PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين نرم افزار چت واسه موبايل (جاوا) باامكانات فوق العاده و بي نظير

djjamal
12-09-2008, 18:55
با عرض سلام خدمت تمامي دوستان ومديران.اين نرم افزار توسط اينجانب جمال فرامرزي در تمامي انجمن هاي پي سي ورلد موبايل،آي آر تي سي آي،موبايلستان،جي اس ام آريا و موبایل برای ایرانیان معرفي شده تا همه ايراني هاي گل لذت چت واقعي رو در موبايلشون احساس كنن،هرچند كه ممكنه اين نرم افزار براي عده اي قديمي شده باشه ولي خيليا حتي اسمشم نشنيدن.
مسنجرavacs live chat كه بدون شك يكي از بهترين مسنجرهاي موبايل هست دو سال پیش توسط شركت آواكس ساخته شده كه يك شركت روسي هست و براي سيستم عاملهاي جاوا،سيمبين و در پي استقبال بي نظيركاربران به تازگي براي كامپيوتر هم معرفي شده .امكاناتي رو كه اين شركت در سيستم جاوا قرار داده در هيچ نرم افزار ديگه اي يافت نميشه.هر چند كه نرم افزار گمنامي هست(البته در ايران:اگه رومهاي نرم افزار رو ببينين نظرتون عوض ميشه چون تقريبا همه روسي و عربين)ولي امكاناتش اين مسنجر قدرتمند رو به بهترين نرم افزار چتي موبايل تبديل كرده.اين مسنجر در مقايسه با همه ي نرم افزارهاي بزرگ ديگه مثل:
nimbuzz,talkonaut,ebuddy,googletalk,aqe,qeep,shmes senger و يا هر نرم افزار ديگه اي بهتر و قوي تر عمل مي كنه،چون همه ي اونا يه كم و كاستي دارن ولي ميتونم بگم تواين نرم افزار همه ي اين كم و كاستيا برطرف شده،همونطور كه از تصاوير و توضيحات سايت سازندم ميشه اينو فهميد.
برخي از ويژگي هاي اين نرم افزار رو از زبان خودم چون همش خود واقعيته:
1.استفاده بسيار كم از gprs كه باعث ميشه هزينه اينترنت شما بسيار پايين تر از مسنجرهاي پرطرفدار ديگه اي مثلnimbuzz,talkonaut,ebuddy و...باشه يعني براي هر ساعت چت بي وقفه شما فقط 10 تومان ميدهيد يعني يك پنجم همه نرم افزارهاي ديگه كه واقعا آخرشه يعني تقريبا رايگانه.
2.يه خبر خوب واسه عشق دانلودا:شما ميتونيد با آواكس هر فايلي اعم از آهنگ،عكس،فيلم،تم،بازي،برن امه و هرچيز ديگه اي رو از همه ي پوشه هاي گوشيتون چه رم و چه حافظه خود گوشي با سرعت بسیار بالا و تقریبا سه برابر نیم بوز ارسال كنيد و فرد مقابل هم میتونه اون رو خیلی راحت ذخیره کنه اصلا احتیاجی به دانلود هم نیست.اين در حاليه كه شما در talkonautورژن جاوااصلا نميتونيد هيچ گونه فايلي دانلود كنيد،nimbuzzهم كه فقط دو تا پوشه ويديو و آهنگ رو باز مي كنه كه هر دو ناشي از ضعف نرم افزار هاست پس ديگه نگران سند فايل نباشيد چون آواكس مشكل شما رو حل مي كنه،و ميتونيد خيلي راحت هم سند كنيد و هم دانلود كنيد.
3.منوي بسيار ساده و باز شدن پنجره ها شبيه ويندوز،داشتن پوسته هاي متفاوت و قابليت تغيير دادن تم و حتي رنگ فونت ارسالي،قابليت انتخاب آواتار براي خودتان كه يكي ديگه از امكانات بي نظير اين نرم افزار هستش،همچنين مديريت كامل اكانت شخصي خودتون يعني هر وقت كه اراده كنين ميتونين نام كاربري،پسورد و همه ي مشخصات خودتون رو عوض كنين،شما ميتونين براخودتون عكس قرار بدين و همچنين ميتونين مشخصات و عكس هر كسي رو كه ميخواين ببينين.
4.داشتن شكلكاي زياد و زيبا كه همشون متحركن:اينم يكي ديگه از شگفتي هاي اين مسنجره.امكان چت به صورت گروهي و خصوصي كه همه ي پيغام ها و فايلهايي رو كه شما فرستادين و يا دريافت كردين براي هميشه در پوشه هاي جداگانه ذخيره ميشه،همچنين شما ميتونين يك فايل ويا متن رو به صورت گروهي هم بفرستين.
امكان ساخت روم به صورت شخصي و يا عمومي و مديريت كامل بر اون شما همچنين ميتونين برا خودتون دستيار انتخاب كنين تا زماني كه شما نيستين به جاي شما مديريت كنه،همچنين كسي نخواهد توانست روم شما رو هك كنه و اونو واسه خودش برداره،امكان امتياز گيري در رومها،اد كردن دوستان،دعوت اونا به روم شخصيتون،سرچ زدن يه يوزر و يا روم و ديدن اطلاعات اون روم يا شخص،جعبه ي ذخيره روم هايي كه به اونا دعوت شدين،جعبه ي فايلهايي كه به يه روم ارسال شده و صدها امكانات و ويژگيهاي بي نظيري كه تا خودتون نبينين باورتون نميشه.

لینک های دانلود 100٪ :

JAR Version :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Jad Version :

ورژن 1.9.2 بتا با سرعت بالا :

فایل جر :
فایل جد :

دوستان عزیز به منظور آشنایی بیشتر با آواکس از این لینک دیدن فرمایید :

mat1371
17-09-2008, 14:45
مسنجر های دیگه بهترند.

Reza Azimy_RW
18-09-2008, 22:52
هزینش عالیه که فکر کنم برای یک مسنجر موبایل کافی باشه

djjamal
22-09-2008, 20:28
درسته رضا جان همين طوره هزينه اين مسنجر در مقايسه با همه ي نرم افزاراي ديگه واقعا ناچيزه طوري كه تقريبا رايگانه.

salvatorre
01-02-2009, 00:23
سلام . خسته نباشین . نرم افزار خیلی خوبیه بازم thanks.

lazy
01-02-2009, 19:16
سلام . خسته نباشین . نرم افزار خیلی خوبیه بازم thanks.
تاييد ميشه:31:

صنایع
13-02-2009, 09:47
u are beeeeeeeeeeeeest

2549
26-02-2009, 10:00
عالي بود . مرسي

2549
26-02-2009, 10:01
عالي بود.مرسي

Backstreetboys
26-02-2009, 18:38
سرعت لود برنامه خیلی پایینه !

من که از همون Yamee استفاده میکنم

ممنون

mshiraz.2009
26-02-2009, 19:07
سرعتش خیلی پایینه.

یاد اینترنت با دیال آپ افتادم....

djjamal
27-02-2009, 12:06
سرعتش خیلی پایینه.

یاد اینترنت با دیال آپ افتادم....

آره دقیقا:31:

gladiator.shiraz
27-02-2009, 12:55
آره دقیقا:31:

ساعتی 10 تومن میدید توقع دارید سرعتش مث اینترنت ماهواره ای باشه ....ایرانی پر توقع .....میخای یه چیزم براتون بذاره روش....

djjamal
04-03-2009, 18:30
ساعتی 10 تومن میدید توقع دارید سرعتش مث اینترنت ماهواره ای باشه ....ایرانی پر توقع .....میخای یه چیزم براتون بذاره روش....

من کی همچین حرفی زدم؟؟؟؟؟؟؟خوبه خودم برنامه رو معرفی کردما!!!!!!!!:13:

farshad_kazme
11-03-2009, 18:51
جمال جان مرسی من فرشادم ولی بی وفا این نرم افزارو رو چرا به ما هم نمی دی

djjamal
13-03-2009, 17:07
جمال جان مرسی من فرشادم ولی بی وفا این نرم افزارو رو چرا به ما هم نمی دی

سلام کزمه قیز جان.دادم بهت یادت نیست گوگول مگولی.تازه آخه تو چت میکنی که بخوای آواکس داشته باشی.:31:

ir_elf
16-05-2009, 01:51
سلام دوستان، به تازگی پروژه ی AVACS فارسی توسط Netfa.ir شروع شده که مورد تایید HeadAdmin آواکس قرار گرفته، برای تهیه نسخه فارسی و پورسه و ... به این آدرس مراجعه کنید::
avacs.netfa.ir

darklord_8
18-05-2009, 10:11
سلام دوستان، به تازگی پروژه ی AVACS فارسی توسط Netfa.ir شروع شده که مورد تایید HeadAdmin آواکس قرار گرفته، برای تهیه نسخه فارسی و پورسه و ... به این آدرس مراجعه کنید::
avacs.netfa.ir

ممنون ولی این سایتی که گفتید باید عضو شد توش.لینک مستقیم ندارید؟

djjamal
18-05-2009, 10:23
avacs.netfa.ir

سلام،علی یا وحید که اومدی واسه پورسه فروختن مهدی تبلیغ کنی!!!:grrr:از اطلاع رسانیت ممنون ولی آخه پول بدیم پورسه بخریم بعد تو یه بازی ببریم دو تا ببازیم که آخرش مثلا چی بشه؟؟؟:2:
من که حاضر نیستم همچین حماقتی بکنم مگه این بعد از اینکه پولو بردم پولو دو دستی بیارن تقدیمم کنن:31:که اونم خودت میدونی از اون ادمین مفت خور آواکس بعیده:34:به هر حال خودتم میدونی ما ایرانیا مثل روسیا نیستیم که بخوایم واسه این چیزا پول بدیم اون آواکس و روم مهدیم (با اون عشوه و نازش:24:) تا یه مدت دیگه عین یاهو و نیم بوز و... خونه عفاف میشه و به تاریخ ایران زمین می پیونده.:21:

steps
18-05-2009, 10:34
یه جا دیگه تون نسخه انگیلیسی رو خودت up کن واسه گوشی های جاوا لینک ها کار نمی کرد
دمون ایستی

mostafa<>khan
26-05-2009, 13:43
اونهایی که دارن میشه یه جا دیگه اپ کنن لطفا؟
من از لینکهای پست اول نتونستم دانلود کنم
ضمن اینکه من خودم از ymtiny استفاده میکنم.خوبه اما امکاناتی نداره

Viren
26-05-2009, 14:04
Slick بهتره

mostafa<>khan
27-05-2009, 22:12
اسلیک برای جاوا هم مگه داره؟!!

Viren
27-05-2009, 23:12
نه نداره
من کلی گفتم!

123sat2
28-05-2009, 17:15
دانلود از لينك زير مقدور مي باشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی باک بی بال
28-05-2009, 17:37
ببخشید هزینه اش چقدر است

djjamal
30-05-2009, 17:35
سلام از همه ی دوستان ممنونم ولی لینکها که سالمه من همین الان دارم دانلود میکنم.لینک مستقیم هم به پست اول اضافه میشه.این برنامه درسته که در حد برنامه های آپدیتی مثل نیم بوز،اسلیک,میگ 33 و ... نیست ولی با توجه به قدمت برنامه امکانات خوبی داره که در نوع خودش جالبه و هزینش هم خیلی کمتره.همون طور که در پست اول گفتم در روزهای پنج شنبه و جمعه که ترافیک پایینه و اینترنت ارزونه شاید ساعتی 10-15 تومن و روزهای دیگم 2.5 برابر که در مقایسه با مسنجری مثل نیم بوز واقعا عالیه.اگر سوال دیگه ای بود در خدمتیم.

Mohandes_mansour
13-07-2009, 18:59
سلام.

من که فعلا اینترنتم قطع می باشد.
این لینک اصلی خود برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jad : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد تست میکنم.

Dead Space
15-07-2009, 12:57
بنظرم عالی بود خیلی حال میده! روم های انگلیسیش ته فازِ! سرعتش به نظرم پایین نیست... فقط اولین دفه که می خوای باهاش آی دی درست کنی یه ذره درد و سر داره! کار باهاش خیلی راحاته! دیشب من سه ساعت چت کردم 20 تومن از شارشم کم شد!
فقط ای کاش بخش Private Message یه ذره بهتر بود...!

mehrpuya
17-07-2009, 17:50
yamee خيلی هزينش کمتر از بقيس . سرعتشم خيلی خوبه .

djjamal
19-07-2009, 12:09
ولی هزینش از این نرم افزار بیشتره

mamo
19-07-2009, 16:13
ebuddy رو ترجیح میدم . ولی من با (slick (s60 3rd حال میکنم

Mohandes_mansour
20-07-2009, 02:00
من این برنامه آواکس رو گرفتم،ولی هر کار میکنم میگه Server not found !
چرا برای من این پیغام رو میده !!؟!؟!؟
در صورتی که با همه برنامه های دیگه مشکلی ندارم از نظر اینترنت.

یکی کمک کنه!

Mohandes_mansour
21-07-2009, 01:52

یکی کمک کنه!

کسی به مشکل من رسیدگی میکنه ؟!:13:

Alishmas
21-07-2009, 10:35
دوستانی که همه ی برنامه ها رو تست کردن بگن که از بين nimbuz و yamee و اين کدوم يکی هزينش کمتر ميشه ؟

mm-morteza
22-07-2009, 18:27
خوب معلومه....yamee

hoseini3so
25-07-2009, 02:00
دوست عزیز کافیه واسه ی یک بار shmessenger رو واسه چت امتحان کنید.علاوه بر محیط زیبای برنامه امکانات زیرو داره...

1. تمام شکلک های یاهو را ساپرته ( حتی مال یاهو 9)
2. ساپرت خوب زبان فارسی
3. نشان دادن گروه ها ادلیست
4. فرستادن فایل از طریق این برنامه
5. دیدن عکس کنار ایدی
6. برای on شودن دیتای کمتری نصبت به IM میکشه. (نصبتا کم مصرفه)
7. . دارای آرشیو مسیج
8. Add کردن دوستان یا ایجاد گروه جدید و یا حذف کردن دوستان ادلیست و گروه
9. نشون دادن افرادی که اینویز ON شدن
10. ساپرت گوشی های تاچ اسکرین
11- BUZZ
12- قابيلت استفاده از تم هاي جورواجور و زيباي اين برنامه

ویژگی و برتری این مسنجر نصب به سایر مسنجر ها:
1- کاملترین و نزدیکترین مسنجر از لحاظ امکانات به یاهو مسنجر کامپیوتر
2- on کردن چند آیدی با هم
3- نشان دادن عکس کنار آیدی
4- ازسال فایل
5- ساپرت گوشی های تاچ اسکرین

امکانات جدید در ورژن 3.1.7 این برنامه:
1- اضافه کردن شکلک های یاهو 9
2- امکان کپی کردن pmها
3- عکس گرفتن به وسیله ی دوربین موبایل و ست کردن با یاهو
4- ساپرت گوشی های تاچ اسکرین مثل 5800

حتي ميشه status را هم عوض كرد

میتونید این برنامه رو از سایت مربوطه دانلود کنید..

براي گوشي هاي عادي كه از شماره ها براي نوشتن استفاده ميكنند از لينك هاي numeric keypad دانلود كنيد و براي گوشي هاي كيبرد دار هم از full keyboard براي مدل هايي مثل گوشي هاي موتورولا كه از سيستم عامل لينوكس استفاده ميكنن هم ميتونيد از همون صفحه لينك مورد نظر رو گير بياريد. و همچنين براي گوشي هاي داراي ويندوز موبايل.

بعد از دانلود بايد حتما در سايت ثبت نام كنيد در اين صفحه :

hidengach
05-08-2009, 07:55
با عرض سلام خدمت تمامي دوستان ومديران.اين نرم افزار توسط اينجانب جمال فرامرزي در تمامي انجمن هاي پي سي ورلد موبايل،آي آر تي سي آي،موبايلستان،جي اس ام آريا و موبایل برای ایرانیان معرفي شده تا همه ايراني هاي گل لذت چت واقعي رو در موبايلشون احساس كنن،هرچند كه ممكنه اين نرم افزار براي عده اي قديمي شده باشه ولي خيليا حتي اسمشم نشنيدن.
مسنجرavacs live chat كه بدون شك يكي از بهترين مسنجرهاي موبايل هست دو سال پیش توسط شركت آواكس ساخته شده كه يك شركت روسي هست و براي سيستم عاملهاي جاوا،سيمبين و در پي استقبال بي نظيركاربران به تازگي براي كامپيوتر هم معرفي شده .امكاناتي رو كه اين شركت در سيستم جاوا قرار داده در هيچ نرم افزار ديگه اي يافت نميشه.هر چند كه نرم افزار گمنامي هست(البته در ايران:اگه رومهاي نرم افزار رو ببينين نظرتون عوض ميشه چون تقريبا همه روسي و عربين)ولي امكاناتش اين مسنجر قدرتمند رو به بهترين نرم افزار چتي موبايل تبديل كرده.اين مسنجر در مقايسه با همه ي نرم افزارهاي بزرگ ديگه مثل:
nimbuzz,talkonaut,ebuddy,googletalk,aqe,qeep,shmes senger و يا هر نرم افزار ديگه اي بهتر و قوي تر عمل مي كنه،چون همه ي اونا يه كم و كاستي دارن ولي ميتونم بگم تواين نرم افزار همه ي اين كم و كاستيا برطرف شده،همونطور كه از تصاوير و توضيحات سايت سازندم ميشه اينو فهميد.
برخي از ويژگي هاي اين نرم افزار رو از زبان خودم چون همش خود واقعيته:
1.استفاده بسيار كم از gprs كه باعث ميشه هزينه اينترنت شما بسيار پايين تر از مسنجرهاي پرطرفدار ديگه اي مثلnimbuzz,talkonaut,ebuddy و...باشه يعني براي هر ساعت چت بي وقفه شما فقط 10 تومان ميدهيد يعني يك پنجم همه نرم افزارهاي ديگه كه واقعا آخرشه يعني تقريبا رايگانه.
2.يه خبر خوب واسه عشق دانلودا:شما ميتونيد با آواكس هر فايلي اعم از آهنگ،عكس،فيلم،تم،بازي،برن امه و هرچيز ديگه اي رو از همه ي پوشه هاي گوشيتون چه رم و چه حافظه خود گوشي با سرعت بسیار بالا و تقریبا سه برابر نیم بوز ارسال كنيد و فرد مقابل هم میتونه اون رو خیلی راحت ذخیره کنه اصلا احتیاجی به دانلود هم نیست.اين در حاليه كه شما در talkonautورژن جاوااصلا نميتونيد هيچ گونه فايلي دانلود كنيد،nimbuzzهم كه فقط دو تا پوشه ويديو و آهنگ رو باز مي كنه كه هر دو ناشي از ضعف نرم افزار هاست پس ديگه نگران سند فايل نباشيد چون آواكس مشكل شما رو حل مي كنه،و ميتونيد خيلي راحت هم سند كنيد و هم دانلود كنيد.
3.منوي بسيار ساده و باز شدن پنجره ها شبيه ويندوز،داشتن پوسته هاي متفاوت و قابليت تغيير دادن تم و حتي رنگ فونت ارسالي،قابليت انتخاب آواتار براي خودتان كه يكي ديگه از امكانات بي نظير اين نرم افزار هستش،همچنين مديريت كامل اكانت شخصي خودتون يعني هر وقت كه اراده كنين ميتونين نام كاربري،پسورد و همه ي مشخصات خودتون رو عوض كنين،شما ميتونين براخودتون عكس قرار بدين و همچنين ميتونين مشخصات و عكس هر كسي رو كه ميخواين ببينين.
4.داشتن شكلكاي زياد و زيبا كه همشون متحركن:اينم يكي ديگه از شگفتي هاي اين مسنجره.امكان چت به صورت گروهي و خصوصي كه همه ي پيغام ها و فايلهايي رو كه شما فرستادين و يا دريافت كردين براي هميشه در پوشه هاي جداگانه ذخيره ميشه،همچنين شما ميتونين يك فايل ويا متن رو به صورت گروهي هم بفرستين.
6.امكان ساخت روم به صورت شخصي و يا عمومي و مديريت كامل بر اون شما همچنين ميتونين برا خودتون دستيار انتخاب كنين تا زماني كه شما نيستين به جاي شما مديريت كنه،همچنين كسي نخواهد توانست روم شما رو هك كنه و اونو واسه خودش برداره،امكان امتياز گيري در رومها،اد كردن دوستان،دعوت اونا به روم شخصيتون،سرچ زدن يه يوزر و يا روم و ديدن اطلاعات اون روم يا شخص،جعبه ي ذخيره روم هايي كه به اونا دعوت شدين،جعبه ي فايلهايي كه به يه روم ارسال شده و صدها امكانات و ويژگيهاي بي نظيري كه تا خودتون نبينين باورتون نميشه.

Chat that is always with you!

Each of us has tried at least once to enter chat rooms through Internet-browser on PC, WAP-browser on mobile phone, used ICQ, MSN or the like programmes. Some people use such services to get acquainted, other are looking for easy communication, the third – to correspond with business partners. Computer chats and programs have a plenty of functions, but they attach people to PCs, and the abilities of WAP-chats are rather limited.

In new network product "AVACS Live Chat" for mobile phones supporting JAVA applications, company "AVACS"([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) has realized popular functions and added a number of up-to-date abilities, directed to mobile phones. Among the main abilities of "AVACS Live Chat" are:

ability to communicate in different rooms depending on user interests;

creating of the common rooms available to all users as well as private ones, dedicated for intimate communication;

exchange of personal messages outside the rooms;

filling in the questionnaire and looking through the questionnaires of other users;

using photos in questionnaires that became possible thanks to the widespread use of camera phones. For the users who does not have camera in their mobile phones the developers have foreseen the download of photos from the file on the mobile phone, through the WEB-site ([
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید the Internet or by E-mail;

advanced search by questionnaire data;

exchange of files, photos, music and melodies;

the displaying of graphic files and photos on the mobile phone is fulfilled with the prior processing on the server, that allows to choose the appropriate size and format of the image for this very mobile phone model;

sending E-mails and SMS messages to the addresses/numbers indicated in questionnaires;

creation of contact list (address book);

using of animated similes and avatars;

changing of message colours and the chat background;

ability to enter chat from different mobile phones under your login and password.

"AVACS Live Chat" has also minor, but handy functions such as automatic country identification, room filters, message to administrator, history of personal messages etc. See the screenshots of the application below.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

From the technical point of view the application is realized as a 3-level client-to-server system, where the data base, logics and intermediate processing are located on the server. After "AVACS Business Life" this is the second application where the user-friendly window interface is used. The use of such technology enabled the developer to lessen the size of the Jar-file being installed on a mobile phone while providing a plenty of functional and graphic abilities, on the one hand, and made it possible to alter or to add new abilities to the application without changing the client part, on the other.

Download (jar) :

Download (jad) :

تمامی دوستانی که از این نرم افزار خوششون اومده باید بدونن بعد از ساخت اکانت خودتون شما وارد یه روم روسی تو نرم افزار میشید که برای وزود به روم ایرانی لازمه که با دوست عزیزم مهدی تماس بگیرید و بگید تازه وارد هستید تا اون شما رو به روم های فارسی ببره و همه چیز رو براتون توضیح بده.شما میتونید از ساعت 11 صبح تا 12 شب با مهدی تماس بگیرین و ازش کمک بخواین.برای این کار در نرم افزار طبق شکل 4 و یا جوی اسستیک رو به طرف چپ بزنین تا اون منو بالا بیاد بعد برید تو منوی search و به ترتیب nick : MEHDI[M] حتما با حروف بزرگ، --- : male ، country : Islamic republic of iran رو بزنید و به بقیه ی گزینه ها کاری نداشته باشین بعد از پیدا کردن یه پیام برای ایشون می فرستین که من تازه واردم دیگه کار تمومه ایشونم برای شما یه دعوتنامه میفرسته که کافیه فقط GO TO رو بزنین.اگر هم احیانن اسم روم رو از شما خواستن میتونین با زدن 6 یا جوی استیک راست از گزینه ی about room اسم روم رو پیدا کنین.امیدوارم از چت با آواکس لذت ببرین.

من با این نرم افزار چت کردم بهترین رومش پرشین رومه persian room

djjamal
08-08-2009, 16:46

یکی کمک کنه!

سلام دوست عزیز lشرمنده یه مدت سرم شلوغ بود.مشکل از تنظیمات GPRS گوشی شماست اگه شما تنظینات رو با زدن #6*3*140* از ایرانسل دریافت کنید این مشکل پیش نمیاد.احتمالا مشکل از اینجاست که شما تو تنظینات گوشیتون پراکسی سرور اینترنت رو دستکاری کردین که باید گزینه استفاده از پروسکی رو روی خیر تنظیم کنید.اگه متوجه نشدین یا نتونستسن تنظیمات رو درست کنین بگین تا توضیح بیشتری بدم.

djjamal
08-08-2009, 16:47
دوستانی که همه ی برنامه ها رو تست کردن بگن که از بين nimbuz و yamee و اين کدوم يکی هزينش کمتر ميشه ؟

دوست عزیز هزینه این برنامه پنجشنبه جمعه ها حدود 9 تومن بر ساعت هست.ماله نیم بوز 65 تومن بر ساعت و مال یامی هم حدود 30 تومن بر ساعت.دیگه خود دانی.البته نباید از قابلیت های نیمبوز و یامی چشم پوشی کرد.

djjamal
08-08-2009, 16:50
من با این نرم افزار چت کردم بهترین رومش پرشین رومه persian room

خوشحالم که لااقل یه نفر با ما و تو روم ما بر وبکس ایرانی آواکس چتید.:20:

djjamal
08-08-2009, 16:57
دوست عزیز کافیه واسه ی یک بار shmessenger رو واسه چت امتحان کنید.علاوه بر محیط زیبای برنامه امکانات زیرو داره...

1. تمام شکلک های یاهو را ساپرته ( حتی مال یاهو 9)
2. ساپرت خوب زبان فارسی
3. نشان دادن گروه ها ادلیست
4. فرستادن فایل از طریق این برنامه
5. دیدن عکس کنار ایدی
6. برای on شودن دیتای کمتری نصبت به IM میکشه. (نصبتا کم مصرفه)
7. . دارای آرشیو مسیج
8. Add کردن دوستان یا ایجاد گروه جدید و یا حذف کردن دوستان ادلیست و گروه
9. نشون دادن افرادی که اینویز ON شدن
10. ساپرت گوشی های تاچ اسکرین
11- BUZZ
12- قابيلت استفاده از تم هاي جورواجور و زيباي اين برنامه

ویژگی و برتری این مسنجر نصب به سایر مسنجر ها:
1- کاملترین و نزدیکترین مسنجر از لحاظ امکانات به یاهو مسنجر کامپیوتر
2- on کردن چند آیدی با هم
3- نشان دادن عکس کنار آیدی
4- ازسال فایل
5- ساپرت گوشی های تاچ اسکرین

امکانات جدید در ورژن 3.1.7 این برنامه:
1- اضافه کردن شکلک های یاهو 9
2- امکان کپی کردن pmها
3- عکس گرفتن به وسیله ی دوربین موبایل و ست کردن با یاهو
4- ساپرت گوشی های تاچ اسکرین مثل 5800

حتي ميشه status را هم عوض كرد

میتونید این برنامه رو از سایت مربوطه دانلود کنید..

براي گوشي هاي عادي كه از شماره ها براي نوشتن استفاده ميكنند از لينك هاي numeric keypad دانلود كنيد و براي گوشي هاي كيبرد دار هم از full keyboard براي مدل هايي مثل گوشي هاي موتورولا كه از سيستم عامل لينوكس استفاده ميكنن هم ميتونيد از همون صفحه لينك مورد نظر رو گير بياريد. و همچنين براي گوشي هاي داراي ويندوز موبايل.

بعد از دانلود بايد حتما در سايت ثبت نام كنيد در اين صفحه :
سلام داداش خودم 1 ساله پیش تا حالا از این واسه یاهو استفاده میکنم ولی حقیقتش این برنامه اون قدر که باید و ازش تعریف میشه خوب نیست.آخه خودم 6ماهه با سه تا آی دی تو سایتش عضوم نرم افزاری که خودش روم نداشته باشه ها 1 قرون ارزش نداره.اگرم بگی که از چندین مسنجر پشتیبانی میکنه ها نیم بوز 100 برابر اینه.از یاهو گوگل و ام اس ان گرفته تا جابر و اورکوت همه رو پشتیبانی میکنه.این آواکس ما هم ماله سال 2006 هست اون موقع هیشکی نمیدونست چت با موبایل چی هست!!!!که این نرم افزار رو با جاوا ساختن.ایشالا به زودی که نسخه جدید بیاد هه کیف میکنن.:46:

pesarakee
11-08-2009, 23:00
سلامممممممممممممممممممممم ممممممممممم
کسی می تونه کمک کنه نمی دونم چرا تو موبایل من اجرا نمیشه موبایل من نوکیا 6300 است
اصلا باز نمیشه چرااااااااااا جواب رو برام میل کنید hosein.nowshahri@gmail.com

ebi66_boukan
11-08-2009, 23:56
این برنامه مشکل داره.اصلا لود نمیشه.واسه کسی لود شده؟؟؟؟

Royce
13-08-2009, 13:30
بهترین برنامه چته ولی send و recieve ش یکم زیاده

yasin dy
16-08-2009, 16:52
هزینش عالیه که فکر کنم برای یک مسنجر موبایل کافی باشه
:20::41: damet garm

djjamal
19-08-2009, 16:07
سلامممممممممممممممممممممم ممممممممممم
کسی می تونه کمک کنه نمی دونم چرا تو موبایل من اجرا نمیشه موبایل من نوکیا 6300 است
اصلا باز نمیشه چرااااااااااا جواب رو برام میل کنید hosein.nowshahri@gmail.com

سلام چه اروری میده!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

djjamal
19-08-2009, 16:08
این برنامه مشکل داره.اصلا لود نمیشه.واسه کسی لود شده؟؟؟؟

آقا جان یعنی چی لود نمیشه پس ما اینجا بوقیم!!!!!!!!!!!!!:13:مشکلت رو دقیق بگو

majid_cat
22-08-2009, 13:04
عزیزم ، GPRS که ساعتی نیست . 1ساعت چت کنید ده تومان بدهید یک جمله ی مضحکه.هر چه بیشتر پی ام بدید ، بیشتر پول میاد.من Slick Messenger دارم.برای هر پی ام 0.4 کیلوبایت مصرف می کنه.

djjamal
22-08-2009, 17:02
عزیزم ، GPRS که ساعتی نیست . 1ساعت چت کنید ده تومان بدهید یک جمله ی مضحکه.هر چه بیشتر پی ام بدید ، بیشتر پول میاد.من Slick Messenger دارم.برای هر پی ام 0.4 کیلوبایت مصرف می کنه.

عزیزم خودم میدونم جی پی آر اس ساعتی نیست بحث سر میزان مصرف این برنامه است یعنی اگه شما یه ساعت مدام با این برنامه ور بری و پی ام بدی نهایتش 12 تومن ناقابل ازت کم میشه یعنی واسه هر پی ام چیزی حدود 0.09 کیلوبایت که واقعا عالیه.البته اینو که میگم بستگی به مدل گوشی و سرعت جی پی آر اس هم داره.چون این برنامه از اونهایی هست که مستقیما از سرور دستور میگیره طبیعتا واسه هر پی ام یه زمان مشخصی طول میکشه برخلاف اسلیک و نیم بوز و خیلی چیزهای دیگه.در ضمن اینجا بحث سر حاواست.مسنجر اسلیک نسخه جاوا نداره.!!!!:13:

asklt
22-08-2009, 17:10
این برنامه رو n82 هم جواب میده؟؟

majid_cat
22-08-2009, 17:19
عزیزم خودم میدونم جی پی آر اس ساعتی نیست بحث سر میزان مصرف این برنامه است یعنی اگه شما یه ساعت مدام با این برنامه ور بری و پی ام بدی نهایتش 12 تومن ناقابل ازت کم میشه یعنی واسه هر پی ام چیزی حدود 0.09 کیلوبایت که واقعا عالیه.البته اینو که میگم بستگی به مدل گوشی و سرعت جی پی آر اس هم داره.چون این برنامه از اونهایی هست که مستقیما از سرور دستور میگیره طبیعتا واسه هر پی ام یه زمان مشخصی طول میکشه برخلاف اسلیک و نیم بوز و خیلی چیزهای دیگه.در ضمن اینجا بحث سر حاواست.مسنجر اسلیک نسخه جاوا نداره.!!!!:13:

عزیز منم می دونم که slick نسخه ی جاوا نداره ، اون فقط یه مثال بود که بگم پول با توجه به تعداد پست ها میاد.شما هم بهتره عنوان تاپیکتونو ویرایش کنید.

djjamal
23-08-2009, 16:35
عزیز منم می دونم که slick نسخه ی جاوا نداره ، اون فقط یه مثال بود که بگم پول با توجه به تعداد پست ها میاد.شما هم بهتره عنوان تاپیکتونو ویرایش کنید.

فکر نکنم نیازی به ویرایش باشه!!!!!

djjamal
23-08-2009, 16:37
این برنامه رو n82 هم جواب میده؟؟

از اونجایی که n82 جاوا MIDP2 رو ساپورت میکنه احتمالا جواب میده.حالا یه امتحانی بکن دیگه.:20:

mfadmiral
23-08-2009, 16:43
خيلي عالي بود.
تشكر

payam.n5
25-08-2009, 10:40
واقعا بهترین نرم افزاره مرسی

pulp_152
25-08-2009, 18:08
بهترین و پر سرعتترین برنامه چیه ؟ صرف نظر از هزینش

احمد ترابی
25-08-2009, 18:35
سرعتش که بد نبود اما به هر حال بعضی حیچیه
به حر حال ممنونم

موفق باشید

djjamal
26-08-2009, 10:38
بهترین و پر سرعتترین برنامه چیه ؟ صرف نظر از هزینش

سلام بستگی به این داره که بخوای از کدوم سرویس ها استفاده کنید.اما اگه منظورتون جاوا هست من خودم به شخصه Nimbuzz و Shmessenger رو ترجیح میدم که میتونید تو همین انجمن پیدا کنید.:20:

:40:در ضمن همینجا از هم فکری و همدلی دوستان تشکر میکنم.:40:

rezadevilmaycry
26-08-2009, 13:07
عالیههههههههههههههههههههه هههههههه
فقط سرعت لودش پایینه.به هر حال ممنون

aboole
30-08-2009, 10:37
ممنونم....خدا کنه تو گوشیم کار کنه!

djjamal
02-09-2009, 11:45
سلام دوستان بلاخره هرجور که بود ورژن بتای آواکس رو ادمین منتشر کرد.گفتم اینجا بگم که بفیه دوستان هم دانلود کنن که این کار حاصل تلاشهای Dr.vahid هست و همینجا از زحماتسون تشکر میکنم.ایشالا 2 ماه دیگه هم ورژن فول آواکس با امکانات بی نظیر خواهد آمد.در این ورژن سرعت نرم افزار بسیار بالا رفته و دیگه لود مود نداره.مشکل نمایش شکلک ها در news line هم برطرف شده.فقط حواستون باشه وقتی برنامه رو نصب کردید روی قبلی نصب نکنیدواولی رو پاک کنید بعد اینو بریزید.وقتی وارد برنامه شدید دکمه * رو بزنید و اگر تو قسمت setting به جای turbo نوشته بود null فورا به این این آی دی Dr.vahid پی ام بدین چون احتمال داره که هک شین البته این اتفاق برای هیچ کاربر ایرانی نیفتاده و ان شالله نخواهد افتاد.زیاد حرف زدم دی ال کنید و حالشو ببرید.از نیم بوزم سریعتره :31:(در ضمن برای دانلود فقط از wap.avacs.net استفاده بشه)

توضیحات سایت سازنده :

AVACS Live Chat - mobile version

v 1.9.2 - 29 Aug, 2009, download jad, jar

* Added features:
Turbo mode (decreased animation, increased speed of screen refreshing for phones with Symbian 9.0+)
Socket connection (more fast data exchange with servers)
Server push (for socket connection only)
Removed progress bar for socket connection
Animated smiles in news line
Arabic newsline (autodetect direction and ">", "<" simbols in beginning for select direction) /need in server upgrade
Users avatars in news line
Ability to change color of users nick in chat /need in server upgrade
List of servers loaded by server push
Increased file uploading and downloading up to 8MB /need in server upgrade

* Fixed bugs:
Memory failure on some Nokia phones (added picture caching)
Delay in case some http errors

فایل جر :
فایل جد :

omid_apachi
03-09-2009, 02:09
salam man 6300 daram hichkodoom in barnameha ro in gooshi javab nemide chikar konam?

djjamal
05-09-2009, 17:11
salam man 6300 daram hichkodoom in barnameha ro in gooshi javab nemide chikar konam?

چه اروری میده؟؟؟مگه گوشیت جاوا ساپورت نمیکنه؟؟؟

B.I.O.H.A.Z.A.R.D
10-09-2009, 21:53
سلام
ممنون از نرم افزار خوبی که معرفی کردین. 2 در خواست داشتم:
1- لینک دانلود نسخه جدید خراب، لطفاً یه لینک دیگه بدین
2- این نرم افزار رو s500 سونی اریکسون جواب میده؟؟

با تشکر

djjamal
13-09-2009, 11:04
سلام
ممنون از نرم افزار خوبی که معرفی کردین. 2 در خواست داشتم:
1- لینک دانلود نسخه جدید خراب، لطفاً یه لینک دیگه بدین
2- این نرم افزار رو s500 سونی اریکسون جواب میده؟؟

با تشکر

سلام خواهش میکنم شما لطف دارید.لینکها به دلیل ورژن جدید 1.9.2 تغییر کرده بودن که اصلاح شدن و بابتاطلاع رسانی از شما تسکر میکنم.در مورد سوال دومتون هم باید بگم که تا حالا رو اس 500 تست نکردم ولی از اونجا ریی که روی بیشتر گوشیهای سونی از قبیل k300.k310.k500.k510.k750.k800.k810.w810 تست کردم و مشکلی نداشتن احتمالا رو گرشی شما هم جواب میده.موفق باشید:40:

taktaz-a
03-10-2009, 12:45
سلام دوستان.من اين برنامه رو نصب كردم وثبت نام هم كردم ولي نميدونم چرا اصلا اجرا نميكنه.وقتي كه sign inرو ميزني بعد از مدتي كهconnectingطول ميكشه ارور ميده.گوشي من n72هستش اگه ميتونيد كمكم كنيد

djjamal
07-10-2009, 11:43
سلام دوستان.من اين برنامه رو نصب كردم وثبت نام هم كردم ولي نميدونم چرا اصلا اجرا نميكنه.وقتي كه sign inرو ميزني بعد از مدتي كهconnectingطول ميكشه ارور ميده.گوشي من n72هستش اگه ميتونيد كمكم كنيد

سلام,میشه دقیقا بگید چه اروری میده؟؟آخه یه چند روزه که ایرانول قات زده.شما میتونی تنظیمات جی پی آر اس رو با زدین این کد *140*3*6# از ایرانسل دریافت کنید اگه بازم مشکل داشتید وتی وارد برنامه شدید و ارور داد دکمه * رو بزنید تا منو ی main menuو بعد setting بالا بیاد بعد میرید رو گزینه رو گزینه Connection (دومی از آخر) وقتی روی اون اکی میکنید از Socket به HTTP تغییر میکنه.(توجه کنید که گزینه ی Turbo خاموش باشد)حالا دو بار عدد 0 رو بزنید تا به عقب بازگردید.ترجیحا یه بار از برنامه خارج و دوباره اجرا کنید.اگه باز هم دیدین وصل نمیشه بگین تا تلفنی با هم صحبت کنیم.:20:

spyhichkas
10-10-2009, 17:22
formate sis nadare?

djjamal
12-10-2009, 17:27
formate sis nadare?

نه فقط جار داره.

ggpo21
23-10-2009, 10:24
سلام و خسته نباشي به شما ، برنامش برا كامپيوتر هم هست كه من دانلودش كنم آخه ميخوام وقتي با كامپيوترم كار ميكنم هم با اون بالا بيام اگه كمكم كنين ممنون ميشم.

djjamal
23-10-2009, 18:10
سلام و خسته نباشي به شما ، برنامش برا كامپيوتر هم هست كه من دانلودش كنم آخه ميخوام وقتي با كامپيوترم كار ميكنم هم با اون بالا بيام اگه كمكم كنين ممنون ميشم.

سلام حدود 6 ماه پیش آواکس نسخه تحت وب خودش رو معرفی کرد که برای چت با پی سی میتونین از اون استفاده کنین.اینم آدرسش :
اگه این طوری مشکلتون حل نشد برنامه ای هست به اسم MPower Player که با استفاده ز اغون میتونین برنامه آواکس رو تو کامپیوترتون اجرا کنید که از این آدرس قابل دانلود هست و لینک هم سالمه :

اگه بازم مشکلی داشتین اطلاع بدین.در ضمن همینجا به همه ی دوستان اطلاع میدم که با زمحت های بی دریغ دکتر وحید به زودی نسخه کامل آواکس با ظاهری متفاوت تر از همیشه عرضه خواهد شد.با تشکر:46:

mojtaba_e28
27-10-2009, 14:30
shmessenger كه از اين خيلي بهتره هزينشم كمه

ali_3001
05-11-2009, 16:25
سلام
من که هر کار میکنم نمیتونم دانلود کنم
یکی کمک کنه
ضمنا یه سوال با این برنامه میشه با ایدی یاهو چت کرد یا باید ایدی مخصوصش رو بسازیم
با تشکر

mostafa_khan001
10-11-2009, 15:16
سلام من از ebuddy استفاده میکنم و راحت هم هستم.فقط ورژنی که استفاده میکنم قدیمیه
version 0.91.0 build 2840
اگه دوستان ورژن جدید تر دارین لطفا لینک دانلودش رو بدین.ممنون میشم

djjamal
16-11-2009, 17:13
سلام
من که هر کار میکنم نمیتونم دانلود کنم
یکی کمک کنه
ضمنا یه سوال با این برنامه میشه با ایدی یاهو چت کرد یا باید ایدی مخصوصش رو بسازیم
با تشکر

سلام دوست عزیز لینک های دانلود سالم هستند دیگه نمیدونم شما چه جوری و با چی میزنی که میگی دانلود نمیشه!!؟در مورد سوال دومتون هم باید بگم که فعلا این امکان در این نسخه ار آواکس موجود نیست که بشه با یاهو و ... چت کرد باید آی دی مخصوص سرورهای خود نر م افزار بسازید.:10:

سلام من از ebuddy استفاده میکنم و راحت هم هستم.فقط ورژنی که استفاده میکنم قدیمیه
version 0.91.0 build 2840
اگه دوستان ورژن جدید تر دارین لطفا لینک دانلودش رو بدین.ممنون میشم

این نرم افزار مربوط به این تاپیک نیست احتمالا توی انجمن میتونید این نرم افزار رو پیدا کنید.:20:

nima_jhon
13-12-2009, 11:00
دستت درد نکنه عزیز
الان دانلود کردم
اما حتما خوبه:)

smartrohi
05-01-2010, 00:53
سلام می خواستم بدونم این برنامه چطوری کار می کنه؟
زمانی که بالا می اید پسوورد ونایک می خواهد
باید چه چیزی در انها بزنیم؟
nick and password???????

djjamal
07-01-2010, 16:15
سلام می خواستم بدونم این برنامه چطوری کار می کنه؟
زمانی که بالا می اید پسوورد ونایک می خواهد
باید چه چیزی در انها بزنیم؟
nick and password???????

سلام اگه شما قبلا ثبت نام کرده باشین خوب یوزر پس قبلیتون رو میزنید اگزم آی دی ندارید یه چیزی بنویسید مثلا smartrohi و در قسمت پسوردم همینطور.اگه آی دی شما قبلا توسط فرد دیگه ای ساخته شده باشه که قبول نمکینه و الا از شما میپرسه که آیا یوزر جدیدین و شما هم یس می زنید.بعد از شما میخواد که اطلاعات شخصی مثل اسم و تاریخ تولد و ... انتخاب کنید که اختیاری هست.بعد از این شما مستقیما به ایرانیان روم آواکس منتقل میشید که ان شاالله روم های دیگه و چیزهایی دیگه ای هم یاد خواهید گرفت.
ضمن اینکه برنامه خودش شمارو راهنمایی میکنه.

henry_2009
15-01-2010, 22:43
آقا، یه برنامه واسه چت با موبایل، کم حجم سراغ ندارین که بتونم روی 5200 نصب کنم و کار کنه ؟
آخه کارایی این گوشی واسه جاوا ضعیفه
اگه میشه یه برنامه واسه من معرفی کنید که من بتونم با این گوشی چت کنم
ممنون

djjamal
16-01-2010, 16:33
آقا، یه برنامه واسه چت با موبایل، کم حجم سراغ ندارین که بتونم روی 5200 نصب کنم و کار کنه ؟
آخه کارایی این گوشی واسه جاوا ضعیفه
اگه میشه یه برنامه واسه من معرفی کنید که من بتونم با این گوشی چت کنم
ممنون

سلام داداش والا یوال شما هیچ ربطی به این تاپیک نداره و من هم تا حالا با 5200 کار نکردم ولی شما میتونی از همین برنا مه ای که من گذاشتم استفاده کنی که خیلی هم کم حجم هست و یا ز تالک ناوت.shmessenger یا هر چیز دیگه ای.

EssiRam
18-01-2010, 22:15
این نرم افزار کجاش ساعتی 10 تومنه؟؟
من امروز ظهر باهاش 30 دقیقه رفتم تو روم 215 تومن از شارژو پروند...
این نرم افزار رو هم با نفرت از گوشی پاک کردم.(!!)
به همین سادگی!!

djjamal
19-01-2010, 12:57
اگه از ورژن 1.0.5 استفاده کنی خیلی ارزونه.این اعتراضت رو هم برو به ایرانسل بکن چون اون موقع که من این تاپیک رو زدم کیلوبایتی 2 ریال بود الان 1 تومانه.در ضمن ورژن دید تغییرات بسیار زیادی کرده که طبیعتا ارسال و دریافتش هم زیاد شده.!

mojtaba_e28
28-01-2010, 12:15
بهترین برنامه shmessenger ،چرا:
1-کم حجمه و ارزون
2-جاواست و روی تمام گوشیها به راحتی نصب میشه
3-آواتار طرف رو نشون میده
4-وضعیت طرف رو حتی اگه مخفی هم باشه نشون میده
5-امکان فرستادن و دریافت فایل رو داره
6-همه نوع شکلک رو ساپورت می کنه
7-حتی آرشیو هم داره
دیگه چی میخواین؟
سایت دانلود:
راهنمایی :
1-ثبت نام کنید
2-نرم افزار مناسب گوشی تونو دانلود کنید
3-انو رو گشیتون نصب کنی
4-از چت کردن لذت ببرید

Hadi King
29-01-2010, 00:49
1-کم حجمه و ارزون
7-حتی آرشیو هم داره
دیگه چی میخواین؟
سایت دانلود:
راهنمایی :
1-ثبت نام کنید
3-انو رو گشیتون نصب کنی
4-از چت کردن لذت ببرید
دوست عزیز احتیاج به ثبت نام نیست !!!:41:
موفق باشید!:40:

mojtaba_e28
30-01-2010, 00:44
شما 4 تا فیلد ر رو برای شروع باید پر کنید
یوزر و پسورد shMessenger که باید ثبت نام کرده باشین
یوزر و پسورد id خودتون (Yahoo!, MSN و GTalk )

Mohammad_666
10-05-2010, 10:48

هادی این برنامه همش خرابه یه برنامه عین این سراغ نداری nimbuzz خیلی گرونه!

topoly1000
21-05-2010, 14:38
1-کم حجمه و ارزون
7-حتی آرشیو هم داره
دیگه چی میخواین؟
سایت دانلود:
راهنمایی :
1-ثبت نام کنید
3-انو رو گشیتون نصب کنی
4-از چت کردن لذت ببرید

لینک ثبت نامش خرابه .

djjamal
25-06-2010, 21:19
ورژن جدید نرم افزار چت با امکانات فوق العاده و بی نظیر که در هیچ نرم افزار دیگری وجود نداد که از جمله آنها متوان به شکلکهای سه بعدی متحرک نرم افزار اشاره کرد.
اطلاعات کامل :

AVACS Live Chat - mobile version
v 2.1.0 - 26 Mar, 2010, download for mobile phones:jad, jar, for BlackBerry: jad, cod, cod-1, for Android apk
* Added features:
Gradient for buttons, selected items and menus
Rounding of corners
Shading of forms
Switching between forms by using 7 and 9 keys
Audio/Video player
Audio/Video recorder
Left and Right fast acces menus (L,R). Open by using 1 and 3 keys
Hold key detection for fast navigation
Supporting of Back key for Nokia and SonyEricsson phones
Loading pictures by URL

* Fixed bugs:
Corrected some colors in color palettes
Keys assignment for BlackBerry phones
Traffic overexpenditure in some rare cases

لینک دانلود :

composer_kuchulu
14-07-2010, 19:19
چطوری میشه نیک نیم و پسورد انتخاب کرد؟

mmiladd
14-07-2010, 20:52
از دید من Slick بهترینه.... بی همتاست !

djjamal
24-07-2010, 00:13
چطوری میشه نیک نیم و پسورد انتخاب کرد؟

سلام تو همون اول كه از شما ميخواد لوگين بشين اگه تا حالا ثبت نام نكرده باشين هر چيزي كه وارد كنين در صورتي كه قبلا ثبت نشده باشه از شما ميپرسه كه يوزر جديد هستين و اگر شما بله جواب بديد در واقع يك حساب كاربري براي خود درست كردين يا همون رجيستر.ميبخشين كه دير شد.:20:

از دید من Slick بهترینه.... بی همتاست !
دوست عزيز حرف شما هيچ ربطي به اين تاپيك نداره. اولا كه اين تاپيك در مورد اين مسنجر هست و فقط در مورد اون بحث ميشه. دوما كي گفته اسليك بده؟؟! اسليك اصلا سيمبيان هست در حالي كه اينجا انجمن جاوا هست.خواهشا اسپم بازار نكنيد فروم رو.:13:

ثانی
01-09-2010, 13:04
سلام حدود 6 ماه پیش آواکس نسخه تحت وب خودش رو معرفی کرد که برای چت با پی سی میتونین از اون استفاده کنین.اینم آدرسش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه این طوری مشکلتون حل نشد برنامه ای هست به اسم MPower Player که با استفاده ز اغون میتونین برنامه آواکس رو تو کامپیوترتون اجرا کنید که از این آدرس قابل دانلود هست و لینک هم سالمه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه بازم مشکلی داشتین اطلاع بدین.در ضمن همینجا به همه ی دوستان اطلاع میدم که با زمحت های بی دریغ دکتر وحید به زودی نسخه کامل آواکس با ظاهری متفاوت تر از همیشه عرضه خواهد شد.با تشکر:46:
من برنامه آواس رو با پسوند jar و jad دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری اونو از کامپیوتر خودم روی موبایل نصب کنم

Hadi King
01-09-2010, 15:40
من برنامه آواس رو با پسوند jar و jad دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری اونو از کامپیوتر خودم روی موبایل نصب کنم

دوست عزیز باید با کابل بریزی تو مموری موبایل و از تو موبایل نصب کنی اینجوری که شما میخواین برای این پسوند نمیشـه :20:

Consul 141
02-09-2010, 14:13
1-کم حجمه و ارزون
7-حتی آرشیو هم داره
دیگه چی میخواین؟
سایت دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fen_US%2F)
راهنمایی :
1-ثبت نام کنید
3-انو رو گشیتون نصب کنی
4-از چت کردن لذت ببرید
تأیید میشه !:5:
من خودم مدتی میشه که از این نرم افزار استفاده میکنم و کاملا ازش راضی هستم.
نرم افزارای دیگرو هم امتحانکردم ولی هیچکدوم مثل shmessenger راضی کننده نبودن...

هادی جون درست میگن برای دانلودش نیاز به ثبت نام نیست
ولی برای اجرا کردن این برنامه اولش یه یوزر و پسوورد میخواد که همون یوزر و پسوردیه که تو سایت ثبت نام میکنید...پس باید حتما عضو بشید :46:

amirdost
01-10-2010, 04:52
عالي بود مرسي

lover72m
12-10-2010, 20:54
چطور باید دانلودش کنیم؟

Hadi King
12-10-2010, 21:12
چطور باید دانلودش کنیم؟
سلام . لینک دانلود پست زیر درسـت هستش . کپی کنید تو آدرس بار مرورگرتون و اینتر رو بزنید ! :46:

zibameisa
13-10-2010, 09:24
عالیه. لطفا بگین چه جوری دانلود کنم؟

Hadi King
13-10-2010, 14:38
عالیه. لطفا بگین چه جوری دانلود کنم؟

سلام دوست عزیز پست بالا رو بخونیــــد راهنمایی کــردم :46:

ar71
23-10-2010, 21:34
سلام

من چطور با پی سی برم تو چت روم ، لطفاً برنامه هایی که میزارین نسخه آخر باشه
در ضمن یه dcکننده هم بزارین

g550
16-11-2010, 01:43
من با NIMBUZZ راحترم
البته اینم بد نبود ولی به نیم بوز عادت کردم
(ترک عادت موجب مرض است)

majidh70
17-11-2010, 07:34
سلام دوستان
واسه استفاده از اين نرم افزار بايد ايميل چه سايتي داشته باشيم؟

majidcmp1
24-12-2010, 20:27
هر سايتي كه امكان چت كردن باشه. ياهو گوگل و...

mehdi zanjani
27-12-2010, 13:57
من که یه مدت ازش استفاهده کردم فهمیدم واقعا افتضاح!!! نیم باز خیلی بهتره!

persian1993
01-01-2011, 14:29
خوبه ولي من نيمباز رو ترجيح ميدم

persian1993
01-01-2011, 19:01
خيلي خوبه ولي كار كردن باهاش نسبت به نيمباز سختره براي مثال: ارسال پيام تو چت روم بيشتر طول ميكشه من كه نيمباز رو ترجيح ميدم

Gam3r
21-01-2011, 08:36
Not Found

The requested URL /downloads/testlivechat/LiveChat.jar was not found on this server.

mekziko
21-01-2011, 15:36
بابا لينك دانلودش كار نمي كنه ما رو گير آوردين نكنه بايد از داخل گوشي دانلود كنيم!:19:

Damboul
21-01-2011, 17:25
دوست عزیز مطمئن هستید که لینک خرابه؟ الان من تست کردم مشکلی نداشت

actros 1843
24-01-2011, 22:28
من واسه چت از نرم افزار ebuddy استفاده میکنم امکانات زیادی نداره ولی سرعتش عالیه.

na3rmdz
25-01-2011, 00:08
بابا واسه دانلود این نرو افزار موبایل چه لینکی رو باید کلیک کنیم

مهران
25-01-2011, 09:50
چطور میتونم با یه نفر خصوصی چت کنم ؟
کیفیت زیاد مهم نیست فقط یه محیط امن میخوام که راحت بتونم متن رو بفرستم و هزینش هم ساعتی 200 بیشتر نشه
سیستم گوشی هم جاوا

خیلی گیرم خواهشا کمک کنید تو این زمینه یکم مبتدیم

behnaam
27-01-2011, 10:39
چطور میتونم با یه نفر خصوصی چت کنم ؟
کیفیت زیاد مهم نیست فقط یه محیط امن میخوام که راحت بتونم متن رو بفرستم و هزینش هم ساعتی 200 بیشتر نشه
سیستم گوشی هم جاوا

خیلی گیرم خواهشا کمک کنید تو این زمینه یکم مبتدیم

به نظر من بهترين نرمافزار در اين زمينه SH MESSENGER ه!
البته اول بايد تو سايتش يه اكانت درست كنيد.
بريد تو اين سايت:

اين لينك ثبت نام

بسيار بي دردسر انجام ميشه.
بعد نرم افزار رو دانلود كنيد از همونجا و روي گوشي نصب كنيد.بعد از ورود به برنامه همين اكانتي رو كه تو سايت درست كرديد وارد كنيد.پس از اون ميتونيد اكانت هاي ياهو جي تالك ام اس ان و و...رو وارد كنيد و همزمان همه رو آنلاين بشيد و ليست دوستاتون رو خواهيد داشت.امكاناتش هم عاليه.حتي مي تونيد براي كسي كه باهاش چت مي كنيد فايل بفرستيد.حتي مي تونيد از دوربين گوشي خودتون عكس بگيريد و براش بفرستيد.فقط ايدي اشخاص رو از قبل بايد داشته باشيد يا توي اد ليستتون باشن.

مهران
27-01-2011, 18:35
خیلی ممنون از توضیحاتت ، میرم برای نصب اگه مشکل داشتم همینجا میگم لطف کن راهنماییم کن
فقط میخوام خصوصی با یه نفر چت کنم که هزینش از sms کمتر بشه و تو پرینت تلفن نیوفته

مهران
27-01-2011, 19:06
نصب کردم آی دی خودمم اضافه کردم اما متوجه نشدم آی دی دوستم رو از کجا باید وارد کنم
از کجا باید وارد محیط چت خصوصی و عمومی بشم ؟

actros 1843
30-01-2011, 00:10
به نظر من بهترين نرمافزار در اين زمينه SH MESSENGER ه!
البته اول بايد تو سايتش يه اكانت درست كنيد.
بريد تو اين سايت:

اين لينك ثبت نام

بسيار بي دردسر انجام ميشه.
بعد نرم افزار رو دانلود كنيد از همونجا و روي گوشي نصب كنيد.بعد از ورود به برنامه همين اكانتي رو كه تو سايت درست كرديد وارد كنيد.پس از اون ميتونيد اكانت هاي ياهو جي تالك ام اس ان و و...رو وارد كنيد و همزمان همه رو آنلاين بشيد و ليست دوستاتون رو خواهيد داشت.امكاناتش هم عاليه.حتي مي تونيد براي كسي كه باهاش چت مي كنيد فايل بفرستيد.حتي مي تونيد از دوربين گوشي خودتون عكس بگيريد و براش بفرستيد.فقط ايدي اشخاص رو از قبل بايد داشته باشيد يا توي اد ليستتون باشن.

واقعا به خاطر راهنمایتون ممنونم:11:

persian1993
02-02-2011, 22:47
نصب کردم آی دی خودمم اضافه کردم اما متوجه نشدم آی دی دوستم رو از کجا باید وارد کنم

شما بهتره از برنامه گپ qeep استفاده كنيد
از سايت زير دانلود كنيد چون سايت اصلي خيلتره

getjar.com

hamid1riazat
05-03-2011, 01:21
سلام
میخواستم ببینم چرا توی مسنجر یاهو(داخل موبایل) برای ارسال و دریافت متن باید هر بار refresh کرد؟
این حالت خیلی بده و ایراد بزرگیه

arminamir717
23-03-2011, 12:30
asan baz nemikone k eroor mide.

Unique 2626
01-04-2011, 16:48

با یه ID خودت On شو

وقتی صفحه اول برنامه وا شد Options رو بزن
بعد Buddy رو انتخاب کن و بعد Add رو بزن.
حالا تو کادر اول باید ID دوستت رو وارد کنی
تو کادر بعدیت اگه چن تا ID داشتی باید انتخاب کنی که میخوای ID
دوستت تو کدوم ID تو Add بشه؟
تو کادر سوم اگه تو ID خودت چن تا گروه (Group) ایجاد کرده باشی باید انتخاب کنی که ID دوستت تو کدوم گروه قرار بگیره!
برای ایجاد گروه جدید به این ترتیب عمل کن:
Options>Group>Create

Unique 2626
01-04-2011, 17:10
من از برنامه Shmessenger استفاده میکنم واسه چت با گوشی!
سرعتش بالاست!
هزینش نسبتا به صرفه هستش!(5شنبه/جمعه ها خیلی کمه هزینش)
امکان ارسال فایل داره!
دیدن آواتار دوستانی که باهاشون چت میکنی!
تو ورژن جدید امکان Auto Reconnect داره!
همچنین Show Recent history داره که پیام هارو ذخیره میکنه!
از امکانات فوق العاده ورژن جدیدش اینکه میتونین Conference داشته باشین!یعنی با چن تا از دوستاتون همزمان باهم چت کنین(همگی با هم)!
بالای 5 تا Language مختلف و Support میکنه!
قسمت Font Size داره! Auto/Small/Medium/Large
امکان تنظیم Volume داره!
قسمت Set Status داره به همراه Custom Status تو وضعیت های
Available/Away/Busy!!
Ignore List داره که میتونین ID طرف و Add کنین تا نتونه PM بده!
60 تا Smiley داره که اگه smiley های مخفی رو هم اضافه کنیم بهش 80 تایی میشه!
قسمت Set Theme داره که بالای 10 تا Theme متفاوت میتونین انتخاب کنین!
و امکانات جالب دیگه . . . .

Unique 2626
05-04-2011, 20:50
مثل اینکه این تاپیک کلا خوابیده و اصلا تحرکی نداره !!!!
:41:

mj21
06-04-2011, 16:13
من از برنامه Shmessenger استفاده میکنم واسه چت با گوشی!
سرعتش بالاست!
هزینش نسبتا به صرفه هستش!(5شنبه/جمعه ها خیلی کمه هزینش)
امکان ارسال فایل داره!
دیدن آواتار دوستانی که باهاشون چت میکنی!
تو ورژن جدید امکان Auto Reconnect داره!
همچنین Show Recent history داره که پیام هارو ذخیره میکنه!
از امکانات فوق العاده ورژن جدیدش اینکه میتونین Conference داشته باشین!یعنی با چن تا از دوستاتون همزمان باهم چت کنین(همگی با هم)!
بالای 5 تا Language مختلف و Support میکنه!
قسمت Font Size داره! Auto/Small/Medium/Large
امکان تنظیم Volume داره!
قسمت Set Status داره به همراه Custom Status تو وضعیت های
Available/Away/Busy!!
Ignore List داره که میتونین ID طرف و Add کنین تا نتونه PM بده!
60 تا Smiley داره که اگه smiley های مخفی رو هم اضافه کنیم بهش 80 تایی میشه!
قسمت Set Theme داره که بالای 10 تا Theme متفاوت میتونین انتخاب کنین!
و امکانات جالب دیگه . . . .

اینا چه ربطی به ایجا داره؟؟؟

Unique 2626
06-04-2011, 17:31
اینا چه ربطی به ایجا داره؟؟؟

درسته که اینجا تاپیک نرم افزار Avacs Live Chat هستش ولی دوست عزیز
اگه قرار باشه که فقط و فقط درباره امکانات این نرم افزار حرف بزنیم که اون وقت این
نرم افزار به قول اسم تاپیک میشه :
(بهترین نرم افزار چت با امکانات فوق العاده !!!)
ولی یادمون باشه که :
# پی بردن به تفاوت نتیجه مقایسه است #
منم مثل خیلیای دیگه که اومدن و در مورد نرم افزارهای دیگه مثل eBuddy یا NimBuzz و . . .
تاپیک زدن و امکانات اون نرم افزار و با این مقایسه کردن و به برتریت یکیشون رأی دادن
در مورد نرم افزار Shmessenger تاپیک دادم و امکاناتشو گفتم !!
فقط خواستم دوتا نرم افزار و از ( لحاظ امکانات ) مقایسه کنم و فقط همین !!:20:

ana24
12-04-2011, 14:48
سلام
من چرا نمی تونم این نرم افزارو دانلود کنم؟؟؟؟
میشه راهنمایی کنید
مرسی

reza_read
22-04-2011, 14:06
دستتون درد نکنه عالی بود . من قبلا از nimbuzz استفاده میکردم که اونم بد نبود ولی این یه چیز دیگست . مرسی

taranh00
28-04-2011, 20:26
ببخشيد چطور ميشه دانلودش كرد؟

behnaam
14-05-2011, 15:19
بهترین نرم افزار برای جاوا فعلا همون SH messenger هستش.

mj21
13-06-2011, 10:19
سلام
من چرا نمی تونم این نرم افزارو دانلود کنم؟؟؟؟
میشه راهنمایی کنید
مرسی

dara1190
17-06-2011, 22:55
:31:میشه بگید دانلودش چطوریه؟ نشد که نشد

mj21
17-08-2011, 22:38
ver2.1.7 امکان جابجایی پنجره ها در گوشی های تاچ

NIMA.GNI
07-10-2011, 21:38
نرم افزار shmessenger شارژ زودتر مصرف میکنه یا NIMBUZZیا این نرم افزار Live chat؟ ممنون میشم اساتید بدون تعصب جواب بدن

abidel_21
19-10-2011, 13:30
خوب بود ممنون:46:

irman92
28-12-2011, 01:57
sh messenger fk konam behtar bahse
alabate in linkai k shoma dadin hame pak shodanaa

HA M ID
11-08-2012, 19:12
سلام من یک گوشی u600 دارم که وقتی آواکس در اون نصب می کنم حروف جداجدا است . ممنون می شم کمکم کنید.

master_omid
24-07-2014, 15:59
DESCRIPTION:

AVACS Live Chat
the first and unique chat messenger which you are secure 100% on itany government
or other persons can't access to your communications
on it because of 128 bit ciphering crypto algorithm some features of AVACS Live Chat
that separate this chat from others:

Your messages, photos, voice and other information encrypted with 128-bit key cipher algorithm
most of features of this chat are free for using of users,like: animated Smiles,Sharing Photos-Musics-Files and...
Colorful Private Message colors which ranked by rating of your accounts(quantity of your sent messages
possibility to change color of your NickName,Private Message color and color of your message in room
Making rooms for chatting and possibility to change type of rooms Private/Public
language filter for Rooms/News/messages and…
test your chance and intelligence on Games which exist on AVACS Live Chat
possibilty to get marry,make family,friend connection
share anything that you want to sell,on Market of AVACS Live Chat and set a price for this
(possibility to make private/public photo albums on your account(unlimited photos)
more than 20.000 Online users from more than 50 countries

Iranian Support By : Mr.Omid

Persian Site : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Download AVACS : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Our official site [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]