PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت سرور World of Warcraft

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

N!CE^M4N
03-03-2010, 23:34
سلام کسی کیدونه این ارور مربوط به چیه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHA4445
03-03-2010, 23:35
سلام ... باید بهش آی پی بدی تا حل بشه ! تو پستهای قبلی میتونی ادهمه موضوع کاملش رو پیدا کنی ..معمولا این کارارو با استفاده از مینیمنجر به سایت و سرور معرفی میکنن :20:

ببین من فکر میکردم مینی منجر واسه کسایی که وب سایت ندارند

من تقریبا نصف بیشتر صفحات تاپیک خوندم چیزی دستگیرم نشد

میخوام وقتی کسی تو سایتم یوزر میسازه با اون یوزر بتونه بره تو بازی

N!CE^M4N
03-03-2010, 23:54
ببین من فکر میکردم مینی منجر واسه کسایی که وب سایت ندارند

من تقریبا نصف بیشتر صفحات تاپیک خوندم چیزی دستگیرم نشد

میخوام وقتی کسی تو سایتم یوزر میسازه با اون یوزر بتونه بره تو بازی

چه ربطی داره ! اونایی که وبسایتم دارند بلاخره با مینیمنجر کار میکنند خوبه از اسمشم معلومه چیکار میکنه !

منم دقیقا یادم نیست چهجوریه چون قبلا با این مشکل روبرو بودم اما منم همین مشکلو داشتم و تو همین تاپیک حل شد شما قشنگ همه صفحات و رو بگرد پیدا میکنی ! اگه حل نشد به حسین یه زنگ بزن کارتو حل میکنه ! اگه جوابتو بده .... ss

KhepeleSibilo
04-03-2010, 00:24
ovrsl جان می دونم خیلی دوست داری یک عکس بزاری که نوشته باشه <gm>ovrsl
اما گند زدی به تمام صفحه ها، یا عکس ها رو کوچیکتر و سبکتر کن یافقط اون قیمت که نوشته <gm> ... بگذار !
وقتی می ام اینجارو چک کنم خسته میشم

آدرس دریافت کاملترین اد آن ها :

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

توجه کنین که اگر نمی خواین مینی منیجر رو توو خود سرور نصب کنین و می خواین اون توو سایتتون باشه، نیاز هست یک اکانت ادمین دیگه باز کنین و ریموت اکسس منگوس رو باز کنیین، هم آسیب گذیری رو بالا می بره هم کمی باید وارد باشین. این هست که پیشنهاد می دم با وجود تمام مضرات و معایب، صفحات رجیستر رو توو خود سرور بگذارین

N!CE^M4N
04-03-2010, 11:38
اما گند زدی به تمام صفحه ها، یا عکس ها رو کوچیکتر و سبکتر کن یافقط اون قیمت که نوشته <gm> ... بگذار !

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

توجه کنین که اگر نمی خواین مینی منیجر رو توو خود سرور نصب کنین و می خواین اون توو سایتتون باشه، نیاز هست یک اکانت ادمین دیگه باز کنین و ریموت اکسس منگوس رو باز کنیین، هم آسیب گذیری رو بالا می بره هم کمی باید وارد باشین. این هست که پیشنهاد می دم با وجود تمام مضرات و معایب، صفحات رجیستر رو توو خود سرور بگذارین

مرسی این پکیج های اددون خیلی توپ بودن دستت درد نکنه حاجی :11:

Black-Ninja
04-03-2010, 18:40
یک سوال ( سورس منگوس رو چطور میشه به صورت 64 بیت کامپایل کرد ؟ ) وقتی X64 رو توی Visual Stuido میزنم فایل ها Skipp میشه کسی هست اینجا کمک کنه ؟!

Bllizzardwow
04-03-2010, 19:55
یک سوال ( سورس منگوس رو چطور میشه به صورت 64 بیت کامپایل کرد ؟ ) وقتی X64 رو توی Visual Stuido میزنم فایل ها Skipp میشه کسی هست اینجا کمک کنه ؟!

باید با ویندوز 64 بیتی کمپایل کنی

Bllizzardwow
04-03-2010, 20:00
سلام کسی کیدونه این ارور مربوط به چیه !

این اررو میگه نمیتونه وصل بشه بعدً دوباره امتحان کنید اگه ادامه پیدا کرد به ساپورت سر بزنید

احتمالاً ریلم مشکل داره یا سرور آفه !

N!CE^M4N
04-03-2010, 21:57
این اررو میگه نمیتونه وصل بشه بعدً دوباره امتحان کنید اگه ادامه پیدا کرد به ساپورت سر بزنید

احتمالاً ریلم مشکل داره یا سرور آفه !

مرسی حسین :11:

Bllizzardwow
05-03-2010, 11:33
این اددون هم باحاله اگه کسی دوست داشت بگیره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه نگاه هم به اینا بندازین هرکدوم رو که دوست داشتین بگیرین

tntnet
06-03-2010, 13:51
salam be hame bache haye aziz
server ma ro patch 3.2.2a run shod
inam addrese site va relame bazi: funserver.tk or 217.23.8.58
======================================
tanha moshkeli ke server dare ine ke ta lvl100 bishtar lvl nemide max level ham ro 255 hast age kasi betone komak kone mamnon misham 09368951065

Oversl
09-03-2010, 12:00

مرسی این پکیج های اددون خیلی توپ بودن دستت درد نکنه حاجی :11:

سلامي به قدرت پرتوهاي خورشيد . :31:
خوب ميبينم به دستي كه روزي راه رو بهت نشون ميده بي اتنايي و بحش بي احترامي ميكوني چند وقتي نبودم حالا هستم و جوابت رو هم ميدم

من ليست كامل را ندادم تا خودت از همون نشانه راه رو پيدا و به او چيزي كه مي خواي برسي بدون منت ديگران اي نادان .

خواستن و داشتن هدف بدون انگيزه مثل راه رفت به طرف بالا كوه هست كه هيچ دوستي در اون بالا منتظر تو نيست . مارك فيشر

خوب الان من تهران هستم و ديگه مشهد نيستم كه در روز وقت كنم اينجا سر بزنم

به تعدادي GM روشن فكر با حقوق 1 M تومان . اره درست فهميدي يك ميليون تومان در ماه . نياز دارم .

شرايت به صورت 100% حضوري هست . و انلاين و غيره نداريم ...........

علاقه مندان به شماره 09380363798
تماس بگيرن .

درضمن من ادم باهوش ميخوام . در صورتي كه 100% تصميمت رو گرفتي زنگ بزن . من وقط واسه هدر دادن ندارم .

اينجاهم جواب نذارين

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

اين رو هم اضافه كنم ... در صورت پذيروفته شدنتان بايد به نكاتي كه بهتون ميگم . متعهد باشيد .

eehsan11
09-03-2010, 22:42
Salam Admin Man Mikham Serveramo Apdate Konam Lich Chetorie Yechizayisho Balad Nistam & Ye File Hast Ke Realme Server Va Esme Serveroo Avaz Mikoniam Nemitonam Download Konam.

eehsan11
09-03-2010, 22:48
Apache.bat IN Faylo Az Koja Bayad Ovord Va Chetori Bayad Sait Dashte bashe Man Ke Az In Sait gereftam Hala Dare Sait ya Na :?

Bllizzardwow
10-03-2010, 17:52
لطفاً فینگیلیش تایپ نکنین ، اونائی که فینگلیش تایپ کنن جوابی نمیگیرن متأسفانه !!

KhepeleSibilo
10-03-2010, 19:04
خوب ميبينم به دستي كه روزي راه رو بهت نشون ميده بي اتنايي و بحش بي احترامي ميكوني چند وقتي نبودم حالا هستم و جوابت رو هم ميدم

من ليست كامل را ندادم تا خودت از همون نشانه راه رو پيدا و به او چيزي كه مي خواي برسي بدون منت ديگران اي نادان .

خواستن و داشتن هدف بدون انگيزه مثل راه رفت به طرف بالا كوه هست كه هيچ دوستي در اون بالا منتظر تو نيست . مارك فيشر

به تعدادي GM روشن فكر با حقوق 1 M تومان . اره درست فهميدي يك ميليون تومان در ماه . نياز دارم .

تماس بگيرن .

درضمن من ادم باهوش ميخوام . در صورتي كه 100% تصميمت رو گرفتي زنگ بزن . من وقط واسه هدر دادن ندارم .

اينجاهم جواب نذارين

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

اين رو هم اضافه كنم ... در صورت پذيروفته شدنتان بايد به نكاتي كه بهتون ميگم . متعهد باشيد .

چون جوابش رو می دونم، جواب پست مربوط به کس دیگه رو نمی دم ! ولی محض محکم کاری، مخاطب این پست که من نیستم ؟

N!CE^M4N
11-03-2010, 00:13

تماس بگيرن .

اينجاهم جواب نذارين

سلام آقای باهوش این وقتت منو کشته lol ببینم چند سالته !
آخه جوجه فکلی میدونی 1 میلیون چند تا 0 داره ! چرا چرت و پرت تایپ میکنی آخه :41:
حرفات واسه خنده بد نبود ! حسین با این اطلاعاتش و سرورش و ..... توش مونده ! تو دیگه .......
بیخیال خوش باشی .

Bllizzardwow
12-03-2010, 20:27
اینم یه سایته دیگه البته این تم به حساب میاد ولی خوب شاید به درده دوستان بخوره

اینم دموی آنلاینش

brain
13-03-2010, 13:05
سلام بچه ها.
1-من هرکاری میکنم نمیتونم MAKE VMAPS.BAT یا vmapextract_v2 رو اجرا کنم .... وقتی اجرا میشه ... خیلی سریع میگه DONE شد .... و هیچ چیزی ساخته نمیشه ..... ( دارم از آموزش آقای Ovresl استفاده میکنم ... قسمت Mangos )
2-Oversl عزیز این آموزش تو 7 یا ویساتا هم جواب میده ؟
3-با کدوم یکی از این شبیه ساز ها میشه طوری دستکاری کرد که FLY MOUNT ها روی Azeroth هم مجاز به پرواز کردن بشه ..... (شبیه سازهای افلاین منظورمه)
4-راستی من با Arcemu ـونستم وارد بازی بشم ولی هرکاری میکنم نمیتون اکانت بسازم .. دستور رو تایپ میکنم ولی نمیشه ....
با اکانت admin رفتم توش که یه کاراکتر داشت ... نه وارد بازی میشه نه میشه باش کاراکتر ساخت .....

پیشاپیش ممنون

Bllizzardwow
13-03-2010, 21:02
شاید این دوتا فایلی که میگی ایراد داشته باشه یا ورژن کلاینتت به این دوتا فایل نخوره

بگو سرورت برای چه پتچیه فایلاشو برات بزارم یه امتحان بکن

brain
13-03-2010, 23:15
سلام بلیزارد وو :31:
مانگوس برای پچ 3.2.2 هستش ... (3.2.2.a رو هم ساپورت میکنه)

شایدم چون ویستا هستش اینجوریه .... نه ؟

میگم اگه شما خودت شبیه ساز آفلاین برای 3.2.2 به بالاتر دارید با آموزش سالم بهم بگید ..... ممنون خیلی گیرم !!!

amin2000
14-03-2010, 16:06
سلام

میشه درباره واریور و پالادین یکم توضیح بدین ... یا لینک توضیحات قبلیرو بزارین ... هرچی سرچیدم چیزی ندیدم

این تانک ها چجوریه که خونشون کم نمیشه - یا خیلی کم , کم میشه - ؟
هلر ها که هر چی هم باشن نمیتونن 7000 تا هل کنن اون هم پشت سر هم !!؟
یک توضیح خلاصه بدین

ممنون

Black-Ninja
14-03-2010, 16:18
باید با ویندوز 64 بیتی کمپایل کنی

Windows 7 64 bit .. نصب کردم ولی باز هم Skipp شد.
windows server 2008 64 bit هم نصب کردم ولی باز هم Skipp شد

از Visual Studio 2008 استفاده می کنم راه حل دیگه ای وجود داره ؟

Zeqp
14-03-2010, 20:23
سلام آقا حسین Bllizzad wow عزیز
من یک مدت قبل با شما صحبت کردم برای GM شدن توی سرورتون چون بیشتر Player هاتون از شهر ما هستن و همه از GN من آنلاین میشن. گفته بودید به من زنگ بزن اما من خیلی مشلا واسم پیش اومد نتونستم بهتون زنگ بزنم.
میتونید روی کمک من حساب کنید من تمام GM command هارو بلدم و تجربه ام توی Data base های Mangos زیاده.
شاید بتونم با کنترل کردن Player های اینجا بهتون کمک کنم.
خلاصه اگه دوست دارید و به GM احتیاج دارید شمارتون رو بدید با هم صحبت کنیم.
خیلی ممنون درضمن خودمم توی سرور شما بازی میکردم و باید بگم سرور خوبی دارید اسم هیرو ام Quan هست Warlock 56
میتونم Player های زیادی برای سرورتون بیارم
ممنون

tntnet
14-03-2010, 22:03
سلام به همه دوستای عزیز.
سرور من رو پچ 3.2.2 رو یکی از بزرگترین دیتا بیس ها تو هلند ران هست.
به 2 تا gm آشنا به ساخت اتم دوناته واسه سرور فان نیاز دارم
سرور تا لول 255 هست.
شماره من: 09368951065
سایت سرور: myfunserver.tk
ریلم های سرور: 217.23.8.58 یا funserver.tk
* سرورم یک باگ داره اونم اینه که مکس پلیر لول رو 255 ولی بیشتر از 100 اکس پی و لول نمیده *
* اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم. *
<<============>>
* funserver.tk *

Bllizzardwow
14-03-2010, 22:14
دوستان باید مطلع باشین به دلیله یه سری مشکلات تعداده پست های ارسالیه من شمارش نمیشه و من قبل از ارسال 10 پست نمیتونم به پیغام های خصوصی پاسخی بدم ، پس سعی میکنم جوابه دوستان رو تا جائی که ممکنه همینجا بدم

در جواب به IceLord عزیز باید بگم که بله آدرسه سایت همونه ولی به دلیله یه سری تغیرات سایته سرور فعلاً آفلاین هست و شما امکانه استفاده از اونو ندارید ولی اگه اکانت میخوائید همینجا بگید تا براتون بسازم

Bllizzardwow
14-03-2010, 22:23
سلام آقا حسین Bllizzad wow عزیز
من یک مدت قبل با شما صحبت کردم برای GM شدن توی سرورتون چون بیشتر Player هاتون از شهر ما هستن و همه از GN من آنلاین میشن. گفته بودید به من زنگ بزن اما من خیلی مشلا واسم پیش اومد نتونستم بهتون زنگ بزنم.
میتونید روی کمک من حساب کنید من تمام GM command هارو بلدم و تجربه ام توی Data base های Mangos زیاده.
شاید بتونم با کنترل کردن Player های اینجا بهتون کمک کنم.
خلاصه اگه دوست دارید و به GM احتیاج دارید شمارتون رو بدید با هم صحبت کنیم.
خیلی ممنون درضمن خودمم توی سرور شما بازی میکردم و باید بگم سرور خوبی دارید اسم هیرو ام Quan هست Warlock 56
میتونم Player های زیادی برای سرورتون بیارم
ممنون

فعلاً به جی ام احتیاج نداریم بجز افراد خاص ، شما تماس بگیرین امیدوارم جزو افراده خاص باشین 09194514922

Bllizzardwow
14-03-2010, 22:32
سلام بلیزارد وو :31:
مانگوس برای پچ 3.2.2 هستش ... (3.2.2.a رو هم ساپورت میکنه)

شایدم چون ویستا هستش اینجوریه .... نه ؟

میگم اگه شما خودت شبیه ساز آفلاین برای 3.2.2 به بالاتر دارید با آموزش سالم بهم بگید ..... ممنون خیلی گیرم !!!

این سرور از کمپایل های خودمه منگوس رویژن 9260 برای پتچ 3.3.2 همراه با آنتی چیت ، امیدوارم به کارتون بیاد

اینم برای مپ و وی مپش

brain
14-03-2010, 23:01
من الان با این چکار کنم ؟؟
رو ماگنوس میزنم هیچ اتفاقی نمی افته !!!
نمیدونم چشه !!
مثه اینکه باید بیخیال آفلاین بشم !!!

Bllizzardwow
14-03-2010, 23:04
من الان با این چکار کنم ؟؟
رو ماگنوس میزنم هیچ اتفاقی نمی افته !!!
نمیدونم چشه !!
مثه اینکه باید بیخیال آفلاین بشم !!!

مگه دیتابیس نداری ؟

باید دیتابیس هاتو داخله Mysql ایتپورت کنی بعد کانفیگ هارو انجام بدی و مپ و ویمپ رو در بیاری و سرور رو اجرا کنی

brain
15-03-2010, 01:03
مگه دیتابیس نداری ؟

باید دیتابیس هاتو داخله Mysql ایتپورت کنی بعد کانفیگ هارو انجام بدی و مپ و ویمپ رو در بیاری و سرور رو اجرا کنی
زیر دیپلم صحبت کن بابا :31: ....
یه سر اینجا بزنید ،

من از این روش دارم استفاده میکنم ... که تو مرحله vmaps etxtractor کار نکرد ... و شما این فایل 8 مگی رو بهم دادین ... به نظرم این آموزش رو بخونین و باتوجه به این بگین که باید چه کنم !!!
خیلی ممنون

Zeqp
15-03-2010, 20:43
سلام آقا حسین
بهتون زنگ زدم داشتیم صحبت میکردیم گوشیتون یک دفعه قطع شد بعد هرچی باحتون تماس گرفتم میگفت اشتباهه ؟؟!
من دوباره باهتون تماس میگیرم. منظورتون رو فکر کنم فهمیدم. من اونقدری توی دیتا بیس ها چرخیدم و بعضی از Command های باقی دیتا بیس ها رو بلدم که توی دیتا بیس شما پیاده کنم. باید ببینم شما چی نیاز داری :-)
به هر حال ممنون میشم منم اگر عضو Game master های سرور شما باشم

Bllizzardwow
15-03-2010, 21:42
زیر دیپلم صحبت کن بابا :31: ....
یه سر اینجا بزنید ،

من از این روش دارم استفاده میکنم ... که تو مرحله vmaps etxtractor کار نکرد ... و شما این فایل 8 مگی رو بهم دادین ... به نظرم این آموزش رو بخونین و باتوجه به این بگین که باید چه کنم !!!
خیلی ممنون

عزیزم این آموزش نیست که آخه ریپک نصب کردن که آموزش نمیخواد
اگه نمیتونی مپ و ویمپ رو طبقه گفته در بیاری یا فایل هائی که بهت میده مشکل داره یا پتچ بازیه شما 3.3.2 نیست
همون فایل هائی که من برای مپ و ویمپ گزاشتم دانلود و اجرا کنید

شما منظور از اینپورت رو نمیدونین و همچنین منظور از کانفیگ کردن رو ؟

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

سلام آقا حسین
بهتون زنگ زدم داشتیم صحبت میکردیم گوشیتون یک دفعه قطع شد بعد هرچی باحتون تماس گرفتم میگفت اشتباهه ؟؟!
من دوباره باهتون تماس میگیرم. منظورتون رو فکر کنم فهمیدم. من اونقدری توی دیتا بیس ها چرخیدم و بعضی از Command های باقی دیتا بیس ها رو بلدم که توی دیتا بیس شما پیاده کنم. باید ببینم شما چی نیاز داری :-)
به هر حال ممنون میشم منم اگر عضو Game master های سرور شما باشم

من سیم کارتم مشکل پیدا کرده شما یه کپی از شناسنامه و کارت ملی تون همراه با شماره ی تماستون به این ایمیل ارسال کنید
Panther_ken@yahoo.com

brain
15-03-2010, 22:13
عزیزم این آموزش نیست که آخه ریپک نصب کردن که آموزش نمیخواد
اگه نمیتونی مپ و ویمپ رو طبقه گفته در بیاری یا فایل هائی که بهت میده مشکل داره یا پتچ بازیه شما 3.3.2 نیست
همون فایل هائی که من برای مپ و ویمپ گزاشتم دانلود و اجرا کنید
شما منظور از اینپورت رو نمیدونین و همچنین منظور از کانفیگ کردن رو ؟
---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

میگم نکنه چون دو نسخه wow رو دستگاه دارم اینجوری میشه ؟ یکیش 3.2.2 و دیگی 3.3.2 هستش !

منظور از ایمپورت و کانفیگ کردن رو نمی فهمم ... کلا لا اصطلاحات شبیه ساز های wow آشنا نیستم .. مثه کامپایل و ...

Bllizzardwow
15-03-2010, 22:23
میگم نکنه چون دو نسخه wow رو دستگاه دارم اینجوری میشه ؟ یکیش 3.2.2 و دیگی 3.3.2 هستش !

منظور از ایمپورت و کانفیگ کردن رو نمی فهمم ... کلا لا اصطلاحات شبیه ساز های wow آشنا نیستم .. مثه کامپایل و ...

نه به این قضیه ارتباطی نداره شما فایل ها رو داخله پوشه ی WOW کپی کنید بعد اجرا کنید ( البته پتچ 3.3.2 )

ببین این فایل هائی که شما میگین یه سری فایله کمپایل شده هست که با نرم افزار ++C کمپایل شده این فایل ها قبل از کمپایل به صورت یه سرس باز هستن که شما بعد از تغیراتی که مورده نیازتون هست اونو کمپایل و آماده به کار میکنین

بعد از کمپایل یه سری فایل با پسونده SQL به شما میده که شما باید اونا رو با استفاده از navicat یا SQLyog داخله MYSQL اینپورت کنید (وارد کردن ) و بعد میتونین اون فایله SQL رو در تیبل های مختلف ببینین و اونا رو در صورته نیاز تغیر بدین یا حذف کنین

brain
16-03-2010, 10:10
فکر کنم بیخیال شم بهتره ....:31:

هدف من از ساخت سرور ، فقط و فقط آفلاین بازی کردنه ... اونم برای تست بعضی چیز ها و انجام دادن برخی کارهای خاص که تو سرورهای آنلاین نمیشه !!!

قبلا هم خیلی ساده پچ 3.9.0 رو آفلاین کرده بودیم .... ولی نمیدونم چرا این یکی انقدر دنگ و فنگ داره ....

این فایل 8 مگی که شما دادین ، با این حساب یه کمپایل آماده است دیگه ؟ ... که فایل های با پسوند sql در پوشه ی آپدیت هستش ....

الان نرم افزار navicat رو نصب کردم ... بازش کردم .... ولی هرچی گشتم گزینه ای بنام Import ندیدم ... یه New Connection هم ساختم .... ولی چیزی پیدا نکردم .....
فرض کنید الان ایمپوورت کردم .... بعدش چی ؟ کی میتونم برم و بازی ؟؟؟

ببینم آخر این برنامه به کجا ختم میشه ؟ نکنه شما داری کر میکنی من میخوام یه سرور آنلاین راه بندازم ؟؟

gomgashte_r
16-03-2010, 13:43
فکر کنم بیخیال شم بهتره ....:31:

هدف من از ساخت سرور ، فقط و فقط آفلاین بازی کردنه ... اونم برای تست بعضی چیز ها و انجام دادن برخی کارهای خاص که تو سرورهای آنلاین نمیشه !!!

قبلا هم خیلی ساده پچ 3.9.0 رو آفلاین کرده بودیم .... ولی نمیدونم چرا این یکی انقدر دنگ و فنگ داره ....

این فایل 8 مگی که شما دادین ، با این حساب یه کمپایل آماده است دیگه ؟ ... که فایل های با پسوند sql در پوشه ی آپدیت هستش ....

الان نرم افزار navicat رو نصب کردم ... بازش کردم .... ولی هرچی گشتم گزینه ای بنام Import ندیدم ... یه New Connection هم ساختم .... ولی چیزی پیدا نکردم .....
فرض کنید الان ایمپوورت کردم .... بعدش چی ؟ کی میتونم برم و بازی ؟؟؟

ببینم آخر این برنامه به کجا ختم میشه ؟ نکنه شما داری کر میکنی من میخوام یه سرور آنلاین راه بندازم ؟؟

سلام
دوست عزیز شما یه سر به این آدرس ها بزن بهترین سرور ها رو میبینی که آموزشش en هستش و شما ماشاالله فولی :31:.

brain
17-03-2010, 09:54
بالاخره تونستم آفلاین کنم. با novo easy
فقط میخواستم این 3 تا تغییر رو هم تو سرور ایجاد کنم:
-fly mount ها بتونن تو Azeroth پرواز کنن
-rate xp کمی بیشتر بشه
-یک teleporter

چه جوری باید این تغییرات رو ایجاد کنم؟

*Blizzardwow به نظرتون این 3 تا کار رو میشه با مانگوس انجام داد ؟

Zeqp
17-03-2010, 10:23
من سیم کارتم مشکل پیدا کرده شما یه کپی از شناسنامه و کارت ملی تون همراه با شماره ی تماستون به این ایمیل ارسال کنید
Panther_ken@yahoo.com[/QUOTE]

سلام آقا حسین شرمنده توی این مدت کار داشتم پستتون رو نخوندم.
چشم من هرچه زودتر واستون ایمبل میکنم. فقط شناسنامه ام دستم نیست. ایراد نداره اونو بعد براتون بفرستم؟
درضمن Player ها از GM هاتون گله دارن باید با هم صحبت کنیم ببینیم علتش چیه.
خیلی ممنون

Zeqp
17-03-2010, 10:39
-rate xp کمی بیشتر بشه
-یک teleporter

fly mount توی Azeroth به نظرم که غیر ممکنه! تا به حال ندیدم. Xprate رو هم می تونی از ت.ی فایل Mangos.confg تغیر بدی. Teleporter هم چند مدل داره همشم Script هست که باید توی دیتا بیس Add کنی.
اگر کسی Script Teleport vendor برای این آقا لینک کنه

Bllizzardwow
17-03-2010, 11:01
-rate xp کمی بیشتر بشه
-یک teleporter

آره میشه ولی باید به کار با سرسه بازه منگوس تسلطه خوبی داشته باشی
البته نه برای XP Rate :)

Zeqp
17-03-2010, 16:10
در ضمن آقا حسین من سایتتون رو باز میکنم باز نمیشه !

Bllizzardwow
17-03-2010, 17:41
در ضمن آقا حسین من سایتتون رو باز میکنم باز نمیشه !

سایته سرور برای انجامه یه سری تغیرات فعلاً آفه اگه کسی اکانت خواست بگه براش بسازم

Zeqp
18-03-2010, 11:15
سایته سرور برای انجامه یه سری تغیرات فعلاً آفه اگه کسی اکانت خواست بگه براش بسازم

سلام آقا حسين من چند تا Account مي خوام !

Bllizzardwow
18-03-2010, 21:26
سلام آقا حسين من چند تا Account مي خوام !

یوزر و پسوردشون رو برام اس ام اس کن

soleimani2008
19-03-2010, 10:00
نحوه ساخت سرور با هاست اینترنتی 50000 تومان واسش می دم (همه نرم افزارها و هاست و دومین آمادس)
نصب و راه اندازی + آموزش کامل

soleimani2008
19-03-2010, 10:01
شماره تماس + ایمیل یادم رفت بزارم
شماره تماس : 09112706694
ایمیل: darinoos.gamers@yahoo.com

KhepeleSibilo
19-03-2010, 12:40
اولا این دوره زمونه 50000 تومن پولی نیست که اینقدر بزرگ نوشتین !
دوما برای آخرین بار تاکید می کنم، به هیچ وجه نمیشه روی هاست ها سرور زد !
جتی اگر هاست شما ویندوز باشه و دسترسی اجرای برنامه روی اون باز باشه، به محض اینکه اجرا کنین و ببینن دارین از CPU کار می کشین، هاستتون رو دان می کنن !
جای اون با ماهی 80~50 تومن سرور بزنین

Zeqp
20-03-2010, 09:17
سلام به همگی عید رو هم پیشا پیش به همه ی اعضای این فروم تبریک میگم و آرزو میکنم سال خوبی داشته باشید.

آقا حسین Bllizzardwow عزیز مدارکی که خواسته بودید رو واستون Email کردم.
در ضمن اگر ممکنه با من یک تماس بگیرید باید باهتون صحبت کنم :-) در مورد Player های اینجاست.

N!CE^M4N
22-03-2010, 00:14
سلام به همگی عید رو هم پیشا پیش به همه ی اعضای این فروم تبریک میگم و آرزو میکنم سال خوبی داشته باشید.

آقا حسین Bllizzardwow عزیز مدارکی که خواسته بودید رو واستون Email کردم.
در ضمن اگر ممکنه با من یک تماس بگیرید باید باهتون صحبت کنم :-) در مورد Player های اینجاست.

حسین باید اول کارت شارز بگیره بعد بهت زنگ بزنه ! بزار من خیالتو راحت کنم عزیزم شما سر کاری این حسین فقط ادمو میپیچونه ! با سرورش کلاس گزاشته الکی یه چیزی پرونده که gm میخواد اون جی ام های خودشو داره ! از ما گفتن خودتو الاف نکن ...

Zeqp
22-03-2010, 10:54
سلام به همگی
آقا اولا مشکلاتتون رو بزارید واسه خودتون! این حرفا رو هم توی فروم به هم نزنید زشته !!
به هر حال ممنون از راهنماییتون.
ببین من کارم GM بودن دوست ندارم با اطلاعاتی که دارم Player باشم. بودجه کافی هم واسه زدن سرور ندارم به خاطر همین میخوام توی سرورهای دیگه GM باشم. یکی دیگه هم مساله اینه که تعداد Player های نیشابور توی سرور Bllizzard.selfip زیادن و اینم بگم که 71% Player های شهر ما با استفاده از انواع ---- & Bug سرور هارو بهم میریزن من به همین خاطر من می خوام از این کارا جلو گیری کنم !!!
خلاصه من یک در خواستی از آقا حسین کردم زیادم نمی خوام وارد سیاست بشم.
آقا حسین نظرتون در مورد پست آقای NICE MAN چیه؟؟
ممنون از همگی

Black-Ninja
22-03-2010, 16:04
سلام یک سوال دارم

بعضی از NPC ها رو اگر دیده باشید می توانید کلیک کنید ولی نمی توانید Attack بدید یعنی آیکون شمشیر بر رویشان نمیاد . میخوام بدونم حل این مشکل چطوریه ؟

N!CE^M4N
23-03-2010, 00:31
سلام به همگی
آقا اولا مشکلاتتون رو بزارید واسه خودتون! این حرفا رو هم توی فروم به هم نزنید زشته !!
ببین من کارم GM بودن دوست ندارم با اطلاعاتی که دارم Player باشم. بودجه کافی هم واسه زدن سرور ندارم به خاطر همین میخوام توی سرورهای دیگه GM باشم. یکی دیگه هم مساله اینه که تعداد Player های نیشابور توی سرور Bllizzard.selfip زیادن و اینم بگم که 71% Player های شهر ما با استفاده از انواع ---- & Bug سرور هارو بهم میریزن من به همین خاطر من می خوام از این کارا جلو گیری کنم !!!
ممنون از همگی

آخه میدونی چیه ! من GM پیشگامان بودم از سرور tire 1 تا 6 که میشد 2.4.3 جی ام بودم تا اینکه با مجید اسحاقی که الانم سرور دست اونه مشکل پیدا کردم و بیخیال شدم ! منم که پست حسین رو دیدم بهش 8000 بار زنگ زدم و کل ماجرا رو گفتم و همه مدارک رو 6 با به میل های مختلف ارسال کردم و حدود 1 ماه الاف بودم که نکنه این حسین ما یه اکانت جی امی به ما بده ولی چی هر دفعه ما رو به یه بهونه ای پیچون که سایت خراب نمیدونم اینترنت خرابه دیگه وقت نداره و ..... هزار تا بهونه دیکه دفعه آخری هم که بهش زنگ زدم قرار شد خودش بهم خبر بده که دیگه اون موقع متوجه شدم که سر کارم ! منم مشکلی باهاش ندارم حسین پسر خوب و خوش برخوردیه خیلی تو کارش وارد و خیلی هم زحمت کشیده واسه کارش ولی این که کسیو بذاره سر کار اصلا کار خوبی نیست !
ایشالا شما هم یه جی ام خوبی باشی و تو کارت پیشرفت کنی عزیز ...
به امید موفقیت :11:

N!CE^M4N
23-03-2010, 00:40
سلام یک سوال دارم

بعضی از NPC ها رو اگر دیده باشید می توانید کلیک کنید ولی نمی توانید Attack بدید یعنی آیکون شمشیر بر رویشان نمیاد . میخوام بدونم حل این مشکل چطوریه ؟

سلام ...
شما با GM میتونی روی npc کلیک کنی و command کنی که اون به Allienc & Horde اتک بده یا اینکه اسم اون npc رو از Mysql & Navicat از گزینه mangos تو قسمت Npc پیدا کنی و گزینه ای که واسه الینس و هورد وجود داره از Table دوتشون رو 00 یا 11 کنی تا مشکلت حل بشه !
موفق باشی ...

brain
23-03-2010, 03:34
سلام.
با دستکاری کدوم فایل (احیانا فایل مورد نظر همچین پسوندی نداره ؟x.conf ) و با وارد کردن چه دستوراتی میشه FLY MOUNT رو در AZEROTH مجاز کرد؟ (دقیقا عینه WOW CATALYSM )

راه آسون تر : آیا GM ها می تونن با وارد کردن دستور خاصی در حین بازی ، عمل بالایی رو انجام بدهند؟

سوال دوم : کلا آیدی تمام آبجکت ها و مکان ها و غیره رو از کجا میشه به راحتی پیدا کرد؟

منتظر جوابتون هیتم .. ممنون

brain
23-03-2010, 03:34
*ببخشید نمیدونم چی شد که 2 تا پست اومد ... افت سرعت شاید .... به هر حال ببشخید !

oyunambari
23-03-2010, 10:53
سلام
من سرور رو نصی کردم و دارم بازی میکنم . حالا چطوری می تونم این رو آنلاین کنم یا با کامپیوتری که کنارم هست مثل گیم نت بازی کنم ؟

Bllizzardwow
23-03-2010, 11:20
سلام به همگی
ممنون از همگی

به حر حال یه وقت هائی یه سری مشکلات پیش میاد که بعضی ها این فکر ها رو هم در مورده من میکنن
اشکالی نداره این بنده ی خدا راست میگه که من بهش جواب ندادم ( من کسیو نمیپیچونم ) یه سری مشکلات داشتم که کلاً به هیچکدوم از کارهام نمیرسیدم

برای سرورم کلاس نمیزارم ، اصلاً فکر کنم این حرف یه مقدار احساسی بود که برای سرورش کلاس میزاره ، اشکالی نداره نظره هرکس برای خودش عزیزه

Zeqp جان اکانته جی ام شما آمادست فقط یه تماس با من بگیر که قوانین رو برات توضیح بدم تا بتونی شروع به کار کنی

ممنون

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

سلام ...
شما با GM میتونی روی npc کلیک کنی و command کنی که اون به Allienc & Horde اتک بده یا اینکه اسم اون npc رو از Mysql & Navicat از گزینه mangos تو قسمت Npc پیدا کنی و گزینه ای که واسه الینس و هورد وجود داره از Table دوتشون رو 00 یا 11 کنی تا مشکلت حل بشه !
موفق باشی ...

شما هم یه زنگ به من بزن به کسی مثله شما نیاز دارم ، البته اگه دوست داشتی زنگ بزن

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

سلام.
با دستکاری کدوم فایل (احیانا فایل مورد نظر همچین پسوندی نداره ؟x.conf ) و با وارد کردن چه دستوراتی میشه FLY MOUNT رو در AZEROTH مجاز کرد؟ (دقیقا عینه WOW CATALYSM )

راه آسون تر : آیا GM ها می تونن با وارد کردن دستور خاصی در حین بازی ، عمل بالایی رو انجام بدهند؟

سوال دوم : کلا آیدی تمام آبجکت ها و مکان ها و غیره رو از کجا میشه به راحتی پیدا کرد؟

نه سرسه باز از یه سری فایل با فرمت های Cpp تشکیل شده که شما باید اونهارو با نرم افزاره ++C باز کنین و تغیراتی که میخوائین رو بدین

البته گفتم که باید توی کار با سرسه بازه سرور مهارته کامل داشته باشین .
نه هیچ دستورری برای این کار نیست که بتونین با جی ام این کارو انجام بدین مگر اینکه به بازیکناتون پرواز تو هوای سرد رو ترین کنین

اگه سرورتون منگوس باشه میتونین با نرم افزاره quice این کارو راحت انجام بدی اگه نداریش از اینجا دانلود کن
Quice 1.2.48

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

سلام
من سرور رو نصی کردم و دارم بازی میکنم . حالا چطوری می تونم این رو آنلاین کنم یا با کامپیوتری که کنارم هست مثل گیم نت بازی کنم ؟

تو این تاپیک بارها و بارها این کار توضیح داده شده شما کافیه یه گشتی تو صفحه ها بزنی

موفق باشی

Bllizzardwow
23-03-2010, 11:25
حسین باید اول کارت شارز بگیره بعد بهت زنگ بزنه ! بزار من خیالتو راحت کنم عزیزم شما سر کاری این حسین فقط ادمو میپیچونه ! با سرورش کلاس گزاشته الکی یه چیزی پرونده که gm میخواد اون جی ام های خودشو داره ! از ما گفتن خودتو الاف نکن ...

تا حالا شده زنگ خورت 2 برابره 118 بشه ؟

من در روز بالای 800 تماس دارم ، اگه شارژره گوشیم همراهم نباشه 2 ساعته شارژه من تموم میشه

فکر کنم همین یه مشکله من برای همه ی دوستانی که اینجا هستن کافی باشه

موفق باشی

R1N0X
23-03-2010, 12:35
سلام.

توی سورس منگوس src/game/Spell.cpp مربوط میشه به محدودیت spell ها که معمولا به صورت passive توی بازی اعمال میشن اول از همه داخل این فایل دنبال بخش مورد نظر خودت بگرد بعدش با دستکاری توی شرط های اون میتونی تعیین کنی که کجاها بشه از mount استفاده کرد هر magic یه کلاس دازه به اسم m_caster که داخلش 2 تا فانکشن ()GetMapId() ، GetZoneId که با استفاده از اونا مختصات player رو پیدا میکنی و تعیین میکنی که تو یه map خاص بشه از این اسپل استفاده کرد یا خیر

Zeqp
23-03-2010, 16:15
سلام دوباره به همگی
چشم آقا حسین من حتما به زودی بهتون زنگ میزنم !

soleimani2008
23-03-2010, 18:11
با سلام به دوستان
"این مطلب رو واسه این بزرگ نوشتم که نظر محبت آمیز دوستان رو جلب کنم"(در هر حال ببخشید)
بنده می خواستم یه سرور wow بزنم البته با کمک دوستان...
مطلب قبلی که تو صفحه تاپیک 130 "با خط درشت" نوشته بودم ...
حالا نظرم اینه که یه قیمت توافقی بزارین یا با ایمیل یا شماره ام اس ام اس کنین ممنون میشم
***راستی هاستی که گرفتم هاست اختصاصی (VP's) منظورم بوده...خودم هم یه کم کمایی دراین مورد"یعنی هاست زدن" تحقیق کردم... یه هاست لوکال زده بودم "با منگوس" ... ولی آنلاینش رو دیگه نمی دونم ....
اگه کسی کمک حالم بشه ممنون میشم ....مبلغش رو هم خودتون پیشنهاد بدین (هرچه قد در توانم باشه میپردازم) ***

oyunambari
23-03-2010, 20:56
تو این تاپیک بارها و بارها این کار توضیح داده شده شما کافیه یه گشتی تو صفحه ها بزنی
میشه شماره صفحه رو بگین ؟ آخه صفحات زیاده

J.sotode
24-03-2010, 10:47
سلام به بچه هاي P30world
هركي آموزش ساخت ايتم خواست به من زنگ بزنه براش توضيح ميدم

09359160771

Zeqp
24-03-2010, 11:24
سلام آقا حسین زنگ زددم گوشیتونو جواب ندادی!
احتمالا سرت خیلی شلوغه درکت می کنم. ایراد نداره ببین اگه وقت نمی کنی با Yahoo با هم صحبت کنیم.
این Id منه Nathalie_MyLove
قوانینتون رو هم بی زحمت واسم ذکر کنید. انشالا من امروز فردا شروع به کار کنم بچه های Game net ام منتظران Account هم میخوان
ممنون

Bllizzardwow
24-03-2010, 12:01
با سلام به دوستان
"این مطلب رو واسه این بزرگ نوشتم که نظر محبت آمیز دوستان رو جلب کنم"(در هر حال ببخشید)
بنده می خواستم یه سرور wow بزنم البته با کمک دوستان...
مطلب قبلی که تو صفحه تاپیک 130 "با خط درشت" نوشته بودم ...
حالا نظرم اینه که یه قیمت توافقی بزارین یا با ایمیل یا شماره ام اس ام اس کنین ممنون میشم
***راستی هاستی که گرفتم هاست اختصاصی (VP's) منظورم بوده...خودم هم یه کم کمایی دراین مورد"یعنی هاست زدن" تحقیق کردم... یه هاست لوکال زده بودم "با منگوس" ... ولی آنلاینش رو دیگه نمی دونم ....
اگه کسی کمک حالم بشه ممنون میشم ....مبلغش رو هم خودتون پیشنهاد بدین (هرچه قد در توانم باشه میپردازم) ***

چقدر پول داری ؟
من سرور تا 600000 تومان هم راه اندازی کردم

بستگی داره که چقدر بخوای خرج کنی با 50000 تومان هم میشه سرور زد ولی خوب کیفیت تعطیله :)

اگه خواستی پول خرج کنی بهم زنگ بزن 09194514922

Bllizzardwow
24-03-2010, 12:08
دوباره الوعده وفا :

سلام :

برای ابتدای کار به سایت فوق بروید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و یکی از آیتم های موجود را انتخاب کنید ! ما برای این کار از آیتم Weapon استفاده میکنیم .

بر روی گزینه فوق کلیک کنید تا صفحه ساخت آیتم برای شما نمایان شود .

در این قسمت تنها بخش ITEM DETAILS مهم بوده که برای شما توضیح خواهم داد .
ابتدا در آن بخش در قسمت name یک اسم برای آیتم خود انتخاب کنید و سپس در قسمت Quote توضیحاتی کوتاه در مورد آیتم خود بنویسید . سپس بر اساس قدرت آن یکی از گزینه های بخش Quality رو انتخاب کنید که زیاد مهم نیست.

حال ابتدا به بخش weapon های سایت wowhead.com بروید و بر اساس weapon ای که میخواهید یکی از آیتم های One-Handed یا Two-Handed را انتخاب کنید .

اگر می خواهید یک اسلحه یک دست بسازید از قسمت های قرمز یکی را انتخاب کنید .
اگر می خواهید یک اسلحه دو دست بسازید از قسمت های سبز یکی را انتخاب کنید .

حال ما برای مثال از این اسلحه استفاده خواهیم کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید( البته این را بگویم مشخصات این weapon هیچ ربطی به کار ما نداشته و ما صرفا برای انتخاب شکل و قیافه اweapon خود آن را انتخاب کرده ایم )

حال به بخش ساخت weapon خود بر گشته و بر روی آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید . صفحه جدیدی برای شما باز می گردد که شما باید شماره آیتم مورد نظر را که شکل آن را انتخاب کردیم ( 19852 ) را در قسمت Item EntryID و دکمه Submit را بفشارید . پس از چندل لحظه آیکون آن برای شما نمایش داده می شود و در قسمت DisplayID یک عدد به شما داده می شوند که در آیتم 34718 می باشد. شما این عدد را در قسمت Display ID وارد کنید .

حال برنامه SQLyog را باز کنید و به دیتا بیس خود کانکت شوید. سپس به آدرس Mangos - Tables و سپس بر روی تیل Item_Template کلیک کنید تا انتخاب شود . سپس از منوی سمت راست گزینه Table Data که گزینه شماره 4 باشد کلیک کنید . که شکل زیر را خواهید دید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند بار بر روی گزینه entry کلیک کرده تا از زیاد به کم Sort یا مرتب شود . سپس آخرین عدد را نگاه کرده که مثلا 44966 است . شما عدد 44967 را که یک عدد بالاتر از آن است را یاداشت کرده و به صفحه مخصوص ساخت آیتم بروید و در قسمت Entry # وارد کنید . این کار برای آن است که شما یک عدد برای آیتم خود انتخاب کنید که در لیست دیتا بیس شما وجود نداشته باشد و با آیتم دیگری تداخل ایجادنکند .

سپس دیگر گزینه ها را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . که مثلا weapon جزو یک دست ها باشه یا 2 دست ها، یا armot آن چند باشد، Speed ضربات چقدر باشد، Stamina و امثالهم داشته باشد و .....

فقط در پر کردن موارد زیر دقت کنید .

در قسمت Speed زمان بر اساس میلی ثانیه تنظیم است و شما مثلا برای 3 ثانیه باید عدد 3000 را وارد کنید یا برای 1.5 ثانیه عدد 1500 .

در قسمت Stackable عدد 1 را وارد کنید .

بقیه قسمت ها را هم بر اساس نوع کاراکتر که نیاز به Attack power یا Spell power دارند را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . . بعد از اتمام این کارها بر روی گزینه Submit کلیک کرده و بر روی گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید و 'بر اساس سرور خود MaNGOS را انتخاب کنید و آن را دانلود کنید. .یک فایل با پسوند Sql و با اسم Itam شما هماره با شماره آن برای شما بر روی کامپیوتر ذخیره می گردد.

محتوی آن را با یک ویرایشگر متنی کپی کرده و به برنامه SQLYONG بروید . Mangos و سپس Tables بروید و آن را در کادر سفید بالا سمت راست Past کنید و سپس کلید F9 را بفشارید .

پس از فشردن کلید F9 باید نوشته های زیر نمایش داده شود :

(1 row(s) affected)
Execution Time : 00:00:00:000
Transfer Time : 00:00:00:015
Total Time : 00:00:00:015

که نشان از آن دارد که آیتم مورد نظر به درستی در دیتا بیس ذخیره شده است .
حال به انتهای کار رسیدیم . سرور خود را از نو Reset کنید و به پیغام :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه نکنید . فقط اگر خطی را که با فلش علامت زده شده مشاهده کردید . به دیتا بیس خود بروید . آیتم خود را پیدا کنید و buycount به جای عدد صفر عدد 1 را وارد کنید . سپس سرور خود را از نو راه اندازی کنید .

بعد از راه اندازی وارد بازی شده و با استفاده از دستور additem آیتم خود را که شماره اون همانا شماره فایل Sql شما است و شما در قسمت entryوارد کرده اید را اضافه کنید .

این هم نتیجه کار :

مشخصات آیتم :

این خود بابا و مقدار ضرباتش در مبارزه :

این هم عکس همین بابا، با آیتم های جدید اش :

انشااله این دوستمون منت یاد دادن ساخت آیتم رو از رو سر ما بردارند و دوستان دیگر استفاده لازم را ببرند.

این برای صفحه های قبله ساختنه ایتم رو توضیح داده

Bllizzardwow
24-03-2010, 12:14
عزيزم شما با برنامه SQLyog Enterprise همونطور كه اول ژست توضيح داده وارد ديتا بيس سرور ميشي بد ميري قسمت realmd بعد يه قسمت داره به اسم realmlist كه جلوش اسم realm و ip رو نوشته اگه ip تغير نكرده باشه (ور نرفته باشي D:) نوشته 127.0.0.1 شما بجاي اين همون دميني كه داري رو بزار مثلا بذار
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعد داخل بازي تو فايل realmlist.wtf بزن
set Realmlist
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعد با اكانتي كه داري وارد بازي شو GL

اینو نگاه کن

mahdibozorg
24-03-2010, 16:32
دوستان سلام

من یک سرور با patch 3.0.9 دارم منگوس هم استفاده میکنم در قسمت انتخاب hero میخوام death knight را انتخاب کنم غیر

فعاله میگه لول 55 می خواهد از تو منگوس دستکاری کردم کردم 1 باز نشد کسی میدونه چه جور باید فعال بشه در ضمن

addons برای پچ 3.0.9 از کجا بگیرم ممنون

Bllizzardwow
24-03-2010, 19:18
دوستان سلام

من یک سرور با patch 3.0.9 دارم منگوس هم استفاده میکنم در قسمت انتخاب hero میخوام death knight را انتخاب کنم غیر

فعاله میگه لول 55 می خواهد از تو منگوس دستکاری کردم کردم 1 باز نشد کسی میدونه چه جور باید فعال بشه در ضمن

addons برای پچ 3.0.9 از کجا بگیرم ممنون

تو mangosd.conf اینو بکن 1

MinLevelForHeroicCharacterCreating = 55

قبلش یه هیرو همینجوری بساز یه بار باهاش وارده بازی شو بعد آف شو و اون چیزی که دوست داری رو بساز ، اگه اکانتت جی ام باشه احتیاجی به هیچکدوم از این کارا نداری ولی اگه پلیر عادی باشه باید این کارهائی که گفتم رو انجام بدی

موفق باشی

Bllizzardwow
24-03-2010, 19:25
سلام دوستان عزیز

توی این پست می خوام نحوه تغییر در سرور رو توضیح بدم.

این قسمت یک مقدار تخصصی هست. (البته خودمم زیاد یاد ندارم :31: گفتم بذارم شاید دوستان بتونن استفاده کنن).

اول از همه این فایل رو دانلود و نصب کنید.

سرور رو اجرا کنید. وقتی سرور لود شد برنامه رو اجرا کنید.

روی New کلیک کرده و OK رو بزنید. تنظیمات رو بر اساس تصویر انجام بدین. قسمت پسورد root رو تایپ کنید.

Connect رو بزنید.

حالا شما به SQL سرور وصل شدین. می تونین اینجا تغییرات لازمه رو انجام بدین. به عنوان مثال من طریقه عوض کردن اسم Realm رو میگم:

نحوه تغییر اسم Realm

از سمت چپ یه آدزس زیر برین:

روی Table Data کلیک کنید.

زیر اون اسم realm رو می بینین که می تونین عوضش کنین.

از بالای همون روی Save Changes کلیک کنین.

اینم بخونین بد نیست تو صفحه ی اول بود
همینجوری میتونی سرور رو آنلاین کنی و اگه به عکس دقت کنی 127.0.0.1 رو به آی پی ای دی اس ال یا نامه دومینت تغیر میدی و همون جوری سیو میکنی اونوقت سرورت آنلاین میشه

Zeqp
25-03-2010, 11:06
سلام آقا حسین
اگه ممکنه اسامی GMهاتون رو بهم بگید تا توی بازی add friend کنم.
باید باهشون در ارتباط باشم. ممنون درضمن یکی از دوستام میخواد Hero شو Change بده به Horde چه باید بکنه؟ :-)
ممنون

oyunambari
25-03-2010, 13:26
اگه می شه دستورات gm رو كامل كنید . این فایلی كه گذاشتین اصلا به درد نمی خوره . فارسی بنویسید مثل نمونه ها . مثلا چطوری یه مونت خاص بدیم به هیرو . یا كوست های باگش رو درست كنیم . ممنون

ATS_Alilord3224
25-03-2010, 14:00
سلام:19:

من هنوز مشکلم رو نتونستم رفع کنم (نمی تونم مینی منیجر رو ران کنم):13:

من نرم افزار Wamp رو نصب کردم و بعد از اون فایل هایی که گفته بودین رو دانلود کردم و به آدرس C:\Wamp\www کپی کردم.

بعد از اون SQL رو اجرا کردم و به Navica متصل شدم. اما جای دیتا بیس ها گزینه Import نبود و فقط Execute Batch Fail بود که از طریق اون فایل هایی که داخل پوشه C:/Wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود (با فرمت Sql) رو یه جورایی کاری مثل Import رو انجام دادم. (ولی نمی دونم درسته یا نه:31:)

حالا نمی دونم فایلی که توی پوشه C:/Wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چه جوری کانفیگ کنم. آخه همه اطلاعات داخلش صحیح و درسته !!! (من رو فایل راست کلیک و گزینه Edit رو میزنم)

با تشکر از همه افرادی که کمک میکنند.:10:

----<<<در مهربانی همچون باران باش که در ترنمش علف هرز و گل سرخ یکیست>>>----

gomgashte_r
26-03-2010, 06:22
سلام:19:

من هنوز مشکلم رو نتونستم رفع کنم (نمی تونم مینی منیجر رو ران کنم):13:

من نرم افزار Wamp رو نصب کردم و بعد از اون فایل هایی که گفته بودین رو دانلود کردم و به آدرس C:\Wamp\www کپی کردم.

بعد از اون SQL رو اجرا کردم و به Navica متصل شدم. اما جای دیتا بیس ها گزینه Import نبود و فقط Execute Batch Fail بود که از طریق اون فایل هایی که داخل پوشه C:/Wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود (با فرمت Sql) رو یه جورایی کاری مثل Import رو انجام دادم. (ولی نمی دونم درسته یا نه:31:)

حالا نمی دونم فایلی که توی پوشه C:/Wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چه جوری کانفیگ کنم. آخه همه اطلاعات داخلش صحیح و درسته !!! (من رو فایل راست کلیک و گزینه Edit رو میزنم)

با تشکر از همه افرادی که کمک میکنند.:10:

----<<<در مهربانی همچون باران باش که در ترنمش علف هرز و گل سرخ یکیست>>>----

با سلام
عزیز احتیاجی نیست که اون فایل رو کانفیگ کنی.
این فایلی رو که برات گذاشتم رو دانلود کن و بعد با notepad بازش کن و بعد Ctrl+f رو بزن و کلمه Password رو سرچ کن و هر جایی که نوشته بود password اونو با پسورد دیتابیس خودت عوض کن(منظورم همون پسوردی هست که باهاش به دیتابیس وصل میشی) و بعد Ctrl+s رو بزن تا سیو بشه و بعد اونو توی مسیر زیر کپی کن به جای فایل اصلیش.و بعد توی internet explorer بنویس 127.0.0.1 تا مینی مینیجر باز بشه به امید خدا:20:.
این فایل رو دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم همون مسیر که بهت گفتم فایلو توش کپی کنی:

C:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

scampboy
26-03-2010, 21:23
سلام به همگی دوستان !
من یه مشکل دارم همه کارا رو هم کردم نشد حال اینجا مطرح میکنم ببینم کسی واقعا تواناییش رو داره مشکل منو حل کنه یا نه البته مطمئن ام اینجا زیاد مطرح شده اما خودتون میدونید 133 صفحه رو خداییش حال گیریه بگردی دنبال جواب مشکلت !
من سرور Mangos 3.3.2 رو گرفتم و راه اندازی کردم تو game net حال واسه اینکه بقیه سیستم های گیم نت بتونن بهش وصل شم مشکل دارم . همون جا که سرور رو دانلود کردم نوشته بود Bind ip رو که 127.0.0.1 بود به ip سیستم host که 192.168.1.31 باشه تغییر بدید ( البته Bind ip داخل realmd.conf و mangosd.conf رو میگم )
حال این کار رو کردم و زمانی که خواستم وارد بشم به من که خود host هستم ایراد میگرفت و در قسمتی که user va pass رو وارد میکنم بعد از پیامه Connected پنجره Realm selection باز میشه . جا داره بگم 6 ساله دارم wow بازی میکنم ایراد از noob بودنم نگیرید و توضیح جدا ندید فقط بگید Ip رو چطور و از کجا درست کنم که هم خودم که host هستم و هم دیگران که تو گیم نت با سیستم من شبکه شدن بتونیم بازی کنیم . و همو تو بازی ببینیم نه اینکه هرکی واسه خودش یه سرور جدا ران کنه D:
Ip sever : 192.168.1.31
systeme 2 : 192.168.1.32
.
.
.
خدا خیر تون بده ...اگر کسی حوصله نداشت اینجا توضیح بده شماره بده من زنگ میزنم سوال میکنم .

ATS_Alilord3224
27-03-2010, 09:16
با سلام
عزیز احتیاجی نیست که اون فایل رو کانفیگ کنی.
این فایلی رو که برات گذاشتم رو دانلود کن و بعد با notepad بازش کن و بعد Ctrl+f رو بزن و کلمه Password رو سرچ کن و هر جایی که نوشته بود password اونو با پسورد دیتابیس خودت عوض کن(منظورم همون پسوردی هست که باهاش به دیتابیس وصل میشی) و بعد Ctrl+s رو بزن تا سیو بشه و بعد اونو توی مسیر زیر کپی کن به جای فایل اصلیش.و بعد توی internet explorer بنویس 127.0.0.1 تا مینی مینیجر باز بشه به امید خدا:20:.
این فایل رو دانلود کن:

اینم همون مسیر که بهت گفتم فایلو توش کپی کنی:

خیلی ممنون از کمکت :11:
اون فایل هایی که می خواد Import کنم رو با چی (اصلا نیازه ؟؟) [با Execute Batch FIle یا .گزینه دیگه که زیر همونه ؟:eh:

dadashmili
27-03-2010, 17:31
agha 1 soal minimanager chie ????????

erepublik.com/en/referrer/Xebeer
in chie dige ino nemidoonam :D

mahdibozorg
27-03-2010, 20:06
سلام به همگی دوستان !
من یه مشکل دارم همه کارا رو هم کردم نشد حال اینجا مطرح میکنم ببینم کسی واقعا تواناییش رو داره مشکل منو حل کنه یا نه البته مطمئن ام اینجا زیاد مطرح شده اما خودتون میدونید 133 صفحه رو خداییش حال گیریه بگردی دنبال جواب مشکلت !
من سرور Mangos 3.3.2 رو گرفتم و راه اندازی کردم تو game net حال واسه اینکه بقیه سیستم های گیم نت بتونن بهش وصل شم مشکل دارم . همون جا که سرور رو دانلود کردم نوشته بود Bind ip رو که 127.0.0.1 بود به ip سیستم host که 192.168.1.31 باشه تغییر بدید ( البته Bind ip داخل realmd.conf و mangosd.conf رو میگم )
حال این کار رو کردم و زمانی که خواستم وارد بشم به من که خود host هستم ایراد میگرفت و در قسمتی که user va pass رو وارد میکنم بعد از پیامه Connected پنجره Realm selection باز میشه . جا داره بگم 6 ساله دارم wow بازی میکنم ایراد از noob بودنم نگیرید و توضیح جدا ندید فقط بگید Ip رو چطور و از کجا درست کنم که هم خودم که host هستم و هم دیگران که تو گیم نت با سیستم من شبکه شدن بتونیم بازی کنیم . و همو تو بازی ببینیم نه اینکه هرکی واسه خودش یه سرور جدا ران کنه D:
Ip sever : 192.168.1.31
systeme 2 : 192.168.1.32
.:20:
.
.
خدا خیر تون بده ...اگر کسی حوصله نداشت اینجا توضیح بده شماره بده من زنگ میزنم سوال میکنم .

عزیز جان من هم همین مشکل شما رو داشتم توی گیمنتم به صورت آفلاین میخواستم بازی کنم نمیشد ولی حلش کردم خواستی به آیدی من pm بده تا بگم حوصله نوشتن ندارم mekabiz_1978

scampboy
27-03-2010, 20:40
مهدی جان ممنون به یاهوت پیام دادم منتظر جوابت میمونم .
کسی دیگر هست من را در این مقوله یاری کند :( ؟

Farhadstark
28-03-2010, 10:28
salam Ice Lord man In 2.4.3 ke aval topic Gofti ro dl kardam runam kardam Vali to game net bejoz server Asli ke run kardam rosh 2.4.3 ro Nemishe baghie cilent System ha Biyan Tosh mige unible Connect Lotfan rahnamai Kon ta beshe baghie system hae game net ham az Bazi Estefade konan

hamidmatris
28-03-2010, 14:26
اینم بخونین بد نیست تو صفحه ی اول بود
همینجوری میتونی سرور رو آنلاین کنی و اگه به عکس دقت کنی 127.0.0.1 رو به آی پی ای دی اس ال یا نامه دومینت تغیر میدی و همون جوری سیو میکنی اونوقت سرورت آنلاین میشه

سلام حسین عیدت مبارک.
خیلی ازت ناراحت شدم.میایی اینجا پست میزاری ولی کاری که من بهت گفتم رو انجام نمیدی. فقط میخواستم بهت بگم که میدونم وقت داری به اینجا سر بزنی ولی وقت نداریی کاره منو انجام بدی؟؟؟؟؟:41::41::41::41::41::41::41:

Bllizzardwow
28-03-2010, 18:41
سلام حسین عیدت مبارک.
خیلی ازت ناراحت شدم.میایی اینجا پست میزاری ولی کاری که من بهت گفتم رو انجام نمیدی. فقط میخواستم بهت بگم که میدونم وقت داری به اینجا سر بزنی ولی وقت نداریی کاره منو انجام بدی؟؟؟؟؟:41::41::41::41::41::41::41:

من مجبورم به خاطره چک کردنه ایمیلم روزی چند بار برم کافی نت یا هرجایه دیگه ای این دلیل نمیشه که من از خونه آنلاین باشم

ناراحتی بدونه دونستنه دلیل بی مورده

Farhadstark
28-03-2010, 19:03
Inaro midonam vali aksae ke bod hame naghes bod baz nemishod - vase hamin porsidam - man bazam migam server sakhtam joz systemi ke serevr rosh rune baghie vared nemishan - realmlist ro ham roe 127 .0.0.1 Gozashtam vase baghie sytema

mahdibozorg
28-03-2010, 20:55
Inaro midonam vali aksae ke bod hame naghes bod baz nemishod - vase hamin porsidam - man bazam migam server sakhtam joz systemi ke serevr rosh rune baghie vared nemishan - realmlist ro ham roe 127 .0.0.1 Gozashtam vase baghie sytema

دوست عزیز من سرور منگوس با پچ 2.4.3 قبلا توی گیم نتم ران کرده بودم الان 3.2.2a دارم شما از منگوس تا

addons برای این پچ خواستی بگو تا لینک بهت بدم مشکل شما هم میدونم از کجاست به ای دی من pm بده تا

جایی که میدونم راهنمایی کنم بخوام بنویسم طولانی میشه شرمنده حوصله اش نیست

id : mekabiz_1978 :20:

soleimani2008
29-03-2010, 10:50
با سلام
بنده چند تا سوال در خصوص راه اندازی سرور آنلاین منگوس داشتم شاید جواب این سوالها گره کار بیشتر بچه های این فروم رو وا کنه....

1. برای نصب برنامه بر روی VPs (سرور مجازی) نیازی به نرم افزارهایی مانند پلسک و دایرکت ادمین و ... هست یا خیر؟
دراین صورت توضیحی در مورد نحوه راه اندازی سرور منگوس را بر روی آن بفرمایید
2. آیا سرورساز منگوس رو کاملا بر روی VPs (سرور مجازی) قرار میدهیم یا اینکه VPs (سرور مجازی) را در کامپیوتر شخصی بار کرده و قسمت IP در mangosd.conf و دیتابیس رو به آی پی دومین VPs (سرور مجازی) تغییر می دهیم؟
3. و در این صورت که راه اندازی سرور ساز منگوس در VPs (سرور مجازی) صورت بگیرد ، برای نصب برنامه های مورد نیاز (Apache,PHP,MySQL) تک تک نصب نماییم یا بجای آن از WAMP(Win) ،LAMP(Linux)، XAMMP در VPs (سرور مجازی) نصب نماییم؟
4. حداقل شرایط VPs (سرور مجازی) برای راه اندازی سرور چقدر باید باشد؟
cpu , ram , B.W, Download,Ping,...
نوع VPs (سرور مجازی) : ویندوز یا لینوکس؟
و نوع نرم افزارهای مورد نیاز .....

با تشکر از همکاری صمیمانه تمامی دوستان فروم :46::40:

soleimani2008
29-03-2010, 10:51
با سلام
بنده چند تا سوال در خصوص راه اندازی سرور آنلاین منگوس داشتم شاید جواب این سوالها گره کار بیشتر بچه های این فروم رو وا کنه....

1. برای نصب برنامه بر روی VPs (سرور مجازی) نیازی به نرم افزارهایی مانند پلسک و دایرکت ادمین و ... هست یا خیر؟
2. آیا سرورساز منگوس رو کاملا بر روی VPs (سرور مجازی) قرار میدهیم یا اینکه VPs (سرور مجازی) را در کامپیوتر شخصی بار کرده و قسمت IP در mangosd.conf و دیتابیس رو به آی پی دومین VPs (سرور مجازی) تغییر می دهیم؟
3. و در این صورت که راه اندازی سرور ساز منگوس در VPs (سرور مجازی) صورت بگیرد ، برای نصب برنامه های مورد نیاز (Apache,PHP,MySQL) تک تک نصب نماییم یا بجای آن از WAMP(Win) ،LAMP(Linux)، XAMMP در VPs (سرور مجازی) نصب نماییم؟

با تشکر از همکاری صمیمانه تمامی دوستان فروم :46::40:

soleimani2008
29-03-2010, 15:17
با سلام

با تشکر از همکاری صمیمانه تمامی دوستان فروم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleimani2008
29-03-2010, 15:26
کسی جوابگو نیست؟!!!!!

onex
29-03-2010, 22:01
salam sry man farsi nemitonam benevisam man mikhastam bedonam dar morede ki servero run mikone mishe tozih bedid alan man hame kararo kardam mitonam masalan be kasii dige bedam servero run kone ?

KhepeleSibilo
29-03-2010, 22:17
1-برای سایت ثبت نام کاربر ها به موردی نیاز دارن، اما xamp و مواردی مثل اون کافیه
2-همه چیز رو روی vps قرار میدین
3-من گذینه اول رو پیشنهاد می دم دومی هم میشه
4- vps به درد این کار نمی خوره، چون CPU شیر هست و وقتی افرادی که VPS مشتکر دارن کار بکنن، سرور شما لگ میگیره. اما با توجه به کیفیت اینترنت توو کشور های خارج، با وجودی که از ایران پینگ رو بالا ( ولی در حد راحت بازی کردن ) میبینین، ولی معمولا پینگ ثابت میمونه.
سرور من روی VPS هست و برای همین نمیشه درست بازی کرد و در حد نمونه کار نگهش داشتم !

onex
30-03-2010, 08:38
salam mishe fast javabamo bedid chera ejra nemishe mysql.bat:S

onex
30-03-2010, 09:22
من نميتونم mysql.bat انو اجرا كونم دليلش چيه ؟

Bllizzardwow
30-03-2010, 11:18
من نميتونم mysql.bat انو اجرا كونم دليلش چيه ؟

احتمالاً یه Mysql روی سرورتون نصب کردین و از اونجا که این نرم افزار اتوران با بالا اومدنه ویندوز اجرا میشه اول باید اونو متوقف کنید و بعد Mysql.bat رو اجرا کنید .

شما میتونید به این آدرس رفته و اونو متوقف کنید :

Control Panel/Administrative Tools/services/Mysql روی Mysql کلیک کنین و Stop رو بزنین و بعد Mysql.bat رو اجرا کنین

امیدوارم کمکی کرده باشه

موفق باشین

Bllizzardwow
30-03-2010, 11:45

با نرم افزار SQl Yog به Mysql وصل شو ، برو تو قسمته realmd بعد view table رو بزن و 127.0.0.1 رو به آی پی سیستمه سرورت تغیر بده مثلاً 192.168.10.1 بعد سیو کن و تو بقیه سیستم ها realmlist.wtf رو به همون آی پی تغیر بده

موفق باشی

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

salam sry man farsi nemitonam benevisam man mikhastam bedonam dar morede ki servero run mikone mishe tozih bedid alan man hame kararo kardam mitonam masalan be kasii dige bedam servero run kone ?

اگه بخوای سرور رو به کسه دیگه بدی باید همون کار هائی که شما روی سیستمتون کردین اونم انجام بده
اگه میخوائین رفیقتون توی سیستمه شما بازی کنند باید آی پی سرورتون رو به آی پی ADSL خودتون تغیر بدین

اگه پست قبلی رو ببینی میفهمی که چیکار باید بکنی

موفق باشی

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

قابله توجه عزیزان
داخله بعضی از پست ها برخی از دوستان نمیتونن عکس هائی که ضمیمه شده رو ببینن ، شما میتونین با استفاده از V P N یا Proxy عکسها رو به راحتی مشاهده کنین که البته منV P N رو پیشنهاد میکنم.

f3ryjoon
30-03-2010, 13:09
سلام دوستان
اول اینکه می خواستم بگم من سرور 3.3.2 منگوس رو دارم و راه انداختم ، یه قابلیت تو arcemu دیدم که تو منگوس نداره اینطوری بود که اگه پلیر معمولی دستورات gm رو تایپ می کرد هیچ اتفاقی نمی افتاد و شبیح صحبت کردن معمولی می شد مثلا اگهه می زد gm on. اون گوشه می نوشت gm on . ولی تو منگوس می نویسه چنین کامندی وجود نداره حالا می خوام این قابلیت رو به منگوس اضافه کنم مرسی از همتون
دوم اینکه چطوری میشه command bot که تو منگوس 3.2.2 بود رو به سرور 3.3.2 اضافه کرد یا کلا یه کامنت اضفه کرد

اگه دوستان راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم :20::10::40::11:

scampboy
31-03-2010, 03:50
با نرم افزار SQl Yog به Mysql وصل شو ، برو تو قسمته realmd بعد view table رو بزن و 127.0.0.1 رو به آی پی سیستمه سرورت تغیر بده مثلاً 192.168.10.1 بعد سیو کن و تو بقیه سیستم ها realmlist.wtf رو به همون آی پی تغیر بده

موفق باشی

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:38 PM ----------

اگه بخوای سرور رو به کسه دیگه بدی باید همون کار هائی که شما روی سیستمتون کردین اونم انجام بده
اگه میخوائین رفیقتون توی سیستمه شما بازی کنند باید آی پی سرورتون رو به آی پی ADSL خودتون تغیر بدین

اگه پست قبلی رو ببینی میفهمی که چیکار باید بکنی

موفق باشی

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

قابله توجه عزیزان
داخله بعضی از پست ها برخی از دوستان نمیتونن عکس هائی که ضمیمه شده رو ببینن ، شما میتونین با استفاده از V P N یا Proxy عکسها رو به راحتی مشاهده کنین که البته منV P N رو پیشنهاد میکنم.

دقیقا همین کازی که شما میگید رو کردم اما سیستم هایه دیگه تو قسمتی که بعد از وارد کردن user و pass منتظر ورود میمونن تا connected کامل شه . پنجره انتخاب realm list باز شد تو دیتا بیس هم هی میزد Updating realm list
در صورتی که من سیستم سرور باشم داخل بازی بودم !

Ares_j
31-03-2010, 16:24
اوووووووووووووووووف بلاخره تموم شد.
ادم پدرش در مياد اين همه صفحه رو بخونه:19:
آخ يادم رفت سلام:46:
قبل از هر چيز جا داره از همه دوستاني كه زحمت كشيدن واطلاعاتشون رو در اختيار بقيه قرار دادن تشكر كنم:10:

Ares_j
31-03-2010, 16:35
توي اين تاپيك از برنامه هاي زيادي واسه ران كردن سرور اسم برده شده ، اما هيچ كس مقايسه كاملي رو انجام نداده . دوستاني كه تجربه بيشتري دارن لطف كنن اين كارو انجام بدن.
لطفا نگين كه اين نرم افزار بهتره ،بگين چرا بهتره ،كرش كمتري داره ، باگ گرفتنش ساده تره يا مثلا patchهاش زود به زود مياد ...

Ares_j
31-03-2010, 16:40
ميشه ديتا بيس رو از يك core مثل mangosبه يه core ديگه منتقل كرد، منظورم پلير ها هستن و ايتماشون؟

onex
31-03-2010, 19:50
:40:سلام ببخشيد من چرا نميتونم از برنامه منگوس فايل mysql.bat اجرا كونم ؟ اگه برنامست كه ميشه اين رو اجرا كرد بدين ممنون ميشم

MOHA4445
01-04-2010, 11:07
ميشه ديتا بيس رو از يك core مثل mangosبه يه core ديگه منتقل كرد، منظورم پلير ها هستن و ايتماشون؟

اصلا اپدیت کردن منگوس ربطی به از بین رفتن پلیر ها با ایتم هاشون نداره چون پلیر های و ایتم هاشون داخل sql characters هستند

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:04 AM ----------

:40:سلام ببخشيد من چرا نميتونم از برنامه منگوس فايل mysql.bat اجرا كونم ؟ اگه برنامست كه ميشه اين رو اجرا كرد بدين ممنون ميشم

برای ران کردن mysql اگه سرور ویندوز دارید یا داخل سرور خودتونه حتما XAMPP نصب کنید

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

دوستان یک ماهی میشه من سرور راه انداختم تقربا بیشتر باگ ها فیکس کردم خوشحال میشم سر بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که با آیپی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم بالا میاد

رلیم هم : 77.68.58.172

perfervid
01-04-2010, 14:04
با سلام و تبریک من بازی wowرو در چهار دی وی دی دارم وهمه کاراش رو هم می کنم ولی mangos وrealmlist اجا نمی شن البته راهنمای نصب هم داره لطفا اگه میشه تصویری در سطح ابتدایی مراحل نصبشو توضیح دهید تا مشکل همه حل بشه...........با تشکر..........چاکر همه هم هستیم...................

Bllizzardwow
01-04-2010, 19:44
دقیقا همین کازی که شما میگید رو کردم اما سیستم هایه دیگه تو قسمتی که بعد از وارد کردن user و pass منتظر ورود میمونن تا connected کامل شه . پنجره انتخاب realm list باز شد تو دیتا بیس هم هی میزد Updating realm list
در صورتی که من سیستم سرور باشم داخل بازی بودم !

شما با چه ریلم لیستی وارده بازی بودی ؟

روی سیستمه سرورت فایروال نداری ؟

مطمئنی که آی پی رو درست دادی و درست سیو کردی ؟

خواهشاً همه چیز رو یه بار از اول کامل چک کن

Bllizzardwow
01-04-2010, 19:51
اصلا اپدیت کردن منگوس ربطی به از بین رفتن پلیر ها با ایتم هاشون نداره چون پلیر های و ایتم هاشون داخل sql characters هستند

---------- Post added at 11:06 AM ---------- Previous post was at 11:04 AM ----------

برای ران کردن mysql اگه سرور ویندوز دارید یا داخل سرور خودتونه حتما XAMPP نصب کنید

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

دوستان یک ماهی میشه من سرور راه انداختم تقربا بیشتر باگ ها فیکس کردم خوشحال میشم سر بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که با آیپی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم بالا میاد

رلیم هم : 77.68.58.172

من بارها گفتم وقتی درباره ی چیزی اطلاعاته کاملی ندارین دربارش توضیح ندین که دوستان گمراه نشن
مثلماً کاراکتر و ریلم هر سروری با اون یکی فرق میکنه حتی با توجه به اینکه همه ی اونها یه کار رو انجام میدن ، برای راه انداختنه MYSQL آخه چه احتیاجی با XAMPP هست ؟! لطفاً در توضیح دادن دقت کنید !
درباره ی سرورتون هم باید بگم سایته شما کاملاً داغونه جدیداً بهش سر زدین ؟

موفق باشین

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

با سلام و تبریک من بازی wowرو در چهار دی وی دی دارم وهمه کاراش رو هم می کنم ولی mangos وrealmlist اجا نمی شن البته راهنمای نصب هم داره لطفا اگه میشه تصویری در سطح ابتدایی مراحل نصبشو توضیح دهید تا مشکل همه حل بشه...........با تشکر..........چاکر همه هم هستیم...................

دلیله اجرا نشدنش چیه ؟

ارروره خاصی میده ؟

اگه اررور میده لطفاً اررور رو کامل بگین

اگه اررور نمیده چه اتفاقی میوفته که ران نمیشه لطفاً واضح تر بگین تا دوستانه خوبمون بتونن بهتون کمک کنن

MOHA4445
02-04-2010, 00:50
من بارها گفتم وقتی درباره ی چیزی اطلاعاته کاملی ندارین دربارش توضیح ندین که دوستان گمراه نشن
مثلماً کاراکتر و ریلم هر سروری با اون یکی فرق میکنه حتی با توجه به اینکه همه ی اونها یه کار رو انجام میدن ، برای راه انداختنه MYSQL آخه چه احتیاجی با XAMPP هست ؟! لطفاً در توضیح دادن دقت کنید !
درباره ی سرورتون هم باید بگم سایته شما کاملاً داغونه جدیداً بهش سر زدین ؟

موفق باشین

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

دلیله اجرا نشدنش چیه ؟

ارروره خاصی میده ؟

اگه اررور میده لطفاً اررور رو کامل بگین

اگه اررور نمیده چه اتفاقی میوفته که ران نمیشه لطفاً واضح تر بگین تا دوستانه خوبمون بتونن بهتون کمک کنن

فکر میکنم منظور ایشون اپدیت core منگوس بوده و نپریدن چرکترها و ایتم ها که با اپدیت نه ایتم ها میپره نه چرکتر ها

برای run و off کردن و مدیریت Mysql بهترین نرم افزار در سرور ویندوز Xampp هست

درضمن سایت من هم داغون نیست همینوطو که بالا گفتم فعلا DNS های دامین مشکل داره با ایپی هم بالا میاد

با ایپی باز کنید هیچ مشکلی نداره

MOHA4445
02-04-2010, 03:05
اموزش ساخت سرور از ابتدایی تا پیشرفته همراه با عکس و توضیحات کامل و دقیق

این آموزش واسه دوستانی که تازه کار هستند قرار میدم امیدوارم کارهمه راه بیوفته

نرم افزارهای مورد نیاز

GIT:

Tortoise-SVN :

32 bit

64 Bit

Visual C++ 2008 Express Edition :

Platform SDK Installed For Windows System :

MySQL :

SQLYog

آموزش نصب Mysql

بعد از نصب 2 گزینه به شما میده Typical و Complete شما Complete انتخاب کنید و next بزنید

مرحله بعدی Configure and Register انتخاب کنید و next کنید

مرحله بعدی Standerd Configuration انتخاب کنید و next کنید

مرحله بعدی تیکه Modify security seting بزنید و سپس یوزر پسورد طبق عکس زیر وارد کنید
سپس تیکه Enable Root Access from remote Machines بزنید و next کنید

نصب سرور منگوس

ابتدا در روی دسکتاپ یا یکی از درایو ها فلدری با نام MaNGOS بسازید
وارد فلدر منگوس بشید و فلدرهایی با نام های UDB و Server بسازید

حالا
روی فلدر منگوس راست کلیک کرده و گزینه Git GUI Here انتخاب کنید طبق عکس زیر

سپس گزینه Clone Existing Repository کلیک کنید طبق عکس زیر

سپس در کادر بالا این ادرس بزنید
git://github.com/mangos/mangos.git

ودر کادر پایین چون من درایو C انتخاب کردم به این صورت خواهد شد

C:\MaNGOS\src

سپس روی گزینه Clone کلیک کنید طبق عکس زیر

تا این مرحله باید به صورت زیر فایل ها و فلدر ها ساخته شده باشه

سپس روی فلدر UDB که قبلا ساخته بودید راست کلیک کنید و گزینه SVN Checkout انتخاب کنید طبق عکس زیر

سپس در کارد بالا ادرس زیر را بدید بقیه موارد دست نزنید سپس ok کنید

تقریبا 230 مگ دانلود میکنه

سپس فلدر src باز کنید دوباره وارد فلدر src بشید سپس فلدر Bindings بشید و فلدری با نام scriptdev2 بسازید
سپس روی این فلدر که ساختید راست کلیک کنید و گزینه SVN Checkout بزنید

سپس ادرس زیر را در کارد بالا بدید و ok کنید

سپس وارد فلدر زیر بشید

MaNGOS\src\win

اگه Visual C++ 2008 دارید فایل زیر اجرا کنید

mangosdVC90.sln

و اگه Visual C++ 2005 دارید فایل زیر

mangosdVC80.sln

طبق عکس زیر روی Build و سپس Configuration Manger کلیک کنید

سپس طبق عکس زیر گزینه Release انتخاب کنید و close بزنید

سپس طبق عکس از بالا Biuld و سپس build solution انتخاب کنید

صبر کنید تا Build تکمیل بشه و 0 failed بشا بده در صورت اینکه failed داد حتما یه جا کار اشتباه کردید

بعد از این SQLYog اجرا کنید و مشخصات Sql که در Mysql ساخته بودید بدید به صورت زیر

Mysql adress : localhost
UserName : root
password: پسوردی که در نصب Mysql انتخاب کرده بودید
Port : 3306

سپس دیتابیس های زیر را بسازید

mangos
realmd
scriptdev2
characters

طبق عکسهای زیر

بعد از ساخت دیتابیس ها باید به صورت زیر باشه

سپس به فلدر زیر برید

MaNGOS\src\src\bindings\scriptdev2

اگه Visual C++ 2008 دارید فایل زیر
scriptVC90.sln

و اگه Visual C++ 2005 دارید فایل زیر

scriptVC80.sln

و مانند فایل mangosdVC90.sln عمل کنید یعنی ابتدا از بالا Build سپس Configuration Manger و سپس Release انتخاب کنید و Close بزنید سپس از بالا build سپس Build solution انتخاب کنید

پایان کار باید به شما 0 Failed بده در غیر این صورت اشتباه انجام دادید

دوباره بر میگردیم به SQLYog بازش میکنید و یکی یکی Sql ها را ایمپورت میکنیم

ابتدا روی Characters راست کلیک کرده و از کزینه import سپس Restore from Sql dump انتخاب کرده و سپس روی ... کلیکی کنید و فایل زیر را انتخاب کنید

MaNGOS\src\sql\characters.sql

سپس روی گزینهExecute کیلیک کنید و سپس Yes

حالا روی Realmd راست کلیک و Import سپس Restore from Sql dump و فایل زیر را انتخاب کنید و Excute کنید

MaNGOS\src\sql\realmd.sql

سپس وارد فلدر MaNGOS\UDB\trunk\Full_DB\ میشید و فایل rar را Extract کنید

سپس فایل اکسترکت شده را برای دیتابس mangos مانندrealmd و چرکتر import کنید

دوباره روی دیتابس mangos راست کلیک منید و restor from sql dump و به فلدر زیر برید
MaNGOS\UDB\trunk\Updates\0.11.6_additions\

سپس فایل ها یی که بااس زیر شروع میشه یکی یکی ایمپورت کنید

XXX_corepatch_mangos_XXX_to_XXX

به طور مثال
384_corepatch_mangos_8587_to_8734

سپس فایل های
XXX_updatepack_mangos.sql

به ترتیب همه اپدیت ها انجام بدید

سپس طبق عکس زیر از column db_verion ورژن دیتابس خودتون ببنید

پس از اینکه ورژن دیتابیس مشخص شد روی mangos راست کلیک کنید سپس restor from sql dump و به فلدر زیر برید

MaNGOS\src\sql\updates\

و sql هایی که شمارشون از شماره ورژن دیتابس بالاتره به ترتیب انتخاب کنید و Excute کنید تا ایمپورت بشه

سپس روی دیتابس scriptdev2 راست کلیک کنید و import >restor from sql dump سپس فایل های زیر ایمپورت کنید

scriptdev2_create_structure_mysql.sql
scriptdev2_script_full.sql

سپس روی دیتابیس mangos راست کلیک کنید و import >restor from sql dump سپس فایل زیر ایمپورت کنید

MaNGOS\src\src\bindings\scriptdev2\sql\mangos_scri ptname_full.sql

سپس فلدر های UDB و Server کات کنید وارد فلدر src بشید و past کنید

سپس وارد فلدر زیر بشید و تمام فایل های .exe و .dll داخل فلدر Server کپی کنید

MaNGOS\src\bin\Win32_Release

سپس وارد فلدر زیر بشید و فایل realm.config.dist.in داخل فلدر Server کپی کنید

MaNGOS\src\src\realmd

سپس وارد فلدر زیر بشید و فایل mangos.config.dist.in داخل فلدر Server کپی کنید

MaNGOS\src\src\mangosd

سپس وارد فلدر زیر بشید و فایل scriptdev2.config.dist.in داخل فلدر Server کپی کنید
MaNGOS\src\src\bindings\scriptdev2

سپس 3 فایل زیر را
mangos.conf.dist.in
realm.conf.dist.in
scriptdev2.conf.dist.in

به صورت زیر رینیم کنید
mangos.conf
realm.conf
scriptdev2.conf

سپس فایل mangos.conf باز کنید و خط زیر پیدا کنید

RealmID = 1
DataDir = "."
LogsDir = ""
LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;realmd"
WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;mangos"
CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;characters"
MaxPingTime = 30
WorldServerPort = 8085
BindIP = "0.0.0.0"

و به صورت زیر تغییر دهید

RealmID = 1
DataDir = "."
LogsDir = ""
LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR ROOT PASSWORD;realmd"
WorldDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR ROOT PASSWORD;mangos"
CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR ROOT PASSWORD;characters"
MaxPingTime = 30
WorldServerPort = 8085
BindIP = "0.0.0.0"

به جای YOUR ROOT PASSWORD پسورد Mysql که ساختید بدید

سپس فایل realmd.conf باز کنید خط زیر پیدا کنید

LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;realmd

و با خط زیر عوض کنید

LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR PASSWORD;realmd

سپس فایل scriptdev2.conf باز کنید خط زیر پیدا کنید

ScriptDev2DatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;mangos;mangos;scriptdev2

و با خط زیر عوض کنید

ScriptDev2DatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;YOUR PASSWORD;scriptdev2

سپس وارد فلدر زیر بشید
MaNGOS\src\contrib\extractor
وفایل Ad.exe داخل فلدری که بازی کامل همراه با پچ نصب کردید بریزید و اجرا کنید

بعد از تکمیل فلدر های maps و dbc داخل فلدر server کپی کنید

سپس وارد فلدر زیر بشید
D:\New Folder (18)\src\contrib\vmap_extract_assembler_bin

و فایل make vmaps.bat اجرا کنید و بعد از تکمیل فلدر های buildings و vmaps داخل فلدر server کپی کنید

سپس فایل های realmd.exe و mangosd.exe اجرا کنید

سرور شما اکنون آنلاینه و با یوزر و پسورد administrator میتونید وارد بازی بشید

موفق باشید امیدوارم این اموزش مفید باشه اگه غلط املایی بود ببخشبد ساعت الان 4 نصفه شبه که این اموزش تو 1 ساعت و نیم نوشتم

سوالی بود بپرسید

KhepeleSibilo
02-04-2010, 11:33
بسته به نسخه ویژوال استودیو که برای کامپایل استفاده کردین، dot net framework مورد نیاز رو نصب کنین

Bllizzardwow
02-04-2010, 16:31
فکر میکنم منظور ایشون اپدیت core منگوس بوده و نپریدن چرکترها و ایتم ها که با اپدیت نه ایتم ها میپره نه چرکتر ها

برای run و off کردن و مدیریت Mysql بهترین نرم افزار در سرور ویندوز Xampp هست

درضمن سایت من هم داغون نیست همینوطو که بالا گفتم فعلا DNS های دامین مشکل داره با ایپی هم بالا میاد

شما اگه بخوای منگوس هم آپدیت کنی بسته به آپدیتی که میکنی ممکنه کاراکترها و ایتم هاشونم بپره

مثال : منگوس 2.4.3 به 3.0.3

البته اگه این آپدیت رو انجام داده باشین

برای مدیریته ران و یا استوپ کردنه MYSQL خیلی راحت میتونی از این آدرس Control Panel/Administrative Tools/services این کارو انجام بدی بدونه نیاز به یه نرم افزاره 38 مگابایتی مثله XAMPP

من فکر میکنم اررور هائی که من دیروز دیدم مربوز به کانفیگ های سایتتون بود نه دی ان اس به هر حال الان برطرف شده بود و سایته بسیار زیبائی هم بود

آموزشتون خوب و کامل بود ولی به نظره من UDB دی تا بیسه زیاد کاملی نیست
البته مورده استفادش خیلی زیاده شما اگه UDB استفاده میکنی و مشکلاتی برای ایتم ها یا آپدیت شدنه خیلی دیر داری بهم بگو تا یه دیتا بیسه خوب بهت معرفی کنم ، البته این دیتابیسی که بهت معرفی میکنم فقط به خاطره آموزشه خوبته

موفق و سربلند و پیروز باشی

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

بسته به نسخه ویژوال استودیو که برای کامپایل استفاده کردین، dot net framework مورد نیاز رو نصب کنین

با اجازه توضیحتون رو کامل میکنم

معمولاً Netframworke 3.5 کاملاً جواب میده

با تشکر از توضیحه دوسته خوبمون KhepeleSibilo

MOHA4445
02-04-2010, 19:22
شما اگه بخوای منگوس هم آپدیت کنی بسته به آپدیتی که میکنی ممکنه کاراکترها و ایتم هاشونم بپره

من فکر میکنم اررور هائی که من دیروز دیدم مربوز به کانفیگ های سایتتون بود نه دی ان اس به هر حال الان برطرف شده بود و سایته بسیار زیبائی هم بود

ارور ها مربوط به این میشه چون سایت قبلا روی سرور دیگه بود و DNS ها برای اون سرور ست شده بود الان به سرور جدید منتقل شده ولی هنوز DNS ها ست نشده بخاطر همین بعضی وقت ها سرور قبلی باز میشه و این ارور مربوط به سرور قبلیه

رلیم هم همینه
77.68.58.172

پچ هم 3.3.2

KhepeleSibilo
02-04-2010, 20:18

مثال : منگوس 2.4.3 به 3.0.3

البته اگه این آپدیت رو انجام داده باشین

برای مدیریته ران و یا استوپ کردنه MYSQL خیلی راحت میتونی از این آدرس Control Panel/Administrative Tools/services این کارو انجام بدی بدونه نیاز به یه نرم افزاره 38 مگابایتی مثله XAMPP

آموزشتون خوب و کامل بود ولی به نظره من UDB دی تا بیسه زیاد کاملی نیست
البته مورده استفادش خیلی زیاده شما اگه UDB استفاده میکنی و مشکلاتی برای ایتم ها یا آپدیت شدنه خیلی دیر داری بهم بگو تا یه دیتا بیسه خوب بهت معرفی کنم ، البته این دیتابیسی که بهت معرفی میکنم فقط به خاطره آموزشه خوبته

موفق و سربلند و پیروز باشی

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

با اجازه توضیحتون رو کامل میکنم

معمولاً Netframworke 3.5 کاملاً جواب میده

با تشکر از توضیحه دوسته خوبمون KhepeleSibilo

خواهش می کنم، هدف آموزش هست. برای تکمیل حرفها، اولا UDB قدیمیترین دیتابیس هست،اما اعضای تیمش کم شده. دیتابیسی هست که هر چیزی رو اضافه نمی کنن، معمولا محکمترین هست، اما مدتیه آپدیت خیلی خیلی کند شده. فعلا پروجکت سیلورمون به روز هست، اما متاسفانه COBRA مسئول اصلیش خیلی مغرور هست. در ضمن یک سرور اختصاصی بازی هم دارن، و فعلا آی پی های ایران روی سرورشون بسته شده. در کل : دیتابیس محکم و رسمی، اما معمولا قدیمی و کند آپدیت شو، UDB هست . دیتابیس با به روز رسانی خوب ولی سر سری و اشکالات زیاد ( حتی خیلی وقتها خیلی از تلنت ها توو ترین هست جای Q! ) project silvermoon

اگر میخواین زمان آپدیت آیتم یا کاراکتر ها دچار مشکل نشن، باید همه آپدیت های دیتابیس رو انجام بدین، اینکه توو کدوم بخش آپدیت بشن جلوی اسمش هست ، مثلا :

MOHA4445
02-04-2010, 23:45
به نظر من UDB مطمئن ترین دیتابیس هست حساب شده آپدیت میدند

MOHA4445
03-04-2010, 11:16
اینم بهترین دیتابیس ها که من UDB ترجیح میدم با اینکه دیر آپدیت میشه

UDB

ytdbase

Project silvermoon

Ares_j
03-04-2010, 11:30
ممنون از دوستاني كه راهنماييم كردن.:11:
اين جور كه من فهميدم واسه اپديت كردن ، براي ديتا بيس مشكلي پيش نمياد.
اما اگه سرور رو از mangos به چيزه ديگه اي مثلا trinity تغير بديم چي؟ امكان اين كار هست؟:41:

و لطفا جواب اين سوال رو هم بدين . ممنون
توي اين تاپيك از برنامه هاي زيادي واسه ران كردن سرور اسم برده شده ، اما هيچ كس مقايسه كاملي رو انجام نداده . دوستاني كه تجربه بيشتري دارن لطف كنن اين كارو انجام بدن.
لطفا نگين كه اين نرم افزار بهتره ،بگين چرا بهتره ،كرش كمتري داره ، باگ گرفتنش ساده تره يا مثلا patchهاش زود به زود مياد ...

MOHA4445
03-04-2010, 11:33
این هم یکسری دیتابیس دیگه

IFDB

LTDB

SADB

RMDB

Ares_j
03-04-2010, 15:47
با تشكر از دوست خوبمون MOHA4445
آقا دستت درد نكنه بابت آموزشي كه دادي:thumbsup:
فقط چند تا سوال:
1: Tortoise-SVN و GIT چه نرم افزاري هستند و كارشون چيه؟
2: دو گزينه Git GUI Here و SVN Checkout كه از context menu انتخاب كردين چه كاري انجام ميدن؟

Ares_j
03-04-2010, 16:05
داداش GIT رو توضيح نده فهميدم چيه:31:

Ares_j
03-04-2010, 16:12
اين سوالم شايد خيلي اپتدايي و مسخره باشه...
وقتي كه ميخوايم يه سرور واسه patch 3.3.2 ران كنيم بايد ديتا بيس 3.2.2 رو پيدا كنيم يا mangos براي 3.2.2 يا هر دو؟
اصلا به اينا ربطي داره؟؟؟؟:41:

scampboy
03-04-2010, 17:00
یه سوال !!! ؟؟؟
کسی GM power H a c k اصلی رو نداره :)
الانه که همه صاحب سرورا بریزن سرم بزننم lol
البته نه از اون مدلایی که تو rapidshare هست . اون مدل اصلیش که حجمش نزدیک به 2 گیگه !

Bllizzardwow
03-04-2010, 19:40
ممنون از دوستاني كه راهنماييم كردن.:11:
اين جور كه من فهميدم واسه اپديت كردن ، براي ديتا بيس مشكلي پيش نمياد.
اما اگه سرور رو از mangos به چيزه ديگه اي مثلا trinity تغير بديم چي؟ امكان اين كار هست؟:41:

و لطفا جواب اين سوال رو هم بدين . ممنون

سوأل اولت : بله امکانش هست چون ترینیتی گزیده ای از منگوسه و کلاً به هم ربط دارن میشه این کارو با یکمی دنگ و فنگ انجام داد در کل زیاد سخت نیست ، شما میتونی هر سروری رو به سروره دیگه تغیر بدی به شرطی که کنورتره کاراکترها و ریلم رو پیدا کنی.

سوأال دومت : به نظره من منگوس قابله قبوله ولی بهترین نیست ، یکی از خوبی های منگوس آپدیت شدنه لحظه به لحظشه که واقعاً عالیه vladimir Mangos سازنده ی منگوس هست و وقتی من بهش برای خریده یه پتچ ایمیل زدم اعلام کرد که این کارو فقط برای فان انجام میده و چیزی برای فروش نداره

ترینیتی هم خوب آپدیت میشه ولی فعلاً با بن کردنه Prodox قسمته پتچ هاش خوابیده و آنتی چیت یا ... رو نداره مگر بعضی که پتچ نوشتن بلد باشن ، ترینیتی از نظره اسپل ها نسبت به منگوس برتریه قابله توجهی داره

در مورده بقیه سرور ها اطلاعاته کاملی ندارم

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

اين سوالم شايد خيلي اپتدايي و مسخره باشه...
وقتي كه ميخوايم يه سرور واسه patch 3.3.2 ران كنيم بايد ديتا بيس 3.2.2 رو پيدا كنيم يا mangos براي 3.2.2 يا هر دو؟
اصلا به اينا ربطي داره؟؟؟؟:41:

هردوشون باید با پتچی که میخوای متچ باشن نمیشه دیتابیسه 2.4.3 رو روی 3.0.3 راه اندازی کرد یا با منگوسه 3.3.2 از دیتابیسه 3.0.9 استفاده کرد

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

ارور ها مربوط به این میشه چون سایت قبلا روی سرور دیگه بود و DNS ها برای اون سرور ست شده بود الان به سرور جدید منتقل شده ولی هنوز DNS ها ست نشده بخاطر همین بعضی وقت ها سرور قبلی باز میشه و این ارور مربوط به سرور قبلیه

رلیم هم همینه
77.68.58.172

پچ هم 3.3.2

بله سایتتون رو دیدم

هاستتون کجاست ؟ ایران ؟ یا ... ؟

scampboy
04-04-2010, 15:46
یه سوال !!! ؟؟؟
کسی GM power H a c k اصلی رو نداره :)
الانه که همه صاحب سرورا بریزن سرم بزننم lol
البته نه از اون مدلایی که تو rapidshare هست . اون مدل اصلیش که حجمش نزدیک به 2 گیگه !

حسین جان سوال من جا افتاد ( مطمئن باش واسه سرور شما نمی خوام ) من daneshgame بازی میکنم :27:

Bllizzardwow
04-04-2010, 18:11
حسین جان سوال من جا افتاد ( مطمئن باش واسه سرور شما نمی خوام ) من daneshgame بازی میکنم :27:

من فکر نکردم که برای سروره من میخوای البته اگرم بخوای نمیتونی استفاده کنی چون من تمامشو بلوک کردم به حر حال متأسفانه ندارم و این پتچی که شما میگی تو نت پولی گزاشتن فری نداره یا شایدم من پیدا نکردم

موفق باشی

brain
06-04-2010, 17:44
سلام بچه ها.

با ماگنوس چه جوری میشه 2 تا pc با هم بازی کنن ..... ینی یکی سرور شه و دیگری بهش وصل بشه ... منظورم با lan هستش !

سرور رو pc 1 اجرا میکنه .
pc 2 باید realmlist رو ip دستگاه pc 1 قرار بده.
بعد pc 1 باید یه اکانت برای pc 2 بسازه.
بعدش هر دو login بشن ؟

-من این کارارو کردم... pc 1 که رفت تو بازی .... ولی Pc 2 وقتی یوزر و pass رو میزد ، login میشد ولی داخل صفحه ای که لیست realm ها رو نوشته میموند .... و روی اسم raelm که کلیک میکرد وارد نمیشد ...

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

gomgashte_r
06-04-2010, 22:27
سلام بچه ها.

با ماگنوس چه جوری میشه 2 تا pc با هم بازی کنن ..... ینی یکی سرور شه و دیگری بهش وصل بشه ... منظورم با lan هستش !

سرور رو pc 1 اجرا میکنه .
pc 2 باید realmlist رو ip دستگاه pc 1 قرار بده.
بعد pc 1 باید یه اکانت برای pc 2 بسازه.
بعدش هر دو login بشن ؟

-من این کارارو کردم... pc 1 که رفت تو بازی .... ولی Pc 2 وقتی یوزر و pass رو میزد ، login میشد ولی داخل صفحه ای که لیست realm ها رو نوشته میموند .... و روی اسم raelm که کلیک میکرد وارد نمیشد ...

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

شما فقط كافيه يه كار ديكه هم انجام بدين اونم اينه كه به ديتابيس كانكت بشين و بعد برين توي ديتابيس realmd
و بعد بري توي تيبل realmlist و بعد ip سيستم سرور رو با ip 127.0.0.1 جابجا كني

Ares_j
07-04-2010, 12:17
آقا حسين به نظر شما بهترين ديتا بيس چيه؟
و ميشه لطفا راهنمايي كنين كه چه چيز هايي رو بايد با سورس منگوس كامپايل كرد؟
منظورم آنتي چيت ها و ... هست . اگر چند تا اسم هم معرفي كنين ممنون ميشم.
و يه سوال ديگه اكشن هوس بات و چيزايي مثل اين رو چه جوري بايد روي سرور سوار كنيم؟
بقيه دوستان هم اگر راهنماييم كنن ممنون ميشم.
با تشكر از همه.

brain
07-04-2010, 14:58
شما فقط كافيه يه كار ديكه هم انجام بدين اونم اينه كه به ديتابيس كانكت بشين و بعد برين توي ديتابيس realmd
و بعد بري توي تيبل realmlist و بعد ip سيستم سرور رو با ip 127.0.0.1 جابجا كني

... من كه زياد سر در نياوردم ... به ديتا بيس كانكت بشم ؟ يني چي مگه قبلا به چي كانكت ميشدم ؟؟
گفتم كه ip ها رو هم تغييرم دادم .... pc 2 كه قراره به pc 1 وصل بشه ip ش رو عوض كردم (تو ralmlist)

Farhadstark
07-04-2010, 16:24
سلام حسین جان -

من این 3.2.2 که بچه ها گذاشته بودن رو dl کردم و نصب واسه آفلاین ولی همشون eror میده -- realm و mangos این error رو میده

aplication Not fount - please restalling و از این چیزه :31: یه 3.2.2 بی درد سر میخوام راحت نصب و اجرا شه - :8:

Bllizzardwow
07-04-2010, 18:45
... من كه زياد سر در نياوردم ... به ديتا بيس كانكت بشم ؟ يني چي مگه قبلا به چي كانكت ميشدم ؟؟
گفتم كه ip ها رو هم تغييرم دادم .... pc 2 كه قراره به pc 1 وصل بشه ip ش رو عوض كردم (تو ralmlist)

شما با نرم افزاره SQL YOG به MYSQL وصل بشین و طبقه عکس ها عمل کنین

لینکه عکس ها رو هم میزارم اگه نتونستی عکسها رو ببینی از لینکشون نگاه کن

یادت باشه که در مرحله ی 5 باید بجای 127.0.0.1 آی پی کامپیوتره سرور رو بدی و در سیستمه دوم داخله فایله realmlist با همون آی پی آنلاین بشی

موفق باشی

arrival
07-04-2010, 19:59
سلام.اقا چطور می شه gm رانک بدی کرد در arc emu?

gomgashte_r
07-04-2010, 21:23
شما با نرم افزاره SQL YOG به MYSQL وصل بشین و طبقه عکس ها عمل کنین

لینکه عکس ها رو هم میزارم اگه نتونستی عکسها رو ببینی از لینکشون نگاه کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیادت باشه که در مرحله ی 5 باید بجای 127.0.0.1 آی پی کامپیوتره سرور رو بدی و در سیستمه دوم داخله فایله realmlist با همون آی پی آنلاین بشی

موفق باشی

ممنون از شما كه كفته هام رو تكميل كردين:11:.

Zeqp
08-04-2010, 09:17
سلام به همگی
آقا حسین خسته نباشید.
یک درخواست . بهتون زنگ زدم واسه کانتم که بن شده بود. از اونروز هرچی زنگ زدم میگه اشتباهه :-)
خوب من الان چطوری باهتون تماس بگیرم صحبت کنیم ؟
ممنون

Farhadstark
08-04-2010, 09:33
آقایون الان تـوی سرور من میشه تو یه اکانت 10 تا هیرو بسازی - میخوام تو هر اکانت فقط 1 هیرو ساخته شه ---

سرور 2.4.3 منگوس - راهنمایی کنین -

tntnet
08-04-2010, 15:14
سلام به همه دوستان...
سرور من رو پچ 3.2.2 الام 2ماه هست که ران شده...
اینم آدرس سایت و ریلم بازی: funserver.tk
سرور فان هست
مکس لول 100
تلنت ریت: 3
دونات هم زیاد داره.

Funserver.tk World Of warcraft 3.2.2a
set realmlist fnserver.tk
سایت سرور و ساخت اکانت: funserver.tk :8:
راستی اینجا جا داره از آقا حسین یک تشکر خیلی ویژه بکنم آخه خیلی مزاهمش شدمو خیلی کمکم کرد Tnx :10:

Bllizzardwow
08-04-2010, 20:27
آقایون الان تـوی سرور من میشه تو یه اکانت 10 تا هیرو بسازی - میخوام تو هر اکانت فقط 1 هیرو ساخته شه ---

سرور 2.4.3 منگوس - راهنمایی کنین -

داخله فایله
mangosd.conf
این گزینه رو تغیر بدین پ

CharactersPerRealm = 10

یعنی باید بشه این

CharactersPerRealm = 1

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

ممنون از شما كه كفته هام رو تكميل كردين:11:.

ببخشی که اجازه نگرفتم ، به هر حال انجامه وظیفه بود

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

سلام به همگی
آقا حسین خسته نباشید.
یک درخواست . بهتون زنگ زدم واسه کانتم که بن شده بود. از اونروز هرچی زنگ زدم میگه اشتباهه :-)
خوب من الان چطوری باهتون تماس بگیرم صحبت کنیم ؟
ممنون

09194514922 شماره ی من همیشه همین بوده

Ares_j
10-04-2010, 10:04
آقا حسين به نظر شما بهترين ديتا بيس چيه؟
و ميشه لطفا راهنمايي كنين كه چه چيز هايي رو بايد با سورس منگوس كامپايل كرد؟
منظورم آنتي چيت ها و ... هست . اگر چند تا اسم هم معرفي كنين ممنون ميشم.
و يه سوال ديگه اكشن هوس بات و چيزايي مثل اين رو چه جوري بايد روي سرور سوار كنيم؟
بقيه دوستان هم اگر راهنماييم كنن ممنون ميشم.
با تشكر از همه.
آقا حسين ميشه لطفا منو هم راهنمايي كنين.
ممنون:11:

Zeqp
11-04-2010, 16:36
---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

09194514922 شماره ی من همیشه همین بوده[/QUOTE]

سلام حسین جان
شرمنده من هی مزاحمت میشم :-)

من واسه اکانتم چیکار کنم ! واسه اون قضیه حتما بهتون زنگ میزنم گاهی اوقات آدم اشتباه میکنه دیگه ! :-)
خلاصه به آقا سعید بگو چرا اکانتمو بن کرده من گیم نت جدید زدم چند روزی علافش بودم شرمنده نتونستم بهتون زنگ بزنم

J.sotode
11-04-2010, 17:01
سلام به همه ي wow بازان
يه لينك مشتي براي دانلود Mangos v3.2.2 كه تو لينكش mangos v3.3.3 هم هست لينكش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد شما بايد mangos V8901 Fullsetup را دانلود كنيد براي ران كردن سرور هم به اين شماره زنگ بزنين راهنماييتون ميكنم
اميد وارم به دردتون بخوره 09359160771

Ares_j
11-04-2010, 18:51
سلام
چند تا سوال داشتم ممنون ميشم اگه جوابمو بدين
1- از كجا ميشه ورژن منگوسي كه كامپايل شده رو تشخيس داد؟ و از كجا ميشه فهميد كه مربوط به چه پچي از بازي هست؟
2- و از كجا ميشه فهميد كه ديتا بيس مربوط به چه پچي از بازي هست؟(مثلا 3.3.2)
3- آيا ميشه از ديتا بيس هاي بالا تر براي پچ هاي پايين تر استفاده كرد ؟ مثلا از ديتا بيس 3.3.2 براي ران كردن سرور 3.2.2

با تشكر از همه دوستان.:11:

arrival
11-04-2010, 18:56
سلام.دوستان اگه امکان داره یک آموزش واسه ی ساختن acc در web بزارید که چجوری می شه playerها از web acc بسازن

jin kazama
11-04-2010, 20:55
سلام دوستان
من تازه یک ماهه که wow بازی میکنم (online)
دیروز با چیزای که دوستان گفتند یه سرور offline را انداختم دستتون درد نکنه کارم کرد. ولی مشکل اینجاست که چون تازه کاریم میخاستم مثل سرور fun باشه ولی چیزی از این حرف و عددهای که میزنید سردر نمی یارم میخاستم یه راه ساده بهم بگید .
دستتون درد نکنه

jin kazama
11-04-2010, 20:58
یادم رفت بگم که بازیم پچ 2.4.3هست و برای گیم نت میخام
بازم دستتون درد نکنه این همه تایپ کردید :20:
اونم فارسی

TCG
13-04-2010, 06:07
سلام بچه ها.
مگنوم برای نسخه ی 3.3.2 میخواستم.
ممنون.

ABOSD
14-04-2010, 23:49
سلام

این برای کسی که خیلی وقت دنباله سرور اف wow 3.2.2a می گرده(مثل خودم) و کسی نیست به دادش برسه البته بلا نسبت ، با مرامها !!!!!!!

1- این فایل که "10 MaNGOS " است رو دانلود کنید :

2- می تونید Microsoft .NET Framework 3.5 v نصب کنید که کاری بسیار مشکل و طاقت فارسا است(پیدا کردنش ، نصبش که تو بعضی ویندوز ها نصب نمیشه و ...) .پس کلا بیخیال Microsoft .NET Framework 3.5 v بشید . ما هم فرض می کنیم که شما بیخیال شدید . بعد دانلود این نرم افزار (ضروریه حتما باید نصب بشه ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- حالا "10 MaNGOS " رو اجرا کنید (به هیچ وجه من الوجود مسیر را تغییر ندهید که دردسر داره; ضمنا باید حداقل 3.2 گیگ فضا داشته باشید برای کل سرور )

نکته خیلی مهم : تا آخر کار ما هر پنجره ای که باز می کنیم close نمی کنیم و منتظر میمانیم تا برنامه خودش بسته شود یا دستور بسته شدن بخواهد. برای بوجود نیامدن مشکل ، فایروال خود را از کنترل پنل disable کنید و در این حالت اینترنت خود را برای امنیت dis کنید. فقط یادتان باشد که دوباره فایروال را Enable کنید.و اگر Microsoft .NET Framework 3.5 v نصب نکردین میانبر داخل دسکتاپ رو حذف کنید.

4- برین به این آدرس
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Tools
و فایل ad.exe را کپی کنید ، , و در آدرسی که بازی قرار دارد مثلا
D:\World of Warcraft Litch King
یا همان پوشه اصلی بازی paste کنید , اجرا کنید. (حالا باید اونقدر صبر کنید که زیر موستون علف سبز شه آخه طول می کشه )

5-بعد از این که به سلامتی اکستراد کردن فایل ad.exe که تموم شد دو پوشه در همان آدرس بازی ایجاد شده است : map , dbc حالا این دو پوشه رو به این آدرس منتقل کنید
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\MaNGOS

6-هنوز کارمون تموم نشده برین به این آدرس
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Tools\vmap_extract_assembler_bin
و به ترتیب اول make vmaps.bat, بعد vmapextract_v2.exe رو اجرا کنید (بعد دوباره باید اونقدر صبر کنید تا علفهای زیر موستون خشک بشه ) حالا باید پوشه vmap رو که ایجاد شده به این آدرس ببرید
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\MaNGOS

7-خوب حالا خیلی نزدیک شدید پس ادامه بدید و به این آدرسها برید
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Server\mysql
و فایل mysql_installservice.bat رو اجرا کنید .
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Server\apache
و فایل apache_installservice.bat رو اجرا کنید .
خوب بلاخره تموم شد حالا برای اجرای سرور برای بار اول برو به این ادرس
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Server
و فایلهای MySQL.bat و Apache.bat رو اجرا کن برای بارهای بعد با بالا امدن ویندوز این دو فایل اجرا میشن (باید بشن اگه نشدن شما اجرا کنید :27:)
بعدش دو فایل mangosd.exe و realmd.exe را باید هر بار اجرا کنید .تمام شد حالا سرور اجرا شد.

user & pass account : admin
user connection : root , pass connection :ascent
ببخشید اگه غلط املایی چیزی داشتم ، واقا دیگه از این بهتر نمی شد توضیح داد به نظرم کامل توضیح دادم اگه مشکلی داشتم بگید.

اقا سوال داشتم میشه بدونم این که گوفتی به چه دردی میخوره ؟ :question:
1سوال دیگه با این میشه چهکترت کرد وچطور؟:question:
تشکر.

ABOSD
15-04-2010, 18:17
با سلام

اقا فهمیدم چه هست "لول
من نصب کردم ولی نمیتونم اجراش کنم یا بلد نیستم :41:
اگه میشه یک نفر برام واضح کنه این مطلب رو با تشکر :question::question::question:

ABOSD
15-04-2010, 18:23
باسلام

اقا ما فهمیدیم چه خبره و مرحله هارو به پایان رسوندم :5:
ولی بد نیستم اجرا کنم :19:
میشه یکنفر کمکم کنه بم بگه چکار کنم :question:
با تشکر

Ares_j
17-04-2010, 07:35
سلام
كمك كمك كمك:19::19::19:
1- من يك سرور 3.3.3 با scriptdev2 و Acid و ديتا بيس UDB ران كردم اما پر از باگ هست ، تقريبا 70% اسپل ها و گارد ها باگ هستن ، بعضي از فروشنده ها هيچي واسه فروش ندارن .
لطفا كمكم كنيد ،مشكل از كجاست؟ مشكل از ديبابيس هست؟
اگر هست لطغا يه ديتا بيس خوي معرفي كنيد.

2- Acid ، scriptdev2 ، چه كاري رو انجام ميدن؟

scampboy
17-04-2010, 15:47
باسلام

اقا ما فهمیدیم چه خبره و مرحله هارو به پایان رسوندم :5:
ولی بد نیستم اجرا کنم :19:
میشه یکنفر کمکم کنه بم بگه چکار کنم :question:
با تشکر

دوست عزیزمون تو پست قبلی خودت که ازش نقل قول کردی به خوبی توضیح داده و مشکله منو حل کرد .

Bllizzardwow
18-04-2010, 17:38
سلام
كمك كمك كمك:19::19::19:
1- من يك سرور 3.3.3 با scriptdev2 و Acid و ديتا بيس UDB ران كردم اما پر از باگ هست ، تقريبا 70% اسپل ها و گارد ها باگ هستن ، بعضي از فروشنده ها هيچي واسه فروش ندارن .
لطفا كمكم كنيد ،مشكل از كجاست؟ مشكل از ديبابيس هست؟
اگر هست لطغا يه ديتا بيس خوي معرفي كنيد.

2- Acid ، scriptdev2 ، چه كاري رو انجام ميدن؟

دیتا بیس رو عوض کن

منگوس هم یه سری چیزاش کلاً باگن ولی دی بی رو عوض کنی 70% خیلی کمتر میشه

راستی sql های اسکریپت رو اینپورت کردی روی دیتا بیس ؟

Bllizzardwow
19-04-2010, 12:51
سلام بچه ها.
مگنوم برای نسخه ی 3.3.2 میخواستم.
ممنون.

تست نکردم
لینک رو باید با ------ یا V P N باز کنی

maps

vmaps

Bllizzardwow
19-04-2010, 13:18
اینم فکر کنم چیزه باحالی باشه خودم ندیدم

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

اینم یه سروره دیگه برای 3.3.2
البته تست نکردم

Ares_j
19-04-2010, 21:20
دیتا بیس رو عوض کن

منگوس هم یه سری چیزاش کلاً باگن ولی دی بی رو عوض کنی 70% خیلی کمتر میشه

راستی sql های اسکریپت رو اینپورت کردی روی دیتا بیس ؟

sql های اسکریپت رو روي ديتا بيسي به اسم scriptdev2 اينپورت كردم.
ميشه لطفا يه ديتا بيس خوب بهم معرفي كنين؟:11:
اگه اشكال نداره ميشه تلفني با شما صحبت كنم ، چند تا سوال راجع به باگ گيري داشتم.
بازم ممنون كه راهنماييم كردين.:46:

Bllizzardwow
20-04-2010, 00:01
sql های اسکریپت رو روي ديتا بيسي به اسم scriptdev2 اينپورت كردم.
ميشه لطفا يه ديتا بيس خوب بهم معرفي كنين؟:11:
اگه اشكال نداره ميشه تلفني با شما صحبت كنم ، چند تا سوال راجع به باگ گيري داشتم.
بازم ممنون كه راهنماييم كردين.:46:

هرکسی بخواد میتونه به من تلفنی زنگ بزنه
شما بجز scriptdev2 باید یه سری هم روی دیتا بیسه اصلیت اینپورت کنی

Zeqp
20-04-2010, 12:23
سلام آقا حسین
سرورتون فکر کنم چند روزی Off بود. در ضمن اگه میشه اکانتم رو باز کنید هنوز بسته ی و من گیم نت جدید زدم مشتری هام اکانت می خوان چه کنم ؟؟ :-)
ممنون

Bllizzardwow
20-04-2010, 16:23
سلام آقا حسین
سرورتون فکر کنم چند روزی Off بود. در ضمن اگه میشه اکانتم رو باز کنید هنوز بسته ی و من گیم نت جدید زدم مشتری هام اکانت می خوان چه کنم ؟؟ :-)
ممنون

سرور رو آف کردم

Zeqp
20-04-2010, 18:50
سرور رو آف کردم

سلام
ای بابا چرا آخه ؟ سرور خوبی داشتی. :-)

Aresface
21-04-2010, 07:50
:20:سلام عزیزان
کسی لینک mangos 3.3.2 noobpack رو داره
ممنون میشم
البته فقط noobpack

Bllizzardwow
21-04-2010, 11:50
:20:سلام عزیزان
کسی لینک mangos 3.3.2 noobpack رو داره
ممنون میشم
البته فقط noobpack

J.sotode
21-04-2010, 18:57
شما بايد برنامه ي NetFromwork v3.5 را داشته باشي تا بتوني Mysql و mangos را اجرا كني وگرنه وقتي بازش ميكني سريع بسته ميشه. (Netfromwork v3.5) تو ويندوز سون هست. من خودم از كينگ برنامشو گرفتم تو سايتي كه پيدا نكردم.:5:

babikool
22-04-2010, 08:48
سلام به همه ميگم شما هركدومتون يه ديتا بيس و نرم افزار معرفي ميكنين ايجوري هركي بخواد دانلود كنه گيج ميشه اگه ميشه هر نرم افزاري كه معرفي ميكنين هم صد در صد اطمينان بدين كه كار ميكنه هم با هم يكي باشيد اين جوري نميشه زشته ما همه ايراني هستيم جانم !!!!! :31:

Bllizzardwow
25-04-2010, 11:43
شما بايد برنامه ي NetFromwork v3.5 را داشته باشي تا بتوني Mysql و mangos را اجرا كني وگرنه وقتي بازش ميكني سريع بسته ميشه. (Netfromwork v3.5) تو ويندوز سون هست. من خودم از كينگ برنامشو گرفتم تو سايتي كه پيدا نكردم.:5:

NetFromwork v3.5 که نداشته باشی اررور میده بسته نمیشه
بسته شدنه این دوتا به خیلی چیزا بستگی داره که یکی از مهمترینش فایل های کانفیگ و کانفیگه اشتباهه

Ares_j
25-04-2010, 15:43
سلام
آقا حسين ديتابيسي كه گفتين رو نصب كردم اما هنوز خيلي چيزا باگ هستن.
مهمترينش گارد ها كه آدرس نميدن تو چند تا ديتابيس چك كردم همه همين مشكلو داشتن. چه كار كنم مشكل از ديتا بيس هست يا روش نصبم مشكل داره؟
چيزي رو بايد نصب ميكردم كه نكردم؟ اپديت ها رو هم كامل كردم.
ممنون

tntnet
25-04-2010, 15:44
سلام به همه دوستان
من سورس منگوس 3.2.2a رو ميخوام.(منگوس كامپايل نشده)
هر كس داره بذاره تا دانلود كنم لطفا.
مرسي از همه بچه هاي كار20 اين انجمن.

4king
26-04-2010, 13:22
سلام، من الان توی یه سرور tbc هستم ولی مشکل سرور این هست که bt - swp - hyjal اسکریپت نشدن و به خاطر همین ins ها رو بستن (البته نه همه ی BT رو) میخواستم بپرسم که script کردن باس ها یا در کل ins کار خیلی سختیه؟ به چه زبونی اسکریپت می شن؟

بعد این سرورها که شما اینجا طریقه ی ساختنشو دادید این مشکلات رو 100% دارن دیگه ، کسی اینجا script باس ها رو انجام داده؟

Bllizzardwow
26-04-2010, 17:56
سلام
آقا حسين ديتابيسي كه گفتين رو نصب كردم اما هنوز خيلي چيزا باگ هستن.
مهمترينش گارد ها كه آدرس نميدن تو چند تا ديتابيس چك كردم همه همين مشكلو داشتن. چه كار كنم مشكل از ديتا بيس هست يا روش نصبم مشكل داره؟
چيزي رو بايد نصب ميكردم كه نكردم؟ اپديت ها رو هم كامل كردم.
ممنون

پتچه سرورت چنده ؟

چه رویژنیه ؟

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

سلام به همه دوستان
من سورس منگوس 3.2.2a رو ميخوام.(منگوس كامپايل نشده)
هر كس داره بذاره تا دانلود كنم لطفا.
مرسي از همه بچه هاي كار20 اين انجمن.

چه رویژنی میخوای ؟

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

سلام، من الان توی یه سرور tbc هستم ولی مشکل سرور این هست که bt - swp - hyjal اسکریپت نشدن و به خاطر همین ins ها رو بستن (البته نه همه ی BT رو) میخواستم بپرسم که script کردن باس ها یا در کل ins کار خیلی سختیه؟ به چه زبونی اسکریپت می شن؟

بعد این سرورها که شما اینجا طریقه ی ساختنشو دادید این مشکلات رو 100% دارن دیگه ، کسی اینجا script باس ها رو انجام داده؟

یا Scriptdev2 مشکل داره یا scriptname باس هاشو نزاشتن ، اگرم گقتن نمیشه یا بلد نیستن یا نمیخوان که بزارن

tntnet
27-04-2010, 10:35
من سورس منگوس کامپایل نشده واسه پچ 3.2.2a میخوام اگه ورژن 8809 باشه خیلی خوبه . اما اگه ورژن8809 نبود هر ورژنی که واسه پچ 3.2.2a باشه کارم رو راه میندازه.
ممنون از همه مخصوصا کسی که بتونه کمکم کنه. :10:

Ares_j
28-04-2010, 08:28
با سلام
نميدونم اما فكر كنم 9768 باشه از كجا بايد پيدا كنم؟
:19:

Ares_j
28-04-2010, 20:01
با ديتا بيس ytdbase گارد ها باگ نيستن اما خيلي چيزاي ديگش باگه.
اگه ميشه كمكم كنين بدجوري گير كردم.
ممنون.

funblizz
29-04-2010, 10:55
سلام به همه دوستان عزیز
من از این انجمن خیلی خوشم اومدو الانم اومدم اینجا تا به همه دوستان کمک کنم.
اگه مشکلی دارین بگید تا کمکتون کنم.:10:

Ares_j
29-04-2010, 12:03
سلام به همه دوستان عزیز

سلام
خوش امدين.
ممنون ميشم اگه كمكم كنين.
اگه بخام پلير ها رو از يه ديتا بيس به ديتا بيس ديگه اي ببرم چيكار بايد بكنم؟ چه تيبل هايي رو بايد منتقل كنم؟

funblizz
29-04-2010, 15:51
سلام دوست عزیز.
ممنون از خوش آمد گوییت.
واسه این کار باید از تیبل characters یک بک آپ بگیری و رو دیتا بیس جدیدت ایمپورت کنی که بهترین یرنامه واسه این کار navicat هست.
البته اینو هم در نظر داشته باش که اگه ورژن دیتا بیست با دیتا بیس قبلیت فرق داره باید آپدیت هاشو هم ایمپورت کنی وگرنه سرورت ران نمیشه.
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mosisoft
29-04-2010, 16:21
SAlaM be hameye dostan
agha man mikham ye servere patch 3.3.3 creat konam age mishe bacheha be id man pm bedan mamnon

Yahoo:aliwolf_aliwolf

Bllizzardwow
29-04-2010, 23:02
سلام به همه دوستان عزیز

سلام ، خوش اومدی

به نظرم آشنا میای امیدوارم هم من بتونم به شما کمک کنم و هم شما به من

موفق باشی

---------- Post added 30-04-2010 at 12:02 AM ---------- Previous post was 29-04-2010 at 11:58 PM ----------

یادم اومد کی هستی :)

آقا میلاد بودی دیگه نه ؟

امیدوارم بتونیم به همدیگه کمک کنیم

babikool
01-05-2010, 05:23
سلام ببخشید میخواستم ببینم کسی لینک درست دانلود bog'dan's mangos repack v2 نداره اخه هرچی لیک که پیدا کردم همه فیاتره یه کمکی بکنید ممنون

babikool
01-05-2010, 08:56
سلام اگه می شه یه سرور اف معرفی کنین که حد اقل icecrown citedel در ست باشه این darkrolers همه ای portall هاش خرابه نمیشه رفت جای lich king لطفا یه خبری بدین اگه میتونین ممنون :20:

mahdibozorg
01-05-2010, 13:35
سلام دستوری برای gm هست که quest را کامل کنه مثلا یک کویست بدون انجام دادن کامل کنه با زدن دستور

KhepeleSibilo
01-05-2010, 20:31
سلام اگه می شه یه سرور اف معرفی کنین که حد اقل icecrown citedel در ست باشه این darkrolers همه ای portall هاش خرابه نمیشه رفت جای lich king لطفا یه خبری بدین اگه میتونین ممنون :20:
2 تیم اصلی که روی دیتابیس کار می کنن هیچکد. این 2 مکان رو کامل نکردن، در صورت تکمیل شدن هم برای اینکه اینس بتونه درست کار کنه نیاز به کد نویسی هست که هنوز اکثر اینس های قدیمی درست برنامه نویسی نشدن چه برسه به اینها که تازه از راه رسیدن، اگر توی سروری دیدین این اینس ها باز هستن، بدونین کاملا ناقص هست و فقط در حد دیدن باس ها و زدن الکی اونهاست

سلام دستوری برای gm هست که quest را کامل کنه مثلا یک کویست بدون انجام دادن کامل کنه با زدن دستور

q com لینک کوست

babikool
02-05-2010, 06:22
[QUOTE=KhepeleSibilo;4904189]2 تیم اصلی که روی دیتابیس کار می کنن هیچکد. این 2 مکان رو کامل نکردن، در صورت تکمیل شدن هم برای اینکه اینس بتونه درست کار کنه نیاز به کد نویسی هست که هنوز اکثر اینس های قدیمی درست برنامه نویسی نشدن چه برسه به اینها که تازه از راه رسیدن، اگر توی سروری دیدین این اینس ها باز هستن، بدونین کاملا ناقص هست و فقط در حد دیدن باس ها و زدن الکی اونهاست

سلام . شرمنده ها ولی این ورژن اصلا نه boss هستش نه ایتم های که باید loot بکنه البته چنتا از
instance های بازی اینجوریاند ولی dungeon ا درستن فقط boss هاش item لوت نمی کنن:41:

mohammadking2005
02-05-2010, 19:23
سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده ممنون می شم راهنمایی کنید.
من یه سرور منگوس core : 8753 پچ 3.2.2 a دارم می خواستم ببینم چه طور می تونم به 3.3.2 تغییرش بدم ؟
با تشکر .

41134100
03-05-2010, 09:55
سلام
کسی میتونه کمک کنه تا winter سرور trinity رو فیکس کنم

aliwolf_aliwolf
03-05-2010, 10:08
سلام به همه
اميدوارم خوب باشيد

آقا کسی ميتونه در مورده برنامه ی QUICEمنو کمک کنه ممنون ميشم

ID Yahoo:aliwolf_aliwolf

aliwolf_aliwolf
03-05-2010, 12:37
بازم سلام
آقا کسی نيست يه سرور makerکه خودش کامل تست کرده باشه به من بده خسته شدم اينقد دانلود کردم آخرم نشد
لطفاً کمک کنيد

Ares_j
03-05-2010, 18:19
سلام دوست عزیز.
ممنون از خوش آمد گوییت.
واسه این کار باید از تیبل characters یک بک آپ بگیری و رو دیتا بیس جدیدت ایمپورت کنی که بهترین یرنامه واسه این کار navicat هست.
البته اینو هم در نظر داشته باش که اگه ورژن دیتا بیست با دیتا بیس قبلیت فرق داره باید آپدیت هاشو هم ایمپورت کنی وگرنه سرورت ران نمیشه.

ممنون از اينكه جوابمو دادين:11:
فكر كنم منظورتون كل ديتا بيس characters هست؟
و يه سوال ديگه: ديتا بيسي كه قراره ازش استفاده كنم bllizlike هست اما دوست دارم گارد ها مثل ديتا بيس هاي ديكه ادرسي رو كه ميدن روي مپ هم با يك flag جاشو نشون بدم . لطفا راهنماييم كنين:41:
بازم ممنون

tntnet
03-05-2010, 18:32
سلام به همه
اميدوارم خوب باشيد

آقا کسی ميتونه در مورده برنامه ی QUICEمنو کمک کنه ممنون ميشم

ID Yahoo:aliwolf_aliwolf
سلام
در مورد این برنامه چه کمکی میخوای؟:question:
مشکلت کجاست؟:question:

tntnet
03-05-2010, 18:35
بازم سلام
آقا کسی نيست يه سرور makerکه خودش کامل تست کرده باشه به من بده خسته شدم اينقد دانلود کردم آخرم نشد
لطفاً کمک کنيد

بازم سلام دوست عزیز
من سرور دارم شما سرور رو واسه چه پچی میخوای؟
میخوای فان باشه یا بلیز؟

healburn
05-05-2010, 08:00
سلام کسی هست که بتونه کمک من کنه ؟

من منگوس 3.3.2 رو نصب کردم و وقتی میخوام این فایل هارو ایجرا کنم این Error رو میده !

به صورت عکس میزارم نگاه کنید لطفا !

لینک عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون ! :40:

funblizz
05-05-2010, 09:32
سلام کسی هست که بتونه کمک من کنه ؟

من منگوس 3.3.2 رو نصب کردم و وقتی میخوام این فایل هارو ایجرا کنم این Error رو میده !

به صورت عکس میزارم نگاه کنید لطفا !

لینک عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز
واسه ایم مشکلت باید نرم افزار .NET Framework 3.5 رو نصب کنی که لینک دانلودشو از سایت رسمی مایکرو سافت واست میزارم:
اینم لینک دانودش:

funblizz
05-05-2010, 09:36
دوستای عزیز:
من واسه سرور خودم یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به 2تا GM با تجربه نیاز دارم. اگه کسی هست بهم خبر بده
09368951065

healburn
05-05-2010, 10:44
سلام دوست عزیز
واسه ایم مشکلت باید نرم افزار .NET Framework 3.5 رو نصب کنی که لینک دانلودشو از سایت رسمی مایکرو سافت واست میزارم:
اینم لینک دانودش:

خیلی ممنون !

و در مورد یه چیز دیگه !

من از پست های قبل در مورد این سوالی که دارم یه چیزایی دستگیرم شد ! ولی بازم گیر دارم !

من چه طوری میتونم یه صفحه PHP بسازم برای ساختن اکانت /؟ دستوراتش رو از کجا باید گیر بیارم؟ ممنون میشم اگه جواب بدید !

یه سایت با هاست رایگان هم دارم ! ولی نمیدونم باید چه طوری تنظیمش کنم برای ساختن اکانت !

ممنون :40:

healburn
05-05-2010, 12:08
سلام دوست عزیز
اینم لینک دانودش:

دوست من اون نرم افزار هم نصب کردم ولی دوباره همون Error رو میده !

نمیدونی دیگه از چی هست ؟ :40::11:

funblizz
05-05-2010, 18:26

سلام
فکر کنم اوون لینکی که دادمت کامل نبود آخه حجم نرم افزار حودن 300mb با بیشتر هست , شما نرم افزار NET Framework 3.5 رو از خدمات کامپیوتری ها بگیر نصب کن 100% کارت رو راه میندازه:10:
راستی منگوست واسه چه پچی هست؟ میخوای خودم یک سرور بهت بدم؟:11:
w w w . p e r s i a n w o w . i r<======>world Of warcraft 3.2.2a

MINIATURE
05-05-2010, 19:12

سلام دوست عزیز ...

من هم همین مشکل رو داشتم بعد این رو نصب کردم خوب شد:

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package.exe

MINIATURE
05-05-2010, 19:48
سلام به همه دوستان.

من منگوس 3.3.3 رو دانلود کردم و راه اندازی کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم این ارور میاد:

Ares_j
06-05-2010, 08:38
يه سوال داشتم لطفا يكي جوابمو بده:18:: ديتا بيسي كه قراره ازش استفاده كنم bllizlike هست اما دوست دارم گارد ها مثل ديتا بيس هاي ديكه ادرسي رو كه ميدن روي مپ هم با يك flag جاشو نشون بدم . لطفا راهنماييم كنين:19:

MINIATURE
06-05-2010, 14:16
سلامی دوباره به دوستان...

اون مشکل قبلیم حل شد ولی حالا سرور آفلاینه:

لطفا راهنمایی کنید

alar
07-05-2010, 04:08
سلام دوستان .

من سال پیش سرور Mangos 2.4.3 رو ریختم و اجرا کردم . درست و کامل بود .
ولی حالاکه دوباره ریختم وقتی میرم تو بازی ID و Pass را میزنم و تو Connected گیر میکنه و بعد از 3 ثانیه Dc میشه سرور کرش میکنه ... میشه کمکم کنید ؟ لطفا
مشخصات Windows :
Service Pack 2 . Version 2002

babikool
07-05-2010, 05:22
سلام به همگی ببخشید من نرم افزار wow modelviewer برای پچ 3.3.2 میخواستم کسی اگه میتونه یه کمک بکنه ممنون میشم :20:

at13
07-05-2010, 10:43
سلام blizzardwow من انتی چیت ac1 برای 7998 پچ کردم ولی موقعی که میرم تو بازی trinitycore.exe ارور میده

اینم کمپایای من بدون ارور

funblizz
07-05-2010, 11:35

لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
سروری که میخوای وارد بشی آفلاین نیست اما تو اونو آفلاین میبینی چون پچ تو با اون فرق داره:10:

funblizz
07-05-2010, 18:46
سلام به همگی ببخشید من نرم افزار wow modelviewer برای پچ 3.3.2 میخواستم کسی اگه میتونه یه کمک بکنه ممنون میشم :20:
سلام
اینم لینک دانلود برنامه به صورت کامل شده:

w w w . p e r s i a n w o w . i r ::::::wow Patch 3.2.2a::::: persian
:10::11::8::8::8::8::8::8::8::8:

healburn
08-05-2010, 08:29
سلام دوستان !

من 3.3.2 رو البته منگوس 3.3.2 رو نصب کردم و اون مشکلی که داشتم حل شد و حالا تو بازی توی North همون قاره جدیده نمیشه رفت

مثلا میزنم .tele dalaran نمیره !

میگه You must have area......و ادامش رو یادم نیست !

کسی میدونه چرا اینطوریه ؟

healburn
08-05-2010, 08:47
وقتی میخوام برم دالاران !

و میزنم .tele dalaran

این میاد ! ببینید

Bllizzardwow
08-05-2010, 12:39

و میزنم .tele dalaran

این میاد ! ببینید

روی صفحه ی کنسول (Mangos.exe ) تایپ کن

account set addon username 2

مشکلت حل میشه

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

يه سوال داشتم لطفا يكي جوابمو بده:18:: ديتا بيسي كه قراره ازش استفاده كنم bllizlike هست اما دوست دارم گارد ها مثل ديتا بيس هاي ديكه ادرسي رو كه ميدن روي مپ هم با يك flag جاشو نشون بدم . لطفا راهنماييم كنين:19:

دیتا بیست یا خوده منگوست ایراد داره ، البته 98% متله دیتابیسه که احتمالاً آپدیت های منگوس رو نریختی روش

ببین اگه آپدیتی داره بریز روی دیتابیست

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:29 PM ----------

لطفا راهنمایی کنید

شما از SQLYOG دیتابیسه Realmd و بعدش Realmlist رو دست کاری کردی ؟

احتمالاً 8085 رو کردی 3306 دوباره بکن 8085 درست میشه

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

سلام blizzardwow من انتی چیت ac1 برای 7998 پچ کردم ولی موقعی که میرم تو بازی trinitycore.exe ارور میده

چه ارروری میده کرش لوگتو با سرور لوگتو برام ایمیل کن Bllizzardwow@gmail.com

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

سلام دوست عزیز
سروری که میخوای وارد بشی آفلاین نیست اما تو اونو آفلاین میبینی چون پچ تو با اون فرق داره:10:

لطفاً راجع به چیزهائی که نمیدونین نظر ندین من اینو بارها گفتم !!!

اگه پتچه ایشون به سرور نخوره یا مینویسه پتچت پائینه یا مینویسه بالاست اصلاً تو بازی نمیره ! که آنلاین یا آفلاین نشون بده !

اینی که میگی رو من اولین باره میشنوم

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

سلام دوستان !

من 3.3.2 رو البته منگوس 3.3.2 رو نصب کردم و اون مشکلی که داشتم حل شد و حالا تو بازی توی North همون قاره جدیده نمیشه رفت

مثلا میزنم .tele dalaran نمیره !

میگه You must have area......و ادامش رو یادم نیست !

کسی میدونه چرا اینطوریه ؟

اگه اونجوری که گفتم مشکلت حل نشد باید پتچ لیچ کینگو نصب کنی که البته اونجوری که گفتم مشکلت حل میشه بازم اگه نشد و پتچه لیچکینگ نصب کردی نشد بگو تا بهت بگم چیکار کنی ، به یاهوی من هم میتونی پی ام بدی

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

خیلی ممنون !

و در مورد یه چیز دیگه !

من از پست های قبل در مورد این سوالی که دارم یه چیزایی دستگیرم شد ! ولی بازم گیر دارم !

من چه طوری میتونم یه صفحه PHP بسازم برای ساختن اکانت /؟ دستوراتش رو از کجا باید گیر بیارم؟ ممنون میشم اگه جواب بدید !

یه سایت با هاست رایگان هم دارم ! ولی نمیدونم باید چه طوری تنظیمش کنم برای ساختن اکانت !

ممنون :40:

شما باید برای ساخته اکانت پیجه سایتتو روی سیستمه هاست داشته باشی البته میشه تنظیم کرد که از جای دیگه هم بشه ولی امنیته سایتت بی اندازه پائین میاد

Bllizzardwow
08-05-2010, 12:48
سلام
فکر کنم اوون لینکی که دادمت کامل نبود آخه حجم نرم افزار حودن 300mb با بیشتر هست , شما نرم افزار NET Framework 3.5 رو از خدمات کامپیوتری ها بگیر نصب کن 100% کارت رو راه میندازه:10:
راستی منگوست واسه چه پچی هست؟ میخوای خودم یک سرور بهت بدم؟:11:
w w w . p e r s i a n w o w . i r<======>world Of warcraft 3.2.2a

NET Framework 3.5
80 مگابایته نه 300 مگابایت

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

لطفا راهنمایی کنید

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

دیتا بیست یا خوده منگوست ایراد داره ، البته 98% متله دیتابیسه که احتمالاً آپدیت های منگوس رو نریختی روش

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

و میزنم .tele dalaran

این میاد ! ببینید

مشکلت حل میشه

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

کرش لوگتو با سرور لوگتو برام ایمیل کن

Bllizzardgame@gmail.com

healburn
08-05-2010, 13:28
حالا دوست عزیز ! من برای آنلاین کردن سرورم که بتونم با رفیقام بازی کنم به ترتیب به چه چیزهایی نیاز دارم !

البته اینم بگم که هاست رایگان هم دارم !

ممنون !

mohammadking2005
08-05-2010, 14:05
سلام
من یه سرور منگوس core : 8753 پچ 3.2.2 a دارم که دیتابیسش ytdb هست می خوام به 3.3.2 تغییرش بدم خود دیتابیس رو به core:9613 آپدیت کردم اما الان با یه مشکل مواجه شدم اونم اینه که سرور بالا نمیاد می خواستم ببینم خود منگوس رو هم باید آپدیت کنم ؟ اگر آره ! چه طوری ؟ ممنون دوستان.

farzadhidden
08-05-2010, 15:44
سلام من سرور 3.3.2 راه انداختم و هیچ مشکلی ندارم هر کسی سوال داره می تونه بپرسه

farzadhidden
08-05-2010, 15:47

و میزنم .tele dalaran

این میاد ! ببینید

منم این مشکل و داشتم شما باید با استفاده از مینی منیجر نوع اکانت خودت وعوض کنی و انو woltk کنی

funblizz
08-05-2010, 17:46
NET Framework 3.5
80 مگابایته نه 300 مگابایت

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

مشکلت حل میشه

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

کرش لوگتو با سرور لوگتو برام ایمیل کن

Bllizzardgame@gmail.com
نرم افزار NET Framework 3.5 آن زیپ شده 376 مگابایته نه 80 :31:

Bllizzardwow
09-05-2010, 22:18
سلام
من یه سرور منگوس core : 8753 پچ 3.2.2 a دارم که دیتابیسش ytdb هست می خوام به 3.3.2 تغییرش بدم خود دیتابیس رو به core:9613 آپدیت کردم اما الان با یه مشکل مواجه شدم اونم اینه که سرور بالا نمیاد می خواستم ببینم خود منگوس رو هم باید آپدیت کنم ؟ اگر آره ! چه طوری ؟ ممنون دوستان.

آره باید یه core برای 3.3.2 پیدا کنی

Bllizzardwow
09-05-2010, 22:30

جکه جالبی بود ، اینی که میگی رو با همون repack هائی که میگیری دانلود میکنی ؟ :دی

یه نگاه به این بکنی بد نیست :دی به معلوماتت اضافه میشه

---------- Post added at 11:30 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

حالا دوست عزیز ! من برای آنلاین کردن سرورم که بتونم با رفیقام بازی کنم به ترتیب به چه چیزهایی نیاز دارم !

ممنون !

با نرم افزاره NAVICAT یا SQLYOG به دیتابیسا وصل شو ، برو تو دیبی realmd بعد تیبله Realmlist بعد آی پی 127.0.0.1 رو به آی پی اینترنته سیستمی که سرور روشه تغیر بده بعد سیو کن و سرور رو ران کن

تو پوشه ی WOW تو فایله realmlist.wtf همون آی پی رو بزار و آنلاین شو
من اینو بارها تو این تاپیک گفتم

موفق باشی

Bllizzardwow
09-05-2010, 22:35

جکه جالبی بود ، اینی که میگی رو با همون repack هائی که میگیری دانلود میکنی ؟ :دی

یه نگاه به این بکنی بد نیست :دی به معلوماتت اضافه میشه

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

سلام

آره باید یه core برای 3.3.2 پیدا کنی

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

ممنون !

اگه یه دوری توی تاپیک بزنی این کارها بارها ت.ضیح داده شده و جوابه سوألتو میگیری

Bllizzardwow
09-05-2010, 22:37

جکه جالبی بود :دی

اینی که میگی رو تو همون repack هائی که دانلود میکنی گزاشتن ؟ :دی

یه نگاه به این بنداز به معلوماتت اضافه میشه :دی

Bllizzardwow
10-05-2010, 10:22
از اسپمی که شد معذرت میخوام مرورگره من مشکل پیدا کرده و وقتی من پستی رو ارسال میکنم نشون نمیده :O

فردا که میام نگاه میکنم میبینم جوابه یه پست رو 5 بار دادم ، عجیباً غریبا

funblizz
10-05-2010, 13:43
بزرگترین سرور ایرانی راه اندازی شد.
پچ: 3.2.2a
سایت1: w w w . p e r s i a n w o w . i r
سایت2: f u n s e r v e r . t k
set realmlist persianwow.ir
Or
set realmlist funserver.tk
=================================
تو سرور به 2 نفر واسه gm شدن نیاز داریم
اینم شماره من: 09368951065
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8 :

babikool
10-05-2010, 15:38
سلام ممنون کارم ره افتاد میگم wow افلاین هم خوب حال میده همین که ازادی و میتونی جم باشی کیف میده فقط اگه یه سرور بیاد که باگ نداشته باسه خیلی بهتره:31:

healburn
10-05-2010, 18:26
سلام دوستان !

من وقتی Navicat رو باز میکنم و کانکشن رو میسازم و وقتی اجرا میکنم !

این میاد یهو ! میدونید برای چی هست ؟

KhepeleSibilo
11-05-2010, 23:03
بزرگترین سرور ایرانی راه اندازی شد.
پچ: 3.2.2a
سایت1: w w w . p e r s i a n w o w . i r
سایت2: f u n s e r v e r . t k
Or
set realmlist funserver.tk
=================================
تو سرور به 2 نفر واسه gm شدن نیاز داریم
اینم شماره من: 09368951065
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8 :

سلام
معیار انتخاب بزرگترین سرور چی بود و از طرف کدوم نهادی انتخاب شده ؟
ممنون

ATS_Alilord3224
12-05-2010, 11:32
سلام به همه!!:15:
من سروری که آفلاین دارم ورژن 2.4.3 هست
حالا برای راه اندازی سایت خود مانگوس مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
.
چون من توی تاپیک های قبل برای اجرای مینی منیجر میگفتم مشکل دارم ولی به نظرم مشکل من از ورژن مانگوس باید باشه !!
.
شاید بگید آپدیت کتم به 3.3.3 اما من می خوام 2.4.3 بازی کنم اگه میشه واسه 2.4.3 [<<< برای راه اندازی سایتش>>>] کمکم کنید

Bllizzardwow
12-05-2010, 16:26
سلام
ممنون

مرسی از سوأل خیلی خوبتون ، منم دوست دارم جوابه این سوألو بدونم

---------- Post added at 05:26 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

سلام دوستان !

من وقتی Navicat رو باز میکنم و کانکشن رو میسازم و وقتی اجرا میکنم !

این میاد یهو ! میدونید برای چی هست ؟

شما یوزر و پسورده MYSQL رو اشتباه وارد کردین

ATS_Alilord3224
13-05-2010, 18:42
سلام به همه
اگه میشه برای من لینک دانلود سرور مانگوس 3.3.3 رو بزارید
.
[خواهش میکنم نگید برو توی تاپیک های قبلی بگرد]:42:

Bllizzardwow
13-05-2010, 20:03
سلام به همه!!:15:
من سروری که آفلاین دارم ورژن 2.4.3 هست
حالا برای راه اندازی سایت خود مانگوس مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
.
چون من توی تاپیک های قبل برای اجرای مینی منیجر میگفتم مشکل دارم ولی به نظرم مشکل من از ورژن مانگوس باید باشه !!
.
شاید بگید آپدیت کتم به 3.3.3 اما من می خوام 2.4.3 بازی کنم اگه میشه واسه 2.4.3 [<<< برای راه اندازی سایتش>>>] کمکم کنید

مشکلتون چیه ؟

funblizz
13-05-2010, 20:23
سلام
ممنون
سلام دوست عزیز گفتم بزرگترین سرور ایرانی آخه تو سرورای ایرانی سرور اینجوری ران نشده(دونات + پلیر نرمال در یک سرور اما با قوانین خاص)
از طرف نهاد نیست سرور ماله خودمه:10:

Bllizzardwow
14-05-2010, 12:39
سلام دوست عزیز گفتم بزرگترین سرور ایرانی آخه تو سرورای ایرانی سرور اینجوری ران نشده(دونات + پلیر نرمال در یک سرور اما با قوانین خاص)
از طرف نهاد نیست سرور ماله خودمه:10:

شما اطلاعاتتون درباره ی سرورهائی که داخله ایران ران شدن پائینه

یه سرور فان جدیداً ران شده که واقعاً روش کار شده و خیلی قشنگه البته یه سری کارهای خیلی محدود رو داخلش من انجام دادم ولی واقعاً سروره قدرتمندیه ، بعد از 1 ماه هنوز که هنوزه کارای شاپ هاشو دارن انجام میدن و برنامه ریزیه باس هاشو میکنن

مکس لول 255 هست و از لول 1 تا 255 باید با کوئست لول آپ کنی و این واقعاً قابله توجه است ، البته این سرور ماله من نیست که بگین دارم ازش تعریف میکنم ماله دوستام هم نیست بلکه برای یکی از کسانیه که شما خوب میشناسیش ، به هر حال زیاده گوئی نمیکنم

سرور واقعاً فوق العاده ایه

البته هنوز رسماً راه اندازی نشده آدرسه سایتشو میدم ولی هنوز سایت راه اندازی نکردن چون به قوله خودشون دارن خورده کاری های سرور رو تموم میکنن و نمیخوان که ری استارت های پی در پی باعث ناراحتیه پلیرهاشون بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این آدرسشه هروقت ران شد به دوستانی که سرور های فان رو دوست دارن اطلاع میدم

یا حق

at13
14-05-2010, 13:51
سلام حسین جان

من که کره سرور رو گزاشتم تو پست قبلی

در ضمن کره من dont send میده و تو لگش ثبت نمیشه

Bllizzardwow
15-05-2010, 10:42
سلام حسین جان

من که کره سرور رو گزاشتم تو پست قبلی

در ضمن کره من dont send میده و تو لگش ثبت نمیشه

اگه این اررور رو میده یا Core مشکل داره یا ویندوزتون

ویندوز رو عوض کنید و یه ویروس کشی کامل انجام بدین و دوباره سرور رو اجرا کنید

funblizz
16-05-2010, 10:13
شما اطلاعاتتون درباره ی سرورهائی که داخله ایران ران شدن پائینه

یه سرور فان جدیداً ران شده که واقعاً روش کار شده و خیلی قشنگه البته یه سری کارهای خیلی محدود رو داخلش من انجام دادم ولی واقعاً سروره قدرتمندیه ، بعد از 1 ماه هنوز که هنوزه کارای شاپ هاشو دارن انجام میدن و برنامه ریزیه باس هاشو میکنن

مکس لول 255 هست و از لول 1 تا 255 باید با کوئست لول آپ کنی و این واقعاً قابله توجه است ، البته این سرور ماله من نیست که بگین دارم ازش تعریف میکنم ماله دوستام هم نیست بلکه برای یکی از کسانیه که شما خوب میشناسیش ، به هر حال زیاده گوئی نمیکنم

سرور واقعاً فوق العاده ایه

البته هنوز رسماً راه اندازی نشده آدرسه سایتشو میدم ولی هنوز سایت راه اندازی نکردن چون به قوله خودشون دارن خورده کاری های سرور رو تموم میکنن و نمیخوان که ری استارت های پی در پی باعث ناراحتیه پلیرهاشون بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این آدرسشه هروقت ران شد به دوستانی که سرور های فان رو دوست دارن اطلاع میدم

یا حق
آقا حسین من در جریان سرور هستم.
میدونم که شما دارین سرورشو ران میکنین و به شما رانک ادمینی داده.
من امیر رو خوب میشناسمو با هم دوست صمیمی هستیم. :19::19:

ATS_Alilord3224
16-05-2010, 12:05
مشکلتون چیه ؟

سلام
من فقط نمی تونم واسه سرور سایت رو راه اندازی کنم برای 2.4.3
با تشکر

at13
18-05-2010, 00:04
سلام به دوستان عزيز.
سرور wowcraft راه اندازي شد.
ما منتظر شما هستيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ATS_Alilord3224
18-05-2010, 09:45
سلام
من همه کارهای دیگه رو انجام دادم اما نمیتونم سایتش رو ران کنم
من بازی ورلد رو توی درایو E:\World Of WarCraft ریختم و مانگوس هم توی پوشه ورلد هست و داخل پوشه مانگوس هم پوشه WWW یا همون سایتش رو ریختم
با Navica فایل داخل پوشه E:\World Of WarCraft\MaNGOS\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که 1 دونه بیشتر نبود به اسم Full-Install رو وارد تمام دیتابیس ها کردم [داخل پوشه Sql دو تا پوشه دیگه هم بود که داخلشون فایل های Sql بود.که اسماشون اصلا مطابقت نداره با DB ها:wac:]
...
خواهش میکنم کمک کنید.:42:

at13
18-05-2010, 14:13
سلام
من بازی ورلد رو توی درایو E:\World Of WarCraft ریختم و مانگوس هم توی پوشه ورلد هست و داخل پوشه مانگوس هم پوشه WWW یا همون سایتش رو ریختم
با Navica فایل داخل پوشه E:\World Of WarCraft\MaNGOS\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که 1 دونه بیشتر نبود به اسم Full-Install رو وارد تمام دیتابیس ها کردم [داخل پوشه Sql دو تا پوشه دیگه هم بود که داخلشون فایل های Sql بود.که اسماشون اصلا مطابقت نداره با DB ها:wac:]
...
شما بايد سايت رو از اينجا دانلود كني
mwenhanced.googlecode.com/svn/trunk/
البته بايد --- داشته باشي و با نرم افزار TortoiseSVN دانلود كني.بعد از نصب نرم افزار
يه پوسه بساز روش رايت كليك كن و svn checkout رو انتخاب كن.تو صفحه باز شده قسمت URL of repository بايد لينك بالا رو بدي و ok كني.
بعد از دانلود سايت يه پوشه به نام install داره توش يه فايل به نام DISABLE_INASTALL.php داره كه بايد اسم اونو به INSTALL.php تغيير بدي.بازس كن و توش localhost/install رو بنويس و ذخيرش كن.
apache رو اجرا كن تو مرور گرت localhost/install رو بنويس و اينتر كن.
بعد از كانفيگ خودش sql ها رو ميريزه تو ديتابيست.:27:

at13
18-05-2010, 16:22
وی پی ان باید داشته باشی

Bllizzardwow
19-05-2010, 19:25
سلام
...

نرم افزار waps یا XAMPP رو دانلود کن

وقتی wamps رو نصب میکنی داخله درایو C یه فلدر به اسمش باز میشه وارده اون فلدر شو یه فلدر هست به اسمه www سایت رو اونجا کپی کن و Vamps رو ران کن بعد داخله مرورگرت بزن 127.0.0.1

وقتی XAMPP رو نصب کنی داخله درایو C یه فلدر برات به همون اسم ایجاد میشه داخله فلدر شو یه فلدر هست به اسمه http واردش شو یه سری فایل داره همرو پاک کن سایتت رو کپی کن اونجا و تو مرورگرت بزن 127.0.0.1

فایل های SQL رو داخله دیتابیسه realmd اینپورت کن همشو :دی

موفق و پیروز باشی مشکلی هم داشتی بگو

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

اگه کسی وی پی ان خواست با من تماس بگیره

09194514922

m.hack3r
20-05-2010, 11:22
سرور World راه اندازی شد واسه همه ایرانی های عزیز
patch 3.3.3a
مشخصات ( قابل به ذکر هست اونایی که انگلیسیشون به هر دلیلی خوب نیست inc های جدید همه کار می کنن حتی ICC )

* Almost Every Spell Works
* Almost Every Talent works! Aint a Lie!!
* Fully working Death Knight Starting Area!!!
* All Racial spells are working!
* Working ICC and Dungeons at The Frozen Halls!
* Arena's and Battlegrounds Working!
* Tested and working correctly

آدرس انجمن های گفتگو
آدرس ثبت نام و Realm بازی
wow.ModernGames.IR

Exp Rate 20x Midrate

xp بازی فعلا 20x گذاشته شده تا شما بتونین به راحتی lvlup کنید.
ثبت نام مجانی و دارای latency قابل قبول ( سرویس اینترنت از SoftLayer آمریکا با سرعت 2Gbps )

منتظر شما هستیم

babikool
20-05-2010, 16:39
سالام به همه ميخواستم ببينم كسي اپديت براي mangos darkrolers 3.3.2 داره اخه خيلي از ايتم هاي داخل بازي اصلا توي ديتا بيس تعريف نشدن و وجود ندارن اگه كسي ميتونه كمك كنه خوشحال ميشم ممنون:31:

ATS_Alilord3224
21-05-2010, 22:19
در ضمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این چه مشکلی داره
این مال سرور 3.3.3a هست
همه کارها انجام میشه اما Mangosd.exe اجرا نمیشه !!؟!
[وقتی باز میکنم به سرعت بسته میشه من این عکس رو با Print Screen گرفتم و الا دیده نمیشه:46:]

شما at13 گفتی من بعد از این که از فایل DISABLE_INASTALL.php رو به Install.php تغییر دادم و توش نوشتم localhost/install . مال من اجرا نمیشه Apache رو میگم.

masoud93
21-05-2010, 22:29
من بازی World of WarCraft رو نصب کردم و هیچ کار دیگه ای نکردم و می خوام آنلاین بازی کنم می خواستم بدونم باید چه کارهاییانجام بدم کامل توضیح دهید.

amxmidx
21-05-2010, 22:36
میشه بگین چه نسخه ای از وارکرافت رو باید برای سرور داشته باشم؟:10:

funblizz
22-05-2010, 18:27
این چه مشکلی داره
این مال سرور 3.3.3a هست
[وقتی باز میکنم به سرعت بسته میشه من این عکس رو با Print Screen گرفتم و الا دیده نمیشه:46:]

شما at13 گفتی من بعد از این که از فایل DISABLE_INASTALL.php رو به Install.php تغییر دادم و توش نوشتم localhost/install . مال من اجرا نمیشه Apache رو میگم.

سلام دوست عزیز
واسه این ارور باید بگم که فایل مپی رو که با برنامه ad.exe گرفتی کامل نیست . اگه گیری باز هم کامل نیست.
باید اسم مپ ها رو یادداشت کنی و اونا رو دانلود کنی.
یک راه دیگه هم هست. اوونم این که یک مپ رو کپی و اسم اوون مپ هایی که نداری تغییر بدی و دوباره تو پوشه مپ کپی کنی.

at13
22-05-2010, 22:07
این چه مشکلی داره
این مال سرور 3.3.3a هست

در مورد مشكل اولت بايد بگم كه بايد با ad.exe كه مال سورس سرورت يا ورژن سرورت رو پيدا كني بعد مپ و ومپ رو هم دانود كني.
براي مشكل دوم اول بليد mysql سرورت رو اجرا كني بعد apache:27:

funblizz
23-05-2010, 17:01
سرور پرشين ميزبان خوبي براي سرگرم كردن شما...
patch: 3.2.2a
site:
w w w. p e r s i a n w o w . i r:10::10:

W1W
25-05-2010, 20:18
این چه مشکلی داره
این مال سرور 3.3.3a هست

این عکسی که گذاشتید میگه یا اون فولدری که توی کانفیگ هست برای قسمت نقشه ها ( Maps ) اشتباهه ! یا اینکه اون ورژن منگوسی که شما دارید با این نقشه ها ( Maps ) سازگار نیست
پیشنهاد میشه مپس رو دوباره استخراج کنید و کپی کنید توی همون فولدری که منگوس هست و یا فولدری که توی کانفیگ تعریف کردید
کانفیگ به صورت پیش فرض همون فولدری هست که فایل های منگوس توش هست

ali_kalagh
26-05-2010, 09:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] server wow 2.4.3 & lich king 3.3.3a coming soon

Bllizzardwow
26-05-2010, 11:05
متأسفانه اینجا بجای پرسیدنه سوأل در مورده مشکلاته راه اندازیه سرور تبدیل شده به یه محل برای تبلیغاته سرورهای ضعیفی که به دلایله مختلف نتونستن و نمیتونن پلیر جمع آوری کنند ، یا همشون آخره لتنسی هستند یا هیچی تو سرورشون درست نیست
فقط ادعای خالی هم که اثر نداره ، طرف تو آمریکا هاست گرفته اون یکی تو هلند ، یه چیزی رو همگی یادتون باشه اینترنت بیرونه ایران وقتی وارده ایران میشه لتنسی میگیره حالا اگه 100 گیگابایت هم باشه فرقی تو این موضوع نمیکنه ، چون اینترنته ایران ماهواره ای نیست و یه حجمه محدودی از اطلاعات و سرعت رو میتونه انتقال بده که اون حجم هم بسیار ناچیزه ، تو سرورهائی بازی کنید که هاستشون توی ایرانه

خواهشاً اینجا برای سرورهای فوقه ضعیفتون تبلیغ نکنید ممنون

ATS_Alilord3224
26-05-2010, 17:59
متأسفانه اینجا بجای پرسیدنه سوأل در مورده مشکلاته راه اندازیه سرور تبدیل شده به یه محل برای تبلیغاته سرورهای ضعیفی که به دلایله مختلف نتونستن و نمیتونن پلیر جمع آوری کنند ، یا همشون آخره لتنسی هستند یا هیچی تو سرورشون درست نیست
فقط ادعای خالی هم که اثر نداره ، طرف تو آمریکا هاست گرفته اون یکی تو هلند ، یه چیزی رو همگی یادتون باشه اینترنت بیرونه ایران وقتی وارده ایران میشه لتنسی میگیره حالا اگه 100 گیگابایت هم باشه فرقی تو این موضوع نمیکنه ، چون اینترنته ایران ماهواره ای نیست و یه حجمه محدودی از اطلاعات و سرعت رو میتونه انتقال بده که اون حجم هم بسیار ناچیزه ، تو سرورهائی بازی کنید که هاستشون توی ایرانه

خواهشاً اینجا برای سرورهای فوقه ضعیفتون تبلیغ نکنید ممنون

Mer30 :33:

راستی در مورد سوالم که برای اجرای سایت گفته بودم من نرم افزار Wamps رو نسب کردم درضمن توی پست قبلی هم گفتم بازی ورلد و سرور مانگوس توی درایو C:/ نیست >>> این مشکلی برای بالا آوردن سایت ایجاد نمی کنه ؟؟؟؟

سایت کانفیگ هم داره ؟؟؟
من هیچ تغییری توی سرور ایجاد نکردم همه چیز Default خودشه !

اون نرم افزار دومی که گفتی لازمه ؟؟؟

ATS_Alilord3224
26-05-2010, 18:11
راستی از توی نرم افزار Quice میشه NPC با مدل Taxi بسازی ؟؟؟
یا اگه بخوام این جور NPC بسازم که افراد رو Teleport کنه چه با Quest یا هر چیز دیگه چکار کنم ؟؟

یا Heartstune یه جوری باشه که توش یه لیست باشه که تلپورت هم انجام بده ؟؟

البته بجز مینی منیجر چون ندارم :31:

البطه مینی منیجر 3.3.3 رو دارم ولی اونجا نمیشه :13:

اگه میشه از راه همین نرم افزار Quice بگید !!!
مال من Version 1.2.49.995 اگه بالا تر هم هست لینک دانلودش رو بزارید

با تشکر

Bllizzardwow
27-05-2010, 18:22
Mer30 :33:

راستی در مورد سوالم که برای اجرای سایت گفته بودم من نرم افزار Wamps رو نسب کردم درضمن توی پست قبلی هم گفتم بازی ورلد و سرور مانگوس توی درایو C:/ نیست >>> این مشکلی برای بالا آوردن سایت ایجاد نمی کنه ؟؟؟؟

سایت کانفیگ هم داره ؟؟؟
من هیچ تغییری توی سرور ایجاد نکردم همه چیز Default خودشه !

اون نرم افزار دومی که گفتی لازمه ؟؟؟

شما سایت رو همونجائی که گفتم کپی کن بعد داخله مرورگرت بزن 127.0.0.1

بله باید سایت رو کانفیگ کنی

darknightdmcc
27-05-2010, 23:04
شما بايد سايت رو از اينجا دانلود كني
mwenhanced.googlecode.com/svn/trunk/
البته بايد --- داشته باشي و با نرم افزار TortoiseSVN دانلود كني.بعد از نصب نرم افزار
يه پوسه بساز روش رايت كليك كن و svn checkout رو انتخاب كن.تو صفحه باز شده قسمت URL of repository بايد لينك بالا رو بدي و ok كني.
بعد از دانلود سايت يه پوشه به نام install داره توش يه فايل به نام DISABLE_INASTALL.php داره كه بايد اسم اونو به INSTALL.php تغيير بدي.بازس كن و توش localhost/install رو بنويس و ذخيرش كن.
apache رو اجرا كن تو مرور گرت localhost/install رو بنويس و اينتر كن.
بعد از كانفيگ خودش sql ها رو ميريزه تو ديتابيست.:27:

اصلا همچین چیزی یعنی سایتی نیست mwenhanced.googlecode.com/svn/trunk/

babikool
28-05-2010, 06:34
سلام به همه میگم کسی لینک دانلود mangos 3.3.3 نداره اخه هرچی که پیدا میکنم فیلتر شده لطفا اگه کسی داره یه خبر بده ممنون:41:

darknightdmcc
28-05-2010, 11:32
سلام به همه میگم کسی لینک دانلود mangos 3.3.3 نداره اخه هرچی که پیدا میکنم فیلتر شده لطفا اگه کسی داره یه خبر بده ممنون:41:
برو از ac-web.org دانلود کن

darknightdmcc
28-05-2010, 11:46
سلام تو رو خدا کمکم کنید کل 150 صفحه ی این فروم رو خوندم هنوز هم نتونستم سرور آنلاین راه بندازم
راستی اصلا سرور من پوشه ای به نام www نداره نمیدونم چرا می خواستم سایتشو درست کنم که اصلا چیزی نیست
یه سوال دیگه من با navicat realmlistرو تغییر دادم اصلا هیچ چی نشد تازه خودم هم نمیتونستم برم تو بازی
realmd.conf و mangosd.conf رو با نوت پد باز کردم و 127.0.0.1 رو به ip خودم تغییر دادم البه ip ثابته بازم نه دیگه realmd رو باز نمی کرد و نه mangosd نمیدونم چیه مشکلم لطفا کمکم کنید فقط می خواهم سرور آن کنم لطفا کمکم کنید.