید چکار کرد لطفا راهنمایی کن.
.
در ضمن اگه میشه دوباره آدرس لینک دانلود نرم افزار Quice رو بزار

متشکرم

ATS_Alilord3224
09-06-2010, 14:11
سلام من 3.3.2 دارم چیکار کنم؟

بشین نگاهش کن

moz
09-06-2010, 17:41
سلام
من یه سرور WOW زدم ، البته ایرانی نیست سرور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سر Vote به مشکل بر خوردم

چطور باید دسترش کنم؟؟؟

آدرس سایت:

جواب ما رو بدین!!! :18::11:

10-06-2010, 07:07
salam agha man mangos ro download kardam vvaly nemishe extract kard rahnammayei konid please !:41:

10-06-2010, 07:16
:31::41:سلام دوست عزيز من برنامرو دانلود كردم ولي به صورت زيپ نيست.

moz
11-06-2010, 13:19
سلام
سر Vote به مشکل بر خوردم

چطور باید دسترش کنم؟؟؟

آدرس سایت:

من جوابم رو می خوام :27:

Bllizzardwow
11-06-2010, 20:57
سلام
سر Vote به مشکل بر خوردم

چطور باید دسترش کنم؟؟؟

آدرس سایت:

شما باید از این کارو با فایل های php سایتت انجام بدی که متأسفانه من از اون سر رشته ای ندارم

اگه یه سایت دیگه خواستی بگو تا برات بزارم

ra94
12-06-2010, 11:11
آقا یه توضیحی در مورد gm comment اینا بدین منظور همون اختیارات gm که بعدن روش اضافه میشه اگه هم قبلا در موردش توضیح داده شده لینک بدید لطفا

Bllizzardwow
12-06-2010, 13:02
salam agha man mangos ro download kardam vvaly nemishe extract kard rahnammayei konid please !:41:

چیو نمیشه extract کرد ؟

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

آقا یه توضیحی در مورد gm comment اینا بدین منظور همون اختیارات gm که بعدن روش اضافه میشه اگه هم قبلا در موردش توضیح داده شده لینک بدید لطفا

منگوس یا ترینیتی یا آرکمو یا اسکنت ؟

Bllizzardwow
12-06-2010, 15:03
من اینجا یه آموزش برای کمپایل کردن منگوس گزاشتم برین بخونین اگه مشکلی هم داشتین همونجا بگین

kalimdor
12-06-2010, 15:12
شرمنده من تو قسمت ساخت اکونت با navicat مشکل دارم یعنی ارور host not conneted allowed رو میده اگه بیشتر راهنمایی کنید ممنون می شم با سرور trinity

ra94
12-06-2010, 16:43
چیو نمیشه extract کرد ؟

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

منگوس یا ترینیتی یا آرکمو یا اسکنت ؟

من gm comment منگوس رو می خوام اگه بشه یه راهنمایی کنید.

Bllizzardwow
12-06-2010, 16:50
شرمنده من تو قسمت ساخت اکونت با navicat مشکل دارم یعنی ارور host not conneted allowed رو میده اگه بیشتر راهنمایی کنید ممنون می شم با سرور trinity

یه عکس بگیر از اررورت بزار

mysql رانه ؟

12-06-2010, 20:24
سلام حسين DTجان داداش من دومين و هاست ميخوام توضيح بده بي زحمت و قيمت هاش FREE ش هم هست و من الان برنامه منگوس رو دارم و سرور اف لاين ديگه چه برنامه هايي مي خواد لينك ميكني همرو ريز و درشت مي خوام سرور با پدر مادر بسازم :31::8:

12-06-2010, 20:41
سلام حسين DT جان من منگوس رو دانلود كردم سرور آف لاين دارم ديگه هرچي ميخواد بگو plz سرور با پدر مادر ميخوام بسازم نا اميدم نكن :31:

13-06-2010, 08:49
سلام ديگه سرور اف لاينم كار نميكنه ميگه runtime error r6002 كمك كنيد please .:41:

xtera
13-06-2010, 12:30
سلام.اگه gm خواستین میتونم کمکتون کنم به این PM بدید night_man154 توی yahoo :5:

13-06-2010, 13:57
كسي نيست كمك كنه ؟

W1W
13-06-2010, 20:55
سلام حسين DTجان داداش من دومين و هاست ميخوام توضيح بده بي زحمت و قيمت هاش FREE ش هم هست و من الان برنامه منگوس رو دارم و سرور اف لاين ديگه چه برنامه هايي مي خواد لينك ميكني همرو ريز و درشت مي خوام سرور با پدر مادر بسازم :31::8:
هاست و دومین که مشخصه سایت های زیادی هستند که این کار رو میکنند ، من خودم با این شرکت کار میکنم :
سرور با پدر مادر هم باید اول یه پدرمادر براش پیدا کنی تا با پدر و مادر بشه :10:

سلام ديگه سرور اف لاينم كار نميكنه ميگه runtime error r6002 كمك كنيد please .:41:
شما .Net Framework رو نصب کردید ؟ این ارور رو بیشتر مواقع به خاطر همون میده ..

13-06-2010, 23:41
سلام مرسي از راهنمايي لينك اون برنامهه network رو ميزاري:31:

Bllizzardwow
15-06-2010, 12:41
من gm comment منگوس رو می خوام اگه بشه یه راهنمایی کنید.

name security help
account 0 Syntax: .account

Display the access level of your account.
account characters 3 Syntax: .account characters [#accountId|$accountName]

Show list all characters for account seelcted by provided #accountId or $accountName, or for selected player in game.
account create 4 Syntax: .account create $account $password

Create account and set password to it.
account delete 4 Syntax: .account delete $account

Delete account with all characters.
account lock 0 Syntax: .account lock [on|off]

Allow login from account only from current used IP or remove this requirement.
account onlinelist 4 Syntax: .account onlinelist

Show list of online accounts.
account password 0 Syntax: .account password $old_password $new_password $new_password

Change your account password.
account set addon 3 Syntax: .account set addon [#accountId|$accountName] #addon

Set user (possible targeted) expansion addon level allowed. Addon values: 0 – normal, 1 – tbc, 2 – wotlk.
account set gmlevel 4 Syntax: .account set gmlevel [#accountId|$accountName] #level

Set the security level for targeted player (can’t be used at self) or for #accountId or $accountName to a level of #level.

#level may range from 0 to 3.
account set password 4 Syntax: .account set password (#accountId|$accountName) $password $password

Set password for account.
additem 3 Syntax: .additem #itemid/[#itemname]/#shift-click-item-link #itemcount

Adds the specified number of items of id #itemid (or exact (!) name $itemname in brackets, or link created by shift-click at item in inventory or recipe) to your or selected character inventory. If #itemcount is omitted, only one item will be added.
.
additemset 3 Syntax: .additemset #itemsetid

Add items from itemset of id #itemsetid to your or selected character inventory. Will add by one example each item from itemset.
announce 1 Syntax: .announce $MessageToBroadcast

Send a global message to all players online in chat log.
aura 3 Syntax: .aura #spellid

Add the aura from spell #spellid to the selected Unit.
ban account 3 Syntax: .ban account $Name $bantime $reason
Ban account kick player.
$bantime: negative value leads to permban, otherwise use a timestring like “4d20h3s”.
ban character 3 Syntax: .ban character $Name $bantime $reason
Ban account and kick player.
$bantime: negative value leads to permban, otherwise use a timestring like “4d20h3s”.
ban ip 3 Syntax: .ban ip $Ip $bantime $reason
Ban IP.
baninfo account 3 Syntax: .baninfo account $accountid
Watch full information about a specific ban.
baninfo character 3 Syntax: .baninfo character $charactername
baninfo ip 3 Syntax: .baninfo ip $ip
bank 3 Syntax: .bank

Show your bank inventory.
banlist account 3 Syntax: .banlist account [$Name]
Searches the banlist for a account name pattern or show full list account bans.
banlist character 3 Syntax: .banlist character $Name
Searches the banlist for a character name pattern. Pattern required.
banlist ip 3 Syntax: .banlist ip [$Ip]
Searches the banlist for a IP pattern or show full list of IP bans.
cast 3 Syntax: .cast #spellid [triggered]
Cast #spellid to selected target. If no target selected cast to self. If ‘trigered’ or part provided then spell casted with triggered flag.
cast back 3 Syntax: .cast back #spellid [triggered]
Selected target will cast #spellid to your character. If ‘trigered’ or part provided then spell casted with triggered flag.
cast dist 3 Syntax: .cast dist #spellid [#dist [triggered]]
You will cast spell to pint at distance #dist. If ‘trigered’ or part provided then spell casted with triggered flag. Not all spells can be casted as area spells.
cast self 3 Syntax: .cast self #spellid [triggered]
Cast #spellid by target at target itself. If ‘trigered’ or part provided then spell casted with triggered flag.
cast target 3 Syntax: .cast target #spellid [triggered]
Selected target will cast #spellid to his victim. If ‘trigered’ or part provided then spell casted with triggered flag.
character customize 2 Syntax: .character customize [$name]

Mark selected in game or by $name in command character for customize at next login.
character deleted delete 4 Syntax: .character deleted delete #guid|$name

Completely deletes the selected characters.
If $name is supplied, only characters with that string in their name will be deleted, if #guid is supplied, only the character with that GUID will be deleted.
character deleted list 3 Syntax: .character deleted list [#guid|$name]

Shows a list with all deleted characters.
If $name is supplied, only characters with that string in their name will be selected, if #guid is supplied, only the character with that GUID will be selected.
character deleted old 4 Syntax: .character deleted old [#keepDays]

Completely deletes all characters with deleted time longer #keepDays. If #keepDays not provided the used value from mangosd.conf option ‘CharDelete.KeepDays’. If referenced config option disabled (use 0 value) then command can’t be used without #keepDays.
character deleted restore 3 Syntax: .character deleted restore #guid|$name [$newname] [#new account]

Restores deleted characters.
If $name is supplied, only characters with that string in their name will be restored, if $guid is supplied, only the character with that GUID will be restored.
If $newname is set, the character will be restored with that name instead of the original one. If #newaccount is set, the character will be restored to specific account character list. This works only with one character!
character erase 4 Syntax: .character erase $name

Delete character $name. Character finally deleted in case any deleting options.
character level 3 Syntax: .character level [$playername] [#level]

Set the level of character with $playername (or the selected if not name provided) by #numberoflevels Or +1 if no #numberoflevels provided). If #numberoflevels is omitted, the level will be increase by 1. If #numberoflevels is 0, the same level will be restarted. If no character is selected and name not provided, increase your level. Command can be used for offline character. All stats and dependent values recalculated. At level decrease talents can be reset if need. Also at level decrease equipped items with greater level requirement can be lost.
character rename 2 Syntax: .character rename [$name]

Mark selected in game or by $name in command character for rename at next login.
character reputation 2 Syntax: .character reputation [$player_name]

Show reputation information for selected player or player find by $player_name.
character titles 2 Syntax: .character titles [$player_name]

Show known titles list for selected player or player find by $player_name.
combatstop 2 Syntax: .combatstop [$playername]
Stop combat for selected character. If selected non-player then command applied to self. If $playername provided then attempt applied to online player $playername.
commands 0 Syntax: .commands

Display a list of available commands for your account level.
cooldown 3 Syntax: .cooldown [#spell_id]

Remove all (if spell_id not provided) or #spel_id spell cooldown from selected character or you (if no selection).
damage 3 Syntax: .damage $damage_amount [$school [$spellid]]

Apply $damage to target. If not $school and $spellid provided then this flat clean melee damage without any modifiers. If $school provided then damage modified by armor reduction (if school physical), and target absorbing modifiers and result applied as melee damage to target. If spell provided then damage modified and applied as spell damage. $spellid can be shift-link.
debug anim 2 Syntax: .debug anim #emoteid

Play emote #emoteid for your character.
debug arena 3 Syntax: .debug arena

Toggle debug mode for arenas. In debug mode GM can start arena with single player.
debug bg 3 Syntax: .debug bg

Toggle debug mode for battlegrounds. In debug mode GM can start battleground with single player.
debug getvalue 3 Syntax: .debug getvalue #field #isInt

Get the field #field of the selected creature. If no creature is selected, get the content of your field.

Use a #isInt of value 1 if the expected field content is an integer.
debug play cinematic 1 Syntax: .debug play cinematic #cinematicid

Play cinematic #cinematicid for you. You stay at place while your mind fly.
debug play movie 1 Syntax: .debug play movie #movieid

Play movie #movieid for you.
debug play sound 1 Syntax: .debug play sound #soundid

Play sound with #soundid.
Sound will be play only for you. Other players do not hear this.
Warning: client may have more 5000 sounds…
debug setvalue 3 Syntax: .debug setvalue #field #value #isInt

Set the field #field of the selected creature with value #value. If no creature is selected, set the content of your field.

Use a #isInt of value 1 if #value is an integer.
debug update 3 Syntax: .debug update #field #value

Update the field #field of the selected character or creature with value #value.

If no #value is provided, display the content of field #field.
debug Mod32Value 3 Syntax: .debug Mod32Value #field #value

Add #value to field #field of your character.
delticket 2 Syntax: .delticket all
.delticket #num
.delticket $character_name

all to dalete all tickets at server, $character_name to delete ticket of this character, #num to delete ticket #num.
demorph 2 Syntax: .demorph

Demorph the selected player.
die 3 Syntax: .die

Kill the selected player. If no player is selected, it will kill you.
dismount 0 Syntax: .dismount

Dismount you, if you are mounted.
distance 3 Syntax: .distance [$name/$link]

Display the distance from your character to the selected creature/player, or player with name $name, or player/creature/gameobject pointed to shift-link with guid.
event 2 Syntax: .event #event_id
Show details about event with #event_id.
event list 2 Syntax: .event list
Show list of currently active events.
Show list of all events
event start 2 Syntax: .event start #event_id
Start event #event_id. Set start time for event to current moment (change not saved in DB).
event stop 2 Syntax: .event stop #event_id
Stop event #event_id. Set start time for event to time in past that make current moment is event stop time (change not saved in DB).
explorecheat 3 Syntax: .explorecheat #flag

Reveal or hide all maps for the selected player. If no player is selected, hide or reveal maps to you.

Use a #flag of value 1 to reveal, use a #flag value of 0 to hide all maps.
flusharenapoints 3 Syntax: .flusharenapoints

Use it to distribute arena points based on arena team ratings, and start a new week.
gm 1 Syntax: .gm [on/off]

Enable or Disable in game GM MODE or show current state of on/off not provided.
gm chat 1 Syntax: .gm chat [on/off]

Enable or disable chat GM MODE (show gm badge in messages) or show current state of on/off not provided.
gm fly 3 Syntax: .gm fly [on/off]
Enable/disable gm fly mode.
gm ingame 0 Syntax: .gm ingame

Display a list of available in game Game Masters.
gm list 3 Syntax: .gm list

Display a list of all Game Masters accounts and security levels.
gm visible 1 Syntax: .gm visible on/off

Output current visibility state or make GM visible(on) and invisible(off) for other players.
go creature 1 Syntax: .go creature #creature_guid
Teleport your character to creature with guid #creature_guid.
.gocreature #creature_name
Teleport your character to creature with this name.
.gocreature id #creature_id
Teleport your character to a creature that was spawned from the template with this entry.
*If* more than one creature is found, then you are teleported to the first that is found inside the database.
go graveyard 1 Syntax: .go graveyard #graveyardId
Teleport to graveyard with the graveyardId specified.
go grid 1 Syntax: .go grid #gridX #gridY [#mapId]

Teleport the gm to center of grid with provided indexes at map #mapId (or current map if it not provided).
go object 1 Syntax: .go object #object_guid
Teleport your character to gameobject with guid #object_guid
go taxinode 1 Syntax: .go taxinode #taxinode

Teleport player to taxinode coordinates. You can look up zone using .lookup taxinode $namepart
go trigger 1 Syntax: .go trigger #trigger_id

Teleport your character to areatrigger with id #trigger_id. Character will be teleported to trigger target if selected areatrigger is telporting trigger.
go xy 1 Syntax: .go xy #x #y [#mapid]

Teleport player to point with (#x,#y) coordinates at ground(water) level at map #mapid or same map if #mapid not provided.
go xyz 1 Syntax: .go xyz #x #y #z [#mapid]

Teleport player to point with (#x,#y,#z) coordinates at ground(water) level at map #mapid or same map if #mapid not provided.
go zonexy 1 Syntax: .go zonexy #x #y [#zone]

Teleport player to point with (#x,#y) client coordinates at ground(water) level in zone #zoneid or current zone if #zoneid not provided. You can look up zone using .lookup area $namepart
gobject add 2 Syntax: .gobject add #id <spawntimeSecs>

Add a game object from game object templates to the world at your current location using the #id.
spawntimesecs sets the spawntime, it is optional.

Note: this is a copy of .gameobject.
gobject delete 2 Syntax: .gobject delete #go_guid
Delete gameobject with guid #go_guid.
gobject move 2 Syntax: .gobject move #goguid [#x #y #z]

Move gameobject #goguid to character coordinates (or to (#x,#y,#z) coordinates if its provide).
gobject near 2 Syntax: .gobject near [#distance]

Output gameobjects at distance #distance from player. Output gameobject guids and coordinates sorted by distance from character. If #distance not provided use 10 as default value.
gobject setphase 2 Syntax: .gobject setphase #guid #phasemask

Gameobject with DB guid #guid phasemask changed to #phasemask with related world vision update for players. Gameobject state saved to DB and persistent.
gobject turn 2 Syntax: .gobject turn #goguid

Set for gameobject #goguid orientation same as current character orientation.
gobject target 2 Syntax: .gobject target [#go_id|#go_name_part]

Locate and show position nearest gameobject. If #go_id or #go_name_part provide then locate and show position of nearest gameobject with gameobject template id #go_id or name included #go_name_part as part.
goname 1 Syntax: .goname [$charactername]

Teleport to the given character. Either specify the character name or click on the character’s portrait, e.g. when you are in a group. Character can be offline.
gps 1 Syntax: .gps [$name|$shift-link]

Display the position information for a selected character or creature (also if player name $name provided then for named player, or if creature/gameobject shift-link provided then pointed creature/gameobject if it loaded). Position information includes X, Y, Z, and orientation, map Id and zone Id
groupgo 1 Syntax: .groupgo [$charactername]

Teleport the given character and his group to you. Teleported only online characters but original selected group member can be offline.
guid 2 Syntax: .guid

Display the GUID for the selected character.
guild create 2 Syntax: .guild create [$GuildLeaderName] “$GuildName”

Create a guild named $GuildName with the player $GuildLeaderName (or selected) as leader. Guild name must in quotes.
guild delete 2 Syntax: .guild delete “$GuildName”

Delete guild $GuildName. Guild name must in quotes.
guild invite 2 Syntax: .guild invite [$CharacterName] “$GuildName”

Add player $CharacterName (or selected) into a guild $GuildName. Guild name must in quotes.
guild rank 2 Syntax: .guild rank $CharacterName #Rank

Set for $CharacterName rank #Rank in a guild.
guild uninvite 2 Syntax: .guild uninvite [$CharacterName]

Remove player $CharacterName (or selected) from a guild.
help 0 Syntax: .help [$command]

Display usage instructions for the given $command. If no $command provided show list available commands.
hidearea 3 Syntax: .hidearea #areaid

Hide the area of #areaid to the selected character. If no character is selected, hide this area to you.
honor add 2 Syntax: .honor add $amount

Add a certain amount of honor (gained today) to the selected player.
honor addkill 2 Syntax: .honor addkikll

Add the targeted unit as one of your pvp kills today (you only get honor if it’s a racial leader or a player)
honor update 2 Syntax: .honor update

Force the yesterday’s honor fields to be updated with today’s data, which will get reset for the selected player.
name security help
hover 3 Syntax: .hover #flag

Enable or disable hover mode for your character.

Use a #flag of value 1 to enable, use a #flag value of 0 to disable hover.
instance unbind 3 Syntax: .instance unbind all
All of the selected player’s binds will be cleared.
.instance unbind #mapid
Only the specified #mapid instance will be cleared.
instance listbinds 3 Syntax: .instance listbinds
Lists the binds of the selected player.
instance stats 3 Syntax: .instance stats
Shows statistics about instances.
instance savedata 3 Syntax: .instance savedata
Save the InstanceData for the current player’s map to the DB.
itemmove 2 Syntax: .itemmove #sourceslotid #destinationslotid

Move an item from slots #sourceslotid to #destinationslotid in your inventory

Not yet implemented
kick 2 Syntax: .kick [$charactername]

Kick the given character name from the world. If no character name is provided then the selected player (except for yourself) will be kicked.
learn 3 Syntax: .learn #spell [all]

Selected character learn a spell of id #spell. If ‘all’ provided then all ranks learned.
learn all 3 Syntax: .learn all

Learn all big set different spell maybe useful for Administaror.
learn all_crafts 2 Syntax: .learn crafts

Learn all professions and recipes.
learn all_default 1 Syntax: .learn all_default [$playername]

Learn for selected/$playername player all default spells for his race/class and spells rewarded by completed quests.
learn all_gm 2 Syntax: .learn all_gm

Learn all default spells for Game Masters.
learn all_lang 1 Syntax: .learn all_lang

Learn all languages
learn all_myclass 3 Syntax: .learn all_myclass

Learn all spells and talents available for his class.
learn all_mypettalents 3 Syntax: .learn all_mypettalents

Learn all talents for your pet available for his creature type (only for hunter pets).
learn all_myspells 3 Syntax: .learn all_myspells

Learn all spells (except talents and spells with first rank learned as talent) available for his class.
learn all_mytalents 3 Syntax: .learn all_mytalents

Learn all talents (and spells with first rank learned as talent) available for his class.
learn all_recipes 2 Syntax: .learn all_recipes [$profession]

Learns all recipes of specified profession and sets skill level to max.
Example: .learn all_recipes enchanting
levelup 3 Syntax: .levelup [$playername] [#numberoflevels]

Increase/decrease the level of character with $playername (or the selected if not name provided) by #numberoflevels Or +1 if no #numberoflevels provided). If #numberoflevels is omitted, the level will be increase by 1. If #numberoflevels is 0, the same level will be restarted. If no character is selected and name not provided, increase your level. Command can be used for offline character. All stats and dependent VALUESrecalculated. At level decrease talents can be reset if need. Also at level decrease equipped items with greater level requirement can be lost.
linkgrave 3 Syntax: .linkgrave #graveyard_id [alliance|horde]

Link current zone to graveyard for any (or alliance/horde faction ghosts). This let character ghost from zone teleport to graveyard after die if graveyard is nearest from linked to zone and accept ghost of this faction. Add only single graveyard at another map and only if no graveyards linked (or planned linked at same map).
list creature 3 Syntax: .list creature #creature_id [#max_count]

Output creatures with creature id #creature_id found in world. Output creature guids and coordinates sorted by distance from character. Will be output maximum #max_count creatures. If #max_count not provided use 10 as default value.
list item 3 Syntax: .list item #item_id [#max_count]

Output items with item id #item_id found in all character inventories, mails, auctions, and guild banks. Output item guids, item owner guid, owner account and owner name (guild name and guid in case guild bank). Will be output maximum #max_count items. If #max_count not provided use 10 as default value.
list object 3 Syntax: .list object #gameobject_id [#max_count]

Output gameobjects with gameobject id #gameobject_id found in world. Output gameobject guids and coordinates sorted by distance from character. Will be output maximum #max_count gameobject. If #max_count not provided use 10 as default value.
list talents 3 Syntax: .list talents

Show list all really known (as learned spells) talent rank spells for selected player or self.
loadscripts 3 Syntax: .loadscripts $scriptlibraryname

Unload current and load the script library $scriptlibraryname or reload current if $scriptlibraryname omitted, in case you changed it while the server was running.
lookup account email 2 Syntax: .lookup account email $emailpart [#limit]

Searchs accounts, which email including $emailpart with optional parametr #limit of results. If #limit not provided expected 100.
lookup account ip 2 Syntax: lookup account ip $ippart [#limit]

Searchs accounts, which last used ip inluding $ippart (textual) with optional parametr #$limit of results. If #limit not provided expected 100.
lookup account name 2 Syntax: .lookup account name $accountpart [#limit]

Searchs accounts, which username including $accountpart with optional parametr #limit of results. If #limit not provided expected 100.
lookup area 1 Syntax: .lookup area $namepart

Looks up an area by $namepart, and returns all matches with their area ID’s.
lookup creature 3 Syntax: .lookup creature $namepart

Looks up a creature by $namepart, and returns all matches with their creature ID’s.
lookup event 2 Syntax: .lookup event $name
Attempts to find the ID of the event with the provided $name.
lookup faction 3 Syntax: .lookup faction $name
Attempts to find the ID of the faction with the provided $name.
lookup item 3 Syntax: .lookup item $itemname

Looks up an item by $itemname, and returns all matches with their Item ID’s.
lookup itemset 3 Syntax: .lookup itemset $itemname

Looks up an item set by $itemname, and returns all matches with their Item set ID’s.
lookup object 3 Syntax: .lookup object $objname

Looks up an gameobject by $objname, and returns all matches with their Gameobject ID’s.
lookup player account 2 Syntax: .lookup player account $accountpart [#limit]

Searchs players, which account username including $accountpart with optional parametr #limit of results. If #limit not provided expected 100.
lookup player email 2 Syntax: .lookup player email $emailpart [#limit]

Searchs players, which account email including $emailpart with optional parametr #limit of results. If #limit not provided expected 100.
lookup player ip 2 Syntax: .lookup player ip $ippart [#limit]

Searchs players, which account last used ip inluding $ippart (textual) with optional parametr #limit of results. If #limit not provided expected 100.
lookup quest 3 Syntax: .lookup quest $namepart

Looks up a quest by $namepart, and returns all matches with their quest ID’s.
lookup skill 3 Syntax: .lookup skill $$namepart

Looks up a skill by $namepart, and returns all matches with their skill ID’s.
lookup spell 3 Syntax: .lookup spell $namepart

Looks up a spell by $namepart, and returns all matches with their spell ID’s.
lookup taxinode 3 Syntax: .lookup taxinode $substring

Search and output all taxinodes with provide $substring in name.
lookup tele 1 Syntax: .lookup tele $substring

Search and output all .tele command locations with provide $substring in name.
lookup title 2 Syntax: .lookup title $$namepart

Looks up a title by $namepart, and returns all matches with their title ID’s and index’s.
maxskill 3 Syntax: .maxskill
Sets all skills of the targeted player to their maximum VALUESfor its current level.
modify arena 1 Syntax: .modify arena #value
Add $amount arena points to the selected player.
modify aspeed 1 Syntax: .modify aspeed #rate

Modify all speeds -run,swim,run back,swim back- of the selected player to “normalbase speed for this move type”*rate. If no player is selected, modify your speed.

#rate may range from 0.1 to 10.
modify bit 1 Syntax: .modify bit #field #bit

Toggle the #bit bit of the #field field for the selected player. If no player is selected, modify your character.
modify bwalk 1 Syntax: .modify bwalk #rate

Modify the speed of the selected player while running backwards to “normal walk back speed”*rate. If no player is selected, modify your speed.

modify drunk 1 Syntax: .modify drunk #value
Set drunk level to #value (0..100). Value 0 remove drunk state, 100 is max drunked state.
modify energy 1 Syntax: .modify energy #energy

Modify the energy of the selected player. If no player is selected, modify your energy.
modify faction 1 Syntax: .modify faction #factionid #flagid #npcflagid #dynamicflagid

Modify the faction and flags of the selected creature. Without arguments, display the faction and flags of the selected creature.
modify fly 1 Syntax: .modify fly #rate
.fly #rate

Modify the flying speed of the selected player to “normal base fly speed”*rate. If no player is selected, modify your fly.

modify gender 2 Syntax: .modify gender male/female

Change gender of selected player.
modify honor 1 Syntax: .modify honor $amount

Add $amount honor points to the selected player.
modify hp 1 Syntax: .modify hp #newhp

Modify the hp of the selected player. If no player is selected, modify your hp.
modify mana 1 Syntax: .modify mana #newmana

Modify the mana of the selected player. If no player is selected, modify your mana.
modify money 1 Syntax: .modify money #money
.money #money

Add or remove money to the selected player. If no player is selected, modify your money.

#gold can be negative to remove money.
modify morph 2 Syntax: .modify morph #displayid

Change your current model id to #displayid.
modify mount 1 Syntax: .modify mount #id #speed
Display selected player as mounted at #id creature and set speed to #speed value.
modify phase 3 Syntax: .modify phase #phasemask

Selected character phasemask changed to #phasemask with related world vision update. Change active until in game phase changed, or GM-mode enable/disable, or re-login. Character pts pasemask update to same value.
modify rage 1 Syntax: .modify rage #newrage

Modify the rage of the selected player. If no player is selected, modify your rage.
modify rep 2 Syntax: .modify rep #repId (#repvalue | $rankname [#delta])
Sets the selected players reputation with faction #repId to #repvalue or to $reprank.
If the reputation rank name is provided, the resulting reputation will be the lowest reputation for that rank plus the delta amount, if specified.
You can use ‘.pinfo rep’ to list all known reputation ids, or use ‘.lookup faction $name’ to locate a specific faction id.
modify runicpower 1 Syntax: .modify runicpower #newrunicpower

Modify the runic power of the selected player. If no player is selected, modify your runic power.
modify scale 1 Syntax: .modify scale #scale

Change model scale for targeted player (util relogin) or creature (until respawn).
modify speed 1 Syntax: .modify speed #rate
.speed #rate

Modify the running speed of the selected player to “normal base run speed”*rate. If no player is selected, modify your speed.

modify spell 1
modify standstate 2 Syntax: .modify standstate #emoteid

Change the emote of your character while standing to #emoteid.
modify swim 1 Syntax: .modify swim #rate

Modify the swim speed of the selected player to “normal swim speed”*rate. If no player is selected, modify your speed.

modify tp 1 Syntax: .modify tp #amount

Set free talent pointes for selected character or character’s pet. It will be reset to default expected at next levelup/login/quest reward.
movegens 3 Syntax: .movegens
Show movement generators stack for selected creature or player.
mute 1 Syntax: .mute [$playerName] $timeInMinutes

Disible chat messaging for any character from account of character $playerName (or currently selected) at $timeInMinutes minutes. Player can be offline.
namego 1 Syntax: .namego [$charactername]

Teleport the given character to you. Character can be offline.
neargrave 3 Syntax: .neargrave [alliance|horde]

Find nearest graveyard linked to zone (or only nearest from accepts alliance or horde faction ghosts).
notify 1 Syntax: .notify $MessageToBroadcast

Send a global message to all players online in screen.
npc add 2 Syntax: .npc add #creatureid

Spawn a creature by the given template id of #creatureid.
npc additem 2 Syntax: .npc additem #itemId <#maxcount><#incrtime><#extendedcost>r

Add item #itemid to item list of selected vendor. Also optionally set max count item in vendor item list and time to item count restoring and items ExtendedCost.
npc addmove 2 Syntax: .npc addmove #creature_guid [#waittime]

Add your current location as a waypoint for creature with guid #creature_guid. And optional add wait time.
npc addweapon 3 Not yet implemented.
npc allowmove 3 Syntax: .npc allowmove

Enable or disable movement creatures in world. Not implemented.
npc changelevel 2 Syntax: .npc changelevel #level

Change the level of the selected creature to #level.

#level may range from 1 to 63.
npc delete 2 Syntax: .npc delete [#guid]

Delete creature with guid #guid (or the selected if no guid is provided)
npc delitem 2 Syntax: .npc delitem #itemId

Remove item #itemid from item list of selected vendor.
npc factionid 2 Syntax: .npc factionid #factionid

Set the faction of the selected creature to #factionid.
npc flag 2 Syntax: .npc flag #npcflag

Set the NPC flags of creature template of the selected creature and selected creature to #npcflag. NPC flags will applied to all creatures of selected creature template after server restart or grid unload/load.
npc follow 2 Syntax: .npc follow

Selected creature start follow you until death/fight/etc.
npc info 3 Syntax: .npc info

Display a list of details for the selected creature.

The list includes:
- GUID, Faction, NPC flags, Entry ID, Model ID,
- Level,
- Health (current/maximum),

- Field flags, dynamic flags, faction template,
- Position information,
- and the creature type, e.g. if the creature is a vendor.
npc move 2 Syntax: .npc move [#creature_guid]

Move the targeted creature spawn point to your coordinates.
npc name 2 Syntax: .npc name $name

Change the name of the selected creature or character to $name.

Command disabled.
npc playemote 3 Syntax: .npc playemote #emoteid

Make the selected creature emote with an emote of id #emoteid.
npc say 1 Syntax: .npc say #text
Make the selected npc says #text.
npc setdeathstate 2 Syntax: .npc setdeathstate on/off

Set default death state (dead/alive) for npc at spawn.
npc setmodel 2 Syntax: .npc setmodel #displayid

Change the model id of the selected creature to #displayid.
npc setmovetype 2 Syntax: .npc setmovetype [#creature_guid] stay/random/way [NODEL]

Set for creature pointed by #creature_guid (or selected if #creature_guid not provided) movement type and move it to respawn position (if creature alive). Any existing waypoints for creature will be removed from the database if you do not use NODEL. If the creature is dead then movement type will applied at creature respawn.
Make sure you use NODEL, if you want to keep the waypoints.
npc setphase 2 Syntax: .npc setphase #phasemask

Selected unit or pet phasemask changed to #phasemask with related world vision update for players. In creature case state saved to DB and persistent. In pet case change active until in game phase changed for owner, owner re-login, or GM-mode enable/disable..
npc spawndist 2 Syntax: .npc spawndist #dist

Adjust spawndistance of selected creature to dist.
npc spawntime 2 Syntax: .npc spawntime #time

Adjust spawntime of selected creature to time.
npc subname 2 Syntax: .npc subname $Name

Change the subname of the selected creature or player to $Name.

Command disabled.
npc tame 2 Syntax: .npc tame

Tame selected creature (tameable non pet creature). You don’t must have pet.
npc textemote 1 Syntax: .npc textemote #emoteid

Make the selected creature to do textemote with an emote of id #emoteid.
name security help
npc whisper 1 Syntax: .npc whisper #playerguid #text
Make the selected npc whisper #text to #playerguid.
npc unfollow 2 Syntax: .npc unfollow

Selected creature (non pet) stop follow you.
npc yell 1 Syntax: .npc yell #text
Make the selected npc yells #text.
pdump write 3 Syntax: .pdump write $filename $playerNameOrGUID
Write character dump with name/guid $playerNameOrGUID to file $filename.
pdump load 3 Syntax: .pdump load $filename $account [$newname] [$newguid]
Load character dump from dump file into character list of $account with saved or $newname, with saved (or first free) or $newguid guid.
pinfo 2 Syntax: .pinfo [$player_name]

Output account information for selected player or player find by $player_name.
quest add 3 Syntax: .quest add #quest_id

Add to character quest log quest #quest_id. Quest started from item can’t be added by this command but correct .additem call provided in command output.
quest complete 3 Syntax: .quest complete #questid
Mark all quest objectives as completed for target character active quest. After this target character can go and get quest reward.
quest remove 3 Syntax: .quest remove #quest_id

Set quest #quest_id state to not completed and not active (and remove from active quest list) for selected player.
quit 4 Syntax: quit

Close RA connection. Command must be typed fully (quit).
recall 1 Syntax: .recall [$playername]

Teleport $playername or selected player to the place where he has been before last use of a teleportation command. If no $playername is entered and no player is selected, it will teleport you.
reload all 3 Syntax: .reload all

Reload all tables with reload support added and that can be _safe_ reloaded.
reload all_achievement 3 Syntax: .reload all_achievement

Reload all `achievement_*` tables if reload support added for this table and this table can be _safe_ reloaded.
reload all_area 3 Syntax: .reload all_area

Reload all `areatrigger_*` tables if reload support added for this table and this table can be _safe_ reloaded.
reload all_eventai 3 Syntax: .reload all_eventai

Reload `creature_ai_*` tables if reload support added for these tables and these tables can be _safe_ reloaded.
reload all_item 3 Syntax: .reload all_item

Reload `item_required_target`, `page_texts` and `item_enchantment_template` tables.
reload all_locales 3 Syntax: .reload all_locales

Reload all `locales_*` tables with reload support added and that can be _safe_ reloaded.
reload all_loot 3 Syntax: .reload all_loot

Reload all `*_loot_template` tables. This can be slow operation with lags for server run.
reload all_npc 3 Syntax: .reload all_npc

Reload `points_of_interest` and `npc_*` tables if reload support added for these tables and these tables can be _safe_ reloaded.
reload all_quest 3 Syntax: .reload all_quest

Reload all quest related tables if reload support added for this table and this table can be _safe_ reloaded.
reload all_spell 3 Syntax: .reload all_spell

Reload all `spell_*` tables with reload support added and that can be _safe_ reloaded.
reload all_scripts 3 Syntax: .reload all_scripts

Reload `*_scripts` tables.
reload config 3 Syntax: .reload config

Reload config settings (by default stored in mangosd.conf). Not all settings can be change at reload: some new setting values will be ignored until restart, some values will applied with delay or only to new objects/maps, some values will explicitly rejected to change at reload.
repairitems 2 Syntax: .repairitems

Repair all selected player’s items.
reset achievements 3 Syntax: .reset achievements [$playername]

Reset achievements data for selected or named (online or offline) character. Achievements for persistance progress data like completed quests/etc re-filled at reset. Achievements for events like kills/casts/etc will lost.
reset all 3 Syntax: .reset all spells

Syntax: .reset all talents

Request reset spells or talents (including talents for all character’s pets if any) at next login each existed character.
reset honor 3 Syntax: .reset honor [Playername]
Reset all honor data for targeted character.
reset level 3 Syntax: .reset level [Playername]
Reset level to 1 including reset stats and talents. Equipped items with greater level requirement can be lost.
reset spells 3 Syntax: .reset spells [Playername]
Removes all non-original spells from spellbook.
. Playername can be name of offline character.
reset stats 3 Syntax: .reset stats [Playername]
Resets(recalculate) all stats of the targeted player to their original VALUESat current level.
reset specs 3 Syntax: .reset specs [Playername]
Removes all talents (for all specs) of the targeted player or named player. Playername can be name of offline character. With player talents also will be reset talents for all character’s pets if any.
reset talents 3 Syntax: .reset talents [Playername]
Removes all talents (current spec) of the targeted player or pet or named player. With player talents also will be reset talents for all character’s pets if any.
respawn 3 Syntax: .respawn

Respawn selected creature or respawn all nearest creatures (if none selected) and GO without waiting respawn time expiration.
revive 3 Syntax: .revive

Revive the selected player. If no player is selected, it will revive you.
save 0 Syntax: .save

Saves your character.
saveall 1 Syntax: .saveall

Save all characters in game.
send items 3 Syntax: .send items #playername “#subject” “#text” itemid1[:count1] itemid2[:count2] … itemidN[:countN]

Send a mail to a player. Subject and mail text must be in “”. If for itemid not provided related count values then expected 1, if count > max items in stack then items will be send in required amount stacks. All stacks amount in mail limited to 12.
send mail 1 Syntax: .send mail #playername “#subject” “#text”

Send a mail to a player. Subject and mail text must be in “”.
send message 3 Syntax: .send message $playername $message

Send screen message to player from ADMINISTRATOR.
send money 3 Syntax: .send money #playername “#subject” “#text” #money

Send mail with money to a player. Subject and mail text must be in “”.
server corpses 2 Syntax: .server corpses

Triggering corpses expire check in world.
server exit 4 Syntax: .server exit

Terminate mangosd NOW. Exit code 0.
server info 0 Syntax: .server info

Display server version and the number of connected players.
server idleshutdown 3 Syntax: .server idleshutdown #delay [#exist_code]

Shut the server down after #delay seconds if no active connections are present (no players). Use #exist_code or 0 as program exist code.
server idleshutdown cancel 3 Syntax: .server idleshutdown cancel

Cancel the restart/shutdown timer if any.
server idlerestart 3 Syntax: .server idlerestart #delay

Restart the server after #delay seconds if no active connections are present (no players). Use #exist_code or 2 as program exist code.
server idlerestart cancel 3 Syntax: .server idlerestart cancel

server log filter 4 Syntax: .server log filter [($filtername|all) (on|off)]

Show or set server log filters. If used “all” then all filters will be set to on/off state.
server log level 4 Syntax: .server log level [#level]

Show or set server log level (0 – errors only, 1 – basic, 2 – detail, 3 – debug).
server motd 0 Syntax: .server motd

Show server Message of the day.
server plimit 3 Syntax: .server plimit [#num|-1|-2|-3|reset|player|moderator|gamemaster|administrator]

Without arg show current player amount and security level limitations for login to server, with arg set player linit ($num > 0) or securiti limitation ($num < 0 or security leme name. With `reset` sets player limit to the one in the config file
server restart 3 Syntax: .server restart #delay

Restart the server after #delay seconds. Use #exist_code or 2 as program exist code.
server restart cancel 3 Syntax: .server restart cancel

server set motd 3 Syntax: .server set motd $MOTD

Set server Message of the day.
server shutdown 3 Syntax: .server shutdown #delay [#exit_code]

Shut the server down after #delay seconds. Use #exit_code or 0 as program exit code.
server shutdown cancel 3 Syntax: .server shutdown cancel

setskill 3 Syntax: .setskill #skill #level [#max]

Set a skill of id #skill with a current skill value of #level and a maximum value of #max (or equal current maximum if not provide) for the selected character. If no character is selected, you learn the skill.
showarea 3 Syntax: .showarea #areaid

Reveal the area of #areaid to the selected character. If no character is selected, reveal this area to you.
start 0 Syntax: .start

Teleport you to the starting area of your character.
taxicheat 1 Syntax: .taxicheat on/off

Temporary grant access or remove to all taxi routes for the selected character. If no character is selected, hide or reveal all routes to you.

Visited taxi nodes sill accessible after removing access.
tele 1 Syntax: .tele #location

Teleport player to a given location.
tele add 3 Syntax: .tele add $name

Add current your position to .tele command target locations list with name $name.
tele del 3 Syntax: .tele del $name

Remove location with name $name for .tele command locations list.
tele group 1 Syntax: .tele group#location

Teleport a selected player and his group members to a given location.
tele name 1 Syntax: .tele name [#playername] #location

Teleport the given character to a given location. Character can be offline.
ticket 2 Syntax: .ticket on
.ticket off
.ticket #num
.ticket $character_name

on/off for GMs to show or not a new ticket directly, $character_name to show ticket of this character, #num to show ticket #num.
titles add 2 Syntax: .titles add #title
Add title #title (id or shift-link) to known titles list for selected player.
titles current 2 Syntax: .titles current #title
Set title #title (id or shift-link) as current selected titl for selected player. If title not in known title list for player then it will be added to list.
titles remove 2 Syntax: .titles remove #title
Remove title #title (id or shift-link) from known titles list for selected player.
titles setmask 2 Syntax: .titles setmask #mask

Allows user to use all titles from #mask.

#mask=0 disables the title-choose-field
unaura 3 Syntax: .unaura #spellid

Remove aura due to spell #spellid from the selected Unit.
unban account 3 Syntax: .unban account $Name
Unban accounts for account name pattern.
unban character 3 Syntax: .unban character $Name
Unban accounts for character name pattern.
unban ip 3 Syntax : .unban ip $Ip
Unban accounts for IP pattern.
unlearn 3 Syntax: .unlearn #spell [all]

Unlearn for selected player a spell #spell. If ‘all’ provided then all ranks unlearned.
unmute 1 Syntax: .unmute $playerName

Restore chat messaging for any character from account of character $playerName.
waterwalk 2 Syntax: .waterwalk on/off

Set on/off waterwalk state for selected player.
wchange 3 Syntax: .wchange #weathertype #status

Set current weather to #weathertype with an intensity of #status.

#weathertype can be 1 for rain, 2 for snow, and 3 for sand. #status can be 0 for disabled, and 1 for enabled.
whispers 1 Syntax: .whispers on|off
Enable/disable accepting whispers by GM from players. By default use mangosd.conf setting.
wp 2 Using WP Command:
Each Waypoint Command has it’s own description!
wp add 2 Syntax: .wp add [#creature_guid or Select a Creature]
wp export 3 Syntax: .wp export [#creature_guid or Select a Creature] $filename
wp import 3 Syntax: .wp import $filename
wp modify 2 Syntax: .wp modify [#creature_guid or Select a Creature]
add – Add a waypoint after the selected visual
waittime $time
emote ID
spell ID
text1| text2| text3| text4| text5 <text>
model1 ID
model2 ID
move(moves wp to player pos)
del (deletes the wp)

Only one parameter per time!
wp show 2 Syntax: .wp show [#creature_guid or Select a Creature]
on
first
last
off
info

For using info you have to do first show on and than select a Visual-Waypoint and do the show info!

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

یا اینجا بگو یا بهم زنگ بزن

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

اینجا بگو رسیدگی میکنم

foxwow
15-06-2010, 22:48
اموزش ساخت سرور از ابتدایی تا پیشرفته همراه با عکس و توضیحات کامل و دقیق

این آموزش واسه دوستانی که تازه کار هستند قرار میدم امیدوارم کارهمه راه بیوفته

نرم افزارهای مورد نیاز

GIT:

Tortoise-SVN :

32 bit

64 Bit

Visual C++ 2008 Express Edition :

Platform SDK Installed For Windows System :

MySQL :

SQLYog

آموزش نصب Mysql

بعد از نصب 2 گزینه به شما میده Typical و Complete شما Complete انتخاب کنید و next بزنید

مرحله بعدی Configure and Register انتخاب کنید و next کنید

مرحله بعدی Standerd Configuration انتخاب کنید و next کنید

مرحله بعدی تیکه Modify security seting بزنید و سپس یوزر پسورد طبق عکس زیر وارد کنید
سپس تیکه Enable Root Access from remote Machines بزنید و next کنید

نصب سرور منگوس

ابتدا در روی دسکتاپ یا یکی از درایو ها فلدری با نام MaNGOS بسازید
وارد فلدر منگوس بشید و فلدرهایی با نام های UDB و Server بسازید

حالا
روی فلدر منگوس راست کلیک کرده و گزینه Git GUI Here انتخاب کنید طبق عکس زیر

سپس گزینه Clone Existing Repository کلیک کنید طبق عکس زیر

سپس در کادر بالا این ادرس بزنید
git://github.com/mangos/mangos.git

ودر کادر پایین چون من درایو C انتخاب کردم به این صورت خواهد شد

C:\MaNGOS\src

سپس روی گزینه Clone کلیک کنید طبق عکس زیر

تا این مرحله باید به صورت زیر فایل ها و فلدر ها ساخته شده باشه

سپس روی فلدر UDB که قبلا ساخته بودید راست کلیک کنید و گزینه SVN Checkout انتخاب کنید طبق عکس زیر

سپس در کارد بالا ادرس زیر را بدید بقیه موارد دست نزنید سپس ok کنید

تقریبا 230 مگ دانلود میکنه

سپس فلدر src باز کنید دوباره وارد فلدر src بشید سپس فلدر Bindings بشید و فلدری با نام scriptdev2 بسازید
سپس روی این فلدر که ساختید راست کلیک کنید و گزینه SVN Checkout بزنید

سپس ادرس زیر را در کارد بالا بدید و ok کنید

سپس وارد فلدر زیر بشید

MaNGOS\src\win

اگه Visual C++ 2008 دارید فایل زیر اجرا کنید

mangosdVC90.sln

و اگه Visual C++ 2005 دارید فایل زیر

mangosdVC80.sln

طبق عکس زیر روی Build و سپس Configuration Manger کلیک کنید

سپس طبق عکس زیر گزینه Release انتخاب کنید و close بزنید

سپس طبق عکس از بالا Biuld و سپس build solution انتخاب کنید

صبر کنید تا Build تکمیل بشه و 0 failed بشا بده در صورت اینکه failed داد حتما یه جا کار اشتباه کردید

بعد از این SQLYog اجرا کنید و مشخصات Sql که در Mysql ساخته بودید بدید به صورت زیر

Mysql adress : localhost
UserName : root
password: پسوردی که در نصب Mysql انتخاب کرده بودید
Port : 3306

سپس دیتابیس های زیر را بسازید

mangos
realmd
scriptdev2
characters

طبق عکسهای زیر

بعد از ساخت دیتابیس ها باید به صورت زیر باشه

سپس به فلدر زیر برید

MaNGOS\src\src\bindings\scriptdev2

اگه Visual C++ 2008 دارید فایل زیر
scriptVC90.sln

و اگه Visual C++ 2005 دارید فایل زیر

scriptVC80.sln

و مانند فایل mangosdVC90.sln عمل کنید یعنی ابتدا از بالا Build سپس Configuration Manger و سپس Release انتخاب کنید و Close بزنید سپس از بالا build سپس Build solution انتخاب کنید

پایان کار باید به شما 0 Failed بده در غیر این صورت اشتباه انجام دادید

دوباره بر میگردیم به SQLYog بازش میکنید و یکی یکی Sql ها را ایمپورت میکنیم

ابتدا روی Characters راست کلیک کرده و از کزینه import سپس Restore from Sql dump انتخاب کرده و سپس روی ... کلیکی کنید و فایل زیر را انتخاب کنید

MaNGOS\src\sql\characters.sql

سپس روی گزینهExecute کیلیک کنید و سپس Yes

حالا روی Realmd راست کلیک و Import سپس Restore from Sql dump و فایل زیر را انتخاب کنید و Excute کنید

MaNGOS\src\sql\realmd.sql

سپس وارد فلدر MaNGOS\UDB\trunk\Full_DB\ میشید و فایل rar را Extract کنید

سپس فایل اکسترکت شده را برای دیتابس mangos مانندrealmd و چرکتر import کنید

دوباره روی دیتابس mangos راست کلیک منید و restor from sql dump و به فلدر زیر برید
MaNGOS\UDB\trunk\Updates\0.11.6_additions\

سپس فایل ها یی که بااس زیر شروع میشه یکی یکی ایمپورت کنید

XXX_corepatch_mangos_XXX_to_XXX

به طور مثال
384_corepatch_mangos_8587_to_8734

سپس فایل های
XXX_updatepack_mangos.sql

به ترتیب همه اپدیت ها انجام بدید

سپس طبق عکس زیر از column db_verion ورژن دیتابس خودتون ببنید

پس از اینکه ورژن دیتابیس مشخص شد روی mangos راست کلیک کنید سپس restor from sql dump و به فلدر زیر برید

MaNGOS\src\sql\updates\

و sql هایی که شمارشون از شماره ورژن دیتابس بالاتره به ترتیب انتخاب کنید و Excute کنید تا ایمپورت بشه

سپس روی دیتابس scriptdev2 راست کلیک کنید و import >restor from sql dump سپس فایل های زیر ایمپورت کنید

scriptdev2_create_structure_mysql.sql
scriptdev2_script_full.sql

سپس روی دیتابیس mangos راست کلیک کنید و import >restor from sql dump سپس فایل زیر ایمپورت کنید

MaNGOS\src\src\bindings\scriptdev2\sql\mangos_scri ptname_full.sql

سپس فلدر های UDB و Server کات کنید وارد فلدر src بشید و past کنید

سپس وارد فلدر زیر بشید و تمام فایل های .exe و .dll داخل فلدر Server کپی کنید

MaNGOS\src\bin\Win32_Release

سپس وارد فلدر زیر بشید و فایل realm.config.dist.in داخل فلدر Server کپی کنید

MaNGOS\src\src\realmd

سپس وارد فلدر زیر بشید و فایل mangos.config.dist.in داخل فلدر Server کپی کنید

MaNGOS\src\src\mangosd

سپس وارد فلدر زیر بشید و فایل scriptdev2.config.dist.in داخل فلدر Server کپی کنید
MaNGOS\src\src\bindings\scriptdev2

سپس 3 فایل زیر را
mangos.conf.dist.in
realm.conf.dist.in
scriptdev2.conf.dist.in

به صورت زیر رینیم کنید
mangos.conf
realm.conf
scriptdev2.conf

سپس فایل mangos.conf باز کنید و خط زیر پیدا کنید

RealmID = 1
DataDir = "."
LogsDir = ""
LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;realmd"
WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;mangos"
CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;characters"
MaxPingTime = 30
WorldServerPort = 8085
BindIP = "0.0.0.0"

و به صورت زیر تغییر دهید

RealmID = 1
DataDir = "."
LogsDir = ""
LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR ROOT PASSWORD;realmd"
WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR ROOT PASSWORD;mangos"
CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR ROOT PASSWORD;characters"
MaxPingTime = 30
WorldServerPort = 8085
BindIP = "0.0.0.0"

به جای YOUR ROOT PASSWORD پسورد Mysql که ساختید بدید

سپس فایل realmd.conf باز کنید خط زیر پیدا کنید

LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;realmd

و با خط زیر عوض کنید

LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR PASSWORD;realmd

سپس فایل scriptdev2.conf باز کنید خط زیر پیدا کنید

ScriptDev2DatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;scriptdev2

و با خط زیر عوض کنید

ScriptDev2DatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR PASSWORD;scriptdev2

سپس وارد فلدر زیر بشید
MaNGOS\src\contrib\extractor
وفایل Ad.exe داخل فلدری که بازی کامل همراه با پچ نصب کردید بریزید و اجرا کنید

بعد از تکمیل فلدر های maps و dbc داخل فلدر server کپی کنید

سپس وارد فلدر زیر بشید
D:\New Folder (18)\src\contrib\vmap_extract_assembler_bin

و فایل make vmaps.bat اجرا کنید و بعد از تکمیل فلدر های buildings و vmaps داخل فلدر server کپی کنید

سپس فایل های realmd.exe و mangosd.exe اجرا کنید

سرور شما اکنون آنلاینه و با یوزر و پسورد administrator میتونید وارد بازی بشید

موفق باشید امیدوارم این اموزش مفید باشه اگه غلط املایی بود ببخشبد ساعت الان 4 نصفه شبه که این اموزش تو 1 ساعت و نیم نوشتم

سوالی بود بپرسید

aziz inja hichkodom az axa baz nemishe ke!:((

Black-Ninja
16-06-2010, 11:24
سلام این آموزش رو میزارم دیگه همیشه به این مراجعه کنید ! ( اموزش از Cussed )

آموزش کامپایل منگوس 3.3.3a و نحوه نصب دیتابیس

برنامه های مورد نیاز :

نصب Net Framework 3.5
نصب Visual Studio 2010
نصب Navicat For Mysql
نصب برنامه XAMPP
نصب github (این یکم نصبش پیچیدست به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید و برای ویندوز دانلود کنید )

این برنامه های لازم و ضروری می باشد و برای اجرای یک سرور بهش احتیاج خواهید داشت .

در این روش دیگه همیشه هسته شما به روز خواهد بود و یک جورایی سرور شما با پدر مادر میشه .

آموزش دریافت سورس و کامپایل :

1- بعد از نصب برنامه های بالا برنامه Github Bash را باز می کنید و در خط فرمان بزنید cd c:/mangos البته اول فایل منگوس را در درایو C بسازید

2- سپس تایپ کنید git clone
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و منتظر بمانید تمام سورس های منگوس دانلود شود

3- حال بعد از دریافت تمام سورس ها وارد فولدر مورد نظر شوید و فولدر Win را باز کنید و فایل mangosdVC100.sln را در Visual Basic 2010 اجرا کنید

4- حالا در محیط Visual Basic برای کامپایل سورس ها باید از گزینه بالا Release را انتخاب کنید به تصویر زبر توجه کنید در صورتی که بخواهید از 64 بیت استفاده کنید کافیست Win32 را به X64 تغییر دهید .

5- حالا در بالا در قسمت Build گزینه Build Solution را انتخاب کنید و منتظر بمانید سورس ها کامپایل شود .

6- بعد از کامپایل فایل های شما در پوشه bin ذخیره شده است ( در جایی که سورس ها قرار دارد )

خوب تا اینجا نحوه کامپایل را یاد گرفتیم حالا نوبت ساخت دیتابیس می باشد

آموزش ساخت دیتابیس :

دیتابیس های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و ما برای مثال از دیتابیس YTDB استفاده می کنیم .

1-ابتدا برنامه XAMPP را نصب کنید ( از برنامه های Easy PHP و Wampp هم می توانید استفاده کنید )

2-حال برنامه Xampp Control در دسکتاپ را اجرا کنید و گزینه Mysql را start کنید

3- فایل زیر را دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو از حالت فشرده خارج کنید

4- وارد Navicat شوید و در صفحه ظاهر شده و باقی تنظیمات را به صورت پیش فرض قرار دهید و OK کنید

5- حالا بر روی Localhost_3306 دبل کلیک کنید و وارد شوید .

6- بعد از ورود بر روی localhost_3306 راست کلیک کرده و گزینه New Database را انتخاب کنید و در Enter Database Name کلمه characters را بنویسید و ok کنید به همین صورت کلمه mangos و realmd را نیز بسازید

7- بعد از ساخت این 3 دیتابیس زمان پر کردن آن رسیده از Characters شروع میکنم ، ابتدا بر روی characters دبل کلیک کرده و سپس بعد از وارد شدن بر روی Characters راست کلیک کنید و گزینه Exequte Sql File را انتخاب کنید و مانند تصویر عمل کنید

8- بعد از کلیک بر روی این گزینه وارد جایی شوید که سورس ها را ریختید برای مثال c:/mangso و فایل sql را باز کرده و characters.sql را وارد کنید و استارت کنید

9- برای گزینه Realmd هم مانند روش بالا عمل کنید و تنها فایل realmd.sql را ایمپورت میکنید

10- برای mangos باید وارد فایلی که در بالا دادم یعنی شماره 3 وارد شوید و محتویات آن را در mangos ایمپورت کنید

11- بهتر است برای دیتابیس خود یک پسورد وارد کنید بدین منظور وارد navicat شوید از بالا Manage Users را انتخاب کنید بر روی root@Localhost کلیک کرده و Edit User را انتخاب کنید و پسورد را برای مثال 1234 قرار دهید

نحوه استخراج MAP و DBC (مهم) :

1- وارد جایی که سورس ها را ریخته اید بشوید مثال c:/mangos و وارد فولدر contrib و extractor شوید فایل ad.exe را کپی کرده و وارد محل نصب بازی WoW 3.3.3a شوید و Paste کنید حال ad.exe را اجرا کنید و صبر کنید

2- بعد از اتمام کار فایل های map و dbc ایجاد شده که در پایین میگم کجا کپی کنید

آموزش تنظیم کانفیگ سرور :

1- ابتدا فایل هایی که کامپایل کردید در فولدر bin جدا کرده و در درایو E:/server (مثال) بریزید فایل های MAP و DBC را نیز کپی کنید

2- این 3 عدد فایل را به صورت زیر تغییر دهید
mangos.conf.dist.in
realm.conf.dist.in
scriptdev2.conf.dist.in

تغییر نام به :

mangos.conf
realm.conf
scriptdev2.conf

3-حالا وارد Mangos.conf شوید و گزینه های زیر را تغییر دهید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوجه داشته باشید 1234 همان پسوردی است که در navicat تغییر دادیم .

4- وارد realmd.conf شوید و کد زیر را تغییر دهید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5- وارد Scriptdev2.conf شوید و به تغییر دهید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش آپدیت کردن هسته :
هسته تقریبا هر روز در حال به روز رسانی می باشد و برای این کار شما نیز می توانید هر چند رو یک بار هسته خود را آپدیت کنید برای آپدیت هسته به روش زیر عمل کنید :

1- وارد github bash بشوید

2-به فایل مربوط به سورس ها بروید بدین شکل cd c:/mangos (مثال)

3-سپس دستور git pull را وارد کنید تا به صورت خودکار آپدیت شود

کار به پایان رسید حالا بر روی mangosd.exe و realmd.exe (اگه اشتباه نکنم ) کلیک کنید .

توجه : کپی برداری از مطلب تنها با ذکر منبع مجاز است ! لطفا لینک اینجا و نام نویسنده را وارد کنید !

ali_kalagh
16-06-2010, 20:43
salam be hame bebakhshid fingilish zadam farsi nadashtam - mikham 1 spell kolan az database delete konam yani mikham 1 spell to bazi aslan nabashe chi kar konam

16-06-2010, 21:56
سلام حسین جان اون سایته p30iran تو نمیره همینجا میگی من Opsidan هستم

Black-Ninja
16-06-2010, 23:52
میتونی توی Spell_disabled آیدی اسپل را وارد کنی تا قفل بشه

Lordofassassins
17-06-2010, 23:42
واقعا ممنون راجع به توضيحات ممنون ميشم اگه راجع به دستكاري تو سرورهاي ديگران هم توضيح بدين
ممنون

darknightdmcc
20-06-2010, 09:43
cussed این کار هایی که گفتین برای آن کردن سروره یا برای چیزه دیگه ؟
چون می خواهم از یک راه درست سرور بسازم ولی نمیدونم چیکار کنم
راستی این ÷چ منگوس MaNGOS Repack Ver.6.37
کلی با قبلیاش فرق داره هیچ کاریش نمیتونم بکنم نه میشه npc ها رو دست کاری کرد وقتی هم ریلمش رو با navicat عوض میکنونم بعدش ریلم خودم هم عوض میکنم اصلا نمیره تو گیم
من همی چیز تو این سایت یاد گرفتم به جز آنلاین کردن سرور راستی میشه یک نفر به طوره کامل توضیح بده آفلاینشو بلدما فقط قسمت آنلاین کردن ممنون میشم:10:

Black-Ninja
20-06-2010, 17:19
cussed این کار هایی که گفتین برای آن کردن سروره یا برای چیزه دیگه ؟برای ران کردن یک سرور که قابل انعطاف و دستکاری باشه

در پک های آماده نمی توانید فایل های Cpp را دستکاری کنید و یا پتچی به آن اضافه کنید و غیره... ولی در این حالت امکان هر کاری وجود داره فرق نمی کنه این روش هم برای آفلاین اجرا کردن هست و هم آنلاین
پیشنهاد می کنم برای دستکاری NPC ها و چیزهای دیگه از برنامه Quice استفاده کنید برای دانلود به لینک پایین برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآنلاین کردن سرور کاملا مثل همین آفلاین هست به عبارتی شما همین کار ها را برای یک سیستم دیگه در دیتا سنتر انجام میدی و تنها کاری که میکنی تغییر ای پی در realmlist هست

darknightdmcc
21-06-2010, 11:35
ممنون ولی یک مشکل دیگه هم هست تو اون یکی سرور ها سایت اجرا نمیشه هر کاری کردم سایتش درست نشد

darknightdmcc
21-06-2010, 12:08
عالی بود راستی نگفتی اینو با کدوم ÷چ منگوس درست کنم چون فقط چهار ÷نج نوع منگوس برای 3.3.3a داریم میشه بگی کدوم یا لینک دانلودشو بزاری ؟

Black-Ninja
21-06-2010, 14:49
منظور شما رو نفهمیدم.

darknightdmcc
21-06-2010, 20:16
منگوسی که برای ÷چ 3.3.3a هست تو اینترنت چهار نوعه کدوم یکیشو برای ساخت سرور آنلاین دانلود کنم ؟

darknightdmcc
22-06-2010, 00:01
من هر کاری کردم نتونستم اینو ÷یدا کنم و دانلود کنم github همه جا رو گشتم هر چی دانلود میکردم اون نبود میشه راهنماییم کنین ؟

*Mehran*
25-06-2010, 21:13
با سلام میشه تو این بازی رمز زد ؟ میخوام رمز بزنم ...:31:

ATS_Alilord3224
26-06-2010, 09:56
سلام به همه
کسی نگفت چجوری باید Creatur با مدلی دوست دارم بسازم ؟؟
برای مثال اگه من مدل یه NPC رو به Illidan تغییر بدم Sword های دستش که نمیاد :13:
چه کار کنم ؟
و یه سوال دیگه این که اگه بخوام باس ها Spell بزنند چه کار باید بکنم ؟

Black-Ninja
27-06-2010, 04:59
با سلام میشه تو این بازی رمز زد ؟ میخوام رمز بزنم ...:31:

رمز که نه ولی میتونی از برنامه های جانبی استفاده کنی

سلام به همه
برای مثال اگه من مدل یه NPC رو به Illidan تغییر بدم Sword های دستش که نمیاد :13:
چه کار کنم ؟

برای سوال اول شما باید بگم که با command هایی که دارید میتوانید به npc مورد نظر Weapon بدید و یا از دیتابیس

جواب سوال دوم شما اینکه منم مدتها دنبال همین قضیه بودم و حیاتی بودنش رو درک میکنم این کار مستلزم دانش برنامه نویسی هست .

samixsphinx
27-06-2010, 11:56
SQLyog man in erroro mide[Error No.2003 Can't connect MySQL server on 'local host']bayad chikar konam?(bebakhshid fonte farsi nadashtam)

Black-Ninja
27-06-2010, 15:51
سلام شما برنامه XAMPP یا WAMPP یا EasyPHP رو نصب کردید ؟ این این Error میگه نمی تواند به Mysql Server وصل بشود

samixsphinx
27-06-2010, 16:25
XAMPP ro nadaram mishe ye link azash behem bedi

samixsphinx
27-06-2010, 17:25
سلام شما برنامه XAMPP یا WAMPP یا EasyPHP رو نصب کردید ؟ این این Error میگه نمی تواند به Mysql Server وصل بشود
XAMPP ya WAMPP ya EasyPHP nadaram aval ye linke download behem bede pls bad begoo chetori azash estefade konam:20:

Bllizzardwow
27-06-2010, 20:54
XAMPP ya WAMPP ya EasyPHP nadaram aval ye linke download behem bede pls bad begoo chetori azash estefade konam:20:

Mysql نصب کن

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

سلام به همه
چه کار کنم ؟

اگه برای باس هات اسپل تعریف شده و نمیزنند احتمالاً scriptname ندارن تو دیتابیس Scriptname رو درست کن اسپل میزنن و اگه اونو درست کردی و بازم نزدند طبق صحبت دویت خوبمون باید Script نویسی بلد باشی

اگه نمیدونی چطوری scripname بزاری اسم باسی که میخوای اسپل بزنه رو بگو تا اسکریپتشو بهت بگم

موفق باشی

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

منگوسی که برای ÷چ 3.3.3a هست تو اینترنت چهار نوعه کدوم یکیشو برای ساخت سرور آنلاین دانلود کنم ؟

میشه واضح توضیح بدی که چی میخوای ؟

باور کن هیچی متوجه نشدم

samixsphinx
28-06-2010, 11:13
chetori mitoonam be komak SQLyog baraye bossha loot bezaram?[bazam bebakhshid fonte farsi hanooz nasb nakardam]s

Bllizzardwow
28-06-2010, 17:07
chetori mitoonam be komak SQLyog baraye bossha loot bezaram?[bazam bebakhshid fonte farsi hanooz nasb nakardam]s
Sry Az Inke Fingilish Type Mikonam Windows ro taze Avaz Kardam Va Emkane Type Farsi Nabod

Shoma Varede Data Base Sho Boro to table Creature_loot_tamplate

Onja Moshkelet Hal Mishe

samixsphinx
28-06-2010, 18:09
Sry Az Inke Fingilish Type Mikonam Windows ro taze Avaz Kardam Va Emkane Type Farsi Nabod

Shoma Varede Data Base Sho Boro to table Creature_loot_tamplate

Onja Moshkelet Hal Mishe
mishe daghigh tar tozih bedi zemnan ravesh sakhte itemhaye customro betore kamle tozih bedi lotfan

Bllizzardwow
28-06-2010, 19:32
mishe daghigh tar tozih bedi zemnan ravesh sakhte itemhaye customro betore kamle tozih bedi lotfan

طبق عکس ها برو جلو

طریقه ی ساخت آیتم هم اگه یه چرخ تو صفحات بزنی کامل پیدا میکنی همراه با عکس

موفق باشی

TCG
30-06-2010, 20:46
سلام بچه ها.
بابت زحمتی که میکشین واقعا ممنونم.
این تاپیک یه کم شلوغ شده با سرچ نتونستم به جواب سئوالم برسم؛ اینجا نوشتمش. ببخشید.
چجوری یک سرور آفلاین توی خونه درست کنم تا بتونم نسخه ی 3.3.3a رو توی خونه بازی کنم.
کار باهاش ساده باشه لطفاً.
مرسی.

darknightdmcc
01-07-2010, 17:11
---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:51 PM ----------

باور کن هیچی متوجه نشدم[/QUOTE

میگم کدوم یکی از سرور های mangos رو میشه باهاش سرور آنلاین زد
اگه تو انترنت بگردی میبینی منگوس برای patch 3.3.3 یکی نیست(یک نوع نیست) چهار نوع منگوس برای patch 3.3.3 یا 3.3.3a داریم میگم کدومش برای ساختن سرور آنلان خوبه ؟ اگه لینک دانلودشو داری بگو اون منگوس رو برای سرور آنلاین دانلود کنم. ممنون:10:

ATS_Alilord3224
02-07-2010, 10:51
[/QUOTE]

اگه برای باس هات اسپل تعریف شده و نمیزنند احتمالاً scriptname ندارن تو دیتابیس Scriptname رو درست کن اسپل میزنن و اگه اونو درست کردی و بازم نزدند طبق صحبت دویت خوبمون باید Script نویسی بلد باشی

اگه نمیدونی چطوری scripname بزاری اسم باسی که میخوای اسپل بزنه رو بگو تا اسکریپتشو بهت بگم

موفق باشی [/QUOTE]

سلام
من با Quice کار میکنم وجای نوشتن Script رو شاید بدونم (چون الان از کافی نت آنلاین هستم)
Script قسمت پایین سمت راست برنامه نیست ؟؟
حالا Script باس Kil'jaeden رو برام بنویس .
در ضمن من می خوام تا باس Spell هایی که من دوست دارم رو بزنه این چی ..؟؟

Bllizzardwow
02-07-2010, 12:33

باور کن هیچی متوجه نشدم[/QUOTE

میگم کدوم یکی از سرور های mangos رو میشه باهاش سرور آنلاین زد
اگه تو انترنت بگردی میبینی منگوس برای patch 3.3.3 یکی نیست(یک نوع نیست) چهار نوع منگوس برای patch 3.3.3 یا 3.3.3a داریم میگم کدومش برای ساختن سرور آنلان خوبه ؟ اگه لینک دانلودشو داری بگو اون منگوس رو برای سرور آنلاین دانلود کنم. ممنون:10:

همه ی منگوس ها قابلیت آنلاین کردن رو دارن و اینکه چند ن.ع هست فکر کنم منظورت رویژن هاش باشه خوب این رویژن هرچی بالاتر باشه بهتره ، داخل تاپیک لینک دانلود زیاده یکیشو دانلود کن و استفاده کن

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

سلام بچه ها.
بابت زحمتی که میکشین واقعا ممنونم.
این تاپیک یه کم شلوغ شده با سرچ نتونستم به جواب سئوالم برسم؛ اینجا نوشتمش. ببخشید.
چجوری یک سرور آفلاین توی خونه درست کنم تا بتونم نسخه ی 3.3.3a رو توی خونه بازی کنم.
کار باهاش ساده باشه لطفاً.
مرسی.

تاپیک رو سرچ نکن چندتا صفحه که بگردی لینک پیدا میکنی
داخله تاپیک هم نخواستی بگردی یه چرخ تو گوگل بزن

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

سلام
من با Quice کار میکنم وجای نوشتن Script رو شاید بدونم (چون الان از کافی نت آنلاین هستم)
Script قسمت پایین سمت راست برنامه نیست ؟؟
حالا Script باس Kil'jaeden رو برام بنویس .
در ضمن من می خوام تا باس Spell هایی که من دوست دارم رو بزنه این چی ..؟؟

اسکریپت نیم boss_kiljaeden

اگه بخوای باس اسپلهائی که تو دوست داری رو بزنه باید اسکریپت نویسی بلد باشی

kazemelf
04-07-2010, 15:57
سلام به همگی
آقایون میشه لطفا یکی لینک برنامه minimanager رو + آموزش ساخت costume item رو بزاره لطفا
ممنون میشم

Bllizzardwow
05-07-2010, 11:52
سلام به همگی
آقایون میشه لطفا یکی لینک برنامه minimanager رو + آموزش ساخت costume item رو بزاره لطفا
ممنون میشم

مینیمنیجر برای منگوس

برای ساخت آیتم هم دوبار تو همین تاپیک توضیح کامل داده شده با عکس اگه یه چرخ بزنی پیدا میکنی

ATS_Alilord3224
06-07-2010, 09:51
سلام
دستت درد نکنه
میشه لیست Script کل باس های SWP رو بزاری ؟
در ضمن اگه میشه واسه Illidan Stromrage هم Script بگی البطه توی حالت Normal نه اون حالتی که یه اسکلت دستشه و باید با Akama صحبت کرد
تشکر !!

واسه دادن Weapon دست باس ها یا Creatur ها با نرم افزار Navicat توی دیتابیس خود مانگوس (البطه برای افرادی که اسم اون ها رو عوض نکره باشن) روی قسمت Creatur_Equi......i نوشه کلیک یا وارد میشن
بعد یه ID جدید میسازن و مشخصات رو وارد میکنند
البطه شرمنده که توضیح کامل ندادم چون الان من دسترسی به WOW و Server ندارم نمی تونم اطلاعات کامل بدم :11:
انشاء الله در اولین فرصت کاملش میکنم شاید خیلی از دوستان بتونند با یه نگاه کوچک بفهمند
آخه خیلی سخت نیست

با تشکر

mohamad114
06-07-2010, 12:43
سلام دوستان من انتی ویروسم wow.exe رو ویروس شناخته و پاکش کرده و لطفا یکی برام اپلودش کنه ممنون میشم فقط همین تاپیک دیدم که بپرسم منتظر کمک شما هستم

ورژن بازی 3.3.3a

Bllizzardwow
06-07-2010, 15:11
سلام
دستت درد نکنه
میشه لیست Script کل باس های SWP رو بزاری ؟
در ضمن اگه میشه واسه Illidan Stromrage هم Script بگی البطه توی حالت Normal نه اون حالتی که یه اسکلت دستشه و باید با Akama صحبت کرد
تشکر !!

واسه دادن Weapon دست باس ها یا Creatur ها با نرم افزار Navicat توی دیتابیس خود مانگوس (البطه برای افرادی که اسم اون ها رو عوض نکره باشن) روی قسمت Creatur_Equi......i نوشه کلیک یا وارد میشن
بعد یه ID جدید میسازن و مشخصات رو وارد میکنند
البطه شرمنده که توضیح کامل ندادم چون الان من دسترسی به WOW و Server ندارم نمی تونم اطلاعات کامل بدم :11:
انشاء الله در اولین فرصت کاملش میکنم شاید خیلی از دوستان بتونند با یه نگاه کوچک بفهمند
آخه خیلی سخت نیست

با تشکر

script هر باسی رو میخوای اسمشو کامل بنویس
نمیدونم اینجا عضو شی میفهمی

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

سلام دوستان من انتی ویروسم wow.exe رو ویروس شناخته و پاکش کرده و لطفا یکی برام اپلودش کنه ممنون میشم فقط همین تاپیک دیدم که بپرسم منتظر کمک شما هستم

ورژن بازی 3.3.3a

پسورد

Black-Ninja
06-07-2010, 20:04
"Blizzardwow" امیدوارم سایت خوبی داشته باشی اما پیشنهاد میکنم قالب رو عوض کنی :) و از قالب روشن و با قابلیت های بیشتر نصب کنی .

من دوست دارم تو این زمینه بهت کمک کنم اگر خواستی تو یاهو باهم صحبت می کنیم . Mr.r3lax

EnD Game
06-07-2010, 22:17
سلام
از trinity core ya db کسی مشکل داشت مشکلش بگه جواب میدم
هم oregon.mangos.trinity
کار کردم

EnD Game
07-07-2010, 23:19
برید واسه trinity. oregon.
oregon هنوز ssapurt میشه
هر 2 با hg dl میشن مشکلی بود عمومی در خدمتم

EnD Game
07-07-2010, 23:31
سلام به همه خسته نباشید:11:
بچه ها من یک سرور 2.4.3 دارم اما توی سرور commanc به نام freeze نداره !!:41:
سرور mangos مشابه سرور که توی page1 هست لطفا کمکم کنین ty بای:11:

سلام اون comande که جمش میشه comands
و freez هست که حالت sleep داره اول ببین رنکه چندی .ban character Name Time Reason
استفاده کن بهتره :D

Bllizzardwow
08-07-2010, 11:06
"Blizzardwow" امیدوارم سایت خوبی داشته باشی اما پیشنهاد میکنم قالب رو عوض کنی :) و از قالب روشن و با قابلیت های بیشتر نصب کنی .

من دوست دارم تو این زمینه بهت کمک کنم اگر خواستی تو یاهو باهم صحبت می کنیم . Mr.r3lax

قالب مین سایت آموزشگاه رو عوض کردم ، مونده قالب خود آموزشگاه ، بابا نوشتنش کاره سختیه :)

ولی بزودی تموم میشه

اگه بیای که خوشحال میشم آی یاهوی من k_zeus@ymail.com
ایمیلم Bllizzardwow@kingswow.com

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

سلام اون comande که جمش میشه comands
و freez هست که حالت sleep داره اول ببین رنکه چندی .ban character Name Time Reason
استفاده کن بهتره :D

کسیو مسخره نکن ، همیشه میگن دست بالای دست بسیار هست البته ببخشی که دخالت کردم

Morteza561
15-07-2010, 12:39
سلام

(با عرض پوزش از *Ali* خان)

ببخشید یه نفر یه سرور گیم راه انداخته برای بازی World of Warcraft با 3 تا سرور پشتیبانی میکنه.

حالا میخواد یه برنامه تو مایه های:

راه بندازه. به خاطر همین به من این کار رو داده.

من تا الان تونستم بخش اخبار برنامه و تشخیص بهترین سرور رو تکمیل کنم.

اما هنوز 2 تا مشکل دارم:

1- چطوری باید بهترین سرور رو به بازی معرفی کنم؟

2- چطوری به سرور سایت وصل بشم و UserName/Password رو وارد کنم؟

که دومیش به این بخش مربوط نمیشه و جای دیگه ای میپرسم. اگر کسی از دوستان پاسخ سوال اولم رو میدونه ممنون میشم سریعتر جوابم رو بده.

منتظرم ... :40:

ali_kalagh
20-07-2010, 11:29
سلام به همه اساتید
می خوام سرور 3.3.5 ران کنم که تا حدودی fix باشه و کامل کامپایل شده باشه anti cheat هم داشته باشه
ARENA
BG
SAIT همه چی کامل
هر کی می تونه کمک کنه بسم....

Bllizzardwow
21-07-2010, 11:40
سلام

(با عرض پوزش از *Ali* خان)

ببخشید یه نفر یه سرور گیم راه انداخته برای بازی World of Warcraft با 3 تا سرور پشتیبانی میکنه.

حالا میخواد یه برنامه تو مایه های:

راه بندازه. به خاطر همین به من این کار رو داده.

من تا الان تونستم بخش اخبار برنامه و تشخیص بهترین سرور رو تکمیل کنم.

اما هنوز 2 تا مشکل دارم:

1- چطوری باید بهترین سرور رو به بازی معرفی کنم؟

2- چطوری به سرور سایت وصل بشم و UserName/Password رو وارد کنم؟

که دومیش به این بخش مربوط نمیشه و جای دیگه ای میپرسم. اگر کسی از دوستان پاسخ سوال اولم رو میدونه ممنون میشم سریعتر جوابم رو بده.

منتظرم ... :40:

لطفاً کامل توضیح بده
1- بهترین سرور رو به کجای بازی معرفی کنی ؟
2- منظورت از وصل شدن به سایت سرور و یوزر پسورد زدن دقیق چیه لطفاً توضیحاتو کامل کن من از این سوأل ها هیچی متوجه نشدم
البته میدونم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیه و کارش چیه
شما میخوای یه چیزی مثله این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید درست کنی ؟!

ho0rezam
24-07-2010, 12:42
سلام...من به صورت آنلاین بازی میکنم و هیچ سر رشته ای با offline ندارم.
اما میخوام روو سیستمم سرر offline برای چک کردن بعضی آیتم ها و بعضی مسائل داشته باشم.
میشه کلا بگید باید چه چیز هایی رو دانلود کنم؟؟؟ قبلا توو همین تاپیک به کمکه بچه ها این کارو کرده بودم...اما الان یادم رفته...فقط یادمه باید framework 3.5 داشته باشم. و وقتی وارد میشدم admin یوزر و پسی بود که باید میدادم.

اگه امکان داره لینک چیز هایی که باید دانلود کنم رو بذارید...اگه امکان داره نرم فزارش پتچ 3.3.3 یا 3.3.5 باشه.

rezakheyri
25-07-2010, 15:54
از بچه های پالادین بازه حرفه ای کسی هست که چند تا macro به من معرفی کنه؟

pls help:19::19::19:

Black-Ninja
25-07-2010, 19:33
اینجا آموزش ساخت سرور و شبیه ساز است لطفا به انجمن زیر مراجعه فرمایید

AMIR_TO
27-07-2010, 00:29
ببخشید چه جوری میشه یه سرور آفلاین با پچ 3.0.1 ساخت؟

AMIR_TO
27-07-2010, 23:44
pls help and answer me

namx
28-07-2010, 09:54
سلام...من به صورت آنلاین بازی میکنم و هیچ سر رشته ای با offline ندارم.
اما میخوام روو سیستمم سرر offline برای چک کردن بعضی آیتم ها و بعضی مسائل داشته باشم.
میشه کلا بگید باید چه چیز هایی رو دانلود کنم؟؟؟ قبلا توو همین تاپیک به کمکه بچه ها این کارو کرده بودم...اما الان یادم رفته...فقط یادمه باید framework 3.5 داشته باشم. و وقتی وارد میشدم admin یوزر و پسی بود که باید میدادم.

اگه امکان داره لینک چیز هایی که باید دانلود کنم رو بذارید...اگه امکان داره نرم فزارش پتچ 3.3.3 یا 3.3.5 باشه.

همینایی که این گفت فقط برای پچ 3.3.3a رو اگه میشه بگید ممنونتون میشم

666satan666
29-07-2010, 12:34
سلام .
من میخواستم wow cataclysm رو بگیرم . میشه 3.3.5 رو به cataclysm آپدیت کرد ؟ یا باید برم از نو بگیرم ؟

AMIR_TO
30-07-2010, 21:23
آره میشه آپدیت کرد

sajjad_setam
01-08-2010, 21:36
ببخشید جایی هست که بشه بازی رو با پچ های کاملش خرید کرد؟

من بچه شهرستانم هیچ دسترسی یه جایی ندارم

حتی گیم نت هم wow نداره:41:

اگه سراغ دارین plz بگین

Black-Ninja
02-08-2010, 05:50
ببخشید جایی هست که بشه بازی رو با پچ های کاملش خرید کرد؟

من بچه شهرستانم هیچ دسترسی یه جایی ندارم

حتی گیم نت هم wow نداره:41:

اگه سراغ دارین plz بگین

اگه بخوای برای شما میفرستم پ . خ بده

esi257
02-08-2010, 09:34
salam mishe naravzar patch jadid patch qhadim ro ham suport kone.

Bllizzardwow
03-08-2010, 16:59
salam mishe naravzar patch jadid patch qhadim ro ham suport kone.

آره ولی این قابلیت باید تو سرس سرور ایجاد شده باشه

amir_enrique1
12-08-2010, 15:42
:5:
سلام بچه ها چه جور میشه سرور wow راه انداخت ؟؟؟

masoud93
13-08-2010, 08:16
من صفحات قبلی رو گشتم تیکه تیکه اما چیزه درست و حصابی گیرم نیومد.

من فقط بازی رو دارم ولی هیچ پچ و ... نریختم روش.

اگه میشه یه توضیح کامل برا آنلاین کردن بازی بزام بزارین.

ممنون :11:

soltanarash
14-08-2010, 21:32
من بازیم version 3.0.1 هست چجوری بازی رو به version 3.3.a برسونم

masoud93
15-08-2010, 09:56
بازی به این معروفی چرا کسی تو تاپیکش نمیاد.

بابا یکی بیاد جواب مارو بده.

یکی داره به world of warcraft بازا ازافه میشه ها :31:

Black-Ninja
15-08-2010, 21:57
شما به خودت زحمت بده page های قبل رو بخون ایشالله مشکلت برطرف میشه .

masoud93
15-08-2010, 22:11
شما به خودت زحمت بده page های قبل رو بخون ایشالله مشکلت برطرف میشه .

پست بالایی رو اگه خونده باشی نوشتم صفحات قبلی رو خواندم.

تو که مثلا کاربر فعالی جواب مارو بده.

hacker2007
17-08-2010, 17:07
بازی به این معروفی چرا کسی تو تاپیکش نمیاد.

بابا یکی بیاد جواب مارو بده.

یکی داره به world of warcraft بازا ازافه میشه ها :31:
1نفر ها wowبازی نکنه چیزی از اون 20میلیون نفر یا بیشتر کم نمیشه

lol:27::27::27::27:

ho0rezam
18-08-2010, 00:23
سلام من چطور باید تویه arcemu اکانت بسازم؟
مینویسم createaccount username pass mail flags
اما چیزی ساخته نمیشه.
flags رو 8 میدم که tbc ساخته شه اما هیچ اتفاقی نمیوفته...راستی واسه wotlk چی باید زد.
کلا بگین من باید چی کار کنم که بتونم acc جدید بسازم تووش؟؟؟؟؟

AMIR_TO
18-08-2010, 12:19
کسانی که پچ هایه wow رو میخوان(از 3.0.1 تا 3.3.5)برن به این لینک:

masoud93
20-08-2010, 11:14
کسانی که پچ هایه wow رو میخوان(از 3.0.1 تا 3.3.5)برن به این لینک:

دست شما درد نکنه.

یه سری تو پستهای قبلی بودن که زورشون میومد جواب بدن یا شایدم بلد نبودن.

در کل ممنون از شما.

ho0rezam
24-08-2010, 12:27
یکی جوابه مارو بده خب!!!! :13::13::13:

esi257
28-08-2010, 10:03
salam mishe talent hay hunter va warrior ro bram bezarid man server jahangame bazi mikonam full talent nist.

dreadknight00
31-08-2010, 15:25
چطوری میتونم base stats کاراکترو افزایش بدم ؟

mahdibozorg
31-08-2010, 21:29
دوستان

کسی mangeadmin برای پچ 3.2.2 a لیچ کینگ سراغ نداره

light
02-09-2010, 01:21
من بازي رو اجرا ميكنم يوزر و پسوورد ميخواد
كسي ميتونه آموزش بده چجوري اكانت بسازم و ... ؟

mahdibozorg
08-09-2010, 20:20
دوستان

gm چطور میتونه پسورد بازیکنها رو بدونه من تو دیتابیس نگاه میکنم پسورد یک عدد طولانی است به صورت رمز در سرور با منگوس

Bllizzardwow
16-09-2010, 13:23
دوستان

gm چطور میتونه پسورد بازیکنها رو بدونه من تو دیتابیس نگاه میکنم پسورد یک عدد طولانی است به صورت رمز در سرور با منگوس

گیم مستر ها نمیتونن پسورد بازیکنان رو داشته باشن ، پسورد ها در دیتابیس به صورت 8 و 0 رمز گزاری میشن
شما اگه بخوای هیروی کسی رو بررسی کنی خیلی راحت میتونی اونو به اکانت خودت انتقال بدی یا اگه میخوای کلاً اکانت یکی رو صاحب بشی فقط کافیه پسوردشو عوض کنی ا گیم مستر رنک 3 داخل بازی بزن account set password username newpass newpass

موفق باشی

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

دوستان از هرکسی هاست نگیرید !!!

خواهش میکنم قبل از اینکه از یکی هاست بگیرید کامل دربارش تحقیق کنید
من خودم تقریباً بیشتره کسانی که هاست میفروشن رو میشناسم من خواهش میکنم اگه خواستین هاست بگیرین قبل از من درباره ی طرفتون مشاوره بگیرین

خواهش میکنم !!!!!

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

چطوری میتونم base stats کاراکترو افزایش بدم ؟

منظورتو واضح تر بگو ، دقیقاً چی میخوای لطفاً اینو بگو تا اگه تونستم و در توانم بود کمکت کنم

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

یکی جوابه مارو بده خب!!!! :13::13::13:

یه بار دیگه لطفاً سوألتو بپرس

at13
25-09-2010, 18:57
سرور 3.3.5a چه .net میخواد؟

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

کسانی که سرور wow راه انداختن اگه برای سرورشون سایت میخوان میتونن به این شماره تماس بگیرند
09357693973

Bllizzardwow
28-09-2010, 11:12
سرور 3.3.5a چه .net میخواد؟

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

کسانی که سرور wow راه انداختن اگه برای سرورشون سایت میخوان میتونن به این شماره تماس بگیرند
09357693973

Netframwork 3.5

at13
29-09-2010, 14:47
اینم یک نمونه سایت برای سرور wow
با امکانات:
مدیریت بر روی account و تولید کارت های ماهانه و سالانه
امکان مشاهده کاربران آنلاین
امکان login شدن کاربران و مشاهده باقیمانده حساب کاربری و تغییرات بر روی کاراکتر ها مانند تغییر نام , تغییر جنسیت,تغییر کلاس, تغییر race , و....

Harvest_Moon_Iman
10-10-2010, 18:01
سلام من یه سرور دارم و دارم برای اینترنت آمادش میکنم چنتا سوال داشتم

1) یه npc در جاش نباشه مسلن در icecrown و در ins 5 man یکی از باساش نیست به اسم ( scourgelord tyrannus ) برای درست کردنش چه کونم ؟

2) برای سوار شدن تانک و ماموت که 3 نفر روش میشینن نیز کار نمیکنه ؟

لطفا جواب منو بدین این کیر رد کنم سرور آماده بار گزاری میشه . از لطف و کمک شما مچکرم دوست دار همه شما ایمان

Marilyn
24-10-2010, 23:12
یک سوال کلی !

چه جوری می شه ManGos 2.4.3 رو با تمام اطلاعتش (اکانت و ...)به پچ 3.3.5a تبدیل کرد ؟
منظورم اینه که اطلاعات برن رو پچ جدید !:13:

Black-Ninja
03-11-2010, 01:00
اینم یک نمونه سایت برای سرور wow
با امکانات:
مدیریت بر روی account و تولید کارت های ماهانه و سالانه
امکان مشاهده کاربران آنلاین
امکان login شدن کاربران و مشاهده باقیمانده حساب کاربری و تغییرات بر روی کاراکتر ها مانند تغییر نام , تغییر جنسیت,تغییر کلاس, تغییر race , و....

این سایت برای دانلود است ؟ چطوری میتوان دریافت کرد جناب at13

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:57 AM ----------

سلام من یه سرور دارم و دارم برای اینترنت آمادش میکنم چنتا سوال داشتم

1) یه npc در جاش نباشه مسلن در icecrown و در ins 5 man یکی از باساش نیست به اسم ( scourgelord tyrannus ) برای درست کردنش چه کونم ؟

2) برای سوار شدن تانک و ماموت که 3 نفر روش میشینن نیز کار نمیکنه ؟

لطفا جواب منو بدین این کیر رد کنم سرور آماده بار گزاری میشه . از لطف و کمک شما مچکرم دوست دار همه شما ایمان

سلام برای مورد اولی از دستور npc add. استفاده کن

برای سوار شدن این چیز ها زیاد سرور منگوس جالب نیست ولی فکر میکنم باید Vehicle ID ها را تغییر دهی .

G U L D A N
03-11-2010, 16:24
سلام میشه آموزش کامل ساخت سرور بصورت لن (lan) رو به منم آموزش بدین ؟

اگه امکان داره باگ نداشته باشه

MINIATURE
05-11-2010, 12:37
سلام ...

دوستان من بازی وردم رو چند وقت پیش پاک کردم و الان نصب کردم ولی برا پچ هاش یه مشکلی دارم.همه پچ هاشو از قبل دارم ولی از پچ 2.0.0.6080 تا 2.1.0 رو ندارم برا همین نمیتونم هیچ پچی رو نصب کنم.تو نت هم گشتم ولی چون قدیمیه نیست یا اگه هست از پچ 2.0.0 تا 2.4.3 هست که حجمش سنگینه.حالا از دوستان اگه کسی از پچ 2.0.0.6080 تا پچ 2.1.0 رو داره لطفا برام بذاره.اگه updater پچ رو هم گذاشتین مشکل نداره خودم دانلود می کنم.

:40::40::11::11::40::40:

G U L D A N
11-11-2010, 15:54
کسی نیست جواب من رو بده ! ! ! !

Amin.P30
03-12-2010, 20:57
من WOW بازی نمیکنم اما جهت اطلاع یه نسخه جدید از بازی فکر کنم منتشر شده.
بنام World of Warcraft: Cataclysm .

wow-admin
07-12-2010, 13:32
به‌‌ به‌‌ اینجا رو نگاه کن چه بزرگ شده ! فک کنم الان از تاپیک اصلی‌ wow شلوغ تره نه؟
دلم واسه همه تنگ شده بود ۱سال می‌شه که از wow خبری ندارم ! شاید همین رضا دوباره برگشتیم! به امید دیدن همتون واسه اینکه نگن اسپم داده یک سایت هم واسه ساختن Website واسه سرور معرفی‌ می‌کنم!

man war
07-12-2010, 13:45
سلام دوستان

من اگه بخوام یه سرور بسازم به چیز هایی احتیاج دارم؟ از کجا میتونم بسازم؟ اصلا میشه ساخت؟

moz
10-12-2010, 13:37
اینجا کسی از رشت هست که wow catalysm 4.0.3 داشته باشه؟
به من پیام خصوصی بده

haniehjan
17-12-2010, 20:58
دوستان کسی ادرس و یا نحوه گرفتن مانت های wow رو داره . اگه میشه فارسی باشه .
چه با طلا بگیرم یا با ماموریت . هر چند تا که میدونید رو لطفا یاد بدید

brain
18-12-2010, 11:06
سلام اگه كسي ميدونه تو تهران كجا كاتاليسم رو مي فروشن بگه خواهشا !!!

iMbaQ_SiR
19-12-2010, 21:53
سلام. هرکی الان wow بخره World of Warcraft® Classic رو هدیه می گیره.

Bllizzardwow
26-12-2010, 12:29
سلام اگه كسي ميدونه تو تهران كجا كاتاليسم رو مي فروشن بگه خواهشا !!!

من دارم اگه خواستی زنگ بزن آدرس بده برات پست کنم
09194514922 حسین ابوی

Behrouz_se60
26-12-2010, 20:11
سلام
من نیاز شدید به خرید بازی WOW :Wrath of lich king دارم و اینکه برای مهم است بازی باید کاملا فول باشد چون من دی وی دی کلاسیک دارم ولی TBC ندارم در نتیجه من تمامی پچ ها دانلود کردم و الان هم ورژن 3.3.5a نصب هست ولی بدون Expansion : Wrath of lich king بنابراین نمی تونم برم سرزمین Northrend بنابراین اگر کسی دارد که اصل کامل (بله کامل یعنی ازم برای پیش نیاز بودن نپرسد البته اگه پچ نیاز داشت من هم کامل دارم ) فوری پیغام خصوصی بدهد.من ساکن اصفهانم و اولویت با اصفهان است و در صورتیکه دور از اصفهان هستید بازهم بزنید و قیمت تمام شده ( با پست فوری) را ذکر کنید.
شرمنده جایی نبود که تاپیک باز کنم چون به نظرم نیاز نداشت تاپیک باز کنم.
با تشکر

Zachyrock
14-01-2011, 14:27
سلام

یک عدد کاراکتر Donor در سرور neverendless-wow.com بفروش میرسد .
این اکانت شامل Rogue level 80 undead و deathknight lvl 80 میباشد که rogue دونور میباشد
قیمت این اکانت 60000 تومان میباشد .

در ضمن این فروش فقط برای دوستانی که در شیراز هستند قادر میباشد و حضوری میباشد

lanwow
18-01-2011, 18:33
بهترین گیم سرور World Of Warcraft 3.3.5a راه اندازی شد

سرور الان داره ورژن 3.3.5a رو ساپورت میکنه
سرور فان هست و کاملا رایگان!
مکس لول تو این سرور 255 هست
کلی آیتم و شهر و باس و اینس و کوئست کاستوم داره
2 تا شاپ مال با هال داره که حرف نداره!!!!!
از همه مهمتر ادمینش ایرانی هست.
اینم شماره موبایل ادمینش: 09399216491 اسمش میلاد هست!
خلاصه سرور خیلی توپی هست! من که کلی حال کردم باهاش!
اسم هیرو من تو این سرور zeus هست
سایت:
ریلم: logon.lanwow.com

W W W . L A N W O W . C O M

mahdibozorg
24-01-2011, 23:36
سلام

من در سرور آفلاینم پچ 3.2.2a هیروی dranei فعال نیست برای ساختن shaman الینس کجا توی منگوس میشه اونو فعال کرد

ROHSAVARM
30-01-2011, 20:24
سلام به دوست عزیزم ICE LORD
داداش میشه بهمون بگی چطوری میشه {MANGUS WRATH OF THE LICH KING } تازه OFFLINE باشه بازی کنیم؟
من دارم BC 2.4.3 بازی میکنم.....دوست دارم LK بازی کنم..
ممنون میشم.

mahdibozorg
02-02-2011, 11:09
سلام به دوست عزیزم ICE LORD
داداش میشه بهمون بگی چطوری میشه {MANGUS WRATH OF THE LICH KING } تازه OFFLINE باشه بازی کنیم؟
من دارم BC 2.4.3 بازی میکنم.....دوست دارم LK بازی کنم..
ممنون میشم.

دوست عزیز شما لیچ رو نصب کن و پچش رو بگو تا mangos و چیزهای دیگه رو که لازم داری برات بگم

دوستان من در سرور آفلاینم پچ 3.2.2a ده تا الینس هستیم وقتی میخواهیم تو آرنا بتل بشیم نمیشه

کسی میتونه درباره فعال کردن آرنا توی منگوس و ساخت اون توضیح بده ممنون

ROHSAVARM
04-02-2011, 22:52
سلام بچه ها...
من خیلی مطالب قبلی رو بررسی کردم...
اما هیچکدوم به درد من نخورد...:41:
تمام لینک هایی که بچه ها برای دانلود سرور مانگوس لیچ کینگ گذاشته بودند {یا فیلتر هستند یا لینک ها مشکل دارند}:13:
یه نفر به من یه کمک درست و حسابی بکنه...:11:
اصل مطلب اینه:
من یه سرور آفلاین لیچ کینگ میخوام...
مانگوس باشه بهتره...
WORLD OF WARCRAFT من 3.3.5
یه نفر یه لینک درست و حسابی برای دانلود سرور آفلاین WOW 3.3.5 a
یادتون نره...نمیخوام لینک ها فیلتر باشند یا خراب باشند...
ممنون میشم...:40:
یه خواهش دارم...چرا اینفدر سوال تکراری میپرسید؟ خسته نشدید؟
بعضی ها یه سوال رو هزار بار میپرسند...
از همه بچه ها ممنونم...
دوست شما میلاد..
:10:

ali2281507
05-02-2011, 02:07
آقا پیرو پست قبل
wlc دارم v4.0.1

ali2281507
05-02-2011, 02:08
سلام
پیرو پست قبل
wlk دارم v 4.0.1

ali2281507
05-02-2011, 02:09
سلام
پیرو پست قبل
wlk دارم v 4.0.1

samwarrior
05-02-2011, 23:06
سلام من میخوام یه سرور بسازم دنبال یه نفر میگردم که از اول کار تا آخرشو برام بگه.ممنون میشم اگه زنگ بزنید 09388055130

samwarrior
05-02-2011, 23:12
سلام من میخواستم یه سرور WOW بسازم دنبال یه نفر میگردم که از سیر تا پیازش رو بهم آموزش بده ممنون:4::4::4::3: 09388055130

ROHSAVARM
08-02-2011, 18:25
:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

سلام بچه ها...
تمام لینک هایی که بچه ها برای دانلود سرور مانگوس لیچ کینگ گذاشته بودند {یا فیلتر هستند یا لینک ها مشکل دارند}:13:
اصل مطلب اینه:
مانگوس باشه بهتره...
از همه بچه ها ممنونم...
دوست شما میلاد..

mksarv
09-02-2011, 09:38
بچه ها کسی می تونه کمک کنه من می خوام سرور 4.0.3 آفلاین ران کنم؟
لینک ازش پیدا کردم اما همش فیلتره با --- هم نمیشه دانلود کرد
RePack DownLoad
RePack :
DBC :
Maps :
Maps New link :
Cataclysm Webpage:

world of warcraftI
09-02-2011, 12:16
سلام من میخوام یه سرور wowراه اندازی کنم اگه کسی میتونه کمک کنه تو همین تاپیک یا:
GT:saeed.esfandiary.1371@gmail.com
yahoo id:dj_pashe007@yahoo.com
اگه کسی باشه کمک کنه خیلی ممنون میشم.

mahdibozorg
12-02-2011, 15:41
بچه ها کسی می تونه کمک کنه من می خوام سرور 4.0.3 آفلاین ران کنم؟
لینک ازش پیدا کردم اما همش فیلتره با --- هم نمیشه دانلود کرد
RePack DownLoad
RePack :
DBC :
Maps :
Maps New link :
Cataclysm Webpage:

دوست عزیز لینکهای شما همه فیلتره باید وی پی ان داشته باشی در ضمن من از سایت filebeam دانلود دارم مشکلی نداره شما از مرورگر opera استفاده کن واسه دانلود البته با --- :31:

yuny61
17-02-2011, 21:51
سلام دوستان
من یک سری از پچ ها رو با 1001 بدبختی از سابت :

دانلود کردم ولی الان که مبیبنم همشون فایل زیپ هستن:41:.
وقتی آنزیپ می کنم یه سری فابلها رو مبده که نمی دونم چی کارشون کنم.
هیچ فایل اینستالی هم وجود نداره:19:
لطفا راهنمایی کنبد که من این فابلها رو چطوری نصب کنم.
منتظر جوابتون هستم.
thanks

sajad104
18-02-2011, 15:01
nice nice nice nice

TCG
23-02-2011, 12:13
سلام دوستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کردم ولی الان که مبیبنم همشون فایل زیپ هستن:41:.
منتظر جوابتون هستم.
thanks
شما رفتی نسخه مکینتاش رو دانلود کردی عزیز:41:

Bllizzardwow
01-03-2011, 15:35
سلام من میخوام یه سرور wowراه اندازی کنم اگه کسی میتونه کمک کنه تو همین تاپیک یا:
GT:saeed.esfandiary.1371@gmail.com
yahoo id:dj_pashe007@yahoo.com
اگه کسی باشه کمک کنه خیلی ممنون میشم.

سلام
چه پتچی میخوای ؟
اگه کمک میخوای شما باید تماس بگیری نه اینکه باهات تماس بگیرن

اگه خواستی زنگ بزن در خدتمتم

Bllizzardwow
01-03-2011, 15:51
سلام بچه ها...
اصل مطلب اینه:
مانگوس باشه بهتره...
از همه بچه ها ممنونم...
دوست شما میلاد..

این لینک سالمه ولی من خوده سرور رو تست نکردم انشا الله که ردیف باشه

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

سلام دوستان

دانلود کردم ولی الان که مبیبنم همشون فایل زیپ هستن:41:.
منتظر جوابتون هستم.
thanks

برو از اینجا بدون بدبختی دانلود کن

Bllizzardwow
01-03-2011, 16:03
بهترین گیم سرور World Of Warcraft 3.3.5a راه اندازی شد

سرور الان داره ورژن 3.3.5a رو ساپورت میکنه
سرور فان هست و کاملا رایگان!
مکس لول تو این سرور 255 هست
کلی آیتم و شهر و باس و اینس و کوئست کاستوم داره
2 تا شاپ مال با هال داره که حرف نداره!!!!!
از همه مهمتر ادمینش ایرانی هست.
اینم شماره موبایل ادمینش: 09399216491 اسمش میلاد هست!
خلاصه سرور خیلی توپی هست! من که کلی حال کردم باهاش!
اسم هیرو من تو این سرور zeus هست
سایت:
ریلم: logon.lanwow.com

W W W . L A N W O W . C O M

اونوقت میگن چرا دیگه تو این تاپیک فعالیت نمیکنی !!!
این بابا که این پست رو گزاشته اسم خودش میلاده و این سروری که ازش نام برده رو از یکی دزدیده و به عبارتی تا حالا سره 20 الی 30 نفر کلاه های گشاد گزاشته ، این هیچی از سرور و اینجور چیزا سرش نمیشه ، اومد تو این تاپیک یاد گرفت ریپک دانلود کنه با همون ریپک ها سره این همه آدم کلاه گزاشت
البته من 20 تاشونو سراغ دارم ، گوله اینجور آدما رو نخورین

نتیجه گیریش هم گفتم

Bllizzardwow
01-03-2011, 16:06
سلام

من در سرور آفلاینم پچ 3.2.2a هیروی dranei فعال نیست برای ساختن shaman الینس کجا توی منگوس میشه اونو فعال کرد

با یه گیم مستر رنک 3 اینو بزن
.account set addon username 2

منظور از username همون اکانتیه که میخوای درانه ای توش باز بشه

Mobham69
01-03-2011, 18:46
آیا کسی رو داریم که تو catalysm بازی کنه؟

simorgh1
03-03-2011, 22:33
سلامی دوباره به همه دوستان عزیزم .

آقا به همین راحتی 7 ماه شد . اونهایی که اومدن و دیدن می تونن شاهد حرف های من باشند ، اون هایی هم که بین 2 راهی موندن یه کمی ضرر کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا عیبی نداره به قول معروف : ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست .

سرور Maswow داره با کار بی وقفه به تمامی بازی کنان ثابت می کنه که تا امروز تمام سرور ها به نفع بازیکنان عمل نکردن .

شما ها که همه رو تست کردین اینم روش فکر نمی کنم پشیمون بشین .

اونهایی که ادعا دارن و واقعا wow بازن پاشن بیان که یه حالی به هوولی بریم

Farhadstark
05-03-2011, 14:11
سلام به همه دوستان من یه سرور از یه جا گرفتم ولی من یه مشکلی دارم نمیتونم آنلاینش کنم

قبلا چند بار این کارو کردم و با بچه ها بازی کردم ولی الان تو این نمیشه اگه کسی کمک میتونه بکنه لطفا بهم بگین و راهنمایی کنین

من همه توضیحاتو گذاشتم - ---- سرورش واقعا سروره ها ..................... ولی حیف که هرچی میزنم کسی نمیتونه بیاد تو بازی و میگه آفلاینه لطفا کمک کنید

خودش یه سری توضیحات داده که اینجا میذارم واسه بازی حرف نداره همه ins ها دروسته
3.3.5a

Trinity Core ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) has been updated to the latest revision. (11259)

Trinity Database ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])has been updated to the latest revision (335.11.37)

Temple of Ahn'Qiraj ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/url) fixes

Fixed the unkillable Obsidian Eradicator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

The Oculus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) fixes

Added some additional scripts to to both trash mobs and bosses.
Implemented database data for Ley-Guardian Eregos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
The encounter is now fully scripted.
Eye of Eternity ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) fixes

Fixed various vehicle capabilities for the Malygos ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) encounter.

Icecrown Citadel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) fixes

Adjusted the loot tables of various trash mobs.
Adjusted various trash mob spawns according to retail sniffs.
Adjusted the respawn linking and equipment templates of various trash mobs.
Added script to the Mutated Abomination ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])'s Eat Ooze ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ability. (Professor Putricide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) encounter.)
Adjusted the traps after the Deathbringer Saurfang ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) encounter.
Adjusted various scripts in the Deathbringer Saurfang ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) encounter.
Added script for the Rotting Frost Giant ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Fixed the Spire Frostwyrm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])'s landing times at Sindragosa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])'s Lair.
Added Line of Sight checks for Sindragosa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])'s Ice Tombs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Fixed Sindragosa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])'s Icy Grip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Quest fixes

Fixed the The Kessel Run ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
Fixed the What The Dragons Know ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
Implemented database data for the Going Bearback ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
The quest is now fixed.
Set the correct creature relation for the The Call to Command ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
Fixed the Mission: Plague This! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
Fixed the Scourge Tactics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
Added support for the Deprogramming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
Added support for the Residue Rendezvous ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
Spell fixes

Fixed the Charge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) spell.
Fixed the Combustion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) spell.

NPC fixes

Added various conversation scripts for creatures at Fort Wildervar in The Howling Fjord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Guards now do not evade when a target uses Vanish ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or Feign Death ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Fixed Jeeves ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Added script for Wildhammer Scout ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])s.
Added script for Azure Front Channel Stalker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])s.
Added script for Cultist Necrolyte ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])s.
Added script for Cult Plaguebringer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])s.
Added script for Bonesunder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Added script for Surge Needle Sorcerer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Added script for Goramosh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Added script for Arcanimus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Dungeon Finder fixes

Dungeon bosses are now flagged for quicker look-ups.

Vehicle System fixes

Optimized the way coordinates are sent to the client.
Optimized the way the client handles non-movable vehicles.
Optimized the way health percentages are calculated.
Fixed the faulty packages sent when entering a vehicle.

Love is in the Air ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) event fixes

Fixed the Bag of Heart Candies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Fixed the Box of Chocolates ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Fixed the Lovely Dress Box ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Fixed the Dinner Suit Box ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Fixed the Crushing the Crown ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) quest.
Fixed the Charming ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) achievement.
Fixed the Flirt with Disaster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) achievement.
Fixed the Fool For Love ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) achievement.
Fixed various spawns.
Fixed various loot templates.

Misc. fixes

Re-factored some pointless parameters.
Optimized the group system
Fixed the restoring of player dumps.
Optimized the Global Cool-down system.
Various internal code clean-ups.
Various memory leak fixes.
Various crash fixes.
Various typo fixes.

Download version 7.9.5 -- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Password: ilovejordy

------------------------

اینم توضیحات برای آنلاین کردنه که من چیز زیادی متوجه نشدم لطفا راهنمایی کنید

Making the repack public:Quote:
Please follow this guide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) if you wish to get your repack public.
It has been tested and confirmed working. So please read this before asking questions.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا منو راهنمایی کنید که آنلاینش کنم - navicate and SQLyog هم موجوده

ROHSAVARM
06-03-2011, 18:43
سلام

راستش ميخواستم از دو نفر تشکر کنم ...

:11: Bllizzardwow & Ice lord :11:

واقعا کارشون خوبه و خيلي زحمت ميکشند به خصوص آقاي bllizzardwow

از همه دوستان ممنونم !

دوست شما ميلاد

:40::40::40:

Farhadstark
10-03-2011, 13:42
مشکل از فایر وال بود رفع شد و انلاین

Farhadstark
13-03-2011, 02:01
بهترین repack 3.3.5

تشکر یادتون نره !!!!!!!

ورژن 8 دانلود کنید

----------------------------------------------------------

کسی هست که منو راهنمایی کنه یا یه repack یا compile 3.3.5 ---------
fix به من بده من اینو دانلود کردم ولی 90 % درسته و یه ایراداتی داره که خودش توضیح داده

اگه کسی هست که به من کمک کنه تا من یه سرور fix run کنم ممنوم میشو فایلشو در اختیارم بزاره -----

لطفا کمک کنید با تشکر

wintergrasp fix
ins normal heroic fix
battel fix
خلاصه همه چی تمام باشه دیگه :D اگه کسی هست لطفا کمک کنه

Zeqp
19-03-2011, 16:06
سلام به همه
ای بابا
خیلی وقت پیش اومدیم توی این انجمن با آقا حسین همکار شدیم
شدیم GM سرورش. سرور که بسته شد رفتیم تا الان ! سال نورو به همه تبریک میگم

-MRG
20-03-2011, 20:22
سرور battlewow.org
را افتاده تمام اینساش hard mode هست
حالا بازیکنای ایرانی میتونن برن باسی این سرورو بزنن و حال کنن با 10-15 بار wipe
نه اینکه باس مثل 1 هویچ وایسه بقیه بزننش
چه حالی میده باس فیکس زدن.

avator20002000
21-03-2011, 14:15
کسی این wddg رو داره؟شدیدا احتیاج دارم.حتما بزارید

haniehjan
23-03-2011, 00:58
دوستان اگه من بخوام اطلاعات کاملی از hunter(pvp) داشته باشم باید به کی و کجا مراجعه کنم . ( البته همه به فارسی )
اطلاعاتی از قبیل نوع چیدمان لول ها و زمان زدنشون و کلا طرز بازی خوب با هانتر .

wzdownload
23-03-2011, 01:45
سلام
کسی میتونه در مورد برنامه و کار کردن با cmake برای کامپایل کردن رو آموزش بده .

که به منگوس هم اضافه شده ولی هر جا رو گشتم آموزشی در این زمنیه ندیدم ممنون میشم کمک کنید .

-MRG
23-03-2011, 14:10
دوستان اگه من بخوام اطلاعات کاملی از hunter(pvp) داشته باشم باید به کی و کجا مراجعه کنم . ( البته همه به فارسی )
اطلاعاتی از قبیل نوع چیدمان لول ها و زمان زدنشون و کلا طرز بازی خوب با هانتر .

این بهترین منبع
اگه انگلیش بلد نیستی من کمکی نمیتونم بکنم
اما تو سرور battlewow.org اگه بازی کنی یه پلیر هست به اسم smart
هانتر troll بازی میکنه ، خیلی با تجربست ازش میتونی بپرسی.

hacker2007
27-03-2011, 14:16
سلام به داداش های خوبم
من می خواستم بزام شبیه ساز سرور 3.3.5aرو بزارید {برای آفلاین بازی کردن}
فقط تورو خدا لینکش سالم باشه !!!!!!
تو این سرور ها که باس ها پدر مارو در آوردن انقدر اسپل های دیوانه کننده می زنن حد اقل یکم سرشون در بیاریم:D

Farhadstark
29-03-2011, 18:32
بهترین repack ها که همون شبیه ساز خودمونه از 3.3.5 تا cata و 2.4.3 در ac-web.org

همه چی هست همه چی

Bllizzardwow
04-04-2011, 17:34
سلامی دوباره به همه دوستان عزیزم .

آقا به همین راحتی 7 ماه شد . اونهایی که اومدن و دیدن می تونن شاهد حرف های من باشند ، اون هایی هم که بین 2 راهی موندن یه کمی ضرر کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا عیبی نداره به قول معروف : ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست .

سرور Maswow داره با کار بی وقفه به تمامی بازی کنان ثابت می کنه که تا امروز تمام سرور ها به نفع بازیکنان عمل نکردن .

شما ها که همه رو تست کردین اینم روش فکر نمی کنم پشیمون بشین .

اونهایی که ادعا دارن و واقعا wow بازن پاشن بیان که یه حالی به هوولی بریم

سروری که همه ی آیتم هاش اددی باشه به درده لای جرزه دیوار هم نمیخوره ، کسائی که منو میشناسن میدونن که تا چیزی بهم ثابت نشه دربارش حرف نمیزنم

simorgh1
04-04-2011, 21:27
سروری که همه ی آیتم هاش اددی باشه به درده لای جرزه دیوار هم نمیخوره ، کسائی که منو میشناسن میدونن که تا چیزی بهم ثابت نشه دربارش حرف نمیزنم

همیشه از قدیم همه گفتن آدم های خوب دشمن زیاد دارن . Bllizzardwow شرط می بندم که حتی 1 % از wow سر در نمیاری . از روی هوا و هوس حرف زدن کار راحتی هست . اما همه می دونن اون دسته از پلیر هایی که اومدن داخل سرور و خواستن یه کار های شیطنت آمیزی بکنن ، ادمین . جی ام ها چه جریمه ای کردن .
شاید هم حرف شما درست باشه ، چون تعدا پلیر ها روز به روز افزایش پیدا می کنه .

هر کس را بهر کاری ساخته اند :20:

F4LK3N-23
08-04-2011, 16:31
سلام دوستان
من توی سرور بلیزارد( ریلم Kazzak ) بازی می کنم ولی متئاسفانه زبانم یه مقدار ضعیفه .... می خواستم بدونم کسی میتونه تاکتیک باس های جدید رو بزاه تا ما بدونیم به معنی فارسی این تاکتیک ها که مثلا تو سایت WowHead.Com می زارن GM های بلیزارد واسه ما معنی کنه آخه تو بلیزارد اگه تاکتیک بلد نباشی هیچ raid ی نمی تونی بری . ممنون میشم اگه یه نفر به من کمک کنه .

Bllizzardwow
10-04-2011, 11:36
همیشه از قدیم همه گفتن آدم های خوب دشمن زیاد دارن . Bllizzardwow شرط می بندم که حتی 1 % از wow سر در نمیاری . از روی هوا و هوس حرف زدن کار راحتی هست . اما همه می دونن اون دسته از پلیر هایی که اومدن داخل سرور و خواستن یه کار های شیطنت آمیزی بکنن ، ادمین . جی ام ها چه جریمه ای کردن .
شاید هم حرف شما درست باشه ، چون تعدا پلیر ها روز به روز افزایش پیدا می کنه .

هر کس را بهر کاری ساخته اند :20:

شایدم من از ورلد آف وارکرافت سر در نمیارم
شایدم من دشمنه کسی هستم
در کل زیاد شدنه پلیر دلیل بر این نیست که سرور اددی نباشه بلکه حرفه منو اثبات میکنه چون به هرکی بگی بیا یه 70 بهت میدم 10 تومن با سر میاد :)
من همیشه دوست داشتم سرورهای ایرانی بهترین باشن ولی متأسفانه همیشه بدترین بودن و هستن و خواهند بود ، البته حقیقت همیشه تلخ بوده و هیچ ماسبندی نمیگه ماست من ترشه شما هم جزو پلیرهای اون سرور نیستی و مطمئناً جزو دستندرکارانشی

در کل هیچ گربه ای محزه رضای خدا موش نمیگیره ، پلیرهای زیادی از سرورتون رفتن به خاطر ادد واقعاً نمیخوای این کارو تموم کنی ؟
راه های زیادی هست که میشه از سرور پول در آورد اگه بلد نیستی چرا زحمات بقیه رو به باد میدی ؟
امیدوارم با این حرف ها کسی رو دلگیر نکرده باشم ، اینا رو گفتم تا بدونی همونطور که آرام و با ادب بودن نشانه ی ضعف نیست ، بی ادب و پرخاشگر بودن هم نشانه ی قدرت نیست

والسلام

simorgh1
12-04-2011, 17:40
شایدم من از ورلد آف وارکرافت سر در نمیارم
شایدم من دشمنه کسی هستم
در کل زیاد شدنه پلیر دلیل بر این نیست که سرور اددی نباشه بلکه حرفه منو اثبات میکنه چون به هرکی بگی بیا یه 70 بهت میدم 10 تومن با سر میاد :)
من همیشه دوست داشتم سرورهای ایرانی بهترین باشن ولی متأسفانه همیشه بدترین بودن و هستن و خواهند بود ، البته حقیقت همیشه تلخ بوده و هیچ ماسبندی نمیگه ماست من ترشه شما هم جزو پلیرهای اون سرور نیستی و مطمئناً جزو دستندرکارانشی

در کل هیچ گربه ای محزه رضای خدا موش نمیگیره ، پلیرهای زیادی از سرورتون رفتن به خاطر ادد واقعاً نمیخوای این کارو تموم کنی ؟
راه های زیادی هست که میشه از سرور پول در آورد اگه بلد نیستی چرا زحمات بقیه رو به باد میدی ؟
امیدوارم با این حرف ها کسی رو دلگیر نکرده باشم ، اینا رو گفتم تا بدونی همونطور که آرام و با ادب بودن نشانه ی ضعف نیست ، بی ادب و پرخاشگر بودن هم نشانه ی قدرت نیست

والسلام

انسان ها دو دسته می شن .
1. اونهایی که زیاد حرف می زنند و اونهایی که کم حرف می زنند
اونهایی که زیاد حرف می زنند 2 دسته می شن ، یا واقعا چیزی بلدن یا هیچی بلد نیست
اونهایی هم که کم حرف می زنن دقیقا مثل بالا .

خیلی ها رفتن چون فکر می کردن مثل بقیه جا ها می تونن از مشکلات سرور سوء استفاده کنن ، که مسئولین سرور تمام این بازیکن نما ها رو حذف کردن . البته خیلی ها هم رفتن چون کم آوردن . میدونی که خیلی ها در ایران یاد گرفتن Anzu بزنن و جاستیک جمع کنن ، طبیعی هست وقتی برسن به یک جای سالم فلج می شن ، راهی هم جز ترک میدون ندارن . :20:
سرور فکر کنم به خاطر این که 2000 تومان برای جریمه از پلیر بگیر جنگ و دعوا داره . چه جوری شده 10,000 تومان می گرن جالبه . نکنه شما هم بله :20:
فکر کنم اونهایی که ادعا داشتن اومدن و خودشون رو هم ثابت کردن . ولی ...

گریه آدم رو سبک می کنه

سکه با دو رویی اش یک تکه ست

Black-Ninja
15-04-2011, 00:10
در کل عروس تعریفی زیاد مال از آب در نمیاد زیاد :D

نمیدونم شما هنوز با سرور wowzone.ir آشنا شدید یا نه ! راه های درآمدی این سرور رو نگاه کنید در نوع خودش جالبه پلیر هم زیاد داره !

sh11hin
20-04-2011, 13:46
سلام مي خاتام بدونم ميشه هر ريليمي كه بخايم رو بزاريم

sh11hin
20-04-2011, 14:20
با سلام موجدد سرور لود شود سيستم صداهم داد ولي وقتي سفه سيا عرور ميده بايد چكاركرد

لطفا بهم بگين

Marilyn
25-04-2011, 14:07
سلام ,

کسی میتونه منو تو سیستم گیم کارت راهنمایی کنه ؟

moji9697
25-04-2011, 14:40
سلام .

لطفا یه ادرس سرور با سایت به صورت zip یا rar که فقط مپ کپی کنیم و بریم توش بازی کنیم بزارین . افلاین یا انلاین فرقی نداره 2.4.3 باشه کامل باشه ارنا و بتل هم سالم باشه

darknightdmcc
28-04-2011, 16:29
سرور جدید World of warcraft
patch : 3.3.5a
ریلم PvP و Blizzlike

این سرور برای همهٔ ایرانی‌‌ها ! رایگان برای همیشه !!!

-MRG
29-04-2011, 15:23
حتما برو battlewow.org یه سر بزن
سرورش الان 1 ماه بیشتر شد که ران شده
به نطر دارن 1 کارایی میکنن.

hamid_trance
01-05-2011, 23:06
salam dash Bllizzardwow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
agha man harchi mizanam in server offline ke link dadi minevise Wrong Code. Please try again.
Dorost minevisam hamasho vali injori minevise chi kar konam aziz ye link dige mitoni bezari man nokaretam :X :11: :40:

hamid_trance
01-05-2011, 23:11
salam dash Bllizzardwow ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
agha man harchi mizanam in server offline ke link dadi minevise Wrong Code. Please try again.
Dorost minevisam hamasho vali injori minevise chi kar konam aziz ye link dige mitoni bezari man nokaretam :X [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid_trance
01-05-2011, 23:14
salam dash Bllizzardwow
Dorost minevisam hamasho vali injori minevise chi kar konam aziz ye link dige mitoni bezari man nokaretam :X [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AmirViper
04-05-2011, 10:42
Salam Man jay ke Restar va mysql ba ham ejra kardam hastam bayad cheghad vastam baw in ke kari inja nemide?

AmirViper
04-05-2011, 11:42
من كه نتونستم:))

hossein 777
08-05-2011, 12:36
سلام من در دانلود سایت مشکل دارم یعنی فیلتر شده لطفا لینک فیلتر شکن را بگذارید

Bllizzardwow
14-05-2011, 11:35
انسان ها دو دسته می شن .
1. اونهایی که زیاد حرف می زنند و اونهایی که کم حرف می زنند
اونهایی که زیاد حرف می زنند 2 دسته می شن ، یا واقعا چیزی بلدن یا هیچی بلد نیست
اونهایی هم که کم حرف می زنن دقیقا مثل بالا .

خیلی ها رفتن چون فکر می کردن مثل بقیه جا ها می تونن از مشکلات سرور سوء استفاده کنن ، که مسئولین سرور تمام این بازیکن نما ها رو حذف کردن . البته خیلی ها هم رفتن چون کم آوردن . میدونی که خیلی ها در ایران یاد گرفتن Anzu بزنن و جاستیک جمع کنن ، طبیعی هست وقتی برسن به یک جای سالم فلج می شن ، راهی هم جز ترک میدون ندارن . :20:
سرور فکر کنم به خاطر این که 2000 تومان برای جریمه از پلیر بگیر جنگ و دعوا داره . چه جوری شده 10,000 تومان می گرن جالبه . نکنه شما هم بله :20:
فکر کنم اونهایی که ادعا داشتن اومدن و خودشون رو هم ثابت کردن . ولی ...

گریه آدم رو سبک می کنه

سکه با دو رویی اش یک تکه ست

از قدیم میگن خلایق هرچه لایق ، آدما راحت میتونن خودشونو گول بزنن ، اگه سرور شما سرور خوبی بود نیاز نداشتی بیای اینجا براش تبلیغ کنی
اینو برای اونائی گفتم که سرورتونو ندیدن

در کل امیدوارم با اصلاح کردن خودتون موفق و پیروز بشین

at13
15-05-2011, 14:53
با سلام به همه دوستان عزيز
من چند صفحه اخر اين تاپيك رو خوندم و متاسف شدم.
نميدونم چرا به جاي بحث كردن باهم فكر تونو رو هم نميذارين و خودتون يه سرور خوب درست نميكنيد.
به جاي اينكه اين همه سرور از سايت هاي خارجي بريد دانلود كنيد با هم فكري بشينيد روي يه سورس سرور كار كنيد
نه اينكه ميريد سورس دانلود ميكنيد بعد چيز هاي مورد نياز رو روش پچ ميكنيد و ادعا ميكنيد كه اين سرور منه
اين تاپيك تا الان 172 صفحه داره واقعا خودتون بگيد تا الان چي ياد گرفتيد به غير از اينكه سرور از سايت هاي ديگه دانلود ميكنيد
يا يه سورس ميگيريد و كمپايل ميكنيد
خودتون قضاوت كنيد.
چي از سورس سرور ياد گرفتيد؟
فيكس كردن رفتار هاي باس؟
فيكس كردن اسپل ها؟
فيكس كردن كوست ها؟
ساخت كوست؟
ساخت تلپورت؟
اوناي كه ادعا ميكنن ما بلديم بريد سرور هاي خارجي چه فان چه هارد سري به اين سرور ها بزنيد ببينيد چه كار ها كردن
من يه سرور فان كه واقعا با اينكه فانه ولي فيكس فيكسه بهتون معرفي ميكنم بريد ببينيد چه كردن
واسه بازي كردن نميگم واسه اين ميگم كه ببينيد چقدر عقبيم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببينيد چه NPC هايي ساختن چه طور دارن هيرو ها رو كنترل و فيكس ميكنن
مثلا اگه تو سروري پالادين باگه ميتونيد باگشو بگيريد؟
باز هم ميگم خودتون قضاوت كنيد
ادم با ديدن اين چيز ها بايد تحريك بشه بگه اگه اونا ميتونن ما هم ميتونيم
تمام سرور هايي كه تو اين تاپيك معرفي شده يا سرور هاي خارجي هستن يا سورس فقط با پچ كمپايل شده همين
من سروري نديدم كه مثلا بگيد من فلان چيزو خودم فيكس كردم يا فلان چيزو خودم ساختم
يك نفر به من زنگ زد گفت من يه سرور فان دارم اگه پلير داري معرفي كن بيان تو سرور من
خوب وقتي رفتم تو سرور باگ از اين سرور ميباريد
يك تلپورت هم خودش ساخته بود كه وقتي TP ميكردي بين زمين و اسمون ظاهر مي شدي
ولي بازم جاي اميد واري بود كه خودش ساخته بود
سخن كوتاه ميكنم
بياييد خودتون رو سرور كار كنيد به جاي اين همه بحث و بگو مگو

mgad
16-05-2011, 23:34
in server ham hast iraniye har kas talabe bod beyad play kone 98% fixe fun nist normale 5sale rune wow.shahrad.com

maryam.mpn
19-05-2011, 11:58
سلام
من یک هیرو gm دارم تو یک سرور آنلاین ایرانی اگر کسی مایل هست بخره (میخوام بفروشم ) به من پی ام بده
maryam.mpn5@yahoo.com

darknightdmcc
20-05-2011, 10:19
با سلام به همه دوستان عزيز
من چند صفحه اخر اين تاپيك رو خوندم و متاسف شدم.
نميدونم چرا به جاي بحث كردن باهم فكر تونو رو هم نميذارين و خودتون يه سرور خوب درست نميكنيد.
به جاي اينكه اين همه سرور از سايت هاي خارجي بريد دانلود كنيد با هم فكري بشينيد روي يه سورس سرور كار كنيد
نه اينكه ميريد سورس دانلود ميكنيد بعد چيز هاي مورد نياز رو روش پچ ميكنيد و ادعا ميكنيد كه اين سرور منه
اين تاپيك تا الان 172 صفحه داره واقعا خودتون بگيد تا الان چي ياد گرفتيد به غير از اينكه سرور از سايت هاي ديگه دانلود ميكنيد
يا يه سورس ميگيريد و كمپايل ميكنيد
خودتون قضاوت كنيد.
چي از سورس سرور ياد گرفتيد؟
فيكس كردن رفتار هاي باس؟
فيكس كردن اسپل ها؟
فيكس كردن كوست ها؟
ساخت كوست؟
ساخت تلپورت؟
اوناي كه ادعا ميكنن ما بلديم بريد سرور هاي خارجي چه فان چه هارد سري به اين سرور ها بزنيد ببينيد چه كار ها كردن
من يه سرور فان كه واقعا با اينكه فانه ولي فيكس فيكسه بهتون معرفي ميكنم بريد ببينيد چه كردن
واسه بازي كردن نميگم واسه اين ميگم كه ببينيد چقدر عقبيم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببينيد چه NPC هايي ساختن چه طور دارن هيرو ها رو كنترل و فيكس ميكنن
مثلا اگه تو سروري پالادين باگه ميتونيد باگشو بگيريد؟
باز هم ميگم خودتون قضاوت كنيد
ادم با ديدن اين چيز ها بايد تحريك بشه بگه اگه اونا ميتونن ما هم ميتونيم
تمام سرور هايي كه تو اين تاپيك معرفي شده يا سرور هاي خارجي هستن يا سورس فقط با پچ كمپايل شده همين
من سروري نديدم كه مثلا بگيد من فلان چيزو خودم فيكس كردم يا فلان چيزو خودم ساختم
يك نفر به من زنگ زد گفت من يه سرور فان دارم اگه پلير داري معرفي كن بيان تو سرور من
خوب وقتي رفتم تو سرور باگ از اين سرور ميباريد
يك تلپورت هم خودش ساخته بود كه وقتي TP ميكردي بين زمين و اسمون ظاهر مي شدي
ولي بازم جاي اميد واري بود كه خودش ساخته بود
سخن كوتاه ميكنم
بياييد خودتون رو سرور كار كنيد به جاي اين همه بحث و بگو مگو

این سرور که میگی‌ خیلی‌ وقت به تاریخ پیوسته‌ها !!
بعدشم سیستم سرورش اونقد پایین بود که تا یکی‌ اتک میداد سریع آف میشد....

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------
__________________________________________________ ___________________________________
بعضی‌ سرور‌ها fix اند پلیر ندارن بعضی‌ هاشونم که زیاد fix نیستن پلیر زیاد دارن بعضی‌ از سرور‌ها هم فقط برای رو کم کنی‌ زده شدن که بگن ما هم سرور داریم...... اینا بزرگ‌ترین مشکلات سرور‌های ایرانی‌ اند....

at13
20-05-2011, 11:42
این سرور که میگی‌ خیلی‌ وقت به تاریخ پیوسته‌ها !!
بعدشم سیستم سرورش اونقد پایین بود که تا یکی‌ اتک میداد سریع آف میشد....

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------
__________________________________________________ ___________________________________
بعضی‌ سرور‌ها fix اند پلیر ندارن بعضی‌ هاشونم که زیاد fix نیستن پلیر زیاد دارن بعضی‌ از سرور‌ها هم فقط برای رو کم کنی‌ زده شدن که بگن ما هم سرور داریم...... اینا بزرگ‌ترین مشکلات سرور‌های ایرانی‌ اند....

من كه واسه بازي كردن نميگم كه اف ميشه يا نه واسه اين ميگم كه ببينيد چطور دارن با سورس سرور بازي ميكنن مثل اين ميمونه كه دارن مشق شب مينويست:31:
هر روز يه چيز جديد اضافه مكنن. درضمن منظور من فقط همين يك سرور نبود سرور هاي ديگه هم هستن كه كارشون از اين هم بالا تر
چرا نميايد از همن الان اموزش كار با سورس سرور رو بذاريد كه همه باهم كار كنن من كه پايم
آقا حسين شما كه به قول خودتون داريد رو سورس سرور كار ميكنيد سورس رو بذار يه اموزش در حدي كه بچه ها با كد ها اشنا بشن شايد ديدي بچه ها با c++ كار كدن و يه چيز هايي بلدن
بايد از يه جايي شروع كرد ديگه من مطمئنم كه برنامه نويس هايي هم پيدا ميشن كه با ديدن اين تاپيك علاقه مند ميشن و اونا هم اطلاعاتشونو در اختيار همه بچه هاي اين تاپيك ميذارم و همه باهم ميتونيم يه سرور ايراني كه ميشه ادعا كرد واقا ايراني هست رو راه اندازي كرد

alivw71
20-05-2011, 14:31
دوستان بیاد در ساخت پروژه یک بازی تحت شبکه همکاری کنیم. لطفا بیاید.

soosmar_asl
20-05-2011, 16:50
سلام . من یه سرور با CPU قوی و ترافیک ماهانه 1 ترابایت میخوام. دوستان ممکنه محبت کنید و مناسب ترین دیتا سنتر داخل ایران رو برای این سروری که میخوام بم معرفی کنید؟
سوال دیگم اینه که آیا میتونم سیستم سرورم رو خودم تهیه کنم و در اونجا بذارم که هزینم کمتر شه؟ چون سیستمم باید CPU قوی و حد اقل 4 گیگ رم داشته باشه.

darknightdmcc
20-05-2011, 17:15
سلام . من یه سرور با CPU قوی و ترافیک ماهانه 1 ترابایت میخوام. دوستان ممکنه محبت کنید و مناسب ترین دیتا سنتر داخل ایران رو برای این سروری که میخوام بم معرفی کنید؟
سوال دیگم اینه که آیا میتونم سیستم سرورم رو خودم تهیه کنم و در اونجا بذارم که هزینم کمتر شه؟ چون سیستمم باید CPU قوی و حد اقل 4 گیگ رم داشته باشه.
سلام
اولی که گفتی من نمیدونم باید بقیه نظر بدن ولی فکر نمیکنم بزارن سیستم سرور تغییر پیدا کنه ....

tornadowow
22-05-2011, 14:19
salam admine servere logon.tornadowow.com hastam servere rayegan accountesh kamelan rayegane mitoonid baraye game estefade konid
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید age soal ya moshkeli darid email bedid farzadmm91@yahoo.com

at13
23-05-2011, 12:11
دوستان بیاد در ساخت پروژه یک بازی تحت شبکه همکاری کنیم. لطفا بیاید.

كاري كه شما داريد انجام ميديد بسيار عاليه اما بحث و پروژه اينجا مربوط به سورس سرور واركرفت
اگه ميتونيد روي اين كار كنيم خيلي عالي ميشه

avator20002000
23-05-2011, 13:10
غیر از منگوس نرم افزار دیگه ای هم واسه این کار هست؟

at13
23-05-2011, 14:43
salam admine servere logon.tornadowow.com hastam servere rayegan accountesh kamelan rayegane mitoonid baraye game estefade konid
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید age soal ya moshkeli darid email bedid farzadmm91@yahoo.com

اين سرور هم از همون سرور هاي رايگان كه ميشه از تو سايت هاي خارجي دانلود كرد:41:

اگه كسي از اين سرور ها ميخواد من ميتونم رايگان با تمام امكانات و هر چند رالم كه دوست داره از هارد تا فان واسش راه اندازي كنم با بهترين سايت واسه ساخت اكانت:10: اما چه فايده؟:41: كه نميشه رو سرور كار كرد.

---------- Post added at 03:43 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

واسه چه كار؟
اگه منظورت سرور كه اره هست TRINITY CORE

hamidmatris
23-05-2011, 20:01
سلام به همگي
اگه خواستيد رو پروژه سرور كار كنيد منم هستم

gasem_h
24-05-2011, 17:58
اقایون کسی میتونه منو تو ساخت سرور wow کمک کنه
مثلا چه هاستی نیاز دارم ...vps یا ...

gasem_h
28-05-2011, 17:31
لطفا راهنمایی کنید

at13
29-05-2011, 10:44

شما نياز به يك سيستم با cpu i7 و harde با ظرفيت بالا مثلا 1T و 6G ram و يك مادربورد كه بتونه مثلا DDR3 به بالا رو ساپورت كنه

dr.pantagon
29-05-2011, 22:13
سلام
دوستان من وارکرافت ورژن 3.3.5a رو دانلود کردم به صورت کامل و بدون مشکل و arcemu ریپک مخصوص این ورژن رو هم گرفت
سرور رو راه انداختم ولی یک مشکل مسخره داره که واقعا سر در نمی یارم
من لاگین می کنم و لاگین success می زنه و بعد یک صفحه می یاد که می گه realm رو انتخاب کن وقتی که انتخاب می کنم می زنه که می خواد لاگین کنه ولی دوباره بر می گرده روی همون صفحه realm
عکس ها رو به ترتیب می زارم
لطفا کمک کنید شاید باورتون نشته ولا تا الان بیش تر از 4 بار ورژن های مختلف رو دانلود کردم به صورت کامل و همه همین مشکل رو دارن
لاگین
صفحه Realm Selection
صحفه ای که بعد از انتخاب Realm می یاد و دوباره بر میگرده رو صفحه لاگین

وقتی پوشه cache و WTF رو پاک می کنه که بازی صفر بشه بعضی وقت ها این صفحه ساخت شخصیت اگر اشتباه نکنم می یاد ولی خوب هیچ گزینه فعالی نداره

dr.pantagon
29-05-2011, 22:47
دوست عزیز Sub-Zero70 خیلی سخته 170 صفحه رو بخونم
سرچ کردم والا ولی چیزی پیدا نکردم

لطفا یک لینک یا سرچ استرینگ به من بدین متشکر می شم

dr.pantagon
30-05-2011, 05:45
چرا وقتی وارکرافت رو اجرا می کنم تصویر پشت زمینش و یا تصاویر اصلیش نیست مثلا اولش که این اژده ها هست تو قسمت لاگین نمی یاد وفقط دکمه ها و لاگین هستش

at13
30-05-2011, 13:44
سلام
دوستان من وارکرافت ورژن 3.3.5a رو دانلود کردم به صورت کامل و بدون مشکل و arcemu ریپک مخصوص این ورژن رو هم گرفت
سرور رو راه انداختم ولی یک مشکل مسخره داره که واقعا سر در نمی یارم
من لاگین می کنم و لاگین success می زنه و بعد یک صفحه می یاد که می گه realm رو انتخاب کن وقتی که انتخاب می کنم می زنه که می خواد لاگین کنه ولی دوباره بر می گرده روی همون صفحه realm
عکس ها رو به ترتیب می زارم
لطفا کمک کنید شاید باورتون نشته ولا تا الان بیش تر از 4 بار ورژن های مختلف رو دانلود کردم به صورت کامل و همه همین مشکل رو دارن
لاگین
صفحه Realm Selection
صحفه ای که بعد از انتخاب Realm می یاد و دوباره بر میگرده رو صفحه لاگین

وقتی پوشه cache و WTF رو پاک می کنه که بازی صفر بشه بعضی وقت ها این صفحه ساخت شخصیت اگر اشتباه نکنم می یاد ولی خوب هیچ گزینه فعالی نداره

به ديتا بيست كانكت كن و ببين واسه realm اي پي تعريف شده يا نه شايد ممكنه يك اي پي ديگه باشه چون اين ريپك ها رو قبل از اينكه واسه دانلود بذارن تست ميكنن و مكنه كه اي پي شو تغيير داده باشن

Bllizzardwow
30-05-2011, 13:48

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

trinitycore , ascent , arcemu , Oregon

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

سلام
من یک هیرو gm دارم تو یک سرور آنلاین ایرانی اگر کسی مایل هست بخره (میخوام بفروشم ) به من پی ام بده
maryam.mpn5@yahoo.com

عجب آدمی هستی تو :)

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

قیمت ها تو ایران فضائیه اگه برای WOW میخوای از آلمان بگیر

at13
30-05-2011, 13:58
نميدمنم چي شده من تا حالا در اغاز فعاليت بودم و ميتونستم سريع پست بذارم اما الان نياز به تاييد مدير داره واقعآ كه

Bllizzardwow
30-05-2011, 14:06
مشکل از فایر وال بود رفع شد و انلاین

یه تشکر خشک و خالی از من میکزدی بد نبودا :)

موفق و پیروز باشی

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

نميدمنم چي شده من تا حالا در اغاز فعاليت بودم و ميتونستم سريع پست بذارم اما الان نياز به تاييد مدير داره واقعآ كه

این از قدرت های خداست نگران نباش :)

gasem_h
31-05-2011, 18:48
شما نياز به يك سيستم با cpu i7 و harde با ظرفيت بالا مثلا 1T و 6G ram و يك مادربورد كه بتونه مثلا DDR3 به بالا رو ساپورت كنه
داداش این واشه شروعکار یکم زیاد نیست
اگه رم 2 یا 4 و سی پی یو هم 4هسته ای و هارد هم 1t نمیشه واسه 100 الی 200 نفر انلاین واسه اولا چون ما 12 گیم نتبازی خواهیم کرد و اگه از جایه دیگه هم بیان میشه 300 نفر

at13
01-06-2011, 12:16
داداش این واشه شروعکار یکم زیاد نیست
اگه رم 2 یا 4 و سی پی یو هم 4هسته ای و هارد هم 1t نمیشه واسه 100 الی 200 نفر انلاین واسه اولا چون ما 12 گیم نتبازی خواهیم کرد و اگه از جایه دیگه هم بیان میشه 300 نفر

اين سيستمي كه گفتم خودم براي شروع استفاده كردم و به نظرم اگه ميخواي سرورت دائمي باشه حرف نداره

at13
01-06-2011, 20:00
خوب من اين دفعه ميخوام خيال همه رو راحت كنم و بگم كه چطوري ميشه يك سرور با آنتي چيت و... رو روي سرور پچ كرد

شما بايد كار با نرم افزار svn و hg رو ياد بگيريد

اين نرم افزار ها رو ميتونيد از اين سايت ها دانلود كنيد

خوب حالا شما به سورس سرور نياز داريد كه ميتونيد از اينجا دانلود كنيد

خوب براي اين كار اول بايد نرم افزار hg رو نصب كنيد بعد نصب شما يك پوشه ميسازيد و روش راست كليك ميكنيد در راست كليك شما يك گزينه اضافه شده شما گزينه tortoisehg رو انتخاب كنيد بعد گزينه clone يك صفحه باز ميشه كه از شما لينك ميخواد و بايد لينكي كه سورس سرور رو ميخواهيد دانلود كنيد وارد كنيد
حالا با عكس براتون نشون ميدم
بعد از دانلود سورس سرور ميريم براي دانلود پچ ها
دوباره بايد با hg مثل بالا پچ را دانلود كنيد
اينم اينك دانلود پچ:

بعد از دانلود شما بايد اين اطلاعات رو تو پوشه اي كه پچ ها رو دانلود كريد داشته باشيد

حالا ميرسيم به پچ كردن آنتي چيت روي سورس
داخل پوشه انتي چيت دوتا فايل به نام هاي AC1 و AC2 ميبينيد
شما بايد دقت داشته باشيد سورسي كه دانلود كرديد مثلا 3.3.3 با پچ ها هم خواني داشته باشه وقتي AC2 رو با nodpad باز كرديد خط اول به شما شماره سرور و شماره آپديت سرور(يا همون ريورژن) رو نشون ميده كه بايد با سورس سرور برابر باشه به عكس دقت كنيد
حلا بعد از اينكه مطمئن شديد شماره ها يكسان بودن ميرسم به پچ كردن.داخل پوشه سورس برويد و مطمئن شويد كه پوشه .hg هست وقتي اين پوشه وجود داشته باشد پوشه اصلي سورس بايد يك تيك سبز رنگ داشته باشد در قير اين صورت شما نيتوانيد عمل پچ را انجام دهيد.
نگران نباشيد اگر .hg نبود خودتان ميتونيد بسايد
در صورت عدم پوشه .hg شما با راست كليك كردن روي پوشه اصلي سورس و انتخاب tortoisehg و انتخاب create repository here يك صفحه باز ميشه و بعد روي كليد create كليك كنيد و شما تونستيد پوشه .hg رو بسازيد.
اگه شما اين كار رو خوب ياد گرفته باشيد ميتونيد براي پچ هاي بعدي اين كار رو تكرار كنيد
حالا براي ساختن .hg عكس هاي زير دقت كنيد
خوب براي پچ كردن روي پوشه اصلي راست كليك كنيد و گزينه Hg Repository Explorer را انتخاب كنيد يك صفحه باز ميشه كه بايد گزينه Import Patchs را انتخاب كنيد دوباره يك صفحه باز ميشه تو اين صفحه روي كليد browse كليك كنيد حالا AC2 را انتخاب كنيد در اخر روي كليد Import كليك كنيد
بايد توجه داشته باشيد نبايد هيچ خط قرمزي بين خط ها باشه چون ممكنه پچ اشتباه باشه يا با شماره سورس همخواني نداشته باشد
وقتي پچ با موفقيت انجام بشه در اخر يك خط قرمز ديده ميشه كه منظور از اين ارور اينه كه پوشه .hg كه ما ساختيم نياز به كانفيگ داره كه اين مساله زياد مهم نيست اما پج با موفقيت روي سرور ريخته شده .
اين هم عكس هاي اين مرحله براي شما توضيح دادم:5:

براي اطمينان شما ميتونيد ac2 را باز كنيد خطي كه من با رنگ قرمز مشخص كردم مسير پچي كه بايد دقيقآ مسير رو چك كنيد و ان خطي كه با رنگ ابي مشخص شده فايلي كه عمل پچ روش انجام شده
اينم عكسش:20:

اگر مشكلي با دانلود سورس داريد ميتونيد از اين لينك دانلود كنيد در ضمن بايد حتمآ ----- شكن يا وي پي ان داشته باشيد

اگر در ديدن عكس ها مشكل داريد ميتونيد كل ان ها رو از اينجا دانلود كنيد

اميدوارم براتون مفيد و جالب باشه:10:

at13
01-06-2011, 21:40
براي ديدن عكس ها بالا نياز به وي پي ان داريد

Bllizzardwow
02-06-2011, 12:33
کارت خوب بود فقط خیلی قدیمیه
در کل برای تازه کارها بد نیست باید با همین چیزا شروع کنند

+rep

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

پشتیبانی آنلاین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید راه اندازی شد اگه کسی مشکل اورژانسی داشت میتونه با ما درمیون بزاره تا در صورت امکان مشکلشو حل کنیم

at13
02-06-2011, 15:25
کارت خوب بود فقط خیلی قدیمیه
در کل برای تازه کارها بد نیست باید با همین چیزا شروع کنند

+rep

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

پشتیبانی آنلاین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید راه اندازی شد اگه کسی مشکل اورژانسی داشت میتونه با ما درمیون بزاره تا در صورت امکان مشکلشو حل کنیم

مرسي ممنون:11:
اگه شما روش جديد تري ياد داريد به ما هم اموزش بديد:10:

Sorena_777
05-06-2011, 23:18
خيلي خيلي عذر ميخوام بابت اين سوال:11:
من چند سال پيش اين بازي رو به صورت افلاين بازي كردم ميخواستم بدونم ميشه سري هاي جديديش رو هم به صورت افلاين بازي كنم؟؟؟:46:

sajjad_setam
06-06-2011, 13:49
من honor جمع کردم
حالا از کجا باید item بگیرم

hero: undead mage

at13
06-06-2011, 19:11
خيلي خيلي عذر ميخوام بابت اين سوال:11:
من چند سال پيش اين بازي رو به صورت افلاين بازي كردم ميخواستم بدونم ميشه سري هاي جديديش رو هم به صورت افلاين بازي كنم؟؟؟:46:

تمام پچ هاي اين بازي رو ميشه آفلاين بازي كرد بايد سرور مربوط به پچ مورد نظر رو داشته باشي

Bllizzardwow
07-06-2011, 20:25
مرسي ممنون:11:
اگه شما روش جديد تري ياد داريد به ما هم اموزش بديد:10:

روش جدید هست ولی چون من کارم اینه از گفتنش معذورم ، امیدوارم که درک کنید
ولی شما کارت خیلی خوبه من مشتاقانه منتظره پست های بعدی شما هستم

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

من honor جمع کردم
حالا از کجا باید item بگیرم

hero: undead mage

برای هرد ها Orgrimmar باید باشه اگه اشتباه نکنم

Sorena_777
08-06-2011, 09:09
تمام پچ هاي اين بازي رو ميشه آفلاين بازي كرد بايد سرور مربوط به پچ مورد نظر رو داشته باشي

واقعا میشه سری جدید این بازی رو افلاین بازی کرد ؟؟
من زیاد کار با این چیز ها رو بلد نیستم میتونید یه توضیحی بهم بدین که من باید چیکار کنم؟؟؟
البته یکی از دوستانم تا اخرین پچی که براش اومده رو داره ولی اون داره انلاین بازی میکنه اما من میخوام به صورت افلاین و بدون اینترنت بازی کنم...
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من میخوام بعد از امتحاناتم بشینم پای این بازی:11:

at13
09-06-2011, 12:39
واقعا میشه سری جدید این بازی رو افلاین بازی کرد ؟؟
من زیاد کار با این چیز ها رو بلد نیستم میتونید یه توضیحی بهم بدین که من باید چیکار کنم؟؟؟
البته یکی از دوستانم تا اخرین پچی که براش اومده رو داره ولی اون داره انلاین بازی میکنه اما من میخوام به صورت افلاین و بدون اینترنت بازی کنم...
خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من میخوام بعد از امتحاناتم بشینم پای این بازی:11:

ميتوني براي پچ 4.0.6 از لينك هاي زير استفاده كني و سرور رو دانلود كني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم سايتي كه توضيحات اين سرور رو داده

Sorena_777
10-06-2011, 10:11
ببخشید آخرین پچ همینه دیگه ؟؟؟
نمیتونید بی زحمت اموزش فارسی اون رو برام بزارین؟؟؟:31:
خیلی خیلی خیلی ممنون:11::11::11:

ali2424
15-06-2011, 18:23
با سلام من میخواستم بدونم این سرور رو میشود برروی پچ 1.5.0 هم نصب کرد چون من زمانی که اونو نصب کردم سیستمم بوق نزد و موقع ای که باید اکانت میزدم خطا داد و مراحل نصب بازی رو ناقص رد کردم لطفا جواب بدید E-MAIL=amir.hakker2012@ymail.com

ali2424
16-06-2011, 13:34
سلام می خواستم بدونم چجوری میتونم wow cataclysm پچ 4.0.3 را آفلاین ویا آنلاین بازی کنم لطفا هر کس میدونه آدرس سرورش رو بده E-MAIL=amir.hakker2012@ymail.com

vahid-k
16-06-2011, 14:43
سلام به دوستای پی سی ورلدی من زیاد اهل بازی نیستم ولی این بازی World of Warcraft Cataclysmرو دانلود کردم و نصبش کردم نصبش خیلی طول کشید حالا وقتی روی آیکونش کلیک میکنم شروع میکنه به آپدیت شدن ، آپدیتش 7 گیگه کنسلش کردم راستش زیاد سر در نمیارم باید چه کار کنم وارد بازی بشم یا آنلاین یا آفلاین اگه میشه یه توضیح کامل بدین که باید اصلا چه جور وارد بازی شد ساخت سرور چه جوریه خلاصه همه چی ممنون