PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : CRACK DOWN | دانلود كرك از سايت ها

smss.exe
17-06-2008, 23:22
سلام .
من برنامه اي دارم كه فكر مي كنم بدرد همه ي شما بخوره اسمش CRACK DOWN هست و مخصوص دانلود كرك از سايت هايي كه كرك برنامه ها رو ارائه مي دنه .
اينم لينكش كه مي تونيد از Rapidbaz به راحتي دانلود كنيد و حجمش خيلي كمه حدود 390 كيلوبايت .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرز كارش هم راحته مثل search مي مونه و شما اسم برنامه رو مي نويسيد و خود برنامه با وصل بودن به اينترنت لينك سايت هايي رو كه كرك يا سريال برنامه رو دارن مي ده و مي تونيد مستقيم دانلود كنيد .

ahmmahdi
13-07-2008, 19:21
سلام .
من برنامه اي دارم كه فكر مي كنم بدرد همه ي شما بخوره اسمش CRACK DOWN هست و مخصوص دانلود كرك از سايت هايي كه كرك برنامه ها رو ارائه مي دنه .
اينم لينكش كه مي تونيد از Rapidbaz به راحتي دانلود كنيد و حجمش خيلي كمه حدود 390 كيلوبايت .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرز كارش هم راحته مثل search مي مونه و شما اسم برنامه رو مي نويسيد و خود برنامه با وصل بودن به اينترنت لينك سايت هايي رو كه كرك يا سريال برنامه رو دارن مي ده و مي تونيد مستقيم دانلود كنيد .

سلام
عزیز این که Trojan horse Agent.DYC داره!!!
یاعلی
سید احمد

hakhamanesh
14-07-2008, 15:52
سلام
عزیز این که Trojan horse Agent.DYC داره!!!
یاعلی
سید احمد
با كسپراسكي آپديت شده تست شد و مشكلي نبود.
فقط يك نكته: با توجه به اينكه اين برنامه يك برنامه دريافت كرك هست بنابراين ممكنه برخي آنتي ويروس ها عمل دريافت كرك رو مغاير قوانين بدونن و به اينگونه برنامه ها به عنوان نوعي برنامه غير قانوني كه انتشار وارز ميدن گير بدن.