PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ برای کارهای گرافیکی با قدرت روشن بودن زیاد

palet
12-09-2008, 02:32
سلام اگه من سوالم تکراری واقعا شرمندم
من رشتم گرافیکه و برای کاهای گرافیکی یه لپ تاپ میخوام که زمان زیاد بتونه روشن بمونه و کارهای قوی انجام بده(البته اگه بگیرم حواسم هست چون میدونم لپ تاپ ناز نازی و حساسه)
من اگه امکان حمل pc بود اونو میبردم ولی...
حالا ببیپید من میخوام یکه سیستم که هم خوب بکشه نرم افزارهای قوی رو بکشه هم قیمتش در حد 800 تا 900 (بالاتر نشه بهتره)
قیافش خیلی مهمه و مونیتور حداقل 15 اینچ بشه
حالا
1 یه سی پی یو 2 لپ تاپ معادل چقدر سی پی یو pc میشه
2- دو هسته ای بودن هسته چقدر؟
حالا یه سیستم بگید که در برار مدل های مشابه قیمتش الکی گرون نباشه مثلا سونیاگر چه خوبه ولی قیمت مدل های پایینش در حد مدل های بالای hp
2- درسته کارهای گرافیکی میکنم ولی بازیهای گرافیک بالای الان که تو بازار هست رو بکشه و یه چیزی بالا تر هم باشه که اگه چهار روز دیگه بازی جدید اومد افسوس نخورم
3 آیا مدل لپ تاپی که در چپ این عکس که مال یکی از دوستان این انجمن واقعا چنین طرحی روش داره یا یه طرح گرافیکیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایا مدل های asus خوب هستند در حد hp هست
ایسر و سونی اصلا نمیخوام
لطفا از مدل های hp و dell بگید

palet
12-09-2008, 03:05
توی این مایه ها
مدلاشونو نمیدونم

khaiyam
13-09-2008, 11:32
این مدل DV7t هست قیمتش 2 تومنه 17 اینچ هم هست لپتاپ خیلی خوبی هستش کارت گرافیک عالی هم داره قدرتش هم خوبه
اگر برای گرافیک میخوای اصولا مک بوک میگیرن ولی بالای 2 تومنه
لپتاپ قوی تا یک تومن فقط باید بری سراغ دل مکه تو این قیمت قدرت خوبی داره مثل 1525 یا Vostro 1500 و ....

REGISTERED USER
14-09-2008, 23:47
سلام اگه من سوالم تکراری واقعا شرمندم
من رشتم گرافیکه و برای کاهای گرافیکی یه لپ تاپ میخوام که زمان زیاد بتونه روشن بمونه و کارهای قوی انجام بده(البته اگه بگیرم حواسم هست چون میدونم لپ تاپ ناز نازی و حساسه)
من اگه امکان حمل pc بود اونو میبردم ولی...
حالا ببیپید من میخوام یکه سیستم که هم خوب بکشه نرم افزارهای قوی رو بکشه هم قیمتش در حد 800 تا 900 (بالاتر نشه بهتره)
قیافش خیلی مهمه و مونیتور حداقل 15 اینچ بشه
حالا
1 یه سی پی یو 2 لپ تاپ معادل چقدر سی پی یو pc میشه
2- دو هسته ای بودن هسته چقدر؟
حالا یه سیستم بگید که در برار مدل های مشابه قیمتش الکی گرون نباشه مثلا سونیاگر چه خوبه ولی قیمت مدل های پایینش در حد مدل های بالای hp
2- درسته کارهای گرافیکی میکنم ولی بازیهای گرافیک بالای الان که تو بازار هست رو بکشه و یه چیزی بالا تر هم باشه که اگه چهار روز دیگه بازی جدید اومد افسوس نخورم
3 آیا مدل لپ تاپی که در چپ این عکس که مال یکی از دوستان این انجمن واقعا چنین طرحی روش داره یا یه طرح گرافیکیه؟

ایا مدل های asus خوب هستند در حد hp هست
ایسر و سونی اصلا نمیخوام
لطفا از مدل های hp و dell بگید

- با 800 تومن نمیتونی لپ تاپ برای کارهای گرافیکی بخرید ... باید برای خرید دل که گرافیک قوی داشته باشه بالای 1.200 مثلا Dell 1520 GF8600M GT با 256MB dedicate که برای کار شما مناسب باشه یا مدلهای vostro 1510 که گرافیکش 8400 هست یا سونی FW یا HP DV5t ... اما مشکل اینه که همه بالای 1.200 هستند

- شاید بتونی مدلهای 15.4 اینجی اچ پی بخری با حدود این قیمت الان با گارانتی : 1.000.000 هست

DV 6820
1.8 Santa DUO2/ 2048 DDR2/ 160 Sata+/ 15.4" WXGA+brite/ 1000 Nvi/ BT/ WIFI/ Modem/ LAN/ Finger/

-بله لپ تاپ من HP special edition DV6650 هست ... همین طرح روشه ... با تکنولوژی imprint که طرح خاصی داره