PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتباط با تیم مدیریت

mehdi_7070
12-09-2008, 20:56
با عرض سلام

لطفا مواردی را که مشخصا به تیم مدیریت انجمن مربوط می‌باشد (و نه به شخص خاصی در تیم مدیریتی/مانند موارد مدیریتی، انتقادها و پیشنهادها و...) را در این تاپیک مطرح کنید.

با تشکر

sma3ali
23-07-2009, 11:06
آقایان مدیران محترم سلام
فقط یک چیز میگم همین این رسمش نبود البته اگر اینیکی را هم پا نکنید باید تعجب کرد

mehdi_7070
23-07-2009, 14:50
آقایان مدیران محترم سلام
فقط یک چیز میگم همین این رسمش نبود البته اگر اینیکی را هم پا نکنید باید تعجب کرد
سلام دوست عزیز
شما موردتون را برای من پی‌ام کنید، سعی می‌کنم حل کنم.
(می‌بینید که "بازنشسته" هستیم دیگه!:31:)

4ve30n4
24-07-2009, 12:15
سلامم.. آموزش یا رهنمایی کرک برنامه های داخلی هم ممنوعیت دار یا فقط گذاشتن کرک ممنوع شده

mehdi_7070
24-07-2009, 12:48
سلامم.. آموزش یا رهنمایی کرک برنامه های داخلی هم ممنوعیت دار یا فقط گذاشتن کرک ممنوع شده
خودتون چی فکر می‌کنید؟!:31:
طبیعتا ممنوع هست دیگه:46:

mimic
25-07-2009, 10:48
من یک انتقاد دارم از قانون این انجمن جناب بازنشته. چرا فقط کرک برنامه های داخلی غیر مجاز است؟ چرا کرک نرم افزار های خارجی مباح و داخلی حرام است؟ در تمامی انجمن های دیگر هم همین قصه هست
خیلی دلم می خواهد اسم 10 تا دونه نرم افزار ایرانی را که بدون سرس دزدی یا موارد نظیر آن درست شده اند یکی برای من نام ببره
وقتی برای حقوق دیگران ارزشی قایل نیستیم توقع دارید آنان چقدر برای ما ارزش قایل شوند!

mehdi_7070
25-07-2009, 11:13
من یک انتقاد دارم از قانون این انجمن جناب بازنشته. چرا فقط کرک برنامه های داخلی غیر مجاز است؟ چرا کرک نرم افزار های خارجی مباح و داخلی حرام است؟ در تمامی انجمن های دیگر هم همین قصه هست
خیلی دلم می خواهد اسم 10 تا دونه نرم افزار ایرانی را که بدون سرس دزدی یا موارد نظیر آن درست شده اند یکی برای من نام ببره
وقتی برای حقوق دیگران ارزشی قایل نیستیم توقع دارید آنان چقدر برای ما ارزش قایل شوند!

تا جایی که یادم میاد، زمانی که می‌خواستیم قانون شماره 12 را تکمیل و تصحیح کنیم، نیم‌نگاهی به قوانین مصوب کشور داشتیم. توی قوانین مصوب مجلس هم ایرادی به استفاده از نرم‌افزار خارجی کرک شده گرفته نشده بود! ما هم از همین تبعیت کردیم.
حتی شما اگه یه نرم‌افزار خارجی را فارسی کرده باشید، حق کپی‌رایت برای شما محفوظ هست.
این‌جوری شخم زدن به صنعت نرم‌افزار ایران هم کار درستی نیست! همه می‌دونیم که بعضی از شرکت‌ها از این کارها می‌کنند یا حقوق کاربر را رعایت نمی‌کنند، اما همه هم این‌طور نیستند.

mimic
25-07-2009, 14:01
تا جایی که یادم میاد، زمانی که می‌خواستیم قانون شماره 12 را تکمیل و تصحیح کنیم، نیم‌نگاهی به قوانین مصوب کشور داشتیم. توی قوانین مصوب مجلس هم ایرادی به استفاده از نرم‌افزار خارجی کرک شده گرفته نشده بود! ما هم از همین تبعیت کردیم.
حتی شما اگه یه نرم‌افزار خارجی را فارسی کرده باشید، حق کپی‌رایت برای شما محفوظ هست.
این‌جوری شخم زدن به صنعت نرم‌افزار ایران هم کار درستی نیست! همه می‌دونیم که بعضی از شرکت‌ها از این کارها می‌کنند یا حقوق کاربر را رعایت نمی‌کنند، اما همه هم این‌طور نیستند.

دوست عزیز دیدم پایه خدمتی شما بالاست یک سوال شخصی کردم از خودتان! کاری به قوانین کشور و مجلس و پجلس ندارم. به واسطه پست هایی که از شما در این انجمن دیدم این سوال را از شما پرسیدم. همین
نظر شخصی بدین. البته اگه خواستی نظر بده
مخلص شما هم هستیم:46:

mehdi_7070
25-07-2009, 15:22
دوست عزیز دیدم پایه خدمتی شما بالاست یک سوال شخصی کردم از خودتان! کاری به قوانین کشور و مجلس و پجلس ندارم. به واسطه پست هایی که از شما در این انجمن دیدم این سوال را از شما پرسیدم. همین
نظر شخصی بدین. البته اگه خواستی نظر بده
مخلص شما هم هستیم:46:

خب اگه قرار باشه کپی‌رایت توی ایران اجرا بشه، طبیعتا باید این کار را کرد. ولی الان متأسفانه ما در همه‌ی زمینه‌ها با معیارهای بین‌المللی خیلی فاصله داریم:31:

ehsan30
26-07-2009, 13:34
سلام

خب اگه قرار باشه کپی‌رایت توی ایران اجرا بشه، طبیعتا باید این کار را کرد. ولی الان متأسفانه ما در همه‌ی زمینه‌ها با معیارهای بین‌المللی خیلی فاصله داریم:31:

به نظر من برای اجرای قانون کپی رایت باید فرهنگ سازی بشه ، وقتی که ما از کودکی به بچه هامون دروغ گفتن

را یاد میدهیم نباید به این راحتی انتظار داشته باشیم که اون کودک به خود ما هم دروغ نگه ،در مورد کپی رایت هم

همین طور ،نمی دونم چرا ولی یک عده توی مملکت هستند که نمی خواهند کشور در زمینه های مختلف کامپیوتر

پیشرقت کنه ،شما هم در چند تا پست بالاتر به نکته خوبی اشاره کردید ،تا ما به حقوق کسی

احترام نگذاریم نباید انتظار داشته باشیم که به حقوق ما هم احترام بگذارند ، در مورد نرم افزار های داخلی که خدارو

شکر در این زمینه هم پیشرفت نکردیم ، یا حداقل اگر حرکتی بوده بس و ناچیز بوده ، آخه تا وقتی که نرم افزار های

روز دنیا با نازلترین قیمت دستمون میرسه ، کی میره ویندوز اصل بخره (حتی خود من) ما خیلی خیلی خیلی با

معیارهای جهانی فاصله داریم ، وقتی که یک شرکت یک برنامه آموزشی تولید می کنه که وقتی اتورانش اجرا میشه

100 تا تروجان و ... رو کامپیوترت اجرا میشه و باعث میشه که کامپیوترت آسیب پزیر تر بشه و زودتر هک بشه ، شما

اسمش را چی میگذاری؟؟حالا با این ذهنیت یک نفر هم بخواهد یک قدمی در راه تولید نرم افزار در این مملکت برداره!

آیا موفق میشه؟؟(شاید هم این جا جاش نبود ، با عرض پوزش :) )

بای

mehdi_7070
26-07-2009, 15:02
به نظر من برای اجرای قانون کپی رایت باید فرهنگ سازی بشه ، وقتی که ما از کودکی به بچه هامون دروغ گفتن را یاد میدهیم نباید به این راحتی انتظار داشته باشیم که اون کودک به خود ما هم دروغ نگه ،در مورد کپی رایت هم همین طور ،نمی دونم چرا ولی یک عده توی مملکت هستند کی نمی خواهند کشور در زمینه های مختلف کامپیوتر پیشرفت کنه
من که می‌دونم آخرش این بحث به جایی نمی‌رسه! باز هم همون بحث‌های همیشگی پیش میاد و ...!
فقط در زمینه کامپیوتر؟! نه خیر، بعضی‌ها هستند که کلا با هر نوع پیشرفت مردم توی این مملکت مخالف هستند. دلیلش هم واضح هست! ادامه نمی‌دهم چون می‌رسیم به اون‌جا که :"به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید !"

در مورد نرم افزار های داخلی که خدارو شکر در این زمینه هم پیشرفت نکردیم ، یا حداقل اگر حرکتی بوده بس و ناچیز بوده ، آخه تا وقتی که نرم افزار های روز دنیا با نازلترین قیمت دستمون میرسه ، کی میره ویندوز اصل بخره (حتی خود من)
موضوع این هست که برنامه‌سازهای ما هم هیچ نوع پشتوانه‌ای ندارند. فرض کن نرم‌افزار هم تولید کرد و وارد بازار شد (مکافات توزیع را صرف‌نظر کنیم!). حالا اگه پس‌فردا کرک‌شده‌اش را فروختند، کسی دیگه می‌ره از اون شرکت بخره؟! ما ایرانی‌ها نه! (موضوع مربوط به سال‌های اخیر هم نیست. مصاحبه با برنامه‌نویس زرنگار را بخونید!) پس اون بنده‌خداها هم حق دارند که چنین ریسکی را نکنند. بعید هم می‌دونم با شکایت چیزی نصیبشون بشه! در نتیجه بازار پر می‌شه از نرم‌افزار حسابداری و آموزشی و فارسی‌ساز! پس ما هم باید حقوقی را برای تولیدکننده در نظر بگیریم، بعد توقع داشته باشیم! اون‌جا دردناک می‌شه که دولت و حکومت هم توجهی به تولیدکننده نداشته باشه!!
حالا احتمالا یکی این وسط می‌گه، برنامه‌نویس‌ها خودشون ویندوز اصل روی کامپیوترشون هست که بخواهیم ما کپی‌رایت را براشون رعایت کنیم؟!
همون اول من گفتم که...:31:

persiankitty
26-07-2009, 17:35
يه بابايي تازگي ها يك شغلي پيدا كرده ، به اين صورت كه ميره دنبال موضوعات نقض كپي رايت ، هر چي كه حكم دادن و جريمه بريدن ، نصفش رو ميگيره ....

mehdi_7070
26-07-2009, 18:02
يه بابايي تازگي ها يك شغلي پيدا كرده ، به اين صورت كه ميره دنبال موضوعات نقض كپي رايت ، هر چي كه حكم دادن و جريمه بريدن ، نصفش رو ميگيره ....

جدی می‌گی؟!!
با این اوصاف، چه‌قدر گیر شاکی میاد؟!

persiankitty
30-07-2009, 17:34
يادم نيست. فكر ميكنم تا 5 ميليون تومن + جبران خسارت بود يك مقدار كمي هم حبس داشت.

mahan-25
30-12-2009, 14:39
اخه من چجوری مشکلم رو بگم؟ چرا نمیذاره من موضوع جدید بدم؟ اخه اینم شد قانون؟؟؟؟؟؟:41:
اینجا مشکلم رو میگم تا بلکه کسی جوابم رو بده:
می خواستم پسورد برنامه folder guard رو پیدا کنم
کسی هست کمکم کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hakhamanesh
30-12-2009, 22:10
اخه من چجوری مشکلم رو بگم؟ چرا نمیذاره من موضوع جدید بدم؟ اخه اینم شد قانون؟؟؟؟؟؟:41:
اینجا مشکلم رو میگم تا بلکه کسی جوابم رو بده:
می خواستم پسورد برنامه folder guard رو پیدا کنم
کسی هست کمکم کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تاپیک شماست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطبق قوانین باید منتظر باشید تا تاپیک تایید بشه

arash.parseh
01-01-2010, 00:01
من واسه تیم مدیریت پیام فرستادم...نمیخوان جوابه پیاممو بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خسته شدم اینقد منتظر موندم

arash.parseh
01-01-2010, 00:03
سلام..من واسه تیم مدیریت پیام خصوصی فرستادم..نمیخوان جوابه منو بدن؟؟ خسته شدم اینقد منتظر موندم:18:

hakhamanesh
04-01-2010, 12:07
موارد مربوط به انجمن را فعلا توی همین تاپیک مطرح کنید

salman rez
04-03-2011, 13:42
با سلام خدمت دوست عزیزم
میخواستم یه لطف بزرگ در حقم بکنی و این برنامه خارجی کم حجم رو برام کرک کنی
یه جورایی غیر معمولیه

salman rez
04-03-2011, 13:48
با سلام خدمت دوست عزیزم هخامنش
میخواستم یه لطف در حقم بکنی و این برنامه رو برام کرک کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش ممنونم

salman rez
11-03-2011, 12:13
مثل اینکه کسی نیست جواب ما رو بده
دوستان یه کمک به ما بکنید
حداقل بگید میشه یا نه

Babak
18-08-2012, 20:16
ارایه پیشنهاد / انتقاد جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])