PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت سرور World of Warcraft

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Hammer
04-06-2009, 11:13
سلام دوستان.
اینم کد های هر شغل:

202 :ENGINEERING

164:BLAKSMITHING

186:MINING

773:INSCRIPTION

171:ALCHMY

333:ENCHANTING

182:HERBGATHERING

755:JEWELCRAFTING

165:LEATHERWORKING

393:SKINNIG

197:TAILORING

158:MILLING
خیلی ممنون . واقعا" ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidmatris
04-06-2009, 15:17
سلام به همه
ممنون که جوابمو دادین:41:

بابا ترو خدا یکی لینک mangos رو برای patch 3.0.9 بزاره من که هر کا ر میکنم نمی تونم دانلودش کنم.....

اگه می شه یکی برام upload کنه....ممنون میشم

اینم لینکش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidmatris
04-06-2009, 16:07
سلام بچه ها.
من میخوام اکانتی که تو سرور 2.4.3 ساختم بیارم تو سرور 3.0.9
باید چه کار کنم.لطفا راهنمایم کنین.
متشکرم

IceLord
04-06-2009, 17:13
با تبریک خدمت دوستان و تشکر از Sam Fisher 09 عزیز

تاپیک مهم شد!!!

دوستان لطفا به تلاششون ادامه بدن منم به زودی (بعد از امتحانات) با موارد جدید در خدمتتون هستم.

مرسی از همه دوستان

hvlmm
05-06-2009, 00:29
سلام بچه ها.
متشکرم
منظورت و واضح تر بگو ؟؟؟:44::29:

hamidmatris
05-06-2009, 01:03
این یه برنامه خیلی راحت و ساده است ، هر چیزی که بخوای روش کاری انجام بدی یا تغیرش بدی یا پاکش کنی توش هست البته نا گفته نمونه که این نرم افزار بدرد سرور های پدر مادر دار میخوره ، ما و همکارها به سرور هایی که mysql و بقیه چیزهاشون رو خودش هست به عبارتی فول ستاپ میگیم سرور بی پدر مادر امیدوارم که سرور شما پدر مادر دار باشه

خوب دوست عزیز شما برای ما یه سرور پدر مادر دار بزارین تا ما هم استفاده کنیم:31::31:

mrsamuel
05-06-2009, 01:23
سلام دوستان
من می خوام یه سرور رو سیستمم درست کنم که فقط خودم آف لاین بازی کنم
فقط هم World of Warcraft - The Burning Crusade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو دارم
ساده ترین راه و مطمئن ترین راه چیه؟
اینارم که گفتین خوندم چیزی حالیم نشد
فقط بگین چی دانلود و نصب کنم !
ممنون از همگی

hamidmatris
05-06-2009, 01:55
منظورت و واضح تر بگو ؟؟؟:44::29:

سلام دوست خوبم:11:
منظورم اینه که من یه اکانتی توی سرور 2.4.3 ساختم با یوزر پس m که توی این چند تا هیرو داشتم حالا سرور رو عوض کردم به 3.0.9 میخوام با همون اکانت قبلی کار کنم چطوری اکانت رو به 3.0.9 انتقال بدم.
ممنون میشم اگه کمکم کنین:11::20:

hamidmatris
05-06-2009, 11:04
سلام دوستان
من می خوام یه سرور رو سیستمم درست کنم که فقط خودم آف لاین بازی کنم
فقط هم World of Warcraft - The Burning Crusade ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو دارم
ساده ترین راه و مطمئن ترین راه چیه؟
اینارم که گفتین خوندم چیزی حالیم نشد
فقط بگین چی دانلود و نصب کنم !
ممنون از همگی

دوست عزیز اینو دان کن

anti_spy_swat
05-06-2009, 15:08
سلام دوستان من
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کردم ولی وقتی می خوام realm start کنم این error میده باید چی کار کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidmatris
05-06-2009, 15:10
سلام به همه دوستان.یه مشکل!!!!
وقتی میخوام سرور رو دوباره راه بندازم در قسمت realm که میزنم این پیغام رو میده

This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem

کسی میدونه مشکل از کجاست؟:9:

at13
05-06-2009, 20:37
سلام عزیز

تا اونجایی که من می دونم فکر نمی کنم شما بتونی محل جدیدی به بازی اضافه کنی.

کاری که میشه کرد اینه که شما یه ins قدیمی که دیگه استفاده نمیشه. باس هاش رو دیلیت کنی و باس هایی که خودت می خوای رو اضافه کنی. بعدش می تونی ایتم هایی که خودت ساختی رو به ایتم هایی که باس دراپ می کنه اضافه کنی. این جوری خیلی راحت تره.

ممنونم که جوابمو دادین

چطوری میتونم ایتم روی باس اضافه کنم و چطوری میتونم درصد دراپ را تغییر بدهم

با تشکر:11:

IceLord
05-06-2009, 22:07
ممنونم که جوابمو دادین

چطوری میتونم ایتم روی باس اضافه کنم و چطوری میتونم درصد دراپ را تغییر بدهم

با تشکر:11:

سلام عزیز

برای اضافه کردن ایتم به باس باید از این دستور استفاده کنی:

که اول باید باس رو انتخاب کنی و بعدش هم کد ایتم رو به جای x بزنی.

برای تغییر درصد دراپ هم باید از تو SQLYog قسمت item loot template (یه همچین چیزی بود) اون باس و آیتم رو پیدا کنی و درصدش رو تغییر بدی.

البته چون خودم سرور و بازی رو ندارم مجبورم حدودش رو بهت بگم. خودت باید کمی بگردی. ولی کار سختی نیست.

anti_spy_swat
05-06-2009, 23:33

This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem

منم همچین مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید

aminp30c
05-06-2009, 23:50
خيلي خوب بود. ممنونم

R_Carlos
06-06-2009, 08:26

منم همچین مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید

.net ه ورژن 3.5 نصب کنید .

hamidmatris
06-06-2009, 13:11
.net ه ورژن 3.5 نصب کنید .

سلام دوست عزیز میتونی لینکش رو بزاین؟

IceLord
06-06-2009, 15:38
سلام دوست عزیز میتونی لینکش رو بزاین؟

سلام دوست عزیز

با اجازه

از اینجا می تونی دانلود کنی. توی اکثر سی دی های نرم افزار های جدید هم موجوده:

hamidmatris
06-06-2009, 15:52
سلام دوست عزیز

با اجازه

از اینجا می تونی دانلود کنی. توی اکثر سی دی های نرم افزار های جدید هم موجوده:

ممنونم دوست عزیز ولی من برای SP3 میخوام.
همه اینا برای SP1 هستن

IceLord
06-06-2009, 18:22
ممنونم دوست عزیز ولی من برای SP3 میخوام.
همه اینا برای SP1 هستن

سلام دوست عزیز

من خودمم ویندوز SP3 دارم. این SP1 که نوشته مربوط به خود .net framwork هست. و ربطی به ویندوز شما نداره. (همانطور که برای ویندوز SP میاد برای .net framework هم SP های جدید میاد.)

خلاصه اینکه همین درسته و من هم خودم دارم از همین استفاده می کنم.

hvlmm
06-06-2009, 22:35
سلام دوست خوبم:11:
منظورم اینه که من یه اکانتی توی سرور 2.4.3 ساختم با یوزر پس m که توی این چند تا هیرو داشتم حالا سرور رو عوض کردم به 3.0.9 میخوام با همون اکانت قبلی کار کنم چطوری اکانت رو به 3.0.9 انتقال بدم.
ممنون میشم اگه کمکم کنین:11::20:
اگر منظورت نوع اکانت که تو قسمت ی که اکانت و می شه ادیت کرد بورو و اکانت تو از 2 بکن 3 !
رنک و نمی گما اااااا یه چی دیگه داره اونو بکن 3 !:40::11:
و اگر منظورت اینه که 2 تا سرور جدا گونه داری و از اون یکی میخوای بیاری این یکی که امکان نداره !:5:
اگرم بشه من نمیدونم چون تا به حال نخواستم این کارو کنم !:13::18:
ولی در کل من بازم منظورتو واضح نفهمیدم !:41::41:

hamidmatris
07-06-2009, 01:04
سلام .
کسی هست ساخت quest رو بتونه اموزش بده یا راهنمای کنه باید از کجا ساخت و چطوری روی npc گذاشت؟

hamidmatris
07-06-2009, 13:09
اگر منظورت نوع اکانت که تو قسمت ی که اکانت و می شه ادیت کرد بورو و اکانت تو از 2 بکن 3 !
رنک و نمی گما اااااا یه چی دیگه داره اونو بکن 3 !:40::11:
و اگر منظورت اینه که 2 تا سرور جدا گونه داری و از اون یکی میخوای بیاری این یکی که امکان نداره !:5:
اگرم بشه من نمیدونم چون تا به حال نخواستم این کارو کنم !:13::18:
ولی در کل من بازم منظورتو واضح نفهمیدم !:41::41:

سلام دوست خوبم:11::11:
منظورمو واضح تر میگم.:20::20:
مثلا شما توی یه سرور با پچ 2.4.3 یه اکانتی داری و توی اکانت شما مثلا یه mage و pladin داری. حالا سرور پچ رو به 3.0.9 تغییر میده ولی شما با همون اکانتی که در پچ 2.4.3 داشتی میتونی در پچ 3.0.9 با همئن هیرو ها هم بازی کنی.
ایا سرور برای این کار چه کار میکنه دوباره همه اکانت ها رو میسازه؟:18:
چطوری اکانت رو از 2.4.3 به 3.0.9 انتقال داده:9:

hamidmatris
07-06-2009, 14:47
سلام دوست عزیز

من خودمم ویندوز SP3 دارم. این SP1 که نوشته مربوط به خود .net framwork هست. و ربطی به ویندوز شما نداره. (همانطور که برای ویندوز SP میاد برای .net framework هم SP های جدید میاد.)

خلاصه اینکه همین درسته و من هم خودم دارم از همین استفاده می کنم.

دستت درد نکنه کارم راه افتاد.
ولی از قرار معلوم من هر وقت بخوام ویندوزم رو عوض کنم باید دوباره 53 مگابایت دیگه بزام دان بشه.
اما این خیلی بده

akharwarbaz
08-06-2009, 16:57
الگي وقتتو نو رو mongos طلف نكنيد. ascent يا arcemu بهترينن هم كار باهاشون راحته هم از ارور هاي فضايي خبري نيست

moj divane
08-06-2009, 17:50
الگي وقتتو نو رو mongos طلف نكنيد. ascent يا arcemu بهترينن هم كار باهاشون راحته هم از ارور هاي فضايي خبري نيست

پس بگذار واسه دانلود.
:46:

akharwarbaz
08-06-2009, 19:08
اين برا پچ 3.0.9

hvlmm
08-06-2009, 21:21
سلام دوست خوبم:11::11:
منظورمو واضح تر میگم.:20::20:
مثلا شما توی یه سرور با پچ 2.4.3 یه اکانتی داری و توی اکانت شما مثلا یه mage و pladin داری. حالا سرور پچ رو به 3.0.9 تغییر میده ولی شما با همون اکانتی که در پچ 2.4.3 داشتی میتونی در پچ 3.0.9 با همئن هیرو ها هم بازی کنی.
ایا سرور برای این کار چه کار میکنه دوباره همه اکانت ها رو میسازه؟:18:
چطوری اکانت رو از 2.4.3 به 3.0.9 انتقال داده:9:
:31:اگر منظورت اینه چه جوری این کارو می کنه منم نمیدونم :31:
ولی تا اونجا که گشتم واستون فقط فهمیدم با آپدیت کردن ورژن سرور از یکی از قسمت های SQL یه چیزی راجبه اکانت و اینارو می تونی ورداری و بازم می گردم براتون !:40::11:
فعلا در همین حد دستگیرم شده :41:

hamidmatris
08-06-2009, 22:54

میزاریم دوستان نظر بدن:46:

MINIATURE
09-06-2009, 14:26
دوباره الوعده وفا :

سلام :

برای ابتدای کار به سایت فوق بروید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و یکی از آیتم های موجود را انتخاب کنید ! ما برای این کار از آیتم Weapon استفاده میکنیم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بر روی گزینه فوق کلیک کنید تا صفحه ساخت آیتم برای شما نمایان شود .

در این قسمت تنها بخش ITEM DETAILS مهم بوده که برای شما توضیح خواهم داد .
ابتدا در آن بخش در قسمت name یک اسم برای آیتم خود انتخاب کنید و سپس در قسمت Quote توضیحاتی کوتاه در مورد آیتم خود بنویسید . سپس بر اساس قدرت آن یکی از گزینه های بخش Quality رو انتخاب کنید که زیاد مهم نیست.

حال ابتدا به بخش weapon های سایت wowhead.com بروید و بر اساس weapon ای که میخواهید یکی از آیتم های One-Handed یا Two-Handed را انتخاب کنید .

اگر می خواهید یک اسلحه یک دست بسازید از قسمت های قرمز یکی را انتخاب کنید .
اگر می خواهید یک اسلحه دو دست بسازید از قسمت های سبز یکی را انتخاب کنید .

حال ما برای مثال از این اسلحه استفاده خواهیم کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید( البته این را بگویم مشخصات این weapon هیچ ربطی به کار ما نداشته و ما صرفا برای انتخاب شکل و قیافه اweapon خود آن را انتخاب کرده ایم )

حال به بخش ساخت weapon خود بر گشته و بر روی آیکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید . صفحه جدیدی برای شما باز می گردد که شما باید شماره آیتم مورد نظر را که شکل آن را انتخاب کردیم ( 19852 ) را در قسمت Item EntryID و دکمه Submit را بفشارید . پس از چندل لحظه آیکون آن برای شما نمایش داده می شود و در قسمت DisplayID یک عدد به شما داده می شوند که در آیتم 34718 می باشد. شما این عدد را در قسمت Display ID وارد کنید .

حال برنامه SQLyog را باز کنید و به دیتا بیس خود کانکت شوید. سپس به آدرس Mangos - Tables و سپس بر روی تیل Item_Template کلیک کنید تا انتخاب شود . سپس از منوی سمت راست گزینه Table Data که گزینه شماره 4 باشد کلیک کنید . که شکل زیر را خواهید دید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند بار بر روی گزینه entry کلیک کرده تا از زیاد به کم Sort یا مرتب شود . سپس آخرین عدد را نگاه کرده که مثلا 44966 است . شما عدد 44967 را که یک عدد بالاتر از آن است را یاداشت کرده و به صفحه مخصوص ساخت آیتم بروید و در قسمت Entry # وارد کنید . این کار برای آن است که شما یک عدد برای آیتم خود انتخاب کنید که در لیست دیتا بیس شما وجود نداشته باشد و با آیتم دیگری تداخل ایجادنکند .

سپس دیگر گزینه ها را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . که مثلا weapon جزو یک دست ها باشه یا 2 دست ها، یا armot آن چند باشد، Speed ضربات چقدر باشد، Stamina و امثالهم داشته باشد و .....

فقط در پر کردن موارد زیر دقت کنید .

در قسمت Speed زمان بر اساس میلی ثانیه تنظیم است و شما مثلا برای 3 ثانیه باید عدد 3000 را وارد کنید یا برای 1.5 ثانیه عدد 1500 .

در قسمت Stackable عدد 1 را وارد کنید .

بقیه قسمت ها را هم بر اساس نوع کاراکتر که نیاز به Attack power یا Spell power دارند را بر اساس دلخواه تنظیم کنید . . بعد از اتمام این کارها بر روی گزینه Submit کلیک کرده و بر روی گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید و 'بر اساس سرور خود MaNGOS را انتخاب کنید و آن را دانلود کنید. .یک فایل با پسوند Sql و با اسم Itam شما هماره با شماره آن برای شما بر روی کامپیوتر ذخیره می گردد.

محتوی آن را با یک ویرایشگر متنی کپی کرده و به برنامه SQLYONG بروید . Mangos و سپس Tables بروید و آن را در کادر سفید بالا سمت راست Past کنید و سپس کلید F9 را بفشارید .

پس از فشردن کلید F9 باید نوشته های زیر نمایش داده شود :

(1 row(s) affected)
Execution Time : 00:00:00:000
Transfer Time : 00:00:00:015
Total Time : 00:00:00:015

که نشان از آن دارد که آیتم مورد نظر به درستی در دیتا بیس ذخیره شده است .
حال به انتهای کار رسیدیم . سرور خود را از نو Reset کنید و به پیغام :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطفا برای دیدن اندازه اصلی عکس اینجا کلیک کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه نکنید . فقط اگر خطی را که با فلش علامت زده شده مشاهده کردید . به دیتا بیس خود بروید . آیتم خود را پیدا کنید و buycount به جای عدد صفر عدد 1 را وارد کنید . سپس سرور خود را از نو راه اندازی کنید .

بعد از راه اندازی وارد بازی شده و با استفاده از دستور additem آیتم خود را که شماره اون همانا شماره فایل Sql شما است و شما در قسمت entryوارد کرده اید را اضافه کنید .

این هم نتیجه کار :

مشخصات آیتم :

این خود بابا و مقدار ضرباتش در مبارزه :

این هم عکس همین بابا، با آیتم های جدید اش :

انشااله این دوستمون منت یاد دادن ساخت آیتم رو از رو سر ما بردارند و دوستان دیگر استفاده لازم را ببرند.

سلام دادا من موقع ساخت آیتم همه کارارو کردم بعده F9 این ارور میده... می شه کمک کنیییی؟!!!؟؟؟!!

Bllizzardwow
09-06-2009, 23:34
سلام بچه ها.
متشکرم

با نرم افزاره SQLyog روی قسمته realmd راست کلیک کن گزینه Backup Database As SQl Dump رو انتخاب کن محل ذخیره شدن رو انتخاب کن و ذخیرش کن یه فایل به شما میده به اسمه Realmd.Sql بعد تو قسمته Realmd سروره 3.0.9 راست کلیک کن گزینه Restore From Sql Dump رو انتخاب کن آدرسه فایلی که ذخیره کردی رو بهش بده و روی Excute کلیک کن ، با این کار شما اکانتهای سروره 2.4.3 رو به 3.0.9 انتقال میدین برای انتقال هیرو ها یا همین Characters باید همین کار هارو روی قسمته Characters انجام بدین

من معذرت میخوام اگه نمیتونم خیلی اطلاعات در اختیارتون بزارم من فقط بهتون سره نخ میدم و اگه مشکل داشتین تا اونجائی که بتونم کمک میکنم

Bllizzardwow
09-06-2009, 23:38

به نظره من و بیشتره کسانی که در کاره ساخته سرور های WOW فعالیت میکنن بهترین و کامل ترین سرور Mangos هست کار با Mangos خیلی ساده تر از Arcemu و َAscent من نمیدونم شما از کودوم مرجع راجبه این قضیه سوأل کردین ولی امیدوارم خوب در بارش تحقیق کنین

Bllizzardwow
09-06-2009, 23:41
سلام عزیز

برای اضافه کردن ایتم به باس باید از این دستور استفاده کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه اول باید باس رو انتخاب کنی و بعدش هم کد ایتم رو به جای x بزنی.

برای تغییر درصد دراپ هم باید از تو SQLYog قسمت item loot template (یه همچین چیزی بود) اون باس و آیتم رو پیدا کنی و درصدش رو تغییر بدی.

البته چون خودم سرور و بازی رو ندارم مجبورم حدودش رو بهت بگم. خودت باید کمی بگردی. ولی کار سختی نیست.

این دستور برای اضافه کردنه یه آیتم به یه Vendor یا همون فروشنده هست برای تغیره % دراپ یا ادد کردنه آیتمه خاصی به یه باس باید از نرم افزاره quice استفاده کنین

البته ببخشین دخالت کردم

Bllizzardwow
09-06-2009, 23:44
خوب دوست عزیز شما برای ما یه سرور پدر مادر دار بزارین تا ما هم استفاده کنیم:31::31:

گزاشتنه این سرور یه توضیح کامل و طولانی نیاز داره که من متأسفانه وقته درست کردنه این توضیح رو ندارم

شرمندم

Bllizzardwow
09-06-2009, 23:50
شما واقعاً دارین خوب جلو میرین من دلم نمیاد تنهاتون بزارم برای همین هر چند وقت یه بار بهتون سر میزنم و اگه کمکی ازم ساخته باشه دریغ نمیکنم امیدوارم همه موفق و پیروز باشین

ali_kalagh
10-06-2009, 09:54
آقایون همه خسته نباشین دم همتون گرم من این6766 AMBER mangosنصب کردم همه کاراشو انجام دادم ولی میخوام mangos این قسمت ران کنم این ارور میده :
The application failed to initialize properly (0xc0150002).Click on OK terminate the application.
بقیه قسمت هاش که ران کردن apach و Realmd هست مشگل نداره بعد اون مراحل که mangos می خوای run کنی error بالا میده

لطفا با من تماس بگیرید اگه مشگل میدونید 09365601925 علی

hamidmatris
10-06-2009, 12:09
:31:اگر منظورت اینه چه جوری این کارو می کنه منم نمیدونم :31:
ولی تا اونجا که گشتم واستون فقط فهمیدم با آپدیت کردن ورژن سرور از یکی از قسمت های SQL یه چیزی راجبه اکانت و اینارو می تونی ورداری و بازم می گردم براتون !:40::11:
فعلا در همین حد دستگیرم شده :41:

دوست عزیز دمت گرم که داری دنبال راه هلی واسه این مشکل میگردی از زحمتی که میکشی تشکر میکنم:40::11::7:

hamidmatris
10-06-2009, 12:23
سلام دادا من موقع ساخت آیتم همه کارارو کردم بعده F9 این ارور میده... می شه کمک کنیییی؟!!!؟؟؟!!

سلام دوست خوبم.
مشکل شما از قسمت stats count هست
شما باید ببینین چه عددی در این قسمت وارد کردین که توی لیست نیست
شما این عدد را 0 وارد کنید و دوباره امتحان کنید.

hamidmatris
10-06-2009, 12:35
با نرم افزاره SQLyog روی قسمته realmd راست کلیک کن گزینه Backup Database As SQl Dump رو انتخاب کن محل ذخیره شدن رو انتخاب کن و ذخیرش کن یه فایل به شما میده به اسمه Realmd.Sql بعد تو قسمته Realmd سروره 3.0.9 راست کلیک کن گزینه Restore From Sql Dump رو انتخاب کن آدرسه فایلی که ذخیره کردی رو بهش بده و روی Excute کلیک کن ، با این کار شما اکانتهای سروره 2.4.3 رو به 3.0.9 انتقال میدین برای انتقال هیرو ها یا همین Characters باید همین کار هارو روی قسمته Characters انجام بدین

من معذرت میخوام اگه نمیتونم خیلی اطلاعات در اختیارتون بزارم من فقط بهتون سره نخ میدم و اگه مشکل داشتین تا اونجائی که بتونم کمک میکنم

دستت درد نکنه دوست خوبم.
همین قدر اطلاعاتی که شما در اختیار ما میذارین باز هم بدرد ما میخوره:11::31:

hamidmatris
10-06-2009, 14:01
آقایون همه خسته نباشین دم همتون گرم من این6766 AMBER mangosنصب کردم همه کاراشو انجام دادم ولی میخوام mangos این قسمت ران کنم این ارور میده :
The application failed to initialize properly (0xc0150002).Click on OK terminate the application.
بقیه قسمت هاش که ران کردن apach و Realmd هست مشگل نداره بعد اون مراحل که mangos می خوای run کنی error بالا میده

سلام دوست عزیز.
اگه اشتباه نکنم و درست منظورتو فهمیده باشم وقتی شما میخواین بازی رو از mangos اجرا کنی این ارور رو میده
فکر کنم مشکل ار نصب mangos باشه ولی زیاد جدی نیست شما میتونین بازی رو خودتون اجرا کنین.
اگه کسی دیگه از دوستان میتونن راهنمایی کامل تری بکنن این دوست ما رو کمک کنن

hamidmatris
10-06-2009, 16:08
گزاشتنه این سرور یه توضیح کامل و طولانی نیاز داره که من متأسفانه وقته درست کردنه این توضیح رو ندارم

شرمندم

حالا دوست خوبم شما بذار ما دان کنیم شاید خودمون یه چیزایی فهمیدیم:31:
البته اگه مشکلی نیست
:11::11::11::11:TNX

ali_kalagh
11-06-2009, 10:00
نقل قول:
نوشته شده توسط ali_kalagh مشاهده تاپيک

عزیزان من سرور به ترتیب run میکنم ولی از بازی وارد که می شی user قبول میکنه داخل هم میره ولی قسمت Realm می مونه

MINIATURE
11-06-2009, 10:55
سلام دوست خوبم.
مشکل شما از قسمت stats count هست
شما باید ببینین چه عددی در این قسمت وارد کردین که توی لیست نیست
شما این عدد را 0 وارد کنید و دوباره امتحان کنید.

سلام اول تشکر از اینکه راهنمایی کردی ...
عزیز من این گزینه رو ندارم ببین...
ورژن برنامم قدیمیه؟
الان ببین باید اینجا stats count باشه ولی نیست لطفا بگین من چی کار کنم؟؟؟؟

ali_kalagh
11-06-2009, 12:15
آقایون کمک من چطوری سایت برای ساختن user و pass به سرور mangos وصل کنم

hamidmatris
11-06-2009, 20:05
ورژن برنامم قدیمیه؟

دوست عزیز برنامه شما از مال من جدید تره
شما میتونین اطلاعات ایتمی که ساختین رو تو sqlyog کپی کنین و اون قسمتی که گوفتم تو texe پیدا کنی و تغییر بدی

hamidmatris
12-06-2009, 01:15
ورژن برنامم قدیمیه؟

سلام دوست عزیز.
من sql مال شما رو دان کردم ولی اون قسمت رو داره

فکر کنم sql شما بد نصب شده یا خرابه

ali_kalagh
12-06-2009, 12:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

برادران عزیز اون سرور بچه بازی توضیح کاملی در مورد این سرور بدید و من همه قسمت ها رو بلدم بجز ... این و کلا سرور ران می شود به ترتیب توی بازی wow که میرم user و pass وارد میکنم داخل میره ولی توی قسمت انتخاب Realm select میمونه

اینجا در این قسمت میمونه داخل نمی ره دیگه

خواهشمندیم کمک کنید .

hamidmatris
12-06-2009, 14:56
آقایون کمک من چطوری سایت برای ساختن user و pass به سرور mangos وصل کنم

دوست عزیز سمت چپ پایین منگوس قسمت لینک website میتونی وارد بشی و user ,pass درست کنی.
شما میتونی سایتی رو که ساختی لینکشو به جای اون بذاری

hamidmatris
12-06-2009, 14:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

برادران عزیز اون سرور بچه بازی توضیح کاملی در مورد این سرور بدید و من همه قسمت ها رو بلدم بجز ... این و کلا سرور ران می شود به ترتیب توی بازی wow که میرم user و pass وارد میکنم داخل میره ولی توی قسمت انتخاب Realm select میمونه

اینجا در این قسمت میمونه داخل نمی ره دیگه

خواهشمندیم کمک کنید .

دوست عزیز ما هم داریم از همین سرور استفاده میکنیم.
اگه پست های قبل رو بخونی میتونی مشکل تو حل کنی.

naginajafi
12-06-2009, 15:31
كمی در مورد اموزش آموزش بازی کردن وار کرفت ۳ را در برنامه ی گرنا توضیح دهید ممنون می شم

arashbi2
12-06-2009, 15:41
لطفا به تایپکت مخصوص بازی های گرنا مراجع کنید

naginajafi
13-06-2009, 12:31
تایپکت مخصوص بازی های گرنا كجاست ادرس بده

MINIATURE
13-06-2009, 14:08
دوست عزیز سمت چپ پایین منگوس قسمت لینک website میتونی وارد بشی و user ,pass درست کنی.
شما میتونی سایتی رو که ساختی لینکشو به جای اون بذاری
سلام ...
عزیز میشه با یه عکس نشون بدی ممنون می شم...
راستی من یه برنامه دیگه ازSQLyog که 11M بود دان کردم ولی فرقی نکرد...

hamidmatris
15-06-2009, 10:27
سلام ...
عزیز میشه با یه عکس نشون بدی ممنون می شم...
راستی من یه برنامه دیگه ازSQLyog که 11M بود دان کردم ولی فرقی نکرد...

اینم عکسش دوست عزیز

majidkarami
15-06-2009, 16:23
اقا این منقوس برای 3.0.9 رو بزارید ما دانلود کنیم دیگه عزیزان لطفا هم تو سایت راپیشیر اپلود کنید چون از لینک دیگه گذاشته بودن نتونستیم دانلود کنیم ممنون

راستی اگه میشه این دیتابیس سرور فان رو به ما هم بدید برای پچ 3.0.9 همین که میگن وسط شاتراس شاپ و ترینر های و .... رو داره

ali_kalagh
17-06-2009, 10:34
سلام به همه
من سرور mangos ver AMBER v.6480 نصب کردم عالی هست .
فقط اگه کسی دیتاباس FUN یا آدرس دیتاباس جدید داره به همه بگه مرسی .

ali_kalagh
17-06-2009, 10:43
اینم عکسش دوست عزیز

دوستان عزیز از این v7899_FullSetup میشه هم برای 2.4.3 هم برای 3.0.9 سرور استفاده کرد

hamidmatris
17-06-2009, 16:02
سلام دوستان.من فکر نکنم بتونین دیتا بیس رو به همین راحتی بدست بیارین.دیتا بیس هر سرور اطلاعات محرمانه اون سرور هست که باید برای اون $$ بپردازین که شاید سرور این کارو نکنه

hamidmatris
17-06-2009, 16:10
دوستان عزیز از این v7899_FullSetup میشه هم برای 2.4.3 هم برای 3.0.9 سرور استفاده کرد

دوست عزیز من هنوز امتحان نکردم.ولی فکر نکنم بشه.شما میتونی تستش کنی

navid123
17-06-2009, 18:40
من وقتی با این سرور کانکت می کنم وارد میشه ولی او دوتا هیروی پایین غیر فعال هست یعنی این هیروهای که در در wow bc اضافه شده اطفا کمک کنید

hvlmm
17-06-2009, 18:47
آقا مشکل عظیم من ورژن 3.1.1 رو واسه دوستم نصب کردم ولی وقتی ریلم هر سروری رو میزنم ارور ورژن میده و بعد دو تا گزینه ی exit game و relogin می ده ! کمممممممممککککککککککککککک کک ورژن 3.1.1 enGB UK

hvlmm
17-06-2009, 18:59
سلام به همه
من سرور mangos ver AMBER v.6480 نصب کردم عالی هست .
فقط اگه کسی دیتاباس FUN یا آدرس دیتاباس جدید داره به همه بگه مرسی .
fun بودن ربطی به دیتا بیس نداره از mangosd.conf ریت ها رو تغییر بده به دلخواه خودت rate kill یا هر ریت دیگه !:27::40::40::40::10:

ali_kalagh
17-06-2009, 19:11
دوستان عزیز من کلا سرور ران کردم و همه چیز درسته فقط می خوام هر اکانت فقط بتونه HORDE بسازه دیگه alliance نشه بسازی باید چه کار کنم تو mangos

یعنی 1 هیرو horde و 1 alliance نشه بسازی با یک اکانت
09365601925

hamidmatris
17-06-2009, 22:09
دوستان عزیز من کلا سرور ران کردم و همه چیز درسته فقط می خوام هر اکانت فقط بتونه HORDE بسازه دیگه alliance نشه بسازی باید چه کار کنم تو mangos

09365601925

دوست عزیز این کار هرگز امکان نداره:13:

Bllizzardwow
19-06-2009, 22:23

09365601925

سرور رو Pvp کن بورو داخله mangosd.config و game type رو بکن 1 درست میشه

Bllizzardwow
19-06-2009, 22:24
دوست عزیز این کار هرگز امکان نداره:13:
ای دروغ گو الاهی غرق شی :11:

Bllizzardwow
19-06-2009, 22:29
من وقتی با این سرور کانکت می کنم وارد میشه ولی او دوتا هیروی پایین غیر فعال هست یعنی این هیروهای که در در wow bc اضافه شده اطفا کمک کنید

شما TBC اکانتتون رو فعال نکردین میتونین داخله بازی با یه GM رنکه 3 بزنی .account set addon esme account 1

یا داخل mngosd.exe همین دستور رو بزنی درست میشه

Bllizzardwow
19-06-2009, 22:32

mangos تا ورژن 6930 برای 2.4.3 و از اون به بالا برای 3.0.1 و 3.0.2 و 3.0.3 و 3.0.9 و 3.1.3 هست البته هستند منگوس هائی که با هردو ورژن هم کار میکنن ولی بعید میدونم شما داشته باشی در هر حال موفق باشی :5:

Bllizzardwow
19-06-2009, 22:42
hamidmatris ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیز شما اینطور که من میبینم هم خیلی آنلاین هستین و هم وقت برای حل کردنه مشکلاته بچه ها رو داری اگه یه وقت سوألی دیدی که جوابش رو نمیدونستی یا اطلاعاتت کامل نبود بهم زنگ بزنی جوابشو اگه بدونم بهت میگم این شمارمه 09194514922 برای این به شما میگم که هم خیلی آنلاین هستی و هم خیلی کنجکاوی میکنی :10:

Bllizzardwow
19-06-2009, 22:45
راستی یه ریلمه فان به سرور اضافه کردم اگه کسی خواست یه سر بزنه :)

ali_kalagh
20-06-2009, 12:20
با سلام و خسته نباشید به همه سرور world of warcraft 2.4.3 ما هم ران شد

با ای پی و سایت : 10.240.15.60

سری به سرور ما هم بزنید بد نیست تا 1 ماه سرور 15x می باشد و به هر نفر که لول 70 بشه 1 آیتم جایزه می دیم
:10::10::10::10::10:

ali_kalagh
20-06-2009, 12:45
من چند تا سوال دارم ؟
1. چطوری من Quest bug هارو حل کنم آیا نرم افزار یا addons برای این کار هست
2.چکار کنم که سرور back نخوره زمانی که سرور DC میشه
3. چطوری heal و damege و ITEM DP باس ها رو تنظیم کنم
4. با تشکر از همه دوستان خوب

Bllizzardwow
20-06-2009, 14:03
من چند تا سوال دارم ؟
1. چطوری من Quest bug هارو حل کنم آیا نرم افزار یا addons برای این کار هست
2.چکار کنم که سرور back نخوره زمانی که سرور DC میشه
3. چطوری heal و damege و ITEM DP باس ها رو تنظیم کنم
4. با تشکر از همه دوستان خوب

با نرم افزاری به اسمه quice میتونی این کارهارو انجام بدی

ali_kalagh
20-06-2009, 16:57
با نرم افزاری به اسمه quice میتونی این کارهارو انجام بدی

داداش شما که می خوای کمک کنی آدرس نرم افزار بده مرسی

و anti cheater

hamidmatris
21-06-2009, 11:23
hamidmatris ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیز شما اینطور که من میبینم هم خیلی آنلاین هستین و هم وقت برای حل کردنه مشکلاته بچه ها رو داری اگه یه وقت سوألی دیدی که جوابش رو نمیدونستی یا اطلاعاتت کامل نبود بهم زنگ بزنی جوابشو اگه بدونم بهت میگم این شمارمه 09194514922 برای این به شما میگم که هم خیلی آنلاین هستی و هم خیلی کنجکاوی میکنی :10:

سلام دوست عزیز ممنونم که به فکر ما هستی:10:
مشکل من فعلا امتحانات هست:41:
من هم سرور رو با کمک شما و دوستانی که در این ضمین راهنمایی کردین RUN کردم:31:
اینم سایتش wowcraft.ir
هر کسی خواست میتونه سری به سرور ما هم بزنه:5:

hamidmatris
21-06-2009, 11:38

و anti cheater

اینم لینکش برو دان کن

ali_kalagh
22-06-2009, 12:23
اینم لینکش برو دان کن

داداش مرسی لینک ANTI CHEATER هم بدی ممنون میشم , و من سرور run کردم مشگل Q - bug دارم کسی می تونی سرور منو FIX کنه

Bllizzardwow
23-06-2009, 11:12

و anti cheater

اگه پست های قبلیه منو چک کنین آدرس رو قبلاً دادم علی آقا ، مگه شما هر روز به من زنگ نمیزنی ؟

خب اگه پیدا نکردی وقتی زنگ میزنی بپرس تا بهت بگم همونطور که تا حالا پرسیدین و بهتون گفتم

موفق باشین
حسین DT

at13
23-06-2009, 12:04
سلام به همگی
من چنتا از سرورایی که ایجا داده بودینو رفتم تو اینا سروری که اقا حمید ساختن لتنسی کمتری داشت
ولی هر چقدر تلاش کردم نتونستم وارد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بشم نمیدوونم چرا؟

hamid_wairless
23-06-2009, 16:09
سلام دوستان :

من یا بهتره بگم ما ( من و چندتا از دوستام ) قصد داریم یه گیم سرور قوی تو ایران راه بندازیم .

از کلیه دوستان اهل گیم و بخصوص گیم های آنلاین می خوام که هر ویژیگی که یه گیم سرور چه از لحاظ سخت

و چه نرم افزاری باید داشته باشه و همچنین موارد ضعف و کاستی که تا حالا با اون تو گیم سرور های ایران و

خارج با اون مواجه بودن رو واسم ایمیل کنن با تشکر از تمام دوستان .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

به امید یه گیم سرور ایرانی اما مطرح در سطح جهان .

hamid.wireless@gmail.com

yuny61
23-06-2009, 19:13
سلام خدمت دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید.
من یه سرور میخوام واسه آفلاین بازی کردن.
wow من هم فعلا 3.0.1 هستش.
البته دارم به 3.0.9 ارتقاع میدمش.
اگه میشه لینک بدین.
من سرچ کردم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد.
اون برنامه رو هم تو صغحه 10 خواستم دانلود کنم ولی بعد 11.8 مگ واستاد.
اگه واسه هر دو پچ لینک بدین ممنون میشم.
با تشکر:11::11::11:

EvilDead
24-06-2009, 16:44
یک سوال دارم اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم

انتی چیت واسه سرور ضرر داره ؟

چه ضرری ؟

چه جوری میشه ضررشو کمتر کرد ؟

بهترین نوع آنتی چیت چیه ؟

با اینکه یک سوال نبود ولی شما فرض کنید یک سواله ! d:

s_s2005xp
24-06-2009, 18:18
ببخشيد مشه بگيد mangos ورژن2.4.3 كه تو پست اولي بود روي پچwow 3.0.9 كار ميكنه ؟

ميشه معرفي كنيد كدوم ورژن روي 3.0.9 كار ميكنه.

hvlmm
24-06-2009, 19:57
قا مشکل عظیم من ورژن 3.1.1 رو واسه دوستم نصب کردم ولی وقتی ریلم هر سروری رو میزنم ارور ورژن میده و بعد دو تا گزینه ی exit game و relogin می ده ! کمممممممممککککککککککککککک کک ورژن 3.1.1 enGB UK

IceLord
24-06-2009, 21:49
ببخشيد مشه بگيد mangos ورژن2.4.3 كه تو پست اولي بود روي پچwow 3.0.9 كار ميكنه ؟

ميشه معرفي كنيد كدوم ورژن روي 3.0.9 كار ميكنه.

سلام دوست عزیز
خیر. اون سرور اول برای 3.0.9 کار نمی کنه.
فکر کنم توی تاپیک بچه ها یه سرور 3.0.9 معرفی کردن. بگردی پیدا میشه.

قا مشکل عظیم من ورژن 3.1.1 رو واسه دوستم نصب کردم ولی وقتی ریلم هر سروری رو میزنم ارور ورژن میده و بعد دو تا گزینه ی exit game و relogin می ده ! کمممممممممککککککککککککککک کک ورژن 3.1.1 enGB UK

با توجه به اینکه تو این بازی امکان به عقب برگردوندن پچ ها نیست شما سه راه داری.

1. بازی رو کلا پاک کنی و از اول نصب کنی و تا 3.0.9 آپگرید کنی و خیلی راحت توی سرور های معمولی بازی کنی.
2. دنبال یه سرور 3.1.1 بگردی و توی اون بازی کنی.
3. صبر کنی تا سروری که توش بازی می کنی بره رو پچ 3.1.1 که ایم احتمالش کمه و فکر کنم اکثرا مستقیم میرن روی پچ 3.1.3

که خودم با اولیه بیشتر موافقم.

البته شما باید این سوال رو توی تاپیک اصلی بازی می پرسیدی. منم اشتباهی تو این تاپیک جواب دادم.

s_s2005xp
25-06-2009, 09:25
ميشه يك لينك سرور براي ورژن 3.0.9 معرفي كنيدهرچي گشتم پيدا نكردم اكثر لينكها كار نمي كنه؟

yuny61
25-06-2009, 12:34
سلام خدمت دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید.
اگه میشه لینک بدین.

کسی نبود؟:41:

N!CE^M4N
25-06-2009, 12:44
سلام
من چند سالی هست که تو کاره سرور هستم و کلی سرور ران کردم ولی
با این همه تجربه سرور ران کردن نتونستم از برنامه مینیمنجر استفاده کنم !
کسی هست منو راهنمایی کنه بگه چجوری میشه روی MYAQL مینیمنجر ران کرد ! ممنون میشم

Bllizzardwow
25-06-2009, 13:52
سلام خدمت دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید.
اگه میشه لینک بدین.
سلام
اگه تو پست های قبلی بگردی پیدا میکنی اگرم لینکی خرابه همونو بزار و خراب بودنش رو گزارش بده تا کسی که لینک رو گزاشته فیکسش کنه

Bllizzardwow
25-06-2009, 13:54
یک سوال دارم اگه جواب بدید خیلی ممنون میشم

انتی چیت واسه سرور ضرر داره ؟

چه ضرری ؟

چه جوری میشه ضررشو کمتر کرد ؟

بهترین نوع آنتی چیت چیه ؟

با اینکه یک سوال نبود ولی شما فرض کنید یک سواله ! d:
سلام

آنتی چیت هیچ ضرری برای سرور نداره اگه آنتی چیت خراب باشه اصلاً نمیشه روی سرور کمپایل کرد

آنتی چیت ها معمولاً برای هر پتچ متفاوت هستند و روی پتچ تغیر میکنند مثلاً برای 2.4.3 یه جوره برای 3.0.9 یه جوره دیگه و...

Bllizzardwow
25-06-2009, 13:57
سلام
من چند سالی هست که تو کاره سرور هستم و کلی سرور ران کردم ولی
با این همه تجربه سرور ران کردن نتونستم از برنامه مینیمنجر استفاده کنم !
کسی هست منو راهنمایی کنه بگه چجوری میشه روی MYAQL مینیمنجر ران کرد ! ممنون میشم

مینی منیجر روی MYSQL راه اندازی نمیشه شما برای راه اندازیه مینی منیجر به سایت احتیاج دارین فهمیدنه طرز کاره مینی منیجر خیلی سادست ، آلبرت انیشتین میگه : شجاع باش برای فهمیدن، نه شجاع برای پرسیدن !!

موفق باشی

Bllizzardwow
25-06-2009, 14:13
سلام به همگی
من چنتا از سرورایی که ایجا داده بودینو رفتم تو اینا سروری که اقا حمید ساختن لتنسی کمتری داشت
ولی هر چقدر تلاش کردم نتونستم وارد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بشم نمیدوونم چرا؟

این لینکی که دادین آدرسه سروره منه :) ، من دارم رو سرور کار میکنم برای همینه که 2 روزه آفلاینه ، وقتی سروره من بالا بیاد بعید میدونم دیگه کسی روحیه برای زدنه سرور داشته باشه چون تمامه باس ها ، اسپل هل ، داپها ، طرز راه رفتن ها ، کوئست ها و ... دقیقاً مثله بلیزارد میمونه و این است قدرته من :5:

hamidmatris
25-06-2009, 19:11
سلام دوستان کسی هست لینک دان anti cheat رو بزاره؟

Bllizzardwow
25-06-2009, 19:41
سلام دوستان کسی هست لینک دان anti cheat رو بزاره؟

آنتی چیت یه نرم افزار نیست که شما با اجرا کردنش از زدنه چیت جلوگیری کنین ، آنتیچیت یه فایل هست با پسونده پتچ که باید روی سرسه منگوس وارد کنین بعد منگوستون رو کمپایل کنین

راستی سروره شما چه پتچیه ؟

capitan black
25-06-2009, 23:51
سلام..دوستان من World of Warcraft Client Patch 3.0.9 رو دارم ولی نمیخوام انلاین بازی کنم با همین روش میشه کاری کرد که افلاین بازی کنم ؟..مرسی

Bllizzardwow
26-06-2009, 14:22
سلام..دوستان من World of Warcraft Client Patch 3.0.9 رو دارم ولی نمیخوام انلاین بازی کنم با همین روش میشه کاری کرد که افلاین بازی کنم ؟..مرسی

اگه سرور برای 3.0.9 داری تو قسمته realmlist آپی رو بزن 127.0.0.1 تو کلاینت هم realm;ist.wtf رو همین بده و تو سروره خودت بصورت آفلاین بازی کن

موفق باشی

N!CE^M4N
26-06-2009, 14:52
مینی منیجر روی MYSQL راه اندازی نمیشه شما برای راه اندازیه مینی منیجر به سایت احتیاج دارین فهمیدنه طرز کاره مینی منیجر خیلی سادست ، آلبرت انیشتین میگه : شجاع باش برای فهمیدن، نه شجاع برای پرسیدن !!

موفق باشی

سلا م این که نشد راهنمایی شما یه چیزیو بلدی ولی به کسی یاد نمیدی فک نکنم این درست باشه !

لطفا به سوالات جواب بدید نه اینکه اونا رو بپیچونید !

من اصلا نمیدونم چجوری مینی منجر کار میکنه ! هالا شما میگی با سایت دیگه بدتر !

میشه بگید چه جوری ران میشه ! هالا با سایت یا هرچی ! ممنون

N!CE^M4N
26-06-2009, 14:56
راستی اینو یادم رفت بپرسم اینکه مراحا اینا رم میشه واسم توزیح بدبن ! ( نپیچونیا آقای انیشتین )

This is a Mangos Minimanager modification.
It adds a simple forum system.

How to install :

1) Execute install_forum.sql under your realmd db
2) Upload all files in the 'upload' folder to your mangos manager directory
3) Edit scripts/config.php
Add:
array("forum.php", 'forums'),
Where you want the forum in the menu, don' t forget to add it for each level (if you want)
5) Edit forum.conf.php

WHAT DO YOU DO IF YOU HAVE PROBLEMS:
DO NOT pm qsa about that...
DO NOT post in mmfpm' s topics...
DO NOT pm .Jiboo about your installation problems, as everything is here...
Pm .Jiboo to report bugs only!
Post in "Forum For Minimanager" Topic, for bug help etc.

؟؟ خب هالا اینا یعنی چی ! این مراحل نصب م م !

ProAssasin
26-06-2009, 16:08
کسی میتونه یه سری ریلم برای پچ های 3.0.9 و BC بزاره؟ ایرانی باشه بهتره..ر ضمن 3.0.9 هم مهمتره!متشکرم

N!CE^M4N
26-06-2009, 16:21
کسی میتونه یه سری ریلم برای پچ های 3.0.9 و BC بزاره؟ ایرانی باشه بهتره..ر ضمن 3.0.9 هم مهمتره!متشکرم

سلام دوست عزیز

اینم یک آدرس جایی که بیشتر سرور ها با تمام ورزن ها داخل آن هستند .

لینک =>

hamidmatris
26-06-2009, 22:23
آنتی چیت یه نرم افزار نیست که شما با اجرا کردنش از زدنه چیت جلوگیری کنین ، آنتیچیت یه فایل هست با پسونده پتچ که باید روی سرسه منگوس وارد کنین بعد منگوستون رو کمپایل کنین

راستی سروره شما چه پتچیه ؟

:11:patch 3.1.3

Bllizzardwow
26-06-2009, 23:44
راستی اینو یادم رفت بپرسم اینکه مراحا اینا رم میشه واسم توزیح بدبن ! ( نپیچونیا آقای انیشتین )

How to install :

Add:
Where you want the forum in the menu, don' t forget to add it for each level (if you want)
5) Edit forum.conf.php

اینائی که میگم رو کاملاً درست بهشون عمل کن

1- نرم افزاری به اسمه WampServer از نت دانلود کن
2-نرم افزاری به اسمه TortoiseSVN از نت دانلود کن
3- mysql اگه نداری دانلود کن
4-نرم افزاری به اسمه Navicat for MySQL از نت دانلود کن
5-بعد از دانلود اول WampServer رو نصب کن یادت باشه مسیری که برای نصب انتخاب میکنه رو تغیر نده ، حالا TortoiseSVN رو نصب کن و یه newfolder در هرجا که میخوای بساز روش راست کلیک کن یه گزینه داری به اسمه SVN Checkout... انتخاب کن این لینکو بهش بده
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و ok کن حالا شروع میکنه به دانلود کردنه سایت
بعد از دانلود تمامه فایل های دانلود شده رو از newfolder به آدرسی که میگم کپی کن یادت باشه خوده newfolder رو نه فایل های داخلش رو به C:\wamp\www کپی کن

حالا mysql رو نصب کن و راه اندازی کن به navicat بهش متصل شو و دیتا بیسی که برای سرورت داری رو اینپورت کن داخل فایل هائی که برای سایت دانلود کردی فولدری هست به اسمه SQL که چندتا فایل با پسونده SQL داخلش هست اونا رو باید جاهایی که گفته اینپورت کنی مثلاً یکیش برای realmd هست یکی دیگه برای characters و ... بعد از اینپورت کردن به همون آدرسه سایت برو (C:\wamp\www) به فلدری به نامه conf یا config برو و سایت رو کانفیگ کن بعدش وقتی این آدرس رو وارد میکنی باید سایتتو ببینی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اگه دیدی تا اینجا درست پیش رفتی حالا مینی منیجر رو دانلود کن و تو همون آدرسه سایت یه فلدر باز کن به اسمه minimanager و فایلهاشو اونجا کپی کن بعد این آدرس رو دونبال کن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید صفحه مینی منیجر برات باز میشه اونجا به بعد رو با یه نگاه میتونی به راحتی بفهمی

اگه من باره اول توضیحه کامل ندادم به خاطره این بود که گفتی سرور زیاد ران کردی و من فکر کردم سایت ران کردن بلدی به هر حال امیدوارم این توضیح به دردت بخوره ، کسی نمیخواد شمارو بپیچونه چون اینجا کسی مجبور نیست پاسخ بده و اگه پاسخی دریافت میکنین به خاطره اینه که همه دوست دارن به سهمه خودشون برای حل کردنه مشکلتون کمک کنن

موفق باشی ، یا حق

Bllizzardwow
26-06-2009, 23:45
:11:patch 3.1.3
پس چرا من نمیتونم آنلاین بشم :( اکانت هم دارم به اسمه Zeus :41:

Bllizzardwow
26-06-2009, 23:59

How to install :

Add:
5) Edit forum.conf.php

راستی داشت یادم میرفت مینی منیجر هم فایل های کانفیگ داره باید کانفیگ کنی

yuny61
27-06-2009, 10:28

منم میخوام البته واسه 3.0.1

s_s2005xp
27-06-2009, 10:56
Mangos v7748 من ميخوام از اي ور ژن استفاده كنم ولي طريقه استفادش با اون چيزي كه صفحه اول گفتيد فرق داشت.ميشه توضيح بديد. با تشكر از شما.

Sazzak
27-06-2009, 14:49
سلام
آقایون اگه کسی درباره ساختن سرور پچ 3.1.3 (Mangos v8035) توضیح بده ممنون میشم.

N!CE^M4N
27-06-2009, 16:35

سلام ....

ممنون از تمام توزیحاتی که دادی ! خیلی حال کردم

فقط یه مشکل وقتی میام TortoiseSVN رو کلیک میکنم این ارور رو میده واسه چیه !؟

this installation package is not supurted by this processor type.
Contact your product vendor

بازم تشکر

N!CE^M4N
27-06-2009, 22:16

سلام من به کلی مشکل برخوردم یکی یکی میگم لطفا همشو جواب بده ممنون میشم

1- اول اینکه منضورت از کانفیگ و اینپورت چیه نفهمیدم !
2- من MYSQL رو نصب کردم ( یعنی تا اینجا مراحل رو اومدم ) حالا از این navicat به بعد رو کامل توزیح بده !
3- آپدیت های realmd و characters و mangos رو کجا باید بریزم ؟ مثله SQLyog میمونه !
4- کلیه دیتابیس ها رو باید کپی کنم تو C: \ wamp\www ؟ ( یعنی همونجوری که سرور ران میشه !

Bllizzardwow
27-06-2009, 22:24
Mangos v7748 من ميخوام از اي ور ژن استفاده كنم ولي طريقه استفادش با اون چيزي كه صفحه اول گفتيد فرق داشت.ميشه توضيح بديد. با تشكر از شما.

سلام

لطفاً کامل توضیح بدین چه فایل هائی دارین تا بتونیم کمکه بیشتری بهتون بکنیم ، اسم فایل ها رو هم نوشتین مسأله ای نیست این جا همه اون چیزی که دارن رو میگن و ما اگه بتونیم کمکشون میکنیم تا مشکلشون هرچه سریعتر حل بشه

Bllizzardwow
27-06-2009, 22:47
سلام دوستان

بعضی از دوستان به من پیغامه خصوصی میدن و من از اینکه نمیتونم جوابی بهشون بدم شرمندم آخه من هنوز با این همه سابقه ی کار در فروم تو دوره آزمایشی هستم و اجازه ی ارساله پیغامه خصوصی رو ندارم ، امیدوارم منو ببخشین

خیلی ها دوست دارن منو بهتر یا بیشتر بشناسن من اینجا خودم رو کامل معرفی میکنم تا بیشتر با هم آشنا بشیم

من حسین ابوی / 26 ساله / از قم هستم
دوستان منو به اسمه حسین DT یا Zeus میشناسن
خیلی وقته تو کاره راه اندازیه سرور هستم و خب خیلی چیزها هم میدونم ولی من هم هنوز کامل نیستم و خیلی چیز ها هست که منم نمیدونم

تا اونجائی که بتونم کمک میکنم و دوست دارم همه موفق باشن و پیروز

این شماره ی منه 09194514922 اگه کسی مشکلی داشت که من میتونستم بهش کمک کنم خوشحال میشم به من زنگ بزنه چون ممکنه من زیاد داخل فروم آنلاین نشم

ممنون از همه ی دوستان و موفق باشین

Bllizzardwow
27-06-2009, 23:03
سلام ....

ممنون از تمام توزیحاتی که دادی ! خیلی حال کردم

فقط یه مشکل وقتی میام TortoiseSVN رو کلیک میکنم این ارور رو میده واسه چیه !؟

this installation package is not supurted by this processor type.
Contact your product vendor

بازم تشکر

TortoiseSVN رو نصب کردی یا وقتی میخوای نصب کنی این اررور رو میده ؟

اگه نصب کردی روی چی و کجا کلیک میکنی که این اررور رو میده ؟

توضیح بده تا بتونم کمکت کنم

Bllizzardwow
27-06-2009, 23:10
سلام من به کلی مشکل برخوردم یکی یکی میگم لطفا همشو جواب بده ممنون میشم

1- اول اینکه منضورت از کانفیگ و اینپورت چیه نفهمیدم !
2- من MYSQL رو نصب کردم ( یعنی تا اینجا مراحل رو اومدم ) حالا از این navicat به بعد رو کامل توزیح بده !
3- آپدیت های realmd و characters و mangos رو کجا باید بریزم ؟ مثله SQLyog میمونه !
4- کلیه دیتابیس ها رو باید کپی کنم تو C: \ wamp\www ؟ ( یعنی همونجوری که سرور ران میشه !

1- کانفیگ کردن یعنی معرفی کردنه سرور به سایت ، اینپورت هم یعنی وارد کردن فایل های sql داخله Mysql
2- این یه برنامه است که به شما امکانه استفاده از Mysql رو میده
3-اگه تا حالا سروری ران کرده باشین اینو خودتون میدونین و SQLyog هم مثله navicat میمونه
4-دیتا بیس هارو نباید اونجا کپی کنی فایل هائی که توسطه TortoiseSVN دانلود کردین رو اونجا کپی کنین

و حالا شما به یه سوأله من جواب بدین

تا حالا سرور ران کردی ؟
و اگه ران کردی اسمشو بگو

اگرم ران نکردی راستشو بگو تا بیشتر بتونم کمکت کنم و در باره ی یه سری کارها بیشتر بهت توضیح بدم

N!CE^M4N
28-06-2009, 09:59
TortoiseSVN رو نصب کردی یا وقتی میخوای نصب کنی این اررور رو میده ؟

اگه نصب کردی روی چی و کجا کلیک میکنی که این اررور رو میده ؟

توضیح بده تا بتونم کمکت کنم

سلام حسین جان...

این مشکل حا کردم ورزن بایکی از برنامه ها نمیخوند و تا میومدم کلیک کنم واسه نصب همون ارور رو میداد . . .

ورزن اون رو عوض کردم حل شد ...

N!CE^M4N
28-06-2009, 10:08
1- کانفیگ کردن یعنی معرفی کردنه سرور به سایت ، اینپورت هم یعنی وارد کردن فایل های sql داخله Mysql
3-اگه تا حالا سروری ران کرده باشین اینو خودتون میدونین و SQLyog هم مثله navicat میمونه
4-دیتا بیس هارو نباید اونجا کپی کنی فایل هائی که توسطه TortoiseSVN دانلود کردین رو اونجا کپی کنین

تا حالا سرور ران کردی ؟
و اگه ران کردی اسمشو بگو

اگرم ران نکردی راستشو بگو تا بیشتر بتونم کمکت کنم و در باره ی یه سری کارها بیشتر بهت توضیح بدم

سلام ممنون از توضیحات

من سرور ران کردو ولی همه آفلاین بودن و همه کاری که انجام میدادم این بوده که ...

من MYSQL رو نصب و بعد از اون SQLyog و تمام ریلم کاراکتر و منگس رو میریختم و با منگوس سرور رو ران میکردم

و اطلاعاتم در مورد برنامه های جانبی سرور وکمه از نظر کار کردن با سایت و غیره که شما 0 منو حساب کن !

N!CE^M4N
28-06-2009, 10:31
اوه چقد مشکل !

به قول شما navicat مثل SQLyog میمونه نمیشه بجای navicat ازSQLyog استفاده کرد من باهاش راحت ترم !

هالا با navicat کار کردم یه کم فایل هایی که از سایت دانلود کردم رو باید بریزم !

یعنی همون پوشه داخل www sql فایل های ریلم و کاراکتر و منگوس رو از اینجا بریزم یا اینکه

همون دیتا بیسهایی که باهاش سرور ران میکردم یه ذره زیا گیج شدم نمیفهمم چه به چیه !

تازه از وقتی TortoiseSVN رو نصب کردم بعد از دانلود فایل های سایت یه ارور هر 20 ثانیه یک بار ظار میشه منو از تو هر برنامه ای که هستم خارج میکنه تا کلیک کنم رو گزینه ای که داره ! همو ارورری که دوتا گزینه هم بیشتر نداره !

یکیش DontSent هست و دیگری SendError هر کرومم بزنم بازنم بازم تکرار میشه !

یه سوال دیگه توی ویندوز وقتی Screen shot میگیرن کجا ذخیره میشه ! میخوام عکس این ارور رو بفرستم !

یک دنیا گوشه ای ار این دنیا ممنونتم حسین جان ! من تورو نداشتم 10000 سال دیکه تو کف همین سرور مسخره با برنامه هاش بودم !

capitan black
28-06-2009, 12:47
اگه سرور برای 3.0.9 داری تو قسمته realmlist آپی رو بزن 127.0.0.1 تو کلاینت هم realm;ist.wtf رو همین بده و تو سروره خودت بصورت آفلاین بازی کن

موفق باشی

دوست عزیز ممنون از راهنماییت ....ولی مشکل من اینجاس که برای 3.0.9 سرور افلاین ندارم....

حالا من میخوام بدونم که سرور افلاین اماده واسه ی این ورژن وجود داره که بخوام دانلود کنم؟؟؟؟

یا میشه یه سرور افلاین خودم واسه این ورژن بسازم؟؟؟؟

مرسی.

N!CE^M4N
28-06-2009, 13:03

تا حالا سرور ران کردی ؟
و اگه ران کردی اسمشو بگو

اینم یادم رفت بپرسم من کانفیگ کردن سایت به سرور رو بلد نیستم !

به جای استفاده از navicat میشه از همون SQLyog استفاده کنم من باهاش راحت تر کار میکنم !

MINIATURE
28-06-2009, 13:34
سلام...!!!
آقا کسی می دونه چجوری بجای اینکه با character بازی کنیم و تو مپ بچرخیم با یه boss تو مپ بازی کنیم؟؟ مثلا با illidan تو مپ دور بزنیم plsssssssssss???!!!!!???

4DR0!T
28-06-2009, 13:43
سلام دوستان

كسي برنامه MANGOS براي پچ 3.0.3 داره ؟؟

MINIATURE
28-06-2009, 14:00
راستی من یه reallm دیگه خودم اضافه کردم مثله عکس. چجوری می شه یکی شو fun کرد و یکی شو hard ؟؟؟
اصلا می شه با یه سیستم اینکارو کرد؟؟؟
یا نه یه سیستم دیگه هم می خواد؟؟؟؟

MINIATURE
28-06-2009, 14:13
راستی من تو سرور mangos یه reallm دیگه ساختم می خوام بدونم چجوری می شه یکی شو fun کرد ویکی شو hard کرد؟؟؟؟
نیاز به یه سیستم دیگه هم هست؟؟؟

N!CE^M4N
28-06-2009, 14:29
سلام...!!!
آقا کسی می دونه چجوری بجای اینکه با character بازی کنیم و تو مپ بچرخیم با یه boss تو مپ بازی کنیم؟؟ مثلا با illidan تو مپ دور بزنیم plsssssssssss???!!!!!???

سلام دوست عزیز ...

منم میخواستم اینجور کاری بکنم ولی نتونستم شاید بقیه بلد باشن !

ولی میشه قیافه کاراکتر خودتو شکل همه npc ها در بیاری هالا از هر نوعی .....

شما اول ای دی اون npc رو از .info پیدا کن بعد شکلتو عوض کن و تو مپ دور بزن

MINIATURE
28-06-2009, 18:46
سلام دوست عزیز ...

منم میخواستم اینجور کاری بکنم ولی نتونستم شاید بقیه بلد باشن !

ولی میشه قیافه کاراکتر خودتو شکل همه npc ها در بیاری هالا از هر نوعی .....

شما اول ای دی اون npc رو از .info پیدا کن بعد شکلتو عوض کن و تو مپ دور بزن
سلام..!!

می شه بگی با چه دستوری می شه شکل عوض کرد من که همچین دستوری نیافتم..!!!!

من id باس هارو دارم فقط دستور عوض شدن شکل ها رو می خوام!!!

یه دفتر 40 برگ پر از شماره دارم که توش همه ی ID باس ها و آیتم ها نوشته شده مشکل من همون دستوره ccry

N!CE^M4N
29-06-2009, 09:52
سلام..!!

می شه بگی با چه دستوری می شه شکل عوض کرد من که همچین دستوری نیافتم..!!!!

من id باس هارو دارم فقط دستور عوض شدن شکل ها رو می خوام!!!

یه دفتر 40 برگ پر از شماره دارم که توش همه ی ID باس ها و آیتم ها نوشته شده مشکل من همون دستوره
ccry

سلام دوست عزیز ...

ببخشید دستور یادم رفت بگم => modify morph id.

Bllizzardwow
29-06-2009, 10:10
اوه چقد مشکل !

به قول شما navicat مثل SQLyog میمونه نمیشه بجای navicat ازSQLyog استفاده کرد من باهاش راحت ترم !

هالا با navicat کار کردم یه کم فایل هایی که از سایت دانلود کردم رو باید بریزم !

یعنی همون پوشه داخل www sql فایل های ریلم و کاراکتر و منگوس رو از اینجا بریزم یا اینکه

همون دیتا بیسهایی که باهاش سرور ران میکردم یه ذره زیا گیج شدم نمیفهمم چه به چیه !

تازه از وقتی TortoiseSVN رو نصب کردم بعد از دانلود فایل های سایت یه ارور هر 20 ثانیه یک بار ظار میشه منو از تو هر برنامه ای که هستم خارج میکنه تا کلیک کنم رو گزینه ای که داره ! همو ارورری که دوتا گزینه هم بیشتر نداره !

یکیش DontSent هست و دیگری SendError هر کرومم بزنم بازنم بازم تکرار میشه !

یه سوال دیگه توی ویندوز وقتی Screen shot میگیرن کجا ذخیره میشه ! میخوام عکس این ارور رو بفرستم !

یک دنیا گوشه ای ار این دنیا ممنونتم حسین جان ! من تورو نداشتم 10000 سال دیکه تو کف همین سرور مسخره با برنامه هاش بودم !

شما با SQL yog کار کنین هیچ مشکلی نداره و همونطوری که با Sql yog دیتابیس هاتونو وارد میکنین باید فایل های sql سایت رو هم وارد کنین ، اگه دیده باشین فایل های sql سایت هرکدوم مشخص شده که باید کجا ریخته بشه ، همونطوری که مشخص کرده انجام بدین ، شما اول باید SQL های خوده منگوس یعنی Realmd , Mangos و characters و scriptdev2 را وارد کنین و بعد فایل های SQL سایت رو روی این ها بریزین یه جورائی میشه بگی sql های سایت اینارو آپدیت میکنه ، ارروری که دارین به خاطره ویروس یا ویندوزتونه بعید میدونم به نرم افزار ربطی داشته باشه ، شما وقتی میخوائین از چیزی داخله ویندوز screenshot بگیرین باید دکمه ی Print screen رو بزنین و بعد داخله استارت برنامه ی paint رو باز کنین و اونجا Ctrl+v کنین و بعد عکس رو سیو کنین.

موفق باشین

Bllizzardwow
29-06-2009, 10:14
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ....ولی مشکل من اینجاس که برای 3.0.9 سرور افلاین ندارم....

حالا من میخوام بدونم که سرور افلاین اماده واسه ی این ورژن وجود داره که بخوام دانلود کنم؟؟؟؟

مرسی.
سلام

سرور های آماده هست ولی متأسفانه من ندارم و خودتون هم نمیتونین بسازین چون برنامه نویسی میخواد از دوستانی که این سرور رو دارن خواهش میکنم لینک بدن تا این دوستمون هم بتونن استفاده کنن

شرمنده که نتونستم کمکی بکنم :41:

Bllizzardwow
29-06-2009, 10:19
اینم یادم رفت بپرسم من کانفیگ کردن سایت به سرور رو بلد نیستم !

به جای استفاده از navicat میشه از همون SQLyog استفاده کنم من باهاش راحت تر کار میکنم !

کانفیگ کردن خیلی سادست وقتی وارد فلدره Conf میشی یه فایل هست به اسمه Config.php اونو با Notepad باز کن اونجا ازت یوزر و پسوورده mysql و اسمه realmd رو میخواد بنویس و سیو کن به این میگن کانفیگ :31:

ساده بود نه ؟

موفق باشی

Bllizzardwow
29-06-2009, 10:24
سلام...!!!

بورو پیشه ایلیدان روش کلیک کن و بزن npc info. و بعد به شما یه سری شماره میده یکی از شماره هاش نوشته DisplayID شماره جلوشو بنویس و بعد روی خودت کلیک کن و بزن m morph Shomarehe. میشی ایلیدان البته تا وقتی که لوگ اوت نکنی ایلیدانی اگه خواستی قبل از لوگ اوت دوباره به شکله اولت برگردی روی خودت کلیک کن و بزن demorph. و به شکله اول برمیگردی

موفق باشی

Bllizzardwow
29-06-2009, 10:25
راستی من یه reallm دیگه خودم اضافه کردم مثله عکس. چجوری می شه یکی شو fun کرد و یکی شو hard ؟؟؟
اصلا می شه با یه سیستم اینکارو کرد؟؟؟
یا نه یه سیستم دیگه هم می خواد؟؟؟؟

ببین شما با این منگوس نمیتونین دوتا ریلم داشته باشین چون قابلیتشو نداره

N!CE^M4N
29-06-2009, 10:30
سلام حسین جان !

الان دیدم اینجا هستی و داری تاپیک میبینی میشه به سوالات قبلی من کامل جواب بدی ! ممنمون میشم

4DR0!T
29-06-2009, 10:34
سلام دوستان

كسي لينك Mangos براي پچ 3.0.3 داره ؟؟؟ ** لطفا **

4DR0!T
29-06-2009, 11:06
يكي از دوستان اين مطلب رو برامون ترجمه كنه:10:

[GUIDE] MaNGOS 3.0.3 Super Simple Server Setup Wizard (noobpack+) Download the Wizard: Mediafire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Rapidshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Filebeam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Megaupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Preliminary Notes:

This wizard does everything for you. Pretty much all you have to do is click "Next" a few times, and you've got a working 3.0.3 WOTLK server installed. It even extracts your maps for you, if you want it to, because I know many people have trouble with that. It also includes a fix for all those old maps incompatible with the new mangos revision.

Your realmlist is changed for you (for enUS users). Your old realmlist is saved in a file called "realmlist.wtf.old". Simply run "realmreset.bat" to revert to your old realmlist.

An uninstaller is included. This will remove the entire server, including the database with all characters, custom items, etc. The maps folder will be preserved, should you wish to use the maps you spent so long extracting with another repack.

The deathknight starting area doesn't work. Unfortunately, this will remain the case until there's an update to the source code. If you create a deathknight, you're stuck in a big empty zone until you .tele out.

Install instructions:

1) Run the setup program and follow the onscreen instructions.

2) Click "MaNGOS" in the new folder in your start menu.

3) Run WoW and log in with username "0", "1", "2", or "3". The higher the number, the higher the GM level. Password is same as username.

Common Tasks:

Creating more accounts:
With the server running, select the mangosd window and type "account create usernamehere passwordhere" to make a new account, "account set addon usernamehere 2" to enable WotLK, and "account set gmlevel usernamehere X" where X is 0, 1, 2 or 3, for gm.

Connecting to the database:
Run a SQL client like SQLyog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and log in to localhost (127.0.0.1) with username 'root' and password 'root'. For more help connecting to the database, please watch this animated GIF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Changing the realm name:
Open "realmlist" table in the "realmd" database and change the "name" cell to the desired realm name.

Allowing others to connect to the server:
Open "realmlist" table in the "realmd" database and change the "address" cell to your external IP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), then, if applicable, forward ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ports 3724 and 8085 on your router and/or firewall.

Completely and properly shutting down the server:
First, right click the restarter (looks like a fish) icon in your system tray (where the clock is) and click exit. Now close out the mangosd and realmd windows by hitting the x button. Next, click "Shutdown MySQL" in the Tools folder in the appropriate start menu folder.

Troubleshooting:

"Cannot connect to database".
Make sure MySQL is running without errors! The "is there another server running on port 3306" error means you have another copy of MySQL running already. You need to disable or uninstall it before running the included mysql server. To do this, press ctrl+alt+del and click task manager. Open the "Processes" tab and sort by "image name". Find the one that starts with "MySQL", click it, and click End Process. If there is no other MySQL server running, you're getting another error, so run the included "MySQL Debug", take a screenshot, and post it here.

I can connect to and view the realmlist, but the realm says "offline" and I can't connect to it
Check the restarter.exe and mangosd.exe windows. Make sure the server isn't crashing and just reopening itself every few seconds and that it has finished loading. If That doesn't fix the issue, run the included "Debug MaNGOS", take a screenshot, and post it here.

MINIATURE
29-06-2009, 12:02
سلام دوست عزیز ...

ببخشید دستور یادم رفت بگم => modify morph id.

سلام..!!!

مرسی از راهنماییت این چیزایی که شما می گی فقط شکل رو عوض می کنه بازم ممنون ..ولی می خوام بدونم

چجوری می شه به خوده مثلا illidan تبدیل شد که spell های illidan رو هم بتونم استفاده کنم..!!!؟؟؟؟

N!CE^M4N
29-06-2009, 13:54
سلام..!!!

مرسی از راهنماییت این چیزایی که شما می گی فقط شکل رو عوض می کنه بازم ممنون ..ولی می خوام بدونم

چجوری می شه به خوده مثلا illidan تبدیل شد که spell های illidan رو هم بتونم استفاده کنم..!!!؟؟؟؟

سلام !!!

خود illidan که نمیشه شد ولی شما میتونی بعد از تغییر شکل کاراکترت spell های illidabn رو به خودت Add کنی !

spell ها رو میتونی از این سایتها پیدا کنی =>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید &
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید &
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و غیره پیدا کنی :33:

Bllizzardwow
29-06-2009, 17:10
سلام..!!!

این امکان نداره مگر اینکه اسپل های ایلیدان رو به خودتون لرن کنین

Bllizzardwow
29-06-2009, 17:12
سلام حسین جان !

الان دیدم اینجا هستی و داری تاپیک میبینی میشه به سوالات قبلی من کامل جواب بدی ! ممنمون میشم

کدوم سوألت منظورته ؟

شما ماشاالله کلی سوأل کردین :)

Bllizzardwow
29-06-2009, 17:13
يكي از دوستان اين مطلب رو برامون ترجمه كنه:10:

[GUIDE] MaNGOS 3.0.3 Super Simple Server Setup Wizard (noobpack+) Download the Wizard: Mediafire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Rapidshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Filebeam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Megaupload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Preliminary Notes:

This wizard does everything for you. Pretty much all you have to do is click "Next" a few times, and you've got a working 3.0.3 WOTLK server installed. It even extracts your maps for you, if you want it to, because I know many people have trouble with that. It also includes a fix for all those old maps incompatible with the new mangos revision.

Your realmlist is changed for you (for enUS users). Your old realmlist is saved in a file called "realmlist.wtf.old". Simply run "realmreset.bat" to revert to your old realmlist.

An uninstaller is included. This will remove the entire server, including the database with all characters, custom items, etc. The maps folder will be preserved, should you wish to use the maps you spent so long extracting with another repack.

The deathknight starting area doesn't work. Unfortunately, this will remain the case until there's an update to the source code. If you create a deathknight, you're stuck in a big empty zone until you .tele out.

Install instructions:

1) Run the setup program and follow the onscreen instructions.

2) Click "MaNGOS" in the new folder in your start menu.

3) Run WoW and log in with username "0", "1", "2", or "3". The higher the number, the higher the GM level. Password is same as username.

Common Tasks:

Creating more accounts:
With the server running, select the mangosd window and type "account create usernamehere passwordhere" to make a new account, "account set addon usernamehere 2" to enable WotLK, and "account set gmlevel usernamehere X" where X is 0, 1, 2 or 3, for gm.

Connecting to the database:
Run a SQL client like SQLyog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and log in to localhost (127.0.0.1) with username 'root' and password 'root'. For more help connecting to the database, please watch this animated GIF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Changing the realm name:
Open "realmlist" table in the "realmd" database and change the "name" cell to the desired realm name.

Allowing others to connect to the server:
Open "realmlist" table in the "realmd" database and change the "address" cell to your external IP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), then, if applicable, forward ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ports 3724 and 8085 on your router and/or firewall.

Completely and properly shutting down the server:
First, right click the restarter (looks like a fish) icon in your system tray (where the clock is) and click exit. Now close out the mangosd and realmd windows by hitting the x button. Next, click "Shutdown MySQL" in the Tools folder in the appropriate start menu folder.

Troubleshooting:

"Cannot connect to database".
Make sure MySQL is running without errors! The "is there another server running on port 3306" error means you have another copy of MySQL running already. You need to disable or uninstall it before running the included mysql server. To do this, press ctrl+alt+del and click task manager. Open the "Processes" tab and sort by "image name". Find the one that starts with "MySQL", click it, and click End Process. If there is no other MySQL server running, you're getting another error, so run the included "MySQL Debug", take a screenshot, and post it here.

I can connect to and view the realmlist, but the realm says "offline" and I can't connect to it
Check the restarter.exe and mangosd.exe windows. Make sure the server isn't crashing and just reopening itself every few seconds and that it has finished loading. If That doesn't fix the issue, run the included "Debug MaNGOS", take a screenshot, and post it here.

برو اینجا خودت ترجمه کن

Bllizzardwow
29-06-2009, 17:16
سلام دوستان

كسي لينك Mangos براي پچ 3.0.3 داره ؟؟؟ ** لطفا **

Bllizzardwow
29-06-2009, 17:19

مرسی.

این برای 3.0.3

N!CE^M4N
29-06-2009, 18:38
کدوم سوألت منظورته ؟

شما ماشاالله کلی سوأل کردین :)

سلام حسین جان !

اقا یه نگاهی به صفحات قبلی بنداز کلی سوال پرسیدم و منتظر بودم جواب بدی ولی یه نگاهم بهشون ننداختی !؟

میشه مشکلات منو حل کنی ! موندم تو کاره ابن برنامه ها لطفا مثل همیشه کمک کن !

منتظرما ! از خجالتت در میام عزیزم

hamidmatris
30-06-2009, 18:17
پس چرا من نمیتونم آنلاین بشم :( اکانت هم دارم به اسمه Zeus :41:

داداش به خدا شرمنده فیبر نوری مشهد نیشابور چند وقتیه قطع و وصل میشه.واصه همین سرور افلاین میشه.
من امروز تازه امتحاناتم تموم شد.
به خدا شرمنده:41:

hamidmatris
30-06-2009, 18:33
سلام دوستان عزیز لطفا در مورد سروری که من run کردم نظر بدید اگه مشکلی داره بگین تا رسیدگی کنم.
از حسین جان عزیزم هم میخوام نظرشونو بدن یا با این شماره زنگ بزنه 09357693973
ممنون میشم

hamidmatris
30-06-2009, 18:40
دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم بیایم برای حل مشکلات مانند sql و طراحی سایت wow از طریق mangos و لینک دادن اون به دامین رو توی یک تاپیک دیگه مطرح کنیم تا دوستانی که سرور run کردن برای حل یا کمک به اون تاپیک مراجعه کنکن

حالا نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟

hamidmatris
30-06-2009, 19:08
دوستان من یک تاپیک در این رابطه درست کردم.:40:
تمام دوستانی که در این تاپیک فعالیت دارن میتونن مشکلات sql یا دیتا بیس سرور و سایت رو در اون تاپیک بزارن:20:
با تشکر ار همکاری شما دوستان عزیز:11::11::46::11:

capitan black
30-06-2009, 20:04
این برای 3.0.3

ممنون دوست عزیز از کمکت...ولی اگه پست منو یه بار دیگه بخونی میبینی که من واسه ورژن 3.0.9 خواسته بودم نه 3.0.3....

ممنون میشم اگه واسه 3.0.9 برام پیدا کنی.....

مرسی.

Bllizzardwow
30-06-2009, 20:30
ممنون دوست عزیز از کمکت...ولی اگه پست منو یه بار دیگه بخونی میبینی که من واسه ورژن 3.0.9 خواسته بودم نه 3.0.3....

ممنون میشم اگه واسه 3.0.9 برام پیدا کنی.....

مرسی.

شرمنده برای 3.0.9 رو نداشتم اینو گزاشتم شاید به کارتون بیاد ولی مثل اینکه به کارتون نیومد بازم شرمنده

hamidmatris
01-07-2009, 18:24
شرمنده برای 3.0.9 رو نداشتم اینو گزاشتم شاید به کارتون بیاد ولی مثل اینکه به کارتون نیومد بازم شرمنده

سلام دوست عزیز شما قرار بود برای من یه نرم افزار بزای تا من دان کنم چی شد؟؟:11::11:

Bllizzardwow
01-07-2009, 20:01
داداش به خدا شرمنده فیبر نوری مشهد نیشابور چند وقتیه قطع و وصل میشه.واصه همین سرور افلاین میشه.
من امروز تازه امتحاناتم تموم شد.
به خدا شرمنده:41:
دشمنت شرمنده باشه عزیزم یه دفه آنلاین شدم هیچکس آن نبود ، البته ساعت 1 شب بود :31:

Bllizzardwow
01-07-2009, 20:06
سلام حسین جان !

اقا یه نگاهی به صفحات قبلی بنداز کلی سوال پرسیدم و منتظر بودم جواب بدی ولی یه نگاهم بهشون ننداختی !؟

میشه مشکلات منو حل کنی ! موندم تو کاره ابن برنامه ها لطفا مثل همیشه کمک کن !

منتظرما ! از خجالتت در میام عزیزم

میتونم خواهش کنم یه باره دیگه سوءالتو خیلی واضح بگی ؟

ممنون میشم

Bllizzardwow
02-07-2009, 09:45
سلام دوست عزیز شما قرار بود برای من یه نرم افزار بزای تا من دان کنم چی شد؟؟:11::11:

کدوم نرم افزار ؟

اسمشو بگین تا لینکشو براتون بزارم

N!CE^M4N
02-07-2009, 19:24
میتونم خواهش کنم یه باره دیگه سوءالتو خیلی واضح بگی ؟

ممنون میشم

سلام ...

باشه حتما سوالهامو دوباره میگم شما گردن ما حق داری ...

همه رو تو یه تاپیک مینویسم و شما جواب بده ممنون ....

Bllizzardwow
02-07-2009, 20:13

اینم لینکش عزیزم

N!CE^M4N
02-07-2009, 20:14
سلام حسین جان

این عک اروری هست کا باهاش مواجه شدوم !

فک میکنم واسه ریختن فایل های سایت تو SQLyoq مشکل دارم !

یعنی چندتا از فایلهل هست که ارور میده و کامل سر جاشون نمیریزه منم نمیتونم ارور رو برطرف کنم !

اگه فایل دیگه ای بخوام باید چیکار منم ! از کجا اون فایل های داخل C:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا کنم که مشکل نداشته باشه ؟

N!CE^M4N
02-07-2009, 20:16
راستی میبینم که کار بر فهال شدی ! بابا فعال

مبارک باشه

ehsan30
02-07-2009, 20:16
سلام

از دوستان کسی ورژن جدید سرور WDDG ،که مخفف (World Database Development Group)

هستش را نداره؟؟ با پچ های جدیدش من ورژن1.5 را دارم ، اگر کسی لینک دانلود را داره متشکر

میشم این جا بگذاره :)

بای

hamidmatris
02-07-2009, 20:29
اینم لینکش عزیزم

داداش ممنونم:46::11:

piker
03-07-2009, 12:54
خيلي ممنون يك سوال mangos از اين بهتر وجود داره؟

piker
03-07-2009, 13:56
چرا دوست عزیز

دارم توضیحات رو کامل می کنم. تا چند دقیقه دیگه کامل میشه.
ممنوون:40:

Bllizzardwow
03-07-2009, 14:40
سلام حسین جان

این عک اروری هست کا باهاش مواجه شدوم !

فک میکنم واسه ریختن فایل های سایت تو SQLyoq مشکل دارم !

یعنی چندتا از فایلهل هست که ارور میده و کامل سر جاشون نمیریزه منم نمیتونم ارور رو برطرف کنم !

اگه فایل دیگه ای بخوام باید چیکار منم ! از کجا اون فایل های داخل C:\wamp\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا کنم که مشکل نداشته باشه ؟

این فایل رو نباید دست کاری کنی فایل config.php رو با Notepad باز کن بعد اونجا اینارو تغیر بده :
$password="root"; به جای root باید پسوورد mysql رو وارد کنی
$db="mangos"; به جای Mangos باید اسمه دیتابیس رو بدی
و بعدی باید اسمه دیبی ریلم رو بدی و بعدی هم اسمه دیبی Character رو بدی کانفیگ به پایان میرسه :)

Bllizzardwow
03-07-2009, 14:47
سلام

از دوستان کسی ورژن جدید سرور WDDG ،که مخفف (World Database Development Group)

هستش را نداره؟؟ با پچ های جدیدش من ورژن1.5 را دارم ، اگر کسی لینک دانلود را داره متشکر

میشم این جا بگذاره :)

بای

اینجوری که من از حرف هاتون متوجه شدم ، شما دارین سروری رو میگین که در سی دی اول بازی به صورت آفلاین گزاشته شده تا بتونین نصب کنین رو میگین ، من فکر نکنم اون پتچه بالاتر داشته باشه شما هم میتونین از همین سرور هائی که تو پست های قبلی لینکش هست استفاده کنین ، خیلی راحت نصب میشن و قابله استفاده هستند

امیدوارم درست متوجه شده باشم

موفق باشین

Bllizzardwow
03-07-2009, 14:48
راستی میبینم که کار بر فهال شدی ! بابا فعال

مبارک باشه

ممنون عزیزم :11:

TCG
03-07-2009, 17:47
Bllizardwow جان برای WOW: WOFLK نسخه ی 3.0.1 شبیه ساز سرور آفلاین ندارین که بشه توی گیم نت بازی کرد؟

Bllizzardwow
03-07-2009, 21:04
Bllizardwow جان برای WOW: WOFLK نسخه ی 3.0.1 شبیه ساز سرور آفلاین ندارین که بشه توی گیم نت بازی کرد؟

برای 3.0.1 من ندارم ولی لینکه 3.0.3 رو تو پست های قبل دادم برین دانلود کنین خیلی عالیه

TCG
04-07-2009, 00:36
برای 3.0.1 من ندارم ولی لینکه 3.0.3 رو تو پست های قبل دادم برین دانلود کنین خیلی عالیه
ممنونم.
توی شبکه هم کار میکنه؟
منظورم اینه که توی سرور گیمنت، شبیه سازو اجرا کنم و بقیه بتونن بازی کنن.

TCG
04-07-2009, 00:53
راستی بچه ها ببخشید که پست بی ربط میدم اما بهتر نیست آموزش کامل برنامشو جمع آوری کنین و بصورت PDF بزارین برای دانلود؟
موفق باشید.

cannibal2008
04-07-2009, 09:31
سلام عزیز دستت درد نکنه خوب بود
حالا بگو چجوری سرور رو آنلاین کنم؟؟؟

N!CE^M4N
04-07-2009, 11:13
این فایل رو نباید دست کاری کنی فایل config.php رو با Notepad باز کن بعد اونجا اینارو تغیر بده :
$password="root"; به جای root باید پسوورد mysql رو وارد کنی
$db="mangos"; به جای Mangos باید اسمه دیتابیس رو بدی
و بعدی باید اسمه دیبی ریلم رو بدی و بعدی هم اسمه دیبی Character رو بدی کانفیگ به پایان میرسه :)

سلام حسین جان ....... ممنون از راهنماییت

فک کنک تونستم ران کنم ببین همینه ؟

خب هالا من چجوری توی سایت یه new folder باز کنم که اسمشو بزارم minimanager ؟؟

سوال بعدی اینکه چجوری مینیمنجر رو کانفیگ کنم ؟ لطفا این موارد رو توضیح بده تا منم دست از سر کچلت بردارم
انقد اذیتت نکنم ممنون ! ( هالا تو کچل نیستیا بدت نیاد شوخی کردم ) :11:

ehsan30
04-07-2009, 15:20
سلام

اینجوری که من از حرف هاتون متوجه شدم ، شما دارین سروری رو میگین که در سی دی اول بازی به صورت آفلاین گزاشته شده تا بتونین نصب کنین رو میگین ، من فکر نکنم اون پتچه بالاتر داشته باشه شما هم میتونین از همین سرور هائی که تو پست های قبلی لینکش هست استفاده کنین ، خیلی راحت نصب میشن و قابله استفاده هستند

امیدوارم درست متوجه شده باشم

موفق باشین

بله دقیقا همین سرور هستش با پچ 1.5 ، خوب یک سرور خوب خودتون معرفی کنید

با لینکهاش :31: ممنون میشم :20:

بای

hamidmatris
04-07-2009, 16:21

سوال بعدی اینکه چجوری مینیمنجر رو کانفیگ کنم ؟ لطفا این موارد رو توضیح بده تا منم دست از سر کچلت بردارم

سلام دوست عزیز شما باید توی پوشه www یک پوشه جدید به نام minimanager بسازی.
ولی در مورد کانفیگ کردم منم بلد نیستم باید از حسین جون بپرسی:31:

Bllizzardwow
04-07-2009, 16:23
ممنونم.
توی شبکه هم کار میکنه؟
منظورم اینه که توی سرور گیمنت، شبیه سازو اجرا کنم و بقیه بتونن بازی کنن.

آره خیلی راحت کار میکنه اگه مشکلی در راه اندازی داشتی بگو انشا الله که حلش میکنیم

موفق باشی

Bllizzardwow
04-07-2009, 16:26
سلام

بله دقیقا همین سرور هستش با پچ 1.5 ، خوب یک سرور خوب خودتون معرفی کنید

با لینکهاش :31: ممنون میشم :20:

بای

این برای پتچ 3.0.3 هست خیلی عالیه بگیرین و به راحتی استفاده کنین

Bllizzardwow
04-07-2009, 16:28
راستی بچه ها ببخشید که پست بی ربط میدم اما بهتر نیست آموزش کامل برنامشو جمع آوری کنین و بصورت PDF بزارین برای دانلود؟
موفق باشید.

حرفتون درسته ولی تجربه به من ثابت کرده که بعضی وقتها تمامه کار ها رو هم که انجام میدی یه هو به یه ایراده ناشناخته برخورد میکنی و فکر کنم اگه از همینجا خرد خرد بریم جلو اگه کسی ایرادی هم داشته باشه پست ها رو که بخونه مشکلش حل میشه ، البته این نظره منه

Bllizzardwow
04-07-2009, 16:36

برای آنلاین کردنه سرور ابتدا برنامه SQLyog رو باز کنین به قسمته realmd برین روی روی tables کلیک کنین بعد روی قسمته realmlist دابل کلیک کنین در سمته راست نرم افزارتون قسمتی هست به اسمه Table Data روش کلیک کنین یه خط نوشته میبینین که شامله id , name , adress , .... در قسمته آدرس این آی پی هست 127.0.0.1 شما این آی پی رو با آی پیه اینترنتتون عوض کنین و سیو رو بزنین و ئاخله پوشه ای که بازی رو نصب کردین تو فایله Realmlist.wtf همون آپی خودتون رو بنویسین و وارد بازی بشین.

این مطلب رو من در پست های قبلی گفته بودم این بار هم گفتم ولی خواهشاً قبل از اینکه سوألی بپرسین پست های قبلی رو نگاه کنین ممنون میشم.

موفق باشین

Bllizzardwow
04-07-2009, 16:41

این که عکسشو گزاشتی عکس wamp هست !!!!!
شما سایت رو اونجوری که گفتم دانلود کردی ؟
اونجائی که گفتم کپی کردی ؟
شما باید تو این آدرس یه فلدر درست کنین به اسمه minimanager
C:\wamp\www

این آدرسه wamp و سایت هم که دانلود کردی تمامیه فلدرها و فایل هاشو باید اینجا بریزی دقت کن !!!!

اگه تو همین عکس ائین سمته راست کناره ساعت نگاه کنی vamp رو میبینی که آفلاینه اگه روش راست کلیک کنی گزینه ی آنلان رو بزنی تازه سایتت ران میشه

Bllizzardwow
04-07-2009, 20:32

ببخشین شما تو سروره Burning wow بازی نمیکردین ؟

N!CE^M4N
05-07-2009, 09:02
این که عکسشو گزاشتی عکس wamp هست !!!!!
شما سایت رو اونجوری که گفتم دانلود کردی ؟
اونجائی که گفتم کپی کردی ؟
شما باید تو این آدرس یه فلدر درست کنین به اسمه minimanager

این آدرسه wamp و سایت هم که دانلود کردی تمامیه فلدرها و فایل هاشو باید اینجا بریزی دقت کن !!!!

اگه تو همین عکس ائین سمته راست کناره ساعت نگاه کنی vamp رو میبینی که آفلاینه اگه روش راست کلیک کنی گزینه ی آنلان رو بزنی تازه سایتت ران میشه

سلام حسین جان ..... بازم ممنون از راهنماییت
من سایت رو اونجوری که گفتی دانلود کردم و اونجایی که گفتی کپی کردم عزیز
فلدر مینیمنجز زو هم درست کردم با توجه به توضیحات شما ....

حالا من چجوری مینیمنجر رو کانفیگ کنم روی سایت که ران بشه آخه ارور میده هالا عکسشم میزارم !

Black-Ninja
06-07-2009, 03:37
اقا خلاصه بگید ما یه مدیریت سرور که پدر و مادر داشته باشه رو باید از کجا تهیه کنیم ؟

اگر باید بخریم خوب از کجا ؟
اگر باید دانلود کنیم بازم از کجا ؟

hamidmatris
06-07-2009, 20:10
سلام دوستان بیاید تو سرور ما دوستان دارن سعی در بالا بردن لول خود میکنن.
شما هم میتونید امتحان کنید

Bllizzardwow
06-07-2009, 23:03
سلام حسین جان ..... بازم ممنون از راهنماییت
من سایت رو اونجوری که گفتی دانلود کردم و اونجایی که گفتی کپی کردم عزیز
فلدر مینیمنجز زو هم درست کردم با توجه به توضیحات شما ....

حالا من چجوری مینیمنجر رو کانفیگ کنم روی سایت که ران بشه آخه ارور میده هالا عکسشم میزارم !

به این آدرس برو و کانفیگ کن
c:/wamp/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقاً مثله کانفیگ کردنه سایت میمونه

موفق باشی

Bllizzardwow
06-07-2009, 23:05
اقا خلاصه بگید ما یه مدیریت سرور که پدر و مادر داشته باشه رو باید از کجا تهیه کنیم ؟

اگر باید بخریم خوب از کجا ؟
اگر باید دانلود کنیم بازم از کجا ؟

پیدا کردنش برای دانلود سخته و سخت تر از اون نصب کردنشه

برای اطلاعاته بیشتر با من تماس بگیر 09194514922

TCG
07-07-2009, 00:45
آره خیلی راحت کار میکنه اگه مشکلی در راه اندازی داشتی بگو انشا الله که حلش میکنیم

موفق باشی
ممنون میشم اگه راهنماییم کنی چون نتونستم راه اندازیش کنم.
مرسی داداشی!

N!CE^M4N
07-07-2009, 13:05

موفق باشی

سلام حسین جان ....

این کارو کردو و فک کنم ران شد ولی یه صفحه اومد که توش usser and password میدن واسه ساخت سرور ولی ..

ولی بعد کلیک کردم روی Main meno هالا کلا این صفحه میاد ! عکسشو میزارم

هالا یه سوال اون میننیمنجری که توی سرور GM همه کار باهاش میکنه همینه یا نه ؟

اگه هست بهم بگه چجوری اگه که یه چیز دیگست لطفا کامل توزیح بده من گیج شدم !

و توی مینیمنجر چجوری usser pass وارد میکنن که توی سرور ساخته میشه ؟
( یعنی Acc رو چطوری به م م معرفی میکنی که وقتی توی سایت usser pass وارد میکنی توی سرور acc ساخته میشه ؟ ممنون

N!CE^M4N
07-07-2009, 13:07

موفق باشی

سلام حسین جان ....

این کارو کردو و فک کنم ران شد ولی یه صفحه اومد که توش usser and password میدن واسه ساخت سرور ولی ..

( یعنی Acc رو چطوری به م م معرفی میکنی که وقتی توی سایت usser pass وارد میکنی توی سرور acc ساخته میشه ؟ ممنون

ehsan30
07-07-2009, 20:02
سلام

این برای پتچ 3.0.3 هست خیلی عالیه بگیرین و به راحتی استفاده کنین

ممنون از شما ، فقط لینک مستقیم نداری؟؟ با پچ 3.0.3 ؟؟ خیلی خیلی ممنون میشم

اگر که بگذاری :11:

بای

uchiha-itachi
07-07-2009, 22:18
دوست من می خواد اکانتشو تو wowscape بفروشه. تو اکامتش محدود 6 تا کاراکتر داره که بهتریناش ایناس:
human priest 80 swp gear
human paladin 75
night elf druid 76
tauren druid 70
یه چند تا زیر 40 هم داره.
چند بفروشه خوبه؟ چطوری معامله کنه سرش کلاه نره؟

Sazzak
07-07-2009, 23:51
سلام
آقا کسی میدوته با GM چجوری میشه رفت تو Ins (پیغام میده Raid کنید)

danialshafaie
08-07-2009, 11:35
آره از قسمته social برو tab آخر بعد اون بالا گزينه ي اول نوشته conver to raid كه اونو بزني تبديل به raid مي شه البته ربطي به gm نداره و براي همه ي raid هاست

N!CE^M4N
08-07-2009, 12:07
سلام

سلام دوست عزیز ....

اگه با GM بخوای بری تو اینس باید GM رو ON کنی gm on. رو بزن همه جا میریD:

N!CE^M4N
08-07-2009, 16:06
دوست من می خواد اکانتشو تو wowscape بفروشه. تو اکامتش محدود 6 تا کاراکتر داره که بهتریناش ایناس:
human priest 80 swp gear
human paladin 75
night elf druid 76
tauren druid 70
یه چند تا زیر 40 هم داره.
چند بفروشه خوبه؟ چطوری معامله کنه سرش کلاه نره؟

سلام دوست عزیز ....

معمولا تو World فروش کاراکتر به آیتم های اون بستگی داره نه تعداد کاراکتر ! و ورزن سرور هم نقش داره به رنک آیتم ها ...

خلاصه یه هیرو خوب معمولا از 150 هزار تومن به بالا قیمت میگیره ! آیتم های دوستت رو لینک کن بهت قیمت بدم

موفق باشین .

Black-Ninja
08-07-2009, 16:20
در این تاپیک جدیدترین DATABASE ها قرار گذاشته شده !

Bllizzardwow
09-07-2009, 00:22
سلام

GM On کن !

Bllizzardwow
09-07-2009, 00:25
در این تاپیک جدیدترین DATABASE ها قرار گذاشته شده !

ممنون از تاپیکت ولی اینا تقریباً خیلی قدیمی هستن ولی به حر حال خیلی عالیه ممنون

uchiha-itachi
09-07-2009, 13:42
سلام دوست عزیز ....

معمولا تو World فروش کاراکتر به آیتم های اون بستگی داره نه تعداد کاراکتر ! و ورزن سرور هم نقش داره به رنک آیتم ها ...

خلاصه یه هیرو خوب معمولا از 150 هزار تومن به بالا قیمت میگیره ! آیتم های دوستت رو لینک کن بهت قیمت بدم

موفق باشین .

پریست 6/8 t6 داره با اون عصایی که از ایلیدان میوفته کلی هم آیتم اپیک دیگه تو کیفش داره. تیلورینگ و انچنتینگ هم چهار صدو سی و خورده ای انگار .20k honor داره با 4k gold. پا لادین 3تا t5 و دروید 2 تا t5.

اگر ممکنه بگو چطور معامله میشه کردم.

N!CE^M4N
09-07-2009, 18:20
ممنون از تاپیکت ولی اینا تقریباً خیلی قدیمی هستن ولی به حر حال خیلی عالیه ممنون

سلام حسین ...

عزیزم از دستت ناراحتم من باید کلی صبر کنم که شما آن بشی بیای و جواب بدی ! ولی جدیدن اصلا به سوالات من

جواب نمیدی ؟! چرا ! من احتیاج دار م به کمک !

میشه تو این تاپیک به سوالات من جواب بدی ممنون میشم ×!

N!CE^M4N
10-07-2009, 07:46
پریست 6/8 t6 داره با اون عصایی که از ایلیدان میوفته کلی هم آیتم اپیک دیگه تو کیفش داره. تیلورینگ و انچنتینگ هم چهار صدو سی و خورده ای انگار .20k honor داره با 4k gold. پا لادین 3تا t5 و دروید 2 تا t5.

اگر ممکنه بگو چطور معامله میشه کردم.

سلام دوست عزیز ....

پریستتون رو میتونین بین 200 تا 250 بفروشین ! با توجه به این ایتم ها و ورک و ....

ولی پالادین رو همون 150 ! بیشتر نمیدن !

ولی شما گفتی که همه این هیرو ها توی یک اکانت هست و این قیمتت رو میاره پایین ! اگز هر کدوم از هیروها یه چندتا آیتم هو داشته باشند بازم اکانت رو بیشتر 300 تومن نمیتونی بفروشی ! اگه کسی بخره ...

ولی اگر یه GM پیدا کنی که هیرو ها رو واست جدا کنه کخ بتونی تکی بفروشی خیلی به نفعت میشه !

Bllizzardwow
10-07-2009, 09:47
سلام حسین جان ....

با Navicat برو تو قسمته Realmd اونجا یه تب داری به اسمه account_extend اونجا شماره ی اکانت یا اسمه اکانتتو پیدا کن بعد جلوی او G_ID رو بکن 4 و Gender رو بکن 2 اینجوری اکانتت ادمینه سایت میشه و میتونی با مینی منیجر باهاش آنلاین بشی

اون user , Password که میخواد برای ساختن تو سرور نیست برای اینه که بتونی تو مینی منیجر فعالیت کنی و یوزر و پسوردت باید اجازه ی فعالیت داشته باشن که به این طریقی که گفتم به اکانتت اجازه ی فعالیت تو مینی منیجر رو میدی

موفق باشی

Bllizzardwow
10-07-2009, 09:49
سلام دوست عزیز ....

پریستتون رو میتونین بین 200 تا 250 بفروشین ! با توجه به این ایتم ها و ورک و ....

ولی پالادین رو همون 150 ! بیشتر نمیدن !

ولی شما گفتی که همه این هیرو ها توی یک اکانت هست و این قیمتت رو میاره پایین ! اگز هر کدوم از هیروها یه چندتا آیتم هو داشته باشند بازم اکانت رو بیشتر 300 تومن نمیتونی بفروشی ! اگه کسی بخره ...

ولی اگر یه GM پیدا کنی که هیرو ها رو واست جدا کنه کخ بتونی تکی بفروشی خیلی به نفعت میشه !

راستی SQL های مینیمنیجر رو یادت نره اونارم باید هرجا که گفته کامل اینپورت کنی

N!CE^M4N
10-07-2009, 09:53
سلام حسین مرسی که جواب دادی ولی !

این همون مینیمنجر هست که میشه باهاش item gmi و ..... ساخت خب چجوری !

یه سوال دیگه من ورزن world خودم رو به 3.1.0 تغیید دادم و بقیه patch ها رو هم گرفتم با luncher ولی دیگه اون Luncher بقیه
patch های 3.1.2 و 3.1.3 رو دانلود نمیکنه ! من چیکار کنم !

خودم free پچ های 3.1.2 و 3.1.3 رو دانلود کردم ولی نصب نمیکنه و ارور میده !

Bllizzardwow
10-07-2009, 09:55
ممنون میشم اگه راهنماییم کنی چون نتونستم راه اندازیش کنم.
مرسی داداشی!

مشکلتون دقیقاً چیه و کجاست ؟

لطفاً توضیح بدین تا من و بقیه بتونیم کمکتون کنیم

N!CE^M4N
10-07-2009, 10:00
با Navicat برو تو قسمته Realmd اونجا یه تب داری به اسمه account_extend اونجا شماره ی اکانت یا اسمه اکانتتو پیدا کن بعد جلوی او G_ID رو بکن 4 و Gender رو بکن 2 اینجوری اکانتت ادمینه سایت میشه و میتونی با مینی منیجر باهاش آنلاین بشی

اون user , Password که میخواد برای ساختن تو سرور نیست برای اینه که بتونی تو مینی منیجر فعالیت کنی و یوزر و پسوردت باید اجازه ی فعالیت داشته باشن که به این طریقی که گفتم به اکانتت اجازه ی فعالیت تو مینی منیجر رو میدی

موفق باشی

سلام من که گفتم با SQLyog کار میکنم !
اصلا مشکل اینجاست که فایل این account_exten مشکل داره و اصلا کانفیگ نمیشه !

N!CE^M4N
10-07-2009, 10:37
مشکلتون دقیقاً چیه و کجاست ؟

لطفاً توضیح بدین تا من و بقیه بتونیم کمکتون کنیم

سو استفاده کردم ! ss

آقا من نمیتونم پچ 3.1.1 رو بالا تر ببرم واسه چیه ! تا اینجا رو با luncher wow دانلورد کردم و خودش نصب کرد ولی

از این به بعد واسه پچ 3.1.2 و 3.1.3 با Luncher نمیشه دانلود کرد !

من خودم دوباره پچهای 3.1.2. و 3.1.3. رو داناود کردم free ولی بازم نصب نمیکنه و ورزن wow من بالا تر نمیره !

کمک کمک کمک کمک

اینم عکس ارورش

N!CE^M4N
10-07-2009, 13:08
راستی SQL های مینیمنیجر رو یادت نره اونارم باید هرجا که گفته کامل اینپورت کنی

حسین جان اینو قبلا بهم گفته بودی ولی ....

این فایلهای SQL مینیمنجر مشکل دارن مشکلشونم حل نمیشه ! من نمیدوم باید چیکار کنم !

اینم عکس ارور =>

badboy007
10-07-2009, 21:37
سلام

من می خوام وردو آنلاین کنم ip هم عوض کردم بعد میرم تو wow قسttp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مت reallist سرور off بود چی کار کنم؟

badboy007
10-07-2009, 21:41
سلام این پغام از چی؟ttp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hvlmm
10-07-2009, 21:57
سو استفاده کردم ! ss

آقا من نمیتونم پچ 3.1.1 رو بالا تر ببرم واسه چیه ! تا اینجا رو با luncher wow دانلورد کردم و خودش نصب کرد ولی

از این به بعد واسه پچ 3.1.2 و 3.1.3 با Luncher نمیشه دانلود کرد !

من خودم دوباره پچهای 3.1.2. و 3.1.3. رو داناود کردم free ولی بازم نصب نمیکنه و ورزن wow من بالا تر نمیره !

کمک کمک کمک کمک

اینم عکس ارورش

پچ 3.1.1 دو تاس شما دنباله پچ 3.1.1a باش بعد بورو واسه پچ ای دیگه !

Bllizzardwow
11-07-2009, 00:12
سلام این پغام از چی؟ttp://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً لینک هارو کامل کنید تا بتونم کمکتون کنم

N!CE^M4N
11-07-2009, 11:25
سلام حسن بازم مثله همیشه جواب همه سوالات منو ندادی !

پچ ورلد رو درست کردم الان شده 3.1.3 خب ولی وقتی به یه سروری کانکت میشم این ارور رو میده واسه چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همین ! میشه یه نگاه بندازی ببینی چیه من نمیفهمم !

N!CE^M4N
11-07-2009, 17:11
سلام حسن بازم مثله همیشه جواب همه سوالات منو ندادی !

پچ ورلد رو درست کردم الان شده 3.1.3 خب ولی وقتی به یه سروری کانکت میشم این ارور رو میده واسه چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همین ! میشه یه نگاه بندازی ببینی چیه من نمیفهمم !

اینم عکس ارور

jb.NY
11-07-2009, 19:06
داداشا من چجوري ميتونم بازيرو ارتقا بدم؟

badboy007
11-07-2009, 22:18
من می خوام انلاین کنم ip هم توSQL درست می کنم اما تو یک کامپیوتر دیگه نمی یاد یراد از کجاست؟

TCG
11-07-2009, 22:25
سلام. من نسخه World of Warcraft: The Burning Crusade نسخه ی 2.0.0 دارم.
چطوری آپدیتش کنم تا بتونم بازی کنم؟
زدم آپدیت بشه آخرش هر دفعه ارور میده.
راهنماییم میکنین؟
مرسی.

MINIATURE
12-07-2009, 15:25
سلام !

سلام...!!!

شما پچی که نصب کردی با پچ سروری که می خوای بازی کنی فرق می کنه...!!!

Hamed-Beckham
12-07-2009, 16:30
با سلام .
اقا این پچ ما 3.0.9 هستش . من بیشتر انلاین بازی می کنم ! امروز تصمیم گرفتم که یه کمی افلاین بازی کنم . یه جورایی تفریح کنم !
میشه توضیح بدین چه کارهایی باید انجام بدم ؟ یه سرور برای 3.0.9 می خواستم که بشه توش افلاین بازی کرد !
ممنون از همه

N!CE^M4N
12-07-2009, 19:11
سلام...!!!

سلام دوست عزیز .....

پچی که من الان هستم الان 3.1.3 هست و میتونم تو سرور های 3.1.3 بازی کنم

سروری هم که میخوام در آن بازی کنم 3.1.3 هست پس ربطی نداره شما درست موضوع رو نخوندی ! ممنون

N!CE^M4N
12-07-2009, 19:13
با سلام .
اقا این پچ ما 3.0.9 هستش . من بیشتر انلاین بازی می کنم ! امروز تصمیم گرفتم که یه کمی افلاین بازی کنم . یه جورایی تفریح کنم !
میشه توضیح بدین چه کارهایی باید انجام بدم ؟ یه سرور برای 3.0.9 می خواستم که بشه توش افلاین بازی کرد !
ممنون از همه

سلام .....

شما میتونی مراجعه کنی به پستهای قبلی و مشکلتو حل کنی و سرور آفلاین واسه خودت ران کنی و لذت ببری

موفق باشی .

N!CE^M4N
12-07-2009, 21:35
من می خوام انلاین کنم ip هم توSQL درست می کنم اما تو یک کامپیوتر دیگه نمی یاد یراد از کجاست؟

سلام ...
ip خودت رو باید بذاری جای realm تا یه کامپیوتر دیگه هم بتونه بهت وصل بشه !

میتونی از my network places بری رو قسمت conection و اونجا ip خودت رو copy کنی بزاری جای realm در این صورت یه نفر دیگه میتونه به تو وصل بشه ! ( البته اگه کامپیوترها شر بود )

اگه از یه جای دیگه میخواد بهت وصل بشه که باید آیپی adsl خودت رو بذاری جای realm و حل میشه ....

موفق باشی ...

N!CE^M4N
12-07-2009, 21:39
سلام. من نسخه World of Warcraft: The Burning Crusade نسخه ی 2.0.0 دارم.
چطوری آپدیتش کنم تا بتونم بازی کنم؟
زدم آپدیت بشه آخرش هر دفعه ارور میده.
راهنماییم میکنین؟
مرسی.

سلام ....

تو شاخه wow خودتون یه فایل دارین به اسم Luncher با اون میتونید آپدیت کنید ولی ....

واقعا صرف نمیکنه آخه پچ شده 3.1.3 و حجم اون شده 13Gig به اسم Wrath Of The Lich King ....

شما میتونید DVD اون رو تهیه کنید یا از game net های اطراف خودتو پچ کامل رو بگیرید ....

hvlmm
12-07-2009, 22:12
سلام...!!!

اگه بگی چی جوری میشه حلش کزد این مشکلو ممنون میشم
چون منم این مشکلو قبلا داشتم دادم جای برام درست کرد

Hamed-Beckham
13-07-2009, 09:08
سلام .....

شما میتونی مراجعه کنی به پستهای قبلی و مشکلتو حل کنی و سرور آفلاین واسه خودت ران کنی و لذت ببری

موفق باشی .

ممنون از لطفتون ولی یا لینک ها خراب شده ! یا بعد از دانلود 53 مگابایت فایل ویروس داره ! یا اشکال داره ! معلوم نیست چه خبره !

یه نفر یه توضیح کامل بده ما چه خاکی بر سرمون بریزیم ؟؟؟
به خدا من اگه شخصا بلد بودم همه چیو کامل توضیح می دادم ! تصویری .
نامرد نشین و یکی توضیح بده !

hvlmm
13-07-2009, 12:15
nice-man اگر امکان داره شمارت و بزار

Hamed-Beckham
13-07-2009, 15:08
کسی می دونه این چه بلایی هستش که سر من میاد ؟
چطور می تونم رفع مشکل کنم ؟؟؟

ehsan30
13-07-2009, 16:42
سلام

دوستان به یک مشکل بزرگ بر خورد کردم، توی سرور WDDG یک جایی گیر کردم که به هیچ وجه نمیتونم

خارج شم :( (همه لول اسکلت هستند) حالا می خواهم بازی رو از چند تا ورلد سیو عقبتر لود کنم ، ایا توی

این سرور میشه؟؟چه راه حلی دارید؟؟ممنون میشم اگر که کمکی بکنید :)

بای

jb.NY
13-07-2009, 18:17

برادر ميگه تنظيماتش بهم خورده و دوباره بايد نصب بشه
ميخواي دوباره نصبش كن احتمالن درست بشه

Hamed-Beckham
14-07-2009, 11:57

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه چی می گیا !! انقدر دانلود زدم که نگو ! حدود 600 مگ از ترافیک ADSL ام کم شد ! پدرم در اومد ! تورو خدا کسی که داره افلاین بازی می کنه بگه چطور بازی می کنه و با کدوم برنامه ؟ :41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کم مونده بزنم و سیستم رو بترکونم !!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hvlmm
14-07-2009, 14:16
دوستان نظری دارم
همه بیاین یه سرور online خوووووب و درست حسابی راه بندازیم هر کی کمک کنه جی ام رنک 3 میشه تا سرور تکمیل شه
بعد دیگه نه کسی و جی ام می کنیم نی چیزه دیگه هر کیم خواست به غیر از خودمون جی ام شه 30 تومن ازش میگیریم
کی پایس ؟

N!CE^M4N
14-07-2009, 17:19

سلام ...

مشکل شما تا اونجایی که من اطلاع دارم میتونه به خاطر 2 مشکل باشه !

1 : برنامه mangos شما مشکل داره ... یا یکی از فایلهاش مشکل پیدا کرده یا با windows مشکل پیدا کرده

2: فایلهای دیتا بیس شما مشکل پیدا کرده باشه ...

Hamed-Beckham
14-07-2009, 20:01
سلام ...

مشکل شما تا اونجایی که من اطلاع دارم میتونه به خاطر 2 مشکل باشه !

1 : برنامه mangos شما مشکل داره ... یا یکی از فایلهاش مشکل پیدا کرده یا با windows مشکل پیدا کرده

2: فایلهای دیتا بیس شما مشکل پیدا کرده باشه ...

شماره 1 رو فهمیدم ! ولی 2 نا مفهوم بود ! دیتا بیس بازی یا منگوس ؟
میشه یه لینک بدید که کار کنه ؟ این همه ادم اومده و سرور افلاین برای 3.0.9 خواسته ! هیچ کدوم جواب نگرفتند !!! بابا یه کمکی بکنید !!
:11:

akharwarbaz
14-07-2009, 20:10

دوست من شما بايد Microsoft.NET 3.5 رو دانلود كني

حدود 70 مگ هست..تمام package هاي سرور افلاين به Framework 3.5 نياز دارن

اينم لينك دانلود

ehsan30
14-07-2009, 20:56
سلام

سلام

دوستان به یک مشکل بزرگ بر خورد کردم، توی سرور WDDG یک جایی گیر کردم که به هیچ وجه نمیتونم

خارج شم :( (همه لول اسکلت هستند) حالا می خواهم بازی رو از چند تا ورلد سیو عقبتر لود کنم ، ایا توی

این سرور میشه؟؟چه راه حلی دارید؟؟ممنون میشم اگر که کمکی بکنید :)

بای

ممنون از راهنمایی شما دوستان :13: خودم تونستم مشکلم را حل کنم :21:

ولی یک سوال :

من سرور MaNGOS Core v0.12.0 rev 6766 را دان کردم برای راه اندازیش چه چیز هایی نیاز دارم؟؟پچی که من دارم

ورژن 1.5 هستش :31: این سرور دانلودی ما خیلی با سروری که در صفحه اول توضیح دادید فرق داره، چیطوری

میشه راه اندازیش کرد؟؟جواب این پست را حداقل بدهید :31: ممنون :)

بای

akharwarbaz
15-07-2009, 01:28
سلام

ولی یک سوال :

من سرور MaNGOS Core v0.12.0 rev 6766 را دان کردم برای راه اندازیش چه چیز هایی نیاز دارم؟؟پچی که من دارم

ورژن 1.5 هستش :31: این سرور دانلودی ما خیلی با سروری که در صفحه اول توضیح دادید فرق داره، چیطوری

بای

شما ورژن wow ت رو 3.0.3 بيار بالا حداقل.اخه 1.5 چي داره كه اونم افلاين بازي ميكني
اگه تهراني پج هارو از مغازه blizzard تو وليعصر ميتوني بگيري تا اخرين پج

Bllizzardwow
15-07-2009, 12:15

باید آخرین ورژنه Net Fromework رو نصب کنی بر طرف میشه ، اگه Visual Stadio 2008 رو هم نصب کنی بر طرف میشه

موفق باشی

Bllizzardwow
15-07-2009, 12:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه چی می گیا !! انقدر دانلود زدم که نگو ! حدود 600 مگ از ترافیک ADSL ام کم شد ! پدرم در اومد ! تورو خدا کسی که داره افلاین بازی می کنه بگه چطور بازی می کنه و با کدوم برنامه ؟ :41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کم مونده بزنم و سیستم رو بترکونم !!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقایون من خواهش میکنم وقتی در مورده چیزی اطلاعات ندارین این بنده ی خدا رو گمراه نکنین ، شما نا خواسته دارین این بنده خدا رو میفرستین دنباله نخد سیاه

Bllizzardwow
15-07-2009, 12:20
سلام

ولی یک سوال :

بای
این سروری که شما دانلود کردی بهش میگن سروره پدر مادر دار من تو پست های قبل نرم افزار های مورده نیازشو گفتم اگه بری عقب پیدا میکنی

Bllizzardwow
15-07-2009, 12:28
اینم عکس ارور

این میگه تو فقط پتچ رو نصب کردی در حالی که خوده پتچه لیچ کینگ دوتا دی وی دی داره که باید اونا رو هم نصب کنی و تا نصب نکنی نمیتونی بری تو بازی گرفتی چی شد ؟

ehsan30
15-07-2009, 12:32
سلام

شما ورژن wow ت رو 3.0.3 بيار بالا حداقل.اخه 1.5 چي داره كه اونم افلاين بازي ميكني
اگه تهراني پج هارو از مغازه blizzard تو وليعصر ميتوني بگيري تا اخرين پج

خوب اگر که من پچ را بیارم بالا فکر نکنم سرور جواب بده ، در ضمن برام مقدور نیست آنلاین بازی کنم وگرنه

حتما آنلاین بازی می کردم :13: تهران هم نیستم ،اصفهانم.

این سروری که شما دانلود کردی بهش میگن سروره پدر مادر دار من تو پست های قبل نرم افزار های مورده نیازشو گفتم اگه بری عقب پیدا میکنی

خوب میشه خودت بگی چی ها می خواد؟این همه صفحه را کی می ره بخونه؟ممنون میشم همین جا یا توی پ.خ

جواب بدی،ممنون :)

بای

Bllizzardwow
15-07-2009, 12:35

اينم لينك دانلود

مرسی به این میگن آگاهی و راهنمائیه کامل عزیزان یاد بگیرین :)

Bllizzardwow
15-07-2009, 12:38
سلام

خوب اگر که من پچ را بیارم بالا فکر نکنم سرور جواب بده ، در ضمن برام مقدور نیست آنلاین بازی کنم وگرنه

حتما آنلاین بازی می کردم :13: تهران هم نیستم ،اصفهانم.

خوب میشه خودت بگی چی ها می خواد؟این همه صفحه را کی می ره بخونه؟ممنون میشم همین جا یا توی پ.خ

جواب بدی،ممنون :)

بای

شما به ترتیب اینائی که میگم رو احتیاج داری
Mysql
Navicat Or SQLyog
TortoiseSVN
DB (mangos , Realmd , Characters

N!CE^M4N
15-07-2009, 13:05
سلام حسین !

این سروری که توش بازی میکنی ! Iranblizz.selfip.com این 3.1.3 نیست که !

دیتا بیسها و منگوس واسه ران کردن پچ 3.1.3 رو واسم میزاری ممنون میشم !

لطفا لینک بده !

Hamed-Beckham
15-07-2009, 15:42

اينم لينك دانلود

اقا واقعا دمت گرم !!!!
خیلی کمکم کردی !
کسی دستورات GM رو داره ؟ واسه 3.0.9 ؟؟؟ اخه اینهایی که تو پست اول هستش واسه 2.4.3 هستش . کار نمی کنه .
ممنون :11:

Harvest_Moon_Iman
15-07-2009, 18:44
اینم منگوش جدید . امید وارم خوشتون بیاد

MaNGOS ~ AMBER~
UDB + MaNGOS + ScriptDev2 + Patches
Compiled by ShivaJiva101

This is a standalone dual server with MaNGOS, Apache, PHP, SQLyog, MySQL, Website ALL PRE-INSTALLED! Plus UDB databases are created & populated & installer will extract dbc, map & vmap files from your client. Also included is AmberGUI a small program I coded to launch and backup your servers & restart them if they terminate or become unresponsive as well as hiding the console windows from the desktop and tools including dependancy files extraction. Just a different flavour of MaNGOS for your consumption & with updates that are released frequently [14-28 days] your always upto date. Enjoy! *burp* [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Details...Download is 3~55Mb depending on version.
Requires Netframework 3.5 SP1 or later. Just run installer and READ the pre-installation notes and then check the \docs folder for ReadMe.rtf and read the revision logs if you want to know whats been fixed.

Latest Full Installation paq - for client v3.1.3
UDB 0.11.5 CS381 + MaNGOS 0.13.0 v8030 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Updates - for client v3.1.3
UDB 0.11.5 CS381 + MaNGOS 0.13.0 v7928-v8035 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Latest Full Installation paq - for client v3.0.9
UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7899 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7748 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7624 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS368 + MaNGOS 0.13.0 v7372 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Updates - for client v3.0.9
UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7899-v7928 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7748-v7899 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7689-v7748 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7624-v7689 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7579-v7624 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7528-v7579 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7476-v7528 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS369 + MaNGOS 0.13.0 v7372-v7476 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UDB 0.11.0 CS368 + MaNGOS 0.13.0 v6766-v7372 Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

All Releases including older releases that have been downloaded in the last 60 days can be found here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Current Patches: ScriptDev2 & AuctionHouseBot & Jail

Please Note: It is my intention to encourage people to actively assist in the respective projects development by removing the initial steep learning curve of installing and configuring mysql & apache servers and compiling the source. Its not perfect but good enough to allow you to test the concept and see the current state of development but REMEMBER...
The reality is that a much more stable platform can be achieved with proper MySQL & Apache installations running as services and a mangos core/Db compiled from the latest sourcecode by you on the computer you use as the server.
Use it as you see fit, after all Im not responsible for your actions, but understand my intent.

Harvest_Moon_Iman
15-07-2009, 18:46
لطفا نظر بیدین

hvlmm
15-07-2009, 21:55
اقا واقعا دمت گرم !!!!
خیلی کمکم کردی !
کسی دستورات GM رو داره ؟ واسه 3.0.9 ؟؟؟ اخه اینهایی که تو پست اول هستش واسه 2.4.3 هستش . کار نمی کنه .
ممنون :11:
سما با زدن .co یا .coomand ایست کار های جی ام و می تونب ببینی !

TCG
15-07-2009, 22:15
سلام ....

تو شاخه wow خودتون یه فایل دارین به اسم Luncher با اون میتونید آپدیت کنید ولی ....

واقعا صرف نمیکنه آخه پچ شده 3.1.3 و حجم اون شده 13Gig به اسم Wrath Of The Lich King ....

شما میتونید DVD اون رو تهیه کنید یا از game net های اطراف خودتو پچ کامل رو بگیرید ....

blizzardwow جان. متاسفانه توی شهر ما فقط یک گیم نت هست اونم ماییم!
چیکار کنم به نظرت؟!

Bllizzardwow
15-07-2009, 22:51
blizzardwow جان. متاسفانه توی شهر ما فقط یک گیم نت هست اونم ماییم!
چیکار کنم به نظرت؟!

دوستی یا آشنائی کسی ندارین که پتچ رو براتون پست کنه ؟

Bllizzardwow
15-07-2009, 22:52
لطفا نظر بیدین

مرسی از زحمتی که برای بچه ها کشیدی حرف نداره :11:

Bllizzardwow
15-07-2009, 22:55
سلام حسین !

این سروری که توش بازی میکنی ! Iranblizz.selfip.com این 3.1.3 نیست که !

دیتا بیسها و منگوس واسه ران کردن پچ 3.1.3 رو واسم میزاری ممنون میشم !

لطفا لینک بده !

من تو ایران بلیز بازی نمیکنم این سروره خودمه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در ضمن تا 2 روزه دیگه بهترین 3.1.3 آسیا رو ران میکنم در ضمن اولش هم اکسپی ریت بالا هست میتونین بیائین و لذت ببرین

Bllizzardwow
15-07-2009, 22:57
لطفا نظر بیدین

راستی ممنون میشم اگه مطلبی رو از جائی کپی میکنین لینکه سایته منبع هم بزارین شاید بچه ها اونجا چیز های دیگه هم پیدا کنن

Bllizzardwow
15-07-2009, 23:01
آخرین ورژن Navicat خیلی خفنه

با این نرم افزار بعضی فایل های SQL که اررور میدن رو میشه قسمتی که اررور میده رو رد کرد و بقیه قسمتها رو اینپورت کرد واقعاً خفنه

:27:

TCG
16-07-2009, 00:25
دوستی یا آشنائی کسی ندارین که پتچ رو براتون پست کنه ؟
متاسفانه کسی رو ندارم.
شما میتونی برام بفرستی؟
حق الزحمت محفوظه فقط شماره حساب بده تا تقدیم کنم.
مرسی.