PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت سرور World of Warcraft

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

gomgashte_r
16-07-2009, 07:13
با سلام خدمت دوستان گرامی

ببخشید می خواستم لینک پچ های wow رو از کلاینت (9551) 3.0.9 تا کلاینت 3.1.3 برام بزارین

راستی فراموش کردم کلاینت من enGB هستش

خیلی ممنون

N!CE^M4N
16-07-2009, 09:00
اینم منگوش جدید . امید وارم خوشتون بیاد

MaNGOS ~ AMBER~
UDB + MaNGOS + ScriptDev2 + Patches
Compiled by ShivaJiva101

This is a standalone dual server with MaNGOS, Apache, PHP, SQLyog, MySQL, Website ALL PRE-INSTALLED! Plus UDB databases are created & populated & installer will extract dbc, map & vmap files from your client. Also included is AmberGUI a small program I coded to launch and backup your servers & restart them if they terminate or become unresponsive as well as hiding the console windows from the desktop and tools including dependancy files extraction. Just a different flavour of MaNGOS for your consumption & with updates that are released frequently [14-28 days] your always upto date. Enjoy! *burp* [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Details...Download is 3~55Mb depending on version.
Requires Netframework 3.5 SP1 or later. Just run installer and READ the pre-installation notes and then check the \docs folder for ReadMe.rtf and read the revision logs if you want to know whats been fixed.

Latest Full Installation paq - for client v3.1.3
UDB 0.11.5 CS381 + MaNGOS 0.13.0 v8030 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Updates - for client v3.1.3
UDB 0.11.5 CS381 + MaNGOS 0.13.0 v7928-v8035 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Latest Full Installation paq - for client v3.0.9
UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7899 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7748 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7624 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS368 + MaNGOS 0.13.0 v7372 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Updates - for client v3.0.9
UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7899-v7928 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7748-v7899 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7689-v7748 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7624-v7689 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7579-v7624 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7528-v7579 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7476-v7528 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS369 + MaNGOS 0.13.0 v7372-v7476 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS368 + MaNGOS 0.13.0 v6766-v7372 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

All Releases including older releases that have been downloaded in the last 60 days can be found here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Current Patches: ScriptDev2 & AuctionHouseBot & Jail

Please Note: It is my intention to encourage people to actively assist in the respective projects development by removing the initial steep learning curve of installing and configuring mysql & apache servers and compiling the source. Its not perfect but good enough to allow you to test the concept and see the current state of development but REMEMBER...
The reality is that a much more stable platform can be achieved with proper MySQL & Apache installations running as services and a mangos core/Db compiled from the latest sourcecode by you on the computer you use as the server.
Use it as you see fit, after all Im not responsible for your actions, but understand my intent.

سلام .... این لینک هایی که دادی همشون مشکل دارن واسه من نتونستم هیچکدوم رو دانلود کنم !

N!CE^M4N
16-07-2009, 09:04
blizzardwow جان. متاسفانه توی شهر ما فقط یک گیم نت هست اونم ماییم!
چیکار کنم به نظرت؟!

سلام ...

شما میتونی پچ تا ورزن 3.0.8 رو از این ادرس بخری !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودمم خریدم و استفاده کردم مشکلی نداشت فقط اول dvd رو بریز رو هاردت بعد شرو کن به نصب !

اگه بازم مشکلی داشتی بگو خودم واست پست میکنم ...

بای.

N!CE^M4N
16-07-2009, 09:08
با سلام خدمت دوستان گرامی

ببخشید می خواستم لینک پچ های wow رو از کلاینت (9551) 3.0.9 تا کلاینت 3.1.3 برام بزارین

راستی فراموش کردم کلاینت من enGB هستش

خیلی ممنون

سلام .... اینم همون چیزی که خواسته بودین !

حله !

N!CE^M4N
16-07-2009, 09:12
من تو ایران بلیز بازی نمیکنم این سروره خودمه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در ضمن تا 2 روزه دیگه بهترین 3.1.3 آسیا رو ران میکنم در ضمن اولش هم اکسپی ریت بالا هست میتونین بیائین و لذت ببرین

سلام .... میخواستم همینو بگم که شما تو این سرور بازی میکنی !

آقا کی پچ رو 3.1.3 میکنی ! میخوایم بیایم اونجا !

mfarikhi
16-07-2009, 14:28
سلام دوستان من همه ی مطالب رو خواندم و یه سرور آفلاین را انداختم خیلی ممنون از همتون.فقط تنها مشکلی که دارم نمی تونم درصد XP رو زییاد کنم اگه لطف کنید یه آموزش در این باره بزارید ممنون میشم خواهش می کونم نگید تو صفحات قبل گذاشتیم .لطفا در حد یه مبتدی بزارید

mfarikhi
16-07-2009, 14:29
سلام دوستان من همه ی مطالب رو خواندم و یه سرور آفلاین را انداختم خیلی ممنون از همتون.فقط تنها مشکلی که دارم نمی تونم درصد XP رو زییاد کنم اگه لطف کنید یه آموزش در این باره بزارید ممنون میشم خواهش می کونم نگید تو صفحات قبل گذاشتیم .لطفا در حد یه مبتدی بزارید

TCG
16-07-2009, 16:30
سلام ...

خودمم خریدم و استفاده کردم مشکلی نداشت فقط اول dvd رو بریز رو هاردت بعد شرو کن به نصب !

بای.

ممنون.
رفتم بخرم.
راستی آپدیتش به نسخه ی 3.1.3 چند مگابایته؟

Bllizzardwow
16-07-2009, 21:39
این لینکه تمامه پتچ هاست میتونین بگیرین و نصب کنین

ehsan30
16-07-2009, 21:55
سلام

سلام .... این لینک هایی که دادی همشون مشکل دارن واسه من نتونستم هیچکدوم رو دانلود کنم !

برای من هم مشکل داره :41:

Bllizzardwow
16-07-2009, 22:03

شما داخله پوشه ی سرورتون یه فایل دارین به اسمه Mangos.conf از اونجا میتونی همه چیزو تغیر بدی برای بالا بردنه ریته اکس پی این قسمت رو تغیر بده Rate.XP.Kill = 1 و Rate.XP.Quest = 1 حالا به جای 1 میتونی هر عددی که میخوای بزاری هرچی عدد بالاتر باشه ریته اکسپی بالاتره

موفق باشی

Bllizzardwow
16-07-2009, 22:05

عزیزم شما یه بار هم که یه سوأل رو بپرسین همه میبینن و در حده توان کمکتون میکنن

Hamed-Beckham
17-07-2009, 08:35
با سلام و تشکر از همه ی دوستان !!
اقا ما بالاخره یه سرور آفلاین درست کردیم تو گیم نت !
ولی هر کاری می کنم نمی تونم سیستم های دیگه رو به سرور کانکت کنم !
ای چی سرور هم همون 127.0.0.1 هستش !!!
به سیستم های دیگه ادرس سرور رو چی بدم ؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید .

Hamed-Beckham
17-07-2009, 08:38
با سلام .
دیدم هیچ کی دستورات GM رو کامل نمی زاره تا همه استفاده ببرن ! خودم درستش کردم !
اینم از لینک :

N!CE^M4N
17-07-2009, 19:14
ممنون.
رفتم بخرم.
راستی آپدیتش به نسخه ی 3.1.3 چند مگابایته؟

سلام ... میتونی از این سایت همه آپدبت هارو ببینی ....

dr.bronx
17-07-2009, 22:57
دوستان اگه همه مشکلاتشون رو توی 52 صفحه با mangos حل کردن بی خیال شن و کار با Trinity رو شروع کنند
مشکلات کمتر - باگ کمتر - کارایی بالاتر
خواستین شروع کنین یه ندایی بدین در خدمت هستم

mfarikhi
17-07-2009, 22:58
خیلی ممنون باورم نمی شد به این زودی جوابمو بدین ty ty ty ty

mahmud_1113
18-07-2009, 09:31
چطوری میشه برای پچ 3.0.9 سرور خانگی (آفلاین) ساخت

axiniar
18-07-2009, 11:13
چطوری میشه برای پچ 3.0.9 سرور خانگی (آفلاین) ساخت

آره در صورت امکان منم راهنمایی کنین!!!:20:
خیلی وقته بازی رو خریدم ولی نمیتونم بازی کنم!!!
آفلاین واسه من کافیه!

ali_kalagh
18-07-2009, 11:18
دوستان اگه همه مشکلاتشون رو توی 52 صفحه با mangos حل کردن بی خیال شن و کار با Trinity رو شروع کنند
مشکلات کمتر - باگ کمتر - کارایی بالاتر
خواستین شروع کنین یه ندایی بدین در خدمت هستم

داداش من سرور 2.4.3 با mangos ران کردم به صورت online از دوست خوب حسین DT هم کمک گرفتم ولی انقدر این سرور های mangos باگ داره که هر جاشو درست میکنی یک جا دیگش خرابه . خسته شدم
آدرس trinity و توضیحات بدی ممنون میشیم - راست میگه همه بیخیال mangos بشیم

جون مادرتون هر کی میتونه بگه anticheat برای mangos 6726amber از کجا بگیرم و چه طوری نصب کنم:11:

اینم ای پی سرورمون 10.240.15.60 SIGMAWOW

TCG
18-07-2009, 12:05
سلام ... میتونی از این سایت همه آپدبت هارو ببینی ....

پچ هاش قابلیت Resume داره؟

amin cyrus
18-07-2009, 12:47
سلام حسین dt یا همون bllizzardwow جان مسشه بگی کی این سرور جدیدت راه میفته ؟ بابا همه تو کفن مردیم از بس انتظار کشیدیم:(

Harvest_Moon_Iman
18-07-2009, 14:30

عزیز این لینک های رو که میبینی من خودم همشو دانلود کردم و 100 % امتهانشون کردم . اگه بازم نتونستی این لینکو امتهان کن

راستی ممنون میشم اگه مطلبی رو از جائی کپی میکنین لینکه سایته منبع هم بزارین شاید بچه ها اونجا چیز های دیگه هم پیدا کنن

چشم اینم لینک منبع

Forum MaNGOS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت اصلی که تمام پچای منگوش توشه

از نظر دوستان بازم تشکر میکنم . اگه در نصب مشکلی داشتین بگین آموزش نصب رو هم بزارم .

MINIATURE
18-07-2009, 14:58
عزیز این لینک های رو که میبینی من خودم همشو دانلود کردم و 100 % امتهانشون کردم . اگه بازم نتونستی این لینکو امتهان کن

چشم اینم لینک منبع

Forum MaNGOS

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت اصلی که تمام پچای منگوش توشه

از نظر دوستان بازم تشکر میکنم . اگه در نصب مشکلی داشتین بگین آموزش نصب رو هم بزارم .

سلام..!!!

همه ی لینک هایی که گذاشتی فیلتر هستند...!!!:20:

ehsan30
18-07-2009, 22:48
سلام

داداش من سرور 2.4.3 با mangos ران کردم به صورت online از دوست خوب حسین DT هم کمک گرفتم ولی انقدر این سرور های mangos باگ داره که هر جاشو درست میکنی یک جا دیگش خرابه . خسته شدم
آدرس trinity و توضیحات بدی ممنون میشیم - راست میگه همه بیخیال mangos بشیم

جون مادرتون هر کی میتونه بگه anticheat برای mangos 6726amber از کجا بگیرم و چه طوری نصب کنم:11:

اینم ای پی سرورمون 10.240.15.60 SIGMAWOW

خوبه شما با سرور WDDG بازی نکردی تا بفهمید باگ یعنی چه،آخرش هم تونستم سرور Mangos را برای LichKing
و پچ 3.1.3 اجرا کنم ، خیلی خیلی وقت گرفت :20:اما کلی حال میده موفقیت.

بای

dr.bronx
18-07-2009, 22:58
خوب با اجازه ی بزرگان کار رو شروع می کنیم
سعی می کنم زیاد کشش ندم و برم سر اصل مطلب - خوب از 2.4.3 شروع می کنیم و سعی می کنم در ادامه اگر دوستان علاقه مند بودند 3.1.3 رو هم توضیح بدم .

قسمت هایی که قرمز کردم رو بخونید
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
After months and months without updates I finally decided to get my lazy butt down onto the chair so that I could begin to publish you guys a really nice and well thoughtout repack. This repack, has over 13,000 new features/additions since our last Reaper-X Update. Yes I know this is a 2.4.3 release, but its so stable I just had to release it! We have moved from MaNGOS to Trinity. Trinity is a core that is based off of MaNGOS and still is in sync with MaNGOS. I chose Trinity because there is a little more things fixed in Trinity than in MaNGOS. Also from the start of this revision, will be our official supported release. Meaning that we will provide updates from this revision to the future. So you guys will be able to upgrade your server without losing your character data! We will also even provide support and upgrade your characters when WotLK gets released for 3.0.8! So you can use this 2.4.3 release and whenever we update to 3.0.8 all your characters will be upgraded successfully! :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ابزار مورد نیاز :

نیاز به ابزار MySql - این لینک هم برای دریافت و هم آموزش نصب کاملا تصویری

ابزار دوم - NET FrameWork 3.5 SP1 که می تونید از لینک زیر دانلود کنید - حجم 18 مگابایت

ابزاری بعدی خود فایل های سرور هست Reaper-X Trinity Server

دانلود از سرور Rapid Share

دانلود از سرور Mega Upload

دانلود از سرور File Beam

برای استفاده از فایل های Sql نیاز به ابزار SqlYog دارید که از لینک زیر می تونید دانلود کنید

ابزار Navicat برای تغییر در SQL

و در آخر طریقه نصب سرور - به راحتی می تونید نصب کنید چون همش تصویریه - بازم مشکلی داشتین حتما در خدمت هستم -

این لیست دستورات GM هست

باز هم مشکلی داشتید مطرح کنید تا جواب بدم
موفق و موید باشید :46:

mahmud_1113
19-07-2009, 08:15
سلام
من مانگوس برای 3.0.9 دارم (آفلاین) اکانت هم ساختم تو بازی هم می رم ولی هیچ کسی جز من توی بازی نیست یعنی هیچ یک از اعضای بازی مثل گاردها یا موب ها در کل هیچ موجودی جز من نیست هیچ کس هیچ کس باید چیکار کنم تا شخصیت ها کامپیوتری هم تو بازی باشن مثل فروشنده ها اونای که سوال دارن و بقیه موجودات

Hamed-Beckham
19-07-2009, 09:39
دوستان کسی می دونه چطور میشه این بازی آفلاین رو شبکه ای کرد ؟ چند نفر دیگه که از طریق شبکه به هم وصل هستند هم به سرور بیان ؟؟؟!!!
ممنون میشم کمک کنید .

gomgashte_r
19-07-2009, 10:26
دوستان کسی می دونه چطور میشه این بازی آفلاین رو شبکه ای کرد ؟ چند نفر دیگه که از طریق شبکه به هم وصل هستند هم به سرور بیان ؟؟؟!!!
ممنون میشم کمک کنید .

با سلام
اگه بخوای سرورت رو شبکه کنی باید ip سرورت رو به ip سرور شبکه تغییر بدی و بعد از اون ip کلاینت ها رو به آی پی سرور تغییر بدی

طرز تغییر ip سرور :

اگر از سرور منگاس (mangos) استفاده می کنی باید با برنامه sqlyog به سرور وصل بشی و بعد دیتابیس realmd رو از سمت راست باز کنی و بعد از
اون رو تیبل realmlist کلیک کنی . حالا از سمت راست برنامه (تقریبا وسط صفحه)رو ی table date کلیک کن حالا می تونی اطلاعات مو جود در
تیبل realmlist رو ببینی و حالا Ip سرورت رو به ip شبکه (سرور شبکه)تغییر بده و بعد سیوش کن (روی آیکون سیو ) کلیک کن و بعد از برنامه خارج شو.

طرز تغییر ip کلاینت ها :
برو به محل نصب بازی wow و بعد در اونجا پوشه date رو باز کن و از داخل اون پوشه enGB یا enUS رو باز کن . حالا فایل realmlist.wtf رو
با notepad باز کن و بعد ip اون رو به ip سرورت (همون ip که برای سرور ت گذاشتی ) تغییر بده.

خوب حالا سرورت رو load کن و با بچه ها از بازی لذت ببر:31::31:

TCG
19-07-2009, 14:00
سعی می کنم زیاد کشش ندم و برم سر اصل مطلب - خوب از 2.4.3 شروع می کنیم و سعی می کنم در ادامه اگر دوستان علاقه مند بودند 3.1.3 رو هم توضیح بدم .
:46:
سلام دوست من. ببخشید اینایی که گزاشتین فقط برنامست آموزش نداره؟

برای استفاده از فایل های Sql نیاز به ابزار SqlYog دارید که از لینک زیر می تونید دانلود کنید

:46:
توی لینک بالا نسخه ها ی مختلفی از این برنامه هست. کدومشونو بگیرم؟!
ممنون

Hamed-Beckham
19-07-2009, 15:44
با سلام
اگه بخوای سرورت رو شبکه کنی باید ip سرورت رو به ip سرور شبکه تغییر بدی و بعد از اون ip کلاینت ها رو به آی پی سرور تغییر بدی

طرز تغییر ip سرور :

اگر از سرور منگاس (mangos) استفاده می کنی باید با برنامه sqlyog به سرور وصل بشی و بعد دیتابیس realmd رو از سمت راست باز کنی و بعد از
اون رو تیبل realmlist کلیک کنی . حالا از سمت راست برنامه (تقریبا وسط صفحه)رو ی table date کلیک کن حالا می تونی اطلاعات مو جود در
تیبل realmlist رو ببینی و حالا Ip سرورت رو به ip شبکه (سرور شبکه)تغییر بده و بعد سیوش کن (روی آیکون سیو ) کلیک کن و بعد از برنامه خارج شو.

طرز تغییر ip کلاینت ها :
برو به محل نصب بازی wow و بعد در اونجا پوشه date رو باز کن و از داخل اون پوشه enGB یا enUS رو باز کن . حالا فایل realmlist.wtf رو
با notepad باز کن و بعد ip اون رو به ip سرورت (همون ip که برای سرور ت گذاشتی ) تغییر بده.

خوب حالا سرورت رو load کن و با بچه ها از بازی لذت ببر:31::31:

متاسفانه نتونستیم کانکت شیم ! :41:
نمی شه !! :41:
دو تا Realm هستش ! هر دو تاشو ای پی خودم کردم نشد .

N!CE^M4N
19-07-2009, 17:22
سلام..!!!

همه ی لینک هایی که گذاشتی فیلتر هستند...!!!:20:

بابا تا هالا 3 نفر گفتند مشکل داره ! یه چک بکن

dr.bronx
19-07-2009, 21:59
سلام دوست من. ببخشید اینایی که گزاشتین فقط برنامست آموزش نداره؟

توی لینک بالا نسخه ها ی مختلفی از این برنامه هست. کدومشونو بگیرم؟!
ممنون

1- قسمتی که نوشتم آموزش نصب رو شما مطالعه نکردید ؟

2- فرقی نداره - ولی فایلی که من استفاده می کنم اسمش SQLyog812 هست

gomgashte_r
19-07-2009, 22:18
متاسفانه نتونستیم کانکت شیم ! :41:
نمی شه !! :41:
دو تا Realm هستش ! هر دو تاشو ای پی خودم کردم نشد .

سلام

خوب چه اروری می ده ؟
می تونی یه screenshot ازش بگیری بهم نشون بدی ؟

نگاه کن شما یکی از realm ها رو پاک کن و بعد دوباره تست کن
راستی سرورت کامل load میشه؟

Hamed-Beckham
20-07-2009, 08:18
سلام

خوب چه اروری می ده ؟
می تونی یه screenshot ازش بگیری بهم نشون بدی ؟

نگاه کن شما یکی از realm ها رو پاک کن و بعد دوباره تست کن
راستی سرورت کامل load میشه؟
سلام
ارور لاگین دیگه !! اون چرت پرت ها که معلوم نیست چی نوشته !

سرور کامل لود میشه ! خودم می تونم بازی کنم ولی بقیه نمی تونن !!!
ای پی من تو شبکه : 192.168.0.1
ای پی دوستام : 192.168.0.2 تا 10
ممنون میشم کمک کنید .
:11:

mahmud_1113
20-07-2009, 09:11
آقا من مانگوس 3.0.9 رو دارم باهاش سرور آفلاین هم ساختم ولی مشکل اینجاست که داخل بازی که می شم جز من هیچ کاراکتری دیگه ای نیست (منظورم شخصیت های فیکس بازی مثل فروشنده ها ترینرها و ... است.)
کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه

gomgashte_r
20-07-2009, 11:07
سلام

ممنون میشم کمک کنید .

سلام

ببین اگه سرور شما کامل لود میشه پس مشکلی در config اون وجود نداره
شما باید ip سرورتون توی دیتابیس به وسیله برنامه sqlyog به 192.168.0.1 تغییر بدی و بعد
هم ip کلاینت ها رو هم همون طور که بهتون گفتم به ip سرورت یعنی همون 192.168.0.1 تغییر
بدین
مطمئن باشین اگه دقیقا همین کارهارو انجام بدین کلاینت ها هم می تونن وصل بشن

dr.bronx
20-07-2009, 11:38
سلام

ممنون میشم کمک کنید .

1- شما توی شبکه با هم می تونید بازی کنید ؟ مثل frozen یا counter
2- از سیستم های کلاینت ping می گیرین timeout نداره ؟ و برعکس
3- XX>Program Files>Worldofwarcraft>Data>enus(engb)>Realmlist.wtf
این رو تغییر دادید به ای پی 192.168.0.1 ؟

این عکس رو هم یه نگاهی بندازین

dr.bronx
20-07-2009, 11:53
آقا من مانگوس 3.0.9 رو دارم باهاش سرور آفلاین هم ساختم ولی مشکل اینجاست که داخل بازی که می شم جز من هیچ کاراکتری دیگه ای نیست (منظورم شخصیت های فیکس بازی مثل فروشنده ها ترینرها و ... است.)

خوب شما تمام فایل های Sql رو وارد دیتابیس کردین ؟
و آیا همه پیغام Succesfuly دادن ؟

ali_kalagh
20-07-2009, 17:19
TrinityCore : 2.4.3

داداش کل نصب این سرورTrinityCore : 2.4.3 از اول توضیح بدی خیلی خوبه مرسی
برای بار 100000000000 یک anticheat برای mangos 6726 می خوام بگید لطفا از کجا و چطوری نصب کنم .

Hamed-Beckham
20-07-2009, 18:16
1- شما توی شبکه با هم می تونید بازی کنید ؟ مثل frozen یا counter
2- از سیستم های کلاینت ping می گیرین timeout نداره ؟ و برعکس
3- XX>Program Files>Worldofwarcraft>Data>enus(engb)>Realmlist.wtf
این رو تغییر دادید به ای پی 192.168.0.1 ؟

این عکس رو هم یه نگاهی بندازین

همه چیز درسته !!!
سرور اول من اجرا نمی شه ! سرور دوم اجرا میشه ! ای پی هر دو هم همونی هستش که تو شبکه هستش !
شبکه بازی می کنیم !
در مورد پورت ؟؟ میشه اشکال از اون باشه ؟ جای پورت هارو عوض کنم ؟ سرور 1 با سرور 2 ؟؟؟

N!CE^M4N
20-07-2009, 21:29

سلام ....

شما میتونی UDB آپدیت منگوس رو بریزی رو mangos حل میشه و همه کاراکتر ها لود میشن ....

ورزن شما هر چی هست مثلا 3.0.9 باید UDB همین 3.0.9 رو بریزی رو منگوس که حل بشه ....

dr.bronx
20-07-2009, 21:48
شما اگر 100تا ریلم هم داشته باشی باید پورت همون 8085 باشه
شما یک کاری کنید
از دیتابیس Realmd به من یه بکاپ بدید من یه نگاهی بکنم

Bllizzardwow
21-07-2009, 00:26
سلام حسین dt یا همون bllizzardwow جان مسشه بگی کی این سرور جدیدت راه میفته ؟ بابا همه تو کفن مردیم از بس انتظار کشیدیم:(

همه ی کار هاش تموم شده 1 یا 2 روزه دیگه ران میشه

Bllizzardwow
21-07-2009, 00:29
ممنون میشم کمک کنید .

آی پی که به ریلم لیسته سرورت دادی چیه ؟

ریلم لیسته سرور رو آی پیه سیستمه سرورت بزار بعد تو کلاینت ها هم آی پی سیستمه سرور رو بزار جای ریلم لیست

Bllizzardwow
21-07-2009, 00:33
سلام

ممنون میشم کمک کنید .
آی پیه سرور ه wow که داری رو چی گزاشتی ؟

Bllizzardwow
21-07-2009, 00:41
یه چند روز نبودم ببینین چه خبر شده اینجا انقدر شلوغ شده که بنده های خدائی هم که میخوان کمک کنن نمیتونن

بچه ها لطفاً صفحاته گزشته رو هم یه مروری بکنین و بعد اگه مشکلتون حل نشد دوباره سوأل کنین ممنون میشم

از همه ی دوستای گلمون که دارن بچه هارو راهنمائی میکنن واقعاً ممنونم کارتون حرف نداره

h_gate
21-07-2009, 00:51
آی پیه سرور ه wow که داری رو چی گزاشتی ؟

به نظر من مشکل از نت هست...ماله من هم گاهی اوقات این گونه میشه ولی بعد از 10-15 min خوب میشه.
البته scapegaming هم مشکل داره..با ای پی یه سرور دیگه تست کن ببین داخل میره.!!!

dr.bronx
21-07-2009, 01:16
به نظر من مشکل از نت هست...ماله من هم گاهی اوقات این گونه میشه ولی بعد از 10-15 min خوب میشه.
البته scapegaming هم مشکل داره..با ای پی یه سرور دیگه تست کن ببین داخل میره.!!!
دوست عزیز بهتر بود صفحات قبل رو طبق گفته حسین آقا یه نگاهی می کردین
ایشون دارن در مورد سرور آفلاین صحبت می کنند.
-

MrJamshidy
21-07-2009, 06:17
سلام به همه

آقا من سرور رو از خیلی وقته دارم و خیلی کارا میتونم انجام بدم(مثلا یک Boss) تو بلک تمپل(Black Temple) اضافه کردم.
اگه کسی خواست یاد بگیره همینجا بگه یاد میدم

اما یک مشکل دارم!!
تو فکر آنلاین کردن سرور هستم اما نمیتونم از طریق PHP اکانت بسازم
کسی در این زمینه میتونه کمک کنه؟

N!CE^M4N
21-07-2009, 09:31
همه ی کار هاش تموم شده 1 یا 2 روزه دیگه ران میشه

سلام حسین جان .... جواب سوالات منو که کامل ندادی ! اشکال نداره ....

لین سرورت رو ران کن بیایم بازی همش داری میگی 2 / 3 روز دیگه از دفعه قبل تا الان 1 هفته شده ولی بازم میگی

2 / 3 روز دیگه !

gomgashte_r
22-07-2009, 09:03
با سلام خدمت دوستان

می خواستم بگم اگه کسی یه datebase خوب برای wow می خواد می تونه به تاپیک زیر مراجعه کنه . اشتباه نکنید این تاپیک سرور
wow رو توضیح نمی ده بلکه فقط دارای دیتابیس های مختلف برای wow هست که این دیتابیس ها هم به صورت fun و هم به صورت
bllizlike هست . خیلی ممنون میشم اگه کسی یه دیتابیس خوب سراغ داره توی این تاپیک بزاره :

Bllizzardwow
22-07-2009, 15:47
سلام حسین جان .... جواب سوالات منو که کامل ندادی ! اشکال نداره ....

لین سرورت رو ران کن بیایم بازی همش داری میگی 2 / 3 روز دیگه از دفعه قبل تا الان 1 هفته شده ولی بازم میگی

2 / 3 روز دیگه !

رانه عزیزم :11:

Bllizzardwow
22-07-2009, 15:53
سلام به همه

آقا من سرور رو از خیلی وقته دارم و خیلی کارا میتونم انجام بدم(مثلا یک Boss) تو بلک تمپل(Black Temple) اضافه کردم.
اگه کسی خواست یاد بگیره همینجا بگه یاد میدم

اما یک مشکل دارم!!
تو فکر آنلاین کردن سرور هستم اما نمیتونم از طریق PHP اکانت بسازم
کسی در این زمینه میتونه کمک کنه؟

این خیلی خوبه دانلود کن و استفاده کن

DJ206
22-07-2009, 17:02
سلام حسین آقا
من وقتی یک هیرو میسازم
وقتی با .levelup70 میکنم
crit chance 0 میشه !!!
جریان چیه؟!

N!CE^M4N
22-07-2009, 17:56
رانه عزیزم :11:

realm چیه ؟؟

dr.bronx
22-07-2009, 18:18
realm چیه ؟؟

set realmlist Bllizzard.selfip.com

N!CE^M4N
22-07-2009, 18:20
realm چیه ؟؟

ریلم رو نگفتی ! سرورت چه پچیه ؟ 3.1.3 ؟ یکم درباره سرورت توضیح بده !

با گ که نداره ؟ یا اینکه یهو back بخوره ؟

MrJamshidy
22-07-2009, 19:21
این خیلی خوبه دانلود کن و استفاده کن

دانلود کردم ممنون

anti_spy_swat
22-07-2009, 21:45
سلام دوستان
ما یک سرور داریم که boss او خیلی ضعیف هستش می خواستم بدونم GM دستوری داره یا از خود سرور باید تغییر داد اگر GM ,دستورش رو ممنون میشم بدین (Arcemu) یا اگر از خود سرور هستش اسم پارامتری که باید تغییر بدم چی هستش؟

MrJamshidy
22-07-2009, 23:37
ببین دوست من شما باید اول از همه نرم افزار SQLyog رو داشته باشی

در مرحله دوم باید Entry یونیت(Unit) یا هر چیز دیگه ای رو که میخوا تقیر بدی رو بدست بیاری که توی بازی با NPC مشخص میشه

برای بدست آوردن Entry، یونیت مورد نظر رو انتخواب کن و بعد دستور .NPC Info رو بزن تا Entry رو بدست بیاری

خوب حالا Entry رو بدست آوردیم باید از برنامه SQLyog استفادی کنیم

نکته: در زمان استفاده از برنامه SQLyog باید My SQL سرور باز باشه و بعد از هر تغییر به سرور یک کرش(Crash) داده بشه تا تغییرات اعمال بشه

منظور از Crash یعنی Mangosd.exe رو ببندید و مجدد باز کنید

در صفحه اول SQLyog ازتون آدرس SQL سرور رو میخواد که اگه عوض نکرده باشید

Mysql Host Address: localhost
Username: root
Password: root
Port: 3306

اما اگه تغییر دادید که مشخصات درست رو وارد کنید و بعد گزینه Connect قخ بزنید تا به Database سرور دست پیدا کنید

صفحه اصلی برنامه به 2 قسمت تقسیم شده

سمت چپ جدول ها و دسته بندی ه اونا
سمت راست مقادیر اونا

از سمت چپ به ترتیب mangos بعد Tables بعد creature_template

حالا میریم سمت راست صفحه برنامه
از تقریبان بالای صفحه گزینه سماره 3 یعنی Table Data رو انتخواب کنید
به ترتیب Entry مرتب کنید
بعد Entry یونیت مورد نظر رو پیدا کنید

چیزایی که لازم نیست توضیح نمیدم

مثلا
entry: 15854
modelid_a: 15825
modelid_h: 15825
name: Orgrimmar Elite Cavalryman
subname: خالی
minlevel: 61
maxlevel: 61
minhealth: 180000
maxhealth: 180000
minmana: 0
maxmana: 0
armor: 0
faction_a: 1080
faction_h 1080
npcflag: 0
speed: 1.5
scale: 1
rank: 1
mindmg: 201
maxdmg: 420
attackpower: 2175
baseattacktime: 1420

تا همینجا کافیه دیگه همینا رو تغییر بدی میتونی Boss رو وحشیش کنی

فقط Save یادت نره

دوست عزیز Bllizzardwow فایل رو دانلود کردم اما هیچی نفهمیدم آخه PHP یاد ندارم اگه با ASP.net برام بزاری ممنون میشم

Bllizzardwow
24-07-2009, 15:45
دوست عزیز Bllizzardwow فایل رو دانلود کردم اما هیچی نفهمیدم آخه PHP یاد ندارم اگه با ASP.net برام بزاری ممنون میشم

این سایتی که بهت دادم رو با برنامه Wamps باید راه اندازی کنی Wamp رو دانلود کن استفاده ازش خیلی راحته اگه ببینی مطمئنم که میتونی باهاش کار کنی

Bllizzardwow
24-07-2009, 15:47
سلام حسین آقا
من وقتی یک هیرو میسازم
وقتی با .levelup70 میکنم
crit chance 0 میشه !!!
جریان چیه؟!

اسکیله ویپونت 0 هست

تو بازی روی خودت کلیلک کن بزن .maxskill

ردیف میشه

Bllizzardwow
24-07-2009, 15:51
سلام دوستان
ما یک سرور داریم که boss او خیلی ضعیف هستش می خواستم بدونم GM دستوری داره یا از خود سرور باید تغییر داد اگر GM ,دستورش رو ممنون میشم بدین (Arcemu) یا اگر از خود سرور هستش اسم پارامتری که باید تغییر بدم چی هستش؟

با نرم افزاره quice همه ی چیز های سرور رو میتونی عوض کنی

anti_spy_swat
24-07-2009, 22:36
با نرم افزاره quice همه ی چیز های سرور رو میتونی عوض کنی

میشه لینک برنامه و طریقه استفادش رو بهم بگین ممنون میشم
راستی واسه کل سرورها هستش آخه من واسه Arcemu می خوام

N!CE^M4N
25-07-2009, 10:11
سلام حیسن جان ...

من وقتی میخوام به سرورت کانکت بشم این اررو رو مده ! راستش تا دیروز وصل میشدم ولی الان نمیشه !

یه پچ 3.0.9 هم دارم که اونم این ارور رو میده ! لطفا راهنمایی کن !

Bllizzardwow
25-07-2009, 13:07
میشه لینک برنامه و طریقه استفادش رو بهم بگین ممنون میشم
راستی واسه کل سرورها هستش آخه من واسه Arcemu می خوام

برای آرکمو فکر نکنم کار کنه یه سرچی تو نت بزن گیر میاری

anti_spy_swat
25-07-2009, 13:47
برای آرکمو فکر نکنم کار کنه یه سرچی تو نت بزن گیر میاری
به چه اسمی باید سرچ بزنم؟ میشه کمکم کنید

N!CE^M4N
25-07-2009, 14:14
به چه اسمی باید سرچ بزنم؟ میشه کمکم کنید

خب بابا تو گوگل بزن quice اولی سایتی که میاد سایت اصلی همین quice هست برو توش و دانلود کن !

dr.bronx
25-07-2009, 14:36
اگر همون اسم رو سرچ می کردید به نتیجه می رسیدید !!!

برای ترینیتی هم جواب می ده
Arcemu و Ascent چون دیتابیس های اختصاصی خودشون رو دارن نمی شه
مثلا Mangos و Trinity اسم دیتابیس ها مثل هم هست ( جز یکی البته )

N!CE^M4N
25-07-2009, 21:08
اگر همون اسم رو سرچ می کردید به نتیجه می رسیدید !!!

برای ترینیتی هم جواب می ده
Arcemu و Ascent چون دیتابیس های اختصاصی خودشون رو دارن نمی شه
مثلا Mangos و Trinity اسم دیتابیس ها مثل هم هست ( جز یکی البته )

سلام ..... میشه کارکردن با ترینیتی رو کامل توضیح بدین !

یعنی ترینیتی رو از کجا دانلود کنم !!! دیتابیسهای اون از کجا دانلود کنم و چه جوریه !!!

udb اون از کجا دانلود کنم ! و کلا توضیحات کامل تا من بتونم با ترینیتی ورلد ران کنم !

با منگوس و sql و mysqlyog کار میکنه یا نه با برنامه های دیگست ! من واسه ورزن 3.1.3 یا 3.0.9 میخوام !

ممنون میشم کامل توضیح بدی و کمک کنی عزیز ...

dr.bronx
26-07-2009, 03:36
سلام ..... میشه کارکردن با ترینیتی رو کامل توضیح بدین !

یعنی ترینیتی رو از کجا دانلود کنم !!! دیتابیسهای اون از کجا دانلود کنم و چه جوریه !!!

چند پست قبل تر ، کامل توضیح دادم .

udb اون از کجا دانلود کنم ! و کلا توضیحات کامل تا من بتونم با ترینیتی ورلد ران کنم !

با منگوس و sql و mysqlyog کار میکنه یا نه با برنامه های دیگست ! من واسه ورزن 3.1.3 یا 3.0.9 میخوام !

شما فایل ها رو کپی کنید به طور مثال در wamp میشه www
بعد به این آدرس برید

به طور پیش فرض
User : @admin
pass : admin

وارد که شدید user و pass دیتابیس رو تغییر بدید و مال خودتون رو بزارید
تنظیمات دیگه هم که کاملا مشخص هستش - بازم اگر جایی رو متوجه نشدید بگید دوباره توضیح بدم

HiddenHacker
27-07-2009, 02:14
سلام به همه ی دوستان . من یه سوال داشتم....
من الان host دارم و می خوام سرور و آنلاین کنم ولی نمی دونم که باید چه چیزایی رو upload کنم ...........
لطفا کمکم کنید .... PLZ HELP ME

silter
27-07-2009, 12:31
سلام به همه
من يه سرور ليچكينگ 3.1.3 ران كردم اما به صورت افلاين
مي خواستم اگه شما كمكم كنيد انلاينش كنم
من ip استاتيك دارم
اگه بتونيد كمكم كنيد ممنون ميشم

yuny61
27-07-2009, 19:53
سلام و خسته نباشید
دوستان من از یه سرور آفلاین استفاده میکنم که پچ 3.0.8 رو ساپرت میکنه(ac web).
حالا هر چی صفحات قبلی رو مرور کردم چیزی متوجه نشم (از بس که ماشاالله شلوغه).
حالا میشه یه سرور آفلاین معرفی کنید که پچ 3.1.3 رو ساپرت کنه و به صورت پک هم باشه ومطمعنن باگ کمتری هم داشته باشه.
ممنون از راهنمایی دوستان

Bllizzardwow
27-07-2009, 23:35
سلام به همه
من يه سرور ليچكينگ 3.1.3 ران كردم اما به صورت افلاين
مي خواستم اگه شما كمكم كنيد انلاينش كنم
من ip استاتيك دارم
اگه بتونيد كمكم كنيد ممنون ميشم

پست های قبلی بار ها در باره ی آنلاین کردن سرور توضیح داده شده لطفاً پست های قبل رو مرور کنید

Bllizzardwow
27-07-2009, 23:48
سلام حیسن جان ...

من وقتی میخوام به سرورت کانکت بشم این اررو رو مده ! راستش تا دیروز وصل میشدم ولی الان نمیشه !

یه پچ 3.0.9 هم دارم که اونم این ارور رو میده ! لطفا راهنمایی کن !

اکانت داری ؟

nazy_fahimi
28-07-2009, 00:05
سلام من میتونم gm داشته باشم تو این یرور های آنلاین
؟؟؟؟؟

HiddenHacker
28-07-2009, 12:33
سلام به همه ی دوستان . من یه سوال داشتم....
من الان host دارم و می خوام سرور و آنلاین کنم ولی نمی دونم که باید چه چیزایی رو upload کنم ...........
لطفا کمکم کنید .... PLZ HELP ME

کسی نمی خواد جواب منو بده ....... تو رو خدا نگید تو پست آی قبلی هست :41:

DJ206
28-07-2009, 16:15
سلام آقا حسین
وقتی bg و arena ثبت نام میکنیم ما رو به اونجا teleport نمیکنه
تو serverlog نوشته اشکال از جدول game_tele میشه بگین چه چوری جدول تصحیح کنم!
اگه بگین ممنون میشم!
اگه نیاز به مختصات داره یگین از کجا می تونم بیارم!

Bllizzardwow
29-07-2009, 01:55
سلام آقا حسین
وقتی bg و arena ثبت نام میکنیم ما رو به اونجا teleport نمیکنه
تو serverlog نوشته اشکال از جدول game_tele میشه بگین چه چوری جدول تصحیح کنم!
اگه بگین ممنون میشم!
اگه نیاز به مختصات داره یگین از کجا می تونم بیارم!

شما باید پتچ های بتلگراند و آرنا رو به منگوستون اضافه کنین

nazy_fahimi
29-07-2009, 02:36
سلام ترو خدا جوابمو بدین دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من می خواهم یک GM توی یک سرور onlyn داشته باشم کسی اینجا بلده ؟
منو راهنماییم کنه pliizzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!

DJ206
29-07-2009, 09:30
شما باید پتچ های بتلگراند و آرنا رو به منگوستون اضافه کنین

خوب این pach از کجا باید گیر بیارم!؟
ممنون

dr.bronx
29-07-2009, 15:32
دوستان علاقه مند به بازی و سرور ها و بحث های تخصصی به این فروم مراجعه کنند

W W W . I R A N G M . C O M

VorojaK2
29-07-2009, 19:15
:10::10:[quote=ali_kalagh;3874015]با سلام و خسته نباشید به همه سرور world of warcraft 2.4.3 ما هم ران شد

با ای پی و سایت : 10.240.15.60

سری به سرور ما هم بزنید بد نیست تا 1 ماه سرور 15x می باشد و به هر نفر که لول 70 بشه 1 آیتم جایزه می دیم
:10::10:salam doste aziz man mikhastam bedonam ba che barnamei mishe kasani ro ke mortakebe khata dar bazi mishano ban ya mute kard ba tashakor:21::21::21::8::8::40::11::11::10:

VorojaK2
29-07-2009, 19:48
salam doste aziz man age in kararo injam bedam server dorost shode va dige kari nist ke man anjam bedam va dige server be barnameye khasi niyaz nadaram plz rahnamiyi kon

Zeqp
30-07-2009, 06:50
سلام به تمامي دوستان عزيز
من تازه ثبت نام كردم.
من قبلا با Mangos كار ميكردم اما با ورژن قديمي نميددونستم جديدشم اومده. همه ي اطلاعات شمارو خوندم دستتون درد نكنه.من چندتا از برنامه هاي mangos براي patch 3.0.9 رو دانلود كردم اما بعضياش خيلي سنگينه ! راه ديگه اي نيست تا بتونم دانلودشون كنم؟ لطفا يكم راهنماييم كنين خيلي دوست دارم Lich king offline بازي كنم

Bllizzardwow
30-07-2009, 11:58
سلام ترو خدا جوابمو بدین دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من می خواهم یک GM توی یک سرور onlyn داشته باشم کسی اینجا بلده ؟
منو راهنماییم کنه pliizzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!

سروره آنلاین داری ؟

Bllizzardwow
30-07-2009, 12:02
:10::10:[quote=ali_kalagh;3874015]با سلام و خسته نباشید به همه سرور world of warcraft 2.4.3 ما هم ران شد

سری به سرور ما هم بزنید بد نیست تا 1 ماه سرور 15x می باشد و به هر نفر که لول 70 بشه 1 آیتم جایزه می دیم
:10::10:salam doste aziz man mikhastam bedonam ba che barnamei mishe kasani ro ke mortakebe khata dar bazi mishano ban ya mute kard ba tashakor:21::21::21::8::8::40::11::11::10:
باید داخله بازی یه GM داشته باشی برای بن ban character esme taraf time reason و برای موت mute esme taraf Time
موفق باشی

Bllizzardwow
30-07-2009, 12:09
من تازه ثبت نام كردم.
من قبلا با Mangos كار ميكردم اما با ورژن قديمي نميددونستم جديدشم اومده. همه ي اطلاعات شمارو خوندم دستتون درد نكنه.من چندتا از برنامه هاي mangos براي patch 3.0.9 رو دانلود كردم اما بعضياش خيلي سنگينه ! راه ديگه اي نيست تا بتونم دانلودشون كنم؟ لطفا يكم راهنماييم كنين خيلي دوست دارم Lich king offline بازي كنم

شما میتونین به یکی از شرکت های isp شهرتون برین و اونجا تو چند دقیقه براتون دانلود کنن و رایت کنن روی سی دی بهتون بدن اونجا دیگه پولشو بهشون میدین

موفق باشین

ehsan30
30-07-2009, 12:24
سلام

من تازه ثبت نام كردم.

من برای پچ 3.1.3 سراغ دارم که حجمش حدود 50 مگه ولی خوب یکم سنگینه ، مشخصات سیستمت چیه؟؟

اگر که خواستی بگو تا برات توی پ.خ بفرستم :)

بای

yuny61
30-07-2009, 13:15
سلام

من برای پچ 3.1.3 سراغ دارم که حجمش حدود 50 مگه ولی خوب یکم سنگینه ، مشخصات سیستمت چیه؟؟

اگر که خواستی بگو تا برات توی پ.خ بفرستم :)

بای

میشه لینکه دانلودش و بزاری ؟
ممنون

ehsan30
30-07-2009, 15:30
سلام

میشه لینکه دانلودش و بزاری ؟
ممنون

از لینک زیر دانلود کن :

سرور :

(Update(Latest Upd for 3.1.3 :

بای :)

Zeqp
31-07-2009, 02:54
احسان جان دستت درد نكنه به دادم رسيدي
مشخصات سيستممو بي خيال شو امادگي هر كاري رو داره
Mainboard=Express-X58
Ram 2X DDR3 2 = 4
Videocard 1024 GTS 9600
CPU core2 mgcash 3.3
درضمن توي لينكاي قبلي mangos براي Patch 3.0.9 دانلود كردم اما دوتا لينك آخريش سنگين بود در حد 100 يا 200 MB بود نشد دانلود كنم آخه سرعت اينترنتم خيلي كمه با Dial-up connect ميشم
تورو خدا كمكم كن آقا احسان!

Zeqp
31-07-2009, 03:25
از همه راهنمايي ها ممنونم
يك سوال احسان جان اين برنامه فايل جانبي نداره؟ هم فقط بايد نصب بشه؟
اگه آموزششو برام بزاري ممنون ميشم

Zeqp
31-07-2009, 03:31
سلام احسان جان
Resulation سيستمم بالاي امي تنها مشكلي كه دارم سرعت اينترنتمه اخه با Dial-Up Connect ميشم
درضمن اين لينكي كه گذاشتيد برنامه ي جانبي نداره مي شه بهم ياد بدي چطور بايد باهش كار كرد؟

Zeqp
31-07-2009, 04:56
سلام احسان جان
Resulation سيستمم بالاي مشكلي كه دارم سرعت اينترنتمه آخه با Dial-Up Connect ميشم.
اين لينكي كه دادي نياز به برنامه ي جانبي نداره فقط بايد نصب بشه؟
اگه ميشه كار كردن و نصبشو بهم ياد بده
ممنون

ehsan30
31-07-2009, 12:29
سلام

احسان جان دستت درد نكنه به دادم رسيدي
مشخصات سيستممو بي خيال شو امادگي هر كاري رو داره
Mainboard=Express-X58
Ram 2X DDR3 2 = 4
Videocard 1024 GTS 9600
CPU core2 mgcash 3.3
درضمن توي لينكاي قبلي mangos براي Patch 3.0.9 دانلود كردم اما دوتا لينك آخريش سنگين بود در حد 100 يا 200 MB بود نشد دانلود كنم آخه سرعت اينترنتم خيلي كمه با Dial-up connect ميشم
تورو خدا كمكم كن آقا احسان!

خواهش می کنم :)

خوب برو کافی نت ، من هم همین 50 مگ را رفتم کافی نت دانلود کردم ، خوب چه کمکی؟؟

از همه راهنمايي ها ممنونم
يك سوال احسان جان اين برنامه فايل جانبي نداره؟ هم فقط بايد نصب بشه؟
اگه آموزششو برام بزاري ممنون ميشم

سلام احسان جان
Resulation سيستمم بالاي امي تنها مشكلي كه دارم سرعت اينترنتمه اخه با Dial-Up Connect ميشم
درضمن اين لينكي كه گذاشتيد برنامه ي جانبي نداره مي شه بهم ياد بدي چطور بايد باهش كار كرد؟

فکر نکنم ، فقط SQLyog Enterprise را هم نصب کن و فایل ExtAll.exe را از مسیر زیر اجرا کن :

x:\MaNGOS\v8035\include

البته مقداری زمان می بره اما خوب می ارزه و بعدش هم برو توی بازی:8:

اگر که باز هم راهنمایی خواستی بگو :)

بای

BND Boy
31-07-2009, 18:34
سلام دوستان
من 1 سرور 2.4.3 ران کردم اما فقط کسایی که از ISP که من نت گرفتم نت گرفته باشن می تونن بیان توش چرا ؟ !!!
لطفا کمکم کنید !
ip : 169.254.0.67 من با این ip تو اینترنت شییر کردم

AnGelS.Of.WaR
02-08-2009, 10:10
عزیزم شما یه بار هم که یه سوأل رو بپرسین همه میبینن و در حده توان کمکتون میکنن
اگه سرور شما Mangos باشه یه فایل هست به اسمه MANGOS .info
اگه Acent emulator باشه Acent Info
اگه TrinityX باشه Trin INFO

hvlmm
02-08-2009, 14:42
کسی می دونه چه جوری می شه talent به خودم بدم تلنت اضافه ؟!؟!؟!؟!؟!

Zeqp
03-08-2009, 14:30
احسان جان يك چيزي ميگم نخندي
توي شهر ما سرعتهاي اينترنت كافي نت ها از Dial-Up خودمم كمتره !!!!
هنوز فايل رو وقت نكردم دانلود كنم اگه دانلود كردمو به مشكلي برخوردم حتما بهت ميگم
ممنون از همه

Bllizzardwow
03-08-2009, 21:11
کسی می دونه چه جوری می شه talent به خودم بدم تلنت اضافه ؟!؟!؟!؟!؟!

رو خودت کلیک کن بزن learn all_mytalent

Bllizzardwow
03-08-2009, 21:12
احسان جان يك چيزي ميگم نخندي
توي شهر ما سرعتهاي اينترنت كافي نت ها از Dial-Up خودمم كمتره !!!!
هنوز فايل رو وقت نكردم دانلود كنم اگه دانلود كردمو به مشكلي برخوردم حتما بهت ميگم
ممنون از همه

اگه تو شهرتون شرکته isp هم باشه برات دانلود میکنن البته با اجازه ی آقا احسان که من تو بحثشون دخالت کردم

Bllizzardwow
03-08-2009, 21:17

شما آنتی چیت داری ؟

dr.bronx
03-08-2009, 23:57
حسن جان
اگه میشه یکم در مورد آنتی چیت ها توضیح بده
در مورد مذیت ها و معایبش
و روش های استفاده - مثلا اینکه آیا حتما باید اطلاعاتی از C++ داشته باشیم برای استفاده
یا خیر راه های ساده تری هم وجود داره
با تشکر

Zeqp
04-08-2009, 01:42
سلام
فايل هارو دانلود كردم دوتا لينكي كه اول PAGE دادي
هنوز نصب نكردم
اگر نصب كردم و به مشكلي برخوردم حتما ازتون سوال ميكنم
بابت برنامه ازتون ممنونم
دست همتون درد نكنه در ضمن ISPهاي شهر ما فقط حجم بالاي 2گيگ رو دانلود ميكنن ميگن كمترش ارزش نداره

Zeqp
04-08-2009, 02:26
راستي كسي برم افزار حك براي اين patch داره؟

MrJamshidy
06-08-2009, 10:56

به نظر من دنبال هک و چیت واسه WoW نباشید چون فقط علافیه

ehsan30
06-08-2009, 13:31
سلام

با اجازه دوستان و اساتید wow یک آموزش برای راه اندازی MaNGOS پچ 3.1.3 اماده کردم که امیدوارم به کاره

دوستان بیاد ، از لینک زیر دانلود کنید و هر سوالی داشتید بپرسید تا با کمک دوستان مشکلات را حل کنیم :)

لینک دانلود:

بای

Bllizzardwow
06-08-2009, 14:09
حسن جان
اگه میشه یکم در مورد آنتی چیت ها توضیح بده
در مورد مذیت ها و معایبش
و روش های استفاده - مثلا اینکه آیا حتما باید اطلاعاتی از C++ داشته باشیم برای استفاده
یا خیر راه های ساده تری هم وجود داره
با تشکر

آنتی چیت یه سری دستوراته که به فایل های سرسه یه سرور اضافه میشه و مثلماً باید باید از C++ اطلاعات داشته باشی تا بتونی روی سرسه سرور وارد کنی

وقتی آنتی چیت رو روی سرس سرور وارد میکنی یه قسمتی به Mangosd.conf اضافه میشه به اسمه آنتی چیت و اونوقت روی سرور دستوراتی که بهش داده بشه رو اعمال میکنه حالا هرکدوم از آنتی چیت ها به یه روش جلوی چیت زدن رو میگیرن ولی این در اصله موضوعه نصب روی سرس فرقی نمیکنه ، معمولا آنتی چیت ها با پسونده Patch در اینترنت موجود هستند که با یه سرچ میشه به راحتی پیداشون کرد

Bllizzardwow
06-08-2009, 14:12

این معمول ترین نرم افزار برای هکه ولی لطفاً در این تاپیک فقط در مورده سرور و مشکلاته راه اندازیش سوأل کنین ممنون

Bllizzardwow
06-08-2009, 14:13
به نظر من دنبال هک و چیت واسه WoW نباشید چون فقط علافیه

منم با این نظر موافقم ، چیت چیه بابا بازی رو درست یاد بگیرین تا حرفه ای بشین :21:

Zeqp
06-08-2009, 14:53
منم با این نظر موافقم ، چیت چیه بابا بازی رو درست یاد بگیرین تا حرفه ای بشین :21:

راستش خودمم با نظر شما موافقم
اما وقتي ميبيني توي يك سرور همه با هك ميريزن سرت و هيرويي كه 200 هزار تومان خرجش كردي رو ازت ميدزدن ديگه انگيزه اي براي قانونمند بودن توي اوون بازي نداري بايد با اوناهم مثل خودشون رفتار كني

طرف با هيروي LVL 1 اومده هيرو ي 255 منو ميزنه بد من بايد وايستم نگاهش كنم؟:41:؟؟؟؟

dr.bronx
07-08-2009, 20:13
حسین جان ممنون از توضیحاتی که دادی
فکر می کنم اونقدر جایز باشه که در مورد انتی چیت ها صحبت کنیم
البته اگر صلاح بدونید
به طور مثال من این آنتی چیت رو دارم
AntiCheat_r6_mangos6713
ظاهرا یکی از بهترین آنتی چیت ها هستش
می خواستم بدونم چه طوری می شه این رو روی سرور قرار داد
خیلی هم C++ رو وارد نیستم ولی خوب یه چیزایی کار کردم
اگر وقت داشتید یه توضیحی بدید ممنون می شم
AntiCheat.patch << نام فایل

AnGelS.Of.WaR
09-08-2009, 12:03
رو خودت کلیک کن بزن learn all_mytalent
.Modify Talent X
X= ADAD

iman_allahyari_rad
09-08-2009, 21:10
ُسلام می گم کسی پچ تبدیل از 2.0.0.6080 به 2.4.3 داره؟
یا حداقل شبیه ساز این سرور را داره؟

Bllizzardwow
09-08-2009, 21:29
.Modify Talent X
X= ADAD

فکر نمیکنی که همچین دستوری وجود نداشته باشه ؟

البته من 3.1.3 رو که نگاه کردم همچین دستوری نبود حالا شاید سروره شما داره :5:

user_2
09-08-2009, 23:12
من نفهمیدم بلا ره این چی میشه ولی این فایل mysql کار نمیکنه!!! من ویندوز ویستا 64 دارن مشکل از اونه؟؟؟؟؟

TCG
10-08-2009, 18:57
سلام ...

بای.

سلام دوست من

WOW رو خریدم. متاسفانه فرداش از ا*م*ا*ک*ن ریختن خونمون تمام دی وی دی هامو جمع کردن بردن.
میشه یه لطفی بکنی برام پست کنی.
ممنون میشم داداشی.
مرسی.

Bllizzardwow
10-08-2009, 23:58
من نفهمیدم بلا ره این چی میشه ولی این فایل mysql کار نمیکنه!!! من ویندوز ویستا 64 دارن مشکل از اونه؟؟؟؟؟

احتمالاً ، کار نمیکنه ارروره خاصی میده ؟

yuny61
11-08-2009, 02:42
ممنون از برنامه ای که ارایه شد ولی بعد نصب ارور میده

the application failed to initialize preoperly (0*c000007b).click on ok to terminate the application
ضمنن این فایل آپ تو دیت و روی خود نرم افزار باید نصب کرد؟

Zeqp
11-08-2009, 05:54
توي برنامه وقتي Realmd رو Start ميكنم توي لوگ ميگه the application has fail too start
چيكار بايد بكنم؟
يكم راهنمايي كنيد لطفا

AMIRH21
11-08-2009, 10:08
من این برنامه رو دانلود کردم بعد همه کارها رو انجام دادم وقتی restarter.exe رو اجرا می کنم بهم ارور می ده می گه
cannot open file "server.log.check"the system cannot find the file specified
error!please check the name of mangos log file as defined in restart.conf.fi this is correct please ensure that mangos root directory is set correctly
این دوتا ارورر رو می ده باید چی کار کنم تا حالا این برنامه رو از 5 جای مختلف دانلود کردم ولی همه این مشکل رو داردن
و فایل mangos.exe هم باز نمی کنه باید چی کار کنم ؟

iman_allahyari_rad
11-08-2009, 10:56
دوستان یه راه حل به من می گویید؟
wow من 2.0.0.6080 می خواهم آفلاین بازی کنم چی کار کنم؟

user_2
11-08-2009, 15:12
با سلام مشکلم حل شد در مورد مشکل شما آقای AMIRH21 باید بگم که در یکی از پوشه ها فایلی به نام SERVER.txt هست که یک فیل متن هست اونو بندازید تو پوشه اصلی ManGOS یعنی اونجایی که فایلا اصلی هستن بدش یه فایل گم شده نمیدونم چه طور اسم اونم اگر تو گوگل بزنین میاد یعد می تونین اونو دان کنید خلاصه دردسر داره ولیی به نظر من بهتره فقط برای یاد گیری کمند های جی ام استفاده شه و برای بازی به سرور های مجانی زیادی که هست مخصوصا این چند تا ایرانشون که یکیشون واقعا عالی من دارم بازی می کونم برید و بازی کنید
آقای iman_allahyari_rad در مورد مشکل شما باید بگم که شاید خیلی سخت باشه اگر پچتونو به هامی 2.4.3 ارتقا بدد و همین سرورو دان کنید بهتره. بازم میگم اگر امکانشو دارین بیاد آنلاین بازی منید مخصوصا این سرور های ایرانی که البته مجانی شم با پچ 2.4.3 هست بازی کنید چیز زیاد نمی خواد فقط یه اینتر نت دایال آپ+بازی با پچ TBC 2.4.3 یا WOLK 3.1.3 نمیدونم حالا پچ رث چنده
بازم میگم اگر می تونید بیاید آنلاین
کلا بازی در سرور آفلاین بسیار کسل کنندست و نظر شما رو در مورد بازی عوض می کنه
BB ALL BAX UrSa lvl 70 Defense Wari

Zeqp
11-08-2009, 17:33
لطفا هركي ميتونه جوابه منو سريعتر بده
من ميخوام lich king offlino توي گيم نت شبكه كنم
برنامه ها رو هم نصب كردم اما وقتي توي برنامه ميخوام Realmd رو Start كنم توي LOG مي نويسه Error:this application cant
start
و از تنظيمات ايراد ميگيره يا ميگه دوباره نصب كن اما دوباره هم نصب ميكنم همينو ميگه
كسي هست بتونه جوابمو بده ممنون ميشم

user_2
12-08-2009, 16:48
فکر کنم مشکل یا از خود برنامه است یا از سیستم عامل های رایانه ها

dr.bronx
12-08-2009, 22:05
طفا هركي ميتونه جوابه منو سريعتر بده
برنامه ها رو هم نصب كردم اما وقتي توي برنامه ميخوام Realmd رو Start كنم توي LOG مي نويسه Error:this application cant
start
و از تنظيمات ايراد ميگيره يا ميگه دوباره نصب كن اما دوباره هم نصب ميكنم همينو ميگه

log Realm ایراد میگیره یا Core ؟
لطفا در اینجا قرار بدید تا بررسی کنیم

دوستان یه راه حل به من می گویید؟
wow من 2.0.0.6080 می خواهم آفلاین بازی کنم چی کار کنم؟

باید patch های بازی رو دانلود کنید - یه سرچ گوگل بزنید

2.0.0To2.4.3 Engb
یا
enus هر نوع بازی رو که دارید

the application failed to initialize preoperly (0*c000007b).click on ok to terminate the application

netframework 3.
رو نصب کنید مشکل حل میشه
از سایت مایکروسافت می تونید دانلود کنید

شما باید MySql که ویندوز 64 بیتی رو ساپورت کنه دانلود کنید- در همون سایت خودش داره

error!please check the name of mangos log file as defined in restart.conf.fi this is correct please ensure that mangos root directory is set correctly
شما یه فایل داری به نام Restart.conf
توی این فایل شما باید مسیر جایی که سرور رو نصب کردید به برنامه بدید
مثلا
C:\Programfiles\mangos\

Zeqp
13-08-2009, 08:55
توي Log اينو مينويسه وقتي Realmd رو Start ميكنم.
This application has failed to start because th application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem.
دوباره هم نصبش كردم بازم همين Error رو ميده
چه بايد كرد؟؟؟

yuny61
13-08-2009, 10:17
سلام خدمت دوستان
من بعد اینکه با هزارو اندی دردسر دونستم نصب بکنم حالا بعد اینکه فایلو نصب میکنم
تو قسمت ایجاد map بعد 1 تا 2 دقیقه کلا کامپیوتر هنگ میکنه و هیچ چیز کار نمیکنه حتی موس.
چند بارهم این برنامه رو نصب کردم ولی باز هنگ کرد.
لطفا راهنمایی کنید که من باید چی کار کنم

ممنون از راهنماییتون.

AMIRH21
13-08-2009, 11:35
مرسی امتحان کنم ببینم چی می شه
نشود

dr.bronx
13-08-2009, 20:41
This application has failed to start because th application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem
ببینید کاملا واضح داره می گه که : برنامه نمی تواند اجرا شود چون تنظمات شما درست نیست
تنظیمات فایل realm رو چک کنید ببینید یوزر و پسورد SQL رو صحیح وارد کردید و آی پی درست ثبت شده

سلام خدمت دوستان
تو قسمت ایجاد map بعد 1 تا 2 دقیقه کلا کامپیوتر هنگ میکنه و هیچ چیز کار نمیکنه حتی موس.

ممنون از راهنماییتون.
ممکنه اشکال از wow شما باشه یا از فایل ad.exe
دوستان اگر کسی این فایل رو داره و سالم هست برای ایشون قرار بدند.

ehsan30
14-08-2009, 21:30
سلام

سلام خدمت دوستان

ممنون از راهنماییتون.

ببینید کاملا واضح داره می گه که : برنامه نمی تواند اجرا شود چون تنظمات شما درست نیست
تنظیمات فایل realm رو چک کنید ببینید یوزر و پسورد SQL رو صحیح وارد کردید و آی پی درست ثبت شده

ممکنه اشکال از wow شما باشه یا از فایل ad.exe
دوستان اگر کسی این فایل رو داره و سالم هست برای ایشون قرار بدند.

برای چه ورژنی می خواهی؟؟من Mangos برای پچ 3.1.3 را دارم اگر که برای این ورژن می خواهی از لینک

زیر بگیر :

بای:)

Zeqp
14-08-2009, 23:29

من دفعه ي اولمه كه با اين نرم افزار كار ميكنم ميشه يكم در مورد تنظيمات Realm و IP و us and pass اون برام بيشتر توضيح بديد ممنون ميشم

Mr. President
14-08-2009, 23:36
تاپیک اصلی wow بسته شده دیگه سرور میخوایم چیکار ؟؟؟:20:

hossein2801
15-08-2009, 13:28
من هر ورژنی از carbonite رو برای 3.1.3 تست میکنم جواب نمیده
علت چیه؟

Zeqp
15-08-2009, 13:59
آقا من تازه با اين نرم افزار كار ميكنم زياد با تنظيمات Realmd آشنا نيستم ميشه يكم بيشتر بهم توضيح بديد كه چطوري ميشه IP يا Uss and pass رو چك كنم
ممنون

silter
15-08-2009, 18:11
سلام
من ميخوام سرور 3.1.3 ان
لاين كنم ولي نميتونم كي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم

Bllizzardwow
15-08-2009, 21:32
This application has failed to start because th application configuration is incorrect.Reinstalling the application may fix this problem

هرکس این اررور رو داره باید NETframworke 3.5 نصب کنه بر طرف میشه

Bllizzardwow
15-08-2009, 21:33
سلام
من ميخوام سرور 3.1.3 ان
لاين كنم ولي نميتونم كي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم

مشکلت چیه ارروره خاصی میده یا ... ؟
یه توضیحه کمل بده تا بچه هائی که میتونن راهنمائیت کنن

Bllizzardwow
15-08-2009, 21:35
سلام خدمت دوستان

ممنون از راهنماییتون.

AD.exe برای چه ورژنی میخوای بگو برات بزارم

Bllizzardwow
15-08-2009, 21:36
من هر ورژنی از carbonite رو برای 3.1.3 تست میکنم جواب نمیده
علت چیه؟

از چه سایتی دانلود میکنی ؟

curse ?

Bllizzardwow
15-08-2009, 21:38
توي برنامه وقتي Realmd رو Start ميكنم توي لوگ ميگه the application has fail too start
چيكار بايد بكنم؟
يكم راهنمايي كنيد لطفا

MYSQL رو ران کردی ؟

Bllizzardwow
15-08-2009, 21:39
من این برنامه رو دانلود کردم بعد همه کارها رو انجام دادم وقتی restarter.exe رو اجرا می کنم بهم ارور می ده می گه
این دوتا ارورر رو می ده باید چی کار کنم تا حالا این برنامه رو از 5 جای مختلف دانلود کردم ولی همه این مشکل رو داردن
و فایل mangos.exe هم باز نمی کنه باید چی کار کنم ؟

اول فایل هی Mangos.exe و realmd.exe رو اجرا کن یه فایل با پسونده log برات میسازه یه بار که ران کردی دفعه ی بعد restarter رو اجرا کن

به احتماله قوی درست میشه

Bllizzardwow
15-08-2009, 21:42
لطفا هركي ميتونه جوابه منو سريعتر بده
start

Netfromwork 3.5 نصب کن درست میشه

user4
16-08-2009, 12:12
بلیزارد عزیز:40:
یه سرور بلیز لایک مجانی که خوب و شلوغ باشه سراغ نداری اگه داری بگو خودت هم توش اکانت بساز به بقیه هم بگو بسازن تا باهم تویه سرور باشیم اصلا چه طوره همه آلیانس یا هرد باشیم تا همیشه برای زدن باس یا شرکت در بتل باهم باشیم
راستی طریقه ساختن گیلد رو هم توضیح بده ایول:10:

dr.bronx
16-08-2009, 20:08
بلیزارد عزیز:40:
یه سرور بلیز لایک مجانی که خوب و شلوغ باشه سراغ نداری اگه داری بگو خودت هم توش اکانت بساز به بقیه هم بگو بسازن تا باهم تویه سرور باشیم اصلا چه طوره همه آلیانس یا هرد باشیم تا همیشه برای زدن باس یا شرکت در بتل باهم باشیم
راستی طریقه ساختن گیلد رو هم توضیح بده ایول:10:

دوست عزیز - حسین آقا ادمین سرور هست ! :27:

سرور ایشون هستش

Zeqp
16-08-2009, 20:29
كسي هست بهم NetFramework 3.5 بده
ممنون ميشم...

user_2
17-08-2009, 15:12
سلام بر همه این سرور که میگید چیه من رفتم ولی نتونستم ببینم که چندتا پلیر داره در ضمن من تو Expertwow.com بازی می کنم جا خئبیه همه ایرانین واقعا لگم کمه(نسبت به سرورای ایرانی دیگه) هر روز +80 نفر هم پلیر آن داره (بازم نسبت به سرورا ایرانی دیگه خوبه) بیاین تا با هم باشیم اصلا همه بیاید هورد باشم الینس اصلا خوبه اه اه بدم میاد از الینس اه اه

Black-Ninja
17-08-2009, 20:02
حالا به دور از این بحث ها شما کدام برنامه را برای Run کردن سرور پیشنهاد میکنید ؟

Trinity Core
Mangos
ArcEmu

?

taha_0095
17-08-2009, 22:16
سلام
میخوستم بدونم باز کردن الیز چه فایده داره
ممنون میشم اگه جواب بدین

yuny61
17-08-2009, 22:35
AD.exe برای چه ورژنی میخوای بگو برات بزارم

ممنون از جوابت
ولی همون پچ 3.1.3 بود که گذاشتی.
یه موردی هست که اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید چون من تازه با این بازی آشنا شدم.
تو دانلود پچ ها دو مورد بود که من نتونستم دان کنم(البته یکیشو).
بین سری شماره پچها دوتا فایل بود یکی WoW-3.1-BGDL-enUS-Win-2 واون یکی هم یه فایل دیگه که اسمشو ندارم و فکر میکنم بین 3.0.8 و 3.0.9 بودکه من نتونستم دانش کنم.
ولی به هر حال وقتی پچها رو نسب میکردم ایراد نگرفت و تا 3.1.3 رسید.
میخاستم بدونم مشکل من اینه یا نه؟(که اگه اون باشه باید بگم همه زحمتام پرررررررر چون دیگه دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم:41::41::41:)
و اصلا این فایلها چی هستن و به چه درد میخورن و چه جوری نسب میکنن.

یه سوال دیگه که من وقتی داشتم دمو های بازی رو میدیدم یه دمو بود که به نظرم اومد واسه دموی داستانی باشه.
WOW lk اصلا بصورت داستانی هم میشه یا نه؟
ممنون از جوابتون:10::10::10:

Benygh
17-08-2009, 22:43
سلام
کلا هزینه یک سرور VPS چقدر میشه ماهیانه و چه مشخصات حدودی باید داشته باشه ؟!

dr.bronx
18-08-2009, 19:27
سلام بر همه این سرور که میگید چیه من رفتم ولی نتونستم ببینم که چندتا پلیر داره در ضمن من تو Expertwow.com بازی می کنم جا خئبیه همه ایرانین واقعا لگم کمه(نسبت به سرورای ایرانی دیگه) هر روز +80 نفر هم پلیر آن داره (بازم نسبت به سرورا ایرانی دیگه خوبه) بیاین تا با هم باشیم اصلا همه بیاید هورد باشم الینس اصلا خوبه اه اه بدم میاد از الینس اه اه
باید توی این صفحه برید

حالا به دور از این بحث ها شما کدام برنامه را برای Run کردن سرور پیشنهاد میکنید ؟

Trinity Core
Mangos
ArcEmu

?

بستگی به سروری که می خواید ران کنید داره
Blizzlike : Trinity & Mangos
Fun : Arcemu,Ascent

at13
19-08-2009, 22:41
سلام. بابا کسی نمیخواد نصب انتی چیت رو توضیح بده
وقتی patch میکنی چه پیغامی میده از کجا باید فهمید درست کار میکنه
اگه میشه لطفا توضیح دهید

Bllizzardwow
19-08-2009, 23:31

ٍexpertwow رو هم من ران کردم سروره جالبیه ولی از من بهتر نیست با این حال اونم بل اخره خودم ران کردم و میشه بگی بعد از سروره اصلیه خودم یکی از سرور های خوبه

Bllizzardwow
19-08-2009, 23:32
سلام. بابا کسی نمیخواد نصب انتی چیت رو توضیح بده
وقتی patch میکنی چه پیغامی میده از کجا باید فهمید درست کار میکنه
اگه میشه لطفا توضیح دهید

من نصبه آنتی چیت رو یه بار توضیح دادم ، البته نه طریقه ی نصب رو ولی کلی یه توضیح براش دادم در حده یه سره نخ که اگه زرنگ باشی کامل میگیری چی گفتم و باید چی کار کنی لطفاً یه سری به پست های قبل بزن

موفق باشی

Bllizzardwow
19-08-2009, 23:34
باید توی این صفحه برید

بستگی به سروری که می خواید ران کنید داره
Blizzlike : Trinity & Mangos
Fun : Arcemu,Ascent

موافقم ، البته کار با Arcemu,Ascent برای اونائی که با منگوس یا ترینیتی کار کردن یه مقدار برای اولش مشکله ولی طبقه بندیشون توسطه دوسته خوبمون کاملاً درسته

Bllizzardwow
19-08-2009, 23:38
سلام
کلا هزینه یک سرور VPS چقدر میشه ماهیانه و چه مشخصات حدودی باید داشته باشه ؟!

خوب بستگی داره چه مقدار پهنای باند بگیری و چه سیستمی بخوای جم کنی

با 2 مگابایت لیز حدوداً ماهی 400 هزار تومان ازت میگیرن (البته اگه آشنا داشته باشی شاید نصفه اینم نگیرن)

یه سیستم در حد سی پی یو 7500 ، هارد 80 ساتا2 ، 8 گیگابایت رم ، گرافیک مهم نیست ، پاور خیلی قوی (یعنی سعی کن قویترینشو بگیری چون سیستمه هاست همیشه روشنه

این یه سروره معمولیه سیستمش تقریباً برات بدون مانیتور و لوازمه جانبی 400 هزار در میاد البته شاید کمتر ، شایدم بیشتر من تقریبی گفتم

امیدوارم تونسته باشم گوشه ای از سوألاتتو جواب بدم

موفق باشی

Bllizzardwow
19-08-2009, 23:41
ممنون از جوابت
یه موردی هست که اگه میشه لطفا منو راهنمایی کنید چون من تازه با این بازی آشنا شدم.
بین سری شماره پچها دوتا فایل بود یکی WoW-3.1-BGDL-enUS-Win-2 واون یکی هم یه فایل دیگه که اسمشو ندارم و فکر میکنم بین 3.0.8 و 3.0.9 بودکه من نتونستم دانش کنم.
میخاستم بدونم مشکل من اینه یا نه؟(که اگه اون باشه باید بگم همه زحمتام پرررررررر چون دیگه دسترسی به اینترنت پر سرعت ندارم:41::41::41:)

یه سوال دیگه که من وقتی داشتم دمو های بازی رو میدیدم یه دمو بود که به نظرم اومد واسه دموی داستانی باشه.

برو تو این سایت هر پتچی میخوای راحت دانلود کن اگرم میبینی نمیتونی دانلود کنی بزنگ برات بپستم :)
09194514922

Bllizzardwow
19-08-2009, 23:43
سلام
میخوستم بدونم باز کردن الیز چه فایده داره
ممنون میشم اگه جواب بدین

الیز چی هست ؟ :19:

Bllizzardwow
19-08-2009, 23:45
[
باید توی این صفحه برید

تصحیح میکنم

Bllizzardwow
19-08-2009, 23:48
كسي هست بهم NetFramework 3.5 بده
ممنون ميشم...

N!CE^M4N
20-08-2009, 19:54
[

تصحیح میکنم

سلام حسین جان ! اگه واست زحمتی نیست تلفن ما رو جواب بده ! چند دفعه تماس گرفتم گوشی برنداشتی !

نمی خوای یه توضیح کامل بذاری که چجوری با منگوس 3.1.3 ران کرد ! مثل صفحه اول این تاپیک که شروع شده !

برنامه هایی رو که میخواد توضیح بده بعدم بگو چه جوری ران میشه !

من واقعا توی این 3.1.3 گیر کردم ! منگوسش با سری های قبل فرق میکنه منظورم از 2.4.3 تا الان هست

و منگوس اون اصلا کار نمیکنه ؟ برنامه خاصی میخواد ! خلاصه یه دفعه یه توضیح کامل بذاز کامل که همه استفاده کنن ......

ممنون ........ راستی بعد از 1 ماه من unban شدم به gm های سرورت مخصوصا help سلام برسون ........:41:

anti_spy_swat
20-08-2009, 22:54
سلام به همگی
عزیزان من اگر بخوام کد کل آیتم هایی که یک نفر داره رو در بیارم باید چی کار کنم دستورش رو بلدم ولی میخواستم بدونم addons یا برنامه چیزی نیست که بشه کد هارو سیو کرد ؟

Zeqp
21-08-2009, 05:57
آقا من Lichking Offline ام را افتاد
فقط تنها چيزي كه لازم دارم يكسري Command هاي GM هستش و يكسري از ID هاي GameObjects مثل Portal ها و Trainer ها و... هست
كسي هست بتونه در اين باره بهم كمك كنه؟ ممنون ميشم
در ضمن توي سرور Mangos دسته ي Horde ها از Alliance ها جدا هستن و نميتونن با هم Group تشكيل بدن اگر بخوام سرور جنبه ي Fun داشته باشه بايد چه كار كنم؟
ممنون از همه

Digireiter
21-08-2009, 12:44
سلام دوستان عزیز
من پچ 2.0.0 (6080) رو دارم و می خوام آفلاین بازی کنم.
چطور می تونم ؟ کمکم کنید و برنامه های قابل دانلود رو برام بزارید .
متشکر میشم.

ehsan30
21-08-2009, 13:07
سلام

سلام حسین جان ! اگه واست زحمتی نیست تلفن ما رو جواب بده ! چند دفعه تماس گرفتم گوشی برنداشتی !

نمی خوای یه توضیح کامل بذاری که چجوری با منگوس 3.1.3 ران کرد ! مثل صفحه اول این تاپیک که شروع شده !

برنامه هایی رو که میخواد توضیح بده بعدم بگو چه جوری ران میشه !

من واقعا توی این 3.1.3 گیر کردم ! منگوسش با سری های قبل فرق میکنه منظورم از 2.4.3 تا الان هست

و منگوس اون اصلا کار نمیکنه ؟ برنامه خاصی میخواد ! خلاصه یه دفعه یه توضیح کامل بذاز کامل که همه استفاده کنن ......

ممنون ........ راستی بعد از 1 ماه من unban شدم به gm های سرورت مخصوصا help سلام برسون ........:41:

من چند صفحه قبل اموزش راه اندازی منگوس 3.1.3 را توضیح دادم ولی کسی توجهی نکرد ، تو هم اگر که دلت

خواست دانلود کن .

بای

Digireiter
21-08-2009, 13:19
سلام دوستان عزیز
متشکر میشم.

Zeqp
22-08-2009, 02:51
فقط تنها چيزي كه لازم دارم يكسري Command هاي GM هستش و يكسري از ID هاي GameObjects مثل Portal ها و Trainer ها و... هست
در ضمن توي سرور Mangos دسته ي Horde ها از Alliance ها جدا هستن و نميتونن با هم Group تشكيل بدن اگر بخوام سرور جنبه ي Fun داشته باشه بايد چه كار كنم؟
ممنون از همه

Zeqp
22-08-2009, 04:02
كسي ميدونه چطور ميشه يك Teleport Vendor توي بازي ساخت؟

alliance hunter
22-08-2009, 07:32
ممنون از همه

cna.sina: عزیزم چرا دو بار پست دادی ؟؟؟
خوب ببین realm فان داره یانه !

N!CE^M4N
22-08-2009, 16:17
سلام .... این ارور یعنی maps و vmaps و .... من که واسه منگوس هست مشکل داره ؟!

2009-08-30 05:11:29 ERROR:Map file './maps/0004331.map' is non-compatible version (outdated?). Please, create new using ad.exe program.
2009-08-30 05:11:29 ERROR:Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmap/*vmdir files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in appropriate directories or correct the DataDir value in the mangosd.conf file.

لطفا بگید چه جوری maps و vpam رو بسازم ؟! مثل قبل که نیست ! آخه با ad.exe ارور میده و map هارو کامل نمیسازه ؟!

at13
22-08-2009, 17:58

2009-08-30 05:11:29 ERROR:Map file './maps/0004331.map' is non-compatible version (outdated?). Please, create new using ad.exe program.
2009-08-30 05:11:29 ERROR:Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmap/*vmdir files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmap/*.vmdir files in appropriate directories or correct the DataDir value in the mangosd.conf file.

لطفا بگید چه جوری maps و vpam رو بسازم ؟! مثل قبل که نیست ! آخه با ad.exe ارور میده و map هارو کامل نمیسازه ؟!

سلام.
دوست عزیز شما باید تو این ادرس

C:\MaNGOS\v8xxx\include

ExtAll.exe رو اجرا کنی تا map va vmap رو بسازه

at13
22-08-2009, 20:07
من نصبه آنتی چیت رو یه بار توضیح دادم ، البته نه طریقه ی نصب رو ولی کلی یه توضیح براش دادم در حده یه سره نخ که اگه زرنگ باشی کامل میگیری چی گفتم و باید چی کار کنی لطفاً یه سری به پست های قبل بزن

موفق باشی

سلام من که همه رو خوندم ولی چیز خاصی برای نصب انتی چیت ندیدم
لطفا اگه راهنمایی کامل کنید ممنون میشم
اگر دوست دارید پیغام خصوصی بزارید

Digireiter
22-08-2009, 20:47
سلام دوستان عزیز
متشکر میشم.

Zeqp
23-08-2009, 04:19
شرمنده Blizz جون
Realm fun كه نداشت اما خودم از توي تنظيمات Mangos.conf بازيرو يك جورايي فان كردم اما نميدونم چرا حالا سرورم باگ شده بازي يك جا Save شده و ديگه از اونجا به بعد كه بازي ميكني ديگه Save نمي كنه
كسي هست راهنماييم كنه تا درستش كنم؟ممنون
در مورد Teleport vendor هم كسي اگه ساختنشو بلده منو راهنمايي كنه

spell
24-08-2009, 00:38
سلام . من یه سرور آفلاین خوب برای wow 3.0.9 می خوام ممنون میشم اگه لینکشو بزارین

spell
24-08-2009, 16:57
سلام . من سرور 3.0.3 رو دانلود کردم و دارم بازی می کنم ولی یه مشکلی دارم EXP رو HIGH هست و تا 2 تا unit می کشم lvlup میشم می خوام EXP رو بکنم low 'چی کار باید کنم

~Mostafa~
25-08-2009, 01:11
با عرض سلام و خسته نباشید .
ابتدا از دوستان به خاطر این تاپیک های مفید و با ارزشی که زندند تشکرمی کنم .
سپس لطفا یه آموزشی برای فیکس کردن باگ های گیم بزارید !
من فکر می کنم فیکس کردن باگ ها باید از طریق ادیت کردن دیتابیس باشه و نیاز به Quest ID یا در کل نیاز به ID چیزی باشه که می خواهید اون رو فیکس کنید .!

spell
25-08-2009, 10:16
سلام جون مادرتون جواب منو بدین من سرور mansos ورژن 3.0.3 رو ریختم و دارم بازی میکنم ولی یه مشکلی دارم :
من کلاس prist هستم ولی به غیر از خودم کس دیگه ای رو نمی تونم هیل کنم یا بهش stamina بدم یا زندش کنم

باید چیکاز کنم درضمن bloodelf هستم

yuny61
25-08-2009, 15:44
ممنون از جوابت

ممنون از بلیز جان.
دوستان کسی نیست جواب کامل سوال های منو بده؟:11::11::11:

Bllizzardwow
26-08-2009, 21:32
سلام جون مادرتون جواب منو بدین من سرور mansos ورژن 3.0.3 رو ریختم و دارم بازی میکنم ولی یه مشکلی دارم :
من کلاس prist هستم ولی به غیر از خودم کس دیگه ای رو نمی تونم هیل کنم یا بهش stamina بدم یا زندش کنم

باید چیکاز کنم درضمن bloodelf هستم

این اولین باره که همچین چیزی میشنوم

شرمنده نمیدونم باید چیکار کنی

Bllizzardwow
26-08-2009, 21:36
ممنون از بلیز جان.
دوستان کسی نیست جواب کامل سوال های منو بده؟:11::11::11:

ببین شما دی وی دی های لیچ کینگ رو داری ؟

جدا از پتچ ها شما باید دوتا دی وی دی هم داشته باشی که کلاً برای لیچ کینگه

امیدوارم منظورتو از ایراد درست فهمیده باشم

شما یه سری سوأل سر بسته پرسیدین که من واقعاً متوجه نمیشم اصلاً مشکلتون چیه و چه چیزی رو احتیاج دارین

اگه کامل تر و واضح تر توضیح بدی ممنونت میشم

Bllizzardwow
26-08-2009, 21:38
ممنون از همه

داخله Mangosd.conf برو باید یه جاهائی رو تغیر بدی حالا من درست یادم نیست یه امتحان بکن اگه نتونستی پیدا کنی بگو برم یه نگاه بندازم بهت دقیق بگم باید چیکار کنی

Bllizzardwow
26-08-2009, 21:42

داخله mangos.conf شما یه قسمت داری به اسمه data dir ببین جلوش چی نوشته اگه اسمه فلدره خاصی رو نوشته به همون اسم داخله فلدری که سرورت هست یه فلدر بساز و map و vmap و dbc رو اونجا کپی کن
اگرم نوشته DataDir = "." فلدر های map و vmap و dbc رو کپی کن داخله فلدر سرورت یعنی دقیقاً همونجائی که mangos.exe وrealm.exe هست

Bllizzardwow
26-08-2009, 21:45
سلام من که همه رو خوندم ولی چیز خاصی برای نصب انتی چیت ندیدم
لطفا اگه راهنمایی کامل کنید ممنون میشم
اگر دوست دارید پیغام خصوصی بزارید

نصب کردنه آنتی چیت نیاز داره که شما نرم افزاره c++ رو باهاش آشنائی داشته باشی
بعد یه سرچ تو گوگل میزنی و آنتی چیت سرچ میکنی یه سری فایل با پسونده پتچ بهت میده که به وسیله ی c++ روی سرس سرورت کمپایل میکنی

Bllizzardwow
26-08-2009, 21:47
شرمنده Blizz جون
Realm fun كه نداشت اما خودم از توي تنظيمات Mangos.conf بازيرو يك جورايي فان كردم اما نميدونم چرا حالا سرورم باگ شده بازي يك جا Save شده و ديگه از اونجا به بعد كه بازي ميكني ديگه Save نمي كنه
كسي هست راهنماييم كنه تا درستش كنم؟ممنون
در مورد Teleport vendor هم كسي اگه ساختنشو بلده منو راهنمايي كنه

من منظورتو متوجه نمیشم یعنی شما اگه 2 ساعت بازی کنی بدونه اینکه سیو بشه وقتی دوباره وارده بازی میشی بر میگردی به 2 ساعت قبل ؟

در مورده وندور هم یا باید آمادشو پیدا کنی و دانلود کنی یا با مینی منیجر خودت یکی درست کنی که البته راحت نیست

Bllizzardwow
26-08-2009, 21:49
سلام . من یه سرور آفلاین خوب برای wow 3.0.9 می خوام ممنون میشم اگه لینکشو بزارین

اگه یه دوری تو پست های قبلی بزنی بچه ها چندین لینک براش گزاشتن

Bllizzardwow
26-08-2009, 21:50
سلام . من سرور 3.0.3 رو دانلود کردم و دارم بازی می کنم ولی یه مشکلی دارم EXP رو HIGH هست و تا 2 تا unit می کشم lvlup میشم می خوام EXP رو بکنم low 'چی کار باید کنم

برو داخله mangos.conf و xp rate رو ببر بالا مثلاً بکن 9 یا 10 اون دیگه به سلیقه ی خودته

spell
27-08-2009, 06:27
سلام . من سرور mangos 3.0.3 رو ریختک و مشکلات زیر رو دارم :

1-من نمی تونم به خودی ها مجیک بزنم (مثلا هیل کنم)
2-توی بازی world map من روشن نمی شه

(اینجوری :::
3-توی orc هم یه سری کواست ها نیستش

ممنون می شم راه حلی چیزی بهم بگید

yuny61
28-08-2009, 02:08
ببین شما دی وی دی های لیچ کینگ رو داری ؟

جدا از پتچ ها شما باید دوتا دی وی دی هم داشته باشی که کلاً برای لیچ کینگه

امیدوارم منظورتو از ایراد درست فهمیده باشم

شما یه سری سوأل سر بسته پرسیدین که من واقعاً متوجه نمیشم اصلاً مشکلتون چیه و چه چیزی رو احتیاج دارین

اگه کامل تر و واضح تر توضیح بدی ممنونت میشم

سلام دوست عزیز
شرمنده که نتونستم منظورمو درست بیان کنم.
اره من دو تا دی وی دی رو دارم .
پج ها رو هم دانلود کردم ولی موقع دانلود از سایت:

فایل WoW-3.1-BGDL-enGB-Win-2.zip رو نتونستم دان کنم.ولی بعد اینکه نسب کردم ایرادی نگرفت و تا پج3.1.3 رو تونستم نسب کنم.حالا این فایل چیه و به چه درد میخوره ؟
یه سوال دیگه که بازی wow به صورت داستانی وجود داره یا نه؟
ممنون:11::11:

Haldy
28-08-2009, 12:50
سلام کسی سرور 3.1.3 رو داره برای دانلود بزاره لطفا ممنون

khorzo_khan
28-08-2009, 16:08
سلام.من منگوس 3.0.9 رو نصب كردم .اما وقتي ميخوام يه كاراكتر Death Knight بسازم، و وقتي واردش ميشم..هيچكس رو اونجا نميبينم و فقط خودمم.هيچكس نيست..ميخواستم بدونم مشكلش چيه در ضمن من به صورت آفلاين دارم منگوس رو بازي ميكنم...ممنون

Zeqp
30-08-2009, 02:48
آقا من يك مشكل دارم اگه ميشه سريعتر راهنماييم كنيد
من به سرزمين هاي Northernland نميتونم سفر كنم وقتي اونجا teleport ميكنم ميگه you need lichking expansion installed...
وقتي Expansion رو هم به Lich King تغيير ميدم داخل بازي نميره قسمتي كه username and pass ميزني ميگه شما data هاي lichking را نياز داريد
درضمن Class Deathnight هم نميتونم بسازم قفله
كسي هست بگه مشكلم چي هست يا چه چيزي لازم دارم ممنون

spell
31-08-2009, 15:47

برو به این آدرس اونجا همه ی mangos ها هستش (3.1.3 هم هستش من دانلود کردم درست و باگهاش کم تر شده مثلا تو 3.0.3 وقتی می رفتی آب می مردی یا world map روشن نمی شد که وی این ورژن درست شده ولی هنوز هم منی تونی به خودی مجیک بزنی)

hvlmm
31-08-2009, 18:01
دوستان لطفلا سوال های تکراری بپورسین به بیشتر مشکلات و سوال ها در صفحات قبل پاسخ داده شده !!!

spell
01-09-2009, 17:29
ببخشید یادم رفت آدرسشو بزارم :

Bllizzardwow
02-09-2009, 00:35
سلام دوست عزیز
شرمنده که نتونستم منظورمو درست بیان کنم.
اره من دو تا دی وی دی رو دارم .
پج ها رو هم دانلود کردم ولی موقع دانلود از سایت:

فایل WoW-3.1-BGDL-enGB-Win-2.zip رو نتونستم دان کنم.ولی بعد اینکه نسب کردم ایرادی نگرفت و تا پج3.1.3 رو تونستم نسب کنم.حالا این فایل چیه و به چه درد میخوره ؟
یه سوال دیگه که بازی wow به صورت داستانی وجود داره یا نه؟
ممنون:11::11:

خب حالا بهتر شد

1 - من تا فایل رو نبینم نمیدونم به چه دردی میخوره :)
از این به بعد هم اگه خواستی پتچی دانلود کنی فقط از این سایت بگیر

2 - هنوز بازیه wow رو به صورته داستانی راه اندازی نکردن ولی فکر میکنم شرکته بلیزارد این کارو انجام بده

موفق باشی

Bllizzardwow
02-09-2009, 00:36
سلام . من سرور mangos 3.0.3 رو ریختک و مشکلات زیر رو دارم :

1-من نمی تونم به خودی ها مجیک بزنم (مثلا هیل کنم)
2-توی بازی world map من روشن نمی شه

(اینجوری :::
3-توی orc هم یه سری کواست ها نیستش

ممنون می شم راه حلی چیزی بهم بگید

دیتابیست از بنیاد ایراد داره عوضش کن 98% درست میشه

Bllizzardwow
02-09-2009, 00:37

پست های قبل رو یه نگاهی بندازی فراون پیدا میکنی

Bllizzardwow
02-09-2009, 00:38
سلام.من منگوس 3.0.9 رو نصب كردم .اما وقتي ميخوام يه كاراكتر Death Knight بسازم، و وقتي واردش ميشم..هيچكس رو اونجا نميبينم و فقط خودمم.هيچكس نيست..ميخواستم بدونم مشكلش چيه در ضمن من به صورت آفلاين دارم منگوس رو بازي ميكنم...ممنون

برای دیتابیست هنوز creature ها add نشده دیتابیس رو update کنی درست میشه

Bllizzardwow
02-09-2009, 00:44
آقا من يك مشكل دارم اگه ميشه سريعتر راهنماييم كنيد
من به سرزمين هاي Northernland نميتونم سفر كنم وقتي اونجا teleport ميكنم ميگه you need lichking expansion installed...
وقتي Expansion رو هم به Lich King تغيير ميدم داخل بازي نميره قسمتي كه username and pass ميزني ميگه شما data هاي lichking را نياز داريد
درضمن Class Deathnight هم نميتونم بسازم قفله
كسي هست بگه مشكلم چي هست يا چه چيزي لازم دارم ممنون

مشکله اول رو باید داخله بازی با gm رنکه 3 بزنی .account set addon esme account 2

مشکله دوم باید دی وی دی های لیچ کینگ رو جداگانه از پتچ ها نصب کنی 2 تا دی وی دیه

مشکله سوم داخله mangos.conf یه قسمت هست که نوشته HeroicCharactersPerRealm یا MinLevelForHeroicCharacterCreating یا StartHeroicPlayerLevel اینارو چک کن هیچکدوم نباید 0 باشه

Bllizzardwow
02-09-2009, 00:45
دوستان لطفلا سوال های تکراری بپورسین به بیشتر مشکلات و سوال ها در صفحات قبل پاسخ داده شده !!!

قربونه آدمه چیز فهم :11:

Haldy
02-09-2009, 05:07
ببخشید یادم رفت آدرسشو بزارم :

عزیز فایل نمیشه دانلود کرد

Haldy
02-09-2009, 05:11
قربونه آدمه چیز فهم :11:
عزیز به این آی دی من ادد کن کارت دارم
ajax_wow@yahoo.com

wowwow
04-09-2009, 21:11
با سلام.می خواستم ببینم که آیا سرور Mangos برای پچ 3.2.0 هست؟

khorzo_khan
05-09-2009, 00:04
رای دیتابیست هنوز creature ها add نشده دیتابیس رو update کنی درست میشه

چطوري اين كارو بكنم؟(اگه قبلا جواب داده شده ميشه بگيد صفحه ي چند جوابو دادين/ ممنون)

Farzad.wow
05-09-2009, 13:14
سلام رفقا من می خوام یه سرور ورلد تو خونه به صورت آفلاین راه بندازم با آخرین patch اگه می شه راهنماییی کنین ..... من خواستم مطالب قبلی رو بخونم اما خیلی رفقا پست دادن ...
اگه میشه یکی خلاصه راهنمایی کنه ........

خیلی ممنونم از همگی

tntnet
05-09-2009, 19:08
سلام
من دارم یه سرور آنلاین 3.1.3 ران می کنم که انشاء ا.. تا بیستم ران میشه

hvlmm
05-09-2009, 22:58
سلام
من دارم یه سرور آنلاین 3.1.3 ران می کنم که انشاء ا.. تا بیستم ران میشه
مبارک باشه انشاالله خدا زیاد کنه برات !!!!

khorzo_khan
06-09-2009, 23:56
برای دیتابیست هنوز creature ها add نشده دیتابیس رو update کنی درست میشه چطوري اين كارو بكنم؟(اگه قبلا جواب داده شده ميشه بگيد صفحه ي چند جوابو دادين/ ممنون)

Black-Ninja
07-09-2009, 08:22
دیتابیس برای پچ 3.2 در سایت گیم لایو آپدیت شد . برای دیدن لیست دیتابیس ها به لینک زیر بروید

دیــــــدن لیــــــست دیـــتابیس ها

hvlmm
07-09-2009, 13:04
2 تا سوال دارم کسی جوابشو میدونه بگه !!!!
1.این امکان وجود داره که ما خودمون spell جدید بسازیم ؟ اگر می شه به چه صورت ؟
2.با چه دستوری می تونیم برای Pet خودمون Spell learn کنیم ؟

hvlmm
07-09-2009, 20:03
دیتابیس برای پچ 3.2 در سایت گیم لایو آپدیت شد . برای دیدن لیست دیتابیس ها به لینک زیر بروید

لطفا از فورم یا سایت خودتون تبلیغ نکنید
اگر اطلاعاتی دارید داخل همین فورم بزارید !!!!

wowwow
07-09-2009, 23:29
بابا چرا همه ی data base ها تون از سایت filebeam هسته؟ نمیشه از این سایت با IDM دانلود کرد! سایت دیگه ای پیدا نکردین؟

Zeqp
08-09-2009, 02:06
سلام به همگي
من چندتا سوال دارم
يكي در مورد Teleport vendor كه چطور مي شه آماده ازسايت دريافت كرد و ازش استفاده كرد؟
يكي هم اينكه چطوري ميشه يك NPC رو به Vendor تبديل كرد يا يك Vendore جديد ساخت؟
چطور ميشه Mobهارو Elite كرد؟
ممنون از راهنمايياتون

khorzo_khan
08-09-2009, 05:26

خوب اگه اينا رو دان كنيم نسخه ي ما رو آپديت ميكنه يا يه بار ديگه بايد نصبش كنيم؟

Black-Ninja
08-09-2009, 06:03
بابا چرا همه ی data base ها تون از سایت filebeam هسته؟ نمیشه از این سایت با IDM دانلود کرد! سایت دیگه ای پیدا نکردین؟

سلام Filebeam از لحاظ ماندگاری فایل بهترین هستش ! شما چرا نمی تونی با IDM دانلود کنی ؟! حتما بر روی Mozila و Opera درست نصب نشده آخرین ورژن را دریافت کن !

خوب اگه اينا رو دان كنيم نسخه ي ما رو آپديت ميكنه يا يه بار ديگه بايد نصبش كنيم؟
بلـه آپدیـــت می شه
شما باید SVN مربوطه را بر روی دیتابیس مورد نظر use کنی تا آپدیت صورت بگیره من لیست SVN های جدید رو به زودی در اینجا قرار میدم

موفق و پیروز باشید . :11:

hacker2007
09-09-2009, 20:06
سلام
بچه ها میشه تمام پچ هایی تو صفحه اول نوشته {برای ساخت سرور} تا 2.4.3 برام بزارید ممنون میشم

wow-admin
10-09-2009, 01:23
بابا اینجا ترکونده !

زمانی‌ که ما رفتیم از این فروما نبود!

من دیگه Mmowned و Ac-web نمیرم lol
راستی‌ جواب اون دوستی‌ که میگفت می‌شه spell سخت یا نه!

wow-admin
10-09-2009, 01:25
آقا کسی‌ اینجا Lua بلد هس؟

دوستان لطفا خالی‌ نبندین

Zeqp
10-09-2009, 06:22
سلام به همگي
آقا من يك چيزي نياز دارم كسي هست بهم كمك كنه؟
يك چيزي ميخوام كه آيتم ساختن رو برام راحت كنه مثل يك نرو افزار يا يك آموزش يا يك ليست از Display ID ها و States و ...
كسي هست يك همچين چيزي بهم بده؟

Zeqp
10-09-2009, 07:03
در ضمن Mini managere من خرابه روي هر گزينه مثل Data base يا tool كليد ميكنم هيچي باز نميكنه

Black-Ninja
10-09-2009, 07:14
یه سری به اینجا بزن. تا Part 9 داره این Part 1 هست.

wow-admin
10-09-2009, 21:39
واسه ساختن آیتم از همه جا معروف تر و
راحت تر wow-v.com هست!
من دارم واسهArcemu یک ایتم\سپل creator با C# مینویسم تموم شد اونم میدم!

wow-admin
10-09-2009, 21:55
آقا من مدتی‌ نبودم.
نمیدونم شاید قبلن اینارو پست کرده باشن ولی‌ به هر حال این ۲تا نرم افزار خیلی‌ کاربردیه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با این میتونین maze درست کنین!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید با این هم میتونین آرمه بازی رو ادیت کنین

Zeqp
11-09-2009, 05:11
كسي هست آموزش ساخت Quest رو بده با طريقه ي گذاشتنش توي بازي؟
لطفا اگر كسي هست سوال هاي قبليمم جواب بده...

wow-admin
12-09-2009, 02:37
كسي هست آموزش ساخت Quest رو بده با طريقه ي گذاشتنش توي بازي؟
لطفا اگر كسي هست سوال هاي قبليمم جواب بده...
خیلی‌ اسون
از سایتwow-v.com یک اکانت بساز برو قسمت create
بد quest رو انتخاب کن
دیگه quest اونجا بساز بعد پائین sumit رو بزن
گزینه download رو بزن بد ببین سرورت چی‌ انتخاب کن Arcemu....Aspire....Mangos
یک فایل به فرمتsql. بهت میده
با DB editorاجارش کن مثل Navicat ya SQLyog
اگه نمیدونی‌ چجوری برو Data base رو باز کن راست کلیکExcute batch file بد آدرس بده و تمام
سرور ریستارت کن

Zeqp
12-09-2009, 04:18
ممنون فقط مي خواستم بدونم در مورد Itemها هم به همين شكل بايد عمل كرد؟
اگر بخوام همين كار رو به صورت Offline انجام بدم چطور؟
من الان ايتم هارو از داخل SQLyoug ميسازم...

Zeqp
12-09-2009, 05:19
اقا من رفتم quest رو ساختم
به چندتا مشكل بر خوردم . . .
1. قسمت Object req فقط Item يا Mob ميتوني قرار بدي من questam مي خوام با Gold حل بشه!
2. فايل .Sql براي Mangos اصلا نداد...!
3. من Navicat ندارم و توي Sqlyoug هم اصلا گزينه اي به بام DB editor يا Excute batch file نيست
4. :-)
ممنون

hk1368
12-09-2009, 12:10
سلام
از دوستان عزیز که یه پا GM هستن و دوستان دیگری که تو این زمینه فعالیت دارن لطف کنید یه تایپک تو همین بخش ایجاد کنید برای فیکس باگ و اینشالا به کمک هم دیگه دست بلیزارد رو از پشت ببندیم و بهترین سرور ها رو تو ایران داشته باشیم

در ضمن من چنتا سوال دارم
اولیش رو فعلا می پرسم دوستانی که این باگ رو فیکس کردن یه راهنمای بکنن ما هم فیکس کنیم

این Dull talente چه جوری فیکس میشه ؟
بعد هم یه خواش دیگه من تازه می خوام شروع کنم به کویست فیکس کردن و اشنایی کاملی تو این زمینه ندارم اگه لطف کنید یه توضیح کاملی در مورد فیکس کردن کویست ها واسه من قرار بدین خیلی ممنون میشم

Vahid67
13-09-2009, 13:36
سلام دوستان...
من میخوام تا چندوقت دیگه یه گیم نت راه اندازی کنم و میخوام یه سرور بزارم برای بازی آنلاین که ملت بتونن از طریق اینترنت هم با بقیه بازی کنن .... حالا این کار چه امکاناتی لازم داره ؟؟؟؟ من یه VPS بگیرم میشه اینکارو کرد یا یکی از سیستم های خودم توی گیمنت با یه ADSL 512 کافیه؟؟؟؟ و لطفاً لینک بازیش رو که بشه از طریق شبکه بازی کرد رو برام بدید چون من یه نسخه خوب از WoW رو ندارم....
ممنونم....

hvlmm
13-09-2009, 14:19
سلام دوستان...
من میخوام تا چندوقت دیگه یه گیم نت راه اندازی کنم و میخوام یه سرور بزارم برای بازی آنلاین که ملت بتونن از طریق اینترنت هم با بقیه بازی کنن .... حالا این کار چه امکاناتی لازم داره ؟؟؟؟ من یه VPS بگیرم میشه اینکارو کرد یا یکی از سیستم های خودم توی گیمنت با یه ADSL 512 کافیه؟؟؟؟ و لطفاً لینک بازیش رو که بشه از طریق شبکه بازی کرد رو برام بدید چون من یه نسخه خوب از WoW رو ندارم....
ممنونم....
به پست های قبل مراجع کنی همه سوالات رو قبلا توضیح داده شده !!!!:40::11::27:

Mr.Cloud
14-09-2009, 01:57
Salam Chetori patche Offline 3.1.3 ro Nasb konam hich file ejrai nadare

mmd_brz2000
14-09-2009, 02:01
سلام.
آفا ما که جی ام نیستیک somoun و gold و این جور چیزی یزنیم.
می شه ما ها که جی ام نیستیم باسه خودمون گلد بسازیم و........

mehrabooni
14-09-2009, 10:40
خواهش میکنم بگید که چطوری میتونم WOW 2.4.3 رو به صورت LAN بازی کنم ، نرم افزار mANGOS دارم و خودم تنهایی آفلاین بازی میکنم ولی چطوری LAN بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrabooni
14-09-2009, 10:47
تو رو خدا بگین ،،، من میخام LAN بازی کنم

چطوری میتونم WOW 2.0.1 رو به صورت LAN بازی کنم ، نرم افزار mANGOS دارم و خودم تنهایی آفلاین بازی میکنم ولی چطوری LAN بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من و دوستم شبکه کردیم و وارکرافت رو با نرم افزار منگوس تنهایی بازی میکنیم ولی میخواستم که من سرور بشم و دوستم به کامپیوتر من وصل بشه

Vahid67
14-09-2009, 15:09
به پست های قبل مراجع کنی همه سوالات رو قبلا توضیح داده شده !!!!:40::11::27:

دمت گرم خیلی ممنون من چطوری 37 صفحه رو بخونم 1 هفته طول میکشه:27:....:40:

mmd_brz2000
14-09-2009, 17:30
سلام.
آفا ما که جی ام نیستیک somoun و gold و این جور چیزی یزنیم.
می شه ما ها که جی ام نیستیم باسه خودمون گلد بسازیم و........

jdw
14-09-2009, 18:33
سلام دوستان من بازی World of Warcraft Wrath of the Lich King رو گرفتم اما برای بازی کردن مشکل دارم
پست های قبلی رو خوندم اما بازم نتونستم بازی رو اجرا کنم
همراه بازی یک پوشه هست که یک سری فایل داره برای ساخت سرور اسم پوشه Wow Server Emulator for 2.3.3 هستش
داخلش هم این فایل ها هست
AC_Web_Ultimate_Repack.exe
dotNetFx35setup.exe
HamachiSetup-1.0.2.5-en.exe
و یک پوشه به نام Navicat for MySQL 8.0.22 Enterprise Thinstalled که داخل این هم یک سری فایله

من فایل ها رو نصب کردم
فایل اولی یک سری فایل دیگه رو روی سیستمم ریخت که شامل اینها بود
سه پوشه به نام های Ascent و Server و Tools
و دو تا فایل یکی Control Panel.exe و Readme.txt
داخل فایل Readme.txt طریقه درست کردن سرور رو به صورت زیر نوشته
* Setup *
First put ad.exe and the "maps" folder into your wow directory (from the map extractor in the tools folder)
Then run ad.exe
When it has finished put the maps folder into /AC Web Ultimate Repack/Ascent/
Then start up the control panel (/AC Web Ultimate Repack/Control Panel.exe)
Launch the applications
Now change your realmlist (realmlist.wtf located in your wow directory) to 127.0.0.1
login with user: admin pass: admin
If you do not have The Burning Crusade Expansion Pack, login with user: admin2 pass: admin2
Now play!
If you have any trouble with the control panel, you can launch the server manually. Just open these files to do that:
/AC Web Ultimate Repack/Server/MySQL.bat
/AC Web Ultimate Repack/Server/Apache.bat
/AC Web Ultimate Repack/Ascent/logonserver.exe
/AC Web Ultimate Repack/Ascent/ascent.exe
* MySQL *
MySQL info is -
User: root
Pass: ascent
* Website *
If you are going to use the website publically, open /AC Web Ultimate Repack/Server/htdocs/configuration.php with notepad,
search for live, and replace [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] with your site.
The Joomla control panel is found at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] user=admin pass=admin
The forum is phpbb 3 and i have left it for you to install. Put the database as MySQL and the database name as forum.
* Other *
There are custom vendors on GM Island (type .recall port gmisland to get there), their IDs go from 50000 - 50078
There is also a teleporter NPC on GM Island, it's ID is 822334.

فایل Control Panel.exe که اول اجرا می کنم فقط کلید MySQL فعاله اون که می زنم یک پنجره cmd باز میشه و کلید logonserver فعال میشه اون هم که می زنم یک پنجره cmd دیگه باز میشه و کلید ascent فعال میشه اونو هم میزنم یک cmd دیگه باز میشه و کلید apache فعال می شود اونو هم می زنم یک cmd دیگه باز میشه بعد هم فایل realmlist.wtf رو ویرایش می کنم

من این کارها رو کردم اما موقع login بازی خطا زیر رو می داد
این هم عکس مربوط Control Panel.exe و پیغام خطایی که توی بازی میده
لطفا برای من توضیح بدید که چطور آنلاین و آفلاین بازی کنم

hk1368
14-09-2009, 19:39
خطا مربوط به تفاوت بین سرور شما و ورژن بازی هست
بازی شما پچ 3.1.3 فکر کنم باشه ولی سرور شما واسه پچ 2.3.3 هست شما باید فایلهای سرور 3.1.3 رو بگیرین

jdw
14-09-2009, 20:17
اگه تفاوت بین سرور و ورژن بازی هست
فایل هاشو از کجا باید بگیرم لینک داتلودشو کسی داره

jdw
15-09-2009, 17:02
کسی نیست جواب مارو بده

wow-admin
15-09-2009, 22:20
سلام سلام سلام!
wow-admin اینجاس!
خوب جواب دوستان!
یکی‌ پرسیده بود چطوری شبکه بازی کنین!
در جواب باید بگم اگه از منگس استفاده میکنی‌ من دقیق نمیدونم چون من استفاده نکردم و پیشنهاد هم می‌کنم شما هم نکنین!
اما فکر نکنم خیلی‌ فرقی داشته باشه تویArcemu وascent قسمتی‌ هست به نامه Config اونجا یک سری تنظیمات هست یکیشIP برای شبکه کردن سرور شما باید بجای127.0.0.1 اونجا رو به IP router or hab تغییر بدین
Realmlist ==== IP router

wow-admin
15-09-2009, 22:22
اگه کسی‌ کمکی‌ چیزی خواست می‌تونه با یاهو باهم صحبت کنیم Hitman_agant472002@yahoo.com
hitman.vahid@gmail.com

dr.kenzo
16-09-2009, 11:34
man patche offline 3.1.3 ro dl kardam ama hich file ejrai dakhelesh nist mese on 2.4.3 nist kasi midone man bayad chikar konam ya ye patche dige be man moarefi kone

wow-admin
17-09-2009, 13:20
می‌خوای حتما منگس باشه؟

G-STON
17-09-2009, 22:37
سلام
دوستان اگه ممکنه نرم افزار ها و اموزش های راه اندازی یه سرور WOW با پچ 3.2.2 رو قار بدید.

ممنون