PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرآن فارسی با قابلیت جستجو

brain
11-09-2008, 18:27
سلام...
قرآن فارسی با قابلیت جستجویی میخوام که نیاز به اینترنت نداشته باشه ... چون چندتا قرآنه دیگه ای که گرفته بودم ( مثلا zekr ) تا میزدم جستجو میخواست به اینترنت وصل شه ... حالا ببینید چیزی هست یا نه ؟

در ضمن مدیران هرموقع خواستند تاپیک رو ببندند دلیلشو همراه با راه حلش بگن ... ممنون

Gesher
11-09-2008, 19:36
کم حجم‌تر و عالی‌تر از این شک دارم پیدا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
936KB
با ترجمه و قابلیت جستجو و بسیاری امکانات دیگر با رابط کاربری بسیار خوب و بی‌نیاز از نصب

brain
12-09-2008, 00:44
ببین دستت درد نکنه .... من یه مشکلی دارم وقتی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه ( هیچی نمیاد)

راستی یه نهج البلاغه فارسی با قابلیت جستجو هم میتونی گیر بیاری ...خیلی ممنونت میشم .....
راستی کلا برنامه ای هست که احادیث و روایات مرتبط با ائمه رو توش داشته باشه ... اگه اون جوری گیر بیاری که خیلی بهتر میشه ... به هر حال ممنون

huti_421
12-09-2008, 00:57
ببین دستت درد نکنه .... من یه مشکلی دارم وقتی روش کلیک میکنم اجرا نمیشه ( هیچی نمیاد)

راستی یه نهج البلاغه فارسی با قابلیت جستجو هم میتونی گیر بیاری ...خیلی ممنونت میشم .....
راستی کلا برنامه ای هست که احادیث و روایات مرتبط با ائمه رو توش داشته باشه ... اگه اون جوری گیر بیاری که خیلی بهتر میشه ... به هر حال ممنون

این قرآن و نهج البلاغه ی المبین هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا نمیدونم سرچ داره یا نه حجمشم کمه !!! :21:

آها راستی یادم رفت !!!

برای اونیم که دانلود کردید شاید Permission ندارین ...

رو فایله راست کلیک کنید و Run As Administrator رو بزنید ( اصلا همچین چیزی هست یا نه )

Gesher
12-09-2008, 01:52

یعنی فایل اجرایی آن کار نمی‌کند؟ من امتحان کردم و درست است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING iMAN
12-09-2008, 02:43
دوست عزیز واسه منم احرا نمیشه.

brain
12-09-2008, 10:06
تو ویستا run as administrator داره ولی تو xp نیست .... حالا بهش ور میرم ببینم چی میشه .......... آقا این برنامه نهج البلاغه که معرفی کردی خیلی خیلی توپ بود .... فراتر از حد انتظارم عالی بود خیلی ساده ولی پرکاربرد ..... هم قرآن داره هم نهج البلاغه هم فکر کنم صحیفه سجادیه ... خیلی حال کردم دستت درد نکنه ..... راستی یه همچین نرم افزاری در غالب احادیثی از ائمه یا روایاتی از ائمه هم هست ....؟ یا کلا داستانهای مذهبی .....