PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت سرور World of Warcraft

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

lordSalazar
18-09-2009, 09:10
می‌خوای حتما منگس باشه؟

سلام دوستان
من میخوام پچ لیچ کینگ رو افلاین بازی کنم منگوس رو دارم ولی کار نمی کنه اگه کسی برنامهی دیگه یی داره لینک بزاره من دانلود کنم فقط اموزش یادتون نره........
اگه میشه کامل توضیح بدین .... فرض کنید دارین به یه بچه یاد می دین :blink:

ممنون

gamebazi.blogfa
18-09-2009, 10:12
quest helper for 3.1.3 لینک بدین با اون برنامه ای که لول جاها رو نشون می ده
منمنوووووووووووون

.:H.R.R Studio:.
18-09-2009, 12:53
سلام به همه کسی میتونه لینک Mangos از 3.0.9 به بالا رو بده ؟

ممنون

Black-Ninja
18-09-2009, 13:51
سلام دوستان
من میخوام پچ لیچ کینگ رو افلاین بازی کنم منگوس رو دارم ولی کار نمی کنه اگه کسی برنامهی دیگه یی داره لینک بزاره من دانلود کنم فقط اموزش یادتون نره........
اگه میشه کامل توضیح بدین .... فرض کنید دارین به یه بچه یاد می دین :blink:
ممنون

اینجا هم دیتابیس هست هم آموزش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی "wow-admin" جریان انحصاری کردن دیتابیس چی شد دنبالشی دیگه ؟

ساعـــت 9 شــب یاهو آنــــلاین کن بیــشتر صحـــبت کــــــــنیم .

lordSalazar
18-09-2009, 20:22
سلام
ممنون اگه دیتا بیس به غیر از منگوس داری لطفا لینک کن

wow-admin
18-09-2009, 21:52
سلام به همه
آره cussed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان دنبالش هستم اما این یاهو ای‌ مزخرف نمیذاره لاگین کنم نمیدونم باز چشه!
به هر حال.
یکی میگه چطور افلاین بازی کنم
مهمه ‌ بگی‌ ورژن بازیت چی‌ تا بهت هماهنگ با ورژن خودت بدن و الی‌ کار نمی‌کنه لیچ کینگ خودش ۱۶ تا پتچ مختلف داره

برای اینکه بفهمین پتچ بازی چنده برین تو صفحه ورود به اکانت پائین سمت چپ یک عدد نوشته به صورت x.x.x
(به جایxعدد قرار میگیره)
اون اعدادو حتما بدین
مثلا 3.1.3
3.2.0
3.0.2

Black-Ninja
18-09-2009, 22:02
سلام به همه
آره cussed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان دنبالش هستم اما این یاهو ای‌ مزخرف نمیذاره لاگین کنم نمیدونم باز چشه!
به هر حال.
یکی میگه چطور افلاین بازی کنم
مهمه ‌ بگی‌ ورژن بازیت چی‌ تا بهت هماهنگ با ورژن خودت بدن و الی‌ کار نمی‌کنه لیچ کینگ خودش ۱۶ تا پتچ مختلف داره

برای اینکه بفهمین پتچ بازی چنده برین تو صفحه ورود به اکانت پائین سمت چپ یک عدد نوشته به صورت x.x.x
(به جایxعدد قرار میگیره)
اون اعدادو حتما بدین
مثلا 3.1.3
3.2.0
3.0.2

سلام "wow-admin" عزیز

یاهو برای همه مشکل داره منم هم نتونستم آنلاین بـــــــــشم . !

اگر منظورت با منه ورژن بازی من 3.2.0a هست :20:

lordSalazar
18-09-2009, 22:49
سلام من دیتا بیس رو دانلود کردم همه ی کار هایی رو که تو راهنما گفته بود انجام دادم ولی الن یه مشکل جدید دارم

وقتی میخوام وارده بازی بشم بعد از زدن یوزر و پسوورد تمام مراحل وصل شدن به سرور به طور کامل انجام میشه ولی بعد این صفحه رو نشون میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر چی realm انتخاب میکنم و ok میزنم دوباره همین صفحه باز می شه
مشکل از چیه؟؟؟:question:

Zeqp
19-09-2009, 01:38
سلام آقاييون
خيلي وقته كه چندتا سوال پرسيدم كسي انگار اصلا به سوال هاي من نگاه نكرده :-(
خواهشان يكي به سوال هام جواب بده
1.چطور ميشه Teleport vendor ساخت؟ يا از چه سايتي بايد خريداري كرد و چگونه اون رو توي سرور Add كرد؟
2.چطوري يك quest بسازم و توي سرور add كنم؟ (اگر offline باشه بهتره)
3. من با نرم افزار Mangos كار ميكنم و Minimanager ام خرابه و با

Black-Ninja
19-09-2009, 04:10
سلام من دیتا بیس رو دانلود کردم همه ی کار هایی رو که تو راهنما گفته بود انجام دادم ولی الن یه مشکل جدید دارم

وقتی میخوام وارده بازی بشم بعد از زدن یوزر و پسوورد تمام مراحل وصل شدن به سرور به طور کامل انجام میشه ولی بعد این صفحه رو نشون میده

هر چی realm انتخاب میکنم و ok میزنم دوباره همین صفحه باز می شه
مشکل از چیه؟؟؟

سلام ریلم لیست 127.0.0.1 هست ؟
Mangos & realm رو Start می کنید ؟

lordSalazar
19-09-2009, 07:55
سلام
ممنون مشکل همین بود یادم میرفت هر دو رو on کنم
حالا یه سوال دیگه
اگه بخوام یه اکانت رو لیچ کینگ کنم باید چی تو کنسول بنویسم؟؟؟؟؟

Bllizzardwow
19-09-2009, 15:37
سلام
ممنون مشکل همین بود یادم میرفت هر دو رو on کنم
حالا یه سوال دیگه
اگه بخوام یه اکانت رو لیچ کینگ کنم باید چی تو کنسول بنویسم؟؟؟؟؟

account set addon username 2

Bllizzardwow
19-09-2009, 15:41
سلام آقاييون
خيلي وقته كه چندتا سوال پرسيدم كسي انگار اصلا به سوال هاي من نگاه نكرده :-(
خواهشان يكي به سوال هام جواب بده
1.چطور ميشه Teleport vendor ساخت؟ يا از چه سايتي بايد خريداري كرد و چگونه اون رو توي سرور Add كرد؟
2.چطوري يك quest بسازم و توي سرور add كنم؟ (اگر offline باشه بهتره)
3. من با نرم افزار Mangos كار ميكنم و Minimanager ام خرابه و با

با نرم افزاره quice میتونی quest بسازی

lordSalazar
19-09-2009, 15:55
account set addon username 2

ممنون که کمک کردین

wow-admin
19-09-2009, 21:13
سلام wow-admin اینجاس
خوب چه خبر؟
برای ساختن تلپرتر باید به زبون برنامه نویسیlua یا c++ تسلط داشته باشی‌!
اگه بخوای هم واسه mangos و هم واسه ArcEmu دارم بهم با یاهو پم بده تا بهت بگم چه جوری ران کنی‌
hitman_agant472002@yahoo.com

wow-admin
19-09-2009, 21:14
cussed نیستی‌ کی‌ ان میشی‌؟

hvlmm
20-09-2009, 11:09
با نرم افزاره quice میتونی quest بسازی
لطفلا راهنمایی کن چه جوری spell جدید بسازم !! ممنون

Zeqp
21-09-2009, 06:24
ُسلام به همه
من نرم افزار Quice ندارم و كار باهشو بلد نيستم كسي هست اين نرم افزار رو لينك كنه؟
ٌWoW-admin جون اگه ممكنه Teleport vendore Mangos رو بهم بده به شدت لازم دارم آيا ميشه توش تغيير به وجود اورد؟
در مورد ساخت آيتم هم اگه نرم افزار كمكي وجود داره لطفا راهنماييم كنيد . . .
ممنون از همه

ehsannirvana
21-09-2009, 11:07
سلام
میشه بگین با Mangos 3.0.9 با چه کدی میشه لول آپ کرد؟

gomgashte_r
21-09-2009, 14:18
سلام
میشه بگین با Mangos 3.0.9 با چه کدی میشه لول آپ کرد؟

سلام
با LEVELUP. میشه لولت رو افزایش بدی در ضمن با MODIFY. میتونی HEALTH و MANA رو افزایش بدی

wow-admin
22-09-2009, 16:57
Zeqp تلپرتر‌ها زیادن تو یاهو پ م بده تا صحبت کنیم!

Black-Ninja
23-09-2009, 13:36
cussed نیستی‌ کی‌ ان میشی‌؟

Salam
keybord coffe net farsi nadare :D

man modati moshkele internet daram "wow-admin" jan

shoma Database ro bechasb bad ke internet man radif shod karhaye payanisho anjam midim

Alan cheghadr pishraft dashti ?

mathekhan
23-09-2009, 13:49
سلام
من پچ بازی World of Warcraft: The Burning Crusade رو روی ورژن 1.5 زدم و شد ولی حالا دیگه نمی تونم با account قبلیم وارد بازی بشم .
چه چیزی لازم دارم چه برنامه ای ...؟
نمی خوام این ورژن آخری رو نصب کنم (lich king )

Behrouz_se60
23-09-2009, 14:59
سلام
آقا من ورژن 1.12.1 دارم يعني آخرين ورژن كلاسيك حالا من منگوس دارم فقط با 2.4.3 كار ميكنه ولي چون من گشتم تا ورژن 2 بگيرم فقط مونده اينترنت بايد دانلود كنم ولي نميتونم چون adsl نميخوره به تلفن خونم كسي هست كه تواصفهان آدرس مغازه بده و من بخرم.من الان با منگوس كه با ورژن wow 1.1.2.1 سازگار هست بازي ميكنم ولي ميخوام با 2.4.3 ارتقا بدهم فقط مونده با ورژن 1.12.1to2.0.1 و ورژن 2.4 بنابراين كسي هست به من بگه تو اصفهان كجاست

ورژن من انگليسي است en-GB

wow-admin
23-09-2009, 17:29
cussed ترجیح میدم تو یاهو حرف بزنیم!
و دوستان دیگه اینجا تاپیک درباره راه اندازی سروره نه اینکه چه جوری wow باری‌ کنین یا بخرین لطفا توی قسمت درست پست کنین

Behrouz_se60
23-09-2009, 17:47
من هم اينقدر گشتم كه نيست فقط ورژن 1.12 دارم اينترنت نميتونم

24-09-2009, 13:01
سلام به همه !

یه سرور ایرانی پیدا کردم بد نیست فقط پلیر نداره !

اگه بیاین بریم اونجا بازی کنیم خیلی خوب میشه ! من خودم scape بازی می کنم !

همه چیزش مثل bllizzard هست فقط XP 2x هست !

پتچ 3.1.3 هست

این سایتش :

اینم ریلم : set realmlist Bllizzard.selfip.com

wow-admin
24-09-2009, 14:19
====================

hvlmm
24-09-2009, 20:30
سلام به همه دوستان!
سرور جدید دنیای حماسه (wrold of The Epic) از امروز شروع به کار کرده هاست ما در کشور آمریکا قرار داره و سرعت اینترنت ۱gb هست این سرور می‌تونه ادعای کنه که تنها سرور ۳.۲ هست که هیچ باگ‌ای نداره تمامی‌ arena‌ها Battle Ground‌ها و غیر ..
به طور کامل کار میکنند
uldaur به طور کامل ساخته و آمادهٔ استفاده است تمام ماشین‌ها و vehicle‌ها کار میکنند!
سرور ۲ realm ۲۵۵ لول و ۸۰ لول داره ما بر خلاف اکثر سرور‌های ایرانی‌ از موتور ArcEmu استفاده می‌کنیم
میزان XP در ۲ هفته اول ۳۵x و بعد از آن ۲۰x خواهد بود!
این سرور محصول مشترک ایران و آمریکا است و تضمین می‌کند که همیشه آپدیت و قدرتمند باشد
سایت فارسی‌ درحال سخت است و میتوانید از سایت انگلیسی
Worldoftheepic.org یا فارسی‌ موقت Worldoftheepic.webs.com استفاده کنید
مبارک باشه !!!:5::5::5:

ولی فکر نکنم جای تبلیغش اینجا باشه !!:5::5::5:

wow-admin
25-09-2009, 11:58
آقا ما اینهمه کمک کردیم حالا حق نداریم یک تبلیغ کوچولو بکنیم؟

wow-admin
25-09-2009, 12:01
====================

hvlmm
25-09-2009, 13:35
آقا ما اینهمه کمک کردیم حالا حق نداریم یک تبلیغ کوچولو بکنیم؟
wow_admin جان کسی نگفته حق نداری تبلیغ کنی ولی اگر یه پست مخصوص راجعبه سرورت بزنی بهتره !!!:11:
اگر ناراحت شدی ببخشید :11::40::11:
تاپیک بزن راجبع سرورت میام اونجا راجبش بحث می کنیم !!:10:
راجیع GM می تونم بگم بیشتره بچه های اینجا با کارای GM آشنا ی دارن !! بگرد بهترین و پیدا کن !!:46:
موفق باشی :11::11::11::40::40::40::10::10:

hvlmm
25-09-2009, 13:40
سلام به همه !

یه سرور ایرانی پیدا کردم بد نیست فقط پلیر نداره !

اگه بیاین بریم اونجا بازی کنیم خیلی خوب میشه ! من خودم scape بازی می کنم !

همه چیزش مثل bllizzard هست فقط XP 2x هست !

پتچ 3.1.3 هست

این سایتش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ریلم : set realmlist Bllizzard.selfip.com
پست های قبلو نگاه کنی می بینی billizard wow این سرور و درست کرده !!!!:5::5::5:

wow-admin
25-09-2009, 16:43
دوستان کسانی‌ که به ArcEmu تسلط نسبی‌ دارند می‌تونن برای Game Master شدن توی دنیای حماسه ثبت نام کنن تا در صورت داشتن شرایط لازم عضو مسئولین سرور بشن برن
برن توی سایت قسمت Apply یا ثبت‌نام

wow-admin
25-09-2009, 16:46
hvlmm ممنون بابت کمک

hvlmm
25-09-2009, 22:21
دوستان کسانی‌ که به ArcEmu تسلط نسبی‌ دارند می‌تونن برای Game Master شدن توی دنیای حماسه ثبت نام کنن تا در صورت داشتن شرایط لازم عضو مسئولین سرور بشن برن
برن توی سایت قسمت Apply یا ثبت‌نام

در رابطه با فرق ArcEmu با ManGos می تونم بگم چندان فرقی نداره فقط نوع نوشتاری دستور ها عوض شده !!:46::46::46:

دوستان هر کی می خواد بره یه تست بده !!!

من خودمم می رم شاید قبول شدم !! :46::46::31::31:

Bllizzardwow
26-09-2009, 13:51
لطفلا راهنمایی کن چه جوری spell جدید بسازم !! ممنون

کاره ساده ای نیست باید اسکریپت بنویسی

با این نرم افزار ها هم نمیشه فکر کنم نرم افزاره مخصوصه خودشو داره

Bllizzardwow
26-09-2009, 14:16
دوستانه گلم لطفاً اینجا فقط در مورده مشکلاته راه اندازیه سرورتون بحث و گفتگو کنید تا تاپیک از بحث اصلی خارج نشه

ممنون از همه ی دوستانه خوبم :11:

Black-Ninja
26-09-2009, 18:18
در ضمن بازی رو با قیمت خیلی‌ کم به همجای ایران پست می‌کنیم برای اطلاعات دقیق برین تو سایت!
دنبال چنتا گیم مستر هم هستم البته باید تجربه داشته باشن! بهم ایمیل بدین یا تو یاهو پم بدین

WOW-ADMIN جان فکر کنم دیگه به خاطر زدن سرور سرت خیلی شلوغ بشه و به فکر هایی که داشتیم نرسی فعلا کنسل تا بعد ؟

shabzad
26-09-2009, 18:48
------ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 سال سابقه

سلام به تمامی دوستان گرامی و ایرانی.

می خواستم از تمامی دوستان که از یک سرور کامل word of warcraft که دارای لتنسی بسیار کم و همچنین امکانات زیاد . هیچگونه لک و امکان بازی همراه با دایال آپ را به شما معرفی نمایم . این وبسایت دارای بازی Cunter و نیز Frozen هم می باشد و دارای فروم بسیار قوی و همچنین در حال راه اندازی مسنجر و نیز امکانات زیادی برای شما می باشد.
تعداد پلیر ها زیاد می باشند و قیمت اکانتینک نیز 500 تومان می باشد .
همکنون patch 3.1.3 فعال می باشد که روزانه آپدیت می شود. ضمنا در این سرور Event های بسیار گذاشته می شود .

مسئولین گیم نت ها می توانند با پر کردن فرم نمایندگی که در صفحه نمایندگی ها می باشد برای دریافت نمایندگی و دریافت رایگان DVDها و همچنین پوسترهای این سرور با ما تماس حاصل نمایند. و از مزایای ما که پشتیبانی شما در امور باری و رساندنPatch و امکانات زیاد و حق واگذاری کریدیت کارت با ما همکاری نمایند.

www ------ ir

تخفیف برای مسئولین گیم نت با ما تماس حاصل نمایید .

بهترین گیم سرور ایران Persian Game Server (World of Warcraft - Counter - Frozen) cs Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 3.1.3 3.0.3 3.1.4 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency Pishgaman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیشگامان pishgamangsبهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی

EMAN.T
26-09-2009, 20:04
سلام
می خواستم بدونم که چه جوری باید سرورمو تعییر بدم.

wow-admin
26-09-2009, 21:04
EMAN اینهمه اطلاعات دادی خسته نشی‌؟ خوب بگو مشکلت چی‌!

wow-admin
26-09-2009, 21:04
cussed من هنوز سر حرفم هستم اون کارم تقریبا امادس!

wow-admin
26-09-2009, 21:28
در رابطه با فرق ArcEmu با ManGos می تونم بگم چندان فرقی نداره فقط نوع نوشتاری دستور ها عوض شده !!:46::46::46:

دوستان هر کی می خواد بره یه تست بده !!!

من خودمم می رم شاید قبول شدم !! :46::46::31::31:

فرق که باهم زیاد داره کوچیکه command هاشه مثلا با Lua شو میتونی‌ واسه ArcEmu سکیریپت بنویسی‌ DB‌ها کاملا باهم فرق داره! و کلی‌ دیگه!

EMAN.T
27-09-2009, 12:08
می خواستم سرور
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تغییر بدم توی سرور دیگه ای بازی کنم.

wow-admin
27-09-2009, 15:36
جای این پرسش اینجا انیس ولی‌ به هر حل باید فایل Realmlist.wtf رو داخل پوشه Data ====>engb باز کنی‌ و Realmlist سرور جدیدی رو که می‌خوای بذاری توش
درضمن باید پتچ سرور ما WOW هماهنگ باشه

27-09-2009, 16:15
سلام به همه !

یه سرور ایرانی پیدا کردم توووووووووپ!!

خیلی شبیه wow scape هست فقط با این فرق که این نه باگ داره نه لگ

من که بعد از 3 سال بیخیال scape شدم دارم اینو بازی میکنم !:41::41:

شما هم بیاین !! اسمم تو بازی roostam هست:5::5:

patch 3.1.3

سایت سرور : اینجا

set realmlist 89.165.56.236

Black-Ninja
27-09-2009, 18:45
cussed من هنوز سر حرفم هستم اون کارم تقریبا امادس!

یه قیمت از نظر کیفیت دیتابیس بگو که همون رو معرفی کنیم

EMAN.T
27-09-2009, 22:07
جای این پرسش اینجا انیس ولی‌ به هر حل باید فایل Realmlist.wtf رو داخل پوشه Data ====>engb باز کنی‌ و Realmlist سرور جدیدی رو که می‌خوای بذاری توش
درضمن باید پتچ سرور ما WOW هماهنگ باشه

ممنون از راهنماییتون ولی میخواستم بدونم که realmlist سرور از کجا دانلود کنم.

wow-admin
27-09-2009, 22:43
Realmlist یک فایل با پسوند .wtf هستش
فایل رو اجرا کن open with ------->notepad
اونجا یک جمله میبینی‌
Set Realmlist xxxxxxxxxxxxxxxxx بجای x چیزی نوشته که Realmlist سرور ایه که توش بازی میکنی‌
توی سایت هر سرور قسمتی‌ داره که Realmlist سرور رو نوشته realmlist رو به x قرار بده!
و با اکانت خودت که توی سایتش سختی برو تو بازی
دیگه از این واضح تر نمیتونم توضیح بدم!

shargh1
29-09-2009, 22:14
سلام به همه دوستان .
من تازه وارد این تاپیک شدن و امروز تمام مباحث قبلی رو که دوستان نوشته بودند را خوندم .(5 ساعت طول کشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif)
به جرئت می تونم بگم که امروز به اندازه چند ماه اطلاعات کسب کردم از حمتون ممنونم :10:.منم سعی می کنم که به دوستان تا جایی که می تونم کمک کنم امیدوارم بتونم مفید باشم .
من در حال حاظر بروی wow 3.2.2a کار می کنم و برای راه اندازی اون نیز از سایت زیر کمک گرفتم امیدوارم مفید باشه .

Bllizzardwow
30-09-2009, 01:23
------ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3سال سابقه

سلام به تمامی دوستان گرامی و ایرانی.

میخواستم از تمامی دوستان که از یک سرورکامل word of warcraft که دارای لتنسی بسیار کم و همچنین امکانات زیاد . هیچگونه لک وامکان بازی همراه با دایال آپ را به شما معرفی نمایم . این وبسایت دارایبازی Cunter و نیز Frozen هم می باشدو دارای فروم بسیار قوی و همچنین در حال راه اندازی مسنجر و نیز امکانات زیادی برای شما می باشد.
تعداد پلیر ها زیاد می باشند و قیمت اکانتینک نیز 500 تومان می باشد .
همکنون patch 3.1.3 فعال می باشد که روزانه آپدیت می شود. ضمنا در این سرور Event های بسیار گذاشته می شود .

مسئولین گیم نت ها می توانند با پر کردن فرم نمایندگی که در صفحه نمایندگی ها می باشد برای دریافت نمایندگی و دریافت رایگان DVDها و همچنین پوسترهای این سرور با ما تماس حاصل نمایند. و از مزایای ما که پشتیبانی شما در امور باری و رساندنPatch و امکانات زیاد و حق واگذاری کریدیت کارت با ما همکاری نمایند.

www ------ ir

تخفیف برای مسئولین گیم نت با ما تماس حاصل نمایید .

بهترین گیم سرور ایران Persian Game Server (World of Warcraft - Counter - Frozen) cs Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 3.1.3 3.0.3 3.1.4 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency بهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی Strike Source Burning Crusade Frozen Throne Persian patch 2.3.3 2.4.0 server game bazi gamenet Hord Alliance wow wordofwarcraft word of warcraft cs cunter 1.6 iran online latency Pishgaman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیشگامان pishgamangsبهترین ورد کانتر فروزن لتنسی سرور دایال آپ وبسایت ایران ایرانی فارسی گیم گیمنت گیم نت بازی

والا با عرضه معذرت من که هیچی نفهمیدم ، ولی بارها گفته شده که عزیزان تو این تاپیک فقط و فقط مشکلات راه اندازیه سرور رو بگین نه چیزه دیگه
من از مسئولین تاپیک تقاضا دارم پست هائی که از جریانه تاپیک دور هستند رو حذف کنند
بابا اینجا که تاپیکه تبلیغات نیست !!!!!!!
ممنون از همه

hvlmm
30-09-2009, 20:21
والا با عرضه معذرت من که هیچی نفهمیدم ، ولی بارها گفته شده که عزیزان تو این تاپیک فقط و فقط مشکلات راه اندازیه سرور رو بگین نه چیزه دیگه
من از مسئولین تاپیک تقاضا دارم پست هائی که از جریانه تاپیک دور هستند رو حذف کنند
بابا اینجا که تاپیکه تبلیغات نیست !!!!!!!
ممنون از همه
والا منم چند بار گفتم کسی توجه نکرد !!!:46::46::13::13::5::5:

02-10-2009, 10:50
سلام به همه

من یه سرور دارم و چنتا باگ که میخوستم با کمک دوستان آنها رو بر طرف کنم !!

1 . من وقتی تلپورت میسازم تلپورتم کار نمی کنه و میزنه قفل است ! باید چی کار کنم ؟؟

2 . تو data base من naxxsaramas ایتم لول 60 دراپ میکنه و Ulduar هم باس نداره ! من چطوری میتونم یه باس بسازم و بگم که چه ایتم های دراپ کنه یا ایتم های باس های naxx رو بردارم و ایتم لول 80 بزارم ؟؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید

Bllizzardwow
02-10-2009, 16:13
سلام به همه

من یه سرور دارم و چنتا باگ که میخوستم با کمک دوستان آنها رو بر طرف کنم !!

1 . من وقتی تلپورت میسازم تلپورتم کار نمی کنه و میزنه قفل است ! باید چی کار کنم ؟؟

2 . تو data base من naxxsaramas ایتم لول 60 دراپ میکنه و Ulduar هم باس نداره ! من چطوری میتونم یه باس بسازم و بگم که چه ایتم های دراپ کنه یا ایتم های باس های naxx رو بردارم و ایتم لول 80 بزارم ؟؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید

1 - باید flag رو تغیر بدی به 35 احتماله قوی درست میشه

2 - دیتابیستو عوض کن ، احتمالاً قدیمیه و این مشکلات رو داره

wow-admin
02-10-2009, 20:05
منظورت از تلپرت چی‌؟ پرتال رو میگی‌؟
و منم موافقم DB قدیمی ! فقط map جدید داره! از یکی‌ دیگه استفاده کن!

tntnet
02-10-2009, 20:16
بزرگترین سرور world of warcraft 3.1.3 ران شد:

سرور خیلی خفنیه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sit1: irwow.selfip.org
sit2: irwow.selfip.info
sit3: irwow.selfip.net
set realmlist: 89.165.56.236
:32::32::32::32::32::32::32::32::32::32::32::32::3 2::32::32::32::32:

hvlmm
03-10-2009, 13:49

:32::32::32::32::32::32::32::32::32::32::32::32::3 2::32:

سرور قدیمی الان همه 3.2.2a
3.1.3 قدیمی دوست عزیز !!!!

Bllizzardwow
04-10-2009, 23:56

با ADSL خونتون ران کردی :))
آی پیت برای شرکته ندا گستره صبا (صبا نت )
امیدوارم موفق باشی :)

Bllizzardwow
05-10-2009, 00:02

راستی یادت نره یه آی پی استاتیک هم بگیر آخه هرموقه که دی سی میشی آی پیت عوض میشه :27:
برای ریلم لیست هم همون آدرسه سایتتو بدی حله
تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همه این آدرس هائی که دادی به یه سایت منتهی میشه که البته الان که من تست کردم مثله اینکه سیستمه خونتون خاموش بود هیچکدوم وارد نشد :)
البته همه باید از پائین شروع کنند ولی تو دیگه از خیلی پائین شروع کردی حده اقل یه هاست معمولی بگیر با ماهی 30000 تومان بهتر از سیستمه خونتونه
ولی به هر حال امیدوارم هرجوری که جلو میری موفق باشی :)

hvlmm
05-10-2009, 16:03
راستی یادت نره یه آی پی استاتیک هم بگیر آخه هرموقه که دی سی میشی آی پیت عوض میشه :27:
برای ریلم لیست هم همون آدرسه سایتتو بدی حله
تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همه این آدرس هائی که دادی به یه سایت منتهی میشه که البته الان که من تست کردم مثله اینکه سیستمه خونتون خاموش بود هیچکدوم وارد نشد :)
البته همه باید از پائین شروع کنند ولی تو دیگه از خیلی پائین شروع کردی حده اقل یه هاست معمولی بگیر با ماهی 30000 تومان بهتر از سیستمه خونتونه
ولی به هر حال امیدوارم هرجوری که جلو میری موفق باشی :)
چرا ضدحال میزنی به بچه گناه داره !!!:5::5::5::46::46:

wow-admin
05-10-2009, 17:36
سلام سلام سلام! موافقین فردا من یک آموزش واسه Compile ArcEmu بذارم؟
همه اینجا MaNGOS کار می‌کنن! بد نیست با بقیه Core‌ها هم آشنا بشین!
پس تا فردا!

ali08880
05-10-2009, 18:22
سلام لطفا دستورات GM را برام تو یه فابل PDF آپلود کنید. و آموزش کار با mangos برای patch 3.0.9 را بگزارید.
TNx
I Need Your Help
PLZ help me

hvlmm
05-10-2009, 20:55
سلام لطفا دستورات GM را برام تو یه فابل PDF آپلود کنید. و آموزش کار با mangos برای patch 3.0.9 را بگزارید.
TNx
I Need Your Help
PLZ help me
به پست های قبل سر بزن همش کامل با توضیح هست !!:5::5::8::8::46::46:

Viru6s9
09-10-2009, 14:29
سلام
ما منتظر ArcEmu هستیم ....

wow-admin
09-10-2009, 22:04
امروز میزارم!

سید علی محمدی
09-10-2009, 22:24
سلام آقای wow admin
من آموزش ساخت سرور off ورژن 313 رو دانلود کردم و خواستم سرور آف بسازم ولی نمی دونم اون برنامه رو کجا نصب کنم یه درایو دیگه نصب کردم و قتی رو فایل راه انداز کلیک می کنم erorr میده سوال من اینه که محل خواصی باری نصب برنامه راه انداز و جود دارد یا نه ؟
لطفا راهنمایی کنین

wow-admin
09-10-2009, 23:33
آموزش Compile یا راه اندازی سرور WOW با ArcEmu

موارد مورد نیز

۱. C++

۲.tortoisesvn

این لینک هارو دانلود کنین و بد از دانلود نرم افزار هارو نصب کنین!

سعی‌ می‌کنم تا جایی‌ که ممکن ساده بگم که همه بتونن سر در بیارن!

امیدوارم که با این آموزش رقیب واسه ما زیاد نشه!

قدم اول:

بد از نصب نرم‌افزار /ترتیسسون سیستم رو restart کنین و بد از restart در drive c: یک پوشه جدید درست کنین نم رو بگذارین ArcEmu Core روی پوشه زیست کلیک کنین حالا باید یک گزینه جدید اضافه شده باشه به نام SVN Checkout گزینه رو انتخاب کنین یک پنجره باز می‌شه که که در بالا از شما یک آدرس می‌خواد آدرس زیر رو بدین

svn://arcemu.info/svn/

بذارید دانلود کنه

وقتی‌ دانلود تموم شد برید به پوشه \trunk\extras\arcemu-windows-libraries

حالا ۶۴بیت یا ۳۲بیت رو انتخاب کنین!(اکثرا ۳۲ بیت هستن)

اگر ۳۲ هستید پوشه DLL Files رو باز کنید و فایل‌ها با فرمت .DLL رو به پوشه C:\Windows\System۳۲ منتقل کنید

ادامه فردا تا این قسمت رو انجام بدین و فردا ادامشو میزارم و همچنین هم چنتا روش ساده تر! تقریبا هیچ کار نباید بکنین! اما به درد نمیخوره! واسه درست کردن سرور آنلاین خوب نیست!اما اگه واسه خونه می‌خواین درست کنین عالیه!

در جواب اون دوستمون اکثر فایل‌ها باید در درایو c قرار بگیر! یعنی‌ مستقیم خود c نه جای دیگه!

c:\File download shode

not compeleted yet!

WOW-ADMIN

hvlmm
10-10-2009, 23:00
آموزش Compile یا راه اندازی سرور WOW با ArcEmu

موارد مورد نیز

۱. C++

۲.tortoisesvn

این لینک هارو دانلود کنین و بد از دانلود نرم افزار هارو نصب کنین!

سعی‌ می‌کنم تا جایی‌ که ممکن ساده بگم که همه بتونن سر در بیارن!

امیدوارم که با این آموزش رقیب واسه ما زیاد نشه!

قدم اول:

بد از نصب نرم‌افزار /ترتیسسون سیستم رو restart کنین و بد از restart در drive c: یک پوشه جدید درست کنین نم رو بگذارین ArcEmu Core روی پوشه زیست کلیک کنین حالا باید یک گزینه جدید اضافه شده باشه به نام SVN Checkout گزینه رو انتخاب کنین یک پنجره باز می‌شه که که در بالا از شما یک آدرس می‌خواد آدرس زیر رو بدین

svn://arcemu.info/svn/

بذارید دانلود کنه

وقتی‌ دانلود تموم شد برید به پوشه \trunk\extras\arcemu-windows-libraries

حالا ۶۴بیت یا ۳۲بیت رو انتخاب کنین!(اکثرا ۳۲ بیت هستن)

اگر ۳۲ هستید پوشه DLL Files رو باز کنید و فایل‌ها با فرمت .DLL رو به پوشه C:\Windows\System۳۲ منتقل کنید

ادامه فردا تا این قسمت رو انجام بدین و فردا ادامشو میزارم و همچنین هم چنتا روش ساده تر! تقریبا هیچ کار نباید بکنین! اما به درد نمیخوره! واسه درست کردن سرور آنلاین خوب نیست!اما اگه واسه خونه می‌خواین درست کنین عالیه!

در جواب اون دوستمون اکثر فایل‌ها باید در درایو c قرار بگیر! یعنی‌ مستقیم خود c نه جای دیگه!

c:\File download shode

not compeleted yet!

WOW-ADMIN

اینم خوب یه آموزش دیگه ، عالی ادامه بده !!!!:5::5::5::46::46::46:

haj seyed
11-10-2009, 06:09
من میخوام بعد نصبwrath of the lich king پچ بازیمو برسونم 3.2.0یا 3.1.3که به تونم افلاین بازی کنم.
لطفا ککککککککممممممممممکککککک

julius
11-10-2009, 18:12
با سلام وخسته نباشید
سرور منگوس من این ارور رامی دهد
ambergui[build 101] using v8035
process with an id of 3132 is not runing
و در پایان دو گزینه می دهد
quit continue

hvlmm
12-10-2009, 14:25
با سلام وخسته نباشید
سرور منگوس من این ارور رامی دهد
ambergui[build 101] using v8035
process with an id of 3132 is not runing
و در پایان دو گزینه می دهد
quit continue
اگه می تونی یه عکس ازش بزار !!!

hvlmm
12-10-2009, 14:26
mangos vase 3.2.2 kasi nadare ? :D

spell
12-10-2009, 18:20
سلام . اقا من سرور منگوس 3.1.3 (v4815) رو بازی می کنم و یه مشکلی دارم ...
(((((هیروم blood elf هست و paladin و level 30 هستم))))
وقتی می رم پیش paladin trainer توی مجیک هام قسمت mount ندارم ((((paladin ها می تونن اسب mount کنن )))))
همه race های دیگرو که دیدم (تو همین سرور) درست بود ولی blood elf ش درست نبود...
[[[توی سایت خوده wow هم زده بود که paladin های blood elf می تونن mount کنن]]]

کسی هست که بتونه کمکم کنه ؟؟؟

Viru6s9
12-10-2009, 22:51
ممنون بابت ArcEmu

Bllizzardwow
14-10-2009, 00:40
این یکی از کمپایل های خودمه گفتم شاید به کارتون بیاد البتهscriptdev2 نداره ولی درکل برای تازه کارها بد نیست

البته اینو گزاشتم برای دوستانی که سرورشون آنتی چیت نداره ، این منگوسی که گزاشتم آنتی چیت داره اگه دوست دارین استفاده کنین

Bllizzardwow
14-10-2009, 00:45
از منگوس آمبر خسته نشدین ؟

آمبر برای یه سروره حرفه ای اصلاً مناسب نیست من خواهش میکنم برای یادگیری برین سراغ یه سرور بهتر و راهتون رو درست انتخاب کنین تا آخرش از این وقتی که برای این گزاشتین دلگیر نشین

Bllizzardwow
14-10-2009, 00:54
دوستانی که trinity کار میکنن ، این آخرین ورژن هست برای 3.2.2a البته آنتی چیت هم داره و از کمپایل های خودمه اگه کسی دوست داشت استفاده کنه

hvlmm
14-10-2009, 14:48
دوستانی که trinity کار میکنن ، این آخرین ورژن هست برای 3.2.2a البته آنتی چیت هم داره و از کمپایل های خودمه اگه کسی دوست داشت استفاده کنه

طریقه اجراشو بزار لطفلا !!

tntnet
16-10-2009, 09:39
كسي ميدونه چه جوري ميشه وندور teleport درست كرد؟؟؟؟؟؟
ترو خدا جوامو بدين!!!!!
:10::10::10::10::10::10::10::10::10:

mahdibozorg
16-10-2009, 13:06
سلام دوستان

من یک سرور آفلاین ورد با پچ 2.4.3 دارم برنامه های MangAdmin .atlas.را دارم من میخوام یک چیزی مثل باس اما با لول پایین تر (یک

جور باس ساختگی که خودت بگی چه آیتمی دراپ کنه بسازم ) جای باس را خودم تعیین کنم ممنون میشم یکی توضیح کامل بده

Unholy
16-10-2009, 13:25
اگه میشه یکی نحوه ی ساختن ایتم های فان رو اموزش بده لطفا

Bllizzardwow
17-10-2009, 00:06
اگه میشه یکی نحوه ی ساختن ایتم های فان رو اموزش بده لطفا

برای ابتدای کار به سایت فوق بروید : کد:
و یکی از آیتم های موجود را انتخاب کنید ! ما برای این کار از آیتم Weapon استفاده میکنیم .

بر روی گزینه فوق کلیک کنید تا صفحه ساخت آیتم برای شما نمایان شود .

در این قسمت تنها بخش ITEM DETAILS مهم بوده که برای شما توضیح خواهم داد .
ابتدا در آن بخش در قسمت name یک اسم برای آیتم خود انتخاب کنید و سپس در قسمت Quote توضیحاتی کوتاه در مورد آیتم خود بنویسید . سپس بر اساس قدرت آن یکی از گزینه های بخش Quality رو انتخاب کنید که زیاد مهم نیست.

حال ابتدا به بخش weapon های سایت wowhead.com بروید و بر اساس weapon ای که میخواهید یکی از آیتم های One-Handed یا Two-Handed را انتخاب کنید .

اگر می خواهید یک اسلحه یک دست بسازید از قسمت های قرمز یکی را انتخاب کنید .
اگر می خواهید یک اسلحه دو دست بسازید از قسمت های سبز یکی را انتخاب کنید .

حال ما برای مثال از این اسلحه استفاده خواهیم کرد :

کد:
( البته این را بگویم مشخصات این weapon هیچ ربطی به کار ما نداشته و ما صرفا برای انتخاب شکل و قیافه اweapon خود آن را انتخاب کرده ایم )

حال به بخش ساخت weapon خود بر گشته و بر روی آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید . صفحه جدیدی برای شما باز می گردد که شما باید شماره آیتم مورد نظر را که شکل آن را انتخاب کردیم ( 19852 ) را در قسمت Item EntryID و دکمه Submit را بفشارید . پس از چندل لحظه آیکون آن برای شما نمایش داده می شود و در قسمت DisplayID یک عدد به شما داده می شوند که در آیتم 34718 می باشد. شما این عدد را در قسمت Display ID وارد کنید .

حال برنامه SQLyog را باز کنید و به دیتا بیس خود کانکت شوید. سپس به آدرس Mangos - Tables و سپس بر روی تیل Item_Template کلیک کنید تا انتخاب شود . سپس از منوی سمت راست گزینه Table Data که گزینه شماره 4 باشد کلیک کنید . که شکل زیر را خواهید دید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 702x429.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند بار بر روی گزینه entry کلیک کرده تا از زیاد به کم Sort یا مرتب شود . سپس آخرین عدد را نگاه کرده که مثلا 44966 است . شما عدد 44967 را که یک عدد بالاتر از آن است را یاداشت کرده و به صفحه مخصوص ساخت آیتم بروید و در قسمت Entry # وارد کنید . این کار برای آن است که شما یک عدد برای آیتم خود انتخاب کنید که در لیست دیتا بیس شما وجود نداشته باشد و با آیتم دیگری تداخل ایجادنکند .

سپس دیگر گزینه ها را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . که مثلا weapon جزو یک دست ها باشه یا 2 دست ها، یا armot آن چند باشد، Speed ضربات چقدر باشد، Stamina و امثالهم داشته باشد و .....

فقط در پر کردن موارد زیر دقت کنید .

در قسمت Speed زمان بر اساس میلی ثانیه تنظیم است و شما مثلا برای 3 ثانیه باید عدد 3000 را وارد کنید یا برای 1.5 ثانیه عدد 1500 .

در قسمت Stackable عدد 1 را وارد کنید .

بقیه قسمت ها را هم بر اساس نوع کاراکتر که نیاز به Attack power یا Spell power دارند را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . . بعد از اتمام این کارها بر روی گزینه Submit کلیک کرده و بر روی گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید و 'بر اساس سرور خود MaNGOS را انتخاب کنید و آن را دانلود کنید. .یک فایل با پسوند Sql و با اسم Itam شما هماره با شماره آن برای شما بر روی کامپیوتر ذخیره می گردد.

محتوی آن را با یک ویرایشگر متنی کپی کرده و به برنامه SQLYONG بروید . Mangos و سپس Tables بروید و آن را در کادر سفید بالا سمت راست Past کنید و سپس کلید F9 را بفشارید .

پس از فشردن کلید F9 باید نوشته های زیر نمایش داده شود :

(1 row(s) affected)
Execution Time : 00:00:00:000
Transfer Time : 00:00:00:015
Total Time : 00:00:00:015

که نشان از آن دارد که آیتم مورد نظر به درستی در دیتا بیس ذخیره شده است .
حال به انتهای کار رسیدیم . سرور خود را از نو Reset کنید و به پیغام :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 642x101.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه نکنید . فقط اگر خطی را که با فلش علامت زده شده مشاهده کردید . به دیتا بیس خود بروید . آیتم خود را پیدا کنید و buycount به جای عدد صفر عدد 1 را وارد کنید . سپس سرور خود را از نو راه اندازی کنید .

بعد از راه اندازی وارد بازی شده و با استفاده از دستور additem آیتم خود را که شماره اون همانا شماره فایل Sql شما است و شما در قسمت entryوارد کرده اید را اضافه کنید .

این هم نتیجه کار :

مشخصات آیتم :

این خود بابا و مقدار ضرباتش در مبارزه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 678x650.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم عکس همین بابا، با آیتم های جدید اش :

انشااله این دوستمون منت یاد دادن ساخت آیتم رو از رو سر ما بردارند و دوستان دیگر استفاده لازم را ببرند.

.................................................. .................................................. .................................................. .......
مطلب از دوسته عزیزمون R_Carlos
لینکه مطلب

tntnet
17-10-2009, 09:30
بابا يكي آموزش ساخت وندور واسه teleport رو هم بزاره ديگه!
خيلي خيلي لازم دارم

Unholy
17-10-2009, 15:13
خیلی ممنون جناب blizzardwow
خیلی کمک کردی

tntnet
18-10-2009, 09:56
سلام به همه دوستاي عزيز سرور فان ما كه ران شد........
اگه بياين و بازي كنين ممنون ميشم.
آدرس سايت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ريلم ليست: 89.165.56.236
سرور رو هم رو پچ 3.1.3 ران كردم

mahdibozorg
19-10-2009, 14:13
سلام:

آیا دستوری برای gm هست که کسی را که در بازی مرده زنده کند تا اون شخص خودشو از فرشته یا سنگ قبرش نگیرد ؟

hvlmm
19-10-2009, 23:54
سلام:

آیا دستوری برای gm هست که کسی را که در بازی مرده زنده کند تا اون شخص خودشو از فرشته یا سنگ قبرش نگیرد ؟
اگر اشتباه نکنم هم ماله منگوس هم آرسمو از دستور .revive این کارو می شه کرد !

hvlmm
19-10-2009, 23:59
آدرس سايت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اول مبارک باشه
دوم جای تبلیغش تو این پست نیست !
سوم راجبع پست های قبلیت که جواب داده نشد به این علت بو که واسه باره 10000000 توی پست های قبل به بیشتر سوال ها جواب داده شده !

mahdibozorg
20-10-2009, 14:50
سلام

من یک آیتم ساختم می خوام تو دیتا بیس اضافه کنم ارور stats count میده وقتی f9 را میزنم stats را هم 0 کردم باز هم ارور

میده از آیتم های خود سایتی که دادین دانلود کردم باز همین ارور را میده کسی میدونه مشکل کجاست

Bllizzardwow
21-10-2009, 15:53

آره این دوستمون راه افتادن تو سرور های دیگه تبلیغ :)
البته اسمش چیزه دیگه هست ولی من میگم تبلیغ

موفق باشی دوسته من ولی با adsl سرور ران کردن مناسب نیست زحماتت حدر میره از من گفتن بود

ali08880
21-10-2009, 17:00
با سلام.
من میخوام آفلاین wow بازی کنم با پچ 3.1.3 ولی هر چی پست می دم میگن تاپیک های قبلی. شما آدرس دارید این آموزش ها رو تو یه فایل PDF جمع کنید و اریه بدید. این شکلی کلی هم دعاتون میکنیم.
اگه می خواهید یگید یرو پست های قبلی رو نگاه کن پست ندید . تاپیک پست بیخودت زیاد داره.
برای همینه ایرانی ها هنوز نتونستن یه سرور خفن بسازن که شلوغ باشه.
جواب بدبن به سوالاتم

R1N0X
22-10-2009, 13:59
سلام به همه دوستان
تا به اینجا تمام پست های این تاپیک استفاده از نسخه های Compile شده MaNGOS رو توضیح دادن من هم طریقه Compile کردن MaNGOS رو واستون قرار میدم امیدوارم که به دردتون بخوره
البته همینجا می گم که این کار بیشتر برای اون دسته از دوستانی به کار میاد که می خوان سرورشونو Online کنند
ابتدا یه برنامه Subversion احتیاج داریم من از یه نسخه Console استفاده میکنم که لینکشو واستون میذارم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعد از نصب برنامه برای ساختن یک Folder واسه دریافت دستور زیر رو تو Command ، تایپ کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شما در صورت تمایل میتونید از برنامه‌های دارای رابط گرافیکی مثلSVN Checkout استفاده کنید
همچنین به یه Compiler مثل Microsoft Visual C++ Express 2008 یا Microsoft Visual Studio 2008 یا نسخه های قدیمی تر احتیاج دارین
خوب واسه شروع بایدSVN Repository نسخه MaNGOS تون رو دانلود کنین واسه اینکار به روش زیر عمل کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خوب حالا فایل C:\SVN\mangos\win\mangosdVC90.sln رو اجرا میکنیم ( در داخل پوشه win فایل‌های دیگه ای مثل mangosdVC80.sln برای 2005 Microsoft Visual Studio و mangosdVC71.sln برای ورژن Microsoft Visual Studio 2003 وجود داره بسته به نوع Compiler فایل مورد نظر رو انتخاب کنین)
بعد از لود شدن Build Output رو روی Release قرار بدین بعد Clean Solution و Rebuild Solution کنید خروجی ما در آدرسC:\SVN\mangos\bin\win32_release قرار داره
اگه دوست دارین که Boss هاتون یه کم باهوش بشن اصطلاحاً Blizlike بشن باید ScriptDev2 رو به MaNGOS تون اضافه کنید
ScriptDev2 رو میتونین با دستور زیر دریافت کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب به آدرس C:\SVN\mangos\src\bindings برید اونجا یه Folder به اسم scriptdev2 بسازین و فایل‌ها رو به اونجا منتقل کنید داخل اون هم File های sln رو پیدا میکنین بقیه مراحل هم مثل Compile سورس MaNGOS می مونه

Bllizzardwow
22-10-2009, 20:58
دوستانی که به من پیغامه خصوصی میدن توجه کنید عزیزان من با اینکه کاربره فعال هستم هنوز امکانه ارساله پیغامه خصوصی رو ندارم و این یکی از مشکلاتیه که در اکانتم بوجود اومده که با ارساله نامه به مدیریته محترم خواستاره رسیدگی به این موضوع شدم و تا جوابشون برای من ارسال بشه هرکدوم از دوستان که کاری دارن که نمیتونن اینجا بگن به ایمیل من پیغام بزارن من جوابشون رو میدم

Panther_ken@yahoo.com
Bllizzardgame@gmail.com
Bllizzard@asia.com
معمولاً اولی رو بیشتر چک میکنم ولی به هرکدوم که ارسال کنین میخونم مطمئن باشین

dr.kenzo
27-10-2009, 01:50
سلام به دوستانی که سرور دارن اگه کسی نیاز به GM داره من متونم کمکش کنم البته سرورش باید واقعا سرور باشه انم شماره منه 09179273229

RADONX1
27-10-2009, 12:15
سلام دوستان میخواستم بپرسم که چطوری میشه به MANGOS آنتی چیت اضافه کرد البته من یک آنتی چیت دارم که Fly & Speed رو میگیره ولی نیاز دارم که Teleport هم بگیره اگر امکانش هست یک راهنمایی کنید .

و در آخر هم چطوری میشه لول inc Onyxia رو بالا برد که لول 60-70 وارد نشوند و فقط 80 ها وارد بشن در دیتابیس گشتم ولی اسم Onyxia نبود .

تشکر .

mahdibozorg
29-10-2009, 22:07
سلام دوستان

من میخوام آیتمهایی که از npc دراپ میشه رو خودم تعیین کنم چه آیتمی باشه توی دیتا بیس npc گشتم چیزی پیدا نکردم

دمیج لول و..... چیزهای دیگه است ولی آیتم نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

Bllizzardwow
30-10-2009, 01:19
سلام دوستان

من میخوام آیتمهایی که از npc دراپ میشه رو خودم تعیین کنم چه آیتمی باشه توی دیتا بیس npc گشتم چیزی پیدا نکردم

باید برین تو تیبل creature_loot_template

hvlmm
30-10-2009, 13:44
سایت wowhead پولی شده کسی سایت شبیح اون سراق داره ؟

R1N0X
31-10-2009, 09:53
از من که پول نخواست اما به هر حال

RADONX1
31-10-2009, 19:19
سلام دوستان جواب ندادین که چطوری میشه در Mangos برای Boss ها spell اضافه کرد ؟

R1N0X
01-11-2009, 11:14
سلام دوستان جواب ندادین که چطوری میشه در Mangos برای Boss ها spell اضافه کرد ؟
برای اینکار باید scriptdev2 رو خودت کامپایل کنی برای اضافه کردن spell هم توی پوشه سورس scriptdev2\scripts دنبال boss مورد نظرت بگرد
AI تمام boss ها به صورت یک فایل cpp اینجا موجوده با ویرایش این فایل میتونی spell اضافه یا حذف کنی و بگی که مثلاٌ در کدوم فاز این magic توسط boss استفاده بشه به هر حال شما باید با syntax زبان c++ آشنایی داشته باشین

R1N0X
01-11-2009, 12:57
سلام دوستان

همونطوری که حسین جان بارها توی پست های قبلی این مطلب رو گفتن با استفاده از quice میتونین تقریباٌ هر کاری تو DataBase انجام بدین تصویر بخشی که توش می تونید اینکازو انجام بدین واستون قرار میدم موفق باشید

masdrn
01-11-2009, 21:43
سلام
آقا میشه کمکم کنین من server رو واسه game netam راه انداختم خیلی هم باحال شده الان می خوام server رو بین 2-3 تا gamenet دیگه راه بندازم یعنی game net های دیگه هم بتونن وارد server بشن باید چکار کنم ؟
البته یک چیزایی راجبش تو سایت ها خوندم ولی به جایی نرسیدم اگه میشه کمکم کنین.

masdrn
02-11-2009, 08:46
اینم دانلود 3 ورژن 2.4.1 - 2.4.2 و 2.4.3 برین حال کنین .

MaNGOS ~ AMBER~
UDB + MaNGOS + ScriptDev2 + Patches
Compiled by ShivaJiva101

This is a standalone server with MaNGOS, Apache, PHP, SQLyog, MySQL,Themed Website inc. Forums all PRE-INSTALLED! Plus UDB database is imported during installation & installer has option to extract dbc, map & vmap files from your client. Also included is AmberGUI a small program I created to launch and backup your servers & restart them if they terminate or become unresponsive as well as hiding the console windows from the desktop and tools including dependancy files extraction. Just a different flavour of MaNGOS for your consumption & with updates that are released frequently [7-14 days] your always upto date. Enjoy! *burp* [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Details...Download is 3~50Mb depending on version.
Requires Netframework 2.x minimum!
Just run installer and READ the pre-installation notes and then check the \docs folder for ReadMe.rtf and the revision logs for whats changed.

Latest Full Installation paq - for client v2.4.3
UDB 0.10.3 CS359 + MaNGOS 0.12.0 v6480 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Updates - for client v2.4.3
UDB 0.10.3 CS360 + MaNGOS 0.12.0 v6480-v6572 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.3 CS359 + MaNGOS 0.12.0 v6452-v6480 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.3 CS359 + MaNGOS 0.12.0 v6393-v6452 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.3 CS358 + MaNGOS 0.12.0 v6386-v6393 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.3 CS358 + MaNGOS 0.12.0 v6378-v6386 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.3 CS358 + MaNGOS 0.12.0 v6296-v6378 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Latest Full Installation paq - for client v2.4.2
UDB 0.10.3 CS357 + MaNGOS 0.11.0 v6296 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Updates - for client v2.4.2
UDB 0.10.3 CS357 + MaNGOS 0.11.0 v6172-v6296 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS355 + MaNGOS 0.11.0 v6157-v6172 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS355 + MaNGOS 0.11.0 v6139-v6157 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS354 + MaNGOS 0.11.0 v6126-v6139 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS353 + MaNGOS 0.11.0 v6088-v6126 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS353 + MaNGOS 0.11.0 v6076-v6088 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS352 + MaNGOS 0.11.0 v6056-v6076 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS351 + MaNGOS 0.11.0 v6014-v6056 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS351 + MaNGOS 0.11.0 v5950-v6014 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.2 CS351 + MaNGOS 0.11.0 v5927-v5950 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.1 CS350 + MaNGOS 0.11.0 v5900-v5927 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Installation paq - for client v2.4.1
UDB 0.10.1 CS350 + MaNGOS 0.11.0 v5833 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.1 CS348 + MaNGOS 0.11.0 v5712 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Updates - for client v2.4.1
UDB 0.10.1 CS350 + MaNGOS 0.11.0 v5862-v5900 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.1 CS350 + MaNGOS 0.11.0 v5851-v5862 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.1 CS350 + MaNGOS 0.11.0 v5833-v5851 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.1 CS350 + MaNGOS 0.11.0 v5816-v5833 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.1 CS350 + MaNGOS 0.11.0 v5741-v5816 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.1 CS349 + MaNGOS 0.11.0 v5727-v5741 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.10.1 CS349 + MaNGOS 0.11.0 v5712-v5727 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

All Releases including older releases that have been downloaded in the last 60 days can be found here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Current Patches: ScriptDev2 & AuctionHouseBot & Arena & Jail & vmaps G3D7

Please Note: I consider this repaq to be 'straight from the svn' release. It is not my intention to modify the core source or Db content, but to encourage people to actively assist in its development by removing the initial steep learning curve of installing and configuring mysql & apache servers and compiling the source. The reality is that a much more stable platform can be achieved with proper MySQL & Apache installations running as services and mangos compiled from the latest svn source on the pc that runs the server. If you want a funserver with custom content you will need to keep searching...use it as you see fit but understand my intentions. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
]
سلام میشه روش نصب 2.4.3 رو توضیح بدین ؟
من 100 بار نصب کردم ولی موقع starte server erorr میده چکار کنم.

masdrn
02-11-2009, 08:49
دباره سلام
پچ 2.4.3 اولی رو راحت نصب کردم مشکلی هم ندارو ولی این یکی erorrr میده.
plz help

masdrn
02-11-2009, 09:26
این ERORR رو میده
DON'T FIND VMAP

wow-admin
02-11-2009, 23:54

wow-admin
02-11-2009, 23:55
اگر می‌خواین repack معرفی‌ کنین حتما مأخذ رو هم ذکر کنین

Black-Ninja
03-11-2009, 11:49
سلام
دوستان به این تاپیک هم سر بزنید در صورت داشتن توانایی در زمینه های ذکر شده هر چه سریع تر به ما اعلام کنید .

anti_spy_swat
03-11-2009, 12:06
سلام دوستان
کسی میدونه تو arcmue چطور میتونم object اضافه کنم؟
مثل این
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wow-admin
05-11-2009, 20:43
خیلی‌ اسون! :11::11::11::20::20::20::10::10::10::31::31::31:
باید شماره object رو با دستور
look object {name.
بدست بیاری
با بد با دستور
go spawn {ID.
اون رو ظاهر کنی‌ و اگر می‌خوای که همیشه بمن و پاک نشه یک عدد ۱ هم بده دستور بنویس مثل این

go spawn 15461 1.

wow-admin
05-11-2009, 20:46
har noo komaki khasti bahaam tamas begir!

anti_spy_swat
05-11-2009, 22:44
سلام دوستان
ممنون از تشویقت :20:
راستش کمک که زیاد میخوام ولی فعلا که yahoo خرابه در اولین فرصت حتما باهاتون تماس میگیرم بازم بابت کمکت ممنون

tntnet
08-11-2009, 13:47
سرور 100% رایگان که رو پتچ 3.1.3 راه اندازی شده:
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
راستی همه پلیر ها تو این سرور دوناته هستن

Bllizzardwow
08-11-2009, 16:11
سلام
آقا میشه کمکم کنین من server رو واسه game netam راه انداختم خیلی هم باحال شده الان می خوام server رو بین 2-3 تا gamenet دیگه راه بندازم یعنی game net های دیگه هم بتونن وارد server بشن باید چکار کنم ؟
البته یک چیزایی راجبش تو سایت ها خوندم ولی به جایی نرسیدم اگه میشه کمکم کنین.

باید سرور رو آنلاین کنی ، داخله Realmlist آی پی ADSL گیم نتتو بزار به بقیه هم بگو به جای ریلم لیست تو wow همونو استفاده کنن

امیدوارم موفق باشی

Bllizzardwow
08-11-2009, 16:13
این ERORR رو میده
DON'T FIND VMAP

برو توی Mangosd.config اینو پیدا کن vmap.enableHeight و vmap.enableLOS هر دوتاشونو جلوش بنویس 0 درست میشه

Bllizzardwow
08-11-2009, 16:20

Black-Ninja
08-11-2009, 17:28
سلام دوستان یک سوال داشتم

کسی بلد هست که یک Mount رو کاری کنیم که فقط توی یک Instance خاص use بشه ؟ مثل mount که در instance Ahn'qiraj هست .

سوال بعدی اینکه راهی وجود نداره اسم Boss رو تغییر داد با Quice هم انجام دادم ولی...

wow-admin
08-11-2009, 21:39
cussed با MaNGOS یا ArcEmu ؟ با ArcEmu کاری نداره یک سکریپت کوچیک و تمام اما با Mangos دقیق در جریان نیستم

hossein2801
08-11-2009, 21:55
کدوم emu از همش بهتره مهم سالم بودن باس ها و دراپ هست برام

Black-Ninja
09-11-2009, 16:18
سلام دوستان یک سوال داشتم

کسی بلد هست که یک Mount رو کاری کنیم که فقط توی یک Instance خاص use بشه ؟ مثل mount که در instance Ahn'qiraj هست .

سوال بعدی اینکه راهی وجود نداره اسم Boss رو تغییر داد با Quice هم انجام دادم ولی...

جوابش رو پیدا کردم :)

برای اولی باید رفت توی spell_area

برای دومی هم باید بعد از عوض کردن اسم Boss پوشه موجود در wow / Cache / WDB / enGB رو خالی کنید .

باید Cache خالی بشه :)

البته برای MANGOS

خدانگهدار.

Bllizzardwow
09-11-2009, 17:46

به نظره من منگوس

Black-Ninja
09-11-2009, 20:59

Mangos جواب میده .

wow-admin
10-11-2009, 19:37
خوب هر کسی‌ نظر خودشو داره اما ArcEmu به نظر من هم قوی تره هم بهتر!

wow-admin
10-11-2009, 19:39
برای مثل میتونی‌ Emu تمام سرور‌های بزرگ رو نگاه کنی‌ که بس همه Ascent یا جدیدش همون ArcEmu اعئه
مثل : Scape Gaming ..... WoWbeez ..... Toxic ..... و کلی‌ دیگه!

hossein2801
10-11-2009, 19:40
برای مثل میتونی‌ Emu تمام سرور‌های بزرگ رو نگاه کنی‌ که بس همه Ascent یا جدیدش همون ArcEmu اعئه
مثل : Scape Gaming ..... WoWbeez ..... Toxic ..... و کلی‌ دیگه!
بهترین repack کدومه واسه این؟

Black-Ninja
10-11-2009, 20:49
بهترین repack کدومه واسه این؟

از نظر من این سوال که شما کردی باعث می شه که شما از این شاخه به اون شاخه بشی و کلی هم وقت با ارزشت گرفته می شه شما یک Emu انتخاب کن و بچسب به همون .

ArcEmu فیکس کردنش راحت تر از بقیه هست ولی فعلا خیلی Bug داره و اگر وارد نباشی نمی تونی کاری از پیش ببری

برایش شروع Mangos خوب هست .

ولی اگه یک repack خوب برای ArcEmu پیدا کردی حتما arc استفاده کن .

موفق باشی .

wow-admin
11-11-2009, 23:31
خوب اگه می‌خوای خودت شروع به کار کنی‌ و سرور online فعال کنی‌ با ArcEmu کار سختی داری اما واسه اینکه امتحانش کنی‌ من این Repack رو بهت معرفی‌ می‌کنم!
بلدی رپکک رو ران کنی‌؟ کاری نداره پوشه سرور فایل MySQL.bat بعدشم برو پوشه ArcEmu اونجا Logon و world .exe !
راستی‌ نگفتی که چه patch‌ای می‌خوای ! بگو من بلافاصله Repack میزارم وسعت!

wow-admin
12-11-2009, 00:00
راستی‌ cussed خیلی‌ با محل سکونت ات حال می‌کنم!!

hossein2801
12-11-2009, 01:09
میگم به نظرتون اگه lich king باس بیاد چه ایتمایی دراپ میکنه؟

Bllizzardwow
12-11-2009, 17:47
میگم به نظرتون اگه lich king باس بیاد چه ایتمایی دراپ میکنه؟

این سوأل یکی از مشکلاته سرور نبودا D:

P@R@ZIT
12-11-2009, 20:09
اگه کسی بلد هست teleport vendor بسازه لطفا کمک کنه ...

id yahoo : xox.xox_vox

P@R@ZIT
12-11-2009, 20:21
راستی آموزش ساخت Quest هم بزارین

wow-admin
12-11-2009, 23:27
اگه ArcEmu باشه متنم کمکت کنم اما MaNGOS شرمند

دوستان اگه اسخل املائی دارم لطفا جدی نگیرید چون من فارسی‌ زیاد تایپ نمیکنم!
صورت تایپ فارسیم هم کمه واسه همین از نرم‌افزار استفاده می‌کنم (من انگلیسه مینویسم فارسی‌ میده) پس لطفا به املأ گیر ندین!!

-MRG
13-11-2009, 16:51
این همه صفحه رو چکار کنم؟
واسه سرور 3.2.2 بصورت آفلاین چککار وکنم؟

ho0rezam
13-11-2009, 20:39
سلام
اگه بخوام الان 3.2.0 یا 3.2.2a رو داشته باشم، باید چی کار کنم؟؟؟؟ منظورم mangos هست
یه فایل 2مگی واهس این پتچ بود اما کار نمیکرد.

میشه پتچ کامل رو واسم بذارین؟؟؟؟؟
اگه میشه توو یه سرور دیگه...من نتونستم از اون سرور دان کنم؟؟؟؟

Black-Ninja
14-11-2009, 10:27
سلام
اگه بخوام الان 3.2.0 یا 3.2.2a رو داشته باشم، باید چی کار کنم؟؟؟؟ منظورم mangos هست
یه فایل 2مگی واهس این پتچ بود اما کار نمیکرد.

میشه پتچ کامل رو واسم بذارین؟؟؟؟؟
اگه میشه توو یه سرور دیگه...من نتونستم از اون سرور دان کنم؟؟؟؟

ho0rezam
14-11-2009, 12:58
دوسته عزیز...منظورم patch هایه بازی نبود...اونارو تا آخر دارم....منظورم mangos بود....مگه نباید واسه سرور درست کردن mangos داشت؟؟؟؟ و mangos ها باید تا patch آخر رو ساچورت کنه؟؟؟؟ من الان mangos با ورژن 3.2.0 یا 3.2.2a رو میخواستم تا رویه باز سوارش کنم

-MRG
15-11-2009, 11:10
این همه صفحه رو چکار کنم؟
واسه سرور 3.2.2 بصورت آفلاین چککار وکنم؟

1 جواب به این پست من هم بدید لطفا

من با آرکیمو کامپایل شده تونستم راش بندازم ولی خیلی کامندهای جی ام تو بازی نیست یا کار نمیکنه
پشینهاد برای یه سرور دیگه چیه؟
چطور راش بندازم؟

wow-admin
16-11-2009, 00:13
سلام به دوستان! خوب میبینم چند نفر میگن یک ArcEmu واسه ۳.۲.۲ بدیم که ببینن چطوره! اینو واسه کسایی‌ میدم که حالو حوصله کامپایل ندران! نمیگم خوبه اما بدم نیست!
این repack مال من نیست!
خودم repack‌ام تا ۶ ۷ روز دیگه واسه ۳.۲.۲ آماده می‌شه! بهتر از اینه اما تا اون موقع!

طریقه استفاده:
پوشه رو توی درایو C: extract کنین! برین داخل پوشه از داخل پوشه سرور یعنی‌
: Athena\Server فایل MySQL.bat رو اجرا کنین بد از
: Athena\ArcEmu فایل‌های Logon.exe و World.exe رو اجرا کنین
بد Realmlist بازی رو به ۱۲۷.۰.۰.۱ عوض کنین!
بد با account Admin و password Admin داخل بعضی‌ بشین و از ArcEmu لذت ببرین!!

salman2009
18-11-2009, 17:36
داداش دم شما رو گرم .ایول ولی مطلب اینه که لینک هایی که دادید قدیمی بود برای همین پاک شده بودند . البته من جدیدشون رو گرفتم . NP

hossein2801
21-11-2009, 22:51
وحید چی شد ورژن 3.3 کی میاد؟

hossein2801
21-11-2009, 22:53
راستی سرور jahangames یه ریلم ساخته اسمش فانه البته بگم

باید لول اپ کنی
ایتم فری نداره
تله پرتر نداره
گلد استارت نداره
هیچی نداره
فقط high rate هست

یعنی ادمین این سرور اینقد نوب تشریف داره؟

wow-admin
22-11-2009, 06:34
راستی سرور jahangames یه ریلم ساخته اسمش فانه البته بگم

باید لول اپ کنی
ایتم فری نداره
تله پرتر نداره
گلد استارت نداره
هیچی نداره
فقط high rate هست

یعنی ادمین این سرور اینقد نوب تشریف داره؟:31:

میدونی‌ یک مشکلی‌ که سرور‌های ایرانی‌ دارند اینکه فرق سرور fun و سرور highrate رو نمی‌فهمن! فکر می‌کنن fun یعنی‌ اینکه Rate XP زیاد باشه!
در ضمن ۳.۳.۰ هم اومده و این لینک دانلود شه ولی‌ هنوز private سرور‌ای نداریم که با اون patch ران بشه! خودم دارم روش کار می‌کنم تا Repack رو بدم بیرون

چرا لینک نذاشتم؟ چون کلی‌ لینک هست! برین به آدرس پایین

hossein2801
22-11-2009, 06:36
:31:

میدونی‌ یک مشکلی‌ که سرور‌های ایرانی‌ دارند اینکه فرق سرور fun و سرور highrate رو نمی‌فهمن! فکر می‌کنن fun یعنی‌ اینکه Rate XP زیاد باشه!
در ضمن ۳.۳.۰ هم اومده و این لینک دانلود شه ولی‌ هنوز private سرور‌ای نداریم که با اون patch ران بشه! خودم دارم روش کار می‌کنم تا Repack رو بدم بیرون

چرا لینک نذاشتم؟ چون کلی‌ لینک هست! برین به آدرس پایین

یعنی دیگه از حالت ptr درومد؟ فینالش اومده؟

wow-admin
22-11-2009, 06:38
آره این اصلی

wow-admin
22-11-2009, 06:42
راستی‌ یک موضوعی که باید می‌گفتم هم این بود که من احتمالا توی هفته آینده کم می‌تونم online بشم چه تو یاهو چه تو P۳۰World پس اگه مشکل یا سالی‌ بود لطفا از E@mail استفاده بکنین!
Hitman.vahid@gmail.com

ho0rezam
22-11-2009, 13:01
طریقه استفاده:

آقا سلام...میشه کامل توضیح بدی که باید چی کار کنم؟؟؟؟ اینجوری بگم که هیچی نمیدونم در مورد سرور ساختن (نمیخوام سرور بزنم، فقط میخوام توو خونه و pc خودم این کار رو هم امتحان کنم)

الان این فایل 80 مگی رو dl کردم ، فایل MySQL رو اجرا میکنم...اما logon و wprd رو که میخوام اجرا کنم، error میده و میگه که نمیتونه شروع کنه برنامه رو چون که وضیعیت برنامه یا همون درخواست نادرست هست

اینم error:
the application has failed to start because the application is incorrect,reinstalling the application may fix this problem

میشه کامل منو راهنمایی کنی، تا بتونم راه بندازم سرور رو؟؟؟ ممنون میشم:40:

kkr129
22-11-2009, 15:21
سلام دوستان عزيز

كسي ميتونه يه سرور تقريبا شبيه mond wow واسه من بسازه ؟؟؟ كه امكان فروش آيتم هم داشته باشه با paypal

ممنون ميشم جواب بديد خيلي ضروريه

hossein2801
22-11-2009, 16:35
آقا سلام...میشه کامل توضیح بدی که باید چی کار کنم؟؟؟؟ اینجوری بگم که هیچی نمیدونم در مورد سرور ساختن (نمیخوام سرور بزنم، فقط میخوام توو خونه و pc خودم این کار رو هم امتحان کنم)

الان این فایل 80 مگی رو dl کردم ، فایل MySQL رو اجرا میکنم...اما logon و wprd رو که میخوام اجرا کنم، error میده و میگه که نمیتونه شروع کنه برنامه رو چون که وضیعیت برنامه یا همون درخواست نادرست هست

اینم error:
the application has failed to start because the application is incorrect,reinstalling the application may fix this problem

میشه کامل منو راهنمایی کنی، تا بتونم راه بندازم سرور رو؟؟؟ ممنون میشم:40:
یکسری runtime میخواد نصب کردی؟

hossein2801
22-11-2009, 18:35
وحید اینجا رو ببین چرا 3.3 اضافه نشده هنوز؟

ho0rezam
22-11-2009, 19:10
یکسری runtime میخواد نصب کردی؟
نه...چی هست اینی که میگی؟؟؟ اقا من کلا NOOB م توو راه اندازیه سرور...کمکی اگه از دستت بر میاد، دریغ نکن که دعات میکنم :دی

wow-admin
23-11-2009, 02:32
سلام سلام سلام!
WoW-Admin اینجاس

# ho0rezam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوب ۲ تا احتمال وجود داره! ۱. اینکه شما حرف منو گوش نکردی! و یک جای دیگه بردی repack ! گفتم که توی درایو C و مستقیم هم drive c یعنی‌ باشه C:\Athena\...
اول اولیو امتحان کن بد برو سراغ دومی‌! ۲.نرم افزاری هست به اسم .Net FrameWork ۳.۵ که میتونی‌ DL کنی‌ یا بخری که ممکن اون لازم باشه واسه فعال کردن Repack اما همون اولی‌ رو انجام بده کارت راه میفته احتمالا

hossein2801
23-11-2009, 08:36
سلام سلام سلام!
WoW-Admin اینجاس

# ho0rezam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوب ۲ تا احتمال وجود داره! ۱. اینکه شما حرف منو گوش نکردی! و یک جای دیگه بردی repack ! گفتم که توی درایو C و مستقیم هم drive c یعنی‌ باشه C:\Athena\...
اول اولیو امتحان کن بد برو سراغ دومی‌! ۲.نرم افزاری هست به اسم .Net FrameWork ۳.۵ که میتونی‌ DL کنی‌ یا بخری که ممکن اون لازم باشه واسه فعال کردن Repack اما همون اولی‌ رو انجام بده کارت راه میفته احتمالا
جواب سوال منم بده وحید جان

wow-admin
23-11-2009, 21:17
حسین جان دقیق نمیتونم بگم اما خوب توی ووویکی که از تست خارج شده اما خوب باید بود و دید!

wow-admin
23-11-2009, 21:19
راستی‌ دوستان همون طور که توی تاپیک اصلی‌ wow گفتم دیگه زیاد تو p۳۰world نمیام واسه همین اگه سالی‌ یا مشکلی‌ بود لطفا با شناسه yahoo تماس بگیرین

سعی‌ می‌کنم فعالیتمو توی این قسمت ادامه بدم

ame8
24-11-2009, 04:32
سلام
کسی اینجا هست که با من شراکتی سرور بزنه ؟
من سرور زدنو زیاد بلد نیستم اما هزینه هاش با من
در ضمن مدیر سایت آیا شما هم با ما همکاری میکنید ؟
بای

Zeqp
24-11-2009, 16:58
چه سروری ؟
Fun یا Blizzlike?

Zeqp
24-11-2009, 17:03
در ضمن اگر کسی نیاز به کمک داره در مورد سرور می تونه روی من حساب کنه
من توی همه ی Data base ها تجربه ی زیادی دارم
می تونم GM خوبا واسه ی سرورا تون باشم :-)

dr.vampire
25-11-2009, 00:33
دوستان چه جوری میشه ورژن 3.2.2 رو آفلاین بازی کرد جواب بدید ممنون میشم.

ho0rezam
25-11-2009, 14:37
خوب ۲ تا احتمال وجود داره! ۱. اینکه شما حرف منو گوش نکردی! و یک جای دیگه بردی repack ! گفتم که توی درایو C و مستقیم هم drive c یعنی‌ باشه C:\Athena\...
سلام.
اولی رو امتحان کردم...باز همون error رو داد...حالا یه سوال من Net framework 2 رو داشتم و نصبیدم...با این واسه شما کار میکنه؟؟؟ اگه آره که واسه من کار نکرد پس مشکل یه چیز دیگست...اگه نه پس باید 3.5 رو dl کنم؟؟؟؟

wow-admin
25-11-2009, 20:11
ho0rezam mano add kon hal nadaram farsi benevisam!

hvlmm
25-11-2009, 20:44
سلام
کسی اینجا هست که با من شراکتی سرور بزنه ؟
من سرور زدنو زیاد بلد نیستم اما هزینه هاش با من
در ضمن مدیر سایت آیا شما هم با ما همکاری میکنید ؟
بای

هزینه اولیش یه چیزی حدوده 2 3 میلیون و ماه 400 500 هزار تومان هستش !
میدی این هزینه رو ؟
اگر خواستی بگو 30 40 نفر هستن معرفیت کنم بهشون !!

wow-admin
25-11-2009, 21:26
هزینه اولیش یه چیزی حدوده 2 3 میلیون و ماه 400 500 هزار تومان هستش !
میدی این هزینه رو ؟
اگر خواستی بگو 30 40 نفر هستن معرفیت کنم بهشون !!

بابا انقدا که ایشنم میگه نیست یک چیزی پرند
هزینش اگر سیستم هاست رو داشته باشین به بالای ۳۰۰ تومن در ماه نمیره تازه اگر هاست (isp) آشنای رفیقی داشته باشین کمتر از این حرفا

wow-admin
25-11-2009, 21:48
هزینه اولی‌ هم نداره

hvlmm
25-11-2009, 21:52
بابا انقدا که ایشنم میگه نیست یک چیزی پرند
هزینش اگر سیستم هاست رو داشته باشین به بالای ۳۰۰ تومن در ماه نمیره تازه اگر هاست (isp) آشنای رفیقی داشته باشین کمتر از این حرفا
باشه وحید جان شما قلندر ، شما دقیق ، شما تک اگر به تیره قبات بر نیمی خوره به حرف من نطر نده ؛ می خوای جوابشو بدی ، رو حرف من جواب نده ممنون !

من اینجوری قیمت دارم شما جور دیگه ، سیستمی که شما جم می کنی با سیستمی که من جم می کنم فرق داره اینترنتی که شما میگیری با اینتر نتی که من میگیرم فرق می کنه ! پس بهتره رو حرف من نظر ندی !

hvlmm
25-11-2009, 22:09
من آخرش نفهمیدم تم هیچ قسمتی رو حرف من نظر ندادن جز اینجا چرا همه اینقد فکر می کنن قلندرن ؟ زشته بچه نیستن دیگه

یکم فکر کنین بعد بیاین تند تند رو پست آدم نظر بدین ، والا همه همه چی میگن ناقص هم که میگن رو پستشون نمیگیم کاملشو بعد شما ها مسخره ترین تاپیک بازی آنلاین این شده ؛ آدم ترین کسیم که اینجل دیدمbilizzard wow بود که ملوم نیست کجاست !

ترو خدا یه خورده بزرگونه رفتار کنید !

wow-admin
25-11-2009, 22:31
حالا چرا ناراحت میشی‌؟
اوکی از ما معذرت اما خوب منم نظر و حرفمو زدم!آخه سرور‌های ایرانی‌ بیشتر با همین قیمتا کار می‌کنن

hvlmm
25-11-2009, 22:41
حالا چرا ناراحت میشی‌؟
اوکی از ما معذرت اما خوب منم نظر و حرفمو زدم!آخه سرور‌های ایرانی‌ بیشتر با همین قیمتا کار می‌کنن
به خدا هیچ کسی نمی آد این کارو کنه !
اون امده سوال کرده منم جواب دادم هر چقدر هم حرفم درست نباشه شما نباید رو حرف من نظر بدین چون اون سوال کرده و شما می تونی به سوالش پاسخ درست بدی نه به جواب من نظر بدی !
شاید من چیزی دارم که قیمتش اینقدره ! فکر نکنم ربطی به خارجی یا ایرانی بودن سرور داشته باشه !!

dr.vampire
26-11-2009, 00:21
کسی نیست روش آفلاین بازی کردن ورژن 3.2.2 رو به ما یاد بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wow-admin
26-11-2009, 12:12
دوست من لینکی‌ که دادم توی پست‌های قبلی‌ واسه ۳.۲.۲ا مال ArcEmu میتونی‌ اذون استفاده کنی‌!
در ضمن FrameWork 3.5 هم باید داشته باشین

ya hos
26-11-2009, 14:07
سلام میشه بی زحمت آموزش نصبش رو هم بهمون یاد بدیدممنون میشم.

ya hos
26-11-2009, 14:46
سرو ر افلاین 3.1.3 برای گیم نت خیلی واجبه

ame8
26-11-2009, 16:36
سلام
عزیز هزینش 2-3 ملیون که ندارم اما 1 ملیون میدم
اما پلایر هاش چی سرور بزنم امدیمو پلایر نداشت میخام چیکار
من می خام مدیر ان p30world با ما همکاری کنه :10::11::40::31:

dr.vampire
26-11-2009, 16:55
ممنون وحید جان
اون ورژنی که قرار بود خودتون ریپک کنید چی شد ؟؟؟

hvlmm
26-11-2009, 23:55
سلام
عزیز هزینش 2-3 ملیون که ندارم اما 1 ملیون میدم
اما پلایر هاش چی سرور بزنم امدیمو پلایر نداشت میخام چیکار
من می خام مدیر ان p30world با ما همکاری کنه :10::11::40::31:

شما نیاز به یه کیس قوی که جواب گوی پلیر بالا باشه هستی و این کیس از 1 میلیون شروع می شه تا 4 5 میلیون که کسی و ندیدم 4 5 میلونی ببنده 3 میلیون آخرین کس بود ! بعد نیاز به یه اینترنت قوی کمه کم 4Mbps باشه که تا آشنا نداشته باشی تو ایران بالا تر از 2Mbps نمیدن بهت !
پلیر هم فکر نکنم زیاد سخت باشه آوردنش فقط کافیه 5 6 جا تبلیغ کنی و به چند نفر بگی بیان و ...... که حدود 1 ماه طول می کشه ولی تقریبا 100 نفری میان تو سرور و بازم از اون می تونی پول در بیاری !

بازم اگر جایشو اشتباه یا چرت گفتم دوستان استاد تو این کار هستن اونا هم نظری دارن خوب !!!

ame8
27-11-2009, 00:42
شما نیاز به یه کیس قوی که جواب گوی پلیر بالا باشه هستی و این کیس از 1 میلیون شروع می شه تا 4 5 میلیون که کسی و ندیدم 4 5 میلونی ببنده 3 میلیون آخرین کس بود ! بعد نیاز به یه اینترنت قوی کمه کم 4Mbps باشه که تا آشنا نداشته باشی تو ایران بالا تر از 2Mbps نمیدن بهت !
پلیر هم فکر نکنم زیاد سخت باشه آوردنش فقط کافیه 5 6 جا تبلیغ کنی و به چند نفر بگی بیان و ...... که حدود 1 ماه طول می کشه ولی تقریبا 100 نفری میان تو سرور و بازم از اون می تونی پول در بیاری !

بازم اگر جایشو اشتباه یا چرت گفتم دوستان استاد تو این کار هستن اونا هم نظری دارن خوب !!!

اااااوووه ه ه فکر نکنم هااا !

من نمیتونم دا دا
اما اگه کسی هست که بتونه مقداری کمک کنه میتونه شریک بشه :10:
و شما فکر همه جاشو کردین ؟
اومدیمو شد من رو شما حساب میکنم هاا :10:
لطفا مخارجشو دونه دونه دقیق بگو ممنونتم
آقای مدیر سایت جواب سوالمو ندادی
بای آل

hvlmm
27-11-2009, 16:00
اااااوووه ه ه فکر نکنم هااا !

من نمیتونم دا دا
اما اگه کسی هست که بتونه مقداری کمک کنه میتونه شریک بشه :10:
و شما فکر همه جاشو کردین ؟
اومدیمو شد من رو شما حساب میکنم هاا :10:
لطفا مخارجشو دونه دونه دقیق بگو ممنونتم
آقای مدیر سایت جواب سوالمو ندادی
بای آل
من یکی از دوستام می خواد سرور بزنه باهاش صحبت می کنم ببینم شریک می خواد یا نه !
شما یه کیس واسه سرور می خوای که 24 ساعت روشن باشه و جواب گوی 100 تا پلیر به بالا باشه که هزینش متفاوت از 1 میلبون شروع می شه تا خدا تومن بعد نیاز به یه اینترنت 4Mbps به بالا داری که تا آشنا نداشته باشه بهت نمیدن و قیمتش در ماه حدود 200 300 تومانی می شه ! و چند تا تبلیغ تو سایت هایی که تبلیغ سرور wow میکنن که اونم مجانی دیگه !

ame8
27-11-2009, 21:30
من یکی از دوستام می خواد سرور بزنه باهاش صحبت می کنم ببینم شریک می خواد یا نه !
شما یه کیس واسه سرور می خوای که 24 ساعت روشن باشه و جواب گوی 100 تا پلیر به بالا باشه که هزینش متفاوت از 1 میلبون شروع می شه تا خدا تومن بعد نیاز به یه اینترنت 4Mbps به بالا داری که تا آشنا نداشته باشه بهت نمیدن و قیمتش در ماه حدود 200 300 تومانی می شه ! و چند تا تبلیغ تو سایت هایی که تبلیغ سرور wow میکنن که اونم مجانی دیگه !
سلام هاست و دامینش چی ؟
من یک دامین ساختم اما بلد نیستم طراحیش کنم
اگه بلد و یادم میدی ممنون میشم
اگه خاستی این آی دی منه برام پی ام بزار تا بهت Use &PW را بهت بدم
بای

wow-admin
28-11-2009, 03:05
ممنون وحید جان
اون ورژنی که قرار بود خودتون ریپک کنید چی شد ؟؟؟
به خاطره اینکه ۳.۳.۰ اومد تصمیم گرفتم که برم رو ۳.۳.۰ کار کنم الان هم با گروهی داریم رو رپکک آاش کار می‌کنیم تیم MaNGOS رپکک خودشونو دادن ما نباید عقب بمونیم!!!

hossein2801
28-11-2009, 15:00
به خاطره اینکه ۳.۳.۰ اومد تصمیم گرفتم که برم رو ۳.۳.۰ کار کنم الان هم با گروهی داریم رو رپکک آاش کار می‌کنیم تیم MaNGOS رپکک خودشونو دادن ما نباید عقب بمونیم!!!
وحید این ترینیتی چطوره؟
سرور معروف alphawow میخواد از منگوس بره ترینیتی حتما چیز خوبیه

ho0rezam
28-11-2009, 20:58
سلام ...من این ArcEmu رو که واسه 3.2.2 گذاشته بودین اجرا کردم و بالا اومد...حالا چطور میتونم از اختیارات GM استفاده کنم؟؟؟کد هاش چیه؟؟؟
ممنون میشم کمک کنید

ho0rezam
28-11-2009, 23:12
آقابیخیال...کلی code گرفتم

dr.vampire
29-11-2009, 00:27
شما که این 3.2.2 رو آفلاین راه انداختین یه آموزش هم بذارید ممنون میشم .

چه طور میشه یوزر ساخت واسه اعضای شبکه ؟؟؟؟
من هر چی امتحان کردم با یوزر admin و پسورد admin وارد نمیشه و باز هم میگه اینترنت ندارید !
realmlist رو هم همون که وحید جون گفته بود گذاشتم .
Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 رو هم نصب کردم.
فایل ها رو هم توی درایو c ریختم . خود بازی توی درایو D هست.
و توی ویندوز 7 هم امتحان کردم.

مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟

wow-admin
29-11-2009, 02:33
سلام سلام سلام
wow-admin اینجاس! بابا چی‌ چی‌ wow=admin اینجاس ما که لؤ رفتیم (وحید)

dr ببین فایل هارو ران میکنی‌ باز میمونه یا بسته می‌شه؟ منظورم Logon و world
برای ساختن یوزر هم باید با SQL editor وارد عمل شد ! مثل Navicat
اگر فقط رو Seven امتحان کردی ممک مشکل از اونجا باشه رو XP و Vista جواب میده

در جواب حسین جان هم بگم که TrinityCore یک Emu جدید و می‌شه گفت که ۹۸% همون Mangos هستش

dr.bronx
29-11-2009, 18:51
سلام

1- آیا این قضیه تعطیلی Trinity حقیقت داره ؟

2- ریسورس Trinity رو از کجا پیدا کنم ؟ هر چی دنبال svn گشتم چیزی پیدا نکردم . ( منظور فایل های C هست )

موفق باشید

wow-admin
29-11-2009, 22:04
سلام

1- آیا این قضیه تعطیلی Trinity حقیقت داره ؟

2- ریسورس Trinity رو از کجا پیدا کنم ؟ هر چی دنبال svn گشتم چیزی پیدا نکردم . ( منظور فایل های C هست )

موفق باشید
من که توی سایتش دیدم fix داره میاد گمون نمیکنم که مشکلی‌ باشه اما خوب به نظر من Trinity Core نمیتونه زیاد دوام بیار خود MaNGOS قوی تر از Trinity هست
اما خوب هرجور ساله میدونی‌! این لینک واسه Fix‌های ۲.۴.۳ ایه

wow-admin
29-11-2009, 22:07
من میگم که روی این Emu‌ها بحث کنیم!
ArcEmu
Aspire
MaNGOS
Trinity Core

dr.bronx
29-11-2009, 23:28
من که توی سایتش دیدم fix داره میاد گمون نمیکنم که مشکلی‌ باشه اما خوب به نظر من Trinity Core نمیتونه زیاد دوام بیار خود MaNGOS قوی تر از Trinity هست
اما خوب هرجور ساله میدونی‌! این لینک واسه Fix‌های ۲.۴.۳ ایه

صحبتهایی که من دیدم حاکی از جمع شدن ترینیتی بود.
چرا trinity نمی تونه دوام بیاره
فعلا که داره خیلی بهتر از منگوس کار می کنه

--- من سورس خود سرور رو گفتم نه update ها
سورسی که میشه روش addon و patch نصب کرد

ArcEmu
Aspire

این 2 تا که تعطیل

mangos هم که در برابر Trinity صحبتی برای گفتن نداره.

dr.vampire
30-11-2009, 00:08
وحید جان من Logon و world رو میذارم اجرا بشه و بدون این که ببندمشون بازی رو اجرا میکنم ولی توی بازی نمیره .
یوزر و پسورد رو admin وارد میکنم و توی بازی نمیره .
Logon و world رو که اجرا میکنم توی برنامه باید چی بنویسه ؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید داره ارور میده!
SQL editor چیه و باید جدا دان کنم؟؟؟؟؟؟ لینک بدی ممنون میشم
یه آموزش جامع هم بدید ممنون میشم.

آدرس سایتتون رو هم بدی ممنون میشم .

wow-admin
30-11-2009, 07:53
اگه میتونی‌ vampire یک عکس از logon و world بگیر و بذار که من بتونم دقیق بهت کمک کنم!
این لینک واسه یک نرم افزار که می‌تونه از صفحه انتخابی عکس بگیره!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما درباره SQL editor نرم افزار‌هایی‌ هستند که باهاشون می‌شه DB رو edit کرد!
من خودم از Navicat استفاده می‌کنم اما خوب SQLyog هم بد نیست!
این لینک واسه Navicat!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی‌ نصب کردی برنامه‌رو حتما فایل Mysql.bat رو اجرا کن بعد Navicat رو باز کن از اون بالا
یک Connection جدید بساز و مطابق اطلاعات پایین پر کن!
۱. هرچی‌ بنویسی‌ درسته! مثلا بنویس Server
۲.حتما باید localhost باشه! ۲=localhost
۳.هیچ تغییری نده
۴.حتما باید root باشه! ۴=root
۶.حتما باید ascent باشه! ۶=ascent
۷.تیک رو بذار باشه !

wow-admin
30-11-2009, 08:00
صحبتهایی که من دیدم حاکی از جمع شدن ترینیتی بود.
چرا trinity نمی تونه دوام بیاره
فعلا که داره خیلی بهتر از منگوس کار می کنه

--- من سورس خود سرور رو گفتم نه update ها
سورسی که میشه روش addon و patch نصب کرد

این 2 تا که تعطیل

mangos هم که در برابر Trinity صحبتی برای گفتن نداره.

والا حقیقتش منظور من اینجوری نبود که بگی‌ این خوبه اون بده! واسه هر حرفت دلیل بیار!
مثلا چرا تو میگی‌ ArcEmu بده؟
و چرا Trinity خوبه؟
دلیل بیار!

dr.vampire
01-12-2009, 00:08
ممنون وحید جان :10:
من روی xp هم تست کردم نشد حالا اینی که گفتی رو امتحان میکنم اگر نشد عکس میذارم
باز هم ممنون :11:

اگه آموزش کامل بذاری خیلی بهتره !!!!!! :8:

عکس هایی که گذاشتید هم لود نمیشه! :41:

gomgashte_r
01-12-2009, 09:31
با سلام خدمت دوستان
می خواستم بهم کمک کنید و بگید که چه جوری میتونم کاراکترهامو از trinitycore 3.1.3 به ورژن trinitycore 3.2.2a انتقال بدم؟.
راستی چه جوری میتونم کاراکترها رو از سرور trinitycore به سرور mangos انتقال بدم؟

با تشکر فراوان

ame8
01-12-2009, 18:19
سلام به همه خسته نباشید:11:
بچه ها من یک سرور 2.4.3 دارم اما توی سرور commanc به نام freeze نداره !!:41:
سرور mangos مشابه سرور که توی page1 هست لطفا کمکم کنین ty بای:11:

spell
02-12-2009, 15:55
آقا سلام ...

بچه ها من سرور amber mangos (8415) پتچ 3.1.3 بازی می کنم ...

دو تا مشکل دارم و اولیش اینه که class trainer ام به من اسب train نمی کنه ...

آخه paladin ها تو مجیک ها شون اسب train می کنن ... race ام هم blood elvs هستش .

برا ی بقیه ی race ها درست هست و تست کردم فقط برای blood elvs ها مشکل داره...(از تو سایت worldofwarcraft.com چک کردم دیدم که paladin های bloodelvs هم می تونن اسب summon کنن )
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2ومیش چه جوری می تونم account های سرورم رو ور دارم و توی یه سرور دیگه استفاده کنم (منظورم همین سرور توی یه کامپیوتر دیگست )

TNX

Black-Ninja
02-12-2009, 20:54
سلام خوب دوستان کی میتونه کمک من کنه ؟

مشکل من این هست که Boss Freya و برخی Boss ها که آیتم هاشون رو به صورت جعبه دراپ میکنند در حال حاظر Drop نمی شه یعنی باید Boss کشته بشه تا اون جعــبه ظاهر بشه . که ظاهر نمی شه میخواستم ببینم کسی میتونه مشکل رو حل کنه ؟

ولی با GM ON کردن جعبه ظاهر میشه

ATS_Alilord3224
03-12-2009, 11:08
سلام آقا خیلی تشکر واسه این آموزشت
راستی واسه واختن آیتم و واسه زیاد کردن XP یه توضیح ساده بده که ملت بفهمن
راستی من اگه به خوام مثل یه سرور دیکه سرورم رو راه بندازم یعنی بخوام آیتم ها باس ها و همه مثل اون باشه می شه کاری کرد ؟
اگه می شه یه راهنمائی بکن.
من میخوام مثل سرور Giga fun باشه اگه میخوای ریلمش رو مینویسم برو ببین [193.19.177.38:3726]
User: Ironmage
Pass:Ironmage12

ali_metal_357
03-12-2009, 15:56
من می خوام یه سرور راه بندازم با پچ 3.2.2a

همه این برنامه ها رو هم دانلود کردم اما سرور ان لاین نشد علت چیست ؟ چگونه درست میشه ؟

نیاز به راهنمایی شدید دارم

در صورت نیاز هم با ایدیم در تماس باشید .

منتظر پاسخ هستم

gomgashte_r
03-12-2009, 19:18
با سلام خدمت دوستان
خواهش میکنم یکی جواب ما رو بده
می خواستم بهم کمک کنید و بگید که چه جوری میتونم کاراکترهامو از trinitycore 3.1.3 به ورژن trinitycore 3.2.2a انتقال بدم؟.
راستی چه جوری میتونم کاراکترها رو از سرور trinitycore به سرور mangos انتقال بدم؟

با تشکر فراوان

at13
04-12-2009, 17:14
سلام به تمام دوستان عزیز و فعال
کسی هست که هم بدونه و هم وقت داشته باشه در مورد سورس trinitycore توضیح بده
که ما بدونیم سورس از چه قسمت هایی تشکیل شده و....
ممنون

ATS_Alilord3224
04-12-2009, 19:40
بابا تو رو خدا یکی بگه من چجوری میتونم آیتم بسازم یا آیتم ها رو ویرایش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
لطفا !!!

ATS_Alilord3224
04-12-2009, 20:34
دوست عزیز وقتی سرور فعال میشه ( از شاخه ی Status با روشن شودن 4 چراق سبز در کنار هر گزینه ) شما باید realmlist شما باید 127.0.0.1 باشه بعد یا آدی پس می سازید یا از این آدی پس استفاده می کنید
Id : Administrator
pass : Administrator
» موفق باشی
کسی خواست بگه طرز آیتم سازی رو بهش یاد بدم (( فکر کنم خوشتون بیاد ))

بابا ما که خودمون رو کشتیم کسی نگفت حداقل شما بگو چجوری آیتم بسازیم :19::19:

wowwow
05-12-2009, 10:12
سلام ،1 سوال فنی داشتم! من نرم افزار TortoiseSVN-1.6.5.16974-win32-svn-1.6.5 رو دانلود کردم. اما پسوندش 5file هستش! نمی دونم چطوری بازش کنم! کسی میدونه با چی باز میشه؟:31:

ame8
05-12-2009, 16:20
بابا ما که خودمون رو کشتیم کسی نگفت حداقل شما بگو چجوری آیتم بسازیم :19::19:

سلام :

و یکی از آیتم های موجود را انتخاب کنید ! ما برای این کار از آیتم Weapon استفاده میکنیم .

ابتدا در آن بخش در قسمت name یک اسم برای آیتم خود انتخاب کنید و سپس در قسمت Quote توضیحاتی کوتاه در مورد آیتم خود بنویسید . سپس بر اساس قدرت آن یکی از گزینه های بخش Quality رو انتخاب کنید که زیاد مهم نیست.

حال ابتدا به بخش weapon های سایت wowhead.com بروید و بر اساس weapon ای که میخواهید یکی از آیتم های One-Handed یا Two-Handed را انتخاب کنید .

کد:
( البته این را بگویم مشخصات این weapon هیچ ربطی به کار ما نداشته و ما صرفا برای انتخاب شکل و قیافه اweapon خود آن را انتخاب کرده ایم )

حال به بخش ساخت weapon خود بر گشته و بر روی آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید . صفحه جدیدی برای شما باز می گردد که شما باید شماره آیتم مورد نظر را که شکل آن را انتخاب کردیم ( 19852 ) را در قسمت Item EntryID و دکمه Submit را بفشارید . پس از چندل لحظه آیکون آن برای شما نمایش داده می شود و در قسمت DisplayID یک عدد به شما داده می شوند که در آیتم 34718 می باشد. شما این عدد را در قسمت Display ID وارد کنید .

حال برنامه SQLyog را باز کنید و به دیتا بیس خود کانکت شوید. سپس به آدرس Mangos - Tables و سپس بر روی تیل Item_Template کلیک کنید تا انتخاب شود . سپس از منوی سمت راست گزینه Table Data که گزینه شماره 4 باشد کلیک کنید . که شکل زیر را خواهید دید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 702x429.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند بار بر روی گزینه entry کلیک کرده تا از زیاد به کم Sort یا مرتب شود . سپس آخرین عدد را نگاه کرده که مثلا 44966 است . شما عدد 44967 را که یک عدد بالاتر از آن است را یاداشت کرده و به صفحه مخصوص ساخت آیتم بروید و در قسمت Entry # وارد کنید . این کار برای آن است که شما یک عدد برای آیتم خود انتخاب کنید که در لیست دیتا بیس شما وجود نداشته باشد و با آیتم دیگری تداخل ایجادنکند .

سپس دیگر گزینه ها را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . که مثلا weapon جزو یک دست ها باشه یا 2 دست ها، یا armot آن چند باشد، Speed ضربات چقدر باشد، Stamina و امثالهم داشته باشد و .....

در قسمت Speed زمان بر اساس میلی ثانیه تنظیم است و شما مثلا برای 3 ثانیه باید عدد 3000 را وارد کنید یا برای 1.5 ثانیه عدد 1500 .

بقیه قسمت ها را هم بر اساس نوع کاراکتر که نیاز به Attack power یا Spell power دارند را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . . بعد از اتمام این کارها بر روی گزینه Submit کلیک کرده و بر روی گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید و 'بر اساس سرور خود MaNGOS را انتخاب کنید و آن را دانلود کنید. .یک فایل با پسوند Sql و با اسم Itam شما هماره با شماره آن برای شما بر روی کامپیوتر ذخیره می گردد.

محتوی آن را با یک ویرایشگر متنی کپی کرده و به برنامه SQLYONG بروید . Mangos و سپس Tables بروید و آن را در کادر سفید بالا سمت راست Past کنید و سپس کلید F9 را بفشارید .

(1 row(s) affected)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 642x101.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه نکنید . فقط اگر خطی را که با فلش علامت زده شده مشاهده کردید . به دیتا بیس خود بروید . آیتم خود را پیدا کنید و buycount به جای عدد صفر عدد 1 را وارد کنید . سپس سرور خود را از نو راه اندازی کنید .

بعد از راه اندازی وارد بازی شده و با استفاده از دستور additem آیتم خود را که شماره اون همانا شماره فایل Sql شما است و شما در قسمت entryوارد کرده اید را اضافه کنید .

این هم نتیجه کار :

مشخصات آیتم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 678x650.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انشااله این دوستمون منت یاد دادن ساخت آیتم رو از رو سر ما بردارند و دوستان دیگر استفاده لازم را ببرند.

hvlmm
05-12-2009, 23:38
دوستان اگر صفحه های قبل و کامل بخونید جواب همه سوال ها داده شده واسه 10000001/0023 بار !

Oversl
06-12-2009, 21:45
سلام به دوستان! خوب میبینم چند نفر میگن یک ArcEmu واسه ۳.۲.۲ بدیم که ببینن چطوره! اینو واسه کسایی‌ میدم که حالو حوصله کامپایل ندران! نمیگم خوبه اما بدم نیست!
این repack مال من نیست!
خودم repack‌ام تا ۶ ۷ روز دیگه واسه ۳.۲.۲ آماده می‌شه! بهتر از اینه اما تا اون موقع!

طریقه استفاده:

میشه اموزش جامه ای به بزارین؟
MySQL.bat ارور داره
Logon.exe و World.exe پیقام نصب مجدد میده

لطفا :D

saeedf3
06-12-2009, 22:09
برای ساخت سرور wow به چند مگابایت فضا در اینترنت نیاز است ؟
با subdomain هم می شه سرور wow راه انداخت ؟
مثلا wow.p30light.ir ؟؟

Oversl
06-12-2009, 22:10
ببخشید . کسی میتونه نصب سرور ( آ3.2.2 ) را به طور کامل بزاره به همراه خوده سرورش که قابل دانلود باشه ودر زم من از صفحه یک تا نود و شش رو خوندم

تا اینجا تمام اموزشهای مربوط به نصب سرور ناقص بودند و به صورت کامل و جامع که بتونم عملیش کنم پیدا نکردم
توضیحاب به نحوی هست که اشخاص نا اشنا به نصب این گونه سرور ها بی جواب میمونند
در صورت امکان با تصویر باشه که دیگه مرکست

و این که کودم نوع سرور بهتره؟ لطفا دلیلش رو هم بگین
با تشکر فروان علی

time prince
06-12-2009, 22:30
آقا سلام ...

بچه ها من سرور amber mangos (8415) پتچ 3.1.3 بازی می کنم ...

دو تا مشکل دارم و اولیش اینه که class trainer ام به من اسب train نمی کنه ...

آخه paladin ها تو مجیک ها شون اسب train می کنن ... race ام هم blood elvs هستش .

برا ی بقیه ی race ها درست هست و تست کردم فقط برای blood elvs ها مشکل داره...(از تو سایت worldofwarcraft.com چک کردم دیدم که paladin های bloodelvs هم می تونن اسب summon کنن )
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2ومیش چه جوری می تونم account های سرورم رو ور دارم و توی یه سرور دیگه استفاده کنم (منظورم همین سرور توی یه کامپیوتر دیگست )

TNX

بزن lookup spell و اسم spell رو shidt click کن
پیداش کزدی learn کن !

wow-admin
07-12-2009, 14:24
سلام سلام سلام!
خوب میبینم که دوستان دوباره جمع شدن!!
خوب اومدم! یکی‌ میگه که mysql.bat ارور میده! خوب ارور رو بگو عزیز ! ۲ تا احتمال اینکه یا Framework .net ۳.۵ نداری یا اینکه تو درایو c نریختی
!
خوب اما اون دوستی‌ که گفت چقدر فضا می‌خواد واسه سرور بستگی به سرور خودت داره تا بخواد چند تا پلایر تحمل کنه با چه latency
از ۲ تا ۶ MB تو ایران!

Oversl
07-12-2009, 23:07
سلام .
من سرور 3.1.3 v8035_FullSetup.exe رو نصب کردم اما اکنت نمی سازه و با همون 4 اکنت پیشفرزش هم تو بازی نه میره :41:
ریلم رم هم عوز کردم . میگه server is logging down :19:
یا یه پیغام دیگه رو میده ؟:18:

saeedf3
08-12-2009, 02:44
اینجا یکی جواب ما رو نمی ده ؟

phoenixrezareza
08-12-2009, 05:44
سلام.
از دوستان هر کس ((دي وي دي هاي بازي يا پچها)) رو بخواد من ميتونم براش بفرستم با پست.البته هزينه هم داره.واسه اينکه پستمونو پاک نکنن براي قيمت ايميل بزنين يا اس ام اس:
09177042422
m7reza@yahoo.com
در ضمن دي وي دي شامل همه ي پچهاي 3.0.1 به بالا تا 3.3.0 هست يعني تا هر پچي که خواستين ميتونين نصب کنين و واسه اونايي که تو سروراي فري بازي ميکنن مناسبه.خودمم از همين پک استفاده کردم.100% مطمئن هست هيچ مشکلي نداره.

ونتريلو و نرم افزار کورس هم داره.

عيدتونم مبارک
يا علي

ame8
08-12-2009, 15:15
اینجا یکی جواب ما رو نمی ده ؟
سوالت چیه خب ؟ !

spell
08-12-2009, 19:25
بزن lookup spell و اسم spell رو shidt click کن
پیداش کزدی learn کن !

خیلی آقایی ..دمت گرم عروسی بجت !!! حل شد

wow-admin
11-12-2009, 19:35
bbbuuummmppp

saeedf3
12-12-2009, 10:24
واسه راه انداختن سرور چقدر هاست احتیاج هست ؟
می خوام رو سایت زیر سرور بزنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wow-admin
14-12-2009, 18:04
با سایت نمی‌شه سرور ران کرد!
باید یک سیستم به عنوانه سیستم هاست با مشخصات خوب باشه که همیشه روشن باشه و همیشه با صورت بالایی‌ به اینترنت وصل باشه! مثلا از ۳ mg شروع اون برو بالا

tinkering
15-12-2009, 20:17
طرز آیتم سازی رو mikham

wow-admin
16-12-2009, 20:27
توی ۵ صفحه قبلی‌ توضیح داده شده لطفا قبل از پست یک نگاهی‌ به چند صفحه قبلی‌ بکنین!

f3ryjoon
17-12-2009, 20:47
سلام
ببخشید من سرور مجازی 2.0.2 رو دارم و می خوام به 3.2.2a آپدیتش کنم آیا امکانش هست چند ساعته دارم می گردم چیز کاملی پیدا نکردم و هر چی هم لازم باشه دارم (البته فکر کنم:31:) لطفا کمک کنید ، پچ بازیم enUS هستش و تمام map ها و dbc ها رو هم دارم . ولی اطلاعاتم جور در نمیاد به هم ریختس !!!!!!

f3ryjoon
18-12-2009, 00:41
دوباره سلام
ببخشید من mangos رو واسه ورژن 3.2.2 دانلود کردم ولی این دو تا فایل mangos.exe , realmd.exe ارور میده .
این ارور:
خواهش می کنم کمک کنید ، من با دیال آپ ام و سرعتم خیلی پایینه ، نمیتونم دانلود کنم.

mosisoft
18-12-2009, 11:41
سلام به همه بچها:thumbsup:
تایپیک ها خیلی خوبند
ممنون
دوستان چندتا سوال داشتم تایپیک ها رو زیرو رو کردم اما به جواب قطعی نرسیدم اگه میشه خواهشاٌ جواب منو بدید:
1-از سرور سازهای آف کدوم برای پچ 3.1.3 هست
2-کدام بهتره
3-و در آخر لینک های دانلود
ممنون میشم
---------------------------------------------------
:10:

ATS_Alilord3224
18-12-2009, 18:08
سلام :

کد:

(1 row(s) affected)

این هم نتیجه کار :

مشخصات آیتم :

دمت گرم داداش - من از اون روز به بعد به سایت نگاه نکردم اما الان که امدم یاد گرفتم
MerC :10::40:

f3ryjoon
19-12-2009, 14:30
کسی نیست به ما hlp برسونه بابا تو رو خدا یه کمکی بکنید !!!!!!!!

f3ryjoon
19-12-2009, 14:35
اگه میشه یه خورده سریع تر من باید دیس شم دقیقا 10 دقیقه دیگه !!!! :41:

wow-admin
19-12-2009, 15:58
BBBUUUMMMPPP

arrival
19-12-2009, 16:02
سلام دوستان.بابا MANgOs که زیاد باهال نیست منظورم اینه که دوستانی که می خوان تازه WOW oFFlion بازی کنن استفاده از MANgos خیلی سخته (خودم امتحان کردم)و بیچیدست ولی من توصیه میکنم بیشتر روی ArcEmu بحث کنید هم برنامه کاملتریه هم آسون تر :31:

hashemi_king
19-12-2009, 19:19
fبا عرض سلام من لينك دانلود كامل كلاينت 3.0.9 رامي خواهم اگر مي شود براي بگذارييد.

mosisoft
19-12-2009, 22:32
سلام به همه بچها
تایپیک ها خیلی خوبند
ممنون
دوستان چندتا سوال داشتم تایپیک ها رو زیرو رو کردم اما به جواب قطعی نرسیدم اگه میشه خواهشاٌ جواب منو بدید:
1-از سرور سازهای آف کدوم برای پچ 3.1.3 هست
2-کدام بهتره
3-و در آخر لینک های دانلود
ممنون میشم
---------------------------------------------------

f3ryjoon
19-12-2009, 22:33
واقا ممنون از کمکهای فراوان تون ، از مدیر سایت خواهش می کنم این تاپیک رو کلا حذف کنید چون هیچکی نیست جواب بده !!!!:19:

wowwow
20-12-2009, 17:34
با سلام، من trinity HD-gaming repack رو دانلود کردم که برای پچ 3.2.2a هستش! توش سه تا پوشه ی tools , server, trinity هست.اما من بلد نیستم یه سرور آفلاین بسازم! کسی می تونه آموزش این repack رو از اول اول برام بزاره؟ خواهش میکنم آموزششو بزارین! تو کف wow موندمااااااا! راستی حجم این Repack 124 مگابایت بود!

wow-admin
20-12-2009, 21:58
اول یک تشکر از دوستمون که ArcEmu رو میپسنده!!
۲. اون دوستمون که میگه این تاپیک به درد نمیخوره می‌تونه اگه تسلطی به زبان انگلیسی داره بره و تو ac-web.org یا mmowned.com بره و تو قسمت ساپورت پست بده تا ببین که اینجا ما تازه خیلی‌ مرام هم داریم میزاریم جواب میدیم!
و خوب برای اون دوستان دیگه که کمک احتیاج دارن برای بار ۱۰۰ اوم شناس یاهو خودمو میدم تا بیان و اونجا کمک بگیرن تا حالا حدود ۹ نفر از اینجا از یاهو با من تماس گرفتن و فکر نکنم کسی‌ بدون حال مشکله خودش رفته باشه!
hitman@agant۴۷۲۰۰۲@yahoo.com

wow-admin
20-12-2009, 22:40
من سات ۷ به بده شب همیشه اون میشم سوالی داشتین در خدمتیم

آقا برای بر ۵۰ آموزش ساختن سرور آفلاین واسه wow رو میزارم!
نرم افزار لازم برای نصب :
Framework ۳.۵ لینک دانلود ضمیمه می‌شه

خیلی‌ راحت فقط
Lbniese-Repack ۲.۵ Installer.exe رو نصب کنین
(هرجا که خواستین) بد برین اونجایی‌ که نصب کردین
پوش server رو باز کنین از اونجا فایل Mysql.bat رو اجرا کنین بد بیعی‌ عقب برین تو پوش ArcEmu فایل world.exeو logon.exeرو اجرا کنین بعد از کن realmlist بعضی‌ رو به ۱۲۷.۰.۰.۱ تغییر بدین و بد با account: admin و پسورد admin برین داخل بعضی‌!
باید قبل از این کارا framework رو نصب کنین!
لینک .5 framework ۳

لینک دانلود repack

wowwow
21-12-2009, 13:11
سلام بروبکس ! آقای wow-admin جان، چرا خالی می بندی؟ جواب mail منو ندادی که یه هفته ی برات فرستادم! حالا که اونو جواب ندادی اشکالی نداره! حد اقل پست شماره 984 رو جواب بده! از بقیه هم تقاضا می شود اگه بلد باشن به mail من بفرستن!

email: snooop_deville@yahoo.com

f3ryjoon
21-12-2009, 13:55
عزیزم من نمی گم "این تاپیک به درد نمیخوره" من دارم می گم "هیچکی نیست جواب بده" و بلاخره اگه ناراحت شدید ببخشید و شما که می گی مرام داری بحثی نیست اما من از این تاپیک چیز زیادی متوجه نشدم و به قول شما "بره و تو ac-web.org یا mmowned.com" رفتم داخل چندتا از این سایتهای خارجی مشکلم رو حل کردم و خدا رو شکر سرور mangos اف 3.2.2a ام هم راه افتاد !!!!!!!!:31:

f3ryjoon
21-12-2009, 14:03
عزیزم من نمی گم "این تاپیک به درد نمیخوره" من دارم می گم "هیچکی نیست جواب بده" و بلاخره اگه ناراحت شدید ببخشید و شما که می گی مرام داری بحثی نیست اما من از این تاپیک چیز زیادی متوجه نشدم و به قول شما "بره و تو ac-web.org یا mmowned.com" رفتم داخل چندتا از این سایتهای خارجی مشکلم رو حل کردم و خدا رو شکر سرور mangos اف 3.2.2a ام هم راه افتاد !!!!!!!!:31:

miad.blizzard
22-12-2009, 14:41
سلام بر همه ی برادران
من می خوام سرور 3.2.2 a رو راه بندازم.
لینک های نرم افزار ها ی مورد نیاز و سرور patch برام بزارین.
ممنون

gomgashte_r
22-12-2009, 17:30
با سلام، من trinity HD-gaming repack رو دانلود کردم که برای پچ 3.2.2a هستش! توش سه تا پوشه ی tools , server, trinity هست.اما من بلد نیستم یه سرور آفلاین بسازم! کسی می تونه آموزش این repack رو از اول اول برام بزاره؟ خواهش میکنم آموزششو بزارین! تو کف wow موندمااااااا! راستی حجم این Repack 124 مگابایت بود!

با سلام
اول کلا اون فایلی رو که دانلود کردی توی درایو c قرار بده.
ببین به این ترتیب که بهت میگم عمل کن :
ا- برو توی پوشه tools و فایل ad.exe رو توی محل نصب بازی قرار بده (/c:program files/wordofwarcraft).
فایل رو اجرا کن صبر کن تا کارش رو کامل انجام بده .بعد از تمام شدن خودش احتمالا بسته بشه.
حالا توی همون محل نصب بازی دو تا پوشه جدید به نام های maps و dbc داری که اون فایل ad.exe برات ساخته اونا رو copy کن.
2- حالا برو توی پوشه trinity که داری و این دوتا پوشه رو توش کپی کن.
3-حالا برو توی پوشه server فایل bat رو اجرا کن.
4- بعد دوباره برو توی پوشه trinity و فایل های trinityrealmd.exe و trinityworld.exe رو اجرا کن.خودکار خودش به mysql وصل میشه.
5- بعد برو توی محل نصب بازی و ip بازی رو در محل c:programfiles/wordofwarcarft/date/engb.enus/ به 127.0.0.1 تغییر بده.
6- حالا بوسیله فایل trinityworld.exe یه اکانت بساز وبرو بازی کن و حالشو ببر:27:

dr.kenzo
22-12-2009, 21:31
سلام به بچه هاي wow باز
كسي هست كه يه wow داشته باشه كه بشه بوت بسازي داخلش با بوت ها بريم اينس دئول كنيم ؟
اگه كسي داره لينك DL بزاره مرسي

f3ryjoon
22-12-2009, 21:55
سلام

این برای کسی که خیلی وقت دنباله سرور اف wow 3.2.2a می گرده(مثل خودم) و کسی نیست به دادش برسه البته بلا نسبت ، با مرامها !!!!!!!

1- این فایل که "10 MaNGOS " است رو دانلود کنید :

2- می تونید Microsoft .NET Framework 3.5 v نصب کنید که کاری بسیار مشکل و طاقت فارسا است(پیدا کردنش ، نصبش که تو بعضی ویندوز ها نصب نمیشه و ...) .پس کلا بیخیال Microsoft .NET Framework 3.5 v بشید . ما هم فرض می کنیم که شما بیخیال شدید . بعد دانلود این نرم افزار (ضروریه حتما باید نصب بشه ) :

3- حالا "10 MaNGOS " رو اجرا کنید (به هیچ وجه من الوجود مسیر را تغییر ندهید که دردسر داره; ضمنا باید حداقل 3.2 گیگ فضا داشته باشید برای کل سرور )

نکته خیلی مهم : تا آخر کار ما هر پنجره ای که باز می کنیم close نمی کنیم و منتظر میمانیم تا برنامه خودش بسته شود یا دستور بسته شدن بخواهد. برای بوجود نیامدن مشکل ، فایروال خود را از کنترل پنل disable کنید و در این حالت اینترنت خود را برای امنیت dis کنید. فقط یادتان باشد که دوباره فایروال را Enable کنید.و اگر Microsoft .NET Framework 3.5 v نصب نکردین میانبر داخل دسکتاپ رو حذف کنید.

4- برین به این آدرس
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Tools
و فایل ad.exe را کپی کنید ، , و در آدرسی که بازی قرار دارد مثلا
D:\World of Warcraft Litch King
یا همان پوشه اصلی بازی paste کنید , اجرا کنید. (حالا باید اونقدر صبر کنید که زیر موستون علف سبز شه آخه طول می کشه )

5-بعد از این که به سلامتی اکستراد کردن فایل ad.exe که تموم شد دو پوشه در همان آدرس بازی ایجاد شده است : map , dbc حالا این دو پوشه رو به این آدرس منتقل کنید
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\MaNGOS

6-هنوز کارمون تموم نشده برین به این آدرس
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Tools\vmap_extract_assembler_bin
و به ترتیب اول make vmaps.bat, بعد vmapextract_v2.exe رو اجرا کنید (بعد دوباره باید اونقدر صبر کنید تا علفهای زیر موستون خشک بشه ) حالا باید پوشه vmap رو که ایجاد شده به این آدرس ببرید
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\MaNGOS

7-خوب حالا خیلی نزدیک شدید پس ادامه بدید و به این آدرسها برید
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Server\mysql
و فایل mysql_installservice.bat رو اجرا کنید .
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Server\apache
و فایل apache_installservice.bat رو اجرا کنید .
خوب بلاخره تموم شد حالا برای اجرای سرور برای بار اول برو به این ادرس
C:\AC Web MaNGOS Hybrid\Server
و فایلهای MySQL.bat و Apache.bat رو اجرا کن برای بارهای بعد با بالا امدن ویندوز این دو فایل اجرا میشن (باید بشن اگه نشدن شما اجرا کنید :27:)
بعدش دو فایل mangosd.exe و realmd.exe را باید هر بار اجرا کنید .تمام شد حالا سرور اجرا شد.

user & pass account : admin
user connection : root , pass connection :ascent
ببخشید اگه غلط املایی چیزی داشتم ، واقا دیگه از این بهتر نمی شد توضیح داد به نظرم کامل توضیح دادم اگه مشکلی داشتم بگید.

f3ryjoon
22-12-2009, 22:37
راستی برین به این آدرس (به عنوان مثال)
D:\World of Warcraft Litch King\Data\enUS
Or
D:\World of Warcraft Litch King\Data\enGE
و فایل realmlist.wtf رو با نوت پد بازش کنید , و خط زیر را به جای خط موجود در realmlist.wtf جای گزین کنید :
set realmlist localhost

KhepeleSibilo
23-12-2009, 21:10
سلام
خیلی وقته به خاطر مدیریت غلط p30world ا ( نظر شخصی ، چیزی که میبینیم فقط هدف کسب در آمد هست ) تمایلی به فعالیت اینجا ندارم، امروز این تاپیک رو هم دیدم.
سرور wow من رو که امروز با patch 3.3.0 به آدرس
راه انداختم می تونین به عنوان نمونه کار ببینین.
نظر به اینکه هسته تمام شبیه سازهای دیگه از مانگوس شروع شده (هر چند الان مسیر خودشون رو میرن و حتی شاید کاملتر باشن ) اما من به شخصه از سرور 1.0.5 که داشتم با مانگوس کار کردم و الان هم مانگوس رو ریختم
نظر به پرتال های زیاد و مسخره شدن بیش از حد سیلورموون، الان UDB رو ترجیح می دم، سرورم هم UDB هست اما همونطور که میبینین فعلا UDB دان شده ! با وجود این فعلا تغییر به سیلورمون رو دست نگه می دارم.

در مورد سوال و جواب ها دیر دیر اینجا میام ( تاپیک رو بیشتر برای خودنمایی دیدم تا کمک ! ) این هست که شاید از تاپیک مربوطه خودم توو سایتم ، سریعتر به جواب برسین. اما سعی می کنم اینجا هم سری بزنم.
( به آدرس های
)
احتمالا بعضی ها من رو توو سرور ها به اسم azmayeshi یا i hseyamza میشناسن.

اما در مورد سرورم :
آیا کم باگترین سرور هست ؟
خیر ! بیشترین باگ رو داره ! این ماهیت هسته مانگوس هست که همیشه سعی می کنه بعد از اینکه مدتها از تغییرات سرور اصلی گذشت، با بازی کردن و دیدن و حدس زدن، اون رو به زور شبیه سازی کنن ! پس سر تا پا ناقص و باگ دار هست ! بی خود پی بی باگ بودن نباشین !
سرعت چطور هست و آیا میشه راحت بازی کرد ؟
خیر ، سرور من یک VPS توو آمریکا هست، فقط به عنوان تست از اون استفاده می کنم، پینگ اون از ایران بالای 300 و رم سرور من الان 512 مگ هست ! درسته که رم 512 مگ برای دست کم 64 بازیکن کافی هست ( در سرور های لینوکس که بعدا اونها رو هم آموزش می دم ، این مقدار واقعا کافی هست اما برای ویندوز .... ) اما share بودن CPU مزید بر علت کند بودن زیاد سرور شده !
آیا سرور فان هست ؟
تقریبا بله، نظر به اینکه هیچ وقت حوصله این بازی رو نداشتم و معمولا کم بازی می کنم، جز race دروید بقیه ریس ها رو درست بلد نیستم ! خود همین druid رو هم کامل بلد نیستم ! چه برسه به اینکه بخوام بازی رو بر اساس اون اصلاح کنم ! من فقط ساخت، برنامه نویسی، رفع باگ و ... رو بلدم اما جون خود بازی رو درست بلد نیستم،تا کسی که بازی رو کامل حفظه و دقیق می دونه به چی باید تغییر داده بشه، نمی تونم کمکی کنم.
اینس های جدیدی دارم طراحی می کنم. با باس ها و آیتم ها جدید ! منتهی وقتی 70% باس های خود بلیز رو ندیدم ! نمی دونم چطور می تونم این کار رو درست انجام بدم ! میشه گفت :
نقاش کوری هستم که فقط هنر بالایی دارم ! اما دنیا رو ندیدم که ترسیمش کنم.
آیا به من کمک می کنی ؟
خوشحال هم میشم !

بقیه سوال و جواب ها هر وقت که حوصله کردم !

f3ryjoon
24-12-2009, 21:18
سلام
آیا کسی هست که بتونه یه ست کامل آیکون با حال برای ManGOS بده ممنون میشم (منظورم فایل های sql شونه !!!!!!

maminagha
25-12-2009, 19:10
سلام شما که این قدر زحمت کشیدید لطفا بگوید که چی جوری از format rar استفاده بکنیم!!!!!
لطفا توضیح بدهید.
برنامه winrar نصب کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dulumun
26-12-2009, 15:21
با سلام
من نمی تونم از این لینک hd gamingTrinityCore repack رو دانلود کنکم لطفا کمکم کنید :(

dulumun
26-12-2009, 15:23
:41:با سلام
من نمی تونم از این لینک hd gamingTrinityCore repack رو دانلود کنکم لطفا کمکم کنید :(
:41::41::41::41:

wowwow
26-12-2009, 19:14
سلام ، بالاخره سرور 3.2.2a من هم راه افتاد.دست آقایان gomgashte_r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و f3ryjoon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و... درد نکنه!
یه سوال دیگه: یه command می خوام که مثل command : .kill کار بکنه؟ چون تو این سرور .kill کار نکرد، خلاصه یه command می خوام که باهاش همه چی رو بکشم! اگه هست معرفی کنید!
راستی اگه command باشه که باهاش بشه پولتو زیاد کنی یا اینکه جان یا xp بارتو زیاد کنی ، باشه ، اون رو هم با ذکر مثال معرفی کنید لطفا !