PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارشناسی داوری مسابقات لیگ برتر

Devil_xxx2008
14-09-2008, 00:43
سلام دوستان
تو این تاپیک میخوایم به صورت کاملا منطقی به بحث راجع به داوری و کارشناسی به پردازیم

قوانین :
1. لطفا نظرات خودتون رو بدون توجه به نظر دیگران بدید
2. از توهین به نظر دیگران به شدت پرهیز کنید
3. اگر با نظر شخص دیگه ای مخالفین مخالفتتون رو به صورت منطقی و بدون توهین بیان کنید
4. از کل کل به شدت بپرهیزید
ممنون از همکاریتون
:40:

Babak
14-09-2008, 01:02
دوستان لطف کنن و تاپیک رو نبرن ترش .
نقد با توهین خیلی فرق داره .
تحلیل با کوبیدن فرق داره .
اشتباه ماله انسانه .
میشه یک داور رو معلق کرد بخاطر داوری بد . اما نمیشه داور رو اعدام کرد برای بد داوری کردن .
پس داور ها رو اعدام نکنید
پستی که هواداران رو تحریک کنه ارسال نکنید

و

مهمتر از همه

وارد کل کل نشین .

vahidhgh
14-09-2008, 01:20
خوب عزیز از کجاش شروع کنیم از سه بازی پرسپولیس که حقش رو خوردن انصافا من جای قطبی باشم همین فردا جمع میکنم میرم
به جای 3 میلیارد پول که به دایی دادند میرفتند چهارتا داور خارجی برای درس دادن می آوردند :41:
خدایی اون هند نبود اگر همه باز ی ها یکی جلوی درواز ه اونجوری وایسه که هیچ تیمی گل نمیز نه :18:

Devil_xxx2008
14-09-2008, 02:21
منم با اجازتون نظرم رو درباره بازیه آخر پرسپولیس بگم
به نظر من که اون هند 100% پنالتی بود
آخه فاصله که زیاد کم نبود
بعدش هم طرف تابلو دستشو آورد جلوی توپ
تازه باید طرف رو هم اخراج میکرد چون توپ داشت میرفت تو دروازه

ولی اون خطا رو خوب ندیدم

lindows
14-09-2008, 09:11
نظر من در مورد اون هند قطعا پنالتي بود
فاصله اي كه آقاي مرادي ميكفت درسته ولي در صورتيه كه بازيكن عكس العمل نشون نده
اگه دقت كنيد موقع ضربه به توپ كف دست بازيكن به سمت زمينه ولي وقتي توپ بهش نزديك
ميشه كف دست به سمت توپ ميگرده
خوب اين يعني چيه ؟ يعني جلو گيري از توپ
توپ هم به سمت بدن نبود كه بخواد دفاع كنه كه توپ بهش نخوره

توي برنامه ورزش از نگاه 2 جمعه شب هم هادي دزفولي از مرادي سوالي پرسيد كه توش موند
گفت اكه اين بازيكن توي دروازه ايستاده بود و اين حركت را ميكرد شما باز هم همين نظر را داشتيد

حالا منتظريم آقاي مرادي فيلم را به فيفا ببرند و نتيجه را اعلام كنند !

ولي دركل داوري خوبي داشت بعضي جاها هم به سود پرسپوليس سوت زد ولي همين يه صحنه كارش را خراب كرد

حالا نظر بقيه دوستان چيه

saeed_h1369
14-09-2008, 11:41
صد در صد پنالتی بود اما اون یکی خطا پنالتی نبود خدایی

Rjoun
14-09-2008, 19:22
پنالتي 100% استقلال مقابل صباي قم هم ديده نشد.
به افتخار آقاي عنايت...

Devil_xxx2008
14-09-2008, 22:18
پنالتي 100% استقلال مقابل صباي قم هم ديده نشد.
به افتخار آقاي عنايت...

میشه دقیق تر بگی دوست عزیز
با دلیل لطفا
:10:

hoomaan
14-09-2008, 23:18
تو برنامه ورزش 2 دزفولی به مرادی گفت : تو این چند سال اخیر هر چی بازیه حساس بهت دادن سوت بزنی
.... توش . تو اصلا ژن داوری نداری. واقعا حال کردم . خدا کنه نود هم یه کارشناس نترس بیاره .

vahidhgh
15-09-2008, 01:04
مرادی دیگه یه جوری شده که فکر میکنه خدای داوری هستش هر سوتی که میزنه صد در صد درسته
نمیشه کاریش کرد باید بسازیم:41:
داور هفته اول فکر کنم ممبینی بود خدایی قضاوتش حرف نداشت

sinasalar2007
15-09-2008, 01:20
تو برنامه ورزش 2 دزفولی به مرادی گفت : تو این چند سال اخیر هر چی بازیه حساس بهت دادن سوت بزنی
.... توش . تو اصلا ژن داوری نداری. واقعا حال کردم . خدا کنه نود هم یه کارشناس نترس بیاره .
میشه لطف کنی و راجع به دزفولی حرفی نزنی؟
اگر اشتباه نکنم قبل از اعزام مرادی به المپیک این دو تا باز کنار هم قرار گرفتند . دزفولی یه حرفایی می زد برای منم عجیب غریب بود . بعد مرادی با استناد به قانون حرفشو رد می کرد . مثلا یادمه گفت چرا ما از پیشکسوتان داوری برای نظارت از بازیها استفاده نمی کنیم . اقای عنایت چرا تا ناظران داوری سنشون به 65 می رسه بازنشتشون میکنه ؟
مرادی هم جواب داد که این طبق قوانین فیفاست . فیفا هم همین کارو میکنه ...
جناب دزفولی یکم از فوتبال روز دنیا عقبه ( باید قبول کرد )

Rjoun
15-09-2008, 07:56
میشه دقیق تر بگی دوست عزیز
با دلیل لطفا
:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم دليل.:10:

hoomaan
15-09-2008, 11:51
میشه لطف کنی و راجع به دزفولی حرفی نزنی؟
اگر اشتباه نکنم قبل از اعزام مرادی به المپیک این دو تا باز کنار هم قرار گرفتند . دزفولی یه حرفایی می زد برای منم عجیب غریب بود . بعد مرادی با استناد به قانون حرفشو رد می کرد . مثلا یادمه گفت چرا ما از پیشکسوتان داوری برای نظارت از بازیها استفاده نمی کنیم . اقای عنایت چرا تا ناظران داوری سنشون به 65 می رسه بازنشتشون میکنه ؟
مرادی هم جواب داد که این طبق قوانین فیفاست . فیفا هم همین کارو میکنه ...
جناب دزفولی یکم از فوتبال روز دنیا عقبه ( باید قبول کرد )

شما چون استقلالی هستی از اینکه مرادی رو ضایع کرده ناراحتی .
ولی من نه با شما نه با هیچ استقلالیه دیگه اصلا اصلا اصلا اصلا نه کل کل میکنم نه بحث . چون به هیچ جایی نمیرسه . به قول عادل ف مردم خودشون قضاوت می کنن . :31:

sinasalar2007
15-09-2008, 14:50
شما چون استقلالی هستی از اینکه مرادی رو ضایع کرده ناراحتی .
ولی من نه با شما نه با هیچ استقلالیه دیگه اصلا اصلا اصلا اصلا نه کل کل میکنم نه بحث . چون به هیچ جایی نمیرسه . به قول عادل ف مردم خودشون قضاوت می کنن .

اصلا بحث ضایع کردن مطرح نیست ! اصلا دزفولی چی گفت که من نشنیدم ؟
مرادی طبق قوانین فیفا داشت توضیح میداد که اقا این پنالتی نیست . دزفولی همین طوری هی می گفت پنالتیه

Devil_xxx2008
16-09-2008, 00:19
خوب 90 رو دیدین دیگه
دیگه این مرادی شخصیت خودش رو نشون داد

amirtoty
16-09-2008, 00:30
ولی خیلی دارن در حق این تیمای بزرگ ظلم میکنن این چه وضع داوریه !

هــــــــــر وقت این مرادی داوری تیم پرسپولیس دستش بود یک گندی زده !

اصلا معلوم نیست چی میگه!!! میگه پنالتی نبود! میگه داور درجه3 هم تشخیص میداد پنالتی نبود :دی:دی برای همینم مرادی پنالتی نگرفت دیگه !!! :دی:دی

amirtoty
16-09-2008, 00:31
اسم تاپیک و عــــــــوض کنین بزارین 90 هر هفته هم یک نظرسنجی جدید بزارین!!!

من خودم میخواستم یک تاپیک به اسم 90 باز کنم دیدم این هست !

بردیا
16-09-2008, 00:35
تاپیک مخصوص برنامه 90 هستش ولی من نمیتونم پیداش بکنم
خب امروز که همه فکر کنم فهمیدن
حرفای جلال مرادی هم واقعا غیر منطقی بود.حتا بحثی که میکرد خیلی خنده دار بود

H A M A S
16-09-2008, 21:49
توي برنامه نود ديشب آذري مدير عامل راه اهن داريوش مصطفوي رو کوبيد جوري که دهن فردوسي پور واموند.
البته آذري حق داشت چون اگر اين صحنه ها براي يک تيم شهرستاني پيش بياد فلک هم به دادشون نميرسه

بردیا
16-09-2008, 21:58
آذری فقط شعور خودشو نشون داد و مصطفوی هم با جواب ندادن بهش تیزهوشیشو جوری که آخرش با عصبانیت تلفن رو قطع کرد.
مصطفوی هم زیرزیرکی تیکه مینداخت و یه بارم گفت ما داریم درباره فوتبال صحبت میکنیم نه ژیمناستیک
آذری فقط داشت فرافکنی میکرد تا بتونه از زیربار پرسش عادل درباره امرایی در بره.

Devil_xxx2008
17-09-2008, 02:58
داور این بازیه پرسپولیسم داور بود مرادیم داوره
یک اشتباه نداشت

Rjoun
18-09-2008, 11:02
با اينكه اصلا از آذري خوشم نمياد اما بيشتر حرفهاش كاملا درست بود!

amirtoty
18-09-2008, 12:30
با اينكه اصلا از آذري خوشم نمياد اما بيشتر حرفهاش كاملا درست بود!
کجاش درست بود؟؟؟
بهتر از رو تعصب حرف نزنی

devil_ff2008
28-09-2008, 17:11
نظرتون راجع به گلهای راه آهن که گرفته نشد چیه ؟

Rjoun
28-09-2008, 17:22
نظرتون راجع به گلهای راه آهن که گرفته نشد چیه ؟
خوب هر دو به درستي مردود اعلام شدن!
اين كه مثل روز روشن هستش!
گل اول كه هند بود.
گل دوم هم آفسايد بود.

devil_ff2008
03-10-2008, 17:06
یکی از ضعیف ترین داوری های لیگ رو امروز دیدیم
واقعا که

sudotux
03-10-2008, 17:17
داوری افتضاح بود ...

corey
03-10-2008, 17:19
داوری وحشتناک بود اصلا یک سری صحنه ها بازی ول میکرد
پیروز قربانی توپ با دست زد کارت نداد از اون تابلوتر نداشتیم همین طور هند توره که اصلا ندید داور

unartig
03-10-2008, 17:51
افتضاح ترین تیم داوری که توعمرم دیدم

devil_ff2008
03-10-2008, 18:59
اینم تصویر پاس گل اس تق لال
با اجازه Rezahp2 عزیز

دیگه خودتون قضاوت کنین

iammahdi
03-10-2008, 19:16
تابلوه که آفسایده ...بازیکن آبی جلوتره....

devil_ff2008
03-10-2008, 19:19
تازه 2 تا پنالتیه پرسپولیس به کنار
واقعا *** با این داوریش

iammahdi
03-10-2008, 19:22
اگه این گله استقلال قبول نمی شد مسله از نظر روحی فرق می کرد و ممکن بود گل های زیادی زده بشه.....

corey
03-10-2008, 19:31
دوستانکارشناسا هم سلیقه ای عمل می کنن نمونش سیار که گفته 2 تا پنالتی برای پرسپلیس گرفته نشده و اون جا هم کارتی که به برهانی داده شده بود درسته ولی نصیرزاده گفته که اون جا روی برهانی خطا شده

در کل به نظرم داوری خیلی لیراد داشت و 2تا تیم از داوری ضربه خوردن

rezahp2
03-10-2008, 19:32
یکی دیگه

hamzeaziz
03-10-2008, 19:37
خوب مثل ورز معلومه که دست راستش تو آفساید بود اگه میگه نه خوب نگاه کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

charlize
03-10-2008, 19:38
تابوه که آفسایده ...بازیکن آبی جلوتره....

کجاش آفسایده مهدی؟!!؟!؟
پنالتی رو که برامون نگرفتن...دقیقه دهم که نیازی به توضیح نی...بازم میاید و میگید داوری به سود استقلاله؟!؟!؟
قراره که وجدانی حرف بزنیم نه روی تعصب...

Rjoun
03-10-2008, 19:39
به هيچ عنوان آفسايد نيست.

corey
03-10-2008, 19:42
زاویه دوربین تو این صحنه زیاد خوب نیست ولی به نظرم برهانی میم بدن جلوتره و اینو از روی خط کشی زمین میگم
ولی به نظرم کار اخبار ورزشی درست نبود که اومد نظر فقط یک کارشناس در رابطه با داوری پرسید و جالبه این همه صحنه مشکوک بود و نصیزاده فقط در رابطه با اون صحنه صحبت کرد

iammahdi
03-10-2008, 19:58
اینو چی می گید....

unartig
03-10-2008, 19:59
زاویه دوربین تو این صحنه زیاد خوب نیست ولی به نظرم برهانی میم بدن جلوتره و اینو از روی خط کشی زمین میگم
ولی به نظرم کار اخبار ورزشی درست نبود که اومد نظر فقط یک کارشناس در رابطه با داوری پرسید و جالبه این همه صحنه مشکوک بود و نصیزاده فقط در رابطه با اون صحنه صحبت کرد
اگرمنظورت سیار هست باید بگم این کارشناس چندسالی هست توآفسایده نظراتش :41:من هرکیو قبول داشته باشم اینو قبول ندارم :19:میادمیگه داورها توآلمان 6هزاردلاردرآمددارند من اصلا به آلمان بودن این آقا شک دارم :31:

m1367m2006
03-10-2008, 20:04
نمیشه گفت داور تو این صحنه بد بوده اون کمک داور پرچم نزده
داور هم کلا قضاوت جالبی نداشت

saeed_h1369
03-10-2008, 22:00
تابلو تو آفسایده دیگه

mostafaeshghi
03-10-2008, 23:19
اینو چی می گید....

شکا چطوری این خط کشیو انجام دادی یعنی شما چه اطمینانی داری که بتونی دقیقترین خط را روی تصویر و اونهم از این زاویه بکشی !؟ و اثبات کنی که آفساید بوده !؟

من استقلالیم ولی مخالف سرسخت تعصب ! سعی میکنم در هر چیزی به کارشناسش رجوع کنم ! کارشناس داوری میگه که این صحنه صحیحه و یه پنالتی برای استقلال گرفته نشد و بعضی از خطاهای در جریان بازی به افراط آوانتاژ داده شد (مد نظر داشته باشید که اینها را نصیرزاده داور پرپولیسی الاصل گفته باز دمش گرم آدم متعصب و غیر منطقی نیست)

خواهشا سعی کنید یه کم واقع بین و منطقی باشید و به نظر دوستان هم احترام بگذارید و مهمترین چیزی که شما اصلا رعایت نمیکنید رعایت احترام دیگران و هواداران را بکنید ! آخه خدایی زشته تیم ها و هوادارانشان را با این الفاظ زشت و مزخرف بخوانیم !

با تشکر از حسن توجه ی شما !

قربانتان: مصطفی عشقی

iammahdi
03-10-2008, 23:29
شکا چطوری این خط کشیو انجام دادی یعنی شما چه اطمینانی داری که بتونی دقیقترین خط را روی تصویر و اونهم از این زاویه بکشی !؟ و اثبات کنی که آفساید بوده !؟

من استقلالیم ولی مخالف سرسخت تعصب ! سعی میکنم در هر چیزی به کارشناسش رجوع کنم ! کارشناس داوری میگه که این صحنه صحیحه و یه پنالتی برای استقلال گرفته نشد و بعضی از خطاهای در جریان بازی به افراط آوانتاژ داده شد (مد نظر داشته باشید که اینها را نصیرزاده داور پرپولیسی الاصل گفته باز دمش گرم آدم متعصب و غیر منطقی نیست)

خواهشا سعی کنید یه کم واقع بین و منطقی باشید و به نظر دوستان هم احترام بگذارید و مهمترین چیزی که شما اصلا رعایت نمیکنید رعایت احترام دیگران و هواداران را بکنید ! آخه خدایی زشته تیم ها و هوادارانشان را با این الفاظ زشت و مزخرف بخوانیم !

با تشکر از حسن توجه ی شما !

قربانتان: مصطفی عشقی

ممنون من از رو خطای چمن خطو کشیدم...
ولی من یادم نمی یاد که دیگران رو با الفاظ بد خطاب کنم ...

mostafaeshghi
04-10-2008, 00:40
ممنون من از رو خطای چمن خطو کشیدم...
ولی من یادم نمی یاد که دیگران رو با الفاظ بد خطاب کنم ...

به نظر من این کار اشتباه است چون به هیچ وجه نمیشه از این زاویه تصمیم گیری دقیقی کرد ! بهتره که به نظر کارشناسان رجوع کنیم !

بنده از حضور شما دوست عزیز معذرت میخوام ! من منظورمم دوست عزیزمون : devil_ff2008 که استقلال را به شیوه ی بسیار مسخره و زشت خطاب میکنند ! واقعا بچه بازیه ما به خاطر دو تا تیم فوتبالی که فقط ازشون به عنوان منبع تفریح استفاده میکنیم اینطور رفتار کنیم و همدیگر را زیر سوال ببریم !

از همه ی دوستانی که رعایت میکنند ممنون ! (خدایی کمی فکر کنید ارزششو نداره)

beginner63
04-10-2008, 09:07
از روي اين تصوير كه ميشه قضاوت كرد:

اين هم از نماي نزديك:

devil_ff2008
04-10-2008, 09:33
به نظر من این کار اشتباه است چون به هیچ وجه نمیشه از این زاویه تصمیم گیری دقیقی کرد ! بهتره که به نظر کارشناسان رجوع کنیم !

بنده از حضور شما دوست عزیز معذرت میخوام ! من منظورمم دوست عزیزمون : devil_ff2008 که استقلال را به شیوه ی بسیار مسخره و زشت خطاب میکنند ! واقعا بچه بازیه ما به خاطر دو تا تیم فوتبالی که فقط ازشون به عنوان منبع تفریح استفاده میکنیم اینطور رفتار کنیم و همدیگر را زیر سوال ببریم !

از همه ی دوستانی که رعایت میکنند ممنون ! (خدایی کمی فکر کنید ارزششو نداره)

من یادم نمیاد توهینی به کسی کرده باشم
به هر حال اگه کسی ناراحت شده من ازش عذر میخوام :11:
:40:

iammahdi
04-10-2008, 13:02
ممنون مصطفی عزیز...
من از رو عکسی که دوستمون گذاشت , می گم آفسایده...
ممنون می شم اگه کسی صحنه گل رو داره , فیلمش رو (فقط صحنه گل) رو آپلود کنه رو اون بهتر می شه نظر داد....
شاید من اشتباه کرده باشم...
در کل نمی شه از رو عکس گفت که آفسایده...باید به زمان زدن توپم نگاه کرد...
یه باره دیگه اگه به کسی جسارتی کردم معذرت می خوام....
البته باید بگم که درسته فوتبال بی هیجان یعنی هیچ...اما ما ام باید خودمون رو کنترل کنیم...
از همه دوستان چه استقلالی چه پرسپولیسی وچه طرفدار هر تیمه دیگه تشکر می کنم...
ممنون...

Rjoun
04-10-2008, 13:21
با تشكر از دوستان پرسپوليسي
devil_ff2008
iammahdi
متاسفانه در اين انجمن كل كل جاي خودش رو به توهين و تخريب داده و هر كسي كه از راه مي رسه به راحتي به همه توهين مي كنه.
نمي خوام بگم عامل اصلي چه كسي،چه گروهي هستش اما بايد بگم با جلوگيري از خيلي از مسائل اينجور كل كل ها و توهين ها خود به خود از بين ميره.
به عنوان مثال:
همين بحث بازي و بررسي و نقد بازي كه بايد توي تاپيك مختص به هر تيمي به اون پرداخته بشه رو شما توي هر انجمن ديگه اي اعم از متفرقه و... مشاهده مي كنيد.اين يه اشكال هستش چون هركسي به خودش اجازه ميده از ديد و منطق خودش بازي رو تفسير كنه.البته اين اشكالي نداره چون
اينجا يه انجمن هستش و محلي كه توي اون هزاران كاربر به مبادله اطلاعات مي پردازن.بدون شك هزاران كاربر هزاران سليقه متفاوت هم دارا هستن.اما وقتي نقد و بررسي به تخريب و توهين تبديل ميشه شما نبايد انتظار يه بحث زيبا و شاعرانه رو داشته باشيد.كلماتي مانند:اس تق لال بدون شك جوابي بهتر از لنگ پيدا نمي كنه!تحريك كاربران هوادار تيم هاي حريف بدترين كاره ممكن هستش.
و هزاران كلمه ديگه كه هر يك از طرفين با به كار بردن اونا فقط باعث جنجال ميشه.
چقدر خوبه كه ما توي تاپيك هاي خودمون به بررسي تيم هاي خودمون بپردازيم.
كه چرا با تعويض هاي قلعه نويي استقلال بازي برده رو مساوي كرد.يا چرا قطبي پترويچ رو از اول به بازي نگرفت؟نه اينكه تاكتيك هاي تيم هاي مقابل رو به بدترين شكل ممكن آناليز كنيم.بدون شك هر عملي عكس العمل مخصوص به خودش رو داره.
كارشناسي داوري چه دردي رو تا به حال دوا كرده كه اين بار هم بخواد كمك كننده باشه؟
بحث در مورده داوري خوب اما با منطق بايد باشه.! چقدر خوبه ما هم داور و قاضي خوبي باشيم و فقط تيم خودمون رو نبينيم.
و هزاران حرف ناگفته ديگه!
اميدوارم با رعايت احترام به همديگه شاهد اينجور بحثها نباشيم.
ممنونم

mostafaeshghi
04-10-2008, 13:41
از روي اين تصوير كه ميشه قضاوت كرد:

اين هم از نماي نزديك:
[/CENTER]

دوست عزیز شما چرا توجه ندارید ! این عکسی که شما داری کاملا زاویه ی خیلی بدی داره برای تشخیص آفساید بودن یا نبودن! پس بهتره نظر ندیم چون تمامی نظرات ما میتونه از خطای چشمی ایجاد بشه و کسی نمیتونه به طور قطعی ازرو این عکس نظر بده ! یا باید فیلمش را گیر بیارید (البته از صحنه ی دوربین آفساید گیر) یا عکسی که موازی با خط دفاع و حرکت برهانی باشه !

f.kh0511
04-10-2008, 16:15
این که گفتن نداره همه میدونن گل استقلال آفساید بود تازه حیف اون دوتا پنالتی که داور نگرفت

beginner63
04-10-2008, 16:40
دوست عزیز شما چرا توجه ندارید ! این عکسی که شما داری کاملا زاویه ی خیلی بدی داره برای تشخیص آفساید بودن یا نبودن! پس بهتره نظر ندیم چون تمامی نظرات ما میتونه از خطای چشمی ایجاد بشه و کسی نمیتونه به طور قطعی ازرو این عکس نظر بده ! یا باید فیلمش را گیر بیارید (البته از صحنه ی دوربین آفساید گیر) یا عکسی که موازی با خط دفاع و حرکت برهانی باشه !
دوست عزيز شما چه اصراري داريد كه بگيد نميشه تشخيص داد؟
1-عكسي كه از نماي دور هست رو در اندازه واقعي ببينيد
2-خطوط زمين چمن رو زير پاي بازيكنان پيدا كنيد
3-اگر دقيقا همون لحظه پاس داده شده باشه 100% آفسايده

گر چه با فيلم بهتر ميشه قضاوت كرد. اما اين عكس در اين لحظه چيزي جز آفسايد رو نشون نميده
موفق باشيد

corey
04-10-2008, 17:03
دیگه بازی تموم شد و این بحث ها فایده نداره
فقط فدراسیون و کمیته داوران با آوردن سعد کمیل کاری کردن که دعا به جون داورهای خودمون کنیم و دیگه از بازی بعدی امثال مرادی و ترکی بزارن داور

راستی دربی برگشت پارسال هم 3تا پنالتی داشت که داور هیچ کدوم نگرفت و کلا مثل اینکع داورا از گرفتن پنالتی تو آزادی !!!!!میترسن

MoJtaBa.R
04-10-2008, 17:18
دیگه بازی تموم شد و این بحث ها فایده نداره
فقط فدراسیون و کمیته داوران با آوردن سعد کمیل کاری کردن که دعا به جون داورهای خودمون کنیم و دیگه از بازی بعدی امثال مرادی و ترکی بزارن داور

راستی دربی برگشت پارسال هم 3تا پنالتی داشت که داور هیچ کدوم نگرفت و کلا مثل اینکع داورا از گرفتن پنالتی تو آزادی !!!!!میترسن

دقيقا اوکي ميباشم با نظرت

mostafaeshghi
05-10-2008, 11:59
دوست عزيز شما چه اصراري داريد كه بگيد نميشه تشخيص داد؟
1-عكسي كه از نماي دور هست رو در اندازه واقعي ببينيد
2-خطوط زمين چمن رو زير پاي بازيكنان پيدا كنيد
3-اگر دقيقا همون لحظه پاس داده شده باشه 100% آفسايده

گر چه با فيلم بهتر ميشه قضاوت كرد. اما اين عكس در اين لحظه چيزي جز آفسايد رو نشون نميده
موفق باشيد

این چه اصرار یه که شما داری تا با دلایل از ریشه خطا بهمون ثابت کنی این گل آفسایده !؟

آخه خط چمن شد دلیل ؟! شما میتونی تضمین کنی خطهای جمن همگی صاف هستند؟

من نمیگم کلا این صحنه افساید نیست من میگم نظر دادن از روی این عکس کار کاملا اشتباهیه چون زاویه ی کج عکس و همچنین نیاز به عکس با زاویه ی مستقیم اجازه ی تصمیم گیری و قضاوت صحیح را نمیده ! از شما دوست عزیز هم خواهشمندم به نظرات کارشناسان داوری و افراد خبره در این حیطه احترام بگذارید !

beginner63
05-10-2008, 13:53
آخه خط چمن شد دلیل ؟! شما میتونی تضمین کنی خطهای جمن همگی صاف هستند؟
اي ول من كه خودم كف كردم. ميذاريم به عهده افكار عمومي!!!