PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال Sms چهارصد کارکتری به کمک Zip Sms

atolympic
26-12-2005, 05:56
تاكنون كاربران تلفن‌همراه امكان ارسال حداكثر 160 علامت و حروف الفبا از طريق پيام كوتاه SMS را داشتند ولي از اين پس به كمك يك نرم‌افزار با نام Zip SMS كه توسط دو دانشجوي آلماني به نام‌هاي راينش Reinsch و دين Dinh نوشته شده تا 400 علامت و حروف الفبا را مي‌توان به راحتي براي مخاطبين ارسال كرد.

اين دو دانشجو به كمك روش فشرده‌سازي اطلاعات, توانستند تا 400 حروف الفبا را به صورت پيام «SMS» براي دوستان خود بفرستند. فشرده‌سازي اطلاعات در كامپيوترهاي شخصي به كمك نرم‌افزارهاي موجود در بازار امروز كاري بس ساده است ولي اين عمل حداقل در اكثر موبايل‌هاي موجود آسان به نظر نمي‌رسد, زيرا با وجود حجم حافظه بسيار پايين موبايل‌هاي امروزي در مقايسه با كامپيوترهاي موجود و نياز شديد اجراي برنامه‌هاي فشرده‌سازي اطلاعات (Zip) به حافظه‌اي با حجم بالا, عمل فشرده‌سازي اطلاعات مشكل مي‌شود.

اين دو دانشجو به كمك روش PPM عمل محاسبات فشرده‌سازي را كه معمولاً تا 20 مگابايت حافظه نياز دارد با تغييراتي آن را به 400 كيلوبايت رساندند. سيستم «PPM» حروف تكراري را شناسايي و از ارسال همه آنها جلوگيري كرده و به وسيله كد اطلاعات را به مقصد ارسال مي‌كند و در صفحه نمايشگر گيرنده پيام مجدداً‌تمام اطلاعات نشان داده مي‌شود.

برنامه «Zip SMS» كه برمبناي زبان جاوا (Java) نگاشته شده است عمل مي‌كند.

در هر حال گيرنده پيام 400 حرفي نيز بايد مجهز به برنامه «Zip SMS» باشد تا توانايي دريافت كامل اطلاعات را داشته باشد و در غير اين صورت دريافت‌كننده «SMS» تنها علامت‌هاي نامفهومي را در صحنه نمايشگر تلفن‌همراه خود خواهد ديد.

اينجا ليست گوشي هايي که ZIP SMS روي اونها با موفقيت جواب داده رو ببينيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين نرم افزار رو از سايت اصلي خودش با قيمت نا چيزي حدود 4€ ا ميشه دانلود کرد متاسفانه ورژن آزمايشي هم نداره
اینم سایتشون:
مرجع خبر روزنامه آسيا : [
و وبسايت خبری

NINTENDO_DS
26-12-2005, 18:07
دوست عزيز مثل اينكه ما تو ايرانيم اخه چطوري ميتونيم نرم افزار رو بخريم هرچقدر هم كه ناچيز باشه مشكل اينه كه ما master card نداريم

absorb3000
26-07-2008, 22:58
کسی میدونه این نرم افزار چطور میشه گیر اورد

R@R#M@N
27-07-2008, 15:38
نرم افزارشو من دارم
باید اون طرف مقابل هم نرم افزار رو داشته باشه !!!
تحت جاوا هم هست

SADEGH 7
27-07-2008, 16:02
اينجا ليست گوشي هايي که ZIP SMS روي اونها با موفقيت جواب داده رو ببينيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.de%2fstore%2ffaq

متاسفانه تو این لینک چیزی در این مورد ننوشته.

نرم افزارشو من دارم
باید اون طرف مقابل هم نرم افزار رو داشته باشه !!!
تحت جاوا هم هست

ممنون می شم اگه لینک دانلودش رو بذاری.

novel-design
17-08-2008, 15:36
سلام.من این برنامه رو پیدا کردم.البته پیدا کردنش خیلی آسون بود!فقط با یه سرچ پیداش کردم
این هم لینک مستقیم دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])