PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fbook نرم افزار کتـب همـراه ا Full ا

m.active
12-09-2008, 12:28
با سلام خدمت دوستان
می دونم خیلی ها منتظر این نرم افزار بودید. با استفاده از این نرم افزار به صورت نا محدود می توانید کتب همراه تهیه کنید
با توافق مدیر محترم چهار نسل امواج قرار شد ما این نرم افزار رو به صورت رایگان در سایتمان ارائه کنیم.قابل ذکر است که کلیه امتیازات این نرم افزار مطعلق به شرکت چهار نسل امواج می باشد
برای اجرای نرم افزار به Java runtime نسخه 6 یا بالاتر نیاز دارید

برخی از ویژه گی های نرم افزار :
1- بهری گیری از قالبی استاندارد در دنیای آموزش مجازی
2- سرعت بسیار بالا در طراح کتب
3- ارائه قالب های بسیار با ویژگی های خاص
4- تبدیل کتب به فرمتی استاندارد (fBook.*) با قابلیت تبدیل در دیگر نرم افزارهای ارئه شده نظیر Contact frame
5- قابل اجرا در گستره وسیعی از تلفن های همراه
6- به روز رسانی مناسب نرم افزار در بازه های زمانی خاص
7- نمایش فارسی، عربی (با اعراب)، انگلیسی، سوئدی و ...
8- رایگان بودن
و ده ها مزایای دیگر

دریافت نرم افزار fBook

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دریافت Java runtime 6

آموزش تصویری

yahoda
12-09-2008, 15:47
ضمن تشکر میشه برای نمونه نسخه ای از کتابی که با این نرم افزار ساخته شده رو لینک کنید .

mohammadflash2006
12-09-2008, 16:41
خیلی قدیمیه
ولی خوبه

m.active
14-09-2008, 12:20
برای دوست عزیزمون "yahoda" لینک زیر نمونه کارها قابل مشاهده است :

باید بگم این نرم افزار با امکانات جدید ارائه شده و از نرم افزار پرنیان نیز بهتره.خودتون تست کنید

sid
25-09-2008, 02:46
اينطور كه من متوجه شدم با اين نرم افزار كه مال كامپيوتر هست ميشه باهاش نرم افزار هاي موبايل طراحي كرد نرم افزار هايي كه مربوط به ebook هست .درسته؟اگه ممكنه توضيح بديد
من نرم افزاري ميخوام كه بشه با اون براي موبايل به زبان جاوا برنامه اي مثل قرآن يا آفتاب هشتم يا ترجمه قرآن يا هر نرم افزار آموزشي ديگه اي درست كرد.كسي ميدونه چجوري بايد كار كرد

Hadi King
25-09-2008, 21:18
اينطور كه من متوجه شدم با اين نرم افزار كه مال كامپيوتر هست ميشه باهاش نرم افزار هاي موبايل طراحي كرد نرم افزار هايي كه مربوط به ebook هست .درسته؟اگه ممكنه توضيح بديد
من نرم افزاري ميخوام كه بشه با اون براي موبايل به زبان جاوا برنامه اي مثل قرآن يا آفتاب هشتم يا ترجمه قرآن يا هر نرم افزار آموزشي ديگه اي درست كرد.كسي ميدونه چجوري بايد كار كرد
دوست من اينجا رو شمـــا نگاه كنيد فكر كنم همين برنامه رو ميخوايين :11:

موفق باشيد!:40:

sid
27-09-2008, 03:22
مرسي عالي بود
فقط من دنبال يه برنامه هستم كه بشه چندين تا عكس هم لاب لاي متنم بزارم اين فقط مال متنها هست
كمكم كنيد لطفا

king_p30
29-09-2008, 14:29
لینک دریافت برنامه مشکل داره

لطفا لینک رو اصلاح کنید و یا هر کی گرفته دوباره آپلود کنه.
ممنون.

sid
30-09-2008, 04:02
لينك درسته
لطفا به سوالم جواب بديد

masoud22
22-10-2008, 12:55
مرسي عالي بود
فقط من دنبال يه برنامه هستم كه بشه چندين تا عكس هم لاب لاي متنم بزارم اين فقط مال متنها هست
كمكم كنيد لطفا

برنامه مورد نظر شما contact frame هستش كه فعلا در انحصار شركت سازنده اش هست و فقط به شركت ها و سازمانهاي خاص داده مي و با اون مي همه جور نرم افزاري درست كرد .كه عكس گذاشتن هم جزوش هست
اگه يه سر به اين وبلاگ بزني

كتاب هاي ساخته شده عمدتا مذهبي اف بوكي گذاشته
يه كتاب هم توش داره در باره امام خميني كه پر از عكسه ، حتي يه بخش گالري عكس اضافه كرده كه با همين كتنتكت فريم ساخته شده

من خودم مدتيه دنبال اين برنامه هستم ، ولي فكر نكنم حالاحالاها رايگان بياد بيرون مگه اينكه از يه جايي درز كنه !

اين هم لينك صفحه برنامه

total_overdose
23-10-2008, 15:12
سلام
دوستان در این کتابا میشه عکس هم گذاشت.
چون می خوام یه کتاب آموزشی درست کنم که همراه با عکس باشه.
اگه همچین برنامه ای هست به من بگید.

hadsern
07-01-2009, 11:29
سلام
نرم افزار fbook داشتن امکانات حستجو - صفحه بندی - فهرست بندی و انتخاب ایکون بهتر از پرنیان جواب کار رو میده ولیکن
به هنگام ساخت کتاب من در قسمت make این مشکل را دارم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشکال من در کجاست.

hadsern
08-01-2009, 22:32
با سلام
من مشکلی با نرم افزار fbook دارم برابر این عکس
کجای کار اشکال دارد؟

hadsern
09-01-2009, 16:54
سلام
من مشکلی با نرم افزار fbook دارم برابر این عکس
کجای کار اشکال دارد؟

Fox
14-01-2009, 11:55
شايد بد نباشه به منوي Edit سري بزني و يه تنظيماتي انجام بدي !

Fox
14-01-2009, 11:56
كتابي جالب با عنوان قيامت نزديك است ( نويسنده : على شيرازى ) ،
كتاب جالبي است كه با fbook طراحي و ساخته شده ،
حالت داستاني و روايتي دارد ، كه كتاب را جذاب تر نموده ،
براي آشنايي بيشتر مقدمه كتاب را قرار ميدهم (جالب است ، واقعا جالب ، آن را از دست ندهيد !)
مقدمه :
قيامت نزديك است ، نزديك از چشم به ابرو!
خيلى نزديك است ، باور كنيم .
آيا هيچ باورمان مى آيد كه شايد تا چند لحظه ديگر نباشيم ؟ چيزى كه براى عده اى حتمى است ، خود ما هم مشاهده كرديم و مى كنيم . همه اين ها براى باور ماست ، چه بسا فردا هم ما مرده اى باشيم كه بر صفحه يقين ديگران حك بشويم !
تازه آن وقت به خود بياييم : خدايا! مرا به دنيا گردان ، تا انسان صالح و مفيدى باشيم !
و جواب بشنويم : هرگز!
اين صحنه ، حقيقى است كه واقع خواهد شد، همان طور كه قيامت برپا خواهد شد.
قيامت نيز مانند مرگ ، در يك لحظه تحقق مى يابد، بلكه زودتر از يك لحظه ، از يك چشم به هم زدن نيز كم تر، خيلى خيلى زود!
چه بسا در آينده اى نزديك ، زمين زيروزبر شود؛ درياها بخشكد، كوه ها از هم بپاشد، خورشيد بى فروغ شود و قيامت تحقق بيابد.
آيا آماده مسافرت هستيم ؟ اگر آرى ، پس كوله بار خود را آماده كنيم ؛ توشه سفر برگيريم ؛ حساب ها را تسويه كنيم كه مرگ نيز است و پس از مرگ نيز، قيامت حتمى است ؛
جايى كه انسان هاى خوب ، از بدان مى شوند و هر گروهى در گرو اعمال خويش است : عده اى در بهشت برين ، جام شادمانى بر مى گيرند و تعدادى نيز عذاب دوزخ براى هميشه معذبند.
اكنون با هم به تماشاى صحنه هايى از قيامت مى رويم ، تا بيش تر باورمان شود كه آخرت كجا است و چه ماجرايى دارد.
على شيرازى

حجم : 118 KB

دانلود با لينك مستقيم !

mohser
16-01-2009, 20:22
سلام
با تشکر از شما
من در قسمت ادیت مشکل ندارم .
اسم کتاب رو درست زدم
و بقیه هم میتونه خای بمونه چون اطلاعات عمومیه.

telecom_hamed
28-01-2009, 12:36
با سلام فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه. نسخه جدید را از سایت دریافت کنید. در ضمن به خاطر داشته باشید که به هیج عنوان فایل های موجود در ریشه نرم افزار را پاک نکنید با تغییر ندهید
لینک دانلود:
با سپاس

ejalalian
29-01-2009, 00:24
با سلام:
اين نرم افزار در مقابل پرنيان داراي ضعف جدي است و آن هم عدم ذخيره سازي صفجه مورد نظر هنگام خارج شدن مي

باشد كه از دوستان خواهش ميكنم توضيح دهند.
:10:

sajadaghajari
02-06-2009, 12:56
سلام خیلی از سایت شما متشکرم از طرف سجاد آقاجری

toufan
16-03-2010, 00:34
با سلام فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه. نسخه جدید را از سایت دریافت کنید. در ضمن به خاطر داشته باشید که به هیج عنوان فایل های موجود در ریشه نرم افزار را پاک نکنید با تغییر ندهید
لینک دانلود:
با سپاس

داداش این کار نمیکنه :13:

m.active
05-07-2011, 10:48
با سلام به همه
از مدیران عضر خواهی می کنم . پست اولم رو نمی تونستم ویرایش کنم . با توجه به اینکه لینک این تاپیک جزء لینک های اول در گوگل هست و هم آدرس ها و هم نرم افزارها و کتاب خانه قدیمی می باشند و بعضا وجود ندارند لازم دونستم که این تاپیک را بروز رسانی کنم

کتاب ساز موبایل ( کتابچه ) - لینک دانلود ، آموزش ، نرم افزارهای پیش نیاز

کتاب خانه موبایل :

neverbackdown
19-12-2012, 21:55
لینک ها خرابه اه!!!!!!!!! سه ساعت تو این سایت مذخرفوت عضو شدم آخرشم لینکاتون خرابه