PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ویدیو کنفرانس

mohsen_blid
13-09-2008, 20:05
سلام خدمت دوستان
من نرم افزار ویدیو کنفرانس و وب کنفرانس رو می خواستم

kourosh_sos
13-09-2008, 20:31
با سلام
دوست عزیز اگه منظورتون استفاده از ویدئو ÷روپکشن هستش بهترین برنامه برای این کار ÷اور ÷وینت هستش
حالا اگه شما یکم کامل تر توضیح بدین شاید بتونم کمک بیشتری کنم

huti_421
13-09-2008, 23:22
سلام خدمت دوستان
من نرم افزار ویدیو کنفرانس و وب کنفرانس رو می خواستم

می خواید با چند نفر به طور همزمان کنفرانس تصویری با وب کم بذارید ؟

من Skype رو معرفی می کنم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هر کس آی دی خودش رو داره میتونید یه کنفرانس هم با ادد کردن آی دی ها ایجاد کنید برای دیدن وبکم و صوت ...

mohsen_blid
14-09-2008, 11:49
اینم یه راهنمایی من چنین چیزی را میخوام که با سرعت کم هم بتونه انجامش بدم
آدرس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
14-09-2008, 22:16
عزیز خوب بیشتر راهنمایی می کردی !!!

حالا فهمیدم چی می خوای !!!!

NetSupport School 9.02 full cracked :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_blid
15-09-2008, 09:54
ممنون دوست من
من نرم افزاری می خوام که بتونم باهاش یک پل تاک یا اتاق کنفرانس نصب کنم که با سرعت کم اینترنت در هر کجای ایران طرف بتونه در این اتاق (کنفرانس)شرکت کنه
ولی به نظرم نرم افزاری که شما گذاشتی برای سایت های اموزشی است

huti_421
15-09-2008, 16:18
ممنون دوست من
من نرم افزاری می خوام که بتونم باهاش یک پل تاک یا اتاق کنفرانس نصب کنم که با سرعت کم اینترنت در هر کجای ایران طرف بتونه در این اتاق (کنفرانس)شرکت کنه
ولی به نظرم نرم افزاری که شما گذاشتی برای سایت های اموزشی است

اینم خوب تو مایه های کنفرانسه ویدئوییه ... شما میتونید یه فیلم رو مثلا توی چند تا سیستم پخش کنید و این حرفا ...

ولی برای گفتگوی زنده با تصویر همون Skype که معرفی کردم فکر کنم به کارتون بیاد ...

دیگه غیر از این فکر نکنم مدل دیگه ای از کنفرانس وجود داشته باشه !!!

mohsen_blid
15-09-2008, 23:00
من به یکسری از نیاز هام اشاره می کنم و مایلم راهنمایی دوستان رو بگیرم
با توجه به ادرسی که گذاشتم متوجه شدید اولین ویژگی که باید این نرم افزار داشته باشه افرادی که با سرعت کم هستند بتونن وارد اتاق بشن
دوم داشتن وایتبرد یا تخته سیاه خودمون باشه برای تایپ و همچنین بتونیم تصاویر و پاورپینت بزاریم و اگر نیاز شد کنفرانس رو به صورت تصویری کنیم
و اخریش اینه که دارای امکان rss باشه که بتونیم به افراد خبر بدیم و در اخر هم بتونیم اتفاقاتی که در کنفرانس افتاده رو ذخیره کنیم
ممنون میشم نرم افزار مورد نیاز رو معرفی کنید حتی اگر از بین نرم افزار های که معرفی کردید
بعدشم ویدیو کنفرانس به سخت افزار و همچنین ip خاصی نیاز داره و هزینه بر هم هست و هم طولانی میشه
طریقه نصب و چگونگی راه اندازیش رو هم اگر بگید ممنون میشم

kourosh_sos
16-09-2008, 14:18
با سلام دوست عزيز بهترين برنامه براي اين کار در خود ويندوز گنجنده شده برنامه نت متينگ کافي تو Run بزني conf برنامه باز ميشه بعد بايد يکسري تنظيمات انجام بدي اين برنامه هم قابليت ويدئو کنفرانش هم voice و همين طور چت رو داره در ضمن اين برنامه نيازي به اينترنت نداره و شما ميتوني از خط تلفن براي اينکار استفاده کني