PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میشه فایلهای بزگ مثل فیلم را سریع دانلود کرد

azer25
26-12-2005, 21:10
چطور میشه فایلهای بزگ مثل فیلم را سریع دانلود کرد

justmp3
26-12-2005, 21:59
این دیگه چه سوالیه؟!!!!

hoseinquest
26-12-2005, 22:33
رو لینکش کلیک میکنی میری 2 روز دیگه میای

azer25
27-12-2005, 05:35
این دیگه چه سوالیه؟!!!!
نه جدي ميگم.....باور كن ميشه
من يك جا شنيدم
به خدا راست مي گم..طرف خيلي كامپيوتر سرش مي شد...ولي چون نمي شناختمش روم نشد ازش بپرسم

azer25
27-12-2005, 05:36
رو لینکش کلیک میکنی میری 2 روز دیگه میای

اگر تو نبودي من چي كار مي كردم حسين جان

mpsjavad
27-12-2005, 20:46
با سلام ..

دوستان منظور خاصي نداشتن و فقظ كمي سوال شما براي اونها گنگ بود .. :)

اگر شما از خطوط ديال اپ ( خط تلفن ) استفاده ميكنيد .. نبايد انتظار زيادي داشته باشيد و تا يك حد معقول از پهناي باند بيشتر به شما تعلق نميگيره .. به عبارت ديگه در شرايط خوب از لحاظ خطوط بدون نويز و اختلال و استفاده از مودم هاي با يك استاندارد از طرف مشترك و ISP شما ميتونيد از بهترين پهناي باند ممکن يعني حدود ماکزيمم 56 Kb/S استفاده کنيد .. البته شريط ديگه اي هم بر توان و سرعت خطوط و پهناي باند شما و در نهايت سرعت اتصال تاثير داره که قبلا راجع به اون بحث شده ..

موفق باشيد ..

justmp3
27-12-2005, 21:01
mpsjavad جان میشه در مورد Adsl هم توضیحی بدی یعنی راهی وجود داره که سرعتش را بیشتر کرد که از بهترین پهنای باند استفاده کنه!؟

من از خیلی نرم افزارها استفاده کردم... بعضیاش روی دایل اپ تاثیر داشت ولی هیچ کدوم سرعت Adsl را بیشتر نمیکنه!!

ایا راهی هست؟!

mpsjavad
28-12-2005, 01:23
با سلام ..

خوب دوست من شما اول بايد ببيني Adsl تحت چه شرايطي بهترين پهناي باند رو به شما ميده :

-- در مرحله اول بحث فاصله پيش مياد هر چقدر مشترك از مركز تلفن مسافت دورتري داشته باشه به همان نسبت از سرعت و كيفيت پايين‌تري برخورداره ..

-- همون طور كه ميدونيد Adsl از زوج‌سيم مسي تلفن شهري استفاده ميكنه پس كيفيت اين خطوط خيلي مهمه ( درست مثل ديال اپ ) هر چقدر خط شما دچار فرسودگي و به سبب اون نويز و اختلال بيشتري باشه كيفيت نقل و انتقال ديتا هم پايين مياد ..

و شرايط مختلف ديگه من جمله پهناي باند اختصاصي شما نوع تجهيزات استفاده شده در مركز مخابرات و ...

كه شرايط بالا يكسري شرايط تحميلي هست و زياد نميشه اسباب بهبودش رو فراهم كرد ..

در كل براي بهبود سرعت بهترين راه حل استفاده درست و بهينه از اون پهناي باندي هست كه به ما تعلق ميگيره مثلا كنترل نرم افزار هايي كه امكان داره از پهناي باند شما نا خواسته استفاده كنند .. مثلا به روز رساني خودكار و ..

در كل من به شخصه نرم افزار ي رو نديدم كه واقعا و به طور عملي سرعت رو تا حد ملموسي افزايش بده ( البته روي ADSL تجربه زيادي ندارم ... )

موفق باشيد ..