PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت سرور World of Warcraft

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9

gomgashte_r
28-12-2009, 13:37
سلام ، بالاخره سرور 3.2.2a من هم راه افتاد.دست آقایان gomgashte_r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و f3ryjoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و... درد نکنه!
یه سوال دیگه: یه command می خوام که مثل command : .kill کار بکنه؟ چون تو این سرور .kill کار نکرد، خلاصه یه command می خوام که باهاش همه چی رو بکشم! اگه هست معرفی کنید!
راستی اگه command باشه که باهاش بشه پولتو زیاد کنی یا اینکه جان یا xp بارتو زیاد کنی ، باشه ، اون رو هم با ذکر مثال معرفی کنید لطفا !

با سلام
این لیست تمام کماند های سرور منگاس هستش که البته بعضی هاش ممکنه که کار نکنه ولی بد نیست
میشه گفت که کامله:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajjadjan
01-01-2010, 05:38
salam dadash khoshet darom hamojoooooooooooooooorrrrrrrrrrrr

warriors
01-01-2010, 12:54
دمت گرم , عالی بود!

wowwow
01-01-2010, 13:23
سلام ، دستتون درد نکنه! ایول !

Oversl
01-01-2010, 15:33
سلام .
کسی میتونه در مورذه هوست و نحوه نصب سرور
World of Warcraft
رویه هوست توضیح بده؟
چه جوری میشه سرور انلاین را انداخت . هوست مجانی هم هست .
اگه کسی تاحالا سرور انلاین را انداخته یه کمی این مسئله رو روشن کنه .
تو وب دنبال چی بگردیم
web host service
SQL database host
نمیدونم والا الان سرورم رو چه جوری انلاین کنم البته نمیخام ازخونه انلاین کنم.

Oversl
01-01-2010, 16:14
سلام :

برای ابتدای کار به سایت فوق بروید : کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یکی از آیتم های موجود را انتخاب کنید ! ما برای این کار از آیتم Weapon استفاده میکنیم .

بر روی گزینه فوق کلیک کنید تا صفحه ساخت آیتم برای شما نمایان شود .

در این قسمت تنها بخش ITEM DETAILS مهم بوده که برای شما توضیح خواهم داد .
ابتدا در آن بخش در قسمت name یک اسم برای آیتم خود انتخاب کنید و سپس در قسمت Quote توضیحاتی کوتاه در مورد آیتم خود بنویسید . سپس بر اساس قدرت آن یکی از گزینه های بخش Quality رو انتخاب کنید که زیاد مهم نیست.

حال ابتدا به بخش weapon های سایت wowhead.com بروید و بر اساس weapon ای که میخواهید یکی از آیتم های One-Handed یا Two-Handed را انتخاب کنید .

اگر می خواهید یک اسلحه یک دست بسازید از قسمت های قرمز یکی را انتخاب کنید .
اگر می خواهید یک اسلحه دو دست بسازید از قسمت های سبز یکی را انتخاب کنید .

حال ما برای مثال از این اسلحه استفاده خواهیم کرد :

کد:
( البته این را بگویم مشخصات این weapon هیچ ربطی به کار ما نداشته و ما صرفا برای انتخاب شکل و قیافه اweapon خود آن را انتخاب کرده ایم )

حال به بخش ساخت weapon خود بر گشته و بر روی آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید . صفحه جدیدی برای شما باز می گردد که شما باید شماره آیتم مورد نظر را که شکل آن را انتخاب کردیم ( 19852 ) را در قسمت Item EntryID و دکمه Submit را بفشارید . پس از چندل لحظه آیکون آن برای شما نمایش داده می شود و در قسمت DisplayID یک عدد به شما داده می شوند که در آیتم 34718 می باشد. شما این عدد را در قسمت Display ID وارد کنید .

حال برنامه SQLyog را باز کنید و به دیتا بیس خود کانکت شوید. سپس به آدرس Mangos - Tables و سپس بر روی تیل Item_Template کلیک کنید تا انتخاب شود . سپس از منوی سمت راست گزینه Table Data که گزینه شماره 4 باشد کلیک کنید . که شکل زیر را خواهید دید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 702x429.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند بار بر روی گزینه entry کلیک کرده تا از زیاد به کم Sort یا مرتب شود . سپس آخرین عدد را نگاه کرده که مثلا 44966 است . شما عدد 44967 را که یک عدد بالاتر از آن است را یاداشت کرده و به صفحه مخصوص ساخت آیتم بروید و در قسمت Entry # وارد کنید . این کار برای آن است که شما یک عدد برای آیتم خود انتخاب کنید که در لیست دیتا بیس شما وجود نداشته باشد و با آیتم دیگری تداخل ایجادنکند .

سپس دیگر گزینه ها را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . که مثلا weapon جزو یک دست ها باشه یا 2 دست ها، یا armot آن چند باشد، Speed ضربات چقدر باشد، Stamina و امثالهم داشته باشد و .....

فقط در پر کردن موارد زیر دقت کنید .

در قسمت Speed زمان بر اساس میلی ثانیه تنظیم است و شما مثلا برای 3 ثانیه باید عدد 3000 را وارد کنید یا برای 1.5 ثانیه عدد 1500 .

در قسمت Stackable عدد 1 را وارد کنید .

بقیه قسمت ها را هم بر اساس نوع کاراکتر که نیاز به Attack power یا Spell power دارند را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . . بعد از اتمام این کارها بر روی گزینه Submit کلیک کرده و بر روی گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید و 'بر اساس سرور خود MaNGOS را انتخاب کنید و آن را دانلود کنید. .یک فایل با پسوند Sql و با اسم Itam شما هماره با شماره آن برای شما بر روی کامپیوتر ذخیره می گردد.

محتوی آن را با یک ویرایشگر متنی کپی کرده و به برنامه SQLYONG بروید . Mangos و سپس Tables بروید و آن را در کادر سفید بالا سمت راست Past کنید و سپس کلید F9 را بفشارید .

پس از فشردن کلید F9 باید نوشته های زیر نمایش داده شود :

(1 row(s) affected)
Execution Time : 00:00:00:000
Transfer Time : 00:00:00:015
Total Time : 00:00:00:015

که نشان از آن دارد که آیتم مورد نظر به درستی در دیتا بیس ذخیره شده است .
حال به انتهای کار رسیدیم . سرور خود را از نو Reset کنید و به پیغام :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 642x101.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه نکنید . فقط اگر خطی را که با فلش علامت زده شده مشاهده کردید . به دیتا بیس خود بروید . آیتم خود را پیدا کنید و buycount به جای عدد صفر عدد 1 را وارد کنید . سپس سرور خود را از نو راه اندازی کنید .

بعد از راه اندازی وارد بازی شده و با استفاده از دستور additem آیتم خود را که شماره اون همانا شماره فایل Sql شما است و شما در قسمت entryوارد کرده اید را اضافه کنید .

این هم نتیجه کار :

مشخصات آیتم :

این خود بابا و مقدار ضرباتش در مبارزه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 678x650.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم عکس همین بابا، با آیتم های جدید اش :

انشااله این دوستمون منت یاد دادن ساخت آیتم رو از رو سر ما بردارند و دوستان دیگر استفاده لازم را ببرند.

چه جوری میشه فایل SQL رو اتومات وارد database کرد .
من مشخصات ایتم رو دستی وارد میکنم . که خیلی وقت میبره ودرصد خطا هم زیاد هست. راه اسون تری هست :question::question::question::question:
اینم نمونش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^_123008^_160153.jpg

Oversl
01-01-2010, 16:37
سلام ، بالاخره سرور 3.2.2a من هم راه افتاد.دست آقایان gomgashte_r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و f3ryjoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و... درد نکنه!
یه سوال دیگه: یه command می خوام که مثل command : .kill کار بکنه؟ چون تو این سرور .kill کار نکرد، خلاصه یه command می خوام که باهاش همه چی رو بکشم! اگه هست معرفی کنید!
راستی اگه command باشه که باهاش بشه پولتو زیاد کنی یا اینکه جان یا xp بارتو زیاد کنی ، باشه ، اون رو هم با ذکر مثال معرفی کنید لطفا !

-----------------------------------------------------------------------
arcemu = .kill
mangos = .damage
مثله این:
damage 100000000.

Oversl
01-01-2010, 16:44
عزیزم من نمی گم "این تاپیک به درد نمیخوره" من دارم می گم "هیچکی نیست جواب بده" و بلاخره اگه ناراحت شدید ببخشید و شما که می گی مرام داری بحثی نیست اما من از این تاپیک چیز زیادی متوجه نشدم و به قول شما "بره و تو ac-web.org یا mmowned.com" رفتم داخل چندتا از این سایتهای خارجی مشکلم رو حل کردم و خدا رو شکر سرور mangos اف 3.2.2a ام هم راه افتاد !!!!!!!!:31:

:10:

================================================== ========
سلام.
چی میخایی شاید بتونم کمککنم .:10:

Oversl
01-01-2010, 16:56
سلام .
انم سرور 3.3

3.2.2 to 3.3 10482-10505-10958

All Players can teleport to Space mall

Passwords:

Server:

admin
admin
..........................

-frosmourne,flying carpets,deadly gladiators
frostworm and many more items.
-t9 vendor
-Dragon vendor
-Dragon mobs 70 gold easy,, all different lvls
-sql's in repack
-Mall 2 & lvl road
-instant 80
-10000 starting gold
client version: 10482-10505-10958
Full Funserver:
..............................
-Space Core
-Flying Core
-Donor Gear
-Starting Flying Rings
-.............................
. Full Tier 8 & 9
. Teleporter Taxi
. Global trainer
. Control panel
. Remote Control Panel
. Some surprises to find

this repack is far from perfect try out 3.3

no web page or forums

Credits:

Acdb
Cosminlu16
Prophetx
Paik Productions,
QQrofl
Slade1000

ATS_Alilord3224
03-01-2010, 19:28
تست کردم درست بود. ولی بازم اینم برای شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه ایمیل الکی بزن و توی صفحه بعدی روی دانلود کلیک کن

تو صفحه اول توضیح دادم دیگه!

اگه مشکلی داری من در خدمتم.

سلام
بابا این سایتی که دادی بابا کار نمی کنه هرچی واسه دانلود میرم دانلود نمی کنه
لطفا بررسی کن.
من هنوز نرم افزارش رو ندارم
درضمن نرم افزار مینی منیجر رو هم بگین کجاست !!!
با تشکر

Oversl
04-01-2010, 08:05
اینم SQLyog
or

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]
or
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

مینی منینجر : معمولا سرور های Mangos داره و همراه خوده سرور دانلود میشه من خودم Arcemu کارمیکنم .
حالا مینی منینجر میخای چیکار ؟؟؟؟؟؟؟

mostafait
06-01-2010, 21:29
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

می خواستم بدونم که دوستان عزیز آیا بازی کردن آنلاین وارکرافت رایگان است یا که باید ماهیانه پولی پرداخت کنیم؟!

برای گیم نت می خواستم!

masdrn
06-01-2010, 23:31
سلام
آره اکثر سرورها رایگان می تونی بازی کنی ولی سرورهای خوب پولی هستند .

dr.vampire
07-01-2010, 01:19
اگر روی سرور اصلی بیلزارد بخوای بازی کنی پولیه حدود 70 دلار فکر کنم !
اگر روی سرور های کرک شده بازی کنی مجانی هستش !

Oversl
07-01-2010, 23:46
سلام کسی GM نمی خواد ما هستیم ها .
xpress.man@live.com (xpress.man@live.com)

Oversl
08-01-2010, 00:11
این سرور ها مجانی هستند . و پوره بازی کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این سرور 90 تا 95 درصد شباهت داره به بلیزارد من اینجا 3 کاراکتر دارم .یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم خوبه و خیلی سخت ایتم میده اینجا 2 کاراکتر دارم

hamidmatris
08-01-2010, 16:48
سلام کسی GM نمی خواد ما هستیم ها .
xpress.man@live.com (xpress.man@live.com)

baraye gm be in tel bezang 09357693973
win man farsi nadasht type konam

f3ryjoon
08-01-2010, 21:35
ممنون ovarsal عزیز :11:
تا چند وقت دیگه سرور آفلاین mangos پچ 3.3 می زارم ، هنوز پیدا نکردم اگه کردم حتما می زارم !!!!!!!!!!!!:31:

arrival
10-01-2010, 14:42
سلام دوستان.اقا من 3.2.2a دارم Arcemu میخوام انلاین کنم چطوری میشه این کار رو انجام داد ؟؟؟؟؟؟؟

wow-admin
10-01-2010, 18:30
خیل خوب امروز دیدم که تو سایت چند نفر درباره اونلاین کردن سرور سوال می‌پرسن!
OK پس میریم که یک آموزش واسه اونلاین کردن ArcEmu بدیم!
برای اونلاین کردن سرور ۲ راه هست ! ۱.از IP Valid استفاده کنین که باید از مخابرات بخرین
۲. از نرم‌افزار‌هایی‌ مثل hamachi استفاده کنین
اول دومی‌ رو واسه دوستانی که میخوان فقط با دستشن بعضی‌ کنن که خیلی‌ ساریی‌ و راحت هست فقط هر کپیتری که بخواد بید تو سرور باید نرم‌افزار ۱ MB ایه hamachi رو داشته باشه

wow-admin
10-01-2010, 18:37
وقتی‌ برسم خونه ادامه مطلب رو میزارم چون به فایل‌های config احتیاج دارم

Oversl
10-01-2010, 22:11
Mangos 3.3.0
سلام .
اینم یه سرور 3.3 با حجم 65.2 MB
این سرور کم حجم ترین سرور 3.3 هست که دانلود کردم معمولا سرور های 3.3 در حدود 170 تا 200 MB هستند .
این سرور رو خودم ران کردم و کار میکنه اما وقت نکردم
زیاد با هاش ور به رم .
دانلود:
اموزش :
بعد ازاینکه Maps & DBC رو تو پوشه
MaNGOS Frost Repack 3.3.0a Evo-x Edition
کپی کردین این فایل رو اجرا کنین .
setup_xampp.bat
...
BY Andrea
...
جزئیات بیشتر در وبلاکم هست.

Oversl
10-01-2010, 22:42
خیل خوب امروز دیدم که تو سایت چند نفر درباره اونلاین کردن سرور سوال می‌پرسن!
OK پس میریم که یک آموزش واسه اونلاین کردن ArcEmu بدیم!
برای اونلاین کردن سرور ۲ راه هست ! ۱.از IP Valid استفاده کنین که باید از مخابرات بخرین
۲. از نرم‌افزار‌هایی‌ مثل hamachi استفاده کنین
اول دومی‌ رو واسه دوستانی که میخوان فقط با دستشن بعضی‌ کنن که خیلی‌ ساریی‌ و راحت هست فقط هر کپیتری که بخواد بید تو سرور باید نرم‌افزار ۱ MB ایه hamachi رو داشته باشه

داداش از خونه رو که بلدیم چه جوری میشه از سرور هایی که هاست خدمات میده استفاده کرد .
1:IP ازموخابرات :خوب میری یه IP میگیر بدش سرور رو از خونه با همون IP انلاین میکنی کامپیوتر هم باید همیشه روشن باشه داداش .
2:Hamachi : اینم یه ابزار هست که رو هرسیستمی که نصب بشه اون کامپیوتر به سرور Hamachi وصل میشه و از خدماتش بهره میبره . مثله انلاین بازی کردن بعضی بازی ها و ...
دانلود Hamachi : heidisql.r2972.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4031K
خوب اون فایل بالا رد دانلود میکنی . نصب میکنی . بعد نصب اجراش میکنی و رو دکمه ایی که شبیه روشن شدن هست کلیک میکنی وامیستی تا به سرور وصل بشی بعدش هر کاری خواستی میکنی .
مثله سرور ران کردن یا انلاین بازی کردن ...
اگر اشتباح میگم درستشو بگین .

Oversl
10-01-2010, 22:56
اقای مدیر این پاسخ ها ی من رو اگر یکم سریتر تعید کنید چه خوب میشد

KhepeleSibilo
11-01-2010, 11:27
خوب از دیشب مانگوس رسما از نسخه 3.3.0 پشتیبانی می کنه. سرور دیگه ای توو ایران رو راه اندازی کردم، فعلا در حال تست میزان فشاری که به سرور میاد هستم ( لینکی که 2 صفحه قبل نوشتم مال سرور خودم هست که توو آمریکاست ، آدرس سرور ایران رو هنوز اعلام نمی کنم ) اون سرور رو کاملا فان کردم فعلا.
هیچ کدوم از حجم های کامپیال شده مانگوس بعد از فشرده سازی بالای 9-10 مگ نمی رسه !

Oversl
11-01-2010, 14:39
خوب از دیشب مانگوس رسما از نسخه 3.3.0 پشتیبانی می کنه. سرور دیگه ای توو ایران رو راه اندازی کردم، فعلا در حال تست میزان فشاری که به سرور میاد هستم ( لینکی که 2 صفحه قبل نوشتم مال سرور خودم هست که توو آمریکاست ، آدرس سرور ایران رو هنوز اعلام نمی کنم ) اون سرور رو کاملا فان کردم فعلا.
هیچ کدوم از حجم های کامپیال شده مانگوس بعد از فشرده سازی بالای 9-10 مگ نمی رسه !

خوب جناب الی که اینقدر تندتند سرور انلاین میکنین و فقط اینجا میاین خبرشو میدین و میگین که حجم های کامپایل شده منگوس بعد ازفشرده سازی بالای 9-10 مگ نمیرسه . و ...
چرا :
1: اموزشی دراین رابطه ( انلاین کردن سرور با استفاده از سرور هایی که خدمات هاست میدهند ) نمی میزارین که دیگران استفاده مفید کنند.

2: لینک منگوس مورد بحث خودتون رو برای دانلود بزارین تا ما ها اینقد سرور بالای 100-200 مگ دانلود نکنیم.

خوب من در دانلود کردن مشکل ندارم ولی دیگران شاید داشته باشن کیه که از دانلود یک فایل کارامد با حجم کم بدش بیاد .

با تشکر پیشاپیش از شما دوست عزیز :40:

KhepeleSibilo
11-01-2010, 15:52
خوب جناب الی که اینقدر تندتند سرور انلاین میکنین و فقط اینجا میاین خبرشو میدین و میگین که حجم های کامپایل شده منگوس بعد ازفشرده سازی بالای 9-10 مگ نمیرسه . و ...
چرا :
1: اموزشی دراین رابطه ( انلاین کردن سرور با استفاده از سرور هایی که خدمات هاست میدهند ) نمی میزارین که دیگران استفاده مفید کنند.

2: لینک منگوس مورد بحث خودتون رو برای دانلود بزارین تا ما ها اینقد سرور بالای 100-200 مگ دانلود نکنیم.

خوب من در دانلود کردن مشکل ندارم ولی دیگران شاید داشته باشن کیه که از دانلود یک فایل کارامد با حجم کم بدش بیاد .

با تشکر پیشاپیش از شما دوست عزیز :40:

دلیلش اینه که از محیط p30world و نوع برخوردی که با کاربرها میشه بدم میاد !
در مورد اینکه چرا روش انجام رو نمی گذارم. خیلی وقته تاپیک ناقصی توو
زدم که تا سوال و جواب نشه نمی تونم از این کاملترش کنم !

در مورد گذاشتن کامپایل هامم ، به زودی توو همون جا که لینک دادم یک تاپیک می زنم . در مورد اینکه چرا حجم اصلی سرور 10 مگ هست اگر فایل ad.exe رو (برای هر ورژن مال خوذش، درسته که زیاد عوض نمی شه اما هر از گاهی آپدیتی می شه ) داشته باشین، بقیه 120-130 مگ که فایلهای dbc و map هستن می تونین از wow خودتون استخراج کنین
در مورد سوال و جواب هم گفتم اگر سوالی دارین بپرسین ! کسی سوال جدیدی که جوابش اینجا نباشه نپرسیده

Farshad_grubby
11-01-2010, 16:26
کسی لینک mangos hybrid 10 با حجم کم(زیپ شده) رو داره؟ اگه داره بزاره لطفا

Oversl
11-01-2010, 20:24
دلیلش اینه که از محیط p30world و نوع برخوردی که با کاربرها میشه بدم میاد !
در مورد اینکه چرا روش انجام رو نمی گذارم. خیلی وقته تاپیک ناقصی توو
زدم که تا سوال و جواب نشه نمی تونم از این کاملترش کنم !

در مورد گذاشتن کامپایل هامم ، به زودی توو همون جا که لینک دادم یک تاپیک می زنم . در مورد اینکه چرا حجم اصلی سرور 10 مگ هست اگر فایل ad.exe رو (برای هر ورژن مال خوذش، درسته که زیاد عوض نمی شه اما هر از گاهی آپدیتی می شه ) داشته باشین، بقیه 120-130 مگ که فایلهای dbc و map هستن می تونین از wow خودتون استخراج کنین
در مورد سوال و جواب هم گفتم اگر سوالی دارین بپرسین ! کسی سوال جدیدی که جوابش اینجا نباشه نپرسیده

چه جالب همین کارو منم دارم انجام میدم
با این فرق که تو وبلاگ هست و عضویت نمی خواد .
بازم میگم افرین اگر سایتت به سرنوشت همین سایتی که خودت میدونی دچار نشه کارت درسته .

با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز :40:

Oversl
11-01-2010, 20:36
کسی لینک mangos hybrid 10 با حجم کم(زیپ شده) رو داره؟ اگه داره بزاره لطفا

سلام.

Mangos Hybrid 10 69.14 MB Only
برای سرور 3.2.2a
دانلود:

credits:
Jargs, AC Web team
MaNGOS team
PSDB team
UDB team
ScriptDev2 team
ACID team
TOM_RUS, Albatror, Kaldorei, Mike Crowe
Zilver, Rastikzzz, notagain
Paradox, Dythzer, SlashX
Balthasar, muad_nsx2
RoSpora, loleur, welshtotem
Lopfest, traponinet, webtastix, cooly125
KAPATEJIb
Warhead, xeross
yad02, Wilber, pczombie
collinsp, Runsttren, Natsukawa, rrtn & ckegg
...and everyone else in WotLK dev.

کمتر نبود . داداش

dr.vampire
12-01-2010, 02:45
من ArcEmu رو دانلود کردم Mysql.bat رو اجراکردم وقتی ایل logon , world رو اجرا می کنم خود به خود بسته میشن !!!!
Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 رو هم نصب کردم.
فایل ها رو توی درایو c ریختم.

کمک کنید ممنون میشم.

آموزش Navicat for MySQL رو هم بذارید ممنون میشم .
چطوری یوزر آفلاین بسازم واسه اعضای شبکه لن ؟
لطفا به طور سمفصل توضیح بدید
عکس بذارید عالی میشه

ممنون

(وحید جان من هنوز نتونستم آفلاین راه بندازم کمک کن)

ILLIDAN-D
12-01-2010, 14:41
دوستان یک انجمن تخصصی و خیلی خفنه ایرانی در مورد Wow پیدا کردم
حتما یه سر بزنید
خلی پوسته خوشگلی داره و انجمن تخصصی Wow هست

هیچ تبلیغی هم نداره

منکه خیلی حال کردم باش

Forum.goldnetgames.com

Farshad_grubby
12-01-2010, 15:01
یه با مرام پیدا شه لینک mangos hybrid 10 رو باحجم کم بزاره.(zip) انقدر لینک File beam نذارید وسط دانلود eror میده .10 بار دانلود کردم نشد

Oversl
12-01-2010, 15:17
من ArcEmu رو دانلود کردم Mysql.bat رو اجراکردم وقتی ایل logon , world رو اجرا می کنم خود به خود بسته میشن !!!!
Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 رو هم نصب کردم.
فایل ها رو توی درایو c ریختم.

کمک کنید ممنون میشم.

آموزش Navicat for MySQL رو هم بذارید ممنون میشم .
چطوری یوزر آفلاین بسازم واسه اعضای شبکه لن ؟
لطفا به طور سمفصل توضیح بدید
عکس بذارید عالی میشه

ممنون

(وحید جان من هنوز نتونستم آفلاین راه بندازم کمک کن)

خوب دیگه امری نیست . داداش
لینک
به اینجا سری بزن تمام جوابات هست داداش .

Oversl
12-01-2010, 15:33
دوستان یک انجمن تخصصی و خیلی خفنه ایرانی در مورد Wow پیدا کردم
حتما یه سر بزنید
خلی پوسته خوشگلی داره و انجمن تخصصی Wow هست

هیچ تبلیغی هم نداره

منکه خیلی حال کردم باش

Forum.goldnetgames.com

فکر کنم بهتره اسم این تاپیک رو باید عوض کرد این اسم بهتر نیست .
( انواع اقسام لینک هائی که در مورد wow گپ میزنند )
حالا ما امدیم یه لینک وبلاگ خودمو گذاشتم چون وقت نمیکنم دوباره توضیح بدم به سوال دوستان ....
این فقط یک نظر هست.
البطه از شما دوست عزیز خیلی ممنون لینکتون رو خواهم دید هتما :40:

Farshad_grubby
12-01-2010, 16:27
کسی لینک mangos hybrid 10 با حجم کم(زیپ شده) رو داره؟ اگه داره بزاره لطفا!! filebeam نباشه ها 10 بار امتخان کردم نصفه دانلود میکنه! اگه زیپش رو ندارید لینک از یه سرور دیگه بزارید . ممنون

Beowulf Hero
12-01-2010, 16:59
arthas.-------

wow-admin
12-01-2010, 17:02
من فردا ساعت ۴:۳۰ بد از زهر آنلاین میشم تو یاهو بیع اونجا تا بتینم کمک کنم! اینجوری نمی‌شه چون باید چنتا سوال بپرسم!
هیمن موقع هم ادامه آنلاین یا lan کردن
ArcEmu رو میزارم

Beowulf Hero
12-01-2010, 17:24
بکی لطفا Mangos 10 رو لینک سالم بزاره
ممنون

Beowulf Hero
12-01-2010, 17:25
filebeem کار نمیکنه جاهای دیگه plz

Oversl
12-01-2010, 21:43
یه با مرام پیدا شه لینک mangos hybrid 10 رو باحجم کم بزاره.(zip) انقدر لینک File beam نذارید وسط دانلود eror میده .10 بار دانلود کردم نشد

کسی لینک mangos hybrid 10 با حجم کم(زیپ شده) رو داره؟ اگه داره بزاره لطفا!! filebeam نباشه ها 10 بار امتخان کردم نصفه دانلود میکنه! اگه زیپش رو ندارید لینک از یه سرور دیگه بزارید . ممنون

بکی لطفا Mangos 10 رو لینک سالم بزاره
ممنون

filebeem کار نمیکنه جاهای دیگه plz

سلام
کسی پیدا نمیشه جواب سلام ما رو بده . تا حالا که هیچ کس جواب سلام ما رو نداده .

Mangos Hybrid 10
مرورگر خود را عوض کنید تا بدوانید از هر ادرسی دانلود کنید
من خودم از 8-9 مرورگر استفاده میکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FF54744273C83A

اگر سوال بود بپورسید .

Beowulf Hero
13-01-2010, 13:40
و علیکم السلام!

Oversl
13-01-2010, 19:07
سلام .

چگونه میتوان برای سرور mangos سایت ساخت یا سایتی رو روش نصب کرد یا سایتش رو مورد ویرایش قرار داد . ؟؟؟؟

کسی میدونه لطفا جواب کامل بدین .

Farshad_grubby
13-01-2010, 19:34
یه که comande گلد (gold) رو بگه چیه به بی پولی خوردم!

arrival
13-01-2010, 20:51
آقا این آموزش آنلاین کردن با برنامه HAmachi ]چی شد بس؟؟؟؟

GG.Ajax
13-01-2010, 21:28
عزیزم الان
اما از من میشنوی از mangoss استفاده نکن خیلی بی خود و مسخره هست!

GG.Ajax
13-01-2010, 21:31
چیزی که میخوای رو توی گوگل جستجو کن
پیدا میکنی

KhepeleSibilo
13-01-2010, 22:25
سلام .

چگونه میتوان برای سرور mangos سایت ساخت یا سایتی رو روش نصب کرد یا سایتش رو مورد ویرایش قرار داد . ؟؟؟؟

کسی میدونه لطفا جواب کامل بدین .

چه سایتی ؟
سایت ثبت نام کاربرها ؟
3 مورد اصلی و یک عالمه فرعی هست، اونی که آسونتر از بقیه هست minimanager هست.

ATS_Alilord3224
14-01-2010, 20:27
یه که comande گلد (gold) رو بگه چیه به بی پولی خوردم!

منظورت چیه ؟
اگه Command Gold رو می خوای بزن
.modify moeny X
به جای X مقدار گلدی رو که می خوای بزار :D

ATS_Alilord3224
14-01-2010, 20:33
چرا دوست عزیز

دارم توضیحات رو کامل می کنم. تا چند دقیقه دیگه کامل میشه.

سلام
دستت درد نکنه اما نگفتی چه جوری Account بسازیم آخه اینجا فقط میشه اکانت های مثل 1 1 ساخت !!!!
لطفا بگو چجوری می شه اکانت با دیگر کلمات ساخت مثلا: Alilord و پسورد : alilord

mrsamuel
14-01-2010, 20:47
سلام دوستان
جونه عزیزتون کمک کنید
من ورژن وار کرفتم 3.0.9 هست
منگوس مخصوص این ورژن هم گرفتم و نصب کردم
چنتا مشکل دارم
سرور 1 استارت نمیشه
وقتی میخوام کاراکتر بسازم نه برنینگ کراسید رو میشناسه نه لیچ کینگ رو
چیکار کنم؟

MINIATURE
15-01-2010, 12:00
سلام
دستت درد نکنه اما نگفتی چه جوری Account بسازیم آخه اینجا فقط میشه اکانت های مثل 1 1 ساخت !!!!
لطفا بگو چجوری می شه اکانت با دیگر کلمات ساخت مثلا: Alilord و پسورد : alilord
سلام ....!!!

دادا خوب تو command منگوست هر اکانتی می خوای بسازی بزن مثل:

create X X

بجای X اولی یوزرتو بزن و بجا X دومی پستو

مثلا : create alilord 1234

که alilord یوزرت میشه و 1234 هم پسوردت:46:

ATS_Alilord3224
15-01-2010, 12:11
سلام ....!!!

دادا خوب تو command منگوست هر اکانتی می خوای بسازی بزن مثل:

create X X

بجای X اولی یوزرتو بزن و بجا X دومی پستو

مثلا : create alilord 1234

که alilord یوزرت میشه و 1234 هم پسوردت:46:

دستت درد نکنه ولی نمی سازه !!! شاید مشکل از سیستم یا منگوس باشه!!!
آگه می دونی بگو چه جوری می شه واسه ساخت اکانت یه سایت درست کرد ؟؟؟؟
در ضمن من برنامه نویسی یا طراحی وب یاد ندارم ؟؟؟؟
ّبا تشکر !:20:

ATS_Alilord3224
15-01-2010, 17:43
اینم SQLyog
or

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/URL]
or
[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

مینی منینجر : معمولا سرور های Mangos داره و همراه خوده سرور دانلود میشه من خودم Arcemu کارمیکنم .
حالا مینی منینجر میخای چیکار ؟؟؟؟؟؟؟

سلام !
دستت درد نکنه اگه می شه مینی منیجر رو هم بزار
آخه واسه ساخت Taxi ها و خیلی چیزهای دیگه لازم دارم
باتشکر این شد یه سایت درست که بشه دانلود کرد:10:

Condor_WoW
15-01-2010, 19:20
من تا 5 روز پیش تا حالا 6گیگ دانلود کردم الان وردم لیچ کینگ پچ 3.3 کمکم کنید می خوام افلاین بازی کنم

با تشکر از تمام کسانی که منو راهنمایی می کنند:11:

Oversl
16-01-2010, 00:08
آگه می دونی بگو چه جوری می شه واسه ساخت اکانت یه سایت درست کرد ؟؟؟؟
در ضمن من برنامه نویسی یا طراحی وب یاد ندارم ؟؟؟؟
سلام .
خوب اگر سرورت وب داشته باشه تو مرورگر 127.0.0.1
رو تایپ کن اینتر بزن اون هم بعد از اجرای Apache.bat
که در ادرس:مثلا:
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Server
هست . وبرای GM کردنش در داخل برنامه mangos این رو تایپ کن :
nnn :اسم اکانت
account set gmlevel nnn 3
3: admin
2 & 1 : GM
0 :normal player
و ..... خوب خودت ببین :40:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mMoFZLyGuTLX_4Eq8RhK5sAR8Xk48FnfpkqKl3ouTtA9xZ9o8/help%2000001.jpg

Oversl
16-01-2010, 00:19
من تا 5 روز پیش تا حالا 6گیگ دانلود کردم الان وردم لیچ کینگ پچ 3.3 کمکم کنید می خوام افلاین بازی کنم

دوست عزیز سلام از صفحه 1 تا 106 رو بخون :18: تا خدای World of Warcraft بشی اگر خدای wow نشدی هتما بندی خدا که میشی
من خودم تا حالا 10 مرتبه خوندم :5:
اگر اون وقت متوجه نشدی یه نگاه ایجا بنداز
موفق باشی.

Oversl
16-01-2010, 00:59
سلام دوستان
جونه عزیزتون کمک کنید
من ورژن وار کرفتم 3.0.9 هست
منگوس مخصوص این ورژن هم گرفتم و نصب کردم
چنتا مشکل دارم
سرور 1 استارت نمیشه
وقتی میخوام کاراکتر بسازم نه برنینگ کراسید رو میشناسه نه لیچ کینگ رو
چیکار کنم؟

سلام.
خوب معلومه داداش شما یک مشکل اساسی داری اونم اینه که دانلود به صورت مکرر نمیتونی اگر میتونستی یا میخواستیتا حالا دانلود کرده بودی اگر بتونی این لینک رو دانلود کنی تمام مشکلت حل میشه البته باید wow 3.2.2a رو هم داشته باشی ....
این لینک 10 AC Web MaNGOS Hybrid هست که خودم تو فرم p30 گزاشتم ادرس بالا رو چک کن .
mangos استارت نمی شه این پوشه ها رو dbc و maps از داخل پوشه بازی استخراج کردی (توسط ad.exe) و تو پوشه mangos هست .
ad.exe رو تو پوشه بازی کپی کن اجرا کن دو تا پوشه بالا رو میده بعد اونا رو تو پوشه mangos قرار بده .

یا این فایل ها اشکال داره :
realmd.conf RestartSetup.conf mangosd.conf

یا MySQL.bat رو اجرا نمیکنی . که در ادرس مثلا :
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Server هست.

یا realmlist.wtf رو ویرایش کردی که باید به صورت پیش فرض 127.0.0.1 باشد (ومیتونی ازاین فایل mangosd.conf به دست بیاری که در ادرس مثلا : C:\AC Web MaNGOS Hybrid\MaNGOS هست)
realmlist.wtf که در ادرس های :
K:\World of Warcraft\Data\enGB و K:\World of Warcraft پیدا میکنی رو به شکل زیر ویرایش کن .
set realmlist 127.0.0.1

اما ما که نفهمیدیم : سرور 1 استارت نمیشه > یعنی چی .
انشالله که مشکلت با دستورات گفته شده حل بشه ........................:21:

Condor_WoW
16-01-2010, 11:46
خوب پس من کامل توضیح میدم
من از ArcEmu استفاده می کنم همه کاراشم می کنم با یوزر پس ادمین هم وارد میشم
ولی این رو می نویسه (طولانیه )
your account is authorized for the wrath of the Lichking expansion, but the computer you are playing on does not contaiin wrath of the lich king data . to play on this machine with this account , you must install the wrath of the lich king . additional data in available at : ..........site

خوب این یعنی چی و یعنی من لیچ رو ندارم ؟
من یه ورد معمولی خریدم (1 دی وی دی و همون قدیمیه) بعد خوش خودشو آپدیت کرد (هودوده 6-7 گیگ)
بعد شد لیچ

حالا اگه من لیچ رو ندارم پس اون 6گیگ چی بود یا چه جوری صفحه اول من صفحه wrath of the lichking هست ؟
اگر دارم پس این چی میگه؟

با تشکر از تمام کسانی که منو راهنمایی می کنند

gomgashte_r
16-01-2010, 13:22
your account is authorized for the wrath of the Lichking expansion, but the computer you are playing on does not contaiin wrath of the lich king data . to play on this machine with this account , you must install the wrath of the lich king . additional data in available at : ..........site

من یه ورد معمولی خریدم (1 دی وی دی و همون قدیمیه) بعد خوش خودشو آپدیت کرد (هودوده 6-7 گیگ)
بعد شد لیچ

حالا اگه من لیچ رو ندارم پس اون 6گیگ چی بود یا چه جوری صفحه اول من صفحه wrath of the lichking هست ؟
اگر دارم پس این چی میگه؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
من تا حالا با arcemu کار نکردم و مشکل شما رو تا حالا جایی ندیدم ولی لااقل اینو میدونم که امولاتور منگاس قویتره . اگه کلاینت شما کامله و مشکلی نداره می تونی این سرور منگاس رو دانلود کنی و رانش کنی که خیلی راحته و حاشو ببری :
Bogdan's Mangos Repack V2

- Core MaNGOS
- Client build: 10958 3.3.0
- Blzzlike

-Tier 10 / Tier 9 / Tier 8 !
-Added 85 % Items From Patch 3.3.0
-All 3.2.0-3.2.2a Items
- Naxxramas 100% Blizz, Normal 10 Mans and Heroic 25 Mans mode
- Ulduar 100% Blizz, Normal 10 Mans and Heroic 25 Mans mode
-Icecrown Citadel Spawned 60 % By Me
- 98% Working Talents
- 98% Working Spells
- 95% Quests In Northrend
- DK working (Spells)
- Working Vehicles
- Working Dual Spec
- Working Instances
- Scripted Instances
-No Buggy !

این سرور از قویترین ها هستش که بسیار ازش تعریف کردن .برای ران کردنش می تونی از صفحه اول همین تاپیک که برای ران کردن منگاس هست استفاده کنی
اگه مشکلی داشتی بگو کمکت کنیم:11:

Condor_WoW
16-01-2010, 13:57
من که الان سرعت نتم کمه
بعد از ظهر دانلود می کنم
انشا... درست می شه

ممنون از راهنماییت:40:

MINIATURE
16-01-2010, 15:42
وبرای GM کردنش در داخل برنامه mangos این رو تایپ کن :
nnn :اسم اکانت
account set gmlevel nnn 3
3: admin
2 & 1 : GM
0 :normal player

من که تو cmd تو منگوس از این کد استفاده می کنم :

setgm X Y

که X اسم اکانتتونه

و Y نوع GM بودنه که تا از 0 یا همون normal تا 255 هم جا داره

MINIATURE
16-01-2010, 16:05
منظورت از نمی سازه چیه؟؟

اصلا تو cmd نمی تونی تایپ کنی یا وقتی تایپ می کنی ok می کنی نمی سازه؟

ببین مثلا من الان یه اکانت با اسم mini وبا پسورد 1234 ساختم:

MINIATURE
16-01-2010, 16:35

گفتی از

user: administrator
pass: administrator

استفاده میکنی؟

با اکانت های دیگه هم امتحان کردی؟

اگه نکردی با یه اکانت غیر از این یه تست بزن.

Condor_WoW
16-01-2010, 16:55
ArcEmu چه جوری می شه اکانت جدید ساخت ؟

Condor_WoW
16-01-2010, 17:02
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من تا حالا با arcemu کار نکردم و مشکل شما رو تا حالا جایی ندیدم ولی لااقل اینو میدونم که امولاتور منگاس قویتره . اگه کلاینت شما کامله و مشکلی نداره می تونی این سرور منگاس رو دانلود کنی و رانش کنی که خیلی راحته و حاشو ببری :
Bogdan's Mangos Repack V2

- Core MaNGOS
- Client build: 10958 3.3.0
- Blzzlike

-Tier 10 / Tier 9 / Tier 8 !
-Added 85 % Items From Patch 3.3.0
-All 3.2.0-3.2.2a Items
- Naxxramas 100% Blizz, Normal 10 Mans and Heroic 25 Mans mode
- Ulduar 100% Blizz, Normal 10 Mans and Heroic 25 Mans mode
-Icecrown Citadel Spawned 60 % By Me
- 98% Working Talents
- 98% Working Spells
- 95% Quests In Northrend
- DK working (Spells)
- Working Vehicles
- Working Dual Spec
- Working Instances
- Scripted Instances
-No Buggy !

این سرور از قویترین ها هستش که بسیار ازش تعریف کردن .برای ران کردنش می تونی از صفحه اول همین تاپیک که برای ران کردن منگاس هست استفاده کنی
اگه مشکلی داشتی بگو کمکت کنیم:11:

این لینکی که گفتین سرعت فرستندش خیلی کمه ولی من دارم دانلود می کنم
لینک دیگه ای دارین ؟

Condor_WoW
16-01-2010, 17:21
یه سوال ساده

اقایون کل فایل وردتون چند گیگه ؟؟؟؟

Condor_WoW
16-01-2010, 17:51
بالاخره رفتم تو بازی فقط یه سوال شاید خنگولانه باشه

من می خوام بازی رو از لول 1 شوروع کنم کوست برم لول آپ شم ولی من تو مپ یه هیرو لول 80 فوق خوف دارم
و هیچ یونیت دیگه ای هم تو مپ نیست

حالا این از آرک هست یا چیز دیگری ؟

لطفا کمکم کنید

Oversl
16-01-2010, 22:52
سلام !
دستت درد نکنه اگه می شه مینی منیجر رو هم بزار
آخه واسه ساخت Taxi ها و خیلی چیزهای دیگه لازم دارم
باتشکر این شد یه سایت درست که بشه دانلود کرد:10:

سلام .
اینم MiniManager_for_Mangos_0.14
لینک : بعد از دانلود پسوند .zip یا .rar بهش اضافه کنید .
تمام نسخه های موجود در منبع :
البطه این نصخه با AmberGUI.exe کار میکنه . 100% tested
bey : Japan Advanced Institute of Science and Technology

Oversl
16-01-2010, 23:27
این لینکی که گفتین سرعت فرستندش خیلی کمه ولی من دارم دانلود می کنم
لینک دیگه ای دارین ؟

ArcEmu چه جوری می شه اکانت جدید ساخت ؟

من که الان سرعت نتم کمه
بعد از ظهر دانلود می کنم
انشا... درست می شه

ممنون از راهنماییت:40:

بعد شد لیچ

اگر دارم پس این چی میگه؟

من که تو cmd تو منگوس از این کد استفاده می کنم :

setgm X Y

که X اسم اکانتتونه

و Y نوع GM بودنه که تا از 0 یا همون normal تا 255 هم جا داره

یه سوال ساده

اقایون کل فایل وردتون چند گیگه ؟؟؟؟

بالاخره رفتم تو بازی فقط یه سوال شاید خنگولانه باشه

من می خوام بازی رو از لول 1 شوروع کنم کوست برم لول آپ شم ولی من تو مپ یه هیرو لول 80 فوق خوف دارم
و هیچ یونیت دیگه ای هم تو مپ نیست

حالا این از آرک هست یا چیز دیگری ؟

لطفا کمکم کنید
Stop
سلام .
خوب بهتره به چیز رو برای بعضی دوستان روشن کنم که ابن تاپیک مخصوص ساخت سرور هست و لطفا سوال ها در مورد سرور wow باشه نه در مورد خود بازی . برادر عزیز شما بهتره یه سری اینجا بزنی :

و در جواب شما که تا level 255 میتونی gm set کنی از 3 به بعد منزله 3 رو داره و تنها 4 lvl ماله کنسول هست .

و در جواب شما خود بازی کامل کامل 15-16 GB هست که من دارم . 3.3.0a رو میگم .

و ساختن acc در arcemu هم مثله mangos هست اموزش در صفحه های قبل موجوده .

و در map یونیت نیست دیتا بیس سرورت ناقسه و باید sql مربوطه رو وارد سرورت کنی که برای شما AC Web MaNGOS Hybrid بهتره و این رو دان کن که لینکش در صفحه های قبل موجوده .

لطفا سوال بپورسید که تا حالا جواب داده نشده من موندم 107 صفحه واصه چی هست و تا هالا پاک نشده .
یه زهمتی بکشید دوستان و بخونید . البطه امید وارم خوندین ..... یا .....

wow-admin
17-01-2010, 14:54
واسه ساختن account جدید توی ArcEmu باید با DB Editor مثلا Navicat DB رو باز کنین از Data Base Logon برین تو Table Accounts بد دیگه واضحه username password و ...
فقط یک چیز داخل Flag باید بزنین ۲۴ و GM هم باید برای player ادی= ۰ GM = a Admin =az

Oversl
17-01-2010, 16:15
واسه ساختن account جدید توی ArcEmu باید با DB Editor مثلا Navicat DB رو باز کنین از Data Base Logon برین تو Table Accounts بد دیگه واضحه username password و ...
فقط یک چیز داخل Flag باید بزنین ۲۴ و GM هم باید برای player ادی= ۰ GM = a Admin =az

سلام.
خوب بااین روش هم میشه اما در سرور های کامل که دارای وب هستند که معمولا هم وب دارند
بهتره که از طریق وب سایت سرور مربوطه اکانت ساخت .
زیرا در بعضی سرور ها دو یا سه حالت اکانت وجود داره وسرور دو سه نوع اکانت رو ساپورت میکنه .
مثل . Wrath of the Lich King و TBC
و گاهی اقات اگر به رروش بالا عمل کنید ممکنه برای شما اکانت TBC ساخته بشه که من چند مورد این چنینی رو داشتم ...

Oversl
17-01-2010, 19:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] JlwBq2b5HsNMHFPJ7PuCIYhXF193KFuazKeV2Hfi84D2RONWo/WoWScrnShot_011509_194606.jpg

Oversl
17-01-2010, 20:39
کسی GM نمی خواد البطه یک سرور درست حسابی باید باشه . 09380363798

Bs_panzer
17-01-2010, 21:47
آقا این که میگن پچ 3.2.2a منظور از "A" چیست ؟

mostafa_1365
17-01-2010, 21:48
سلام این وار کرافت هنوزم هست بابا یه زمانی تو گیم نت خودمونو میکشتیم

الان بازی های اینترنتی برتر اومده

مثل ایرپابلیک

Condor_WoW
18-01-2010, 22:51
Stop
سلام .
خوب بهتره به چیز رو برای بعضی دوستان روشن کنم که ابن تاپیک مخصوص ساخت سرور هست و لطفا سوال ها در مورد سرور wow باشه نه در مورد خود بازی . برادر عزیز شما بهتره یه سری اینجا بزنی :

و در جواب شما که تا level 255 میتونی gm set کنی از 3 به بعد منزله 3 رو داره و تنها 4 lvl ماله کنسول هست .

و در جواب شما خود بازی کامل کامل 15-16 GB هست که من دارم . 3.3.0a رو میگم .

و ساختن acc در arcemu هم مثله mangos هست اموزش در صفحه های قبل موجوده .

و در map یونیت نیست دیتا بیس سرورت ناقسه و باید sql مربوطه رو وارد سرورت کنی که برای شما AC Web MaNGOS Hybrid بهتره و این رو دان کن که لینکش در صفحه های قبل موجوده .

لطفا سوال بپورسید که تا حالا جواب داده نشده من موندم 107 صفحه واصه چی هست و تا هالا پاک نشده .
یه زهمتی بکشید دوستان و بخونید . البطه امید وارم خوندین ..... یا .....

من از شما معذرت می خوام
ولی اگه انقدر برات جواب دادن زور داره می تونی جواب ندی :13:

سوال جدید :31:

من هر 10 - 15 دقیقه world.exe ام بسته می شه خود به خود
اشکال از چیه ؟

Oversl
19-01-2010, 02:45
آقا این که میگن پچ 3.2.2a منظور از "A" چیست ؟

من از شما معذرت می خوام
ولی اگه انقدر برات جواب دادن زور داره می تونی جواب ندی :13:

سوال جدید :31:

من هر 10 - 15 دقیقه world.exe ام بسته می شه خود به خود
اشکال از چیه ؟

:22::22::22:

سلام.
یک نکته سلام سامتی میاره پس همیشه سلام کن .
a یعنی اینکه 3.2.2a بعد از 3.2.2 اومده و یه نصخه بالاتره .:25:

و در جواب شما دوست اسبانی :4: که world.exe بسته میشه .

خوب اگر سرور شما انوع arcemu باشه که هست این مشکل رو تنها شما ندارین بلکه سرور های بزرگ و معروفی مثل neverendlass هم داره که در طول روز بار ها و بار ها سرورشان بسته میشه و هنوز هم هیچ کاری نکردن واسش .:31:

این مشکل در بعضی نصخه ها شدید تره مثل یکی شما . به نظر من عیب از سورس سرور هست و یه سری به arcemu.com بزن و نصخه فایل های ویرایش شده رو ببین خودت.:18:

راه دیگه یه سرور پدر و مادر دار پیدا کن که ورژن بندی شده باشه چون تمام سرور هایی که ورژن دارن عالی هستند . این رو تجربه میگه ....:21:

wow-admin
19-01-2010, 20:21
:22::22::22:

سلام.
یک نکته سلام سامتی میاره پس همیشه سلام کن .
a یعنی اینکه 3.2.2a بعد از 3.2.2 اومده و یه نصخه بالاتره .:25:

و در جواب شما دوست اسبانی :4: که world.exe بسته میشه .

خوب اگر سرور شما انوع arcemu باشه که هست این مشکل رو تنها شما ندارین بلکه سرور های بزرگ و معروفی مثل neverendlass هم داره که در طول روز بار ها و بار ها سرورشان بسته میشه و هنوز هم هیچ کاری نکردن واسش .:31:

این مشکل در بعضی نصخه ها شدید تره مثل یکی شما . به نظر من عیب از سورس سرور هست و یه سری به arcemu.com بزن و نصخه فایل های ویرایش شده رو ببین خودت.:18:

راه دیگه یه سرور پدر و مادر دار پیدا کن که ورژن بندی شده باشه چون تمام سرور هایی که ورژن دارن عالی هستند . این رو تجربه میگه ....:21:

سلام سلام سلام.
خوب دوستمون تقریبا درست گفت ولی‌ خوب منم چنتا نکته اضافه می‌کنم :
به بسته شدن World.exe به هر دلیلی‌ میگن Crash و سرور‌ای که Crash نداشته باشه میگن Stable
و اگر می‌خواین که سرور شما Crash نشه بستگی به Compile‌ای داره که می‌کنین برای Version ۳.۳.۰ هنوز Stable ArcEmu نیومد اما واسه patch ۳.۲.۲a کامپایل خود من ۷۲ ساعت بدون کرش بود نمیدونم تو میگی‌ هر ۵ مین خوب اون دیگه فرق می‌کنه
به نظر من بهتره که از یک compile دیگه استفاده کنی‌
اینکه خودت یکی‌ کامپایل کنی‌

wow-admin
20-01-2010, 20:04
و راستی‌ یک نکته دیگه سایت اصلی‌ ArcEmu
ArcEmu.org هست نه ArcEmu.com
و برای ساختن account از DB برای WoTLK کردن همون طور که اشاره کردم باید قسمت Flag رو ۲۴ بذاریم!

Bs_panzer
20-01-2010, 20:26
دوستان کسی تو wow beez بازی نمی کنه ؟

Oversl
21-01-2010, 19:08
دوستان کسی تو wow beez بازی نمی کنه ؟

سلام . عزیز.
دوست گرامی . سرور بزرگوار . عزیز گران قدر . و .... نشد دیگه سوال در مورد سرور که نیست .

شما میتوانید به تاپیک مربوطه در مورد نحوه بازی wow مراجه کرده و این چنین سوال ها رو بپورسید .

خوب من قبلا بازی میکردم .

!@#$%^&*()
21-01-2010, 22:08
در مورد نحوه بازی wow مراجه کرده و این چنین سوال ها رو بپورسید .

اگه میتونست میپرسید...:دی
آقا من هم 1سوال دارم:

میگم اگه بخوام پچ های بازی آنلاین واسه WOW رو از یه گیم نت بگیرم....آخرین پچ 1.24 ه؟:14:
اگه بخوام پچ هارو دانلود کنم....حجمشون چنده؟؟:23:

ممنون:40:

Bs_panzer
21-01-2010, 23:30
اگه میتونست میپرسید...:دی
آقا من هم 1سوال دارم:

میگم اگه بخوام پچ های بازی آنلاین واسه WOW رو از یه گیم نت بگیرم....آخرین پچ 1.24 ه؟:14:

یه دی وی دی پچ داره !

در ضمن ! تاپیک wow بستس !

!@#$%^&*()
22-01-2010, 00:37
یه دی وی دی پچ داره !

آخرین پچ چیه؟با چه پچ هایی میتونم بازی کنم؟

Oversl
22-01-2010, 02:53
سلام..

آخرین پچ چیه؟با چه پچ هایی میتونم بازی کنم؟

3.3.0a اخرین پچه ...

نه
10 -15 GB ناقابل
و.......
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ts_Af1KJb_2iS-gVmIDBL-YTr/WoWScrnShot_012210_012659.jpg

Dead kinght
22-01-2010, 14:21
سلامIceLord اینایی که گفتی روی ورژن 3.3.0 کار میکنه؟

IceLord
22-01-2010, 16:36
سلامIceLord اینایی که گفتی روی ورژن 3.3.0 کار میکنه؟

سلام عزیز

به این فروم خوش اومدی

اون هایی که توی صفحه اول هست فقط روی 2.4.3 کار می کنه.

برای 3.3.0 بچه تو همین چند صفحه قبل معرفی کردن.

موفق باشی

Bs_panzer
22-01-2010, 22:02
دوستان اون نوار پایین تو بازی هست !

چطور مرتبشون کنم خیلی گیرم بدجوری رو اعصابه یعنی قفلن نمیشه تکونشون داد
بعد میبینم بعضی از دوستان به غیر ار پایین آیتم ها رو چپ و راست صفحه هم هست

یه راهنمایی کنید ممنون میشم

بعد تو wow beez لولم 72 هست یکی میاد کمک کنه سریع 80 بشم ؟

wow-admin
22-01-2010, 22:21
امروز نمایشگاه کامپیوتر نشهد تموم شد می‌شه گفت خوب بود! من احتمالا واسه ساله دیگه یک غرفه واسه سرور WoW میگیرم اگه از بچه‌های مشهد کسی‌ هست که همکاری کنه یک تماسی با من بگیر!
۰۹۳۸۲۲۳۷۹۶۸

Oversl
23-01-2010, 01:56
ُسلام.
نمیشگاه ! نه بابا کوجاش خوب بود . نسبت به سال قبل که افت کرده بود .

و مثل همیشه اصراف کاغذ بود و بس معلوم نبود نمایشگاه کامپیوتر بود یا نمایشکاه اصراف کاران . چیز جدیدی هم که نبود یا ما ندیدیم !

در کل بازی و نرم افزار یا محصول جدید ی انچنانی نداشت . حالا بگذریم...

- سوال : میزان حجم خود mysql برای راه اندازی سرور چقدر باید باشه ... ؟

- سوال : ایا میزان حجم دیسک که به ما میدن با حجم mysql فرق داره .؟

- سوال :فایل هایی که ما اونجا به عنوان دیتابیس وارد میکونیم داخل کودوم یکی از موارد بالا میرود وحجمش را اشغال میکند ؟

من الان یک سرور دارم که با مشخصات سرور : البطه فقط انلاین دست رسی دارم .

نسخه ویستا پنل
2.4.0 RC1
Operating system
Linux
نسخه Apache
2.2.12 (Unix)
نسخه PHP
5.2.10
نسخه MySQL
5.0.84

حالا این نسخه ای wow سروری که تو خونه دارم رو چه جوری روش نسب کنم . این سروری که افلاین الان دارم رو میگم .

خوب php-myadmin رو هم داره ... و در داخل php-myadmin هیچی نیست . و این گزینه ها رو به من داده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e)

حالا فقط پوشه دیتابیس رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e)Import کنم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e)یا کل repack البطه چون mysql , apache رو داره به نظرم باید فقط پوشه دیتابیس رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e)Import کنم . ها... !! شما چی میگین ........؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e)

خوب mangos.exe ,realmd.exe رو چی کار کنم .... اینا رو کجا وارد و راه اندازی کنم .

دوستان یه لطفی کنید نظراتون روشن باشه ....:46:
تا بعد ...

Oversl
23-01-2010, 02:28
دوستان اون نوار پایین تو بازی هست !

چطور مرتبشون کنم خیلی گیرم بدجوری رو اعصابه یعنی قفلن نمیشه تکونشون داد
بعد میبینم بعضی از دوستان به غیر ار پایین آیتم ها رو چپ و راست صفحه هم هست

یه راهنمایی کنید ممنون میشم

بعد تو wow beez لولم 72 هست یکی میاد کمک کنه سریع 80 بشم ؟

سلام.
1: رو شکل کامپیوتر کنار علامت >[ ؟ سوال ] کلیک کن پنجرهای مثل شکل باز میشه ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] qIUtcuHrmxJ7NhtKpXQPBWB9aYTOYV3T-G/WoWScrnShot_012310_014115.jpg

بعد رو گزینه Interface کلیک کرده ودر پنجره باز شده روی ActionBars کلیک کن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DAKXU3SyOlCRHu0Lti2MwSIMCwrW5IVn6AVB-yCZTyhcEV58N/WoWScrnShot_012310_014227.jpg

در ادامه مثل تصویر پایین تنضیم کن و okay کن.

Oversl
23-01-2010, 02:48
ُسلام.خوب پوست قبلی به علت وجود اشکال در بخش ارسال جواب خروج یش در هم بر هم شد شرمنده تغسیر ما نبود . اینم درستش انشالله .......

- سوال : میزان حجم خود mysql برای راه اندازی سرور چقدر باید باشه ... ؟

- سوال : ایا میزان حجم دیسک که به ما میدن با حجم mysql فرق داره .؟

- سوال :فایل هایی که ما اونجا به عنوان دیتابیس وارد میکونیم داخل کودوم یکی از موارد بالا میرود وحجمش را اشغال میکند ؟

من الان یک سرور دارم که با مشخصات سرور : البطه فقط انلاین دست رسی دارم .

نسخه ویستا پنل
2.4.0 RC1
Operating system
Linux
نسخه Apache
2.2.12 (Unix)
نسخه PHP
5.2.10
نسخه MySQL
5.0.84

حالا این نسخه ای wow سروری که تو خونه دارم رو چه جوری روش نسب کنم . این سروری که افلاین الان دارم رو میگم .

خوب php-myadmin رو هم داره ... و در داخل php-myadmin هیچی نیست . و این گزینه ها رو به من داده .

Databases
SQL
Status
Variables
Charsets
Engines
Processes
Export
Import

حالا فقط پوشه دیتابیس رو Import کنم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e)یا کل repack البطه چون mysql , apache رو داره به نظرم باید فقط پوشه دیتابیس رو Import کنم . ها... !! شما چی میگین ........؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e)

خوب mangos.exe ,realmd.exe رو چی کار کنم .... اینا رو کجا وارد و راه اندازی کنم .

دوستان یه لطفی کنید نظراتون روشن باشه ...

Bs_panzer
23-01-2010, 16:42
آقا دمت گرم ممنون خیلی گیر بودم !..............

برای گیم هم از ادمین های سرور های خارجی کمک بگیر از طریق میل

enferadie
23-01-2010, 18:09
من هر کاری کردم این اجرا نشد وقتی که اجرا میشه سرور dc میشه mysql.bat ارور میده چه کنم ؟

Oversl
23-01-2010, 22:14
من هر کاری کردم این اجرا نشد وقتی که اجرا میشه سرور dc میشه mysql.bat ارور میده چه کنم ؟

سلام .دوست عزیز.

منظورت چه چیزی هست ؟
چی اجرا نشد ؟ MySQL چه اروری میده ؟
mangos.exe بسته میشه ؟

mahdibozorg
24-01-2010, 14:58
دوستان سلام

1.لطفا کسی لینک پچ های ورد وارکرافت برنینگ را بده ممنون میشم من تا پچ 2.4.3 دارم 2.در ضمن آخرین ورژن منگوس برای

سرور آفلاین میخوام 3.در ضمن من سرور آفلاین پچ 2.4.3 دارم فقط یک مشکل دارم بازیکن ها فقط میتونند از تیم الیانس هیرو

بردارند تیم دیگه نمیشه برداشت کدوم قسمت منگوس رو دستکاری کنم تا از هر دو تیم هیرو بشه برداشت البته جی ام میتونه

برداره ولی دیگران نمیتونند 4.npc برای اضافه کردن به ورد را از کجا باید دانلود کرد ممنون

Oversl
24-01-2010, 16:15
دوستان سلام

1.لطفا کسی لینک پچ های ورد وارکرافت برنینگ را بده ممنون میشم من تا پچ 2.4.3 دارم 2.در ضمن آخرین ورژن منگوس برای

سرور آفلاین میخوام 3.در ضمن من سرور آفلاین پچ 2.4.3 دارم فقط یک مشکل دارم بازیکن ها فقط میتونند از تیم الیانس هیرو

بردارند تیم دیگه نمیشه برداشت کدوم قسمت منگوس رو دستکاری کنم تا از هر دو تیم هیرو بشه برداشت البته جی ام میتونه

برداره ولی دیگران نمیتونند 4.npc برای اضافه کردن به ورد را از کجا باید دانلود کرد ممنون

سلام.
از سوال 1 تا 3 رو میتونی تو صفحات قبل پیدا کنی . ولی 4 رومیش رو هر وقت سرور 3.2.2a یا 3.3.0a رو افلاین راه انداختی خودم جوابتون رو میدم و...

تماس فِرت

phonemo
25-01-2010, 13:03
سلام به همگی
آقا من 1 سرور آنلاین 2.4.3 با adsl تو خونه ران کردم و تقریبآ همه چیش کامله فقط به 1 چیز احتیاج دارم اونم minimanager هستش . minimanager رو هم دانلود کردم فقط نمی دونم چه جور باید رو سرور سوارش کنم.
اگه کسی میتونه pls کمکم کنه چون به شدت لنگ اینم. :41:

ممنون از همگی

wow-admin
25-01-2010, 14:47
=================================
Closed
Closed
Closed
Closed
Closed
Closed
=================================

Black-Ninja
26-01-2010, 11:54
ایــن wow-admin واقـــــعا کــــارش درســــته :)

wow-admin
26-01-2010, 13:01
ممنونم عزیزم
پاک شد!!

Black-Ninja
26-01-2010, 13:36
پس جایی مشغول به کار شدی :D

phonemo
26-01-2010, 17:37
سلام به همگی
آقا من 1 سرور آنلاین 2.4.3 با adsl تو خونه ران کردم و تقریبآ همه چیش کامله فقط به 1 چیز احتیاج دارم اونم minimanager هستش . minimanager رو هم دانلود کردم فقط نمی دونم چه جور باید رو سرور سوارش کنم.
اگه کسی میتونه pls کمکم کنه چون به شدت لنگ اینم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی جواب منو نمیده :( !

ممنون از همگی

phonemo
26-01-2010, 17:38
سلام به همگی
اگه کسی میتونه pls کمکم کنه چون به شدت لنگ اینم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
pls !!!

ممنون از همگی

phonemo
26-01-2010, 17:40
از دوست عزیز blizzardwow هم ممنونم که سوالهای بچه هارو خیلی خوب جواب میده

phonemo
26-01-2010, 17:43
سلام دویت عزیز blizzardwow
pls اگه ممکنه یه پیغام به id یاهوی من بده که اگه ممکنه در رابطه با یه همکاری با هم صحبت کنیم

phonemo
26-01-2010, 17:45
منتظرت هستم blizzardwow

KhepeleSibilo
26-01-2010, 21:08
سلام به همگی
pls !!!

ممنون از همگی

برنامه wamp رو توو گوگل بگرد دانلود کن ( اولین گذینه که میاد )، بعد از نصب داخل دایکتوریش فایلهات رو کپی کن.
توو دایرکتوری Scripts یک کپی از فایل config.dist.php با اسم confi.php ایحاد کن و مشخصات رو توویش ویرایش کن
فایل SQL اون رو به دیتا بیس اضافه کن.

سرور نمونه کارم رو آپدیت کردم، T10 و اینس های ulduar و ... و خیلی موارد دیگه اضاقه شدن

mansour.m
26-01-2010, 21:42
من وقتی می خوام وارد اکانتم شم با این پیام رو به رو می شم مشکل چیه؟

Your account is authorized for the burning crusade expansion, but the computer you are playing on does not contain burning crusade data,to play on this machine with this account you must install the burning crusade additional data at
بعد یه آدرس می ده مربوط به سایت اصلی wow که می نویسه link not found

نسخه من the burning crusade 2.4.3
enus
است
خواهش می کنم جواب بدین

:19::19::19::19::19:

Condor_WoW
27-01-2010, 22:37
سلام

من خودم این مشکل رو داشتم

دلیلشم اینه که وردت کامل نیست .درجایی که بازی رو ریختی تو فلدر دیتا lichking.MPQ رو نداری

البته این برای پچ لیچ کینگه .

یه چیز دیگه هم بگم من این فایل رو دانلود نکردم از یکی از دوستام گرفتم مشکلم حل شد
برای من حجمش 2.5گیگه تقریبا

امیدوارم کمک کرده باشم :11:

mostafait
27-01-2010, 23:11
با سلام.

دوستان عزیز من در گیم نت بازی وارکرافت رو ریختم!!!

یعنی یکی از رفیقا از یک گیم نت دیگه بازی وارکرافت رو گرفته بود و برای من هم اورد! (بازی نصب شده هستش یعنی من بازی رو کپی پیست کردم!)

که مپ تا ورژن 61 در مپهای Dota Star رو داره! اما مشکل اینجاست که این بازی در تمام کامپیوترها اجرا میشه (خیلی راحت) و یکی از کامپیوترها رو سرور می کنیم و در تمام کامپیوترهای دیگه نمایش داده میشه اما وقتی بر روی مپی که سرور ساخته کلیک می کنیم تا به داخل بازی Join بشه بعد از 10 ثانیه مکس اررور میاد که مجددا سعس کنید و یا اینکه سرور دیگری را انتخاب کنید!

خواهشا راهنمایی کنید!

ame8
27-01-2010, 23:31
سلام دوستان.:11:
من یک سرور آفلاین wow 3.1.3 می خوام
کی میتونه کمکم کنه ؟

Oversl
29-01-2010, 01:41
با سلام.

دوستان عزیز من در گیم نت بازی وارکرافت رو ریختم!!!

یعنی یکی از رفیقا از یک گیم نت دیگه بازی وارکرافت رو گرفته بود و برای من هم اورد! (بازی نصب شده هستش یعنی من بازی رو کپی پیست کردم!)

که مپ تا ورژن 61 در مپهای Dota Star رو داره! اما مشکل اینجاست که این بازی در تمام کامپیوترها اجرا میشه (خیلی راحت) و یکی از کامپیوترها رو سرور می کنیم و در تمام کامپیوترهای دیگه نمایش داده میشه اما وقتی بر روی مپی که سرور ساخته کلیک می کنیم تا به داخل بازی Join بشه بعد از 10 ثانیه مکس اررور میاد که مجددا سعس کنید و یا اینکه سرور دیگری را انتخاب کنید!

خواهشا راهنمایی کنید!

سلام دوستان.:11:
من یک سرور آفلاین wow 3.1.3 می خوام
کی میتونه کمکم کنه ؟

سلام

من خودم این مشکل رو داشتم

دلیلشم اینه که وردت کامل نیست .درجایی که بازی رو ریختی تو فلدر دیتا lichking.MPQ رو نداری

البته این برای پچ لیچ کینگه .

یه چیز دیگه هم بگم من این فایل رو دانلود نکردم از یکی از دوستام گرفتم مشکلم حل شد
برای من حجمش 2.5گیگه تقریبا

امیدوارم کمک کرده باشم :11:

Your account is authorized for the burning crusade expansion, but the computer you are playing on does not contain burning crusade data,to play on this machine with this account you must install the burning crusade additional data at

enus
است
خواهش می کنم جواب بدین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:19::19::19::19::19:

سلام.
دوست عزیزیی که میگه جوین نمیشه :
مپت ایراد داره یا بازیت کامل کپی پیس نشده ... چون مپ سری دوتا استار رو خودم متن بزشو دیدم فکر نکنم که مپ سلام اینجوری ارور بدهد با مپ های دیگه امتحان کن البطه امکان داره که پتج مپ با پتج بازی مچ نباشه و در زم کابل شبکه , اتصال های گیم نت رو چک کن . گم نت محل ما گاهی وقت ها کابل هاش مورد داره ...

سرور آفلاین wow 3.1.3 دوست عزیز مطالب صفحات قبل رو با دقت بخون جوابت رو پیدا میکونی .

نسخه من the burning crusade 2.4.3:
خوب هر نصخه از سروری که دانلود میشه نیاز به نسخه هم ورژن خودش داره تنها با کپی کردن lichking.MPQ
که کار حل نمیشه . بهترین کار نصب پتج هست که شما میتونی دانلود کنی یا خودت بری و از بازار تهیه کنی .
لینک پتج ها در زم نسخت چی هست US یا enGB همون که داری رو دانلود کنی باشه .

ame8
30-01-2010, 01:17
سلام دوست عزیز
برای ساختن سرور آفلاین 3.1.3 تو کدوم صفحه دنبالش بگردم (راهنمای بیشتر)

من سرور 2.4.3 را دارم آفلان منظورم همون سروریه که توی صفحه ی 1 همین بحث است
مشکل: من نمیتونم آز command freez در این سرور استفاده کنم چرااا ؟ !
بای همتون

phonemo
30-01-2010, 10:55
سلام من که 3 - 4 روزه منتظر Blizzardwow هستم ولی هنوز On نشده !!!:41:

phonemo
30-01-2010, 10:58
کسی دیگه می تونه به من کمک کنه ! طریقه config کردن minimanager رو میخوام pls help Me !

phonemo
30-01-2010, 11:08
دوست عزیز KhepeleSibilo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من از برنامه xampp استفاده کردم . به نظره شما فرقی میکنه تو عملکرده minimanager . آخه شنیدم xampp یه جورایی کامل تره. اگه بتونی 1 کم بیشتر Config شدنو توضیح بدی ممنون می شم.

sorush7007
31-01-2010, 13:35
:13:
سلام من وقتی restarter.exe رو اجرا میکنم
2 بار error میدهد و
میشه بگید قسمت restarter چقدر طول میکشد تا تمام شود

Oversl
02-02-2010, 01:10
سلام....
:8::8::8:

ATS_Alilord3224
02-02-2010, 12:48
سلام....
:8::8::8:

سلام
مي خواستم بپرسم چرا توي پورتال ها نميره و مي نويسه زير اسم اونها Locked
اگه راهنمايي كني ممنون مي شم :19:

wow-admin
02-02-2010, 12:54
سلام سلام سلام!
wow-admin اینجاس خوب من دوباره مشکل همو پشت سر گذشتم و حالا دوباره می‌تونم روزی حد عقل ۱ بر P۳۰world رو چک کنم! اگه دوستان کسی‌ هست که در بار ArcEmu کمک می‌خواد بهم بگه! من در بار MaNGOS کاری نمیکنم نه اینکه نتونم (البته خوب هم نمیتونم ) ولی‌ ترجیح میدم که تو زمی‌ای که اطلاعات کافی‌ دارم کار کنم

KhepeleSibilo
02-02-2010, 22:16
برای تنظیم minimanager
اول به دارکتوری :
minimanager\scriptsبرین،اونجا فایلی میبینین به اسم config.dist.php
اون رو کپی و همینجا پیست کنین و اسمش رو به config.php تغییر بدین
حالا این فایل رو با notepad باز کنین. متن اون رو بگردین، جایی که خیلی مشخص هست از شما اسم دیتابیس ها با یوزر پیوورد بانک اصلی اطلاعات شما رو می خواد.
اونها رو با مقدار صحیحی که دادین ست کنین.
نوشته های این فایل کاملا گویا هستن و مرورش کنین، اگر چیزی رو لازم دیدین ( پیش نیاز نیست اما مثل اسم سرور شاید بخواین عوض کنین ) تغییر بدین.
همین !
فرقی ندراه روو چه برنامه ای راه بیفته، هر کدوم مزایا معایبی دارن که توو کار ما مشکلی ایجاد نمی کنه

wow-admin
03-02-2010, 13:41
نمیدونم از دوستان اینجا کسی‌ از Ac-web استفاده میکرد یا نه اما خوب امروز دیدم که Ac-web تعطیل شده و با وارد کردن آدرس سایت به سایت جدید DevilNetwork میریم من از این موضوع خیلی‌ ناراحتم چون از ساله ۲۰۰۷ عضو اونجام و فعالیت دائمی داشتم هنوز هم مطمئن نیستم اما یک عده‌ای میگن که Ac-Web هک شده و مسئولین سایت DevilNetwork میگن که مسول AC-web یعنی‌ Jargs خودش سایت رو واگذار کرده من خودم دارم سعی‌ می‌کنم که با Jargs تماس بگیرم اما خوب MSN هم جواب نمید
کسیی‌ که از Emu‌ها اطلاعاتی‌ دارند حتما سایت ac-web رو میشناسن اگه خبر دیگه شد اینجا میگم!

wow-admin
03-02-2010, 23:52
خوشبختانه فقط Ac-web رو هک کردن و مشکل جدی نیست! تا چند ساعت دیگه هم مشکل بر طرف می‌شه

ali_kalagh
04-02-2010, 18:28
SALAM AZIZ IN DATA GHDIMIE JADIDESHO NADARID ??

eehsan11
05-02-2010, 13:45
salam
man linko download kardam mangos omade fagat hamin ba map ad.exe in failo nadaram
mishe rahnamayim konid mamnon misham
mohsen_mp2@yahoo.com (mohsen_mp2@yahoo.com)

eehsan11
05-02-2010, 14:17
salam man avalin karo kardam yani 2 linko download kardam fagat magnos omade bazam nemishe file ad.exe ro nadare kasi midone bayad che kar konam

eehsan11
05-02-2010, 14:20
salam man avalin karo kardam yani 2 linko download kardam fagat magnos omade bazam nemishe file ad.exe ro nadare kasi midone bayad che kar konam

eehsan11
05-02-2010, 14:21
salam man avalin karo kardam yani 2 linko download kardam fagat magnos omade bazam nemishe file ad.exe ro nadare kasi midone bayad che kar konam MOHSEN_MP2@YAHOO.COM

wow-admin
05-02-2010, 16:57
BBBBUUUMMMPPP

Bllizzardwow
05-02-2010, 18:02

enus
است
خواهش می کنم جواب بدین

:19::19::19::19::19:

این میگه تو فایل های burning crusade رو نداری احتمالاً wow رو از جائی کپی کردی !

وارد پوشه ی wow شو یه فایل هست به اسمه repair.exe اجراش کن سمت چپ 3 تا تیک داره 3 تاشو بردار سمته راست 3 تا گزینه داره گزینه ی وسط رو انتخاب کن ، صبر کن تا کامل کارش تموم بشه یادت نره که باید به نت وصل باشی !

کارش که تموم شد احتمال 98% مشکلت حل میشه

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

سلام به همگی
کسی جواب منو نمیده :( !

ممنون از همگی

با minimanager میخوای چیکار کنی ؟ کامل توضیح بده اگرم آنلاین نشدم به تلفنم زنگ بزن و مشکلتو بگو 09194514922

Bllizzardwow
05-02-2010, 18:11
کسی GM نمی خواد البطه یک سرور درست حسابی باید باشه . 09380363798

چند سالته ؟
به من زنگ بزن 09194514922

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

به تعدادی کاربره قابله اعتماد و آشنا با wow و GM برای همکاری نیازمندم

09194514922 حسین ابوی (مدیر مسئول سروره بزرگه Bllizzard

N!CE^M4N
05-02-2010, 23:48
[/COLOR]به تعدادی کاربره قابله اعتماد و آشنا با wow و GM برای همکاری نیازمندم

09194514922 حسین ابوی (مدیر مسئول سروره بزرگه Bllizzard[/QUOTE]

سلام حسین جان ! منو یادت میاد !

قبلا اینجا باهم دوست بودیم منم باهات در تماس بودم ! دیدم GM واسه همکاری میخوای !

بهت زنگیدم جواب ندادی پیامکم دادم بازم جواب ندادی !

من که قبلا GM پیشگامان 131 بودم و خیلی دوست درم بهت کمک کنم تو سرورت !

اگه تمایل داری لطف کن موبایلتو جواب بده یا اینکه یه تک زنگی اسمسی چیزی !

ممنون ! بای
شماره تماس من
6967 359 0913

ame8
06-02-2010, 23:08
چند سالته ؟

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

سلام :11:
1: آقا این سرور من توش اکانتی به نام freez نداره کمک
2: bliizardwow سلام اگه جدا GM می خوای من »یتونم کمکت کنم command's فولم
3: من امیر حسین 21 سالمه از مشهد مقدسسسسسس مقدسسسسس :11:

ame8
06-02-2010, 23:10
سلام
یادم رفت شمارمو بدم
09355762166
فقط برای همکاری GM
بای همتون

KhepeleSibilo
06-02-2010, 23:14
سرورم رو به 3.3.2 ارتقا دادم
فایل Ad.exe بسته به ورژن فرق می کنه، باید مال ورژنی که می خواین رو داشته باشین

Oversl
06-02-2010, 23:58
چند سالته ؟

سلام
ما که زنگ زدیم بر نداشتی شاید هم که الان خوابی چون ساعت 24 هست در ضمن من 23 هستم .

Bllizzardwow
07-02-2010, 10:27
تمامیه دوستانی که تمایل به همکاری دارن مدارک زیر رو به panther_ken@yahoo.com ارسال کنند

1 - اسکن از صفحه ی اول شناسنامه

2 - ذکر زمان هائی که میتونن آنلاین باشن ( مثلا ً صبح 9 تا 11 و بعد از ظهر 4 تا 7 )

3 - شماره ی تماس ( همراه یا ثابت )

دوستانی که این مدارک رو ارسال میکنن فقط به همراه من یه اس ام اس بدن تا چک کنم و بعد فقط منتظره تماسه ما باشن

ممنون از همه و همراهیتون

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:23 AM ----------

سلام :11:
1: آقا این سرور من توش اکانتی به نام freez نداره کمک
2: bliizardwow سلام اگه جدا GM می خوای من »یتونم کمکت کنم command's فولم
3: من امیر حسین 21 سالمه از مشهد مقدسسسسسس مقدسسسسس :11:

اکانت freez نه ، دستوره freez این دستور فقط برای trinity قابل اجراست نه mangos یا ...

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

[/COLOR]به تعدادی کاربره قابله اعتماد و آشنا با wow و GM برای همکاری نیازمندم

قبلا اینجا باهم دوست بودیم منم باهات در تماس بودم ! دیدم GM واسه همکاری میخوای !

ممنون ! بای
شماره تماس من
6967 359 0913[/QUOTE]

سلام بله شما رو یادمه و اگه مدارک رو ارسال کنید حتماً رسیدگی میکنم ، ممنون از کمکت

wow-admin
07-02-2010, 10:36
BBBBumpPPPP

Oversl
07-02-2010, 22:39
تمامیه دوستانی که تمایل به همکاری دارن مدارک زیر رو به panther_ken@yahoo.com ارسال کنند

1 - اسکن از صفحه ی اول شناسنامه

2 - ذکر زمان هائی که میتونن آنلاین باشن ( مثلا ً صبح 9 تا 11 و بعد از ظهر 4 تا 7 )

3 - شماره ی تماس ( همراه یا ثابت )

دوستانی که این مدارک رو ارسال میکنن فقط به همراه من یه اس ام اس بدن تا چک کنم و بعد فقط منتظره تماسه ما باشن

ممنون از همه و همراهیتون

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:23 AM ----------

اکانت freez نه ، دستوره freez این دستور فقط برای trinity قابل اجراست نه mangos یا ...

---------- Post added at 10:27 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

ممنون ! بای
شماره تماس من
6967 359 0913

سلام بله شما رو یادمه و اگه مدارک رو ارسال کنید حتماً رسیدگی میکنم ، ممنون از کمکت[/QUOTE]

سلام ...
خوب این دوستمون هم GM به اندازه کافی پیدا کرد.
در ضمن منظور من از اینکه گفتم کسی GM نمی خواد . یه همکاری دوستانه بود به همراه یه رابطه دوستانه واسه یه فعالیت مفید .
خوب بهتره حرفم رو اینجوری اصلاح کنم هرکس دیگه ای که دوسبت داره که من تو سرورش باهاش همکاری کنم با من تماس بگیره هر کاری که در توانم باشه رو انجام میدم فقط واسه اینکه علاقه دارم بدون هیچ چشم داشتی:
تلفن یا SMS من : 09380363798 یا Email:corer@live.com یا در وبسایت

در ضمن بدون انتظارات عجیب غریب !

یه پیام هم واسه حمید و یونس :
شرمنده دیگه چند وقتی تو سرورتون نبودم اون سفارش یونس رو دارم دنبال میکنم اگر انلاین نشدم به خاطر این شد که طبق گفته حمید رفتم دنبال PHP و ویرایش وب سرور ها که بدرد همه میخوره ...
حالا اگه ما انلاین نشدیم عیبی نداره فقط اینو بگو هروقط به یه جایی رسیدم که صد در صد به درد تون خورد بلا فاصله تماس میگیرم.
به امید موفقیت روز افزون...

N!CE^M4N
08-02-2010, 16:16
سلام حسین جان ! world من با این مشکل روبرو شده ! مربوط به چیه ؟
.netferamwork ?? یا چیزی دیگست ؟

Oversl
09-02-2010, 00:16

سلام ..

اون یه خطای ساده هست روی send کلیک کن تا خطا ارسال بشه .
امکان داره تا چند بار این کار برات اتفاق بیوفته .
بعد از چند بار دیگه تکرار نمیشه چون خطای های موجود و جدید اگه ارسلا بشن برای نصخه بازی شما تو این ادرس ذخیره میشوند.
مثلا:
G:\World of Warcraft bliz\Errors

در هر کامپیوتر تعداد خطاها در پوشه Errors فرق میکونه و این رو میشه تو گیمنت ها به وضوح دید.
در صورتی که شما خودتون از نصخه 1.0 تا 3.3 رو نسب بکنین پوشه Errors رو ندارین و در طول زمان این پوشه شکل میگیره . در مورد خودم که اینطور بوده .

N!CE^M4N
09-02-2010, 11:14
سلام ..

اون یه خطای ساده هست روی send کلیک کن تا خطا ارسال بشه .
امکان داره تا چند بار این کار برات اتفاق بیوفته .
بعد از چند بار دیگه تکرار نمیشه چون خطای های موجود و جدید اگه ارسلا بشن برای نصخه بازی شما تو این ادرس ذخیره میشوند.
مثلا:
G:\World of Warcraft bliz\Errors

در هر کامپیوتر تعداد خطاها در پوشه Errors فرق میکونه و این رو میشه تو گیمنت ها به وضوح دید.
در صورتی که شما خودتون از نصخه 1.0 تا 3.3 رو نسب بکنین پوشه Errors رو ندارین و در طول زمان این پوشه شکل میگیره . در مورد خودم که اینطور بوده .

سلام دوست عزیز !
من زیاد ورلد بازی میکنم و این مشکل هم که شما گفتی باید با چند دفعه send کردن ارور رفع بشه !
ولی من این مشکل رو اول بازی دارم یعنی وقتی بازی رو اجرا میکنم این ارور ضاهر میشه ! و ربطی به داخل بازی نداره ! اگه این آقا حسین ما بیاد و مشکل رو حل کنه ....

Oversl
10-02-2010, 01:47
سلام دوست عزیز !
من زیاد ورلد بازی میکنم و این مشکل هم که شما گفتی باید با چند دفعه send کردن ارور رفع بشه !
ولی من این مشکل رو اول بازی دارم یعنی وقتی بازی رو اجرا میکنم این ارور ضاهر میشه ! و ربطی به داخل بازی نداره ! اگه این آقا حسین ما بیاد و مشکل رو حل کنه ....

...سلام...

اگر بازی و دایرکست خود بازی رو خودت روی کامپیوترت نصب کرده باشی و از Addon مربوط به همون نصخه استفاده کنی وکامپیوترت هم در سطح متوسطی باشه برای اجرای بازی. اون ارور رو هرگز نمیبینی .
و زمانی که داری با یه نصخه تو چنتا سرور کاملا جدا از هم بازی میکنی باید پوشه های Cache . WDB رو از تو پوشه بازی ور داری و بعد بری داخل بازی تا نصبت به همون سرور ایجاد و تنظیم بشه

من که تا حالا این مشکل رو خودم تو منزل نداشتم ولی تو گیمنت ها زیاد برام پیش امده و پس از چند بار سند کردن رفع موقت شده :):10:

dr.kenzo
10-02-2010, 02:56
Im Mohsen
I Knew All Command Game Master
Im Bug Tracker
Im Administrator
Phone Number ==> 09179273229

wow-admin
10-02-2010, 14:03
بابا appliaction
میگم اینهمه اطلاعات دادی یک وقت آمارت در نره؟ شوخی‌ بود یک پیشنهاد واسه دوستانی که میگن اطلاعات واسه GM بودن دارن
من میگم یک فرم مثل این پر کنن که معمولا توی سرور‌ها پر می‌شه و پست کنن!
۱.نام واقعی‌:
۲.سن:
۳.آیا تو Retail(Blizzard) بازی‌ کردین؟
۴.چند وقت WoW بازی‌ کردی؟
۵.چند وقت و کجا GM ، Admin ، یا Developer بودی؟
۶.چند ساعت در روز میتونی‌ آنلاین باشی‌?
۷. در چه موضوعی تخصص داری (ticketmaster ، Event Master ، etc)
۸.با کدوم Emulator‌ها کار کردی؟(trinity ، ArcEmu ،mangos ،aspire، etc)
۹.یک نمونه کار اگر با SQL یا C++ کار میکنی‌ یا حتا نمونه Fix Bug
۱۰. اگر موضوع دیگه‌ای هست که فکر می‌کنین می‌تونه به شما در انتخاب شدن کمک کنه آخر اضافه کنین
11.چطور می‌شه با شما تماس گرفت؟( E@mail ، شماره تلفن و غیر )

برای اینکه بتونین جذب یک سرور خوب بشین باید چیزی مثل این فرم رو پر کنیم نه اینکه همین جوری بگین من اینم و اونم

ATS_Alilord3224
10-02-2010, 19:42
سلام لطفا لطفا لطفا . . . . .. .
ّبگین من از کجا مینی منیجر دانلود کنم:19::19::19::19::19::19::19::19::19:
تمام لینک هایی که دادین یا کار نمی کنه یا نداره لطفا:42:

KhepeleSibilo
10-02-2010, 21:05
برای دریافت مینی منیجر برنامه TortoiseSVN رو دانلود کنین، بعد از نصب یک دایکتوری ایجاد کنین و با زدن دکمه راست شاخه :
رو دریافت کنین

اشکالاتی که برای wow به وجود میاد منشا های مختلفی دارن، از ناقص بودن فایلها تا داشتن ویروس یا مشکل ویندوز و ...
دلیل مشخصی ندارن که بشه رفعش کرد.
سعی کنین ویندوز رو عوض کنین و با فایلهای نصب یک بار کامل مراحل نصب رو برین

dr.kenzo
10-02-2010, 22:40
Salam MR Wow Admin ... Dooste Aziz Shoma 100 % Harfeton DOroste Vali Bande Ghasd Dashtam Ba Ye Jomleye Kootah Hame CHizo Begam
Mohsen 22 Shiraz
Dar Servere Blizzard Bazi Kardam Va 4 Sale Ke Wow Bazi Mikonam...
Too Serveraye Pishgaman ( 7 Khan - Easy Mix - 131 ) Be Moddate 1 Sal GM & Bug Tracker Boodam Va Alaan Too Servere Anamiss Adminstrator 3 Hastam
Dar Rooz 4 Saat ONLINE Hastam
Dar TicketMaster - Event Master Takhasos Daram
Ba trinity - Mangos Kar Mikonam
Nemoone Karam Ke Servere Anamiss Patch 3.2.2a Hastesh ... Avalin Serveri Ke To IRAN Pleyera Mitoonan Ba Bot Bazi
Konan - Mesle Yek Player

Mail:Mohsen2k@Gmail.Com
9179273229

wow-admin
11-02-2010, 00:10
Great now >>>>><<<<<

Farshad_grubby
11-02-2010, 14:22
1-سلام من از mangos استفاده میکنم ولی خیلی xp کم میده کسی میدونه چیکار کنم که xp چند برابر بده!

Farshad_grubby
11-02-2010, 14:27
من از mangos استفاده میکنم ولی xp کم میده کسی میدونه که چیکار کنم high xp بشه؟

mahdibozorg
11-02-2010, 22:48
من از mangos استفاده میکنم ولی xp کم میده کسی میدونه که چیکار کنم high xp بشه؟

دوست عزیز فایل mangos.con را با notpad باز کن قسمت های مشخص شده را عوض کن پیش فرض 1 هست

:20:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما تا 10 خواستی بگذار اونجوری خیلی فان میشه 5 بزار متوسط میشه

mahdibozorg
11-02-2010, 22:57
دوستان کسی میدونه چطور میشه سرور فان ساخت که با لول 70 شروع بشه به بازیکن هم آیتم بده مثل سرور زیر که داخل آن

بازی میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

wow-admin
12-02-2010, 00:12
با ArcEmu این کار رو خیلی‌ راحت می‌شه انجام داد و فقط باید عدد item رو تو table playercreatinfo وارد کنی‌ اما خوب mangos دوستان دیگه هستن

dr.kenzo
13-02-2010, 00:24
sorry bache ham an font farsi nadaram
ye zamani dar morede servere wow sohbat kardam ke mishe to wow ham ba bot bazi kardi ama kasi bavar nakard
alan servere khodemon [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in karo karde pishnahad mikonam baraye yek bar ham ke shode ye negahi bendazin akhe kheyli jalebe bot hai hastan ke az ye player behtar kar mikonan

KhepeleSibilo
13-02-2010, 17:58
دوستان کسی میدونه چطور میشه سرور فان ساخت که با لول 70 شروع بشه به بازیکن هم آیتم بده مثل سرور زیر که داخل آن

بازی میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

توو همون mangos.conf لول شروع شونده رو 70 کنین

برای بات موارد زیاید هست، از ساده ترینش بات اکشن هاس که وقتی پلیر کم دارین کار خرید و فروش رو انجام می ده تا هم آیتم خوب برای خرید بازکین ها باشه هم بازیکن ها بتونن طلا جمع کنن تا بات هایی که سوار اسکریپت دو می شن.
اما اینکه باتی جای یم پلیر بازی کنه، کانتر استرایک که نیست قرار باشه فقط بدوه تیر بزنه ! این که از بازیکن ها بهتر بازی می کنن حرف خنده داری هست، اما فعالیت هایی رو شبیه سازی میکنن و چون سوار سرور با پینگ صفر هستن، عکس العمل سریعتری دارن و شاید شما رو بتونن بزنن که باعث شده با دوست هاتون بگین وای اینا چقدر قوی هستن !

mahdibozorg
13-02-2010, 23:01

دوست عزیز اینو میدونستم کسی میدونه بات برای پچ 2.4.3 از کجا باید دانلود کرد وطریقه نصب آن را بگه سوال دیگه من سرور

mangos 2.4.3 دارم چطور میتونم 2 ریلم یکی معمولی ویکی فان باشه معمولی را که دارم ولی اگر فان با لول 70 داشته باشم

معمولی هم با لول 70 شروع میشه آخه یک mangos.con که بیشتر نیست :31: کسی میتونه در این 2 مورد کمک کنه

Black-Ninja
14-02-2010, 13:27
sorry bache ham an font farsi nadaram
ye zamani dar morede servere wow sohbat kardam ke mishe to wow ham ba bot bazi kardi ama kasi bavar nakard
alan servere khodemon [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in karo karde pishnahad mikonam baraye yek bar ham ke shode ye negahi bendazin akhe kheyli jalebe bot hai hastan ke az ye player behtar kar mikonan

سلام سایت شما واقعا عالیه امکانات این سایت برای Trinity Core هم جواب میده ؟ در حال حاضر شما از چه Core ای استفاده می کنید ؟

f3ryjoon
14-02-2010, 17:26
سلام ببخشید کسی هست اینجا برنامه نویسی حرفه ای بلد باشه ببخشید بخاطر این که اینجا مطرح کردم ولی اگه کسی هست بگه اخه wow GM ---- پیدا کردم می خوام چنجش کنم اخه قبلا یکی سیخش کرده از ادمین خواهش می کنم یه خورده سریع تر پیام هام رو اپ کنه:evil::thumbsup: :42::42::42:
:21::21::21::21::21::21::21::21:

Oversl
15-02-2010, 03:08
با عرض سلام خدمت دوست عزیز brain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در جواب پیام خصوصی شما .

شما میتونید در چند روز اینده به وب سایت جدید من که تمام کار های پایه ایش انجام گرفته و دیگه قابل مشاهده هست مراجعه کنید و اموزش مورد نظر خودتون رو ببینید در هر صورت تمام مطالب در تمام وب سایت های من به این وب سایت منتقل میشود و به انها هم افزوده میشود. و اون وب سایت ها غیر فعال میشوند .
در صورت نیاز کمک پیام خصوصی بدین . جوابش رو در وب سایتم منعکس میکنم.
البطه من پیقام خصوصی نمیتونم براتون ارسال کنم.

wow-admin
15-02-2010, 16:26
f3ryjoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام اگه با زبون C++ Lua یا C# باشه می‌تونم کمکت کنم! فکر نکنم زبان دیگی‌ واسه WoW استفاده بشه

brain
15-02-2010, 22:15
سلام Oversl جان.
طبق اون روش آموزشیتون تو وبلاگ قبلی تون من Magnos رو دانلود کردم. مراحل رو دقیقا طی کردم.
setup_xampp رو اجرا و xampp-control باز شد و SQL رو Run کردم. بعدشم اون دو فایل evo-X_realmd و evo-X_world رو اجرا کردم.
با Comand اکانت هم ساختم.
رفتم تو بازی و یوزر و pass رو وارد کردم. Login رو زدم ... ولی تو لیست realm ها نوشته بود :
MaNGOS Frost Repack OFFLINE
و بعدش \پیام You have been dissconnected from server اومد.
مشکل از کجاست ؟
نسخه wow 3.3.0 هستش ... احیانا نباید پچ 3.3.0a رو روش نصب کنم ؟

منتظر نظراتت هستم. تشکر
*در ضمن فعلا وبلاگ جدیدتون باز نمیشه
*راستی من میخوام آفلاین بازی کنما .. قصد راه اندازی سرور آنلاین یا برای کافی نت رو ندارم.

ATS_Alilord3224
16-02-2010, 21:13

برای بات موارد زیاید هست، از ساده ترینش بات اکشن هاس که وقتی پلیر کم دارین کار خرید و فروش رو انجام می ده تا هم آیتم خوب برای خرید بازکین ها باشه هم بازیکن ها بتونن طلا جمع کنن تا بات هایی که سوار اسکریپت دو می شن.
اما اینکه باتی جای یم پلیر بازی کنه، کانتر استرایک که نیست قرار باشه فقط بدوه تیر بزنه ! این که از بازیکن ها بهتر بازی می کنن حرف خنده داری هست، اما فعالیت هایی رو شبیه سازی میکنن و چون سوار سرور با پینگ صفر هستن، عکس العمل سریعتری دارن و شاید شما رو بتونن بزنن که باعث شده با دوست هاتون بگین وای اینا چقدر قوی هستن !

شما داخل سرور Call Of WOW بازی می کنی ؟؟؟؟؟

KhepeleSibilo
16-02-2010, 23:57
برای بازی آفلاین Xamp رو چرا نصب کردین !؟ نسخه ای که الان مانگوس پشتیبانی می کنه 11403 هست

قعلا هیچ سروری (جز گاعی اوقات مال خودم که فقط نمونه کار هست ) بازی نمی کنم. تا امروز هم call of wow نبودم

yuny61
18-02-2010, 00:18
سلام خدمت دوستان:
من تا 3.2.2a بروز کردم و mangos اون رو هم از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای 3.2.2a دانلود و نصب کردم.بعد نسب خودش شروع به اجرای فایلهایی کرد که موقع دانلود مپها وسطهای اون کامپسوتر کلا هنگ میکنه و موس هم تکون نمیخوره و تنها راهش ریستارت کردن سیستم هستش.
ضمنا من با 3.1.3 هم همین مشکلو داشتم.
دوستان اگه کسی میدونه مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

yuny61
18-02-2010, 20:30
قبلنا تو p30worldسر ساعت نشده جواب ادمو میدادن.
ولی خوب الان نمیدونم چی شده که 1 روز از پست من گذشته و کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

f3ryjoon
20-02-2010, 12:57
سلام
wow-admin عزیز ممنون اینم لینکش:
اگه میشه شماره تو بده ، بفرست به ایمیلم : (ب#قغتخخد@غشاخخ.زخئ) f3ryjoon@yahoo.com (f3ryjoon@yahoo.com)
توجه کنید دوستان به هیچ وجه از این برنامه استفاده نکنید چون یه برنامه برای -- کردن پسورد و یوزر wow است.:5:
البته برنامه ای اصلی اش واقا کار می کنه :31:

man war
20-02-2010, 17:04
میشه یکی به من این ریلمو توضیخ بده

Oversl
21-02-2010, 03:48
سلام Oversl جان.
طبق اون روش آموزشیتون تو وبلاگ قبلی تون من Magnos رو دانلود کردم. مراحل رو دقیقا طی کردم.
setup_xampp رو اجرا و xampp-control باز شد و SQL رو Run کردم. بعدشم اون دو فایل evo-X_realmd و evo-X_world رو اجرا کردم.
با Comand اکانت هم ساختم.
رفتم تو بازی و یوزر و pass رو وارد کردم. Login رو زدم ... ولی تو لیست realm ها نوشته بود :
MaNGOS Frost Repack OFFLINE
و بعدش \پیام You have been dissconnected from server اومد.
مشکل از کجاست ؟
نسخه wow 3.3.0 هستش ... احیانا نباید پچ 3.3.0a رو روش نصب کنم ؟

منتظر نظراتت هستم. تشکر
*در ضمن فعلا وبلاگ جدیدتون باز نمیشه
*راستی من میخوام آفلاین بازی کنما .. قصد راه اندازی سرور آنلاین یا برای کافی نت رو ندارم.

با عرض سلام . خدمت دوستان .
دوست عزیز من الان نصخه خود بازی 3.3 رو ندارم که نیاز داره کل بازی رو از اول نصب کنم . ولی در جبران سوالتون به این اینک یه نگاهی بنداز بهتر جدید تر کاملتر و تجاری هم هست سرورش که مجانیه خودم ران کردم تست کردم حال میده واسه بازی :

این کینک سرور 3.3.2 Mangos هست که سرور بسیار خوبی هست . به همراه اموزش کامل . که براتون هیچ سوالی پیش نخواهد امد . به امید خدا

وخدمت دوست دیگرمون عرض کنم که تماس داشتند با من . شما هم به این لینک نگاهی بیندازید تمام دستورات رو میبینید . در صفحه اصلی همون لینک 3 سرور برتر رو لینک کردم . که magic , molten , neverendlass
نام دارند .

با ارزوی موفقیت برای شما ...

Zeqp
21-02-2010, 11:58
سلام به دوستان محترم
آقا من يك درخواست دارم مي خوام اگر ممكنه يك نفر لينك Mangos براي patch 3.3 يا 3.2.3a با يك Data base باحال بدون Bug واسم بزاره ممنون ميشم.
مي خوام توي خونه Offline بازي كنم اگر آموزشش هم باشه ممنون تر ميشم :-)
راستش من mangos 3.1.3 دارم اما bug زياد داره و واسم قديمي شده. به هرحال اگه كسي كمكم كنه ممنون ميشم
اگر ميشه command هاي جديد GM رو هم واسم بذاريد Thnx

41134100
21-02-2010, 12:00
سلام
120 صفحه تاپك
من كه نتونستم پستي پيدا كنم كه نصب منگوس رو ساده و روان بيان كرده باشه.(همراه با آنلاين كردن)
لطفا اگه ميشه لينكه پستي كه كامل و روان توضيح داده بديد.
نسخه 3.3.2 و 3.3.0 منگوس رو منظورمه

Oversl
21-02-2010, 13:16
سلام به دوستان محترم
آقا من يك درخواست دارم مي خوام اگر ممكنه يك نفر لينك Mangos براي patch 3.3 يا 3.2.3a با يك Data base باحال بدون Bug واسم بزاره ممنون ميشم.
مي خوام توي خونه Offline بازي كنم اگر آموزشش هم باشه ممنون تر ميشم :-)
راستش من mangos 3.1.3 دارم اما bug زياد داره و واسم قديمي شده. به هرحال اگه كسي كمكم كنه ممنون ميشم
اگر ميشه command هاي جديد GM رو هم واسم بذاريد Thnx

سلام
120 صفحه تاپك
من كه نتونستم پستي پيدا كنم كه نصب منگوس رو ساده و روان بيان كرده باشه.(همراه با آنلاين كردن)
لطفا اگه ميشه لينكه پستي كه كامل و روان توضيح داده بديد.
نسخه 3.3.2 و 3.3.0 منگوس رو منظورمه

سلام
من که لینک دادم دیگه دوباره لینک میدم . ManGos 3.3.2

Oversl
21-02-2010, 13:24
سلام
wow-admin عزیز ممنون اینم لینکش:
اگه میشه شماره تو بده ، بفرست به ایمیلم : (ب#قغتخخد@غشاخخ.زخئ) f3ryjoon@yahoo.com (f3ryjoon@yahoo.com)
توجه کنید دوستان به هیچ وجه از این برنامه استفاده نکنید چون یه برنامه برای -- کردن پسورد و یوزر wow است.:5:
البته برنامه ای اصلی اش واقا کار می کنه :31:

سلام ...
عزیز این نسخه شما کمی قدیمی هست داداش ناراحت نشی ها . شرمنده . فکر کنم مال یک سال پیش هست . چون خودم خیلی وقت ها پیش پیش نصخه 7.2 رو دان کرده بودم . و در ضمن مال ساختن اکانت GM هست در هر سرور داداش . که بعضی نصخه های موجود مخصوص -- کردن اکانت خود شما هست . مراقب باش .

tntnet
21-02-2010, 15:41
سلام به همه دوستای عزیز سرور persianwow رو بزرگترین دیتا سنتر هلند ران شد
آدرس سایت و ریلم بازی: 217.23.8.85
مشخصات سرور:
min level: 1
max level 255
teleoprter
vendor teleport
shop
DONATE
&...
ساخت اکانت: 217.23.8.58
ریلم بازی: 217.23.8.58
تلفن ادمین: 09368951065

Zeqp
21-02-2010, 17:18
خيلي ممنون اقاي Over
فقط يك مشكل! لينك هاي داونلود حجم هاش خيلي بالاست و سرعت اينترنت من كمه داونلود كردنش سخته مخصوصا patch ha !
اگه راه آسون تري هست راهنمايي كنيد لطفا

Zeqp
21-02-2010, 22:18
در ضمن آقاي Tntnet
Version patch سرور خود را عرض بفرماييد. و اينكه شنيدم سرورهاي فان عمر كوتاهي دارند مگر اينكه GM هاي فعالي داشته باشند. در ضمن donate به صورت رايگان است يا خير. website در مورد سرورتون وجود داره؟ يا manager?
من مدت طولاني تويه يكي از سرورهاي فان خارجي بازي ميكردم Funsever.cc تجربم زياده توي ساخت آيتم و .. حرفه اي ام :-)
ميشه بپرسم از كدوم Data base استفاده مي كنيد؟
ممنون

f3ryjoon
22-02-2010, 00:27
ممنون oversal عزیز
میدونم که این برنامه قدیمیه ولی اگه کسی برنامه نویس حرفه ای باشه می تونه با یکم ور رفتن بفهمه که چجوری کار می کنه بعدش دیگه همش چنج کردنه می دونم کار سختی ولی اگه کسی می تونه لطفا یه زوری بزنه به خدا یه ملت دعا تون می کنن ها :31:اگه می شه بعداز طرحی لینکش رو تو سایت بزارید یا به هم بدید اینم ایمیلم : f3ryjoon@yahoo.com
ولی شرمنده ها خواهشا ویرسی تروجانی چیزی به جاش ننویسید

wow-dmin عزیز خبی ازتون نیست می کنی این کارو ؟

Zeqp
22-02-2010, 02:45
سلام آقا حسين (bllizzard wow) عزيز
شنيدم كه شما admin سرور Bllizard هستيد. من يك مدتي بود توي سرورتون بازي مي كردم و يك هيرو lvl 51 Warlock هم دارم كه اسمش Quan هست.
يك مدت اينترنت دمه دستم نبود واسه همين بازي نمي كردم و مي خوام حالا دباره شروع كنم. راستش سرور خوبي داريد.
و بايد بگم كه بيشتر player هاتون از شهر ما هستن. :-)
من تجربه ي زيادي توي كار با mangos دارم و تمام command هارو بلدم. اگر GM لازم داشتيد من در خدمتم . شايد بهتر مي شه كه Player هاي شهر خودمون رو كنترل كنم :-)
ممنون

dalton4
22-02-2010, 13:08
سلام بر همه ی ورلد بازان

یکی از عزیزان می تونه یه توضیح مختصر در مورد نصب Mini Manager بده .میگن باید Config بشه اگه یکی توضیح بده به درد همه می خوره . ممنون می شم

راهنمای نصبش این رو میگه :

- Option 1 (recommended)
Copy /scripts/config.user.php as /scripts/config.php.
Copy only the settings you want to change,
from /scripts/config.dist.php into /scripts/config.php
Make changes there.

- Option 2
Copy /scripts/config.dist.php as /scripts/config.php,
Make changes there.

من که سر در نیاوردم :دی

این هم لینک دانلودش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوستان هرکی هر چی فهمید مطرح کنه ,ممنون

Oversl
22-02-2010, 13:53
خيلي ممنون اقاي Over
فقط يك مشكل! لينك هاي داونلود حجم هاش خيلي بالاست و سرعت اينترنت من كمه داونلود كردنش سخته مخصوصا patch ha !
اگه راه آسون تري هست راهنمايي كنيد لطفا

سلام...
راه دیگر این هست که خود تان برای خودتان یک سرور کامپایل کنید . البطه اون وقت هر پتجی که دوست داشتید میتونید کامپایل کنید .

این رو هم اضافه کنم که بعضی دوستان مشکل اپدیت کردن رو دارن چون از سرور های اماده استفاده میکنند . حالا وقتی خودتون از یک منبع معتبر سورس سرور رو دانلود کنید دیگر این مشکل رو ندارید .

اگه سورس سرور رو دارید و نمیدونید چه جوری واسه نصخه 3.3.2 تغییر بدید به این ادرس برید .

راه دیگر این است که یک اشتراک ADSL از همین شرکت ها بگیرید .
این رو هم اضافه کنم که اون اتصالی که بهتون میده اشغال ترین اتصالی هست که در دونیا یافت میشه و بسیار حرف دار واسه گفتن...

f3ryjoon
23-02-2010, 02:20
لطفا یکی کمک کنه اگه کسی هست که می تونه چنین برنامه ایی رو برا پتچ 3.3 بنویسه من خریدارم بهم ایمیل بزنید با هم کنار میایم plz plz plz plz plz

Oversl
23-02-2010, 02:31
سلام خدمت دوستان:
من تا 3.2.2a بروز کردم و mangos اون رو هم از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای 3.2.2a دانلود و نصب کردم.بعد نسب خودش شروع به اجرای فایلهایی کرد که موقع دانلود مپها وسطهای اون کامپسوتر کلا هنگ میکنه و موس هم تکون نمیخوره و تنها راهش ریستارت کردن سیستم هستش.
ضمنا من با 3.1.3 هم همین مشکلو داشتم.
دوستان اگه کسی میدونه مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

قبلنا تو p30worldسر ساعت نشده جواب ادمو میدادن.
ولی خوب الان نمیدونم چی شده که 1 روز از پست من گذشته و کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. عزیز میگم یه وقت مقر سازماندهیت لو نره با این همه اطلا عاتی که دادی !
هه هه شوخی کردم . ناراحت نشی.

لینک او فایلی رو که دانلود کردی کامل بده filebeam.com دیگه چیه ؟
مشخصات سخت افرار سیستمت چی هست . انتی ویروس داری نداری . به نظر من یا مشکل سخت افزار داری یا کامپیوترت ویروسی هست یا داری ویروس دانلود میکنی و انتی ویروسه نمیزاره شیر تو شیر میشه قات میزنه کامپیوتره هنگ میکونه . همین :21:

dalton4
23-02-2010, 13:23
دوستان اگه کسی در مورد نصب Mini Manager برای سرور Trinity Core چیزی می دونه خواهشا کمک کنه

Oversl
23-02-2010, 14:24
سلام بر همه ی ورلد بازان

یکی از عزیزان می تونه یه توضیح مختصر در مورد نصب Mini Manager بده .میگن باید Config بشه اگه یکی توضیح بده به درد همه می خوره . ممنون می شم

راهنمای نصبش این رو میگه :

- Option 1 (recommended)
Copy /scripts/config.user.php as /scripts/config.php.
Copy only the settings you want to change,
from /scripts/config.dist.php into /scripts/config.php
Make changes there.

- Option 2
Copy /scripts/config.dist.php as /scripts/config.php,
Make changes there.

من که سر در نیاوردم :دی

این هم لینک دانلودش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوستان هرکی هر چی فهمید مطرح کنه ,ممنون

سلام .... در ضمن راهنمای نصبش متمعنی همونه ؟:46:
توضیح مختصر در مورد نصب Mini Manager : در واقع مینی مننجر واسه سرور های هست که فاقد یک وب سایت خوب و کامل هستند . البطه بعضی امکاناتش خدمات طلایی واسه admin ها میده .

خوب برای نصب شما باید فایلی که در ادرس scripts/config.php هست را باید ویرایش کنید . البطه با این کار مینی مننجر به دیتا بیس وصل میشه ولی صد در صد و کامل کار نمیکونه در برخی موارد .

نمونه ویرایش مینی مننجر 14 :

توضیح مغادیر تعریف شده : خوب شما کافی هست اطلاعات سرور تون رو در اینجا درج کنید .
addr : ادرس IP سرور تون
usre : نام کاربری SQL سرور تون
pass :گذر واژه SQL سرور تون
name : نام دیتابیس که در سرور SQL ایجاد کرده اید .

توجه کنید : در این مثال ما در deta SQL چهار دیتابیس داریم با نام های mysql . realmd . mangos . characters که امکان دارد در سرور شما نام ها فرق کند .

این نمونه ویرایش در سروری که برویش اعمل شده به دلیل نداشتن بعضی دیتابیس ها در خود دیتا بیس سرور به صورت 80% کار کرده است

41134100
23-02-2010, 15:19
سلام
add ons اي واسه جي ام منگوس 3.2.2 معرفي و واسه دانلود بزاريد . (انگليسي باشه)
مثل manegadmin و ....

Oversl
23-02-2010, 22:57
سلام
add ons اي واسه جي ام منگوس 3.2.2 معرفي و واسه دانلود بزاريد . (انگليسي باشه)
مثل manegadmin و ....

سلام
دوست عزیز به این لینک سری بزن در وب سایت خودم . برنامه ای که نام بردی هست واسه دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدابن برنامه MangAdmin هست برای سرور 3.2.2a mangos.

Zeqp
23-02-2010, 23:40
خيلي ممنون آقاي Oversal
من servere mangos 3.2.2 رو داونلود كردم 100و خرده اي mgb بود. فقط دنباله خود World و patchesh هستم.Netframe work 3.5 هم از قبل داشتم.
چيزه ديگه اي لازم نيست؟
ممنون

41134100
24-02-2010, 13:21
سلام
دوست عزیز به این لینک سری بزن در وب سایت خودم . برنامه ای که نام بردی هست واسه دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدابن برنامه MangAdmin هست برای سرور 3.2.2a mangos.

اشتباه كردم دوست عزيز
من واسه منگوس 3.3.2 ميخوام نه 3.2.2

كسي addons مديريت منگوس واسه 3.3.2 داره؟

41134100
24-02-2010, 13:23
دوستان اشتباه كردم
addons واسه مديريت منگوس 3.3.2 ميخوام. نه 3.2.2
كسي واسه 3.3.2 داره؟

tntnet
24-02-2010, 14:50
سرور من منگوس هست
donate ها پولین
gm لازم دارم
اگه کسی با من کاری داشت زنگ بزنه
شمارم: 09368951065
سایت سرور: 217.23.8.58

Oversl
24-02-2010, 14:51
خيلي ممنون آقاي Oversal
من servere mangos 3.2.2 رو داونلود كردم 100و خرده اي mgb بود. فقط دنباله خود World و patchesh هستم.Netframe work 3.5 هم از قبل داشتم.
چيزه ديگه اي لازم نيست؟
ممنون

سلام ^.^
لینک پتج ها در همون اموزش هست که همین لینک زیر هست .

نه اگه فقط بخواین در منزلتون . خودتون واسه خودتون سرور بزنین همون فایل ها کافی هست . برای در یافت addons
بازی به ادرس زیر مراجعه کنید . نمونه فایل که در ادرس زیر براتون گذاشتم quest-helper برای wow هست .

Zeqp
25-02-2010, 03:11
سرور من منگوس هست
donate ها پولین
gm لازم دارم
اگه کسی با من کاری داشت زنگ بزنه
شمارم: 09368951065
سایت سرور: 217.23.8.58

خوب. سلام آقاي TNT
اسم و فاميل محترمتون رو به من بگيد من حتمي بهتون زنگ مي زنم. و اينكه سروره Mangos مي خواستم ببينم data base شما هم Mangos هست اگه اينطور باشه سروره خوبي ميشه.
يك سوال ديگه . شما كدوم شهر زندگي ميكني؟
خيلي ممنون. من مي تونم به شما كمك كنم

tntnet
25-02-2010, 14:30
salam dost aziz
esmam milad hast to shiraz zendegi mikonam vali serveram ro to holand run kardam

mahdibozorg
25-02-2010, 14:58
دوستان کسی می دونه برای سرور منگوس کدوم قسمت دیتابیس را دستکاری کنیم تا زمانی که مردی وخودت رو از فرشته

میگیری که 10 دقیقه است اونو 5 دقیقه کنیم Death.SicknessLevel

Zeqp
25-02-2010, 16:44
دوستان کسی می دونه برای سرور منگوس کدوم قسمت دیتابیس را دستکاری کنیم تا زمانی که مردی وخودت رو از فرشته

میگیری که 10 دقیقه است اونو 5 دقیقه کنیم Death.SicknessLevel

به نظرم ميتوني از فايل Mangos.conf تمومه سرورتو تنظيم كني!

dalton4
25-02-2010, 17:31
سلام .... در ضمن راهنمای نصبش متمعنی همونه ؟:46:
توضیح مختصر در مورد نصب Mini Manager : در واقع مینی مننجر واسه سرور های هست که فاقد یک وب سایت خوب و کامل هستند . البطه بعضی امکاناتش خدمات طلایی واسه admin ها میده .

خوب برای نصب شما باید فایلی که در ادرس scripts/config.php هست را باید ویرایش کنید . البطه با این کار مینی مننجر به دیتا بیس وصل میشه ولی صد در صد و کامل کار نمیکونه در برخی موارد .

نمونه ویرایش مینی مننجر 14 :

توضیح مغادیر تعریف شده : خوب شما کافی هست اطلاعات سرور تون رو در اینجا درج کنید .
addr : ادرس IP سرور تون
usre : نام کاربری SQL سرور تون
pass :گذر واژه SQL سرور تون
name : نام دیتابیس که در سرور SQL ایجاد کرده اید .

توجه کنید : در این مثال ما در deta SQL چهار دیتابیس داریم با نام های mysql . realmd . mangos . characters که امکان دارد در سرور شما نام ها فرق کند .

این نمونه ویرایش در سروری که برویش اعمل شده به دلیل نداشتن بعضی دیتابیس ها در خود دیتا بیس سرور به صورت 80% کار کرده است

سلام Oversl
ممنون از راهنماییت...
میشه یه کم بیشتر در مورد نصبش توضیح بدی مثلا:
بگی کدوم ورژن MiniManager برای Trinity بهتره
وقتی که نصب شد آدرسش رو از کجا میشه تنظیم کرد مثل:
و کلا طریقه نصب کاملش :31: ممنون میشم.

mahdibozorg
25-02-2010, 22:58
سلام

دوستان کسی لینک دانلود بات برای سرور منگوس با پچ 2.4.3 سراغ نداره خودم چند ورژن wow glider را دانلود کردم ولی موقع

اجرا ارور net check میده تازه کرک شده بود دوستان کسی اکه لینک بات خوب داره بذاره ممنون یا لینک این برنامه رو pvpTool v2.2.3

f3ryjoon
26-02-2010, 02:19
آقا کسی نبود به داد ما برسه ؟

alikobter
26-02-2010, 18:39
سلام دوستان می گم من سرورو درست کردم ولی آکانت نمیتونم بسازم لطفا توضیح بیشتر ممنون

Oversl
26-02-2010, 23:54
سلام Oversl
ممنون از راهنماییت...
میشه یه کم بیشتر در مورد نصبش توضیح بدی مثلا:
بگی کدوم ورژن MiniManager برای Trinity بهتره
وقتی که نصب شد آدرسش رو از کجا میشه تنظیم کرد مثل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو کلا طریقه نصب کاملش :31: ممنون میشم.

سلام .. خوب شرمنده اینترنتم ایراد پیدا کرده بود . الان حله
راهنمای نصبش دقیقا همونه که گفتم در ضمن MiniManager با دیتابیس کار میکونه نه با *.exe ها در ضمن در صفحات قبل خودم و دوستان لینک کردیم واسه دانلود . اون MiniManager ها استاندارد هستند که فکر کنم با یکم ویرایش config.php برای هر سروری کار کونه .در ضمن Trinity رو ندارم
چرا با adminphp کار نمیکونید ؟

Oversl
26-02-2010, 23:58
اشتباه كردم دوست عزيز
من واسه منگوس 3.3.2 ميخوام نه 3.2.2

كسي addons مديريت منگوس واسه 3.3.2 داره؟

سلام .. خوب شرمنده اینترنتم یه 48 ساعتی ایراد پیدا کرده بود . الان حله
mangadmin فقط یک addons هست که تو بازی کمی بهتون کمک میکونه در عمر GM ی ولی فکر نکنم که واستون کار مدیریت رو بکونه پیدا کردم لینک میکونم . ok

Oversl
27-02-2010, 00:00
سلام دوستان می گم من سرورو درست کردم ولی آکانت نمیتونم بسازم لطفا توضیح بیشتر ممنون

سلام حالا خودت یکم توضیح بیشتر بده تا دیگران بتونن کمکت کنند ؟
:question::question::question::question::question: :question:

Zeqp
27-02-2010, 00:01
خوب دوباره سلام آقا ميلاد (TNT)
من چندتا سوال داشتم در مورد سرورتون. اولا ورژن Patch سرورتون رو بگيد يا اگه ممكنه link داونلودشو بزاريد تا داونلود كنم واسه ي گيم نتم نصب كنم. و سوال ديگه اينكه چطوري شما اينجا هستي سرورون هلند؟ ايا ADMIN سرور خودتون هستيد؟
خوب من در صورت ممكن حتما با شما تماس مي گيرم. راستش من توي يك سرور هارد قبلا GM بودم اما سرور فان رو بيشتر دوست دارم. ساخت ايتم براي Donate هم مثل آب خوردن بلدم. البته اگر سرورتون Mangos باشه. توي سرور هاي فان هم تجربه ام زياده. مي تونم GM خوبي واسه سرورتون باشم :-) .به خصوص اينكه تمام هم شهري هام رو به سرورتون دعوت كردم.
خيلي ممنون منتظر تماس من باشي

Zeqp
27-02-2010, 00:01
خوب دوباره سلام آقا ميلاد (TNT)
من چندتا سوال داشتم در مورد سرورتون. اولا ورژن Patch سرورتون رو بگيد يا اگه ممكنه link داونلودشو بزاريد تا داونلود كنم واسه ي گيم نتم نصب كنم. و سوال ديگه اينكه چطوري شما اينجا هستي سرورون هلند؟ ايا ADMIN سرور خودتون هستيد؟
خوب من در صورت ممكن حتما با شما تماس مي گيرم. راستش من توي يك سرور هارد قبلا GM بودم اما سرور فان رو بيشتر دوست دارم. ساخت ايتم براي Donate هم مثل آب خوردن بلدم. البته اگر سرورتون Mangos باشه. توي سرور هاي فان هم تجربه ام زياده. مي تونم GM خوبي واسه سرورتون باشم :-) .به خصوص اينكه تمام هم شهري هام رو به سرورتون دعوت كردم.
خيلي ممنون منتظر تماس من باشي

Oversl
27-02-2010, 00:14
سلام .
خوب اینم اموزس ساخت NPC فروشنده :

البطه دوست عزیزی که با من تماس تلفنی داشتند و در خواست این اموزش رو کرده بودند منو ببخشید ADSL ایراد پیدا کرده بود . و در ضمن کیفیت تماس تلفنی هم خوب نبود هر دومون هم میدونیم که واسه چی کیفیت تماس تلفنی هم خوب نبود . حالا بگذریم .

اموزش ساخت NPC فروشنده در : learninggame.isgreat.org

و نمونه عکس مورتبط با اموزش در سرور خودم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i1FGnS88olVWHCm81rEf1DIBI/WoWScrnShot_022610_224721.jpg

lordSalazar
27-02-2010, 11:48
سلام
من که لینک دادم دیگه دوباره لینک میدم . ManGos 3.3.2

سلام:20:
من تمام کارهایی رو که توی این لینک هست انجام دادم ولی وقتی به قسمتی که باید evoXworld رو اجرا کنم میرسه..برانامش تا run می شه سریع از برنامه خارج میشه :34:

به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم اگه کمک کنید............):42:plz(
thx

Oversl
27-02-2010, 13:08
سلام:20:
من تمام کارهایی رو که توی این لینک هست انجام دادم ولی وقتی به قسمتی که باید evoXworld رو اجرا کنم میرسه..برانامش تا run می شه سریع از برنامه خارج میشه :34:

به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم اگه کمک کنید............):42:plz(
thx

سلام .
اگر تمام کار های گفته شده رو درست انجام داده باشی . نباید اینطور بشه .

خوب شاید mangosd.conf رو دست کاری کردی یا شاید هم نکردی :31: که بهتره کد زیر رو جای گذینش کنی :

Bllizzardwow
27-02-2010, 19:52
سلام آقا حسين (bllizzard wow) عزيز
شنيدم كه شما admin سرور Bllizard هستيد. من يك مدتي بود توي سرورتون بازي مي كردم و يك هيرو lvl 51 Warlock هم دارم كه اسمش Quan هست.
يك مدت اينترنت دمه دستم نبود واسه همين بازي نمي كردم و مي خوام حالا دباره شروع كنم. راستش سرور خوبي داريد.
و بايد بگم كه بيشتر player هاتون از شهر ما هستن. :-)
من تجربه ي زيادي توي كار با mangos دارم و تمام command هارو بلدم. اگر GM لازم داشتيد من در خدمتم . شايد بهتر مي شه كه Player هاي شهر خودمون رو كنترل كنم :-)
ممنون

Bllizzardwow
27-02-2010, 20:15

این مشکل رو تو کدوم سرور داری ؟
این مشکل رو تو جای خاصی از مپ داری که وقتی میری اونجا این اررور رو میده ؟

اگه این چیزائی که گفتم درسته سروری که توش بازی میکنی فایل های مپش ایراد داره و باید یه باره دیگه اونا رو در بیاره اگه هم فقط تو این مشکل رو داری بازیت به مشکل بر خورده که باید تو پوشه ی بازی فایل repair.exe رو اجرا کنی سمت چپ 3 تا تیک داره هر 3 تاشو بر دار ، سمته راست 3 تا گزینه برای انتخاب هست گزینه ی وسط رو انتخاب کن و منتظر شو که کارش تموم بشه ، یادت نره در طوله این فرایند باید به نت وصل باشی

امیدوارم مشکلت حل بشه

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

Im Mohsen
I Knew All Command Game Master
Im Bug Tracker
Im Administrator
Phone Number ==> 09179273229

عجب you are Khafan :D

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:12 PM ----------

سلام لطفا لطفا لطفا . . . . .. .
ّبگین من از کجا مینی منیجر دانلود کنم:19::19::19::19::19::19::19::19::19:
تمام لینک هایی که دادین یا کار نمی کنه یا نداره لطفا:42:

Bllizzardwow
27-02-2010, 20:21
کد یه صفحه ی تنها برای ساخت اکانت امیدوارم به دردتون بخوره

دوستان یه صفحه ی PHP درست کنید مثلاً account.php این کد ها رو داخلش کپی کنید بعد قسمته Configuration رو کامل کنید و تو آدرسه سرورتون بزنین مثلاً
البته قبلش میدونین که بایدapache داشته باشید

موفق باشین

Zeqp
27-02-2010, 23:59
سلام آقاييون
كسي هست MaNGOS ~Amber~ Client 3.3.0a واسم اگه وجود داره لينك كنه ؟ خيلي ممنون
اگر براي 3.3.2a هم بود بهتر
كار با اين Data base رو خيلي دوست دارم . مخصوصا ايتم ساختن توي Sqlyoug اين برنامه

N!CE^M4N
28-02-2010, 00:13
اجب ! حسین قضیه GM شدن ما چی شد !

اگه یه نفر ورزن منگوس 3.3.0 و 3.2.2a رو واسه دانلود بذاره من ممنون میشم !

اینم باشه ورزن جدیدش میخوام !

MaNGOS ~Amber~ Releases 3.x.x

MaNGOS ~ AMBER~
UDB + MaNGOS + ScriptDev2 + Patches

Oversl
28-02-2010, 00:26
سلام .
کی میگه لینک مینی مننجر کار نمیکونه . کار میکونه ولی برای IP شما دانلودش بسته هست چون IP ایرانه . باید IP عوض کنی تا دانلود بتونی .

Oversl
28-02-2010, 00:33
کد یه صفحه ی تنها برای ساخت اکانت امیدوارم به دردتون بخوره

سلام
این صفحه رو چی کار کونیم . اموزشش رو هم لطفا بزارید . البطه اینو واسه این میگم که دوستان ازش استفاده کنند و فقط واسه دیدن نباشه . ممنون :46:

ATS_Alilord3224
28-02-2010, 15:43
سلام Oversl
میشه بگی با چه نرم افزاری من فایل های [PHP] رو برای مینی منیجر دانلود کنم ؟؟؟

شاید این سوال خیلی Easy باشه اما میشه بگی (کانفیگ) کردن یعنی چکار کردن ؟؟؟

در ضمن این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه؟؟ خواهش میکنم یه توضیح بده

Oversl
28-02-2010, 20:24
سلام Oversl
میشه بگی با چه نرم افزاری من فایل های [PHP] رو برای مینی منیجر دانلود کنم ؟؟؟

شاید این سوال خیلی Easy باشه اما میشه بگی (کانفیگ) کردن یعنی چکار کردن ؟؟؟

در ضمن این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه؟؟ خواهش میکنم یه توضیح بده

سلام دوست عزیز .
خوب دیگه نگران دانلود Minimanger نباشید . چون براتون یه لینک میدم که همیشه میتونید اخرین نصخه Minimanger را از اونجا به دون درد سر دانلود کنید . این لینک تو سرور ژاپن هست دستشون درد نکنه .

ادامه مطلب در : learninggame.isgreat.org

mahdibozorg
28-02-2010, 20:39
دوستان

لینک بات برای worldwarcraft کسی سراغ نداره بابا یکی بداد ما برسه wow glider دارم ارور میده موقع اجرا کسی اگر درباره دانلود و

نصب بات در سرور منگوس 2.4.3 میدونه توضیح بده لطفا

Oversl
28-02-2010, 21:27
دوستان

لینک بات برای worldwarcraft کسی سراغ نداره بابا یکی بداد ما برسه wow glider دارم ارور میده موقع اجرا کسی اگر درباره دانلود و

نصب بات در سرور منگوس 2.4.3 میدونه توضیح بده لطفا

سلام .
منظورتون IA BOT هست واسه منگوس 2.4.3 ؟

Bllizzardwow
01-03-2010, 09:05
سلام
این صفحه رو چی کار کونیم . اموزشش رو هم لطفا بزارید . البطه اینو واسه این میگم که دوستان ازش استفاده کنند و فقط واسه دیدن نباشه . ممنون :46:

انجام شد ;)

---------- Post added at 10:05 AM ---------- Previous post was at 10:03 AM ----------

اجب ! حسین قضیه GM شدن ما چی شد !

اگه یه نفر ورزن منگوس 3.3.0 و 3.2.2a رو واسه دانلود بذاره من ممنون میشم !

اینم باشه ورزن جدیدش میخوام !

MaNGOS ~Amber~ Releases 3.x.x

MaNGOS ~ AMBER~
UDB + MaNGOS + ScriptDev2 + Patches

اون مدارک رو نفرستادی که هروقت فرستادی یه اس ام اس بده 09194514922

Bllizzardwow
01-03-2010, 09:18
سلام آقاييون
كسي هست MaNGOS ~Amber~ Client 3.3.0a واسم اگه وجود داره لينك كنه ؟ خيلي ممنون
اگر براي 3.3.2a هم بود بهتر
كار با اين Data base رو خيلي دوست دارم . مخصوصا ايتم ساختن توي Sqlyoug اين برنامه

Core MaNGOS
Client build: 10482 - 10505 (3.2.2a)
Server build: rev_8781
ScriptDev2: rev_1493
PSDB: rev_264
ACID 3.0.1

پک اول ورژن 2.7.3

آپدیت ها

ورژن 2.7.4

ورژن 2.7.5

ورژن 2.7.6

---------- Post added at 10:18 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

Core MaNGOS
Client build: 10482 - 10505 (3.2.2a)
Server build: rev_9014
ScriptDev2: rev_1517
udb [523]
ACID 3.0.1

پک اول

ورژن 3.0

آپدیت

ورژن 3.1

Bllizzardwow
01-03-2010, 09:34
منگوس آمبر

2.4.3
UDB 0.10.4 CS362 + MaNGOS 0.12.0 v6766

3.1.3
B1
UDB 0.11.5 CS382 + MaNGOS 0.14.0 v8286

A1
UDB 0.11.5 CS381 + MaNGOS 0.14.0 v8035

آپدیت ها
B2
UDB 0.11.5 CS382 + MaNGOS 0.14.0 v8286-v8415

A2
UDB 0.11.5 CS381 + MaNGOS 0.14.0 v8035-v8160

A3
UDB 0.11.5 CS382 + MaNGOS 0.14.0 v8160-v8286

3.2.2a

UDB 0.11.6 CS385 + MaNGOS 0.15.0 v8901

آپدیت ها

UDB 0.11.6 CS385 + MaNGOS 0.15.0 v8415-v8901

UDB 0.11.6 CS386 + MaNGOS 0.15.0 v8901-v9015

UDB 0.11.6 CS386 + MaNGOS 0.15.0 v9015-v9110

3.3.0a

UDB 0.11.6 CS386 + MaNGOS 0.16.0 v9110-v9183

کلماتی که جلوی آپدیت ها نوشته شده دقت کنید که برای هر ریپک آپدیته خودشو بریزین ، کلماتی مثله A1 یا B1

ArcEmu Rev 2928
لینک 1

لینک 2

لینک 3

موفق باشین

N!CE^M4N
01-03-2010, 12:57
مرسی از آپدت ها . مگوس . . .

mahdibozorg
01-03-2010, 15:04
سلام .
منظورتون IA BOT هست واسه منگوس 2.4.3 ؟

دوست عزیز من یک سرور منگوس 2.4.3 در گیم نت دارم میخوام یک بات تو سرور اضافه کنم که بازی کنه ولول

بگیره من شنیدم باید wow glider یا pvp bot را دانلود ونصب کنم wow glider با کرک از تورنت دانلود کردم ولی

موقع اجرا ارور net check میده این چیزی که شما میگی IA BOT اگر باتی هست که خودش بازی میکنه ولول
میگیره لطفا لینک دانلود وطریقه نصبش را توضیح بدین دیگر دوستان هم اگر اطلاعاتی در این مورد دارند

راهنمایی کنند لطفا

ATS_Alilord3224
01-03-2010, 15:09
سلام دوست عزیز .
خوب دیگه نگران دانلود Minimanger نباشید . چون براتون یه لینک میدم که همیشه میتونید اخرین نصخه Minimanger را از اونجا به دون درد سر دانلود کنید . این لینک تو سرور ژاپن هست دستشون درد نکنه .

سلام
دستت درد نکنه !!
من نمی دونم اون داده ها رو کجا باید ویرایش کنم
همه اون کار هارو اگه همراه با تصاویر بگی خیلی ممنون میشم در ضمن آموزشش هم راحته
مثل صفحه اول آموزش ساخت سرور که دارای عکس بود بازهم تشکر برای راهنمایی منتظر راهنمایی های بیشتر شما هستم :10:

Oversl
02-03-2010, 00:37
سلام ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bllizzard.selfip.com نمی یاد بالا که ... اون اموزشه رو هم نزاشتی که

Oversl
02-03-2010, 02:09
سلام
دستت درد نکنه !!
من نمی دونم اون داده ها رو کجا باید ویرایش کنم
همه اون کار هارو اگه همراه با تصاویر بگی خیلی ممنون میشم در ضمن آموزشش هم راحته
مثل صفحه اول آموزش ساخت سرور که دارای عکس بود بازهم تشکر برای راهنمایی منتظر راهنمایی های بیشتر شما هستم :10:

سلام دوست عزیز .

با تصویر

کد:

N!CE^M4N
02-03-2010, 14:11
سلام ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Bllizzard.selfip.com نمی یاد بالا که ... اون اموزشه رو هم نزاشتی که

اگه این حسین جواب کامل به یکی بده احتمالا آسمون میاد به زمین ! :13::13:

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

سلام دوست عزیز .

با تصویر

کد:

چرا خودتونو اذیت میکنید ! آموزش و راه استفاده از مینیمنجر رو تو پستهای قبلی میتونید راحت پیدا کنید ...:10:

هم آموزشش هست و هم بقیه سوال و جواب ها فقط شما تنبلا باید برید تو پستهای قبلی دنبالش بگردین...:8:

Oversl
02-03-2010, 14:41
! Oops

سلام ...
کسی اینجا خودشو اذیت نمیکونه . در واقه من فقط جواب دوستی که سوال داشت را دادم .

N!CE^M4N
02-03-2010, 14:53
! Oops

سلام ...
کسی اینجا خودشو اذیت نمیکونه . در واقه من فقط جواب دوستی که سوال داشت را دادم .

هالا چرا میزنی ! شوخی کردم بابا :11:

Bllizzardwow
02-03-2010, 14:57
سلام ...

به خاطره یه سری تغیرات سایت فعلاً آفلاینه ، بابا اون یه صفحه کد رو توضیح گزاشتم براش برو نگاه کن همون صفحه رو ویرایش کردم :)

Oversl
02-03-2010, 15:00
سلام .
و این هم سرور 3.3.2 که هم فان داره هم بلیز و نورمال :[Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]

set realmlist logon.epicwow.org

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jINxwvvKDrRVNdvCf49I7otoeNUy4kgquc9bU53U6T4uCi3_Y/WoWScrnShot_021910_210338.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] auiFM53231qrKwJuYgbLxFaHE9LExXz80VM_3qw/WoWScrnShot_022510_161455.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N!CE^M4N
02-03-2010, 15:06
سلام حسین خان ! میلتو چک کردی سایتتون درست شد ؟

جواب اسمس هم که نمیدی ماشالا از کجا باید پیدات کنن ؟

Bllizzardwow
02-03-2010, 15:09
یه صفحه ی زیبا برای ساختن اکانت و دیدن تعداد آنلاین پلیر

این سایت برای منگوس ، ترینیتی و آرکمو کار میکنه پس نگران نباشین

Oversl
02-03-2010, 15:11
یک موزوع نامر بوت حه هه :)
و یک نسخه جدید بازی که شبیح wow هست و خودتون ببینید .

2010

[Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]

در به در دنبالشم .

Oversl
02-03-2010, 15:22
یه صفحه ی زیبا برای ساختن اکانت و دیدن تعداد آنلاین پلیر

این سایت برای منگوس ، ترینیتی و آرکمو کار میکنه پس نگران نباشین

[[Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]

بد نبود . اما خیلی مختصرش کردن . :46:
راستی صفحه ساخت اکانتت دفعی اخری که رفتم دید م CD KEY می خواست چرا ؟

Bllizzardwow
02-03-2010, 15:23
یک موزوع نامر بوت حه هه :)
و یک نسخه جدید بازی که شبیح wow هست و خودتون ببینید .

2010

[Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]

در به در دنبالشم .

این addons هاتو برای من بفرست خیلی باحالن :)

Bllizzardwow
02-03-2010, 15:29
بد نبود . اما خیلی مختصرش کردن . :46:
راستی صفحه ساخت اکانتت دفعی اخری که رفتم دید م CD KEY می خواست چرا ؟

شاید ادمینه سایت تو کانفینگاش حرکت زده بوده

Oversl
02-03-2010, 15:30
این addons هاتو برای من بفرست خیلی باحالن :)

و دوباره سلام .

حیف که یه 400 MB میشه و نمیتونم ارسال کنم . :41: حجمش خیلی زیاده . خودت ببین !

Bllizzardwow
02-03-2010, 15:39
و دوباره سلام .

زیپش کن ببین چقدر میشه ولی بازم فکر نکنم خیلی کم بشه تو این همه addon داری :O

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

اینم یه مدل دیگه از همون صفحه های ساخت اکانت

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

اینم یه armory باحال برای دوستانی که دنباله این چیزا هستند

Oversl
02-03-2010, 15:45
شاید ادمینه سایت تو کانفینگاش حرکت زده بوده

اگه یه وسایت کپ وبسایت خودت میخای اما اماده واسه استفاده . میلت رو بده واست لینکشو سند کنم .
این جا لینک نمی کنم چون کار 100% اشتباحی هست .

این وب سایت شما لیک دادین 100 % کار میکونه . [Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dlpZHOyl87tVFF0vvLAoDhm2qAsMyzk/001.jpg

اینم وب سایتی که میگم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6dYhv7ggzFNoz7f0Z2ptu9N7jJnLgCA0ZOJDvDQ/002.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pgormTITpdYzmn-91OYOTaz75W4neW0RVzH6o6g/003.jpg

Oversl
02-03-2010, 15:59
زیپش کن ببین چقدر میشه ولی بازم فکر نکنم خیلی کم بشه تو این همه addon داری :O

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

اینم یه مدل دیگه از همون صفحه های ساخت اکانت

و....
خوب اینم عکسش که نشون میده تست شده 100%:[Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]

Oversl
02-03-2010, 16:04
در ضمن Addons هم من از[Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]
دانلود میکنم ولی فکر نکنم بشه Addons ها رو سند کنم .:41:

N!CE^M4N
02-03-2010, 16:09
و دوباره سلام .

سلام ... اسم ادونتو بگو من خودم میرم دانلود میکنم خیلی ادون قشنگی داری ....

اگه لینک دانلودشو هم بذاری عالیه مرسی ...

Oversl
02-03-2010, 16:18
سلام ... اسم ادونتو بگو من خودم میرم دانلود میکنم خیلی ادون قشنگی داری ....

اگه لینک دانلودشو هم بذاری عالیه مرسی ...

یه دونه که نیست یه 200 تای میشه :31: لینکشم که دادم .
من از[Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]
دانلود میکنم

ولی واسه اجراش یه سیستم فول لازمه تا بهتون لگ نده . :21:

N!CE^M4N
03-03-2010, 00:03
یه دونه که نیست یه 200 تای میشه :31: لینکشم که دادم .
من از[Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]
دانلود میکنم

ولی واسه اجراش یه سیستم فول لازمه تا بهتون لگ نده . :21:

بابا ویندوز فول :27:

MOHA4445
03-03-2010, 01:22
سلام خسته نباشید یه سوال تخصصی داشتم خوشحال میشم دوستان کمک کنند

چطوری میتونم هاستی که سایتو روش نصب کردم به سرور بازی که ویندوزه وصل کنم؟
در ضمن من از قالب Joomla استفاده میکنم قالب Mangosweb هم دارم فقط الان به این گیر کردم که هاستو وصل کنم به سرور بازی که وقتی داخل سایت یوزر میسازند توی سرور ویندوز هم اون یوزر واسه بازی ساخته بشه

N!CE^M4N
03-03-2010, 17:37
سلام خسته نباشید یه سوال تخصصی داشتم خوشحال میشم دوستان کمک کنند

چطوری میتونم هاستی که سایتو روش نصب کردم به سرور بازی که ویندوزه وصل کنم؟
در ضمن من از قالب Joomla استفاده میکنم قالب Mangosweb هم دارم فقط الان به این گیر کردم که هاستو وصل کنم به سرور بازی که وقتی داخل سایت یوزر میسازند توی سرور ویندوز هم اون یوزر واسه بازی ساخته بشه

سلام ... باید بهش آی پی بدی تا حل بشه ! تو پستهای قبلی میتونی ادهمه موضوع کاملش رو پیدا کنی ..معمولا این کارارو با استفاده از مینیمنجر به سایت و سرور معرفی میکنن :20:

Bllizzardwow
03-03-2010, 18:25
اگه یه وسایت کپ وبسایت خودت میخای اما اماده واسه استفاده . میلت رو بده واست لینکشو سند کنم .
این جا لینک نمی کنم چون کار 100% اشتباحی هست .

این وب سایت شما لیک دادین 100 % کار میکونه . [Over][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Over]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dlpZHOyl87tVFF0vvLAoDhm2qAsMyzk/001.jpg

اینم وب سایتی که میگم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6dYhv7ggzFNoz7f0Z2ptu9N7jJnLgCA0ZOJDvDQ/002.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pgormTITpdYzmn-91OYOTaz75W4neW0RVzH6o6g/003.jpg

این وب سایت رو من دارم سیتمه چتشو تونستی راه اندازی کنی ؟