PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WIP : Abandoned Building

CG Art
11-09-2008, 12:32
سلام. خوبین ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم خیلی دیگه دارم کار میذارم تو انجمن اعصابه همه رو ریختم به هم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی وقت پیش یه توتاریال تو Evermotion دیدم خیلی دلم خواست یکی مثه اون بسازم. اما مدلینگم زیاد خوب نبود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب الان یه مقداری بهتر شده و تصمیم گرفتم به سازمش. البته اصلا مثه اون نمیخوام بشه فقط ایده رو از اون گرفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماله اون که خیلی خفنه ولی ماله من ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب یه توضیح در مورد کار بدم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا از دو تا نور Direct استفاده کردم و یه دونه VrayLight. یکی از Direct ها سایه نداره ! فقط میخواستم انعکاس نورش رو محیط خوب بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدلینگ این کار تمامش با خودم هست و به هیچ عنوان از مدل آماده استفاده نمیشه. اگه استفاده کردم میگم که فلان مدل آماده بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون سنگ های رو زمین رو اول یه Sphere درست کردم و بعد مدیفایر Noise بهش دادم و یه مقدار شد شبیه سنگ. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعدش با PFSource میخواستم کاری کنم که اونا رو سطح زمین ( جای مشخصی نه همش ) بطور نا منظم پخش کنه. خوب این کارو اگه میخواستم دستی انجام بدم خیلی زمان میبرد ولی با Particle خیلی زود تموم شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای اینکه روی قسمت مشخصی از زمین سنگ ها رو پخش کنم اول Plane کف رو Divide کردم به Poly های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نامنظم بعد اون Poly هایی که میخواستم سنگ ها روشون قرار بگیرن رو Detach کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب تو پنجره پارتیکل هم یه Position Object اضافه کردم و از لیستش Poly های مورد نظرم رو Add کردم تا سنگ ها بطور نامنشم روی اون ها قرار بگیرند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
اون میزم با یه دونه Box درست کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کف کــــــــــــردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تمامه مراحل کار رو همراه با توضیح میذارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم کاره خوبی بشه.
موفق باشیدو
یا علــــی.

آهان راستی یادم رفت اینم لینک اون آموزشی هست :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم تا اینجای کار :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hrgh2
11-09-2008, 13:03
خوبه رفیق
فقط ادامه بده ایشالا که عالی میشه

Farzad.wow
11-09-2008, 14:06
خوب ادامه بده عادل جون ببينم چي ميشه.........

CG Art
11-09-2008, 14:08
مرسی حمید رضا جان.
تا اینجاش کارو پیش بردم.
هنوز باید به مدلینگ ادامه بدم ؟ یا برم سراغ تکسچرینگ :

Farzad.wow
11-09-2008, 14:57
به نظر من مدل رو ادامه بدي بهتره /../

CG Art
11-09-2008, 15:05
به نظر من مدل رو ادامه بدي بهتره /../

میشه یه مقدار راهنمایی کنی !
مثلا چی اضافه کنم ؟

hesam_g59
11-09-2008, 15:25
خوب..اگه قراره يه اتاق به هم ريخته باشه..بهتره كلي وسايل شكسته شده...مثل تكه هاي باقي مونده از يه گلدون قشنگ....پرده هاي پاره شده...و... لازم داره

CG Art
11-09-2008, 16:17
یه ذره دیگه هم شلوغترش کردم :

saeed_cpu_full
11-09-2008, 16:25
چرا هیچ کدوم از عکس ها واسه من لود نمیشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی برای کمک بیشتر میتونی از این اتاقه هم کمک بگیری :

:11:

hadi665
11-09-2008, 16:28
محیط جالبی شده عینه بازی های با گرافیک بالاست
تو تکسچر دهی هم باید خوب کار کنی

hadi665
11-09-2008, 16:28

CG Art
11-09-2008, 16:31
مرسی از سعید و هادی عزیز.
هادی جان تکسچرش فکر کنم خیلی سخت بشه. فقط رو دیوارا رو چیکار کنم خیلی سادست ؟

CG Art
11-09-2008, 16:40
ویرایش شد ...........

/.,mnb
11-09-2008, 17:17
خيلي عاليه آقا عادل.
يه سوال دارم.
به نظرتون وقتي اول نورپردازي كنيم كار راحتتر مي شه؟

تشكر.

CG Art
11-09-2008, 17:40
والا من روشم همینه نمیدونم شاید درست نباشه شایدم باشه !

CG Art
11-09-2008, 17:47
خوب دوستان اینم با تغییراته بیشتر :
دیگه چی بسازم ؟

b3dnet
11-09-2008, 17:58
عادل جان خیلی عالی شده
ببین دیوار ها خیلی سادس به نظر من segment هاش زیاد کن و بعد به صورت دستی به همش بریز البته میتونی از طریق Normal Map این کارو بکنی من خودم به این کار وارد نیستم ولی میدونم میشه از طریق برجستگگی های یه texture خرابی هایی رو روی کارت درست کنی....

ببین یه نظرم من بدم اونم اینکه یه مهتابب درست دقیقا پشت لوله بعد یه جوری آویزونش کن که انگار به سیماش آویزونه....

جای تابلو ها هم عوض کنی و اون بزرگرو برداری بهتره....

یه چیزه دیگه : میتونی یه چوب لباسی از این سه پایه ها درست کنی و بعد بندازیش روی این صندلیه که پارچه روشه...

و یه کاره دیگه , به نظرم اون لبه های بقله دیوار که گذاشتی رو یه جاهاییشو داغون کن ....

اگه عکس نمیخوای زیاد قدیمی باشه میتونی یه تلوزیون داغون شده که لامپ تصویرش زده بیرون بزاری تو صحنه یا یکی از این رادیو های قدیدمی طراحی کنی....

حالا من این همه حرف زدم کی حال داره درست کنه....

CG Art
11-09-2008, 18:02
أمت گرم بهزاد جون به این میگن نظر.
سعی میکنم همهش رو درست کنم.

hrgh2
11-09-2008, 18:26
آفرین عدل جان
خیلی توپ کار کردی
ادامه بده ...

CG Art
11-09-2008, 19:47
متشکر از لطف شما عزیزان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم یه سری تغییراته دیگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدل اون جا شمعی و مهتابی آماده است. ( حسه ساختنش نبود خدایی ! )

سایزش بزرگه لینک میذارم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hrgh2
11-09-2008, 20:02
آفرین خیلی خوب پیش میری
خیلی هم فعالیا

b3dnet
11-09-2008, 20:16
خیلی عالیه
حرف نداره

hadi665
11-09-2008, 20:19
عالی شده اما چند تا ایراد داره
1. انگاری نصف این شوفاژه تو دیواره
2. اون لوله بخاری باعث شده که کار فانتزی به نظر میاد !!!! آخه انگاری باد داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SSS_HHH_OOO
11-09-2008, 22:44
اوه اوه.....توتوریالش رو دیدم...خیلی قشنگ ساختی...از خودش هم بهتر شده

CG Art
12-09-2008, 00:33
از همه ممنونم.
هادی متوجه نشدم کجا رو میگی ! بازم دمت گرم که نظر دادی

hesam_g59
12-09-2008, 01:30
aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh
خيلي باحال شده از بعد از ظهري تا حالا
ماشاا... سرعت
همون لوله بخاريه....مث اتاق كارتونيش كرده...
عالي...خيلي هم عالي

CG Art
12-09-2008, 01:34
مرسی.
راستش لوله بخاری رو عمدی اونجوری کردم تا یه حالت صاف و اتو کشیده نداشته باشه.
اگه بده بگین تا درستش کنم !

saeed_cpu_full
12-09-2008, 10:36
خیلی عالیه فقط یه ایراد کوچولو داره که دوستان هم اشاره کردن:
لوله بخاری نباید اینطوری شه به نظرم اینطوریش کنی بهتره :

چند تا پیشنهاد:
میتونی یه کاری کنی که شیشه ی قاب عکس بزرگه مثلا شکسته ؟ اینطوری خیلی بهتر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوفاژ رو یه ذره بزرگتر کن خیلی کوچیک شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جلوی این لوله بخاریه یه صندوقچه ی قدیمی میتونی بزاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید توی تکسچر دادن هم خیلی دقت کنی همه چیز به تکسچرت بستگی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farzad.wow
12-09-2008, 12:06
آفرین عادل جون خوبه ........ من که از این همه فعالیتت کف کردم ..

CG Art
12-09-2008, 14:44
با تشکر از همه دوستان.
اینم یه رندر آزمایشی :
آقا فقط نظر یادتون نره ! دهنم صاف شد تا تکسچر دادم.

hesam_g59
12-09-2008, 15:24
خيلي ديوونه كننده است...فقط كاش مشيد noise تصوير رو كمتر ميكردي

CG Art
12-09-2008, 15:32
مرسی حسام جون.
چشم رندر بعدی حتما اینکارئو میکنم.

hrgh2
12-09-2008, 18:13
آفرین عادل جون خیلی خوبه
اما تکسچرینگت هنوز تموم نشده خیلی کار داره

saeed_cpu_full
12-09-2008, 22:52
زاویه ی دوربین بیش از حد کجه آدم سرش گیج میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا متریال هات مثل هم میمونن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه بتونی نور توی اتاق رو کمتر کنی بهتر میشه

ولی در کل تر کوندی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CG Art
12-09-2008, 23:15
اصلا متریال ها مثه هم نیستن !
صبر کنین به موقع یه رندر بدون نویز میگیرم

saeed_cpu_full
12-09-2008, 23:47
اصلا متریال ها مثه هم نیستن !
صبر کنین به موقع یه رندر بدون نویز میگیرم

اثرات زیاد نشستن پای کامپیوتره :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CG Art
12-09-2008, 23:52
آقا این فایلش لعنتی ارور میده چیکار کنم ؟ اصلا باز نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! وای خدا دیوونه شدم !!! آخه چرا ؟

Mentally Art
13-09-2008, 02:34
سلام
عادل جان برا منم بعضی وقتا اینجوری میشه.... علتشو هم نفهمیدم
اگه آخرین بار روی همین داشتی کار میکردی ، تنها راهش بک آپ مکس هست ! :
C:\Documents and Settings\PAINKILLER\My Documents\3dsmax\autoback

Farzad.wow
13-09-2008, 03:26
عادل ج.ن تکسچر خوبه اما خیلی توش اغراق شده ........

CG Art
13-09-2008, 14:16
مرسی.
ولی اونجا هم نبود.
مجبور شدم دوباره متریال بدم آخه فایل بدون متریال رو داشتم.
الانم دارم رندر میگیرم.

CG Art
13-09-2008, 15:10
بسیار خوب اینم یه رندر آزمایشی همراه با تکسچر :

b3dnet
13-09-2008, 15:17
خیلی عالی شده
Texture ها خیلی خوب شدن
فقط به نظر من رندر خیلی تاریکه .مدل هایی که درست کردی معلوم نیست...
شایدم به خاطر مانیتور منه...

CG Art
13-09-2008, 15:19
ممنون بهزاد جون.
راستش یه مقدار تاریکه و ربطی به مانیتور نداره.
حتما درستش میکنم.
مرسی که نظر دادی

M eysa M
13-09-2008, 15:28
قشنگه ولی بهتر از این میتونه باشه.
به پنکه بلار بده که در حرکت بودنشو حس کنن.
از پنجره یه نور بنداز داخل با یه خورده گردو خاک که محیط آشفته تر بشه
محیط رو یه نمه روشن تر کن بعضی جاها اصلا هیچ چی پیدا نیس
از اون لوله هم بخاری چیزی با فشار بزنه بیرون حرف ندارره.
اگه بعضی از جاها مثلا اون گوشه کناره پنجره رو یه آتیش قشنگ بزاری که دیگه هیچی یه محشر کبرا 11 به پا کردی.

CG Art
13-09-2008, 16:13

نظرتون چیه ؟

saeed_cpu_full
13-09-2008, 16:20
خوب اگه بخوای انفجار درست کنی باید شدت نور رو زیادتر کنی و رنگ نور رو به زرد تغییر بدی
آتیش بازی رو ول کن :31: یه جوری درست کن انگار یه رعد و برق خفن ( ! ) اتاق رو روشن کرده :46:

/.,mnb
13-09-2008, 16:27
خيلي عاليه.
فقط يه مقدار آتش و پنكه غير طبيعيه.

hesam_g59
13-09-2008, 17:22
منم با قبلي موافقم...
نور صحنه اگه حجمي باشه كه ديده بشه اشعه هاش...عالي ميشه
الان هم وقتي ديدم كف نموديم

hadi665
13-09-2008, 17:27
عالی شده عادل جان
خیلی خوب اما آتیشش بد شده یعنی شاید اصلا آتیش به محیط نیاد
اما به حرحال بهتره آتیش نباشه در عوض یه نوره شدید با گردو غبار از بیرون بیاد تو
و یه کر کره ی خرابم باشه که نور از بینش بره !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b3dnet
13-09-2008, 18:08
خیلی خوب شده
ولی به این اتاق آتیش نمیاد
این اتاق اگه قدیمی باشه بهتره تا اینکه بر اثر آتش این طوری شده باشه....
سعی کن با همون گردو غباری که بچه ها گفتن اتاق و کهنه نشون بدی....
موفق باشی

CG Art
13-09-2008, 18:12
آخه نامردا گرد و غبار با چی درست کنم !
گفتنش که راحته !

hadi665
13-09-2008, 19:50
خو من چوکا کنم گفتی نظر بدم من دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی جدی یه کرکره ای چیز ی بزار بعد با vulome light روی نور میتونی جلوه ی گردو غباره توی مسیر نورو بسازی
خوب در میاد

/.,mnb
13-09-2008, 20:00
خب گرد و غبار مصنوعي و كاتوني رو با Gizmo و اضافه كردن مه با نويز بالا ميشه ساخت.
اگر سيتمتون كم نمي آره با پارتيكل و يه متريال خوب با opacity map فكر كنم درست بشه.

CG Art
13-09-2008, 20:12
dametun garm

linkin_park
13-09-2008, 20:40
البته با fog هم فک کنم بشه .... دقیق نمیدونم امتحانش ضرر نداره ...

CG Art
13-09-2008, 21:36
az hameye dustan mamnunam daram ye render azmayeshiye dige migiram

Farzad.wow
13-09-2008, 21:45
آفرین عادل جون نور انفجار مشکل داره .......... اونم با افتر برن ساختی ......... اگه نه با اون خیای طبیعی می شه .......

ho0rezam
13-09-2008, 21:52
بابا عادل جون کارت خیلی درسته:46:...داری میترکونیا...مسابقه رو هم که رو دسته همه بلند شدی،اونم خیلی توپ شده...ایول...:33:

راستی عادل جان به پروفایلت یه سر بزن...:11:

CG Art
13-09-2008, 23:03
nazaretun chiye :

hesam_g59
13-09-2008, 23:24
خيييييييييييييييييييييييل يييييييييييييييي زيبا
باريكلا....
يعني ببين.....من يكي فك برام نمونش...افرين

CG Art
13-09-2008, 23:27
حســـــــــام جون واقعا اینقدر قشنگ شده ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه خودمم داره باورم میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b3dnet
13-09-2008, 23:42
آفرین
خیلی توپ شده
عالیه عالی

hesam_g59
13-09-2008, 23:44
حســـــــــام جون واقعا اینقدر قشنگ شده ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه خودمم داره باورم میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به قول ما مشهديا......توپ نميتونه تكونش بده...حرف نميزنه:27:

ho0rezam
14-09-2008, 00:04
خخخخخخخخخ...بابا ترکوندی داش عادل...میگم،یه ایراده کوچولو داره...البته در اون حد نیستم که بخوام نظر بدم اما انگار اشیاء ریخته شده رو زمین رو سطح زمین نیستن...اونم فکر کنم به خاطر سایه نداشتنشون باشه...

Benygh
14-09-2008, 00:59
دقیقا !
منو یاد Bioshock انداخت ! سرچ کن عکس های مشابهی پیدا میکنی ! قشنگ شده ..

CG Art
14-09-2008, 01:26
مرسی از همه.
خوب انتقادی ؟ پیشنهادی ؟

hesam_g59
14-09-2008, 01:55
فك كنم اگه سايه بعضي اشيا..مث همين كه نزديك ماست رو بدي ...عالي تر ميشه

/.,mnb
14-09-2008, 08:27
واقعا طبيعي شده آقا عادل.
گرد و خاك با چي ساختي اينجوري طبيعي شد!:31:

saeed_cpu_full
14-09-2008, 10:24
خیلی توپ شده ایول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CG Art
14-09-2008, 11:41
واقعا طبيعي شده آقا عادل.
گرد و خاك با چي ساختي اينجوري طبيعي شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من متوجه نشدم !
مسخره میکنی کورش جان ؟
راستش با همون Fog ساختنم.

/.,mnb
14-09-2008, 13:08
من متوجه نشدم !
مسخره میکنی کورش جان ؟
راستش با همون Fog ساختنم.

نه آقا عادل جدي مي گم خيلي طبيعي شده. اصلا فكر نمي كردم بشه اينقدر زيبا گرد و خاك رو ساخت.
عذر مي خوام كار خاصي انجام داديد؟ با چندتا گيزمو اين رو ساختيد؟ نور خاصي استفاده كرديد؟

تشكر......

CG Art
14-09-2008, 13:31
نه کورش جان. یه SphereGizmo استفاده کردم و از نور DirectLight !
همین.

CG Art
14-09-2008, 14:39
خوب یه مقداری تغییر دادم و این مدل آدم رو که آماده بود رو تو صحنه گذاشتم تا فضا زنده تر و real تر بشه. تکسچرش با خودم بود.
نظرتون چیه ؟ خواهشا یه انتقادی چیزی بکنین که من برم سراغ رندر نهایی. ولی نمیخوام عجله کنم چون باید یه کار خوب در بیاد.

یه ایده خودم دارم البته هنوز نمیگم. خوب حالا که اصرار میکنین میگم :دی.
میخوام یه عقرب و مار هم اضافه کنم. البته احتمالا مدل های آماده

hadi665
14-09-2008, 14:50
آها حالا خیلی بهتر شده
اما یه مشکل :
قد آدم رو با پایه ی میزی که روی زمین افتاده مقایسه کن ببین چقدر کوتاهه
انگار آدم کوتولست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_cpu_full
14-09-2008, 14:56
بیخیال آدم بشو. به درد این صحنه نمیخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه رعد و برق خفن درست کن که از نورش اتاق روشن شده + ایده ی دیگران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RatAtouille
14-09-2008, 15:01
جالب شده !

CG Art
14-09-2008, 15:12
بابا به جانه خودم رعد و برق بلد نیستم. مار و عقربم اضافه کردم. قد آدمم بلند تر کردم. حالا چطوره ؟

hesam_g59
14-09-2008, 15:20
آدمه چه بي خيال وايساده....: دي
حداقل يه كاري كن كه ترس رو نشون بده

CG Art
14-09-2008, 15:30
بابا بنده خدا ندیده هنوز ! آقا بیخیال مثه اینکه این آدمه اصلا طرفدار نداره. برش میدارم. میرم تو فکره یه چیزه دیگه !

saeed_cpu_full
14-09-2008, 16:00
بابا رعد و برق کاری نداره. یه نور خفن بده تو :31: مثلا رعد و برقه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه صندلی درست کن روش یه عروسک خیلی داغونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این طوری خیلی بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CG Art
14-09-2008, 16:05
سعید تو هم چیزایه رویایی میخوای ها ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه من که بلد نیستم چجوری باید اونا رو درست کنم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا عروسکش آسونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی رعد و برق !!!!!! فکر کنم با پلاگین Flare بشه درست کرد البته اصلا باهش کار نکردم و اون هم فعلا فقط رو مکس 2009 نصب میشه. پس بیخیال ! اگه یه دفه دیگه بگی رعد و برق خفت میکنم :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_cpu_full
14-09-2008, 16:09
خوب رعد و برق هر چی باشه بهتر از این آدمه هست که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
================================================== ===========
ولی جان من بجای این آدمه یه صندلی درست کن که روش یه عروسکه + رعد و برق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( من تکسچر عروسکه رو برات پ.خ میکنم )

/.,mnb
14-09-2008, 18:09
خيلي عاليه آقا عادل.
فقط اين آدمه راستش غير طبيعي ش كرده!

منتظر ادامشم...........

w700
14-09-2008, 18:54
کارت حرف نداره.
باز هم مثل همیشه ترکوندی.
موفق باشی

b3dnet
14-09-2008, 19:43
عادل جان خیلی توپ شده
عالیه
با مدل آدمه خیلی حال کردم
ایده ی خیلی جالبیه
ولی سن مرده نسبت به بدنش زیاده
آخه دیگه چرا سیبیل گزاشتی
راستی استیلشم خیلی توپ شده ....
عالیه عالی کار کردی
خیلی باهال شده
ادامه بده که متظرم...

ALI3DMAXAMATOR
14-09-2008, 20:12
خيلي عالي شده...................واقعان واقعي شده...........

CG Art
14-09-2008, 22:47
ممنون از همه ی دوستان.
راستش آدمه رو برداشتم زیاد به کارم نمیومد.
بازم ممنون که نظر دادین

CG Art
14-09-2008, 23:36
خوب من اینکارو همینجوری نمیخوام ول کنم میخوام حسابی حرفه ای بشه.
خواهشا نظر بدید.

M eysa M
14-09-2008, 23:59
بابا ما گفتیم یه آتیچه کوچمولو بزار زیره پنجره که بیشترش هم دود باشه شما که تو رندر قبلی کلا اتاق رو فرستادی رو هوا...
الان بهتر شده ولی هنوز چند تا چیزش موده ها...
1.بلار پنکه
2.بخار از لوله بیاد و..
ما منتظریما با رندر جدیدت ما رو حال بیار

CG Art
15-09-2008, 00:03
بابا به خدا اون پنکه مثلا سوخته ماله عهد عتیقه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونم یه دونه سیمه که آویزون نگهش داشته آخه چطوری بچرخه تازه خنکتم بکنه !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اون بخار از لوله رو میشه یه کاریش کرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمت گرم آقا میثــــم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M eysa M
15-09-2008, 00:07
آقا یه کاری کن.
آدم رو تیکه تیکه کن یه اره برقی هم با تیغه خونی بزار همون جا محیط خیلی قشنگ و رمانتیک میشه ها!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CG Art
15-09-2008, 00:12
همزن داری احیانا ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه من با چی اونو تیکه تیکه کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخوای اصلا اینو بیخیال شم برم یه بازی مثه DOOM بسازم !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesam_g59
15-09-2008, 00:24
خيلي باحال شده اين تاپيك...هر كسي يه نظر ميده كه كلي هم كار حرفه اي ميشه...هم يه لبخندكي روي لب بچه ها ميشينه
راستي....عادل جان...اين آهنگ محسن چاوشي كه لينك دادي رو روزي 100 بار گوش ميكنم ...خيلي زيباست

M eysa M
15-09-2008, 05:36
خوب فقط کافیه یکی از دستاشو با یکی از پاهاشو و شکمشو جدا کنی.
این که دیگه پلاگینه خاصی نمیخواد.
ضمنا:

این یعنی چی؟؟؟:13:

Farzad.wow
15-09-2008, 07:48
خیلی خوبه عادل جون اما صحنه باید ترسناک تر شه .. مخوف تر ..

saeed_cpu_full
15-09-2008, 11:33

نه خداییش رندر رو حال کن
نه انفجار داره نه مار و عقرب و آدم کوتوله و ( رعد و برق :31: ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
================================================== ==
فضای رمانتیکی ایجاد کرده :دی تکسچر های این تصویر رو دارم اگه میخوای بگو واست پ.خ کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CG Art
15-09-2008, 12:42
میثم جان منظروی نداشتم.
مرسی نه سعید جان. تکسچرش که خوبه !

hrgh2
15-09-2008, 13:49
ایول خیلی حرفه ای شده
فقط کاش اون آدمه را نگذاشته بودی
البته این نظر منه
موفق باشی

CG Art
15-09-2008, 13:52
بابا به پیر به پیغمبر اون آدمو رو برش میدارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط جمید جون دیگه چیزی لازم نیست اضافه بشه ؟! بع غیر از چیزایی که بچه ها گفتن ؟

par30an_hamid
15-09-2008, 14:26
پرده یه کمی غیر طبیعی سوراخ شده . بعدشم اگه اون تیکه پاره شده پرده رو آویزون کنی یا بیفته رو زمین به نظر من بهتره .

CG Art
15-09-2008, 14:28
مرسی از نظرت عزیز.
حتما اینکارو میکنم

hrgh2
15-09-2008, 15:49
ببین به نظر من اون قسمت پایین پرده جلو پنجره که پاره شده خوب در نیومده یعنی باید جای بریدگی ها یکم تیزتر بشه
میتونی یک سری شکستگی روی دیوار و پنجره هم ایجاد کنی و یکم صحنه را شلوغتر کنی

M eysa M
15-09-2008, 23:00
بابا تکسچر و رندر توپ بزن بره دیگه مشکلی نداره.

CG Art
15-09-2008, 23:54
ممنون ازر نظره همه.

CG Art
16-09-2008, 10:37
خوب اینم یه رندر با کیفیت دیگه : ( آزمایشی )

/.,mnb
16-09-2008, 10:55
اوه. خیلی خیلی عالی شده آقا عادل.
ولی چراپنجره محو شده!

CG Art
16-09-2008, 10:59
مرسی از نظرت.
دمت گرم کورش جون اصلا دقت نکرده بودم واسه environment باید از output استفاده کنم.
مرسی

saeed_cpu_full
16-09-2008, 12:15
خوب این شد یه رندر درست و حسابی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی بازم ایراد داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تکسچر اون صندوقه ( جلوی لوله بخاریه ) خوب نیست. اگه خواستی بگو بهت تکسچرش رو بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در کل خوبه آفرین باریکلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CG Art
16-09-2008, 12:25
دمت گرم سعید جون که نظر دادی.