PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی سرور برای بازی های آنلاین

Andaron
12-09-2008, 05:07
بسم الله الر حمن الر حیم

سلام علیکم
ما می خواهیم یه سایت اشتراک گذاری راه اندازی کنم ( از اول بگویم فضای ذخیره سازی بیش از 100 ترابایت برای شروع ) پس برای همین با سرمایه اندک وارد آن نشده ایم .
برای همین به فکر راه اندازی بازی های آنلاین شده ایم و راه اندازی چنین طرحی اجرایی نیست مگر به کمک دوستان به چه دلیل چونکه ما نمی خواهیم 1 سرور کرایه کنیم بلکه می خواهیم سایتی راه اندازی کنیم که برای سرور های مان بازی کمیاب شود چونکه سرور ها رو خودمان راه اندازی می کنیم و مشخصات سرور به خودمان بستگی دارد که چی بزاریم از نظر پهنای باند و پینگ مشکلی نداریم ( نپرسید چگونه باید در عمل ثابت شود ) از دوستان چند سوال دارم چونکه اصلا خودم اهل بازی آنلاین نبوده ام البته نه بازی نکرده باشم بلکه آنلاین بازی نکرده ام ( مگه بی پرو زندگی میشه:27: از قدیم آرزو داشتم مستر لیگ رو با چند نفر بازی کنم )
اول اینکه برای آنلاین بازی کردن بازی ها حتما باید نسخه اصلی اون بازی در دست کاربرا باشد یا نه با همون نسخه های کرک شده نیز بازی می تونیم بکنیم .
دوم آیا برای سرور مشخصات گرافیکی مهم است
سوم : تو بعضی تاپیک ها می خوندم که تعدادی از بازی ها برای آنلاین بازی کردن نیاز به سی دی یا دی وی دی ارجینال بازی ها است؟ خوب این احتیاج به چه دلیل است ؟ اگر به دلیل امنیتی است که سرور های ما از نظر وارز بودن مشکلی ندارند ! پس دلیل احتیاج بودن به بسته ارجینال چی هستش؟
هدف اصلی این تاپیک اینه یه اطلاعاتی بدست آورم چونکه راه اندازی سایت اشتراک گذاری پدرمان را درآورده برای همین یواش یواش دارم برا راه اندازی چنین سایتی جلو می رم اول بگویم ما مثل بعضی شرکت ها نیستیم که یک یا دو سرور برای بازی بزارند و بگویند سایت بازی آنلاین گذاشته اند اصل قضیه اینه که می خوایم برای این کار هزینه کنیم
چونکه برای هر وسیله ای که کاربرا بتونند باهاش بازی آنلاین کنند مانند pc,pl2,pl3,.... و ما این کار را به رایگان انجام نمی دیم و ماهانه هزینه اندکی برای این کار می گیریم .
اگر متن را کاملا خونده باشید من در جمله ای گفتم چنین طرحی اجرایی نیست مگر به کمک دوستان منظورم اینه که اگر کاربرا مک باشن راه اندازی چنین طرحی یعنی هیچ پس برای همین وقتی یه کمی اطلاعات بالا رفت یه نظر سنجی می زارم .
هر کدوم از دوستان که اطلاعات خوبی دارند بنویسند ما هم از شرمندگی اونا در می آییم .
شرمنده اگر متن دارای غلط املایی و یا نگارش ضعیفی دارد چونکه واقعا خستم پس به بزرگی خودتون ببخشید

*Ali*
16-09-2008, 22:37
خب این سرور برای چه بازیهایی هست؟؟

Andaron
20-09-2008, 17:53
سلام
خوب یه سیستم که نیست که فقط بگیم برای یه بازی هستش
بستگی به کاربرا داره
ما این طرح رو داریم در کنار یه طح بزرگتر درست میکنیم و تقربا 30 تا سرور برای بازی های آنلاین قرار دادیم

alizshah
20-09-2008, 18:24
بسم الله الر حمن الر حیم

سلام علیکم
ما می خواهیم یه سایت اشتراک گذاری راه اندازی کنم ( از اول بگویم فضای ذخیره سازی بیش از 100 ترابایت برای شروع ) پس برای همین با سرمایه اندک وارد آن نشده ایم .
برای همین به فکر راه اندازی بازی های آنلاین شده ایم و راه اندازی چنین طرحی اجرایی نیست مگر به کمک دوستان به چه دلیل چونکه ما نمی خواهیم 1 سرور کرایه کنیم بلکه می خواهیم سایتی راه اندازی کنیم که برای سرور های مان بازی کمیاب شود چونکه سرور ها رو خودمان راه اندازی می کنیم و مشخصات سرور به خودمان بستگی دارد که چی بزاریم از نظر پهنای باند و پینگ مشکلی نداریم ( نپرسید چگونه باید در عمل ثابت شود ) از دوستان چند سوال دارم چونکه اصلا خودم اهل بازی آنلاین نبوده ام البته نه بازی نکرده باشم بلکه آنلاین بازی نکرده ام ( مگه بی پرو زندگی میشه:27: از قدیم آرزو داشتم مستر لیگ رو با چند نفر بازی کنم )
اول اینکه برای آنلاین بازی کردن بازی ها حتما باید نسخه اصلی اون بازی در دست کاربرا باشد یا نه با همون نسخه های کرک شده نیز بازی می تونیم بکنیم .
دوم آیا برای سرور مشخصات گرافیکی مهم است
سوم : تو بعضی تاپیک ها می خوندم که تعدادی از بازی ها برای آنلاین بازی کردن نیاز به سی دی یا دی وی دی ارجینال بازی ها است؟ خوب این احتیاج به چه دلیل است ؟ اگر به دلیل امنیتی است که سرور های ما از نظر وارز بودن مشکلی ندارند ! پس دلیل احتیاج بودن به بسته ارجینال چی هستش؟
هدف اصلی این تاپیک اینه یه اطلاعاتی بدست آورم چونکه راه اندازی سایت اشتراک گذاری پدرمان را درآورده برای همین یواش یواش دارم برا راه اندازی چنین سایتی جلو می رم اول بگویم ما مثل بعضی شرکت ها نیستیم که یک یا دو سرور برای بازی بزارند و بگویند سایت بازی آنلاین گذاشته اند اصل قضیه اینه که می خوایم برای این کار هزینه کنیم
چونکه برای هر وسیله ای که کاربرا بتونند باهاش بازی آنلاین کنند مانند pc,pl2,pl3,.... و ما این کار را به رایگان انجام نمی دیم و ماهانه هزینه اندکی برای این کار می گیریم .
اگر متن را کاملا خونده باشید من در جمله ای گفتم چنین طرحی اجرایی نیست مگر به کمک دوستان منظورم اینه که اگر کاربرا مک باشن راه اندازی چنین طرحی یعنی هیچ پس برای همین وقتی یه کمی اطلاعات بالا رفت یه نظر سنجی می زارم .
هر کدوم از دوستان که اطلاعات خوبی دارند بنویسند ما هم از شرمندگی اونا در می آییم .
شرمنده اگر متن دارای غلط املایی و یا نگارش ضعیفی دارد چونکه واقعا خستم پس به بزرگی خودتون ببخشید
سلام
برای انلاین بازی کردن با این سروری که شما درست میکنید نیازی نیست اروجینال باشه مگر اینکه بخوای یه کار دیگه بکنی
برای سرور گرافیگ مهم نیست ولی سروری رو بگیر که تو cpu و هارد پرسرعت باشه ram زیاد هم داشته باشه
بعضی از بازیها شاید نیاز داشته باشند ولی من تا حالا چنین چیزی ندیدم :31:
راستی ببینم جنرالم راه میندازی ؟یا kw رو ؟؟:27:

Andaron
20-09-2008, 19:07
منظور شما از یه کار دیگه ای بکنی یعنی چی >؟
با تشکر

alizshah
20-09-2008, 21:44
منظور شما از یه کار دیگه ای بکنی یعنی چی >؟
با تشکر

ولش سریالم لازم نیست
حالا کی سرور رو راه میندازی ؟

aliani
20-09-2008, 21:52
( مگه بی پرو زندگی میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از قدیم آرزو داشتم مستر لیگ رو با چند نفر بازی کنم )
البته اگر منظورت از پرو پس هست كه بايد بگم كه پس رو حتما باس نسخه اورجينال داشته باشي چون تو كركش برا آنلاين بازي كردن خيلي لگ وجود داره :|

Andaron
23-09-2008, 00:21
سلام علیک
دوستان همون اول گفتم قصد من راه اندازی یه سرور برای چند تا بازی نیست بلکه یه گیم نت اینتر نتی هستش
کارهای من اینه _ برنامه نویسی و طراحی _ خرید سرور _ پهنای باند مورد نیاز _ مکان سرور ها
که اگر یکم حرفه ای باشید مهمترین کار مکان سرو رها است که به احتمال زیاد باید ساختمونو بخرم چونکه مکان سرو رها باید یه خصوصیاتی داشته باشه برای همین مشکل ترین کار ممکن هستش
امروز هم رفتم یه ساختمونو دیدم ولی به دلم نیومد
مشکلات زیاده ولی اگر سرمایه لازم رو جور کنم کمتر از 2 ماه اونو راه اندازی می کنم
اگر تو این مدت بعضی از مشکلات حل شد یه نظر سنجی می زارم ببینم اوضاع طوره
راستش با محاسبه ای که ما کرده ایم با 200 تا راه می افته

Andaron
23-09-2008, 00:22
منظورم از 200 تا 200 میلیون هستش
پس دوستان توجه کنند که می خوام دارو ندارم رو بزار م روی این پروژه ببینم چی میشه
راستش آرزو های زیادی برای این طرح دارم
راستی هرکدوم از دوستان در مورد چنین پروژه ای ایده ای داره بزاره شاید بدرد من بخوره بخصوص در مورد این live مایکروسافت که کاروبار این سایت چطوره

rootnt
23-09-2008, 13:31
ببخشیدا، معذرت می خوام
نمی خوام ناامیدت کنم
ولی از قدیم و ندیم گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدنه
همین پی سی رو می بینی
اولش عین همین فرومهای دیگه کوچیک بود که شروع کرد و الان انقدر بزرگ شده
به نظرم شما همون کوچیکشو راه بنداز حالا
تازه می تونی از کمک و نظرات یوزرها هم استفاده کنی
این فقط نظر من بود

Andaron
23-09-2008, 16:28
دوست عزیز درست ما هم نی خوایم یه جا 20 تا سرور بزاریم ولی برای اینکه این طرح بازی های آنلاین با یه طرح دیگه اجرا میشه و برای همین باید بعضی امکانات فراهم بشه مانند ساختمون برای همین سختی این ساختمونه
الان هم با واممون موافقت کردن فقط ضمانت می خواد که اگر مشکلی پیش نیاد تو این چند هفته می گیریمش به امید خدا
با تشکر

Andaron
23-09-2008, 16:31
منم قبول دارم برای طرح های بزرگ باید استارت کار رو یه جا زد ولی بعضی از طرح ها که می دونیم بازده بالایی داره باید طوری استارت بزنیم که فورا چند قدم مارو جلو بندازه

Andaron
27-09-2008, 00:42
کسی از دوستان نبود یه راهنمایی کنید
ببینیم بازار بازی های آنلاین چطوره

aliani
27-09-2008, 00:55
به نظر من شما براي تست بيا و اين cod4 رو راه اندازي كن ببين چقد طرفدار داره .
از نظر فني كه واقا كم نمياري اينقدر آدمين cod4 داريم كه خيالت راحت الان آدمين زياده اما سرور نيست .:(
البته يه چيز بگم كه اينترنت 1 مگ با كيفيت راحت حدود 30 نفر رو ساپورت ميكنه كه البته به علت شلوغي ميشه 2 تاش كرد.

Andaron
27-09-2008, 11:24
گفتم از نظر تجهیزات و پهنای باند هیچگونه مشکلی نداریم

فقط یه مشکلاتی هست مانند تعداد کاربرا چه قدر است هم pc,360,pl3,... ببیینم کسی از دوستان چنین اطلاعی نداره